O B.A.F | > |
Rozlosování | > |
Výsledky | > |
Tabulky | > |
Střelci | > |
Fair-play | > |
STDK | > |
Pohár ČMFS | > |
Turnaje | > |
Rozhodčí | > |
Odkazy | > |
Archiv | > |
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Hřiště |
1. a 2. KOLO | 3.9. | 09:00 | Parmagianni | Hustopeče | KRAVÍ HORA |
3.9. | 09:50 | Kalábek D | Hustopeče | KRAVÍ HORA | |
3.9. | 10:40 | Parmagianni | Tomson B | KRAVÍ HORA | |
3.9. | 11:30 | Kalábek D | Tomson B | KRAVÍ HORA | |
3.9. | 12:20 | Bystrc | Comix | KRAVÍ HORA | |
3.9. | 13:10 | Madrid | Comix | KRAVÍ HORA | |
3.9. | 14:00 | Bystrc | Kickers | KRAVÍ HORA | |
3.9. | 14:50 | Madrid | Kickers | KRAVÍ HORA | |
1. a 2. KOLO | 10.9. | 17:00 | Saňaři | Tornádo B | RYBNICKÁ |
24.9. | 12:00 | Saňaři | Panama B | KNESLOVA | |
3.9. | 10:40 | Celeano | Tornádo B | KNESLOVA | |
3.9. | 11:30 | Celeano | Panama B | KNESLOVA | |
3.9. | 12:20 | Slovan B | Atlantis | KNESLOVA | |
3.9. | 13:10 | Pískovna B | Atlantis | KNESLOVA | |
3.9. | 14:00 | Slovan B | Obřany | KNESLOVA | |
3.9. | 14:50 | Pískovna B | Obřany | KNESLOVA | |
3. a 4. KOLO | 17.9. | 09:00 | Parmagianni | Madrid | KRAVÍ HORA |
17.9. | 09:50 | Kalábek D | Madrid | KRAVÍ HORA | |
17.9. | 10:40 | Parmagianni | Bystrc | KRAVÍ HORA | |
17.9. | 11:30 | Kalábek D | Bystrc | KRAVÍ HORA | |
17.9. | 12:20 | Tomson B | Kickers | KRAVÍ HORA | |
17.9. | 13:10 | Hustopeče | Kickers | KRAVÍ HORA | |
17.9. | 14:00 | Tomson B | Comix | KRAVÍ HORA | |
17.9. | 14:50 | Hustopeče | Comix | KRAVÍ HORA | |
3. a 4. KOLO | 17.9. | 09:00 | Saňaři | Obřany | KNESLOVA |
17.9. | 09:50 | Celeano | Obřany | KNESLOVA | |
17.9. | 10:40 | Saňaři | Atlantis | KNESLOVA | |
17.9. | 11:30 | Celeano | Atlantis | KNESLOVA | |
17.9. | 12:20 | Slovan B | Panama B | KNESLOVA | |
17.9. | 13:10 | Pískovna B | Panama B | KNESLOVA | |
17.9. | 14:00 | Slovan B | Tornádo B | KNESLOVA | |
17.9. | 14:50 | Pískovna B | Tornádo B | KNESLOVA | |
5. a 6. KOLO | 1.10. | 09:50 | Kalábek D | Comix | KRAVÍ HORA |
1.10. | 11:30 | Kalábek D | Kickers | KRAVÍ HORA | |
1.10. | 12:20 | Hustopeče | Bystrc | KRAVÍ HORA | |
1.10. | 13:10 | Tomson B | Bystrc | KRAVÍ HORA | |
1.10. | 14:00 | Hustopeče | Madrid | KRAVÍ HORA | |
1.10. | 14:50 | Tomson B | Madrid | KRAVÍ HORA | |
5. a 6. KOLO | 1.10. | 09:00 | Tornádo B | Atlantis | KNESLOVA |
1.10. | 09:50 | Panama B | Atlantis | KNESLOVA | |
1.10. | 10:40 | Tornádo B | Obřany | KNESLOVA | |
1.10. | 11:30 | Panama B | Obřany | KNESLOVA | |
1.10. | 12:20 | Slovan B | Celeano | KNESLOVA | |
1.10. | 13:10 | Pískovna B | Celeano | KNESLOVA | |
24.9. | 10:00 | Slovan B | Saňaři | KNESLOVA | |
24.9. | 10:50 | Pískovna B | Saňaři | KNESLOVA | |
7. a 8. KOLO | 8.10. | 09:00 | Parmagianni | Saňaři | KRAVÍ HORA |
8.10. | 09:50 | Kalábek D | Saňaři | KRAVÍ HORA | |
8.10. | 10:40 | Parmagianni | Celeano | KRAVÍ HORA | |
8.10. | 11:30 | Kalábek D | Celeano | KRAVÍ HORA | |
8.10. | 12:20 | Madrid | Panama B | KRAVÍ HORA | |
8.10. | 13:10 | Bystrc | Panama B | KRAVÍ HORA | |
8.10. | 14:00 | Madrid | Tornádo B | KRAVÍ HORA | |
8.10. | 14:50 | Bystrc | Tornádo B | KRAVÍ HORA | |
7. a 8. KOLO | 8.10. | 09:00 | Kickers | Obřany | KNESLOVA |
8.10. | 09:50 | Comix | Obřany | KNESLOVA | |
8.10. | 10:40 | Kickers | Atlantis | KNESLOVA | |
8.10. | 11:30 | Comix | Atlantis | KNESLOVA | |
8.10. | 12:20 | Slovan B | Hustopeče | KNESLOVA | |
8.10. | 13:10 | Pískovna B | Hustopeče | KNESLOVA | |
8.10. | 14:00 | Slovan B | Tomson B | KNESLOVA | |
8.10. | 14:50 | Pískovna B | Tomson B | KNESLOVA | |
9. a 10. KOLO | 15.10. | 09:00 | Parmagianni | Tornádo B | KRAVÍ HORA |
15.10. | 09:50 | Kalábek D | Tornádo B | KRAVÍ HORA | |
15.10. | 10:40 | Parmagianni | Panama B | KRAVÍ HORA | |
15.10. | 11:30 | Kalábek D | Panama B | KRAVÍ HORA | |
15.10. | 12:20 | Hustopeče | Atlantis | KRAVÍ HORA | |
15.10. | 13:10 | Tomson B | Atlantis | KRAVÍ HORA | |
15.10. | 14:00 | Hustopeče | Obřany | KRAVÍ HORA | |
15.10. | 14:50 | Tomson B | Obřany | KRAVÍ HORA | |
9. a 10. KOLO | 15.10. | 09:00 | Bystrc | Celeano | KNESLOVA |
15.10. | 09:50 | Madrid | Celeano | KNESLOVA | |
15.10. | 10:40 | Bystrc | Saňaři | KNESLOVA | |
15.10. | 11:30 | Madrid | Saňaři | KNESLOVA | |
15.10. | 12:20 | Slovan B | Comix | KNESLOVA | |
15.10. | 13:10 | Pískovna B | Comix | KNESLOVA | |
15.10. | 14:00 | Slovan B | Kickers | KNESLOVA | |
15.10. | 14:50 | Pískovna B | Kickers | KNESLOVA | |
11. a 12. KOLO | 29.10. | 08:10 | Parmagianni | Kickers | KRAVÍ HORA |
29.10. | 09:00 | Parmagianni | Obřany | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 09:50 | Kalábek D | Obřany | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 10:40 | Parmagianni | Atlantis | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 11:30 | Kalábek D | Atlantis | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 12:20 | Tomson B | Saňaři | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 13:10 | Hustopeče | Saňaři | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 14:00 | Tomson B | Celeano | KRAVÍ HORA | |
29.10. | 14:50 | Hustopeče | Celeano | KRAVÍ HORA | |
11. a 12. KOLO | 29.10. | 09:00 | Comix | Panama B | KNESLOVA |
29.10. | 09:50 | Kickers | Panama B | KNESLOVA | |
29.10. | 10:40 | Comix | Tornádo B | KNESLOVA | |
29.10. | 11:30 | Kickers | Tornádo B | KNESLOVA | |
29.10. | 12:20 | Slovan B | Madrid | KNESLOVA | |
29.10. | 13:10 | Pískovna B | Madrid | KNESLOVA | |
29.10. | 14:00 | Slovan B | Bystrc | KNESLOVA | |
29.10. | 14:50 | Pískovna B | Bystrc | KNESLOVA | |
13. a 14. KOLO | 5.11. | 09:00 | Parmagianni | Slovan B | KRAVÍ HORA |
5.11. | 09:50 | Kalábek D | Slovan B | KRAVÍ HORA | |
5.11. | 10:40 | Parmagianni | Pískovna B | KRAVÍ HORA | |
5.11. | 11:30 | Kalábek D | Pískovna B | KRAVÍ HORA | |
5.11. | 12:20 | Hustopeče | Tornádo B | KRAVÍ HORA | |
5.11. | 13:10 | Tomson B | Tornádo B | KRAVÍ HORA | |
5.11. | 14:00 | Hustopeče | Panama B | KRAVÍ HORA | |
5.11. | 14:50 | Tomson B | Panama B | KRAVÍ HORA | |
13. a 14. KOLO | 5.11. | 09:00 | Celeano | Kickers | KNESLOVA |
5.11. | 09:50 | Saňaři | Kickers | KNESLOVA | |
5.11. | 10:40 | Celeano | Comix | KNESLOVA | |
5.11. | 11:30 | Saňaři | Comix | KNESLOVA | |
5.11. | 12:20 | Bystrc | Atlantis | KNESLOVA | |
5.11. | 13:10 | Madrid | Atlantis | KNESLOVA | |
5.11. | 14:00 | Bystrc | Obřany | KNESLOVA | |
5.11. | 14:50 | Madrid | Obřany | KNESLOVA | |
15. KOLO | 12.11. | 08:10 | Parmagianni | Comix | KNESLOVA |
12.11. | 09:00 | Parmagianni | Kalábek D | KNESLOVA | |
12.11. | 09:50 | Hustopeče | Tomson B | KNESLOVA | |
12.11. | 10:40 | Bystrc | Madrid | KNESLOVA | |
12.11. | 11:30 | Comix | Kickers | KNESLOVA | |
12.11. | 12:20 | Saňaři | Celeano | KNESLOVA | |
12.11. | 13:10 | Tornádo B | Panama B | KNESLOVA | |
12.11. | 14:00 | Obřany | Atlantis | KNESLOVA | |
12.11. | 14:50 | Pískovna B | Slovan B | KNESLOVA |