Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 9.9. | 09:00 | Podolí | Pobřeží Slonoviny | 1:0 | 1:0 | Vlach R. -(ŽK-Šafář P.(Po) Iláš D.,Malinger(PS) ) |
9.9. | 11:30 | FFT Vinohrady | Greens | 10:3 | 3:1 | Pokluda 4,Klusák 3,Rezner 2,Podhradský ml - Ježek 2,Zvěřina T.(ŽK-Ježek,Zvěřina T.(G) ) | |
9.9. | 12:20 | Jezdci B | Vinohrady | 2:4 | 1:2 | Mánek,Duchaň - Jendruščák,Kudrna 2,Mužík(ŽK-Střípek(V) ) | |
9.9. | 14:50 | Dynamit | Senior B | 1:8 | 0:3 | Lach L. - Přikryl,Klimeš 3,Němec,Lorenc 2,Seknička(ŽK-Lach L.(Dy) ) | |
9.9. | 09:00 | Deportivo | XXX Braun | 6:3 | 4:1 | Suchý 2,Sehnal 2,Mučič,Lažnovský - Purkrábek 2,Gregor "B"(ŽK-Sidoryk(XXX) ) | |
9.9. | 11:30 | Rychlé pípy | C.I. 5 | 3:2 | 0:1 | Říha,Beníček O.,Horák - Polák,Worek(ČK-Kulíšek(Rp) Chrápavý(CI5)) | |
9.9. | 12:20 | Panama B | Jiříkovice | 2:1 | 2:1 | Dvořáček,Mach "A" - Boček(ČK-Fichtl(Ji)ŽK-Moučka P.(Pa) ) | |
9.9. | 14:50 | Fauna B | Atlantis | 2:2 | 0:2 | Hönig 2 - Valaškovčák,Chytil | |
2. KOLO | 9.9. | 09:50 | FFT Vinohrady | Pobřeží Slonoviny | 2:1 | 1:1 | Rezner 2 - Iláš D. |
9.9. | 10:40 | Podolí | Greens | 8:3 | 4:0 | Šperka 3,Kschwend,Kepák,Vlach R.,Vlach M. 2 - Balát 2,Ježek(ŽK-Vlach M.(Po) ) | |
9.9. | 13:10 | Dynamit | Vinohrady | 4:1 | 3:1 | Lach L. 2,Malíšek,Stodůlka - Juříček(ŽK-Lach L.(Dy) Střípek(V) ) | |
9.9. | 14:00 | Jezdci B | Senior B | 2:7 | 0:3 | Paravan,Smolka - Klimeš 2,Lorenc,Rumpík J. "A" 2,Seknička 2(ŽK-Mánek,Binder(Je) ) | |
9.9. | 09:50 | Rychlé pípy | XXX Braun | 3:4 | 1:2 | Říha,Beníček A.,Petlach - Gregor "B" 2,Sidoryk,Cihlář | |
9.9. | 10:40 | Deportivo | C.I. 5 | 2:6 | 2:4 | Lažnovský,Sehnal - Polák,Stojanov,Worek 3,Polach | |
9.9. | 13:10 | Fauna B | Jiříkovice | 2:6 | 1:5 | Jurda 2 - Spružina K. 4,Boček 2 | |
9.9. | 14:00 | Panama B | Atlantis | 5:4 | 5:0 | Moučka O.,Moučka P. 3,Mach "A" - Chytil 3,Terzijski(ŽK-Moučka O.,Moučka P.(Pa) ) | |
3. KOLO | 16.9. | 09:00 | Podolí | Dynamit | 0:1 | 0:0 | Krátký(ŽK-Klemm(Po) Krátký(Dy) ) |
16.9. | 11:30 | FFT Vinohrady | Jezdci B | 2:3 | 1:1 | Sedlák,Klusák - Rudolecký,Mánek 2 | |
16.9. | 12:20 | Greens | Senior B | 2:2 | 1:1 | Balát,Hrazdílek - Klimeš,Seknička(ŽK-Zvěřina A.,Zvěřina T.(G) ) | |
16.9. | 14:50 | Pobřeží Slonoviny | Vinohrady | 4:0 | 2:0 | Iláš D.,Pelikán Ra.,Čampa,Šikl -(ŽK-Iláš P.(PS) ) | |
16.9. | 09:00 | Rychlé pípy | Atlantis | 2:0 | 0:0 | Sedlák 2 - | |
16.9. | 11:30 | Deportivo | Jiříkovice | 1:5 | 0:4 | Sehnal - Spružina J. 2,Spružina K.,Janoch,Boček | |
16.9. | 12:20 | Panama B | C.I. 5 | 2:3 | 1:2 | Moučka O.,Sadovský "A" - Polák,Polach,Rupp(ŽK-Cizler(Pa) ) | |
16.9. | 14:50 | Fauna B | XXX Braun | 6:2 | 3:2 | Odehnal P. 2,Odehnal J. 2,Boháč "A" 2 - Sidoryk,Mukando(ŽK-Djibril(XXX) ) | |
4. KOLO | 16.9. | 09:50 | FFT Vinohrady | Dynamit | 3:2 | 3:2 | Podhradský ml,Rezner,Klusák - Lach J.,Plšek V. |
16.9. | 10:40 | Podolí | Jezdci B | 5:0 | 1:0 | Vlach R.,Klemm 3,Rafaj -(ŽK-Šafář P.(Po) ) | |
16.9. | 13:10 | Pobřeží Slonoviny | Senior B | 3:5 | 0:2 | Šikl 2,Smrž - Seknička,Lorenc,Klimeš 2,Přikryl | |
16.9. | 14:00 | Greens | Vinohrady | 4:1 | 3:0 | Remuta 3,Hrazdílek - Vytopil | |
16.9. | 09:50 | Deportivo | Atlantis | 2:6 | 1:3 | Osička,Sehnal - Čanky 3,Terzijski,Chytil,Nešuta(ŽK-Sehnal,Lažnovský(De) ) | |
16.9. | 10:40 | Rychlé pípy | Jiříkovice | 6:3 | 3:0 | Říha 2,Horák,Cupák,Petlach,Sedlák - Janoch,Boček 2(ČK-Kulíšek(Rp) ŽK-Horák,Krkoška(Rp) Spružina J.(Ji) ) | |
16.9. | 13:10 | Fauna B | C.I. 5 | 3:3 | 1:1 | Odehnal J.,Odehnal P.,Hönig - Polák 2,Worek(ČK-Chrápavý(CI5)ŽK-Hönig,Nováček(F) ) | |
16.9. | 14:00 | Panama B | XXX Braun | 2:1 | 1:0 | Moučka P. 2 - Mukando | |
5. KOLO | 23.9. | 09:00 | Podolí | Senior B | 1:4 | 0:2 | Vlach R. - Seknička,Lorenc,Klimeš,Němec |
23.9. | 11:30 | FFT Vinohrady | Vinohrady | 2:1 | 2:1 | Podhradský ml,Mezihorák Pe. - Juříček | |
23.9. | 12:20 | Pobřeží Slonoviny | Jezdci B | 0:1 | 0:1 | Tesař "A" | |
23.9. | 14:50 | Greens | Dynamit | 2:3 | 1:2 | Balát,Hrazdílek - Stodůlka,Krátký,Lach J.(ŽK-Hrazdílek,Rozumek(G) Lach J.(Dy) ) | |
23.9. | 09:00 | XXX Braun | Jiříkovice | 3:9 | 0:4 | Sochor "B",Gregor "B",Sidoryk - Marčák 3,Spružina J. 3,Janoch 3 | |
23.9. | 11:30 | C.I. 5 | Atlantis | 1:3 | 0:3 | Vach - Terzijski,Valaškovčák,Kopřivík(ŽK-Stojanov(CI5) ) | |
23.9. | 12:20 | Panama B | Deportivo | 0:2 | 0:2 | Sehnal,Mučič(ŽK-Moučka P.(Pa) ) | |
23.9. | 14:50 | Fauna B | Rychlé pípy | 6:2 | 4:0 | Bezděk 2,Odehnal J.,Hönig,Dvořák "A",Hofr - Cupák,Říha(ČK-Horák(Rp)ŽK-Hofr(F) ) | |
6. KOLO | 23.9. | 09:50 | FFT Vinohrady | Senior B | 1:5 | 0:3 | Sedlák - Klimeš 2,Rumpík 2,Seknička |
23.9. | 10:40 | Podolí | Vinohrady | 1:2 | 0:1 | Šafář P. - Kudrna,Jendruščák | |
23.9. | 13:10 | Greens | Jezdci B | 1:6 | 0:4 | Zvěřina T. - Rudolecký 4,Tesař "A" 2 | |
23.9. | 14:00 | Pobřeží Slonoviny | Dynamit | 3:2 | 2:0 | Malinger 3 - Lach J.,Malíšek(ŽK-Steinmetz D.(Dy) ) | |
23.9. | 09:50 | C.I. 5 | Jiříkovice | 3:4 | 3:2 | Rupp,Vacek,Vach - Spružina J. 2,Janoch,Marčák | |
23.9. | 10:40 | XXX Braun | Atlantis | 2:8 | 1:4 | Sochor "B",Sidoryk - Novák 2,Valaškovčák 2,Chytil 2,Čanky 2 | |
23.9. | 13:10 | Fauna B | Deportivo | 2:3 | 0:1 | Odehnal J. 2 - Lažnovský,Suchý,Růžička | |
23.9. | 14:00 | Panama B | Rychlé pípy | 4:2 | 1:0 | Moučka P. 3,Máša - Cupák,Sedlák(ŽK-Horák(Rp) ) | |
7. KOLO | 7.10. | 09:00 | Podolí | Rychlé pípy | 3:5 | 0:4 | Šafář M.,Šafář P.,Kschwend - Říha 2,Beníček O. 3(ŽK-Kschwend(Po) ) |
7.10. | 11:30 | FFT Vinohrady | Deportivo | 2:2 | 1:0 | Klusák,Pokluda - Mučič,Sehnal(ŽK-Mezihorák Pe.(FFT) ) | |
7.10. | 12:20 | Dynamit | C.I. 5 | 0:4 | 0:1 | Stojanov,Úšela,Vach,Rupp | |
7.10. | 14:50 | Jezdci B | XXX Braun | 6:3 | 3:1 | Rudolecký 5,Točev - Sochor "B",Purkrábek,Sidoryk(ŽK-Mánek(Je) Sidoryk(XXX) ) | |
7.10. | 09:00 | Vinohrady | Atlantis | 3:4 | 0:3 | Kudrna,Jendruščák,Vytopil - Veškrna,Terzijski 2,Kopřivík(ŽK-Kopřivík(A) ) | |
7.10. | 11:30 | Senior B | Jiříkovice | 5:2 | 3:1 | Přikryl,Němec 2,Klimeš 2 - Boček,Rychlovský(ŽK-Přikryl,Němec,Zrzavý(S) ) | |
7.10. | 12:20 | Panama B | Greens | 1:1 | 0:1 | Vybíral - Balát(ŽK-Novotný M.(Pa) ) | |
7.10. | 14:50 | Fauna B | Pobřeží Slonoviny | 2:2 | 2:1 | Hönig,Jurda - Iláš P. 2 | |
8. KOLO | 7.10. | 09:50 | FFT Vinohrady | Rychlé pípy | 1:1 | 0:0 | Malý - Beníček A. |
7.10. | 10:40 | Podolí | Deportivo | 3:1 | 2:0 | Vlach M. 2,Vlach R. - Sehnal(ŽK-Šafář M.(Po) Meloun,Lažnovský,Steinhauser(De) ) | |
7.10. | 13:10 | Jezdci B | C.I. 5 | 2:5 | 1:2 | Rudolecký 2 - Polach,Polák,Worek,Rupp 2(ŽK-Vach(CI5) ) | |
7.10. | 14:00 | Dynamit | XXX Braun | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
7.10. | 09:50 | Senior B | Atlantis | 5:2 | 0:2 | Lorenc,Klimeš 2,Pekáč,Přibilík "A" - Chytil,Kopřivík | |
7.10. | 10:40 | Vinohrady | Jiříkovice | 2:3 | 2:1 | Kudrna,Jendruščák - Marčák,Spružina K.,Spružina J.(ŽK-Boček(Ji) ) | |
7.10. | 13:10 | Fauna B | Greens | 17:0 | 7:0 | Hönig,Dvořák "A" 4,Hofr,Nováček 2,Jurda 2,Odehnal P. 5,Odehnal J. 2 -(ŽK-Adamčík(F) ) | |
7.10. | 14:00 | Panama B | Pobřeží Slonoviny | 1:5 | 0:2 | Moučka P. - Pelikán Ra. 2,Čepera,Hajda,Pospíšil(ŽK-Hajda(PS) ) | |
9. KOLO | 14.10. | 09:00 | Podolí | XXX Braun | 4:2 | 3:1 | Vlach M. 2,Šperka,Klemm - Sochor "B",Gregor "B" |
14.10. | 11:30 | FFT Vinohrady | C.I. 5 | 8:1 | 2:1 | Klusák 3,Sedlák 2,Pokluda 2,Podhradský ml - Polach(ŽK-Mezihorák Pe.,Rezner(FFT) ) | |
14.10. | 12:20 | Pobřeží Slonoviny | Jiříkovice | 4:4 | 2:1 | Šikl,Čepera,Pospíšil 2 - Marčák,Spružina K.,Šildeberger,vlastní(ČK-Malinger(PS) ŽK-Pospíšil(PS) Spružina J.(Ji) ) | |
14.10. | 14:50 | Greens | Atlantis | 2:6 | 0:3 | Balát 2 - Terzijski 2,Valaškovčák 2,Novák,Kopřivík | |
14.10. | 09:00 | Jezdci B | Deportivo | 4:2 | 0:1 | Rudolecký 4 - Růžička,Lažnovský | |
14.10. | 11:30 | Dynamit | Rychlé pípy | 2:4 | 0:3 | Zeke,Steinmetz D. - Sedlák 2,Cupák,Říha(ŽK-Říha,Horák(Rp) ) | |
14.10. | 12:20 | Panama B | Senior B | 2:7 | 0:3 | Moučka P. 2 - Klimeš 3,Tichý,Přikryl,Lorenc,Němec M. "A"(ŽK-Sadovský "A"(Pa) ) | |
14.10. | 14:50 | Fauna B | Vinohrady | 8:4 | 4:1 | Jurda 5,Odehnal J. 2,Boháč "A" - Jendruščák 2,Juříček,Bužek | |
10. KOLO | 14.10. | 09:50 | FFT Vinohrady | XXX Braun | 0:3 | 0:1 | Gregor "B" 2,Sochor "B" |
14.10. | 10:40 | Podolí | C.I. 5 | 6:3 | 3:1 | Vlach R. 4,Kschwend 2 - Polach 2,Rupp(ČK-Chrápavý(CI5)ŽK-Kschwend(Po) ) | |
14.10. | 13:10 | Greens | Jiříkovice | 1:1 | 0:0 | Balát - Marčák(ŽK-Balát(G) Spružina J.,Boček(Ji) ) | |
14.10. | 14:00 | Pobřeží Slonoviny | Atlantis | 3:2 | 1:1 | Iláš P.,Šikl,Hajda - Valaškovčák,Chytil(ČK-Veškrna(A)ŽK-Pánek(PS) Terzijski(A) ) | |
14.10. | 09:50 | Dynamit | Deportivo | 4:2 | 2:2 | Steinmetz D.,Malíšek,Lach L.,Lach J. - Steinhauser,Slavík "B"(ŽK-Lach J.(Dy) Hodulák "B"(De) ) | |
14.10. | 10:40 | Jezdci B | Rychlé pípy | 2:0 | 0:0 | Rudolecký,Mánek - | |
14.10. | 13:10 | Fauna B | Senior B | 3:4 | 2:3 | Boháč "A" 3 - Tichý,Klimeš,Lorenc,Němec M. "A" | |
14.10. | 14:00 | Panama B | Vinohrady | 4:4 | 0:2 | Říha 2,Moučka P.,Vybíral - Bužek 3,Juříček(ŽK-Říha(Pa) ) | |
11. KOLO | 21.10. | 09:00 | Podolí | Atlantis | 2:0 | 1:0 | Vlach R. 2 -(ŽK-Čáslavský(Po) Nešuta(A) ) |
21.10. | 11:30 | FFT Vinohrady | Jiříkovice | 0:4 | 0:3 | Spružina K.,Boček 2,Šildeberger | |
21.10. | 12:20 | Vinohrady | C.I. 5 | 2:3 | 1:2 | Jendruščák,Vytopil - Polach,vlastní 2 | |
21.10. | 14:50 | Senior B | XXX Braun | 5:3 | 4:2 | Rumpík,Klimeš 3,Seknička - Purkrábek,Cihlář,Djibril(ŽK-Seknička(S) Djibril(XXX) ) | |
21.10. | 09:00 | Greens | Rychlé pípy | 4:7 | 3:1 | Rozumek 2,Zvěřina A.,Hrazdílek - Horák,Beníček O. 4,Sedlák,Říha | |
21.10. | 11:30 | Pobřeží Slonoviny | Deportivo | 2:2 | 2:1 | Iláš P.,Malinger - Suchý 2 | |
21.10. | 12:20 | Panama B | Dynamit | 1:1 | 0:1 | Říha - Lach L.(ČK-Lach L.(Dy)ŽK-Moučka P.(Pa) ) | |
21.10. | 14:50 | Fauna B | Jezdci B | 5:1 | 3:1 | Hönig,Dvořák "A",Odehnal J. 2,Jurda - Smolka(ŽK-Hönig(F) ) | |
12. KOLO | 21.10. | 09:50 | FFT Vinohrady | Atlantis | 1:0 | 1:0 | Klusák -(ŽK-Chytil(A) ) |
21.10. | 10:40 | Podolí | Jiříkovice | 3:1 | 2:1 | Vlach R. 3 - Marčák(ŽK-Vlach M.,Šafář P.(Po) Janoch(Ji) ) | |
21.10. | 13:10 | Senior B | C.I. 5 | 4:3 | 1:2 | Němec M. "A",Rumpík,Klimeš 2 - Polák,Worek,Stojanov(ČK-Lorenc(S) Polach(CI5)ŽK-Klimeš(S) Polák(CI5) ) | |
21.10. | 14:00 | Vinohrady | XXX Braun | 2:1 | 0:1 | Peška 2 - Gregor "B"(ŽK-Gregor "B",Sidoryk(XXX) ) | |
21.10. | 09:50 | Pobřeží Slonoviny | Rychlé pípy | 4:2 | 0:1 | Malinger 2,Hajda 2 - Beníček O.,Sedlák | |
21.10. | 10:40 | Greens | Deportivo | 1:9 | 1:5 | Zvěřina T. - Lažnovský 2,Suchý,Sehnal,Růžička 5 | |
21.10. | 13:10 | Fauna B | Dynamit | 9:3 | 4:1 | Hönig,Dvořák "A" 4,Hofr 2,Odehnal P. 2 - Plšek V.,Steinmetz D.,Zeke(ŽK-Odehnal P.(F) ) | |
21.10. | 14:00 | Panama B | Jezdci B | 2:3 | 1:2 | Novotný P.,Říha - Paravan,Mánek 2 | |
13. KOLO | 4.11. | 09:00 | Podolí | Panama B | 4:0 | 1:0 | Vlach R.,Šafář P.,Šperka 2 -(ŽK-Vlach M.,Kepák(Po) Novotný M.,Novotný P.(Pa) ) |
4.11. | 11:30 | FFT Vinohrady | Fauna B | 5:1 | 3:0 | Sedlák 3,Klusák,Zouhar - Dvořák "A" | |
4.11. | 12:20 | Deportivo | Senior B | 3:2 | 1:1 | Růžička,Sehnal,Mučič - Remeš,Lorenc(ŽK-Růžička(De) Rumpík(S) ) | |
4.11. | 14:50 | Rychlé pípy | Vinohrady | 2:3 | 1:1 | Říha,Beníček O. - Kudrna,Střípek,Bužek(ŽK-Říha(Rp) Hromek(V) ) | |
4.11. | 09:00 | Pobřeží Slonoviny | XXX Braun | 4:1 | 1:0 | Pelikán Ra. 2,Šikl,Smrž - Sochor "B"(ŽK-Pelikán Ra.(PS) ) | |
4.11. | 11:30 | Greens | C.I. 5 | 6:2 | 2:1 | Hrazdílek 2,Balát 2,Smetana 2 - Polák,Stojanov(ŽK-Vach(CI5) ) | |
4.11. | 12:20 | Jezdci B | Jiříkovice | 6:2 | 2:0 | Paravan 2,Mánek,Pelikán 3 - Spružina J.,Rychlovský | |
4.11. | 14:50 | Dynamit | Atlantis | 2:3 | 1:1 | Plšek V.,Malíšek - Chytil 3 | |
14. KOLO | 4.11. | 09:50 | FFT Vinohrady | Panama B | 2:3 | 0:2 | Klusák,Rezner - Dvořáček,Moučka P.,Novotný P.(ŽK-Klusák(FFT) Moučka P.(Pa) ) |
4.11. | 10:40 | Podolí | Fauna B | 3:1 | 2:1 | Vlach M.,Vlach R.,Kschwend - Dvořák "A"(ŽK-Odehnal J.(F) ) | |
4.11. | 13:10 | Rychlé pípy | Senior B | 5:3 | 1:1 | Beníček O. 2,Sedlák 3 - Lorenc,Němec M. "A",Přikryl(ŽK-Sedlák(Rp) Vilím(S) ) | |
4.11. | 14:00 | Deportivo | Vinohrady | 3:5 | 2:3 | Mučič,Osička 2 - Kudrna,Jendruščák,Blažek,Bužek,Peška | |
4.11. | 09:50 | Greens | XXX Braun | 2:4 | 1:1 | Smetana 2 - Paseka,Almeida,Costa,Sochor "B" | |
4.11. | 10:40 | Pobřeží Slonoviny | C.I. 5 | 3:2 | 2:2 | Pelikán Ra.,Malinger,Iláš P. - Polák,Worek(ŽK-Hajda(PS) ) | |
4.11. | 13:10 | Dynamit | Jiříkovice | 5:5 | 2:3 | Malíšek 3,Lach J. 2 - Spružina J. 2,Fichtl,Janoch,Šildeberger | |
4.11. | 14:00 | Jezdci B | Atlantis | 3:4 | 0:2 | Mánek 2,Pelikán - Chytil 3,Kopřivík(ŽK-Mánek(Je) ) | |
15. KOLO | 6.4. | 09:00 | FFT Vinohrady | Podolí | 3:3 | 1:2 | Sedlák 2,Podhradský ml - Šperka 2,Vlach M. |
6.4. | 09:50 | Pobřeží Slonoviny | Greens | 6:2 | 3:1 | Iláš P.,Smrž,Ondráček,Šikl,Malinger,Pospíšil - Balát,Zvěřina T.(ŽK-Balát(G) ) | |
6.4. | 10:40 | Jezdci B | Dynamit | 3:1 | 1:1 | Rudolecký 2,Paravan - Lach L.(ČK-Mánek(Je) ŽK-Steinmetz D.(Dy) ) | |
6.4. | 11:30 | Vinohrady | Senior B | 5:1 | 0:1 | Kudrna 2,Jendruščák,Juříček,Peška - Němec M. "A"(ŽK-Němec M. "A",Remeš(S) ) | |
6.4. | 12:20 | Deportivo | Rychlé pípy | 4:3 | 3:2 | Lažnovský,Sehnal,Růžička,Mrtvý - Beníček A.,Beníček O.,Sedlák(ŽK-Říha(Rp) ) | |
6.4. | 13:10 | XXX Braun | C.I. 5 | 5:5 | 1:2 | Sochor "B" 2,Almeida,Costa,Sidoryk - Polach 2,Polák,Rupp,Vach(ŽK-Almeida,Sidoryk(XXX) ) | |
6.4. | 14:00 | Jiříkovice | Atlantis | 0:3 | 0:1 | Novák,Kopřivík,Nešuta(ČK-Marčák(Ji) ŽK-Terzijski(A) ) | |
6.4. | 14:50 | Panama B | Fauna B | 5:3 | 2:2 | Drábek 2,Moučka P. 2,Říha - Dvořák "A" 2,Nováček(ŽK-Dvořák "A",Odehnal J.(F) ) |
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
16. KOLO | 13.4. | 09:00 | Podolí | FFT Vinohrady | 5:0 | 2:0 | Vlach M.,Vlach R.,Šafář P.,Šafář M.,Šperka -(ŽK-Sedlák(FFT) ) |
13.4. | 09:50 | Greens | Pobřeží Slonoviny | 1:7 | 0:3 | Koutný - Smrž 4,Šikl,Ondráček,Hajda(ČK-Zvěřina T.(G) ) | |
13.4. | 10:40 | Dynamit | Jezdci B | 2:5 | 1:3 | Plšek V.,Malíšek - Pelikán 3,Čapka,Smolka(ŽK-Plšek P.,Lach L.(Dy) ) | |
13.4. | 11:30 | Senior B | Vinohrady | 4:4 | 1:3 | Klimeš 2,Rumpík J. "A",Remeš - Kudrna 2,Peška,Blažek(ŽK-Klimeš,Rumpík J. "A"(S) Juříček(V) ) | |
13.4. | 12:20 | Rychlé pípy | Deportivo | 3:5 | 2:1 | Cupák,Petlach,Beníček A. - Mrtvý 3,Sehnal,Novák(ČK-Beníček A.(Rp) ŽK-Říha(Rp) Růžička(De) ) | |
13.4. | 13:10 | C.I. 5 | XXX Braun | 5:0 | 5:0 | KONTUMACE | |
13.4. | 14:00 | Atlantis | Jiříkovice | 4:5 | 2:1 | Čanky,Chytil,Valaškovčák,Terzijski - Janoch 3,Spružina K. 2(ŽK-Terzijski(A) Spružina K.,Fichtl(Ji) ) | |
13.4. | 14:50 | Fauna B | Panama B | 5:2 | 2:1 | Léska Pe. "A" 3,Hönig,Nováček - Moučka P.,Drábek(ČK-Léska Pe. "A"(F) ŽK-Hofr,Dvořák "A"(F) Drábek,Moučka O.(Pa) ) | |
17. KOLO | 20.4. | 09:00 | Greens | Podolí | 1:2 | 1:1 | Balát - Vlach R. 2(ŽK-Martínek(G) ) |
20.4. | 11:30 | Pobřeží Slonoviny | FFT Vinohrady | 4:0 | 3:0 | Pelikán Ra.,Smrž,Pospíšil,Hajda - | |
20.4. | 12:20 | Senior B | Dynamit | 4:3 | 2:0 | Klimeš 2,Parfus "A",Lorenc - Malíšek 2,Plšek V.(ŽK-Rumpík(S) Steinmetz D.(Dy) ) | |
20.4. | 14:50 | Vinohrady | Jezdci B | 1:1 | 0:0 | Kudrna - Pelikán | |
20.4. | 09:00 | C.I. 5 | Rychlé pípy | 5:0 | 2:0 | Rupp,Stojanov 2,Polach,Vach -(ŽK-Vach(CI5) ) | |
20.4. | 11:30 | XXX Braun | Deportivo | 2:7 | 1:3 | Paseka,Costa - Mrtvý 2,Novák 2,Steinhauser 2,Sehnal | |
20.4. | 12:20 | Atlantis | Panama B | 4:3 | 4:1 | Chytil 2,Kopřivík 2 - Moučka P. 2,Drábek | |
20.4. | 14:50 | Jiříkovice | Fauna B | 1:5 | 0:2 | Rychlovský - Hofr 2,Dvořák "A",Boháč "A",Nováček | |
18. KOLO | 20.4. | 09:50 | Greens | FFT Vinohrady | 3:4 | 1:1 | Koutný 2,Hrazdílek - Klusák 2,Sedlák 2 |
20.4. | 10:40 | Pobřeží Slonoviny | Podolí | 2:2 | 1:0 | Hajda 2 - Vlach R.,Kschwend | |
20.4. | 13:10 | Vinohrady | Dynamit | 3:2 | 1:1 | Kudrna 2,Peška - Malíšek,Steinmetz E. | |
20.4. | 14:00 | Senior B | Jezdci B | 1:8 | 0:2 | Němec - Rudolecký 3,Rudolecký T.,Čapka,Paravan,Tesař "A",Pelikán | |
20.4. | 09:50 | XXX Braun | Rychlé pípy | 3:1 | 1:0 | Gregor "B" 3 - Petlach(ŽK-Gregor "B",Costa(XXX) Říha(Rp) ) | |
20.4. | 10:40 | C.I. 5 | Deportivo | 3:2 | 2:0 | Polák,Polach,Vacek - Sehnal,Mrtvý | |
20.4. | 13:10 | Atlantis | Fauna B | 1:2 | 0:2 | Terzijski - Dvořák "A",Boháč "A" | |
20.4. | 14:00 | Jiříkovice | Panama B | 3:5 | 1:2 | Spružina K. 2,Spružina J. - Moučka P. 2,Drábek 2,Dvořáček | |
19. KOLO | 4.5. | 09:00 | Jezdci B | Podolí | 0:1 | 0:0 | Šperka |
4.5. | 11:30 | Dynamit | FFT Vinohrady | 1:4 | 1:3 | Plšek V. - Sedlák 3,Šírek | |
4.5. | 12:20 | Vinohrady | Pobřeží Slonoviny | 0:1 | 0:1 | Iláš P.(ŽK-Blažek(V) Smrž,Malinger(PS) ) | |
4.5. | 14:50 | Senior B | Greens | 8:7 | 3:4 | Větříček 5,Klimeš 2,Ohniště - Balát 2,Zvěřina T. 2,Koutný 2,Hrazdílek | |
4.5. | 09:00 | Jiříkovice | Deportivo | 2:3 | 1:1 | Spružina K.,Rychlovský - Pazdera,Růžička,Novák | |
4.5. | 11:30 | Atlantis | Rychlé pípy | 4:2 | 2:1 | Čanky 3,Chytil - Cupák D. 2 | |
4.5. | 12:20 | XXX Braun | Panama B | 8:2 | 3:2 | Costa 3,Lazar "B" 2,Kudelka "B" 2,da Silva "B" - Vybíral,Drábek | |
4.5. | 14:50 | C.I. 5 | Fauna B | 2:4 | 1:4 | Polák,Polach - Dvořák "A",Polášek "A",Procházka,Odehnal P. | |
20. KOLO | 4.5. | 09:50 | Jezdci B | FFT Vinohrady | 4:6 | 2:3 | Rudolecký 2,Čapka,Tesař "A" - Sedlák 2,Podhradský ml,Klusák,Pokluda,Zouhar |
4.5. | 10:40 | Dynamit | Podolí | 0:4 | 0:3 | Vlach R. 2,Vlach M.,Kschwend(ŽK-Plšek P.(Dy) Kschwend(Po) ) | |
4.5. | 13:10 | Senior B | Pobřeží Slonoviny | 3:4 | 1:0 | Větříček 2,Němec M. "A" - Iláš P.,Rampula,Malinger,Šikl(ŽK-Hajda(PS) ) | |
4.5. | 14:00 | Vinohrady | Greens | 7:3 | 5:0 | Juříček 2,Bužek 2,Kudrna,Blažek,Peška - Koutný 2,Smetana | |
4.5. | 09:50 | Atlantis | Deportivo | 5:2 | 1:0 | Kopřivík 2,Terzijski,Chytil,Nešuta - Mrtvý,Sehnal(ŽK-Terzijski(A) Meloun(De) ) | |
4.5. | 10:40 | Jiříkovice | Rychlé pípy | 4:6 | 1:1 | Spružina K. 2,Boček,Marčák - Cupák D. 4,Cupák 2 | |
4.5. | 13:10 | XXX Braun | Fauna B | 5:2 | 2:1 | Paseka,Costa,Almeida,Djibril,Kudelka "B" - Hönig,Odehnal J. | |
4.5. | 14:00 | C.I. 5 | Panama B | 2:4 | 2:2 | Polach,Worek - Moučka P. 2,Drábek,Šamánek "A" | |
21. KOLO | 11.5. | 09:00 | Vinohrady | Podolí | 3:4 | 1:1 | Kudrna,Bužek,Juříček - Kschwend 2,Šafář P.,Klemm(ŽK-Rafaj(Po) ) |
11.5. | 11:30 | Senior B | FFT Vinohrady | 6:5 | 2:3 | Trčka 3,Větříček 2,Přikryl - Sedlák,Klusák,Mezihorák Pe.,Brtník D.,Pokluda(ŽK-Větříček(S) ) | |
11.5. | 12:20 | Dynamit | Greens | 6:0 | 4:0 | Steinmetz E. 4,Stodůlka,Lach J. -(ŽK-Krátký(Dy) ) | |
11.5. | 14:50 | Jezdci B | Pobřeží Slonoviny | 3:1 | 0:1 | Rudolecký 3 - Iláš P.(ŽK-Pelikán(Je) ) | |
11.5. | 09:00 | Atlantis | C.I. 5 | 2:2 | 1:1 | Valaškovčák 2 - Polák,Vach | |
11.5. | 11:30 | Jiříkovice | XXX Braun | 8:1 | 4:0 | Marčák 2,Spružina K. 2,Rychlovský 2,Fichtl,Janoch - Gregor "B"(ŽK-Boček(Ji) ) | |
11.5. | 12:20 | Rychlé pípy | Panama B | 3:7 | 3:4 | Říha 2,Sedlák - Moučka P. 2,Drábek 2,Mach "A" 2,Dvořáček | |
11.5. | 14:50 | Deportivo | Fauna B | 8:4 | 5:1 | Novák 3,Mrtvý 2,Pazdera 2,Sehnal - Hönig 2,Jurda,Odehnal J.(ŽK-Sehnal(De) Boháč "A"(F) ) | |
22. KOLO | 11.5. | 09:50 | Vinohrady | FFT Vinohrady | 2:4 | 2:3 | Bužek,Juříček - Sedlák 2,Klusák,Brtník J.(ŽK-Sedlák(FFT) ) |
11.5. | 10:40 | Senior B | Podolí | 1:3 | 0:1 | Lorenc - Vlach R.,Rafaj,Klemm(ŽK-Větříček,Přikryl(S) ) | |
11.5. | 13:10 | Jezdci B | Greens | 15:3 | 6:1 | Rudolecký 6,Pelikán 3,Paravan 2,Smolka,Mánek,Tesař "A",Beránek "A" - Smetana 2,Rozumek | |
11.5. | 14:00 | Dynamit | Pobřeží Slonoviny | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
11.5. | 09:50 | Jiříkovice | C.I. 5 | 3:3 | 1:2 | Spružina K. 2,Janoch - Stojanov,Satoria,Vach(ŽK-Vach,Polák(CI5) ) | |
11.5. | 10:40 | Atlantis | XXX Braun | 2:4 | 2:3 | Novák,Terzijski - Almeida 2,Cihlář,Lazar "B" | |
11.5. | 13:10 | Rychlé pípy | Fauna B | 1:9 | 0:2 | Sedlák - Hönig 2,Hofr 2,Bezděk 2,Jurda,Odehnal J.,Boháč "A" | |
11.5. | 14:00 | Deportivo | Panama B | 3:3 | 2:1 | Steinhauser,Novák,Mučič - Drábek,Mach "A",Dvořáček | |
23. KOLO | 18.5. | 09:00 | Deportivo | Podolí | 6:4 | 2:1 | Sehnal 2,Lažnovský,Mrtvý,Pazdera,Novák - Vlach M.,Vlach R.,Rafaj,Šperka(ŽK-Rafaj(Po) ) |
18.5. | 11:30 | Rychlé pípy | FFT Vinohrady | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
18.5. | 12:20 | XXX Braun | Jezdci B | 1:2 | 0:0 | Sidoryk - Doležal,Tesař "A" | |
18.5. | 14:50 | C.I. 5 | Dynamit | 2:0 | 0:0 | Stojanov 2 -(ŽK-Stojanov(CI5) Steinmetz E.(Dy) ) | |
18.5. | 09:00 | Jiříkovice | Senior B | 5:4 | 3:4 | Janoch 2,Rychlovský,Šildeberger,Spružina K. - Klimeš 2,Rumpík J. "A" 2(ČK-Rumpík J. "A"(S)ŽK-Spružina K.(Ji) ) | |
18.5. | 11:30 | Atlantis | Vinohrady | 3:3 | 0:0 | Nešuta 2,Čanky - Jendruščák,Vytopil,Vobořil D. | |
18.5. | 12:20 | Pobřeží Slonoviny | Panama B | 3:3 | 1:3 | Iláš P. 3 - Drábek,Moučka P.,Moučka O.(ŽK-Moučka O.(Pa) ) | |
18.5. | 14:50 | Greens | Fauna B | 2:3 | 2:1 | Zvěřina T.,Martínek - Polášek "A" 2,Hofr(ŽK-Dvořák "A"(F) ) | |
24. KOLO | 18.5. | 09:50 | Deportivo | FFT Vinohrady | 2:4 | 0:2 | Lažnovský,Novák - Sedlák,Klusák,Mezihorák Pe.,Šírek(ŽK-Sehnal(De) ) |
18.5. | 10:40 | Rychlé pípy | Podolí | 1:3 | 1:3 | Beníček A. - Vlach M.,Šperka,Kschwend(ŽK-Horák(Rp) ) | |
18.5. | 13:10 | C.I. 5 | Jezdci B | 0:3 | 0:1 | Rudolecký 2,Smolka | |
18.5. | 14:00 | XXX Braun | Dynamit | 1:8 | 1:4 | Sidoryk - Steinmetz E. 5,Lach L. 3 | |
18.5. | 09:50 | Atlantis | Senior B | 8:0 | 4:0 | Chytil 3,Čanky 3,Novák,Nešuta - | |
18.5. | 10:40 | Jiříkovice | Vinohrady | 5:3 | 4:2 | Boček 2,Spružina J.,Spružina K.,Fichtl - Kudrna,Bužek,Vytopil | |
18.5. | 13:10 | Pobřeží Slonoviny | Fauna B | 4:2 | 1:0 | Čepera 2,Pospíšil,Šikl - Hönig 2 | |
18.5. | 14:00 | Greens | Panama B | 1:5 | 0:2 | Balát - Šamánek "A" 2,Máša,Moučka O.,Drábek(ŽK-Zvěřina A.(G) Moučka P.(Pa) ) | |
25. KOLO | 25.5. | 09:00 | C.I. 5 | Podolí | 2:1 | 1:0 | Polák 2 - Vlach M. |
25.5. | 11:30 | XXX Braun | FFT Vinohrady | 3:9 | 1:5 | Purkrábek,Paseka,Lazar "B" - Sedlák 3,Podhradský ml 2,Štipčák 2,Brtník J.,Klusák(ŽK-Almeida(XXX) Sedlák,Klusák(FFT) ) | |
25.5. | 12:20 | Atlantis | Greens | 1:1 | 0:0 | Čanky - Balát(ČK-Valaškovčák(A) ) | |
25.5. | 14:50 | Jiříkovice | Pobřeží Slonoviny | 4:3 | 2:1 | Fichtl,Spružina K.,Boček,Janoch - Šikl,Čampa,Hajda | |
25.5. | 09:00 | Rychlé pípy | Dynamit | 2:1 | 1:0 | Kulíšek,Petlach - Steinmetz E. | |
25.5. | 11:30 | Deportivo | Jezdci B | 2:5 | 1:2 | Sehnal,Mrtvý - Mánek 2,Čapka,Paravan,Pelikán(ŽK-Mrtvý(De) ) | |
25.5. | 12:20 | Vinohrady | Panama B | 2:6 | 0:1 | Hromek,Střípek - Moučka P. 3,Drábek 2,Novotný P. | |
25.5. | 14:50 | Senior B | Fauna B | 2:4 | 2:2 | Přikryl,Zrzavý - Dvořák "A" 2,Léska Pe. "A",Polášek "A"(ŽK-Hönig(F) ) | |
26. KOLO | 25.5. | 09:50 | C.I. 5 | FFT Vinohrady | 1:2 | 1:0 | Luner - Klusák 2(ŽK-Luner(CI5) ) |
25.5. | 10:40 | XXX Braun | Podolí | 0:4 | 0:3 | Vlach M. 2,Vlach R. 2 | |
25.5. | 13:10 | Jiříkovice | Greens | 1:2 | 1:1 | Janoch - Zvěřina T. 2(ŽK-Zvěřina T.(G) ) | |
25.5. | 14:00 | Atlantis | Pobřeží Slonoviny | 3:3 | 1:2 | Čanky 3 - Pospíšil 2,Čampa | |
25.5. | 09:50 | Deportivo | Dynamit | 4:4 | 1:2 | Sehnal 3,Lažnovský - Steinmetz E. 2,Lach L.,Zeke(ŽK-Meloun(De) ) | |
25.5. | 10:40 | Rychlé pípy | Jezdci B | 5:2 | 2:1 | Cupák D. 3,Sedlák 2 - Paravan 2(ŽK-Kulíšek(Rp) ) | |
25.5. | 13:10 | Vinohrady | Fauna B | 0:5 | 0:1 | Hofr 3,Nováček,Dvořák "A" | |
25.5. | 14:00 | Senior B | Panama B | 6:0 | 2:0 | Klimeš 4,Rumpík J. "A",Němec M. "A" -(ČK-Němec M. "A"(S) Drábek(Pa)ŽK-Moučka P.,Drábek(Pa) ) | |
27. KOLO | 8.6. | 09:00 | Jiříkovice | Podolí | 0:3 | 0:2 | Šperka 2,Vlach M.(ŽK-Spružina K.(Ji) ) |
8.6. | 11:30 | Atlantis | FFT Vinohrady | 2:4 | 1:1 | Novák,Terzijski - Sedlák 3,Klusák | |
8.6. | 12:20 | XXX Braun | Senior B | 0:8 | 0:5 | Tichý 3,Hudlík "A" 2,Klimeš 2,Rumpík J. "A"(ŽK-Vilím(S) ) | |
8.6. | 14:50 | C.I. 5 | Vinohrady | 6:3 | 4:0 | Worek 3,Rupp 2,Polák - Peška 2,Jendruščák | |
8.6. | 09:00 | Deportivo | Pobřeží Slonoviny | 3:3 | 1:1 | Osička,Sehnal,Pazdera - Smrž 2,Pospíšil | |
8.6. | 11:30 | Rychlé pípy | Greens | 6:3 | 3:1 | Petlach 2,Beníček O. 2,Sedlák 2 - Zvěřina T. 2,Ježek | |
8.6. | 12:20 | Jezdci B | Panama B | 7:2 | 5:1 | Tesař "A" 3,Paravan 2,Mánek,Rudolecký - Sadovský "A" 2(ŽK-Sadovský "A"(Pa) ) | |
8.6. | 14:50 | Dynamit | Fauna B | 1:3 | 0:2 | Plšek P. - Procházka 3 | |
28. KOLO | 8.6. | 09:50 | Jiříkovice | FFT Vinohrady | 4:2 | 1:1 | Marčák,Fichtl,Spružina K.,Boček - Sedlák,Klusák(ŽK-Mezihorák Pe.(FFT) ) |
8.6. | 10:40 | Atlantis | Podolí | 2:4 | 0:1 | Veškrna 2 - Šafář M. 2,Šperka 2 | |
8.6. | 13:10 | C.I. 5 | Senior B | 4:4 | 2:1 | Polák 3,Worek - Klimeš 2,Hudlík "A",Tichý(ŽK-Klimeš(S) ) | |
8.6. | 14:00 | XXX Braun | Vinohrady | 2:5 | 0:3 | Paseka,Kudelka "B" - Juříček 2,Kudrna,Jendruščák,Peška | |
8.6. | 09:50 | Rychlé pípy | Pobřeží Slonoviny | 5:2 | 2:1 | Sedlák 3,Petlach,Cupák - Pelikán Ra. 2 | |
8.6. | 10:40 | Deportivo | Greens | 5:2 | 3:0 | Lažnovský,Steinhauser,Mrtvý,Novák,Sehnal - Balát,Smetana(ŽK-Pazdera(De) Smetana,Koutný(G) ) | |
8.6. | 13:10 | Jezdci B | Fauna B | 4:1 | 1:1 | Rudolecký 2,Tesař "A",Paravan - Hofr(ŽK-Mánek(Je) Hofr(F) ) | |
8.6. | 14:00 | Dynamit | Panama B | 0:4 | 0:2 | Moučka P. 4 | |
29. KOLO | 15.6. | 09:00 | Atlantis | Dynamit | 3:2 | 1:1 | Nešuta 2,Veškrna - Lach L.,Steinmetz D. |
15.6. | 11:30 | Jiříkovice | Jezdci B | 4:3 | 1:2 | Spružina J. 2,Spružina K.,Marčák - Tesař "A" 2,Paravan(ŽK-Spružina J.,Spružina K.(Ji) ) | |
15.6. | 12:20 | Vinohrady | Rychlé pípy | 6:4 | 2:3 | Kudrna 2,Jendruščák 2,Juříček,Peška - Horák,Beníček O.,Beníček A.,Kulíšek | |
15.6. | 14:50 | Senior B | Deportivo | 8:5 | 5:3 | Zrzavý 2,Remeš,Pekáč,Hudlík "A",Lorenc,Seknička,Přikryl - Novák 3,Lažnovský,Růžička | |
15.6. | 09:00 | C.I. 5 | Greens | 3:2 | 3:2 | Polák 2,Polach - Balát,Smetana(ŽK-Zvěřina T.(G) ) | |
15.6. | 11:30 | XXX Braun | Pobřeží Slonoviny | 6:0 | 3:0 | Purkrábek,Paseka 2,Almeida,Costa 2 -(ŽK-Malinger(PS) ) | |
15.6. | 12:20 | Panama B | FFT Vinohrady | 2:6 | 0:1 | Drábek 2 - Klusák 3,Sedlák 2,Šírek | |
15.6. | 14:50 | Fauna B | Podolí | 3:3 | 3:2 | Hönig,Odehnal J.,Nováček - Kschwend,Vlach M.,Klemm(ŽK-Odehnal P.(F) Rafaj(Po) ) | |
30. KOLO | 15.6. | 09:50 | Jiříkovice | Dynamit | 4:1 | 3:1 | Spružina K. 2,Spružina J.,Rychlovský - Lach L.(ŽK-Marčák(Ji) ) |
15.6. | 10:40 | Atlantis | Jezdci B | 2:3 | 1:2 | Valaškovčák 2 - Čapka,Doležal,Tesař "A" | |
15.6. | 13:10 | Senior B | Rychlé pípy | 3:7 | 2:4 | Zrzavý 2,Remeš - Beníček A. 3,Horák 2,Kulíšek,Sedlák(ŽK-Zrzavý,Hudlík "A"(S) ) | |
15.6. | 14:00 | Vinohrady | Deportivo | 6:1 | 3:1 | Kudrna 3,Jendruščák,Juříček,Peška - Novák | |
15.6. | 09:50 | XXX Braun | Greens | 2:3 | 1:1 | Purkrábek,Almeida - Smetana,Martínek 2(ŽK-Sidoryk(XXX) Zvěřina T.(G) ) | |
15.6. | 10:40 | C.I. 5 | Pobřeží Slonoviny | 6:2 | 4:2 | Polák,Stojanov,Satoria,Polach 3 - Šikl,Hajda | |
15.6. | 13:10 | Fauna B | FFT Vinohrady | 4:2 | 2:2 | Hönig 3,Dvořák "A" - Sedlák 2(ŽK-Hönig,Odehnal P.,Léska Pe. "A"(F) Brtník D.(FFT) ) | |
15.6. | 14:00 | Panama B | Podolí | 1:1 | 1:1 | Drábek - Rafaj(ŽK-Čáslavský(Po) ) |