Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 9.9. | Attack - Volný den | |||||
9.9. | 09:00 | Engas | K5 B | 5:0 | 2:0 | Kubíček 2,Kučera,Synek,Horák -(ŽK-Kučera(E) ) | |
9.9. | 11:30 | Antabus | Classic | 8:3 | 4:2 | Niedermeier 2,Gregor,Voráč 2,Poláček 2,Dolníček - Kadlčík M.,Stašil 2 | |
9.9. | 12:15 | Sunday | Anitals | 1:2 | 0:1 | Michl Z. - Elinger,Klič | |
9.9. | 14:45 | Deportivo B | Handball | 3:4 | 1:3 | Suchý 3 - Del Favero,Kratochvíl,Janeček R.,Srnský(ČK-Anděl "A"(D) ) | |
9.9. | 15:30 | Litrpůl | Term | 6:1 | 3:1 | Pernica 2,Koubek 2,Staněk,Soukup - Sýkora J. | |
2. KOLO | 9.9. | Deportivo B - Volný den | |||||
9.9. | 09:45 | K5 B | Attack | 5:3 | 1:3 | Pšurný "A" 4,Procházka - Hřebíček,Kohoutek 2(ČK-Hampl "A"(K5) ŽK-Hřebíček(At) ) | |
9.9. | 10:30 | Classic | Engas | 0:4 | 0:1 | Kubíček 2,Kučera,Hoskovec | |
9.9. | 13:00 | Anitals | Antabus | 4:0 | 3:0 | Tříska 2,Krištof,Elinger -(ŽK-Tříska(Ani) Nosek,Voráč(Ant) ) | |
9.9. | 14:00 | Term | Sunday | 2:5 | 1:2 | Demko,Pešek - Simandel R. 2,Michl R. 2,Michl Z.(ŽK-Michl R.(S) ) | |
23.9. | 14:00 | Handball | Litrpůl | 1:3 | 0:2 | Zelinger - Sedlák 2,Studený(ŽK-Doležal(H) ) | |
3. KOLO | 23.9. | K5 B - Volný den | |||||
23.9. | 09:00 | Antabus | Term | 2:3 | 2:1 | Zicha,Fiala - Pešek 2,Sýkora J.(ŽK-Nosek(Ant) Sýkora P.(T) ) | |
23.9. | 10:30 | Engas | Anitals | 3:3 | 1:2 | Zezula 3 - Klič 2,Krištof(ŽK-Tříska(Ani) ) | |
23.9. | 12:15 | Attack | Classic | 7:1 | 3:0 | Kohoutek 2,Šebesta 2,Lidmila,Hřebíček,Foral - Kadlčík M. | |
23.9. | 14:45 | Litrpůl | Deportivo B | 5:1 | 1:0 | Studený 3,Jedlička,Tauchman - Svoboda(ŽK-Steinhauser "A",Presl(D) ) | |
23.9. | 15:30 | Sunday | Handball | 1:2 | 1:0 | Simandel R. - Del Favero,Zelinger(ŽK-Simandel R.,Mrázek(S) Zelinger(H) ) | |
4. KOLO | 23.9. | Litrpůl - Volný den | |||||
23.9. | 09:45 | Term | Engas | 1:3 | 1:0 | Kalvoda - Kučera,Kubíček,Horák(ŽK-Synek,Jakubík(E) ) | |
23.9. | 11:30 | Anitals | Attack | 3:2 | 1:1 | Smetana,Krištof,Klič - Šebesta 2(ŽK-Luska(At) ) | |
23.9. | 13:00 | Classic | K5 B | 0:7 | 0:1 | Recman 2,Teplý 2,Procházka 2,Haluza | |
23.9. | 16:15 | Deportivo B | Sunday | 4:7 | 1:3 | Sehnal 2,Presl,Herinek - Bradna 2,Kapinus,Javora,Vrzal,Simandel P.,Mrázek(ŽK-Suchý(D) Mrázek(S) ) | |
30.9. | 11:30 | Handball | Antabus | 1:1 | 0:0 | Sedláček - Niedermeier(ŽK-Poláček(Ant) ) | |
5. KOLO | 30.9. | Classic - Volný den | |||||
30.9. | 09:00 | Sunday | Litrpůl | 7:2 | 4:1 | Simandel R.,Simandel P. 2,Mrázek,Javora,Bradna,Kapinus - Pernica 2 | |
30.9. | 09:45 | Antabus | Deportivo B | 2:1 | 0:0 | Dolníček 2 - Presl | |
30.9. | 14:00 | K5 B | Anitals | 1:3 | 0:3 | Diviš - Smetana,Nekvapil,Klič | |
30.9. | 14:45 | Attack | Term | 2:3 | 0:0 | Lidmila,Luska - Sýkora P.,Sýkora J. 2 | |
14.10. | 09:00 | Engas | Handball | 5:3 | 2:0 | Kubíček 2,Bursák,Kučera,Synek - Janeček Z.,Sedláček,Del Favero(ŽK-Janeček R.(H) ) | |
6. KOLO | 30.9. | Sunday - Volný den | |||||
30.9. | 10:30 | Deportivo B | Engas | 2:5 | 0:3 | Svoboda,Presl - Synek 2,Kubíček,Hoskovec,Kučera | |
30.9. | 12:15 | Anitals | Classic | 4:0 | 2:0 | Chytil,Smetana,Elinger,Klič -(ČK-Kabeláč(C)) | |
30.9. | 13:00 | Handball | Attack | 4:3 | 1:1 | Del Favero,Doležal 2,Kratochvíl - Šebesta 3(ČK-Tauber(H) ) | |
30.9. | 15:30 | Term | K5 B | 3:4 | 1:4 | Sýkora P.,Kalvoda,Demko - Recman,Teplý,Pšurný "A" 2(ŽK-Pšurný "A",Diviš(K5) ) | |
14.10. | 12:15 | Litrpůl | Antabus | 4:1 | 1:0 | Sedlák 2,Tauchman,Kratochvíl - Dolníček(ŽK-Kratochvíl(L) Niedermeier(Ant) ) | |
7. KOLO | 14.10. | Anitals - Volný den | |||||
14.10. | 10:30 | Engas | Litrpůl | 2:3 | 1:2 | Bursák,Hoskovec - Tauchman 2,Kratochvíl(ŽK-Kratochvíl(L) ) | |
14.10. | 11:30 | Classic | Term | 1:4 | 1:2 | Farlík - Sýkora P.,Sýkora J.,Pešek 2(ČK-Láznička(T)ŽK-Ebu(C) ) | |
14.10. | 14:00 | Antabus | Sunday | 0:4 | 0:1 | Javora 2,Bradna 2(ŽK-Mrázek(S) ) | |
14.10. | 15:30 | Attack | Deportivo B | 4:3 | 0:0 | Lidmila 2,Šebesta,Hřebíček - Mučič "A" 2,Herinek | |
13.4. | 13:00 | K5 B | Handball | 2:2 | 1:1 | Diviš,Šplíchal "A" - Srnský,Del Favero(ŽK-Del Favero(H) ) | |
8. KOLO | 14.10. | Antabus - Volný den | |||||
14.10. | 09:45 | Handball | Classic | 9:0 | 4:0 | Zelinger 2,Janeček Z.,Gerneš 2,Sedláček 3,Del Favero - | |
14.10. | 13:00 | Term | Anitals | 5:6 | 1:4 | Sýkora P.,Sýkora J. 3,Továrek - Smetana 2,Tříska,Krištof 2,Elinger(ČK-Chytil(Ani)ŽK-Krištof(Ani) ) | |
14.10. | 14:45 | Deportivo B | K5 B | 2:5 | 0:3 | Suchý,Osička "A" - Recman,Strejček "A" 2,Silnický "A",Procházka(ŽK-Herinek(D) Silnický "A",Teplý(K5) ) | |
13.4. | 10:30 | Sunday | Engas | 3:0 | 2:0 | Simandel R.,Michl R.,Kapinus -(ŽK-Kanuch(E) ) | |
13.4. | 11:30 | Litrpůl | Attack | 6:2 | 3:1 | Tauchman 3,Vokřál 2,Studený - Lidmila,Šebesta | |
9. KOLO | 13.4. | Term - Volný den | |||||
13.4. | 09:00 | Engas | Antabus | 4:0 | 2:0 | Kubíček 2,Bursák,Kučera - | |
13.4. | 09:45 | Attack | Sunday | 1:4 | 0:3 | Lidmila - Simandel R. 2,Javora,Malík | |
13.4. | 12:15 | K5 B | Litrpůl | 4:1 | 1:0 | Recman,Procházka,Šplíchal "A",Strejček "A" - Jedlička | |
13.4. | 14:45 | Anitals | Handball | 2:2 | 1:1 | Smetana,Tříska - Del Favero,Srnský | |
13.4. | 15:30 | Classic | Deportivo B | 4:10 | 1:3 | Novotný 2,Stašil,Krul - Osička "A" 2,Růžička 2,Mučič "A" 2,Konečný,Dovrtěl,Herinek,Hodulák | |
10. KOLO | 13.4. | Engas - Volný den | |||||
13.4. | 14:00 | Deportivo B | Anitals | 1:3 | 0:1 | Pelech - Smetana,Nekvapil,Klič | |
4.11. | 09:00 | Antabus | Attack | 3:2 | 2:1 | Niedermeier,Zicha,Voráč - Šebesta,Kohoutek(ŽK-Niedermeier(Ant) ) | |
4.11. | 11:30 | Sunday | K5 B | 2:4 | 1:1 | Vrzal 2 - Strejček "A",Silnický "A",Teplý 2(ŽK-Michl Z.(S) ) | |
4.11. | 14:00 | Litrpůl | Classic | 4:0 | 2:0 | Jedlička,Vokřál 3 - | |
4.11. | 14:45 | Handball | Term | 0:2 | 0:0 | Sýkora J.,Pešek(ŽK-Šeda(H) ) | |
11. KOLO | 4.11. | Handball - Volný den | |||||
4.11. | 09:45 | Attack | Engas | 2:4 | 2:4 | Lidmila 2 - Kubíček 2,Bursák,Kučera | |
4.11. | 10:30 | K5 B | Antabus | 3:4 | 1:2 | Silnický "A" 2,Procházka - Zicha,Poláček,Voráč 2(ŽK-Novák(K5) Poláček,Nosek(Ant) ) | |
4.11. | 12:15 | Classic | Sunday | 1:7 | 1:2 | Křivák - Mrázek,Bradna,Simandel P. 2,Vrzal 2,Michl Z. | |
4.11. | 13:00 | Anitals | Litrpůl | 2:6 | 2:4 | Nekvapil,Petráš - Jedlička,Vokřál,Sedlák,Studený 2,Kratochvíl | |
4.11. | 15:30 | Term | Deportivo B | 4:4 | 1:4 | Sýkora J.,Pešek 2,Lošťák M. - Suchý,Konečný,Herinek 2(ŽK-Suchý(D) ) |
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
12. KOLO | 20.4. | Attack - Volný den | |||||
20.4. | 09:00 | K5 B | Engas | 3:4 | 2:3 | Strejček "A" 2,Recman - Kubíček 2,Horák 2 | |
20.4. | 11:30 | Classic | Antabus | 0:3 | 0:1 | Nosek 2,Niedermeier(ŽK-Fiala(Ant) ) | |
20.4. | 12:15 | Anitals | Sunday | 3:3 | 2:2 | Nekvapil,Tříska,Krištof - Simandel P.,Simandel R.,Javora(ŽK-Elinger(Ani) Simandel R.(S) ) | |
20.4. | 14:45 | Handball | Deportivo B | 3:2 | 0:0 | Sedláček 2,Srnský - Růžička 2(ŽK-Janeček R.(H) ) | |
20.4. | 15:30 | Term | Litrpůl | 3:3 | 0:1 | Sýkora P. 2,Lošťák M. - Sedlák 2,Kratochvíl(ŽK-Vokřál(L) ) | |
13. KOLO | 20.4. | Deportivo B - Volný den | |||||
20.4. | 09:45 | Attack | K5 B | 1:1 | 0:1 | Červinka - Strejček "A" | |
20.4. | 10:30 | Engas | Classic | 4:0 | 0:0 | Jakubík,Kučera,Kanuch,Horák -(ŽK-Poljak(C) ) | |
20.4. | 13:00 | Antabus | Anitals | 1:2 | 1:1 | Dolníček - Petráš 2(ČK-Zicha(Ant) ŽK-Krištof(Ani) ) | |
20.4. | 14:00 | Sunday | Term | 6:1 | 2:0 | Malík 2,Simandel P.,Simandel R.,Michl R.,Javora - Lošťák M.(ŽK-Pešek(T) ) | |
4.5. | 14:00 | Litrpůl | Handball | 7:1 | 2:0 | Vokřál 2,Tauchman 2,Koubek,Jedlička,Soukup - Zelinger | |
14. KOLO | 4.5. | K5 B - Volný den | |||||
4.5. | 09:00 | Term | Antabus | 6:1 | 2:1 | Sýkora J. 2,Sýkora P. 2,Pešek,Lošťák M. - Nosek(ŽK-Nosek(Ant) ) | |
4.5. | 10:30 | Anitals | Engas | 1:2 | 1:1 | Tříska - Horák,Hladký(ŽK-Nekvapil,Klič(Ani) ) | |
4.5. | 12:15 | Classic | Attack | 4:3 | 3:1 | Šotola 2,Novotný,Krul - Šebesta 2,Lidmila | |
4.5. | 14:45 | Deportivo B | Litrpůl | 1:7 | 1:2 | Mučič "A" - Tauchman 4,Sedlák 2,Vokřál | |
4.5. | 15:30 | Handball | Sunday | 0:8 | 0:5 | Simandel P. 5,Simandel R.,Michl R. 2(ŽK-Tauber,Sedláček,Gerneš(H) ) | |
15. KOLO | 4.5. | Litrpůl - Volný den | |||||
4.5. | 09:45 | Engas | Term | 5:3 | 1:1 | Kučera,Horák,Hladký,Kanuch,Bursák - Sýkora J. 2,Demko(ŽK-Hladký(E) ) | |
4.5. | 11:30 | Attack | Anitals | 4:2 | 2:1 | Lidmila,Hřebíček,Šebesta,Červinka - Nekvapil,Petráš | |
4.5. | 13:00 | K5 B | Classic | 5:0 | 2:0 | Silnický "A" 2,Strejček "A" 2,Pšurný "A" -(ŽK-Kabeláč,Novotný(C) ) | |
4.5. | 16:15 | Sunday | Deportivo B | 4:3 | 4:0 | Simandel R.,Simandel P.,Gold,Malík - Konečný,Pelech,Svoboda | |
18.5. | 11:30 | Antabus | Handball | 2:2 | 1:2 | Poláček,Vrána - Sedláček,Zelinger(ŽK-Kratochvíl(H) ) | |
16. KOLO | 18.5. | Classic - Volný den | |||||
18.5. | 09:00 | Litrpůl | Sunday | 2:3 | 2:0 | Tauchman,Jedlička - Simandel P. 2,Simandel R.(ČK-Michl Z.(S)ŽK-Michl R.,Michl Z.(S) ) | |
18.5. | 09:45 | Deportivo B | Antabus | 2:3 | 1:0 | Milotínský,Růžička - Fiala 2,Dolníček | |
18.5. | 14:00 | Anitals | K5 B | 3:3 | 2:1 | Nekvapil,Krištof,Petráš - Silnický "A" 2,Haluza | |
18.5. | 14:45 | Term | Attack | 4:4 | 2:1 | Sýkora J. 2,Demko,Pešek - Červinka 3,Luska | |
1.6. | 09:00 | Handball | Engas | 0:3 | 0:0 | Kučera,Hladký,Kubíček | |
17. KOLO | 18.5. | Sunday - Volný den | |||||
18.5. | 10:30 | Engas | Deportivo B | 10:1 | 6:1 | Kubíček 2,Horák 3,Kučera 2,Kanuch 2,Sedlář - Milotínský | |
18.5. | 12:15 | Classic | Anitals | 1:3 | 0:1 | Kadlčík M. - Tříska,Kukla,Elinger | |
18.5. | 13:00 | Attack | Handball | 2:2 | 1:1 | Lidmila 2 - Kratochvíl 2 | |
18.5. | 15:30 | K5 B | Term | 9:0 | 4:0 | Strejček "A" 4,Recman 2,Silnický "A" 3 -(ŽK-Sýkora P.(T) ) | |
1.6. | 12:15 | Antabus | Litrpůl | 1:4 | 0:1 | Poláček - Jedlička,Koubek,Tauchman,Kratochvíl(ČK-Fiala(Ant) ) | |
18. KOLO | 1.6. | Anitals - Volný den | |||||
1.6. | 10:30 | Litrpůl | Engas | 1:4 | 1:1 | Koubek - Kučera 2,Sedlář,Kubíček | |
1.6. | 11:30 | Term | Classic | 1:2 | 0:1 | Sýkora P. - Kadlčík M.,Šotola | |
1.6. | 14:00 | Sunday | Antabus | 5:1 | 1:0 | Simandel R.,Simandel P.,Michl Z.,Malík,Javora - Dolníček | |
1.6. | 15:30 | Deportivo B | Attack | 1:1 | 1:1 | Milotínský - Lidmila(ŽK-Pelech(D) ) | |
15.6. | 13:00 | Handball | K5 B | 5:2 | 1:2 | Zelinger,Šeda,Srnský,Janeček R.,Kratochvíl - Silnický "A",Pšurný "A"(ČK-Kratochvíl,Sedláček(H) ŽK-Janeček R.(H) Haluza,Diviš,Novák(K5) ) | |
19. KOLO | 1.6. | Antabus - Volný den | |||||
1.6. | 09:45 | Classic | Handball | 3:2 | 2:0 | Šotola 3 - Zelinger 2(ČK-Tauber(H)) | |
1.6. | 13:00 | Anitals | Term | 3:3 | 1:2 | Tříska,Klič,Krištof - Sýkora J.,Lošťák J.,Demko(ŽK-Chytil(Ani) ) | |
1.6. | 14:45 | K5 B | Deportivo B | 6:2 | 2:2 | Teplý 2,Silnický "A",Šplíchal "A",Diviš 2 - Konečný 2 | |
15.6. | 10:30 | Engas | Sunday | 0:3 | 0:1 | Simandel R.,Michl R.,Kapinus(ŽK-Hladký(E) ) | |
15.6. | 11:30 | Attack | Litrpůl | 2:5 | 1:1 | Lidmila,Luska - Tauchman 2,Koubek 2,Kratochvíl | |
20. KOLO | 15.6. | Term - Volný den | |||||
15.6. | 09:00 | Antabus | Engas | 2:4 | 1:2 | Voráč,Dolníček - Bursák 2,Kubíček 2(ŽK-Nosek(Ant) ) | |
15.6. | 09:45 | Sunday | Attack | 2:0 | 2:0 | Michl R. 2 - | |
15.6. | 12:15 | Litrpůl | K5 B | 0:2 | 0:0 | Diviš,Silnický "A"(ŽK-Novák(K5) ) | |
15.6. | 14:45 | Handball | Anitals | 0:7 | 0:2 | Smetana 2,Chytil,Klič,Kukla,Petráš,Elinger | |
15.6. | 15:30 | Deportivo B | Classic | 3:4 | 1:3 | Svoboda,Milotínský,Steinhauser "A" - Šotola 2,Kadlčík M.,Poljak(ŽK-Šotola(C) ) | |
21. KOLO | 15.6. | Engas - Volný den | |||||
15.6. | 14:00 | Anitals | Deportivo B | 5:5 | 2:3 | Elinger 4,Tříska - Svoboda,Milotínský,Steinhauser "A",Osička "A",Herinek | |
22.6. | 09:00 | Attack | Antabus | 2:5 | 0:3 | Burka,Lidmila - Voráč 3,Poláček,Zicha(ŽK-Fiala(Ant) ) | |
22.6. | 11:30 | K5 B | Sunday | 1:2 | 1:0 | Šplíchal "A" - Michl R.,Javora | |
22.6. | 14:00 | Classic | Litrpůl | 3:5 | 3:3 | Farlík 2,Bednár - Sedlák 2,Tauchman 2,Pernica(ŽK-Kabeláč(C) Studený(L) ) | |
22.6. | 14:45 | Term | Handball | 11:3 | 5:1 | Lošťák M. 4,Sýkora J. 2,Kalvoda 2,Továrek 2,Demko - Sedláček 2,Del Favero | |
22. KOLO | 22.6. | Handball - Volný den | |||||
22.6. | 09:45 | Engas | Attack | 10:3 | 1:2 | Kanuch 3,Svoboda 2,Kubíček 2,Horák 2,Hladký - Hřebíček 2,Luska(ŽK-Horák(E) ) | |
22.6. | 10:30 | Antabus | K5 B | 3:8 | 1:5 | Nosek,Voráč,Poláček - Silnický "A" 3,Strejček "A",Recman,Šplíchal "A",Teplý,Haluza(ŽK-Silnický "A"(K5) ) | |
22.6. | 12:15 | Sunday | Classic | 3:4 | 1:3 | Mrázek,Michl R.,Simandel P. - Farlík 2,Vrána 2(ŽK-Farlík,Kabeláč(C) ) | |
22.6. | 13:00 | Litrpůl | Anitals | 2:6 | 0:3 | Soukup,Tauchman - Smetana 2,Tříska 2,Petráš,Elinger(ŽK-Sedlák(L) Tříska,Kukla(Ani) ) | |
22.6. | 15:30 | Deportivo B | Term | 0:11 | 0:7 | Lošťák M. 4,Lošťák J.,Sýkora J. 3,Továrek 2,Demko(ŽK-Anděl "A",Milotínský(D) ) |