Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 2.9. | Predators - Volný den | |||||
2.9. | 09:00 | Blue Flames B | i-center | 0:0 | 0:0 | ||
2.9. | 11:30 | Prison | Technika | 4:1 | 1:0 | Marčák,Hanuš 3 - Launa(ŽK-Kalvoda(Pri) ) | |
2.9. | 12:15 | Bosonohy C | KH | 5:3 | 2:1 | Nemecz 2,Herš,Šindelka,Prax - Hladký 3 | |
2.9. | 14:45 | Pörkele | United | 2:2 | 1:1 | Wujčik,Dominik - Křenek 2 | |
2.9. | 15:30 | Zoner | St. Lískovec | 2:2 | 2:0 | Sabela,Fišer - Palát M. 2 | |
2. KOLO | 2.9. | Pörkele - Volný den | |||||
2.9. | 09:45 | i-center | Predators | 1:4 | 0:0 | Moravec - Hladký 2,Podborský D.st.,Muzikář | |
2.9. | 10:30 | Technika | Blue Flames B | 3:1 | 1:1 | Porč 2,Launa - Žáček | |
2.9. | 13:00 | KH | Prison | 6:11 | 3:6 | Hladký 3,Jelínek 2,Zajíček - Václavek 2,Marčák 5,Hanuš 2,Urban 2 | |
2.9. | 14:00 | St. Lískovec | Bosonohy C | 3:2 | 2:2 | Krška 2,Vobora - Nemecz,Herš(ŽK-Nemecz(B) ) | |
23.9. | 14:00 | United | Zoner | 0:5 | 0:2 | Fišer 3,Gruber 2(ŽK-Šebetovský(U) ) | |
3. KOLO | 23.9. | i-center - Volný den | |||||
23.9. | 09:00 | Prison | St. Lískovec | 1:4 | 1:2 | Hanuš - Krška 3,Palát M. | |
23.9. | 10:30 | Blue Flames B | KH | 2:0 | 0:0 | Dilhof 2 - | |
23.9. | 12:15 | Predators | Technika | 1:2 | 1:1 | Urbánek J. - Krátký,Jánoš | |
23.9. | 14:45 | Zoner | Pörkele | 1:2 | 0:2 | Sabela - Dominik,Heindl(ŽK-Plevač(Z) Sadecký(Po) ) | |
23.9. | 15:30 | Bosonohy C | United | 5:2 | 1:2 | Šindelka 2,Výplach 2,Křetínský - Vágner 2(ŽK-Hanzl(U) ) | |
4. KOLO | 23.9. | Zoner - Volný den | |||||
23.9. | 09:45 | St. Lískovec | Blue Flames B | 2:2 | 1:1 | Hastík 2 - Najt,Černoušek "A" | |
23.9. | 11:30 | KH | Predators | 2:5 | 1:1 | Krůtil,Zajíček - Podborský D. 2,Podborský M.,Urbánek J.,Kroupa | |
23.9. | 13:00 | Technika | i-center | 4:1 | 3:1 | Indra 2,Oulehla,Vychodil - Hunka(ŽK-Pěček(T) ) | |
23.9. | 16:15 | Pörkele | Bosonohy C | 0:5 | 0:2 | Výplach 2,Křetínský 2,Mareček(ŽK-Křetínský(B) ) | |
29.9. | 11:30 | United | Prison | 0:6 | 0:4 | Hanuš 4,Václavek,Šenk | |
5. KOLO | 29.9. | Technika - Volný den | |||||
29.9. | 09:00 | Bosonohy C | Zoner | 7:0 | 2:0 | Křetínský 3,Zeman 3,Šindelka -(ŽK-Šindelka(B) Plevač,Maša(Z) ) | |
29.9. | 09:45 | Prison | Pörkele | 12:0 | 5:0 | Marčák 4,Havlásek 3,Hanuš 3,Horváth,Urban - | |
29.9. | 14:00 | i-center | KH | 1:2 | 0:2 | Kresl - Otoupalík,Zajíček(ŽK-Jelínek(KH) ) | |
29.9. | 14:45 | Predators | St. Lískovec | 3:2 | 2:0 | Hladký,Podborský D.,Urbánek J. - Vobora,Vrbík(ČK-Urbánek J.(Pre) ) | |
14.10. | 09:00 | Blue Flames B | United | 0:2 | 0:1 | Šebetovský,Křenek(ŽK-Šebetovský(U) ) | |
6. KOLO | 29.9. | Bosonohy C - Volný den | |||||
29.9. | 10:30 | Pörkele | Blue Flames B | 2:6 | 0:1 | Šerý,Dosbaba - Kouřil "A" 2,Dilhof 2,Jedlička,Skopalík(ŽK-Dosbaba(Po) Cach(BF) ) | |
29.9. | 12:15 | KH | Technika | 3:4 | 1:2 | Otoupalík 2,Pillmayer - Dohnal 2,Indra,Nejedlý(ŽK-Brožek(KH) Dohnal(T) ) | |
29.9. | 13:00 | United | Predators | 6:3 | 2:3 | Tvarůžek 2,Macháček 3,Křenek - Urbánek J. 2,Hladký(ŽK-Macháček,Vágner(U) Podborský D.(Pre) ) | |
29.9. | 15:30 | St. Lískovec | i-center | 5:0 | 1:0 | Hastík 4,Palát P. - | |
14.10. | 12:15 | Zoner | Prison | 1:5 | 1:1 | Jančík - Marčák 2,Václavek,Hanuš,Šulc(ŽK-Jančík,Antonovič(Z) Šulc(Pri) ) | |
7. KOLO | 14.10. | KH - Volný den | |||||
14.10. | 10:30 | Blue Flames B | Zoner | 2:3 | 1:2 | Jedlička,Žáček - Sabela,Špacír,Jančík(ŽK-Grégr(BF) ) | |
14.10. | 11:30 | Technika | St. Lískovec | 3:6 | 1:5 | Jánoš,Launa,Vostal - Hastík 2,Chaloupka,Vobora,Palát M.,Palát P. | |
14.10. | 14:00 | Prison | Bosonohy C | 6:1 | 1:0 | Pfeiffer 4,Marčák 2 - Herš | |
14.10. | 15:30 | Predators | Pörkele | 0:1 | 0:1 | Šerý(ŽK-Podborský D.(Pre) Ševčík(Po) ) | |
27.10. | 13:00 | i-center | United | 2:3 | 1:1 | Duda,Sabol - Křenek,Hanzl,Plšek(ČK-Duda(i) ŽK-Křenek,Hanzl(U) ) | |
8. KOLO | 14.10. | Prison - Volný den | |||||
14.10. | 09:45 | United | Technika | 0:5 | 0:1 | Indra,Jánoš,Nejedlý,Porč,Vostal(ČK-Musil(U) ŽK-Šebetovský(U) ) | |
14.10. | 13:00 | St. Lískovec | KH | 2:3 | 1:1 | Palát M.,Hastík - Zajíček 2,Jelínek | |
14.10. | 14:45 | Pörkele | i-center | 6:2 | 2:1 | Staněk 2,Dominik,Heindl,Šerý,Wujčik - Moravec,Husek(ŽK-Duda(i) ) | |
27.10. | 10:30 | Bosonohy C | Blue Flames B | 3:4 | 1:1 | Holomek "B" 2,Nemecz - Jedlička,Grégr,Půček 2(ČK-Dilhof,Proch "A"(BF)) | |
27.10. | 11:30 | Zoner | Predators | 6:3 | 5:2 | Maša,Jančík 3,Man 2 - Kroupa,Urbánek J.,Urbánek T. | |
9. KOLO | 27.10. | St. Lískovec - Volný den | |||||
27.10. | 09:00 | Blue Flames B | Prison | 3:5 | 1:3 | Jedlička,Žáček,Jurečka - Touška,Hanuš,Šenk,Pfeiffer,Urban | |
27.10. | 09:45 | Predators | Bosonohy C | 3:4 | 0:2 | Podborský D. 2,Urbánek T. - Krejčiřík,Holomek "B" 3 | |
27.10. | 12:15 | i-center | Zoner | 4:3 | 2:1 | Mikulášek,Duda,Sabol 2 - Man,Zákoutský 2(ŽK-Zákoutský(Z) ) | |
27.10. | 14:45 | KH | United | 5:2 | 0:0 | Brožek 2,Jelínek,Hladký,Zajíček - Šebetovský,Hanzl | |
27.10. | 15:30 | Technika | Pörkele | 3:2 | 0:1 | Indra,Launa,Nejedlý - Ševčík,Dražan(ŽK-Wujčik(Po) ) | |
10. KOLO | 27.10. | Blue Flames B - Volný den | |||||
27.10. | 14:00 | Pörkele | KH | 1:3 | 0:2 | Šerý - Brožek 2,Zajíček | |
6.4. | 09:00 | Prison | Predators | 7:1 | 3:1 | Hanuš 3,Jabůrek,Šenk,Kovařík 2 - Podborský M. | |
6.4. | 11:30 | Bosonohy C | i-center | 5:3 | 4:2 | Výplach,Šindelka,Herš,Křetínský,Mareček - Sebastian,Duda,Musil(ŽK-Šindelka(B) Musil(i) ) | |
6.4. | 14:00 | Zoner | Technika | 1:6 | 0:1 | Sabela - Vychodil 2,Launa,Krátký,Dohnal 2(ŽK-Sabela(Z) Vychodil(T) ) | |
6.4. | 14:45 | United | St. Lískovec | 0:4 | 0:1 | Hastík 2,Palát M.,Vobora(ŽK-Sklenák,Vágner(U) Hastík(SL) ) | |
11. KOLO | 6.4. | United - Volný den | |||||
6.4. | 09:45 | Predators | Blue Flames B | 4:9 | 1:4 | Hladký,Kroupa,Muzikář,Urbánek J. - Jurečka,Jedlička,Zourek 2,Vašulka "A" 2,Sosnar "A" 2,Grégr | |
6.4. | 10:30 | i-center | Prison | 2:3 | 1:2 | Moravec,Skirka - Václavek,Jabůrek,Marčák(ŽK-Musil(i) Václavek(Pri) ) | |
6.4. | 12:15 | Technika | Bosonohy C | 4:3 | 2:3 | Launa 2,Votava,Vostal - Výplach,Šindelka,Křetínský(ŽK-Bartoněk,Krátký,Dohnal(T) ) | |
6.4. | 13:00 | KH | Zoner | 3:4 | 1:3 | Nykl,Zajíček,Otoupalík - Sabela 2,Maša,Antonovič(ŽK-Otoupalík(KH) ) | |
6.4. | 15:30 | St. Lískovec | Pörkele | 4:1 | 1:1 | Palát M.,Palát P.,Hastík,Vobora - Heindl |
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
12. KOLO | 12.4. | Predators - Volný den | |||||
12.4. | 09:00 | i-center | Blue Flames B | 2:4 | 2:1 | Kresl,Hunka - Štětina,Grégr,Půček,Najt(ŽK-Hunka(i) ) | |
12.4. | 11:30 | Technika | Prison | 0:2 | 0:0 | Hanuš,Jabůrek(ŽK-Launa(T) Jabůrek,Urban(Pri) ) | |
12.4. | 12:15 | KH | Bosonohy C | 3:5 | 1:3 | Nykl 2,Pillmayer - Holomek "B" 2,Herš 2,Nemecz | |
12.4. | 14:45 | United | Pörkele | 0:3 | 0:0 | Heindl,Plechatý,Dominik | |
12.4. | 15:30 | St. Lískovec | Zoner | 2:5 | 0:2 | Hastík,Turčínek - Sabela 2,Fišer,Maša 2 | |
13. KOLO | 12.4. | Pörkele - Volný den | |||||
12.4. | 09:45 | Predators | i-center | 2:4 | 1:2 | Podborský D.st.,Urbánek J. - Moravec,Duda 2,Hunka(ČK-Kobylka(i)) | |
12.4. | 10:30 | Blue Flames B | Technika | 3:1 | 0:1 | Jurečka 2,Sosnar "A" - Launa(ŽK-Grégr(BF) ) | |
12.4. | 13:00 | Prison | KH | 9:0 | 6:0 | Hanuš 4,Gáč 2,Urban 2,Jabůrek - | |
12.4. | 14:00 | Bosonohy C | St. Lískovec | 2:7 | 1:3 | Herš 2 - Krška 3,Palát M. 3,Hastík(ŽK-Mareček(B) ) | |
26.4. | 14:00 | Zoner | United | 3:3 | 1:1 | Antonovič,Plevač,Fišer - Plšek,Macháček 2 | |
14. KOLO | 26.4. | i-center - Volný den | |||||
26.4. | 09:00 | St. Lískovec | Prison | 1:3 | 0:0 | Palát M. - Hanuš 3 | |
26.4. | 10:30 | KH | Blue Flames B | 2:3 | 0:1 | Hladký 2 - Zourek,Jedlička,Hrabovský | |
26.4. | 12:15 | Technika | Predators | 2:3 | 2:1 | Indra,Launa - Kroupa,Rozsypal 2 | |
26.4. | 14:45 | Pörkele | Zoner | 1:2 | 0:1 | Šerý - Sabela,Fišer | |
26.4. | 15:30 | United | Bosonohy C | 4:8 | 2:4 | Walla,Sklenák,Plšek 2 - Výplach 2,Konečný,Herš 3,Nemecz 2 | |
15. KOLO | 26.4. | Zoner - Volný den | |||||
26.4. | 09:45 | Blue Flames B | St. Lískovec | 2:4 | 0:0 | Zourek,Vlašic - Palát M. 2,Palát P.,Hastík | |
26.4. | 11:30 | Predators | KH | 4:2 | 1:0 | Hladký 2,Urbánek J.,Rozsypal - Jelínek 2 | |
26.4. | 13:00 | i-center | Technika | 3:8 | 2:2 | Moravec 2,Hunka - Olšanský,Indra,Dohnal,Votava,Krátký,Launa 3 | |
26.4. | 16:15 | Bosonohy C | Pörkele | 5:2 | 1:2 | Krejčiřík,Výplach,Šindelka,Nemecz 2 - Heindl,Šerý(ŽK-Šindelka,Nemecz(B) ) | |
4.5. | 11:30 | Prison | United | 5:0 | 5:0 | KONTUMACE | |
16. KOLO | 4.5. | Technika - Volný den | |||||
4.5. | 09:00 | Zoner | Bosonohy C | 0:4 | 0:2 | Konečný,Herš,Křetínský 2 | |
4.5. | 09:45 | Pörkele | Prison | 1:6 | 1:2 | Heindl - Hanuš 3,Jabůrek 3 | |
4.5. | 14:00 | KH | i-center | 1:2 | 0:0 | Zajíček - Musil 2 | |
4.5. | 14:45 | St. Lískovec | Predators | 1:0 | 1:0 | Palát P. -(ŽK-Palát P.(SL) ) | |
24.5. | 09:00 | United | Blue Flames B | 0:8 | 0:4 | Kouřil "A" 3,Vlašic 2,Dilhof 2,Žáček | |
17. KOLO | 4.5. | Bosonohy C - Volný den | |||||
4.5. | 10:30 | Blue Flames B | Pörkele | 6:4 | 1:3 | Jurečka 2,Jedlička,Zourek,Grégr,Hrabovský - Heindl 2,Šerý,Šebela | |
4.5. | 12:15 | Technika | KH | 8:3 | 4:0 | Votava 3,Porč 4,Launa - Hladký,Pillmayer,Zajíček | |
4.5. | 13:00 | Predators | United | 5:0 | 5:0 | KONTUMACE | |
4.5. | 15:30 | i-center | St. Lískovec | 2:2 | 1:2 | Sebastian 2 - Palát P.,Hastík(ŽK-Duda(i) ) | |
24.5. | 12:15 | Prison | Zoner | 6:3 | 4:2 | Marčák 2,Václavek,Hanuš,Dubovov,Urban - Zákoutský 2,Sabela | |
18. KOLO | 24.5. | KH - Volný den | |||||
24.5. | 10:30 | Zoner | Blue Flames B | 1:8 | 0:3 | Zákoutský - Jedlička 2,Vlašic 2,Kouřil "A" 2,Černoušek "A",Holík "A" | |
24.5. | 11:30 | St. Lískovec | Technika | 2:1 | 2:0 | Palát M. 2 - Votava(ŽK-Krátký(T) ) | |
24.5. | 14:00 | Bosonohy C | Prison | 9:4 | 6:1 | Holomek "B" 6,Mareček,Výplach,Šindelka - Marčák,Urban,Dubovov,Hanuš(ŽK-Hanuš(Pri) ) | |
24.5. | 15:30 | Pörkele | Predators | 3:5 | 1:1 | Heindl,Šerý,Dominik - Hladký 2,Podborský D. 2,Rozsypal | |
8.6. | 13:00 | United | i-center | 1:4 | 0:1 | Plšek - Musil,Duda 2,Kresl | |
19. KOLO | 24.5. | Prison - Volný den | |||||
24.5. | 09:45 | Technika | United | 9:0 | 5:0 | Vostal 3,Krátký 3,Porč 2,Votava -(ŽK-Hanzl(U) ) | |
24.5. | 13:00 | KH | St. Lískovec | 4:0 | 1:0 | Nykl 2,Pillmayer,Otoupalík - | |
24.5. | 14:45 | i-center | Pörkele | 4:2 | 1:0 | Duda 2,Moravec,Kresl - Staněk,Heindl(ŽK-Dosbaba(Po) ) | |
8.6. | 10:30 | Blue Flames B | Bosonohy C | 11:2 | 2:1 | Dilhof 2,Jurečka 2,Sosnar "A",Vlašic,Kouřil "A" 4,Holík "A" - Krejčiřík,Mareček(ŽK-Mareček(B) ) | |
8.6. | 11:30 | Predators | Zoner | 0:2 | 0:0 | Špacír,Man | |
20. KOLO | 8.6. | St. Lískovec - Volný den | |||||
8.6. | 09:00 | Prison | Blue Flames B | 0:7 | 0:4 | Kouřil "A" 5,Holík "A",Hrabovský | |
8.6. | 09:45 | Bosonohy C | Predators | 3:3 | 0:1 | Mareček,Bělohlávek "B" 2 - Hladký,Podborský D.,Rozsypal(ŽK-Vaštík(B) ) | |
8.6. | 12:15 | Zoner | i-center | 6:1 | 4:0 | Sabela 3,Fišer,Špacír 2 - Mikulášek | |
8.6. | 14:45 | United | KH | 2:1 | 2:0 | Walla,Plšek - Otoupalík(ŽK-Walla(U) ) | |
8.6. | 15:30 | Pörkele | Technika | 1:1 | 0:0 | Dominik - Jánoš(ŽK-Porč(T) ) | |
21. KOLO | 8.6. | Blue Flames B - Volný den | |||||
8.6. | 14:00 | KH | Pörkele | 3:0 | 0:0 | Jelínek,Hladký,Smutný - | |
21.6. | 09:00 | Predators | Prison | 2:0 | 1:0 | Hladký,Urbánek J. -(ČK-Hanuš(Pri)ŽK-Makeľ(Pri) ) | |
21.6. | 11:30 | i-center | Bosonohy C | 5:3 | 2:1 | Žák 2,Kresl 2,Musil - Bělohlávek "B" 2,Šindelka | |
21.6. | 14:00 | Technika | Zoner | 3:4 | 1:2 | Vychodil,Votava,Porč - Gruber,Fišer,Man 2 | |
21.6. | 14:45 | St. Lískovec | United | 4:0 | 3:0 | Hastík 2,Palát M.,Turčínek -(ŽK-Vrbík(SL) Plšek(U) ) | |
22. KOLO | 21.6. | United - Volný den | |||||
21.6. | 09:45 | Blue Flames B | Predators | 2:5 | 0:0 | Jurečka,Vlašic - Podborský D. 2,Kroupa 2,Urbánek J. | |
21.6. | 10:30 | Prison | i-center | 2:2 | 0:0 | Makeľ,Šenk - Žák,Duda | |
21.6. | 12:15 | Bosonohy C | Technika | 5:5 | 2:1 | Bělohlávek "B" 2,Prax,Nemecz,Machů "B" - Vostal 3,Votava 2 | |
21.6. | 13:00 | Zoner | KH | 4:8 | 1:2 | Špacír 2,Jančík,Man - Hladký 4,Nykl 2,Zajíček,Brožek | |
21.6. | 15:30 | Pörkele | St. Lískovec | 6:9 | 3:3 | Wujčik 3,Šerý 2,Heindl - Hastík 4,Palát M. 3,Palát P. 2 |