sportovní potřeby Sporto.cz Sálová obuv Běžky Lední brusle In-line brusle Lyže
  Brněnská Asociace Futsalu:    Rybnická 75, Brno - Nový Lískovec    tel: 602 502 077    email: bamako.polak@volny.cz PARTNEŘI:             

Adresář brněnských klubů

A | B | C | D | E | F | G | H | Ch | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Z

ACROSS BRNO
Svoboda Jan
Voříškova 7 
Brno 623 00 
603 108 573 
fotbal@across.cz
http://www.fotbal.across.cz
1.B třída 

ADOM BRNO
Auda Antonín 
Rázusova 64 
Brno 614 00 
777 187 627 
543 213 187 
dtp.tisk@centrum.cz
2.B třída

ADRENALIN BRNO
Prorok Ivan
Sokolnická 32
Brno 620 00  
776 271 505
545 217 278 
i.prorok@seznam.cz
3.C třída

AGORA BRNO
Sojka Daniel
Molákova 15
Brno 628 00
728 058 487
joml@email.cz
3.G třída

AGROMELI BRNO A  
Táborský Zdeněk
Košinova 108
Brno 612 00 
605 950 034  
fcagromelibrno@seznam.cz
http://fcagromeli.tym.cz
2.liga

AGROMELI BRNO B 
Jokl David 
Svratecká 3 
Brno 624 00 
603 412 651 
541 261 287 
djokl@e-r.cz
http://fcagromeli.tym.cz
Kraj.přebor JM

AGROTEC HUSTOPEČE 
Kalců Aleš 
Mírová 11 
Hustopeče 693 01 
739 543 569
548 122 431 
ales.kalcu@scania.cz
http://www.hpfutsal.cz
1.A třída 

ALBION BRNO
Křemenák Tomáš
Svážná 28
Brno 634 00
602791175
tomas.england@seznam.cz
http://www.albionfutsal.xf.cz/
3.F třída

ALL IN
Tomáš Riechter
Fanderlíkova 1
Brno
777 209 755
richto@seznam.cz
3.F třída


ANITALS BRNO
Martin Ellinger
Pastrnkova 57
Brno 615 00
774 311 137
M.U.5@seznam.cz
3.C třída

ANTABUS BRNO
Poláček Radek
Bašného 68
Brno 623 00
777 893 395
polacekr@centrum.cz
3.C třída

APOLLO SLATINA A a B
Továrek Marcel 
Hviezdoslavova 9 
Brno 627 00 
775 147 171 
tovarek.marcel@seznam.cz
1.B a 3.E  třída

ARKYS BRNO
Holásek Pavel 
Vinohrady 203 
Rebešovice 664 61 
777 800 171 
p.holasek@seznam.cz
Divize


ARSENAL TAURITO KUŘIM 
Slanina Tomáš
Rybářská 822
Pohořelice 691 23 
731 103 117
Slanina.t@seznam.cz
Okresní přebor

ASK BRNO
Staněk Miloš 
Pěkná 42b 
Brno 643 00 
732 187 334 
mstanek@atlas.cz
3.B třída

ATLANTIS BRNO 
Valaškovčák Michal
Čejkovická 5 
Brno 628 00 
775 937 906
m.v.5@seznam.cz
1.A třída

ATRAPS BRNO
Pekárek Zdeněk
Ječná 28 
Brno 621 00
605 574 584
fcatraps@fcatraps.net
http://www.fcatraps.net
1.B třída

ATTACK BRNO
Ondřej Šebesta
Kamenná kolonie 57
Brno 639 00
777 231 139
ondrej.sebesta@seznam.cz
http://www.attack.webz.cz
3.G třída



BARUM BRNO
Petr Procházka
Ondráčkova 187
Brno
733 770 292
prochazka.35@seznam.cz
2.C třída

BASTR BRNO B
Hynek Král 
Lozíbky 58
614 00 Brno
kral.hnek@seznam.cz
http://www.fcbastr.estranky.cz
Kraj. přebor JM a 2.A třída

BB PRESS BRNO A 
Petr Pernica
Goldova 5
628 00 Brno
728 783 904
p.pernica@centrum.cz
http://www.bbpress.info.cz
1.A a 2.D třída

BÉĎA TEAM BRNO
Hlaváč Martin
Šimáčkova 47
Brno 628 00
774 328 796
maca7777@seznam.cz
3.F třída

BESÍDKA BRNO
Němec Jaroslav
Kounicova 62
Brno 602 00
776 872 542
j.nemec10@gmail.com
3.B třída

BIANCO BRNO
Šebánek Lukáš
Tolstého 21
Brno 616 00
723 819 038
luccass@seznam.cz
2.A třída

BLUE FLAMES BRNO A  
Dilhof Martin 
Neužilova 4 
Brno 625 00 
606 673 892 
547 218 724 
martin.dilhof@rwe-jmp.cz
1.A třída a 3.A třída

BOLEST BRNO 
Müller Milan 
Havelkova 2a
625 00
Brno
777 833 406
mfc@email.cz
www.bolest.blog.cz
3.E třída 

BOSONOHY BRNO 
Sojka Miroslav
Pražská 93 
Brno 642 00 
603 456 221
sojcaci@seznam.cz
Divize JM

BOSONOHY BRNO B
Novák Petr 
Podbělová 1 
Brno 602 00
777 026 994
novak@mont-lock.cz
1.B třída 

BOSONOHY BRNO C
Krejčiřík David
Poříčí 1a
Brno 603 00
602 592 670
novevozy@automediabm.cz
http://www.sweb.cz/fcpd
3.A třída

BOTAFOGO MOKRÁ 
Neveselý Patrik
Mokrá 315 
664 04
608 113 178
patrik.nevesely@email.cz
2.A třída

BYSTRC BRNO
Tronner Martin
Ečerova 13
Brno 635 00
607 835 090
martintronner@seznam.cz
2.C třída



CAPALÍK BRNO
Velčovský Ondřej
Jurkovičova 14
Brno 638 00 
737 587 163 
casius1@seznam.cz
http://www.capalik.unas.cz
2.C třída

CARPE DIEM BRNO 
Jeřábek Pavel
Kamínky 25 
Brno 634 00 
774 171 784
carpediem.pj@centrum.cz
2.D třída

CELEANO BRNO
David Pátek
Nádraží 6
639 01 Hustopeče
775 982 530
2.D třída


CELTIC LÍŠEŇ BRNO 
Břinka Jan
Elfova 32
608 00 Brno
722 563 018
zanek73@seznam.cz 
1.B třída

CLASSIC BRNO 
Kadlčík Josef 
Teyschlova 9 
Brno 635 00
723 479 583 
poloos@seznam.cz
http://www.classic.estranky.cz
2.D třída

COMIX BRNO
Pavel Novák
Soudní 5
602 00 Brno
608 643 668
pavelnovak02@seznam.cz
1.A třída

CYBER TRONIC LÍŠEŇ
Tomáš Strýček
Podhorní 49
628 00 Brno
732 162 463
strycek.tom@centrum.cz
3.G třída

ČERNÍ ANDĚLÉ BRNO
Jaroslav Šenkýř
Ibsenova 118/5
Brno 638 00
jareksenkyr@seznam.cz
http://www.cerniandele.webnode.cz/
3.D třída


ČERVENÝ DRAK BRNO 
Chaloupka Milan 
Bayerova 32 
Brno 602 00 
724 972 103
m.chaloupka@starobrno.cz
http://www.cerveny-drak.wz.cz
2.C třída


DEBAKL BRNO
Másilko Lukáš
Klímova 11
Brno 616 00
775 315 421
549 491 105
masilko@ics.muni.cz
http://www.fkdebakl.wz.cz
2.D třída

DEPORTIVO BRNO A a B
Osička Zdeněk
Kovácká 7b
Brno 618 00
608 710 290
zdenekosicka@seznam.cz
2.D třída a 3.E třída

DIRECT SIGNS BRNO
Pazio Marek
Kuršova 2
Brno 635 00
604 359 395
546 211 762
rascalls@seznam.cz
2.A třída

DR NORDENS BEACHES BRNO
Jan Lipowski
Vendryně 904
739 94
775 976 734
Jan.lipowski@sde.cz
3.F třída

DONKEYS BRNO
Ryšavá Martina
Spodní 8
Brno 625 00 
731 824 824 
atenka.witch@seznam.cz
3.F třída

DREAM SNŮ
Lukáš Petík
M.Majerové 15
Brno 638 00
776  144 688 
xpesta@email.cz
3.F třída


DYNAMO LÍŠEŇ BRNO 
Zavřel David
Maršov 125
664 71
777 232 780  
zavreldavid@seznam.cz
1.A třída



ELDO BRNO 
Purš Libor
Jírova 21 
Brno 628 00 
608 415 637 
polehla@neroli.cz
3.C třída

ELIŠKA BRNO 
Skácel Josef 
Slunná 15
Moravany 664 48 
775 938 185
sdjs@seznam.cz
3.C třída 

ENGAS ŠIMICE BRNO
Jakubčík Eduard
Rokycanova 19
Brno 615 00
603 507 373
eddy.jakubcik@seznam.cz
2.B třída

ETHANOL BRNO
Košík Tomáš 
Hubrova 7
Brno 628 00
tomas-kosik@seznam.cz
http:// www.ethanolbrno.wz.cz 
3.E třída


EXCALIBUR BRNO
Petr Berger
Oblá 12
634 00 Brno
732 736 427
bergerp@centrum.cz
3.A třída

EXPERIMENT BRNO
Cach Pavel
Dušínova 1402 
664 34 Kuřim
775 867 934
p.cach@seznam.cz
2.B třída



FAUNA BRNO 
Dvořák Miloš 
Krásného 69 
Brno 636 00 
604 792 899 
545 104 230  
milos.dvorak@aee-czech.cz
http://www.web.quick.cz/fauna-brno
Kraj. přebor JM a 2.D třída 

FC 1. u BOBA 
Miroslav Jaros
Hejdukova 29
628 00 Brno
777 641 722   
mirajar@seznam.cz
3.D třída

FC VINOHRADY B 
David Vobořil
Valtická 3
628 00 Brno
605 301 432   
dvoboril@seznam.cz
3.F třída


FFT VINOHRADY BRNO
Podhradský Jiří
Velkopavlovická 14
Brno 628 00
777 561 811
jiri.podhradsky@email.cz
http://www.fftvinohrady.estranky.cz
1.B třída

FLAMENGO BRNO
Andrzej Wiacek
Teyschlova 5
635 00
Brno
605 586 906
beermingham@email.cz
3.E třída

FPO BLANSKO
Ivo Bobiášek
Wanklovo nám. 2
678 01 Blansko
775 190 154
dobik@seznam.cz
2.B třída


GASCAR BRNO
Krůtil Jan
Hradiska 82
Brno 614 00 
733 726 170 
info@parfumdreams.cz
3.D třída

GKP BRNO
Hanák Jaroslav
Hradecká 8 
Brno 612 00 
733 797 687
hanak2211@seznam.cz
3.C třída

GLADIATORS BRNO 
Peštál David
Sadová 26 
Troubsko 664 41 
777 167 999
davidpestal@seznam.cz
http://www.glads.cz
Okresní přebor

GLADIATORS BRNO B 
Hložánek Tomáš 
Majdalenky 3
Brno 638 00 
776 104 789 
tomas.hlozanek@pux.cz
http://www.glads.cz
1.B třída

GLORIA BRNO 
Zechmeister Stanislav
Pavlovská 20
Brno 623 00
775 676 629  
standa.z@volny.cz
Okresní přebor

GREENS ŠTÝŘICE BRNO 
Ježek Přemysl 
Dornych 108
Brno 617 00 
606 486 108  
premysl.jezek@andrew.com
2.B třída

GS TRANSPORT BRNO 
Jakub Kramář
Lískova 19
Brno 635 00
774 525 933
jakubkramar@mail.cz
3.E třída



HANDBALL BUTCHERS BRNO 
Tauber Michal 
Podolí 99
Podolí u Brna 664 03
603 311 920
klokan72@seznam.cz
3.B třída

HELAS KELOC BRNO
Loup Jan 
Brno 602 00
608 728 707
helas@keloc.cz
http://helas.keloc.cz
1.liga

HELAS KELOC BRNO B a C 
Pyrochta Roman
Kamanova 2
Brno 612 00
777 907 557
helas@keloc.cz
http://helas.keloc.cz
divize JM a okresní přebor 

HLT CLUB
Verner Ivo 
Zámečnická 2 
Brno 602 00 
777 291 701
542 218 190
i.verner@seznam.cz
3.E třída

HOLÁSKY BRNO
Lach Lukáš
Na Návsi 5
Brno 620 00 
606 677 940 
lukas.lach@seznam.cz
3.G třída

HOMBRES BRNO
Michal Ryšavý
Velkopavlovická 21
Brno - Vinohrady
739 218 963 
miguel.dinho@seznam.cz
http://hombres.estranky.cz
3.E třída



CHLUPOVI POZŮSTALÍ BRNO 
Janoušek Jiří 
Slavíčkova 5 
Brno 638 00 
602 515 919 
janousek.jiri@volny.cz
2.A třída




INCIDENT BRNO
Kozák Jan
Bieblova 20
613 00 Brno
603 272 425
542 109 249 
jkozak@ksoud.brn.justice.cz
http://www.incident.tsi.cz
2.C třída

INGOSTAV BRNO  
Tomáš Svoboda
Labská 5
625 00 Brno
sobota.1970@seznam.cz
1.A třída


TJ SOKOL JEHNICE A a B  
Šicha Martin
Havláskova 9 
Brno 621 00 
777 716 887 
predseda@tjsokoljehnice.cz
http://www.tjsokoljehnice.cz
3.B a 3.D třída

JEZDCI BRNO
Čapka Zdeněk
Vlárská 1a
Brno 627 00
724 092 518
zdenek.capka@eon.cz
2.D třída

JIŘÍKOVICE
Spružina Karel
Nová 201 
Jiříkovice 664 51
608 582 107 
info@futsaljirikovice.cz
http://www.futsaljirikovice.cz
2.A třída

JUVE 
Dimitr Denčev
Herčíkova 14
Brno 612 00
776 254 866
dencev@seznam.cz
http://www.juve.web2001.cz
3.F třída



KALÁBEK BRNO A  
Kalvoda Robert
Žitná 8
Brno 621 00
733 722 692 
robert.kalvoda@seznam.cz
http://www.recoil.cz/amira
Divize JM

KALÁBEK BRNO B
Lukáš Vojtek
Pod Nemocnicí 19
625 00 Brno 
606 648 490
543 213 605
kalabek@seznam.cz
Krajský přebor

KALÁBEK BRNO  C 
Citovecký Roman
Šeříkova 34
637 00 Brno
kalabek@seznam.cz
http://www.recoil.cz/amira
Okresní přebor

KALÁBEK BRNO  D 
Čech Igor 
Palackého tř. 44 
Brno 612 00 
736 485 263
cech@ccb.cz
http://www.recoil.cz/amira
1.A třída

KAMPA BRNO 
Ehrenberger David
Kosmova 11c
Brno 612 00 
732 520 203
http://www.fc-kampa.cz
2.C třída

KICKERS BRNO
Šmarda Martin 
Vránová 52 
Brno 621 00 
774 133 215 
sms4u@email.cz
2.B třída

KOBAS BRNO 
Antoníček Rostislav 
Tererova 8 
Brno 612 00 
723 632 773 
2.B třída

KOBAS BRNO B
Šeliga Josef
U hřbitova 486
Podolí u Brna 664 03
602 750 538 
543 215 047
047josef.seliga@centrum.cz
3.A třída


KÖNIG BRNO 
Pozidis Charalambos 
Pionýrská 3
Brno 602 00 
736 539 327
1.fckonig@email.cz
3.B třída 

KORMIDLO BRNO 
Dusík Ivo
Sabinova 4
Brno 618 00 
608 710 850 
ivodusik@seznam.cz
1.A třída

KUMBÁL 
Radim Škrabák
Celní 3
639 00 Brno
777 619 145 
radim.14@email.cz
3.D třída


KVĚTNICE TIŠNOV 
Pavlíček Jiří
Osvobození 1650 
Tišnov 666 01 
604 162 658 
549 413 494
1fckvetnice@seznam.cz
http://www.kvetnice.tisnov.cz
2.liga

K5 BRNO
Klíma Ctibor
Voříškova 23
Brno 623 00
728 305 971
ctibak@post.cz
http://www.k5.wz.cz
Divize JM



LAMY BRNO
Miroslav Procházka
Filipova 6
635 00 Brno
prochin11@centrum.cz
 http://www.fclamy.tym.cz
2.C třída

LASTERS  BRNO
David Pechmann
Skácelova 22a
612 00 Brno
724 998 888
pechymanian@seznam.cz
3.D třída

LITRPŮL BRNO
Soukup Pavel
Janáčkova 22
Šlapanice 664 51
603 889 840
544 243 155 (domů) 
soukup_pavel@centrum.cz
http://www.mujweb.cz/sport/litrpul
3.B třída



MADRID CF BRNO
Ryšavý Jan
Jurkovičova 14 
Brno 638 00 
737 848 981 
madridbrnocf@seznam.cz
http://madridbrnocf.webnode.cz
1.A třída

MADRID CF BRNO B
Petr Pavlica
Svážná 7
634 00
Brno
737 925 149
pete24@seznam.cz
http://http://madridbrnocf.webnode.cz
2.C třída

MADRID BRNO C
Filip Šulák
Renneská třída 35
639 00
Brno
724 975 838
filipsulak@seznam.cz
3.F třída

MEJDAN BRNO
Filípek Štěpán
Hausmannova 30
Brno 613 00
776 793 409
stepan.filipek@hf.jamu.cz
http://www.alcaponefutsal.wz.cz
3.E třída

MĚNÍN
Odrážka Filip
Spolková 12
Brno 602 00
775 902 770
filip.odrazka@centrum.cz
2.A třída

MITRA BRNO A 
Glöckner Jaromír
Moravské Bránice 277
664 64
602 555 083
546 420 184
futsal.mitra@seznam.cz
http://www.mitra.estranky.cz
Okresní přebor

MITRA BRNO B 
Buráň Dalibor 
Voroněžská 12 
Brno 616 00 
605 834 294 
sk.fenix@seznam.cz
2.C třída

MITRA BRNO C
Martin Pořízek
Slovanského nám. 6
Brni 612 00
603 739 751
541 245 868
martinporez@seznam.cz
http://www.futsalmitra.cz
3.E třída



NAPOLEON PRACE 
Hofírek Radek
Na Návsi 37 
Prace 664 58 
774 642 147
acnapoleon@skprace.cz
http://www.skprace.cz
2.B třída

NASAN N.L. BRNO A a C 
Jaša Alois
Zoubkova 4 
Brno 634 00  
606 633 896 
a.jasa@volny.cz
Divize E a 1.B třída

NASAN N.L. BRNO B
Bartoš Jan
Odlehlá 20 
Brno 621 00 
603 872 929
lamon@volny.cz
Okresní přebor


NASHVILLE BRNO 
Vaněk Martin
Novoměstká 59
Brno 621 00 
724 808 461
vandys.m@seznam.cz
3.B třída





OLYMP BRNO 
Kunc Lukáš 
Štouračova 9 
Brno 635 00
604 207 192
kunclukas@seznam.cz
http://www.kunclukas.hyperlink.cz/olymp.htm
2.B třída

ONYX BRNO
Dvořáček Martin 
Božetěchova 77
Brno 612 00  
777 234 053 
martindvoracek@email.cz
3.C třída

OPELÍK RAJHRAD 
Petr Štěpánek
9. května 584
Rajhrad 664 61
608 753 152
547 229 567
stepanekpet@volny.cz
3.G třída

OREL OBŘANY BRNO
Pivko Martin
Štefánikova 56
Brno 612 00
724 036 575
pivak1@seznam.cz
http://www.futsalobrany.cz
3.C třída

OREL ŘEČKOVICE
Kokrda Lukáš
Pokorova 6a
Brno 621 00 
724 758 719
lukas.kokrda@gmail.com
Okresní přebor

OREL ŘEČKOVICE B
Jůzl Miroslav
Ečerova 15
Brno 635 00 
775 285 392 
mirajuzl@seznam.cz
2.C třída

OREL ŘEČKOVICE C
Bořecký Josef
Vránova 122
Brno 621 00 
774 466 221 
boreckypetr@seznam.cz
3.B třída

OREL STARY LISKOVEC
Petr Palát
Malostranská 41
625 00 Brno
602 229 759
petr.palat@centrum.cz



PANAMA BOYS BRNO 
Pešek David 
Chodská 19h 
Brno 612 00 
603 844 157 
545 235 085
pesek.d@hunsgas.cz
Okresní přebor

PANAMA BOYS BRNO B
Novotný Marek
Jánošíkova 40
634 00 Brno
739 067 033 
marek_novotny@email.cz
2.A třída

PARMAGIANNI BRNO
Daniel Milan 
Opálkova 10
Brno 635 00 
737 726 897
fabio.fabio@centrum.cz
http://www.parmagianni.webzdarma.cz
1.A třída 

PARODIA BRNO
Petr Voříšek
Loosova 3
Brno 638 00 
777096126
pet.vor@seznam.cz
3.B třída    

PENTATRON BRNO 
Dušan Volejník
Ruský Vrch 6
Brno
732 385 093
2.D třída

PÍSKOVNA ČERNOVICE BRNO A  
Křemeček Radek
Vlárská 16 
Brno 627 00  
605 256 929 
548 530 225 
kremecek.radek@cernovice.d-net.cz
Kraj. přebor JM 

PÍSKOVNA ČERNOVICE BRNO B 
Petr Flenderovský
Kneslova 28
618 00 
605 701 812
kremecek.radek@cernovice.d-net.cz
2.A třída

POCLAIN HYDRAULICS BRNO A a B
Švanda Jan 
Sokolova 50 
Brno 619 00 
732 670 234  
Ja.svanda@seznam.cz
Okresní přebor a 2.D třída 

PODOLÍ
Vlach Radek
Buzkova 35
Brno 615 00
732 742 440
vlach.r@seznam.cz
2.D třída

PRISON BRNO
Hanus Josef
Jihlavská 16
625 00 Brno
723 137 223
jhanus@vez.brn.justice.cz
3.A třída

PROBRNO 
Jiří Mífek
Petrůvky 5
Brno 615 00 
603 267 310
jiri.mifek@email.cz
3.D třída

PSYCHOTIP BRNO 
Kysa Radoslav 
Chládkova 22b 
Brno 616 00 
608 079 772
captain@psychotip.org
http://www.psychotip.org
3.E třída



QUEENS PARK CHRLICE
Lakomý Radek
Komenského 337 
Újezd u Brna 664 53 
724 793 870 
544 229 904 
radomir.lakomy@seznam.cz
http://www.qpch.wz.cz
1.A třída



RAMPY BRNO 
Pavlíček Dan
Vlhká 26
Brno 602 00 
739 385 300 
dejw23@seznam.cz
2.A třída

RAZ NÁRAZ BRNO 
Lajdorf Martin
Pod Kaštany 5 
Brno 616 00 
603 288 248
etwass@seznam.cz
http://www.raz-naraz.cz
2.C třída

RED DEVILS BRNO 
Prokeš Jiří
Jugoslávská 79 
Brno 613 00 
608 830 155 
prokes.jiri@email.cz
http://www.reddevils.estranky.cz
2.D třída

RED CARS BRNO 
Lubomír Moravec
Blažovická 7
Brno 627 00
739 073 003
Moravec@icenter.cz
3.A třída

REWIN BRNO
Švábenský Michal 
Svatoplukova 7 
Brno 615 00 
775 129 503
svabenskym@seznam.cz
1.A třída


R.I.P. BRNO A  a B
Lepka Martin 
Ondrouškova 14
635 00 Brno
604 103 416
sick@email.cz
http://www.volny.cz/ripbrno
1.A a 3.G třída


RLF! BRNO
Hanák Tomáš
Bezručova 19
Brno 602 00 
776 211 529
hanak.t@fce.vutbr.cz
2.A třída

RST BRNO
Žák Jan 
Markovičova 20
Brno 628 00 
728 049 785
johnys.z@seznam.cz
http://www.futsalclub.wgz.cz
3.D třída

RYCHLÉ PÍPY BRNO 
Beníček Oldřich
Vavákova 2
Brno 628 00 
608 571 896
benicek@zspavlovska.cz
www.rychlepipy.kvalitne.cz
1.B třída


ŘEČKOVICE BRNO A  
Michal Dvořák
Za Horou 176
664 82 Říčany
737 524 766
michal.dvorak@bemid.cz
http://www.futsalreckovice.com
2.A třída

ŘEČKOVICE B
Adam Břínek
 737 353 235
543 21 30 44
adam.brinek@gmail.cz
3.D třída


SAINT DIANA BRNO 
Koch Pavel
Banskobystrická 182 
Brno 621 00 
739 411 334
541 574 026 
charlyk@seznam.cz
http://www.saintdiana.tym.cz
1.B třída

SAN MARINO  
Špicl Martin
Dolní Loučky 204
594 55
736 684 325
martinsp@tiscali.cz
http://www.san-marino.estranky.cz
3.B třída

SAKY PAKY BRNO 
Rašovský Lubomír
Milady Horákové 8 
Brno 602 00 
736 642 708 
lrasovsky@volny.cz
3.C třída

SAŇAŘI SOKOLNICE
Přichystal Marcel
Moravská 387
Sokolnice 664 52 
606 738 478
Marcel.prichystal@madeta.cz
http://www.sokol-sokolnice.cz
1.B třída

SAŇAŘI SOKOLNICE B
Tomáš Kopeček
Nádražní 185
Telnice 664 59
775 269 339
733 161 267
http://www.sokol-sokolnice.cz
2.A třída

SAŇAŘI
Pospíšil Roman
U rybníka 394
Sokolnice 664 52 
607 780 810
pisa2@seznam.cz
http://www.sokol-sokolnice.cz
2.B třída

SEKÁČI BRNO 
Vančura Zbyněk 
Čechyňská 23 
Brno 602 00 
777 850 919 
zbynek_vancura@seznam.cz
2.A třída

SENIOR BRNO 
Sára Zdeněk
Labská 37
Brno 635 00  
602 789 650 
autosara@seznam.cz
http://www.sksenior.estranky.cz
Divize E

SCHALKE 2001 BRNO 
Tomáš Václavek
Nádražní 54
664 51 Šlapanice
605 314 283
vaclavek.t@seznam.cz
2.D třída

SK LÍŠEŇ BRNO A a C
Linger David 
Bačovského 2 
Brno 628 00
724 420 329  
lingerovi@volny.cz
http://www.sklisen.cz
Divize a 2.D třída

SK LÍSEŇ BRNO B 
Pouchlý David
Bodlákova 25 
Brno 628 00 
728 734 330
544 211 084 
pouchly@kralovopolska.cz
http://www.sklisen.cz
Okresní přebor

SLOVAN BRNO A 
Roman Štrof
Kamínky 21
634 00 Brno
604 755 800
Krajský přebor

SLOVAN BRNO B 
Jiří Dobšík
Kosmákova 48
615  00 Brno
602 755 528
1.B třída

SOCCER BRNO 
Mikulica Jaromír 
Botanická 59 
Brno 602 00 
775 920 148
j.mikulica@volny.cz
Okresní přebor

S.O.S. VESNIČKY BRNO 
Ochman Josef
Borůvková 11 
Brno 602 00 
728 749 765
josef.ochman@sos-vesnicky.cz
3.B třída

SOŠ OOM BRNO
Jiří Titz
Sosnová 17
Brno 637 00
ticak@centrum.cz
http://www.torshavn.wz.cz
Krajský přebor JM

STONES OF MADEIRA BRNO A a B
Pohanka Josef
Potácelova 4
Brno 636 00  
604 440 366 
jos.pohanka@post.cz
http://www.stonesofmadeira.com
1.B třída a 2.A třída

STORKS LÍSKOVEC BRNO 
Bezděk Michal
Kosmonautů 15
Brno 625 00
731 558 772 
michalbezdek@seznam.cz
http://www.storks.wz.cz
2.A třída

SUNDAY 98 BRNO 
Mrázek Lukáš
Kuldova 17a 
Brno 615 00 
602 742 063 
lukas.mrazek@arko-brno.cz
http://www.fcsunday98.wz.cz
2.C třída 

SURREAL BRNO 
Hlučil Jiří 
Havlíčkova 66
Brno 602 00 
602 547 086
j.hlucil@email.cz
http://www.fcsurreal.webnode.cz
2.A třída 

SURREAL BRNO B 
Musil Josef
Luční 7
Troubsko 664 41 
775 371 133
josepistu@seznam.cz
http://www.fcsurreal.webnode.cz
3.G třída

SVÁŽNÁ BRNO
Řehůřek Pavel
Pechova 20
Brno 615 00 
732 131 732 
pavel.rehurek@oknoservis.cz
http://www.futsalsvazna.estranky.cz
okresní přebor

SVÁŽNÁ BRNO B
Milan Stejskal
Oblá 2
634 00 Brno
777 676 649
milan stejskal@email.cz
http://www.futsalsvazna.estranky.cz
3.G třída


ŠPILBERK BRNO 
Krška Pavel
Jemelkova 13 
Brno 625 00 
602 202 526 krsik@volny.cz
3.A třída


TANGO BRNO A a B 
Štěrba Jiří 
Ruská 2 
Brno 612 00 
606 721 101 
fctangobrno@centrum.cz
http://www.tango-brno.cz
1.liga a 2.liga 

TANGO BRNO C
Václav Kubíček
Kamelova 4
Brno 621 00
602 502 963
fctangobrno@centrum.cz
http://www.tango-brno.cz
Okresní přebor 

TANGO BRNO D
Jiří Černoušek
Brněnská 404
Modřice
777 744 404
fctangobrno@centrum.cz
http://www.tango-brno.cz
1.B třída

TAURITO KUŘIM 
Hlávka Petr
Na Loučkách 1218
Kuřim 664 34
777 660 637
hlavka.petr@email.cz
1.B třída
 
TECHNIKA BRNO
Luner Jiří
Otiskova 7
Brno 628 00 
724 781 115 
luner@7points.cz
Okresní přebor

TECHNIKA BRNO B
Zdeněk Vysloužil
608 366 315
vysloužil@lac.cz
2.B třída

TEMBO BRNO
Faltus Jiří 
Jiráskova 47 
Brno 602 00 
775 062 252 
faltusjiri@volny.cz
3.F třída

TOKA BRNO 
Zavadil Miroslav
Horníkova 30 
Brno 628 00 
602 224 655 
miroslav.zavadil@staropramen.cz
http://www.toka.cz
Okresní přebor

TOMSON STŽ BRNO A  
Šimeček Roman
Zezulova 13 
Brno 620 00 
777 571 663
futsal@simecek.cz
http://tomsonbrno.futsal-fifa.cz
1.A třída

TORCIDA BRNO
Ondřej Kosík
Josefská 21
602 00 Brno
728 356 349
torcida@torcida.cz 
2.D třída

TORNÁDO BRNO A  
Martin Kratochvíl 
Strmá 77
616 00 Brno
776 376 371
flauto11@seznam.cz
Krajský přebor

TORNÁDO BRNO B 
Petr Kříž
Hroznová 35
603 00 Brno
petr.zdenka@seznam.cz
725 035 555
2.A třída

TROPA DE ELITE BRNO 
Prokop Vítězslav
Kotlářská 30
Brno 602 00 
605 586 956
vita.prokop@seznam.cz
3.G třída

TROPICANA BRNO
Kadlec Miroslav 
Vondrákova 48 
Brno 635 00 
732 531 773 
martin.jurnecka@centrum.cz
2.B třída



UFO SIKA BRNO
Libor Meduňa 
Banskobystrická 8
621 00 Brno
777 756 511
contact@meduna.cz
2.C třída

UNITED KOHOUTOVICE BRNO
Šebetovský Jiří 
Oderská 12 
Brno 625 00 
733 681 846
sebetovsky.jiri@volny.cz
3.A třída






VEMA BRNO 
Dlouhý Marek 
Svážná 17 
Brno 634 00 
608 371 145
dlouhy@nat.cz
http://www.futsal.vema.cz
3.B třída 

VINOHRADY BRNO
Vobořil Jaroslav
Valtická 3
Brno 629 00
731 516 562
dvoboril@seznam.cz
2.D třída



WEST ŽAB UNITED BRNO A a B
Hraško Martin 
Klímova 2056/20 
Brno 616 00
775 996 621 
wzu@seznam.cz
http://www.wzu.cz
2.C a 3.C třída

WINE LIFE
Novotný Petr
Vltavská 17
625 00 Brno
731 753 788
mawerick-topgun@mujmail.cz
3.G třída

WODOWA BRNO
Martin Lončarič
Oblá 81
634 00 Brno
605 432 208
m.loncaric@ace.cz
2.A třída



XXX BRAUN B. BRNO A a B
Purkrábek Jan 
Čápkova 14
Brno 602 00 
777 892 820
xxx.brno@seznam.cz
http://www.xxx.banda.cz/
2.C a 3.G třída



ZÁGREB BRNO 
Dospíšil Jiří 
Božetěchova 89
Brno 612 00 
725 365 676
1969jura@seznam.cz
3.G třída

ZONER BRNO 
Sabela Zbyněk 
Gruzínská 13 
Brno 625 00 
604 686 125 
z.sabela@cs.mfcr.cz
3.A třída

ŽABINŠTÍ VLCI BRNO A a B a C
Letzel Michal 
Oblá 24 
Brno 634 00
721 809 451
547 224 012
mletzel@nbox.cz
http://www.zabinstivlci.webnode.cz/
Divize JM a 2.C a 3.E třída

eFutsal | Hitrádio Magic | Kam v Brně | Večerní Brno | InForm
logo TVCom -
()
Doporučujeme: Restaurace - katalog restaurací v ČR | Snowboard Shop Brno | Zjistěte fotbalové výsledky online | Povinné ručení online je nejlevnější.