Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 9.9. | 09:00 | Stones of Madeira | Celtic | 7:1 | 1:0 | Syrový 3,Hrabčák,Pail,Pouska,Přikryl I. "B" - Novák(ČK-Bubniak(C)ŽK-Novák(C) ) |
9.9. | 11:30 | Mitra | Schalke | 5:1 | 3:0 | Šmarda 2,Motyčka "B" 2,Rybníček - Trnečka | |
9.9. | 12:20 | Atraps | Sokolnice | 1:4 | 1:1 | Paczek - Přichystal,Sekanina,Král L.,Urban | |
9.9. | 14:50 | SK Líšeň B | Surreal | 3:2 | 1:2 | Soukup "A" 2,Pouchlý - Půža 2(ŽK-Zahradníček(Su) ) | |
9.9. | 09:00 | SOŠ OOM B | Žabinští Vlci B | 2:2 | 0:1 | Němec,Polák - Jakš "A",Bažant | |
9.9. | 11:30 | Juve | Kobas | 4:1 | 1:1 | Křivánek 2,Hebron,Denčev D. - Mařák(ŽK-Křikava(J) ) | |
9.9. | 12:20 | Nasan B | Poclain | 2:3 | 1:1 | Tyc "C",Jahůdka - Kopřiva,Zavrtal,Heriban(ŽK-Kopřiva(P) ) | |
9.9. | 14:50 | Slovan C | Bosonohy B | 3:2 | 3:0 | Mrázek,Pokorný J.,Weiss "B" - Prima 2 | |
2. KOLO | 9.9. | 09:50 | Mitra | Celtic | 4:2 | 2:2 | Rybníček 2,Špeta,Šmarda - Kašpar,Novák(ŽK-Rybníček(M) ) |
9.9. | 10:40 | Stones of Madeira | Schalke | 6:2 | 3:2 | Přikryl I. "B" 3,Syrový,Kotlán,Hrabčák - Dosedla 2 | |
9.9. | 13:10 | SK Líšeň B | Sokolnice | 2:2 | 2:1 | Pouchlý 2 - Přichystal,Král L.(ŽK-Pouchlý(SK) Přichystal,Urban(So) ) | |
9.9. | 14:00 | Atraps | Surreal | 5:0 | 5:0 | KONTUMACE | |
9.9. | 09:50 | Juve | Žabinští Vlci B | 4:3 | 1:2 | Křivánek 2,Hebron,Drabálek - Klečka,Jakš "A",Vala V. "A"(ŽK-Drabálek(J) ) | |
9.9. | 10:40 | SOŠ OOM B | Kobas | 0:0 | 0:0 | ||
9.9. | 13:10 | Slovan C | Poclain | 4:3 | 3:0 | Belžík 2,Bednár,Kugler "B" - Kopřiva,Zavrtal,Šikula | |
9.9. | 14:00 | Nasan B | Bosonohy B | 3:3 | 1:1 | Linder "C",Tyc "C",Hoffmann - Marek,Novák,Bělohlávek J.ml. | |
3. KOLO | 16.9. | 09:00 | Stones of Madeira | Atraps | 2:1 | 0:0 | Pail,Hrabčák - Řičica(ŽK-Tvrdoň(A) ) |
16.9. | 11:30 | Mitra | SK Líšeň B | 2:2 | 1:0 | Aldorf,Šmarda - Soukup "A",Linger "A"(ŽK-Jahoda,Procházka,Moudrý(SK) ) | |
16.9. | 12:20 | Schalke | Surreal | 1:2 | 1:0 | Dosedla - Kovář,Máša(ŽK-Židlík,Körting(Sch) Tlustý "B"(Su) ) | |
16.9. | 14:50 | Celtic | Sokolnice | 8:1 | 6:0 | Bubniak 4,Hložek 2,Ouředník,Špaček - Urban(ČK-Špaček(C) ) | |
16.9. | 09:00 | Juve | Poclain | 0:3 | 0:2 | Heriban 3 | |
16.9. | 11:30 | SOŠ OOM B | Bosonohy B | 6:3 | 2:1 | Kosař 2,Vysloužil,Polák,Votava,Kepák - Holomek 2,Machů | |
16.9. | 12:20 | Slovan C | Kobas | 2:3 | 0:2 | Weiss "B" 2 - Mařák 2,Vévoda(ŽK-Weiss "B",Mrázek(Sl) ) | |
16.9. | 14:50 | Nasan B | Žabinští Vlci B | 6:2 | 2:2 | Jaša 2,Černý "C",Hoffmann "A",Linder "C",Rosenmayer "A" - Lange st.,Jakš "A" | |
4. KOLO | 16.9. | 09:50 | Mitra | Atraps | 3:0 | 2:0 | Motyčka "B" 2,Šmarda - |
16.9. | 10:40 | Stones of Madeira | SK Líšeň B | 2:3 | 2:1 | Kotlán,Pouska - Soukup "A" 2,Jahoda(ŽK-Kotlán,Hrabčák,Pail(SM) Soukup "A"(SK) ) | |
16.9. | 13:10 | Celtic | Surreal | 3:0 | 2:0 | Starý,Špaček,Hložek -(ČK-Hroník(Su)ŽK-Kašpar(C) Tlustý "B"(Su) ) | |
16.9. | 14:00 | Schalke | Sokolnice | 2:5 | 0:3 | Židlík,Václavek - Urban 3,Přichystal,Sekanina(ČK-Dosedla(Sch) ) | |
16.9. | 09:50 | SOŠ OOM B | Poclain | 1:2 | 1:0 | Polák - Škaroupka,Zavrtal | |
16.9. | 10:40 | Juve | Bosonohy B | 2:5 | 0:1 | Křivánek,Kolář - Machů 2,Vyskočil 2,Holomek | |
16.9. | 13:10 | Nasan B | Kobas | 2:0 | 1:0 | Jaša,Kocourek "C" - | |
16.9. | 14:00 | Slovan C | Žabinští Vlci B | 7:2 | 2:1 | Weiss "B" 4,Mrázek 2,Štaud - Lange ml.,Lange st. | |
5. KOLO | 23.9. | 09:00 | Stones of Madeira | Sokolnice | 3:0 | 1:0 | Pouska 2,Kotlán - |
23.9. | 11:30 | Mitra | Surreal | 6:2 | 3:0 | Rybníček 2,Motyčka "B" 2,Nádeníček,Šmarda - Krejčí,Kovář | |
23.9. | 12:20 | Celtic | Atraps | 4:2 | 1:2 | Kašpar 2,Novák,Starý - Macek,Stohr | |
23.9. | 14:50 | Schalke | SK Líšeň B | 5:5 | 1:4 | Trnečka 2,Václavek 2,Körting - Soukup "A" 2,Linger "A",Kubáň P.,Lebduška(ŽK-Hofman P.(Sch) ) | |
23.9. | 09:00 | Žabinští Vlci B | Bosonohy B | 1:1 | 1:1 | Bažant - Holomek | |
23.9. | 11:30 | Kobas | Poclain | 3:1 | 1:0 | Hnízdo,Sigmund,Vévoda - Zavrtal | |
23.9. | 12:20 | Nasan B | SOŠ OOM B | 5:2 | 1:1 | Svoboda "C" 3,Tyc "C",Hoffmann "A" - Křenek "A",Trčka(ČK-Svoboda "C"(N) ŽK-Polák(SOŠ) ) | |
23.9. | 14:50 | Slovan C | Juve | 5:5 | 4:2 | Weiss "B" 2,Bednár 2,Belžík - Hebron 2,Křivánek 2,Drabálek(ŽK-Křivánek,Drabálek(J) ) | |
6. KOLO | 23.9. | 09:50 | Mitra | Sokolnice | 1:7 | 1:4 | Šmarda - Přichystal 2,Báňa T. "B" 2,Král L.,Král Z.,Sekanina(ŽK-Motyčka "B"(M) ) |
23.9. | 10:40 | Stones of Madeira | Surreal | 3:0 | 2:0 | Pouska,Pail,Přikryl I. "B" -(ŽK-Doležal "B"(SM) Zahradníček(Su) ) | |
23.9. | 13:10 | Schalke | Atraps | 2:5 | 0:1 | Václavek 2 - Stohr 2,Macháček 2,Macek(ŽK-Hofman M.(Sch) Marek(A) ) | |
23.9. | 14:00 | Celtic | SK Líšeň B | 2:2 | 1:1 | Novák,Ouředník - Pouchlý,Linger "A"(ŽK-Lukůvka(C) Jahoda(SK) ) | |
23.9. | 09:50 | Kobas | Bosonohy B | 3:4 | 1:1 | Kloss L.,Hnízdo,Mařák - Holomek 2,Bělohlávek J.ml. 2(ČK-Kafoněk(K) ŽK-Antoníček(K) ) | |
23.9. | 10:40 | Žabinští Vlci B | Poclain | 1:5 | 0:2 | Michalík "A" - Heriban 3,Šikula 2 | |
23.9. | 13:10 | Slovan C | SOŠ OOM B | 3:2 | 1:2 | Mrázek 2,Weiss "B" - Křenek "A",Trčka(ŽK-Mrázek,Harásek(Sl) ) | |
23.9. | 14:00 | Nasan B | Juve | 5:8 | 3:5 | Štefl 2,Rosenmayer "A",Tyc "C",Hoffmann "A" - Křivánek 2,Drabálek 2,Rozehnal,Krátký,Hebron,Denčev D.(ŽK-Hoffmann "A"(N) Křivánek,Kolář(J) ) | |
7. KOLO | 7.10. | 09:00 | Stones of Madeira | Juve | 9:6 | 2:4 | Kotlán 2,Krejczy,Pouska 2,Syrový,Přikryl I. "B" 2,Kalda "B" - Rozehnal,Křivánek,Hebron,Nosko 3(ŽK-Pouska(SM) ) |
7.10. | 11:30 | Mitra | SOŠ OOM B | 3:2 | 2:1 | Motyčka "B",Šmarda,Aldorf - Doušek,Kosař(ŽK-Rybníček(M) ) | |
7.10. | 12:20 | SK Líšeň B | Kobas | 1:2 | 1:1 | Soukup "A" - Kozel,Mařák(ŽK-Jahoda(SK) ) | |
7.10. | 14:50 | Atraps | Žabinští Vlci B | 1:1 | 1:0 | Marek - Bažant(ČK-Macek(A) Lange st.(ŽV)) | |
7.10. | 09:00 | Surreal | Poclain | 4:6 | 2:3 | Půža,Máša 3 - Heriban 3,Šikula 2,Zavrtal(ŽK-Zahradníček(Su) ) | |
7.10. | 11:30 | Sokolnice | Bosonohy B | 2:2 | 1:2 | Sekanina,Urban - Sýkora,Bárek | |
7.10. | 12:20 | Slovan C | Schalke | 5:4 | 1:4 | Weiss "B" 2,Sládek 3 - Trnečka,Václavek,Bavor,Körting | |
7.10. | 14:50 | Nasan B | Celtic | 1:1 | 1:0 | Linder "C" - Novák | |
8. KOLO | 7.10. | 09:50 | Mitra | Juve | 3:4 | 3:1 | Šťastný,Šmarda,Aldorf - Nosko,Hebron 2,Křivánek(ŽK-Nosko(J) ) |
7.10. | 10:40 | Stones of Madeira | SOŠ OOM B | 2:2 | 0:0 | Kotlán,Přikryl I. "B" - Němec,Hlobil(ŽK-Doležal "B"(SM) Trčka,Votava(SOŠ) ) | |
7.10. | 13:10 | Atraps | Kobas | 0:1 | 0:0 | Kloss L.(ČK-Mařák(K)) | |
7.10. | 14:00 | SK Líšeň B | Žabinští Vlci B | 7:1 | 4:1 | Vyhnánek,Pouchlý,Soukup "A" 4,Lebduška - Letzel(ŽK-Pouchlý,Jahoda(SK) ) | |
7.10. | 09:50 | Sokolnice | Poclain | 3:1 | 0:0 | Báňa T. "B",Král L. 2 - Škaroupka(ŽK-Urban(So) ) | |
7.10. | 10:40 | Surreal | Bosonohy B | 5:1 | 1:1 | Zahradníček 2,Máša,Hroník 2 - Novák | |
7.10. | 13:10 | Nasan B | Schalke | 6:4 | 1:2 | Linder "C" 2,Svoboda "C",Hoffmann "A" 3 - Trnečka,Václavek,Hofman M.,Körting | |
7.10. | 14:00 | Slovan C | Celtic | 2:4 | 2:4 | Mrázek,Kramář - Ouředník,Hložek 2,Bubniak | |
9. KOLO | 14.10. | 09:00 | Stones of Madeira | Žabinští Vlci B | 2:1 | 0:0 | Kotlán 2 - Macháček |
14.10. | 11:30 | Mitra | Kobas | 3:3 | 3:2 | Rybníček,Nádeníček,Motyčka "B" - Kloss L.,Vévoda,Antoníček(ŽK-Motyčka "B"(M) Vévoda,Hanák(K) ) | |
14.10. | 12:20 | Celtic | Poclain | 1:3 | 1:1 | Frydrýšek - Heriban 3(ŽK-Heriban(P) ) | |
14.10. | 14:50 | Schalke | Bosonohy B | 6:3 | 4:0 | Bavor 4,Dosedla,Körting - Vyskočil 2,Novák(ŽK-Hofman M.(Sch) ) | |
14.10. | 09:00 | Atraps | SOŠ OOM B | 2:2 | 1:2 | Macháček 2 - Machek,Trčka | |
14.10. | 11:30 | SK Líšeň B | Juve | 4:3 | 4:1 | Pouchlý 3,Procházka - Hebron,Křivánek 2(ŽK-Lebduška(SK) ) | |
14.10. | 12:20 | Nasan B | Sokolnice | 3:3 | 3:3 | Tyc "C" 3 - Sekanina 2,Drda(ŽK-Jaša,Černý D. "A"(N) Báňa T. "B",Král Z.,Beneš(So) ) | |
14.10. | 14:50 | Slovan C | Surreal | 4:0 | 3:0 | Polák "B",Harásek,Sládek,Mrázek -(ŽK-Krejčí(Su) ) | |
10. KOLO | 14.10. | 09:50 | Mitra | Žabinští Vlci B | 2:3 | 1:1 | Rybníček,Smital "B" - Michalík "A",Klečka,Macháček(ŽK-Jakš "A"(ŽV) ) |
14.10. | 10:40 | Stones of Madeira | Kobas | 2:2 | 0:1 | Kotlán,Krejczy - Hanák,Hnízdo(ŽK-Doležal "B"(SM) Hnízdo,Kafoněk,Kloss V.(K) ) | |
14.10. | 13:10 | Schalke | Poclain | 4:6 | 0:2 | Bavor 2,Dosedla,Václavek - Galáš 3,Šikula,Heriban,Juráček "B"(ŽK-Hofman M.(Sch) Galáš(P) ) | |
14.10. | 14:00 | Celtic | Bosonohy B | 5:1 | 2:0 | Ouředník 2,Bubniak 2,Hložek - Machů | |
14.10. | 09:50 | SK Líšeň B | SOŠ OOM B | 2:4 | 0:4 | Pouchlý,Lebduška - Doušek,Kosař,Machek,Trčka(ŽK-Pouchlý(SK) ) | |
14.10. | 10:40 | Atraps | Juve | 4:2 | 2:1 | Macháček 3,Skřivan - Hebron,Křivánek(ŽK-Rozehnal(J) ) | |
14.10. | 13:10 | Slovan C | Sokolnice | 5:1 | 4:0 | Polák "B",Sládek 4 - Sekanina | |
14.10. | 14:00 | Nasan B | Surreal | 2:1 | 0:0 | Tyc "C",Hoffmann "A" - Kovář(ŽK-Černý D. "A"(N) ) | |
11. KOLO | 6.4. | 09:00 | Stones of Madeira | Poclain | 4:1 | 1:1 | Pouska,Doležal "B",Hrabčák,Palát - Škaroupka |
6.4. | 11:30 | Mitra | Bosonohy B | 5:0 | 2:0 | Nachtnebl 2,Šťastný 2,Aldorf - | |
6.4. | 12:20 | Schalke | Juve | 3:5 | 2:3 | Bavor 2,Macháček - Rozehnal 2,Denčev S. 2,Drabálek(ŽK-Hofman P.(Sch) Křikava(J) ) | |
6.4. | 14:50 | Celtic | SOŠ OOM B | 3:4 | 1:2 | Kašpar,Starý,Bubniak - Doušek,Kozdas,Vysloužil,Kocian "C" | |
6.4. | 09:00 | Sokolnice | Kobas | 1:3 | 1:0 | Přichystal - Antoníček,Kozel,Bursák | |
6.4. | 11:30 | Surreal | Žabinští Vlci B | 4:6 | 3:2 | Máša 3,Půža - Lange ml. 2,Vala V. "A",Černý "A",Jakš "A",Saxl | |
6.4. | 12:20 | Slovan C | SK Líšeň B | 2:2 | 2:1 | Pokorný M. "B",Čejka "B" - Grus,Kubáň P.(ŽK-Štaud(Sl) ) | |
6.4. | 14:50 | Nasan B | Atraps | 4:2 | 0:1 | Tyc "C" 2,Jahůdka,Hoffmann "A" - Kaláb 2 | |
12. KOLO | 6.4. | 09:50 | Mitra | Poclain | 3:0 | 2:0 | Nachtnebl 3 -(ŽK-Motyčka "B"(M) Šikula(P) ) |
6.4. | 10:40 | Stones of Madeira | Bosonohy B | 1:4 | 0:2 | Krejczy - Holomek 3,Machů(ČK-Doležal "B"(SM) ŽK-Machů(B) ) | |
6.4. | 13:10 | Celtic | Juve | 9:3 | 4:1 | Kašpar 5,Bubniak 3,Starý - Křikava,Křivánek,Krátký(ŽK-Bačinský(C) Nosko,Denčev S.(J) ) | |
6.4. | 14:00 | Schalke | SOŠ OOM B | 3:1 | 1:1 | Trnečka,Hofman P.,Suchý - Kosař(ČK-Hofman M.,Žák(Sch) ŽK-Trnečka(Sch) ) | |
6.4. | 09:50 | Surreal | Kobas | 3:4 | 1:4 | Máša 2,Zahradníček - Kozel 2,Kloss V.,Vévoda | |
6.4. | 10:40 | Sokolnice | Žabinští Vlci B | 6:3 | 2:3 | Přichystal 4,Urban,Hotový - Černý "A",Lange ml.,Saxl(ČK-Král Z.(So) ŽK-Urban(So) ) | |
6.4. | 13:10 | Nasan B | SK Líšeň B | 2:3 | 0:2 | Kocourek "C",Jahůdka - Procházka,Procházka P.,Grus(ŽK-Tyc "C"(N) Mach(SK) ) | |
6.4. | 14:00 | Slovan C | Atraps | 1:1 | 0:1 | Belžík - Stohr | |
13. KOLO | 4.11. | 09:00 | Stones of Madeira | Slovan C | 7:4 | 3:1 | Kotlán,Krejczy,Pouska 2,Přikryl I. "B",Syrový,Hrabčák - Weiss "B" 3,Belžík(ŽK-Kotlán(SM) Weiss "B"(Sl) ) |
4.11. | 11:30 | Mitra | Nasan B | 2:5 | 0:1 | Aldorf,Šmarda - Rosenmayer "A",Hoffmann "A" 3,Jahůdka(ŽK-Rosenmayer "A",Kocourek "C"(N) ) | |
4.11. | 12:20 | Celtic | Žabinští Vlci B | 7:3 | 2:0 | Starý,Novák,Špaček 2,Lukůvka,Bubniak 2 - Lange st.,Klečka,Bažant(ŽK-Lange st.,Kondziolka(ŽV) ) | |
4.11. | 14:50 | Schalke | Kobas | 7:4 | 3:4 | Trnečka 3,Hofman M.,Sklárčik 3 - Kloss L. 3,Hnízdo(ŽK-Hofman M.(Sch) Sigmund,Vévoda(K) ) | |
4.11. | 09:00 | SK Líšeň B | Bosonohy B | 5:1 | 2:1 | Linger "A",Soukup "A",Kubáň P.,Lebduška 2 - Holomek | |
4.11. | 11:30 | Atraps | Poclain | 3:5 | 1:3 | Řičica,Macháček,Stohr - Heriban,Zavrtal 4 | |
4.11. | 12:20 | SOŠ OOM B | Surreal | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
4.11. | 14:50 | Juve | Sokolnice | 4:1 | 0:0 | Křikava,Denčev D.,Hebron,Tesař - Přichystal(ŽK-Křikava(J) Luskač(So) ) | |
14. KOLO | 4.11. | 09:50 | Mitra | Slovan C | 5:2 | 2:0 | Smital "B",Aldorf,Šmarda 2,Motyčka "B" - Weiss "B",Mrázek |
4.11. | 10:40 | Stones of Madeira | Nasan B | 4:3 | 2:2 | Pouska 2,Hrabčák 2 - Štefl 2,Hoffmann "A"(ŽK-Kocourek "C"(N) ) | |
4.11. | 13:10 | Schalke | Žabinští Vlci B | 3:5 | 2:3 | Dosedla,Sklárčik 2 - Lange st. 2,Bažant 2,Vala V. "A"(ŽK-Bavor(Sch) Kondziolka(ŽV) ) | |
4.11. | 14:00 | Celtic | Kobas | 2:1 | 0:1 | Starý,Špaček - Antoníček(ŽK-Bubniak(C) ) | |
4.11. | 09:50 | Atraps | Bosonohy B | 1:2 | 1:1 | Mikač - Bělohlávek J.ml.,Machů(ŽK-Bárek(B) ) | |
4.11. | 10:40 | SK Líšeň B | Poclain | 1:5 | 1:2 | Soukup "A" - Heriban 2,Zavrtal 2,Galáš | |
4.11. | 13:10 | Juve | Surreal | 3:7 | 2:2 | Drabálek,Denčev D. 2 - Půža 2,Hroník 3,Máša,Krejčí | |
4.11. | 14:00 | SOŠ OOM B | Sokolnice | 0:0 | 0:0 | (ŽK-Polák(SOŠ) ) | |
15. KOLO | 13.4. | 09:00 | Mitra | Stones of Madeira | 3:0 | 0:0 | Aldorf 2,Motyčka "B" - |
13.4. | 09:50 | Celtic | Schalke | 2:5 | 2:2 | Bubniak,Ouředník - Dosedla 2,Suchý,Körting,Bavor(ŽK-Ouředník,Hložek(C) Bavor(Sch) ) | |
13.4. | 10:40 | Atraps | SK Líšeň B | 1:6 | 1:4 | Macháček - Král 2,Šťastný 2,Kubáň P.,Mach | |
13.4. | 11:30 | Sokolnice | Surreal | 7:5 | 4:2 | Sekanina 4,Přichystal,Urban,Král L. - Máša 3,Tlustý "B",Hroník | |
13.4. | 12:20 | SOŠ OOM B | Juve | 2:3 | 0:2 | Kozdas,Novák - Křivánek,Kolář,Denčev S.(ŽK-Novák(SOŠ) ) | |
13.4. | 13:10 | Žabinští Vlci B | Kobas | 0:5 | 0:3 | Kloss V. 2,Kozel,Mařák 2(ŽK-Lange ml.(ŽV) ) | |
13.4. | 14:00 | Poclain | Bosonohy B | 2:5 | 2:1 | Huner "B",Heriban - Bělohlávek J.ml. 2,Holomek 2,Machů(ŽK-Sýkora,Brabec "A"(B) ) | |
13.4. | 14:50 | Nasan B | Slovan C | 3:1 | 0:1 | Jaša 2,Štefl - Čejka "B" |
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
16. KOLO | 20.4. | 09:00 | Stones of Madeira | Mitra | 0:2 | 0:1 | Šibal,Nádeníček |
20.4. | 09:50 | Schalke | Celtic | 2:4 | 1:3 | Václavek,Suchý - Bubniak 2,Ouředník,Kašpar | |
20.4. | 10:40 | SK Líšeň B | Atraps | 1:1 | 0:0 | Mach - Paczek(ŽK-Kubáň P.(SK) ) | |
20.4. | 11:30 | Surreal | Sokolnice | 2:3 | 2:1 | Máša 2 - Sekanina 2,Hotový(ČK-Zahradníček(Su) ŽK-Krejčí(Su) ) | |
20.4. | 12:20 | Juve | SOŠ OOM B | 4:6 | 1:3 | Nosko 2,Rozehnal,Kolář - Polák 2,Škoda M. "A" 2,Novák,Kozdas | |
20.4. | 13:10 | Kobas | Žabinští Vlci B | 4:2 | 2:0 | Antoníček,Kloss L.,Mařák,Vévoda - Černý "A",Klečka(ČK-Jakš "A"(ŽV)ŽK-Mařák(K) ) | |
20.4. | 14:00 | Bosonohy B | Poclain | 1:2 | 0:1 | Bárek - Kopřiva,Zavrtal(ŽK-Brabec "A"(B) ) | |
20.4. | 14:50 | Slovan C | Nasan B | 1:2 | 1:1 | Pokorný M. "B" - Štefl,Tyc "C"(ŽK-Pokorný M. "B"(Sl) ) | |
17. KOLO | 27.4. | 09:00 | Schalke | Stones of Madeira | 2:3 | 2:0 | Hofman P.,Suchý - Šimeček,Pouska,Pail |
27.4. | 11:30 | Celtic | Mitra | 0:1 | 0:1 | Nachtnebl(ŽK-Ondřík(M) ) | |
27.4. | 12:20 | Surreal | SK Líšeň B | 7:1 | 6:1 | Půža,Máša 5,Tlustý "B" - Mach(ŽK-Tlustý "B"(Su) Šťastný(SK) ) | |
27.4. | 14:50 | Sokolnice | Atraps | 4:4 | 1:2 | Urban,Král L. 2,Přichystal - Paczek 4(ŽK-Hotový(So) Marek(A) ) | |
27.4. | 09:00 | Kobas | Juve | 0:3 | 0:2 | Rozehnal,Nosko,Hebron | |
27.4. | 11:30 | Žabinští Vlci B | SOŠ OOM B | 3:5 | 0:3 | Bažant 2,Lange ml. - Novák,Kosař 2,Hlobil,Škoda M. "A" | |
27.4. | 12:20 | Bosonohy B | Slovan C | 1:2 | 0:2 | Novák - Štaud,Pokorný J. | |
27.4. | 14:50 | Poclain | Nasan B | 4:2 | 1:1 | Heriban 2,Škaroupka,Huner "B" - Hoffmann "A",Tyc "C"(ŽK-Juráček "B"(P) Černý "C"(N) ) | |
18. KOLO | 27.4. | 09:50 | Schalke | Mitra | 1:10 | 0:3 | Körting - Rybníček 2,Motyčka "B",Aldorf 3,Ondřík,Nachtnebl 3 |
27.4. | 10:40 | Celtic | Stones of Madeira | 6:4 | 4:3 | Kašpar,Bubniak 4,Novák - Kotlán,Palát,Pouska,Pail(ŽK-Bačinský,Hložek(C) ) | |
27.4. | 13:10 | Sokolnice | SK Líšeň B | 2:2 | 1:2 | Přichystal,Beneš - Červinka,Mach(ŽK-Přichystal,Sekanina(So) ) | |
27.4. | 14:00 | Surreal | Atraps | 5:2 | 1:1 | Půža,Fišer,Máša 3 - Kaláb,Řičica | |
27.4. | 09:50 | Žabinští Vlci B | Juve | 3:2 | 1:0 | Vala V. "A",Lange ml.,Saxl - Hebron,vlastní(ČK-Denčev S.(J)ŽK-Hebron(J) ) | |
27.4. | 10:40 | Kobas | SOŠ OOM B | 3:4 | 1:4 | Sigmund,Vévoda,Bursák - Novák,Machek 2,Kosař(ŽK-Mařák(K) ) | |
27.4. | 13:10 | Bosonohy B | Nasan B | 0:4 | 0:1 | Štefl,Kocourek "C",Hoffmann "A",Tyc "C" | |
27.4. | 14:00 | Poclain | Slovan C | 4:1 | 3:1 | Heriban 4 - Belžík | |
19. KOLO | 4.5. | 09:00 | SK Líšeň B | Stones of Madeira | 2:2 | 1:1 | Pouchlý,Mach - Kotlán,Pouska(ŽK-Mach,Jahoda,Vyhnánek(SK) ) |
4.5. | 11:30 | Atraps | Mitra | 2:2 | 1:2 | Marek,Macháček - Aldorf,Nachtnebl | |
4.5. | 12:20 | Sokolnice | Celtic | 1:8 | 0:4 | Sekanina - Kašpar 3,Novák 2,Starý,Hložek,Špaček | |
4.5. | 14:50 | Surreal | Schalke | 9:0 | 6:0 | Máša 4,Zahradníček 3,Půža,Fišer -(ŽK-Dosedla,Hofman M.(Sch) ) | |
4.5. | 09:00 | Bosonohy B | SOŠ OOM B | 6:3 | 4:1 | Brabec "A" 3,Novák,Marek,Machů - Kosař 2,Němec(ŽK-Bárek(B) ) | |
4.5. | 11:30 | Poclain | Juve | 2:3 | 2:0 | Kopřiva,Zavrtal - Hebron 2,Denčev D.(ŽK-Huner "B"(P) ) | |
4.5. | 12:20 | Žabinští Vlci B | Nasan B | 2:5 | 2:2 | Jakš "A",Černý "A" - Tyc "C" 2,Hoffmann "A" 2,Jaša(ŽK-Černý "A"(ŽV) Kocourek "C"(N) ) | |
4.5. | 14:50 | Kobas | Slovan C | 2:3 | 1:2 | Sigmund,Vévoda - Weiss "B",Pokorný M. "B",Belžík(ŽK-Kloss L.(K) ) | |
20. KOLO | 4.5. | 09:50 | SK Líšeň B | Mitra | 3:4 | 2:2 | Linger "A",Procházka,Mach - Nachtnebl 2,Aldorf,Motyčka "B"(ŽK-Pouchlý(SK) ) |
4.5. | 10:40 | Atraps | Stones of Madeira | 2:2 | 1:1 | Kaláb,Marek - Kotlán,Palát(ŽK-Marek(A) Pouska(SM) ) | |
4.5. | 13:10 | Surreal | Celtic | 2:3 | 1:0 | Zahradníček,Máša - Kašpar,Ouředník,Špaček(ŽK-Ouředník(C) ) | |
4.5. | 14:00 | Sokolnice | Schalke | 6:3 | 2:3 | Přichystal 3,Sekanina 2,Urban - Hladký,Trnečka,Václavek(ŽK-Urban(So) Hofman M.(Sch) ) | |
4.5. | 09:50 | Poclain | SOŠ OOM B | 6:2 | 3:1 | Zavrtal 2,Šikula,Heriban,Huner "B",Škaroupka - Polák,Kozdas | |
4.5. | 10:40 | Bosonohy B | Juve | 4:1 | 0:0 | Machů 2,Vyskočil,Brabec "A" - Hebron(ŽK-Drabálek(J) ) | |
4.5. | 13:10 | Žabinští Vlci B | Slovan C | 3:1 | 2:1 | Černý "A" 3 - Polák "B" | |
4.5. | 14:00 | Kobas | Nasan B | 5:4 | 3:1 | Kloss V. 2,Kloss L.,Kozel,Vévoda - Tyc "C" 2,Hoffmann "A",Jahůdka(ŽK-Kloss V.(K) Tyc "C",Kramoliš,Kocourek "C"(N) ) | |
21. KOLO | 11.5. | 09:00 | Surreal | Stones of Madeira | 2:3 | 0:1 | Půža,Fišer - Kotlán,Krejczy,Pouska(ŽK-Fišer(Su) ) |
11.5. | 11:30 | Sokolnice | Mitra | 3:6 | 1:4 | Král L.,Sekanina,Drda - Aldorf 3,Nachtnebl 2,Rybníček(ŽK-Drda,Báňa T. "B"(So) Motyčka "B"(M) ) | |
11.5. | 12:20 | Atraps | Schalke | 4:1 | 2:0 | Macháček 2,Řičica,Stohr - Hofman M. | |
11.5. | 14:50 | SK Líšeň B | Celtic | 1:1 | 0:1 | Šťastný - Frydrýšek(ŽK-Břinka(C) ) | |
11.5. | 09:00 | Poclain | Kobas | 1:0 | 1:0 | Zavrtal - | |
11.5. | 11:30 | Bosonohy B | Žabinští Vlci B | 6:0 | 3:0 | Novák,Brabec "A" 2,Machů 3 - | |
11.5. | 12:20 | Juve | Slovan C | 3:2 | 3:1 | Křivánek 2,Kolář - Weiss "B",Křivánek "B" | |
11.5. | 14:50 | SOŠ OOM B | Nasan B | 1:5 | 1:2 | Štěpánek "C" - Jaša,Kramoliš 2,Tyc "C" 2(ŽK-Polák,Kosař(SOŠ) ) | |
22. KOLO | 11.5. | 09:50 | Surreal | Mitra | 3:3 | 0:0 | Tlustý "B",Kovář,Máša - Motyčka "B" 2,Rybníček |
11.5. | 10:40 | Sokolnice | Stones of Madeira | 3:0 | 2:0 | Bil,Král L.,Sekanina -(ŽK-Luskač(So) ) | |
11.5. | 13:10 | SK Líšeň B | Schalke | 4:3 | 2:0 | Král 2,Grus 2 - Trnečka 2,Bavor(ŽK-Körting(Sch) ) | |
11.5. | 14:00 | Atraps | Celtic | 2:2 | 0:2 | Mikač,Marek - Starý 2(ŽK-Marek(A) Kašpar,Hložek(C) ) | |
11.5. | 09:50 | Bosonohy B | Kobas | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
11.5. | 10:40 | Poclain | Žabinští Vlci B | 3:2 | 1:0 | Zavrtal 2,Galáš - Černý "A",Vala V. "A" | |
11.5. | 13:10 | Juve | Nasan B | 0:5 | 0:2 | Hoffmann "A",Tyc "C" 3,Štefl | |
11.5. | 14:00 | SOŠ OOM B | Slovan C | 2:2 | 2:2 | Novák,Machek - Weiss "B" 2 | |
23. KOLO | 18.5. | 09:00 | SOŠ OOM B | Stones of Madeira | 2:2 | 2:0 | Novák,Kovář "A" - Doležal "B",Hrabčák(ŽK-Hrabčák(SM) ) |
18.5. | 11:30 | Juve | Mitra | 1:3 | 0:1 | Rozehnal - Rybníček 2,Nachtnebl | |
18.5. | 12:20 | Žabinští Vlci B | SK Líšeň B | 3:3 | 1:2 | Černý "A" 2,Jakš "A" - Grus,Šťastný,Mach(ŽK-Černý "A",Jakš "A"(ŽV) ) | |
18.5. | 14:50 | Kobas | Atraps | 1:3 | 0:2 | Antoníček - Macek 2,Skřivan | |
18.5. | 09:00 | Bosonohy B | Sokolnice | 3:7 | 2:3 | Brabec "A" 2,Prima - Král L. 5,Urban 2(ŽK-Sýkora(B) ) | |
18.5. | 11:30 | Poclain | Surreal | 7:2 | 3:2 | Heriban 2,Zavrtal 2,Kopřiva,Šikula,Huner "B" - Půža,Máša | |
18.5. | 12:20 | Celtic | Nasan B | 1:7 | 1:2 | Starý - Tyc "C" 3,Kramoliš 2,Štefl,Hoffmann "A" | |
18.5. | 14:50 | Schalke | Slovan C | 3:7 | 1:3 | Židlík,Dosedla,Suchý - Weiss "B" 3,Harásek,Smíšek,Štaud,Pokorný J. | |
24. KOLO | 18.5. | 09:50 | SOŠ OOM B | Mitra | 2:5 | 0:3 | Novák,Křenek "A" - Nachtnebl 3,Aldorf,Rybníček(ŽK-Kovář "A"(SOŠ) ) |
18.5. | 10:40 | Juve | Stones of Madeira | 2:1 | 1:0 | Hebron,Denčev D. - Saxon | |
18.5. | 13:10 | Kobas | SK Líšeň B | 2:1 | 1:0 | Antoníček,Kloss L. - Kubáň P.(ŽK-Pouchlý(SK) ) | |
18.5. | 14:00 | Žabinští Vlci B | Atraps | 4:3 | 1:3 | Černý "A" 2,Jakš "A" 2 - Paczek 2,Stohr(ŽK-Černý "A"(ŽV) ) | |
18.5. | 09:50 | Poclain | Sokolnice | 3:1 | 0:1 | Heriban,Šikula,Huner "B" - Urban(ČK-Beneš(So)ŽK-Drda(So) ) | |
18.5. | 10:40 | Bosonohy B | Surreal | 7:3 | 3:2 | Brabec "A" 2,Marek 2,Svoboda "A" 2,Novák - Půža,Máša,Kovář | |
18.5. | 13:10 | Celtic | Slovan C | 0:3 | 0:2 | Polák "B",Štaud,Pokorný M. "B" | |
18.5. | 14:00 | Schalke | Nasan B | 1:2 | 1:0 | Václavek - Jaša,Štefl | |
25. KOLO | 1.6. | 09:00 | Kobas | Stones of Madeira | 3:3 | 3:2 | Vévoda,Kozel,Mařák - Jurča "B",Stanev,Hrabčák(ŽK-Kloss V.(K) Hrabčák,Syrový(SM) ) |
1.6. | 11:30 | Žabinští Vlci B | Mitra | 6:4 | 4:3 | Černý "A" 3,Saxl 2,Bažant - Aldorf 3,Rybníček(ŽK-Saxl(ŽV) ) | |
1.6. | 12:20 | Bosonohy B | Schalke | 4:3 | 2:1 | Svoboda "A" 2,Machů,Brabec "A" - Bavor 3(ŽK-Brabec "A"(B) Bavor,Dosedla(Sch) ) | |
1.6. | 14:50 | Poclain | Celtic | 2:3 | 0:1 | Šikula,Zavrtal - Frydrýšek,Starý,Kašpar(ŽK-Kašpar(C) ) | |
1.6. | 09:00 | Juve | Atraps | 0:6 | 0:2 | Jagoš 3,Stohr,Korček,Paczek | |
1.6. | 11:30 | SOŠ OOM B | SK Líšeň B | 2:5 | 1:3 | Pospíšil "A" 2 - Král,Šťastný,Červinka,Josefi,Kubáň P.(ŽK-Procházka(SK) ) | |
1.6. | 12:20 | Surreal | Slovan C | 2:3 | 1:2 | Zahradníček,Dvořák - Tyc,Pokorný M. "B",Křivánek "B" | |
1.6. | 14:50 | Sokolnice | Nasan B | 4:6 | 2:3 | Přichystal 2,Sekanina,Král Z. - Tyc "C" 4,Hoffmann "A",Kramoliš(ČK-Král L.(So) ŽK-Král Z.(So) ) | |
26. KOLO | 1.6. | 09:50 | Kobas | Mitra | 1:7 | 0:3 | Vévoda - Nachtnebl 3,Aldorf 3,Ondřík |
1.6. | 10:40 | Žabinští Vlci B | Stones of Madeira | 6:2 | 2:2 | Vala V. "A" 2,Černý "A" 2,Jakš "A",Klečka - Syrový,Stanev(ŽK-Stanev(SM) ) | |
1.6. | 13:10 | Poclain | Schalke | 2:0 | 2:0 | Škaroupka,Heriban -(ŽK-Heriban(P) Bavor(Sch) ) | |
1.6. | 14:00 | Bosonohy B | Celtic | 3:4 | 1:2 | Brabec "A",Machů,Bělohlávek J.ml. - Starý 2,Kašpar,Frydrýšek(ŽK-Lukůvka(C) ) | |
1.6. | 09:50 | SOŠ OOM B | Atraps | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
1.6. | 10:40 | Juve | SK Líšeň B | 0:5 | 0:1 | Procházka,Grus,Šťastný,Červinka,Josefi(ŽK-Drabálek(J) ) | |
1.6. | 13:10 | Surreal | Nasan B | 4:7 | 2:1 | Hroník,Fišer,Zahradníček,Půža - Tyc "C" 3,Svoboda "C" 2,Jaša,Kramoliš(ŽK-Půža(Su) ) | |
1.6. | 14:00 | Sokolnice | Slovan C | 3:0 | 1:0 | Přichystal,Bil,Drda -(ČK-Pokorný M. "B"(Sl)ŽK-Urban,Král Z.(So) ) | |
27. KOLO | 8.6. | 09:00 | Bosonohy B | Stones of Madeira | 2:5 | 1:4 | Brabec "A",Novák - Kotlán,Pouska,Syrový,Hrabčák,Kracík "B"(ŽK-Sýkora(B) ) |
8.6. | 11:30 | Poclain | Mitra | 1:3 | 0:0 | Galáš - Aldorf,Nachtnebl,Nádeníček(ŽK-Galáš(P) ) | |
8.6. | 12:20 | SOŠ OOM B | Celtic | 0:4 | 0:3 | Ouředník 2,Kašpar,Hložek | |
8.6. | 14:50 | Juve | Schalke | 2:5 | 2:3 | Křikava,Denčev D. - Macháček 2,Václavek,Bavor,Suchý | |
8.6. | 09:00 | Žabinští Vlci B | Surreal | 2:1 | 0:0 | Jakš "A" 2 - Hroník | |
8.6. | 11:30 | Kobas | Sokolnice | 6:5 | 5:2 | Kozel 3,Hnízdo,Vévoda,Mařák - Sekanina 3,Beneš,Hotový(ŽK-Mařák(K) Drda,Král Z.(So) ) | |
8.6. | 12:20 | SK Líšeň B | Nasan B | 6:4 | 2:1 | Pouchlý 2,Vyhnánek,Král,Šťastný,Kubáň P. - Svoboda "C" 2,Hoffmann "A",Kramoliš | |
8.6. | 14:50 | Atraps | Slovan C | 2:5 | 1:2 | Skřivan,Stohr - Smíšek 2,Kramář 2,Pokorný J. | |
28. KOLO | 8.6. | 09:50 | Bosonohy B | Mitra | 1:2 | 0:1 | Brabec "A" - Rybníček,Aldorf |
8.6. | 10:40 | Poclain | Stones of Madeira | 2:4 | 1:2 | Heriban,Galáš - Syrový 3,Kracík "B"(ŽK-Pouska(SM) ) | |
8.6. | 13:10 | Juve | Celtic | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
8.6. | 14:00 | SOŠ OOM B | Schalke | 6:5 | 1:4 | Novák 2,Polák 2,Machek,Doušek - Václavek,Suchý,Macháček,Bavor,Hofman P.(ŽK-Bavor,Hofman P.(Sch) ) | |
8.6. | 09:50 | Kobas | Surreal | 2:1 | 2:1 | Sigmund,Mařák - Dvořák | |
8.6. | 10:40 | Žabinští Vlci B | Sokolnice | 5:2 | 3:2 | Lange ml. 2,Bažant 2,Klečka - Beneš,Báňa M. "B"(ŽK-Drda,Hotový(So) ) | |
8.6. | 13:10 | SK Líšeň B | Slovan C | 2:2 | 1:1 | Král,Procházka - Tyc,Patocs "B"(ŽK-Procházka(Sl) ) | |
8.6. | 14:00 | Atraps | Nasan B | 2:2 | 1:1 | Paczek,Macek - Hoffmann "A",Tyc "C" | |
29. KOLO | 15.6. | 09:00 | Poclain | Atraps | 0:3 | 0:1 | Jagoš 2,Řičica(ŽK-Kopřiva,Heriban(P) Macek(A) ) |
15.6. | 11:30 | Bosonohy B | SK Líšeň B | 0:5 | 0:1 | Kubáň P. 2,Mach 2,Červinka(ŽK-Břežný "A"(B) ) | |
15.6. | 12:20 | Kobas | Schalke | 4:1 | 2:1 | Vévoda 3,Kloss L. - Suchý | |
15.6. | 14:50 | Žabinští Vlci B | Celtic | 3:9 | 0:4 | Michalík "A",Lange ml.,Vala V. "A" - Bubniak 4,Starý 2,Ouředník 2,Bačinský | |
15.6. | 09:00 | Sokolnice | Juve | 0:7 | 0:2 | Křivánek 2,Denčev D. 3,Drabálek 2(ŽK-Křivánek(J) ) | |
15.6. | 11:30 | Surreal | SOŠ OOM B | 1:4 | 0:2 | Tlustý "B" - Machek 2,Hlobil,Doušek | |
15.6. | 12:20 | Slovan C | Stones of Madeira | 1:3 | 0:3 | Pokorný J. - Hrabčák 2,Pokorný "B"(ŽK-Pokorný J.(Sl) ) | |
15.6. | 14:50 | Nasan B | Mitra | 4:3 | 2:2 | Svoboda "C" 3,Tyc "C" - Rybníček,Aldorf,Ondřík | |
30. KOLO | 15.6. | 09:50 | Bosonohy B | Atraps | 4:1 | 1:0 | Brabec "A" 2,Bělohlávek J.ml.,Marek - Řičica(ŽK-Jagoš(A) ) |
15.6. | 10:40 | Poclain | SK Líšeň B | 3:2 | 1:1 | Heriban 3 - Linger "A" 2(ŽK-Heriban(P) ) | |
15.6. | 13:10 | Žabinští Vlci B | Schalke | 5:2 | 3:1 | Lange ml. 2,Letzel,Klečka,Michalík "A" - Dosedla,Sklárčik | |
15.6. | 14:00 | Kobas | Celtic | 2:2 | 1:1 | Kloss L.,Kozel - Starý 2 | |
15.6. | 09:50 | Surreal | Juve | 4:4 | 1:2 | Půža 3,Tlustý "B" - Nosko 3,Rozehnal | |
15.6. | 10:40 | Sokolnice | SOŠ OOM B | 3:6 | 1:4 | Sekanina,Drda,Čech "B" - Doušek 3,Kozdas 2,Novák(ŽK-Hotový(So) ) | |
15.6. | 13:10 | Nasan B | Stones of Madeira | 4:0 | 2:0 | Hoffmann "A",Kramoliš,Tyc "C",Svoboda "C" - | |
15.6. | 14:00 | Slovan C | Mitra | 3:6 | 1:4 | Kugler "B",Čejka "B",Štaud - Aldorf 5,Rybníček(ŽK-Štaud(Sl) ) |