Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 8.9. | Starobrno - Volný den | |||||
8.9. | 09:00 | Orel Řečkovice B | Besídka | 4:2 | 2:0 | Jůzl M.,Vaishar A.,Vítovec 2 - Holý 2(ŽK-Němec(B) ) | |
8.9. | 11:30 | UFO | Slovaktual | 6:2 | 4:1 | Leischner 2,Meduňa,Bureš,Dostál 2 - Kaláb,Pokorný(ČK-Krátký(U) ŽK-Leischner(U) ) | |
8.9. | 12:15 | Nashville | Magnet | 6:3 | 1:0 | Skarka,Čížek,Kallas 2,Feix 2 - Pivec,Galvas,Holčák | |
8.9. | 14:45 | Mejdan | Mitra B | 0:3 | 0:2 | Glancz,Šmarda "A",Nádeníček "A" | |
8.9. | 15:30 | Lamy | BB Press B | 1:1 | 0:1 | Šembera - Brýša "A"(ČK-Matuška(BB)) | |
2. KOLO | 8.9. | Mejdan - Volný den | |||||
8.9. | 09:45 | Besídka | Starobrno | 2:13 | 1:7 | Němec,Holý - Grym 2,Hrbek 4,Sova,Hájek,Bílek 5(ŽK-Brázda(B) ) | |
8.9. | 10:30 | Slovaktual | Orel Řečkovice B | 1:2 | 0:1 | Zelenka - Jůzl M.,Kubín(ČK-Zelenka(Sl) ŽK-Vítovec,Vaishar A.(OŘ) ) | |
8.9. | 13:00 | Magnet | UFO | 2:7 | 0:3 | Ondráček 2 - Bartl,Meduňa 3,Bureš,Dostál 2(ŽK-Ondráček(Ma) ) | |
8.9. | 14:00 | BB Press B | Nashville | 2:2 | 2:0 | Novák,Brunclík - Vaněk,Feix | |
29.9. | 14:00 | Mitra B | Lamy | 1:4 | 1:2 | Motyčka - Šembera 2,Pčolka,Hanák(ŽK-Ryška,Lieskovský(Mi) ) | |
3. KOLO | 29.9. | Besídka - Volný den | |||||
29.9. | 09:00 | UFO | BB Press B | 8:1 | 5:1 | Dupal 4,Voleský,Bureš 3 - Kuman | |
29.9. | 10:30 | Orel Řečkovice B | Magnet | 5:0 | 5:0 | KONTUMACE | |
29.9. | 12:15 | Starobrno | Slovaktual | 2:2 | 1:0 | Hájek 2 - Hradecký,Kaláb | |
29.9. | 14:45 | Lamy | Mejdan | 1:7 | 1:3 | Hanák - Stokláska 4,Nevěřil,Spilka,Němeček(ČK-Schön(L) ŽK-Procházka,Hýbl(L) ) | |
29.9. | 15:30 | Nashville | Mitra B | 3:5 | 1:2 | Vaněk,Čížek,Kallas - Motyčka 2,Ryška,Mrňa,Vlašic(ŽK-Kallas(N) ) | |
4. KOLO | 29.9. | Lamy - Volný den | |||||
29.9. | 09:45 | BB Press B | Orel Řečkovice B | 2:0 | 1:0 | Matuška,Brunclík - | |
29.9. | 11:30 | Magnet | Starobrno | 4:4 | 1:1 | Pivec 3,Kopečný - Bílek 2,Přichystal,Hájek | |
29.9. | 13:00 | Slovaktual | Besídka | 0:6 | 0:4 | Smejkal 2,Němec,Kuchta,Cigánek,Holý | |
29.9. | 16:15 | Mejdan | Nashville | 4:7 | 1:3 | Nevěřil 2,Spilka,Stokláska - Vaněk 3,Skarka 2,Čížek,Feix | |
6.10. | 11:30 | Mitra B | UFO | 1:1 | 0:1 | Motyčka - Hušek | |
5. KOLO | 6.10. | Slovaktual - Volný den | |||||
6.10. | 09:00 | Nashville | Lamy | 1:5 | 0:3 | Vaněk - Audy 2,Hýbl,Pčolka 2(ŽK-Čížek,Skarka(N) ) | |
6.10. | 09:45 | UFO | Mejdan | 4:2 | 2:2 | Bartl,Bureš,Hušek,Merta - Spilka,Kudera | |
6.10. | 14:00 | Besídka | Magnet | 6:4 | 2:2 | Holý 6 - Ondráček 2,Galvas,Bitto | |
6.10. | 14:45 | Starobrno | BB Press B | 2:3 | 1:0 | Hrbek,Havlíček - Matuška 3 | |
20.10. | 09:00 | Orel Řečkovice B | Mitra B | 7:2 | 4:2 | Jůzl R. "A" 2,Táborský "A",Kostelecký 3,Vítovec - Motyčka,Ryška | |
6. KOLO | 6.10. | Nashville - Volný den | |||||
6.10. | 10:30 | Mejdan | Orel Řečkovice B | 3:6 | 2:2 | Spilka 2,Němeček - Vaishar A.,Jůzl M. 2,Krempaský,Vítovec,Táborský "A" | |
6.10. | 12:15 | Magnet | Slovaktual | 2:3 | 1:1 | Kopečný,Ondráček - Kočí,Pokorný,Hampl | |
6.10. | 13:00 | Mitra B | Starobrno | 2:4 | 1:1 | Smítal,Nádeníček "A" - Hájek,Bílek 2,Hocek(ŽK-Pořízek(Mi) Hájek,Havlíček(St) ) | |
6.10. | 15:30 | BB Press B | Besídka | 3:1 | 1:1 | Matuška,Boháček,Caha "A" - Holý | |
20.10. | 12:15 | Lamy | UFO | 0:6 | 0:1 | Krátký,Leischner,Dostál,Bureš 3 | |
7. KOLO | 20.10. | Magnet - Volný den | |||||
20.10. | 10:30 | Orel Řečkovice B | Lamy | 5:2 | 1:2 | Jůzl R. "A",Vaishar J.,Táborský "A",Kubín,Kostelecký - Šembera 2 | |
20.10. | 11:30 | Slovaktual | BB Press B | 6:1 | 2:0 | Hampl 4,Man Mar.,Slezák - Kuman(ŽK-Kuman(BB) ) | |
20.10. | 14:00 | UFO | Nashville | 2:4 | 1:1 | Hušek,Bureš - Čížek,Feix 2,Skarka | |
20.10. | 15:30 | Starobrno | Mejdan | 8:2 | 2:0 | Střecha,Havlíček,Bílek,Hájek 3,Hocek 2 - Stokláska,Kudera | |
27.10. | 13:00 | Besídka | Mitra B | 5:0 | 4:0 | Zelený,Cigánek 2,Holý 2 - | |
8. KOLO | 20.10. | UFO - Volný den | |||||
20.10. | 09:45 | Mitra B | Slovaktual | 7:5 | 4:1 | Kyloušek,Motyčka 3,Šmarda "A" 3 - Hampl 2,Man Mar.,Chlup 2 | |
20.10. | 13:00 | BB Press B | Magnet | 4:6 | 0:2 | Matuška,Andrle,Brunclík 2 - Mach 3,Nádeníček,Pivec,Galvas | |
20.10. | 14:45 | Mejdan | Besídka | 1:3 | 1:2 | Stokláska - Kuchta,Cigánek 2 | |
27.10. | 10:30 | Nashville | Orel Řečkovice B | 2:4 | 2:2 | Feix,Skarka - Vaishar A.,Kostelecký,Krempaský,Kubín(ŽK-Čížek(N) ) | |
27.10. | 11:30 | Lamy | Starobrno | 3:4 | 0:2 | Hýbl 2,Pčolka - Havlíček,Přichystal,Hrbek,Hocek | |
9. KOLO | 27.10. | BB Press B - Volný den | |||||
27.10. | 09:00 | Orel Řečkovice B | UFO | 1:0 | 0:0 | Jůzl R. "A" -(ŽK-Kostelecký(OŘ) ) | |
27.10. | 09:45 | Starobrno | Nashville | 3:2 | 2:1 | Přichystal,Hocek,Hrbek - Feix,Čížek(ČK-Kallas(N)) | |
27.10. | 12:15 | Besídka | Lamy | 0:5 | 0:4 | Šembera,Hýbl,Hanák 2,Pčolka | |
27.10. | 14:45 | Magnet | Mitra B | 0:1 | 0:1 | Pořízek | |
27.10. | 15:30 | Slovaktual | Mejdan | 2:0 | 2:0 | Kaláb,Slezák - | |
10. KOLO | 27.10. | Orel Řečkovice B - Volný den | |||||
27.10. | 14:00 | Mejdan | Magnet | 2:6 | 2:3 | Stokláska 2 - Pivec 3,Kopečný,Holčák,Ondráček | |
12.4. | 09:00 | UFO | Starobrno | 1:5 | 1:2 | Hušek - Hájek 2,Hrbek 2,Šťastný | |
12.4. | 11:30 | Nashville | Besídka | 6:3 | 2:2 | Vaněk,Hrůza,Feix,Čížek,Pilarčík,Havlíček - Sláma 2,Holý | |
12.4. | 14:00 | Lamy | Slovaktual | 1:0 | 1:0 | Pčolka -(ŽK-Šembera(L) ) | |
12.4. | 14:45 | Mitra B | BB Press B | 2:4 | 1:3 | Pořízek,Vlašic - Caha "A" 2,Doubravský "A",Andrle | |
11. KOLO | 12.4. | Mitra B - Volný den | |||||
12.4. | 09:45 | Starobrno | Orel Řečkovice B | 2:0 | 1:0 | Hájek,Přichystal - | |
12.4. | 10:30 | Besídka | UFO | 1:5 | 0:2 | Holý - Meduňa 2,Dupal 2,Leischner | |
12.4. | 12:15 | Slovaktual | Nashville | 0:2 | 0:1 | Pilarčík,Havlíček | |
12.4. | 13:00 | Magnet | Lamy | 4:5 | 3:1 | Bitto 2,Mach,Ondráček - Hýbl,Pčolka,Šembera,Hanák,Dostál | |
12.4. | 15:30 | BB Press B | Mejdan | 5:1 | 1:0 | Boháček 2,Novák,Voznica,Caha "A" - Czinege |
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
12. KOLO | 26.4. | Starobrno - Volný den | |||||
26.4. | 09:00 | Besídka | Orel Řečkovice B | 3:2 | 1:0 | Zelený 2,Kuchta - Vítovec,Vaishar J. | |
26.4. | 11:30 | Slovaktual | UFO | 1:4 | 1:1 | Man Mar. - Bureš,Hušek 3 | |
26.4. | 12:15 | Magnet | Nashville | 2:7 | 1:4 | Holčák 2 - Vaněk,Feix,Kallas,Čížek 3,Pilarčík | |
26.4. | 14:45 | Mitra B | Mejdan | 4:6 | 2:3 | Vlašic,Pelikán "A" 3 - Stokláska 3,Kachlík,Kudera,Němeček | |
26.4. | 15:30 | BB Press B | Lamy | 4:0 | 1:0 | Kuchtík 2,Brýša "A",Novák - | |
13. KOLO | 26.4. | Mejdan - Volný den | |||||
26.4. | 09:45 | Starobrno | Besídka | 10:2 | 3:1 | Grym,Hrbek 5,Novotný 2,Šťastný,Hájek - Zelený,Kuchta(ŽK-Věchet(St) ) | |
26.4. | 10:30 | Orel Řečkovice B | Slovaktual | 8:1 | 3:1 | Jůzl R. "A" 2,Vaishar J.,Vomela,Krempaský,Vítovec 2,Vaculovič - Kaláb | |
26.4. | 13:00 | UFO | Magnet | 2:2 | 2:1 | Merta,Hadrava - Kopečný 2 | |
26.4. | 14:00 | Nashville | BB Press B | 1:1 | 0:0 | Čížek - Pernica "A" | |
3.5. | 14:00 | Lamy | Mitra B | 0:1 | 0:1 | Pelikán "A"(ŽK-Hýbl(L) ) | |
14. KOLO | 3.5. | Besídka - Volný den | |||||
3.5. | 09:00 | BB Press B | UFO | 7:0 | 2:0 | Kouřil "A" 2,Doubravský "A" 2,Matuška,Kuchtík,vlastní -(ŽK-Krátký(U) ) | |
3.5. | 10:30 | Magnet | Orel Řečkovice B | 2:5 | 2:3 | Pivec,Bitto - Jůzl M.,Jůzl R. "A",Vaishar A.,Krempaský,Kostelecký(ŽK-Kopečný(Ma) ) | |
3.5. | 12:15 | Slovaktual | Starobrno | 0:8 | 0:3 | Hrbek 4,Střecha 2,Grym,Hocek | |
3.5. | 14:45 | Mejdan | Lamy | 4:2 | 2:1 | Stokláska,Kudera,Czinege,Němeček - Hýbl,Hykš | |
3.5. | 15:30 | Mitra B | Nashville | 1:5 | 0:2 | Pelikán "A" - Pilarčík 2,Čížek 2,Skarka(ŽK-Lieskovský(Mi) Skarka(N) ) | |
15. KOLO | 3.5. | Lamy - Volný den | |||||
3.5. | 09:45 | Orel Řečkovice B | BB Press B | 2:4 | 1:2 | Jůzl R. "A",Vaculovič - Matuška,Kouřil "A",Brýša "A",Doubravský "A"(ŽK-Doubravský "A"(BB) ) | |
3.5. | 11:30 | Starobrno | Magnet | 4:2 | 0:2 | Střecha 3,Havlíček - Mach,Bitto | |
3.5. | 13:00 | Besídka | Slovaktual | 8:1 | 3:1 | Holý 2,Němec,Zelený,Smejkal,Brázda,Cigánek,Sláma - Chlup | |
3.5. | 16:15 | Nashville | Mejdan | 6:0 | 5:0 | Kallas 2,Čížek 2,Hrůza,Vaněk -(ŽK-Vaněk(N) Stokláska(Me) ) | |
17.5. | 11:30 | UFO | Mitra B | 3:3 | 1:1 | Bureš 2,Dupal - Pelikán "A",Nádeníček "A",Lieskovský | |
16. KOLO | 17.5. | Slovaktual - Volný den | |||||
17.5. | 09:00 | Lamy | Nashville | 1:3 | 1:1 | Šembera - Feix,Skarka,Pilarčík(ŽK-Hanák(L) Pilarčík(N) ) | |
17.5. | 09:45 | Mejdan | UFO | 1:4 | 0:0 | Stokláska - Dupal 2,Bartl,Krátký(ŽK-Čiháček(Me) ) | |
17.5. | 14:00 | Magnet | Besídka | 3:5 | 1:4 | Bitto,Pivec,Dvořáček - Zelený,Kuchta,Smejkal,Cigánek,Holý | |
17.5. | 14:45 | BB Press B | Starobrno | 2:3 | 2:0 | Brunclík,Novák - Hájek 2,Přichystal | |
24.5. | 09:00 | Mitra B | Orel Řečkovice B | 5:2 | 3:1 | Pelikán "A" 2,Motyčka,Nádeníček "A",Ryška - Vaishar J.,Benitez | |
17. KOLO | 17.5. | Nashville - Volný den | |||||
17.5. | 10:30 | Orel Řečkovice B | Mejdan | 5:1 | 2:0 | Vaculovič 3,Vaishar J.,Vítovec - Stokláska | |
17.5. | 12:15 | Slovaktual | Magnet | 3:2 | 2:1 | Kaláb 3 - Bitto,Pivec(ŽK-Zelenka(Sl) ) | |
17.5. | 13:00 | Starobrno | Mitra B | 6:1 | 3:0 | Hrbek 2,Přichystal 2,Havlíček,Hájek - Samson | |
17.5. | 15:30 | Besídka | BB Press B | 3:2 | 1:2 | Němec,Holý,Benčík - Novák,Boháček(ŽK-Benčík(B) ) | |
24.5. | 12:15 | UFO | Lamy | 2:1 | 2:1 | Bartl,Meduňa - Pčolka(ŽK-Pčolka(L) ) | |
18. KOLO | 24.5. | Magnet - Volný den | |||||
24.5. | 10:30 | Lamy | Orel Řečkovice B | 4:3 | 2:2 | Hanák 2,Dostál,Pčolka - Benitez 3(ŽK-Benitez(OŘ) ) | |
24.5. | 11:30 | BB Press B | Slovaktual | 3:3 | 2:2 | Brýša "A" 2,Matuška - Valný 2,Man Mich. | |
24.5. | 14:00 | Nashville | UFO | 3:5 | 2:3 | Feix 3 - Dupal 3,Novák,Bartl(ŽK-Pilarčík(N) ) | |
24.5. | 15:30 | Mejdan | Starobrno | 5:3 | 3:1 | Stokláska 2,Němeček 2,Filípek - Přichystal 2,Grym(ŽK-Strouhal(St) ) | |
7.6. | 13:00 | Mitra B | Besídka | 4:2 | 3:1 | Glancz,Samson,Smítal,Mrňa - Kuchta,Holý(ŽK-Ther(Mi) ) | |
19. KOLO | 24.5. | UFO - Volný den | |||||
24.5. | 09:45 | Slovaktual | Mitra B | 2:3 | 2:1 | Chlup,Čížek - Pelikán "A" 2,Motyčka | |
24.5. | 13:00 | Magnet | BB Press B | 0:5 | 0:5 | KONTUMACE | |
24.5. | 14:45 | Besídka | Mejdan | 6:4 | 2:2 | Kuchta 2,Zelený,Smejkal,Cigánek,Sláma - Stokláska 3,Pala Mar. | |
7.6. | 10:30 | Orel Řečkovice B | Nashville | 5:3 | 4:1 | Jůzl R. "A",Vaishar A.,Vítovec,Pokorný,Benitez - Čížek,Skarka,Havlíček | |
7.6. | 11:30 | Starobrno | Lamy | 8:1 | 5:0 | Grym,Novotný 5,Střecha,Hrbek - Procházka(ČK-Hanák(L)ŽK-Keclík,Dostál(L) ) | |
20. KOLO | 7.6. | BB Press B - Volný den | |||||
7.6. | 09:00 | UFO | Orel Řečkovice B | 3:4 | 2:1 | Meduňa 2,Hadrava - Jůzl R. "A",Benitez,Vaculovič,Kostelecký(ŽK-Meduňa(U) ) | |
7.6. | 09:45 | Nashville | Starobrno | 1:11 | 1:5 | Havlíček - Novotný 3,Střecha 2,Šťastný 2,Hrbek 4(ŽK-Kindl(N) ) | |
7.6. | 12:15 | Lamy | Besídka | 2:1 | 1:1 | Pčolka 2 - Holý(ŽK-Kuchta(B) ) | |
7.6. | 14:45 | Mitra B | Magnet | 4:0 | 4:0 | Nádeníček "A" 2,Smítal,Mrňa - | |
7.6. | 15:30 | Mejdan | Slovaktual | 4:3 | 2:2 | Stokláska 2,Nevěřil,Kachlík - Slezák,Pokorný,Chlup(ŽK-Nevěřil(Me) ) | |
21. KOLO | 7.6. | Orel Řečkovice B - Volný den | |||||
7.6. | 14:00 | Magnet | Mejdan | 3:1 | 1:0 | Mach 2,Pivec - Pala Mar. | |
21.6. | 09:00 | Starobrno | UFO | 4:2 | 3:0 | Grym,Koláčný,Střecha,Hrbek - Hadrava 2(ŽK-Leischner(U) ) | |
21.6. | 11:30 | Besídka | Nashville | 4:6 | 1:3 | Zelený,Kuchta,Smejkal,Benčík - Feix 2,Skarka 2,Vaněk,Čížek | |
21.6. | 14:00 | Slovaktual | Lamy | 0:4 | 0:1 | Pčolka 3,Dostál(ŽK-Čížek(Sl) ) | |
21.6. | 14:45 | BB Press B | Mitra B | 3:2 | 3:1 | Brýša "A",Kunetka,Voznica - Pořízek,Ther | |
22. KOLO | 21.6. | Mitra B - Volný den | |||||
21.6. | 09:45 | Orel Řečkovice B | Starobrno | 1:3 | 1:0 | Benitez - Přichystal,Střecha,Hrbek | |
21.6. | 10:30 | UFO | Besídka | 9:6 | 5:4 | Hadrava 4,Zatloukal 2,Hušek 2,Bureš - Zelený 2,Cigánek 2,Smejkal,Holý | |
21.6. | 12:15 | Nashville | Slovaktual | 1:5 | 0:2 | Skarka - Chlup,Kaláb,Slezák,Čížek,Pokorný(ŽK-Vaněk,Hrůza(N) ) | |
21.6. | 13:00 | Lamy | Magnet | 6:4 | 1:1 | Kryštov 2,Šembera 2,Pčolka,Keclík - Pivec 3,Holčák | |
21.6. | 15:30 | Mejdan | BB Press B | 1:6 | 1:3 | Stokláska - Kouřil "A" 2,Voznica,Brunclík,Kunetka,Matuška(ŽK-Nevěřil(Me) ) |