BRNO OPEN 2013 - 14
EUROPLOTY VÍTĚZEM BRNO OPEN 2014
Los finálového turnaje - neděle 2.3.2014:
13:00 San Marino - Zlíňateam 4:4 (3:2)
13.35 Madrid - Soccer 4:1 (3:0)
14:10 U dřev.orla - Nasan 2:3 (0:2)
14:45 Europloty - Barum 6:3 (3:1)
15:20 1.semifinále San Marino - Madrid 3:3 (0:2), pk 0:2
15:55 2.semifinále Nasan - Europloty 0:1 (0:0)
16:30 zápas o 3.místo San Marino - Nasan 3:0 (1:0)
17:05 finále Brno Open 2014 Madrid - Europloty 2:6 (1:3)
Výsledky zápasů o 17.-20.místo - neděle 16.2.2014
Anitals - Rozd.radost 5:0 (kont.), Antabus - Kocovina 2:6 (2:1), Anitals - Kocovina 2:1 (1:0), Antabus - Rozd.radost 5:0 (kont.), Anitals - Antabus 2:1 (1:1), Kocovina - Rozd.radost 5:0 (kont.).
17. Anitals 3 3 0 0 9:2 9
18. Antabus 3 2 0 1 8:8 6
19. Kocovina 3 1 0 2 12:4 3
20. Rozd.radost 3 0 0 3 0:15 0
Výsledky zápasů o 21.-24.místo - neděle 16.2.2014
Kampa - Troubsko 5:0 (kont.), Poclain - Tropa 5:1 (1:1), Kampa - Tropa 3:2 (2:0), Kampa - Poclain 8:1 (3:1), Poclain - Troubsko 5:0 (kont.), Tropa - Trobsko 5:0 (kont.)
21. Kampa 3 3 0 0 16:3 9
22. Poclain 3 2 0 1 11:9 6
23. Tropa 3 1 0 2 8:8 3
24. Troubsko 3 0 0 3 0:15 0
25. Bolest 3 2 0 1 12:8 6
26. Restart 3 2 0 1 13:11 6
27. Gooners 3 1 1 1 11:10 4
28. JogaThunder 3 0 1 2 9:16 1
30. Luxury 3 2 0 1 9:7 6
31. Musketeers 3 1 0 2 5:6 3
32. All in 3 1 0 2 4:9 3
Výsledky zápasů o 33.-36.místo - neděle 2.3.2014
Totenrum - Parodia 7:1 (2:1), Inter - Ethanol 1:2 (0:2), Totenrum - Ethanol 3:0 (2:0), Inter - Parodia 0:5 (0:2), Totenrum - Inter 5:3 (3:2), Ethanol - Parodia 2:0 (0:0)
33. Tutenrum 3 3 0 0 15:4 9
34. Ethanol 3 2 0 1 4:4 6
35. Parodia 3 1 0 2 6:9 3
36. Inter 3 0 0 3 4:12 0
----------------------------------------------------------------------------
2. Barum 3 2 0 1 6:2 6
3. Across 3 1 1 1 10:6 4
4. Svážná 3 0 0 3 4:14 0
2. Nasan 3 2 0 1 8:5 6
3. Bastards 3 1 1 1 9:8 4
4. FPO Blansko 3 0 0 3 4:14 0
3. Kalasar 3 1 0 2 8:13 3
4. Street players 3 0 0 3 6:15 0
4.skupina:
R.I.P. - Attack 5:2 (2:1), Europloty - Zlíňateam 4:4 (1:1), R.I.P. - Zlíňateam 3:3 (0:0), Europloty - Attack 10:2 (4:1), Zlíňateam - Attack 5:3 (3:2), R.I.P. - Europloty 3:3 (1:0).
4. Attack 3 0 0 3 7:20 0
Výsledky zápasů – sobota 4.1. a 11.1. a 18. 1. a 25.1.2014
JogaThunder - Kampa 2:1 (0:1), JogaThunder - FPO Blansko 3:5 (2:3), Kampa - FPO Blansko 3:7 (1:3), Luxury - Anitals 3:3 (2:0), Luxury - Soccer 1:3 (0:2), Anitals - Soccer 1:2 (1:1), Totenrum - Europloty 1:8 (0:2), Totenrum - San Marino 2:6 (2:4), Europloty - San Marino 8:1 (5:0).
Totenrum - Anitals 0:2 (0:2),
1. San Marino 8 6 1 1 33:14 19
2. Europloty 8 5 3 0 44:18 18
4. Soccer 8 4 1 2 24:20 13
5. Anitals 8 3 4 1 25:17 13
6. Kampa 8 3 0 5 19:28 9
7. JogaThunder 8 2 1 5 16:29 7
8. Luxury 8 1 2 5 18:30 5
9. Totenrum 8 0 1 7 12:39 1
1. U dřev.orla 8 7 1 0 41:7 22
2. Barum 8 6 1 1 33:14 19
3. Zlíňateam 8 6 0 2 46:13 18
4. Bastards 8 5 0 3 31:19 15
5. Rozd.radost 8 4 0 4 32:24 12
6. Troubsko 8 3 1 4 15:21 10
7. Gooners 8 2 1 5 15:45 7
8. Musketeers 8 1 0 7 12:30 3
9. Parodia 8 0 0 8 4:50 0
Konečná tabulka
3. Across 8 5 1 2 32:18 16
4. Attack 8 5 0 3 30:16 15
6. Poclain 8 2 1 5 23:30 7
7. Restart 8 2 1 5 19:30 7
8. All in 8 2 0 6 15:35 6
9. Inter 8 1 1 6 11:35 4
Nasan - Ethanol 7:0 (2:0), Nasan - Tropa 4:1 (3:0), Ethanol - Tropa 2:3 (1:2), Street Players - Rangers 9:1 (4:0), Street Players - Kocovina 3:2 (1:1),
Konečná tabulka
2. Nasan 8 5 2 1 29:12 17
3. Street Players 8 5 0 3 30:23 15
5. Kocovina 8 2 3 3 15:20 9
9. Ethanol 8 1 1 6 15:26 4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si pozvat futsalové týmy na letošní 19. ročník zimní ligy v nafukovací hale
BRNO OPEN 2014
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a pořádá od ledna do března zimní halovou soutěž BRNO OPEN 2014, jejíž vyvrcholení je plánováno začátkem měsíce března 2014.
Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech. Věřím, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete,
aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete (např. 2. liga, divize JM, krajský či okresní přebor).
Startovné je 4000 korun a lze je hradit složenkou na adresu: BAF, Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno nebo na účet ČSOB 182 176 698 / 0300 nebo přímo v kanceláři BAF. Věříme, že po organizační stránce budete spokojeni stejně jako při loňském turnaji.
V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu).
Proto se včas obraťte na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
Jakékoliv další informace o turnaji BRNO OPEN 2014 se dozvíte u p. Zdeňka Poláka na tel.: 602 502 077 nebo 777 652 077.
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného složenkou, nejpozději však do pondělí 16. 12. 2013, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.
KAJOTbet Open 2013
V neděli 3. března se odehrály poslední zápasy o umístění a po nich následovala finálová utkání zimní ligy KAJOTbet Open 2013. Podívejte se na výsledky a tabulky všech odehraných skupin.
Prosíme všechny kluby o včasný nástup k zápasům. Každý tým musí mít futsalový míč a jednotné dresy. Žluté karty se nepočítají, takže po 4 žluté kartě se nestojí. Pouze po 2 žlutých kartách v jednom zápasu následuje červená karta a hráč utkání nedohraje. Po červené kartě se v následujícím zápase také nestojí, pouze ve vyjímečných případech, o čemž rozhoduje organizátor turnaje (p. Polák, p. Havíř).
1. místo PP Security
2. místo Kalvec team
3. místo FPO Blansko
4. místo Sport Aréna
5. - 8. místo San Marino, Gladiators, Kampa, R.I.P.
9. - 12. místo Bombarďáci Slatina, Aditis, Across, DGB
13. - 16. místo Kalasar, Svážná, Bučovice, Antabus
Finálové play off (rozh. Havíř, Kincl, Vala Z.)
13:00 PP Security - San Marino 3:0 (1:0)
13:30 Aréna - Gladiators 1:1 (0:1) pk 2:1
14:00 1.semifinále: PP Security - Aréna 7:1 (3:0)
15:00 FPO Blansko - Kampa 3:0 (1:0)
15:30 Kalvec - R.I.P. 7:1 (2:1)
16:00 2.semifinále: FPO Blansko - Kalvec 2:9 (2:5)
17:00 zápas o 3.místo: Aréna - FPO Blansko 3:8 (1:5)
17:30 finále: PP Security - Kalvec 2:2 (2:1) pk 5:4
Výsledky zápasů o umístění
17. – 20. místo: Ethanol - König 3:4 (2:2), Nasan - Arménská 2:1 (0:0), Nasan - König 5:2 (1:1), Ethanol - Arménská 0:1 (0:1), Ethanol - Nasan 1:6 (1:4), König - Arménská 2:1 (0:1).
Konečná tabulka o pořadí na 17.-20.místě
17. Nasan 3 3 0 0 13:4 9
18. König 3 2 0 1 8:9 6
19. Arménská 3 1 0 2 3:4 3
20. Ethanol 3 0 0 3 4:11 0
21. - 24. místo: Gentlemans - Gooners 9:0 (4:0), Carpe Diem - Anitals 1:1 (1:0), Carpe Diem - Gooners 3:0 (2:0), Gentlemans - Anitals 4:3 (1:0), Gentlemans – Carpe Diem 2:5 (1:1), Gooners - Anitals 1:8 (0:4).
Konečná tabulka o pořadí na 21.-24.místě
21. Carpe Diem 3 2 1 0 9:3 7
22. Gentlemans 3 2 0 1 15:8 6
23. Anitals 3 1 1 1 12:6 4
24. Gooners 3 0 0 3 1:20 0
25. – 28. místo: Bolest - Ingostav 5:0 (2:0), Adrenalin - Madrid 4:2 (1:1), Adrenalin - Ingostav 4:0 (2:0), Bolest - Madrid 2:3 (0:2), Bolest - Adrenalin 0:1 (0:1), Ingostav - Madrid 2:7 (0:2).
Konečná tabulka o pořadí na 25.-28.místě
25. Adrenalin 3 3 0 0 9:2 9
26. Madrid 3 2 0 1 12:8 6
27. Bolest 3 1 0 2 7:4 3
28. Ingostav 3 0 0 3 2:16 0
29. - 32. místo: Musketeers - Parodia 5:0 (3:0), Attack - Tempo 1:3 (0:1), Attack - Parodia 3:0 (2:0), Musketeers - Tempo 0:4 (0:2), Musketeers – Attack 3:1 (2:1), Parodia – Tempo 0:4 (0:1).
Konečná tabulka o pořadí na 29.-32.místě
29. Tempo 3 3 0 0 11:1 9
30. Musketeers 3 2 0 1 8:5 6
31. Attack 3 1 0 2 5:6 3
32. Parodia 3 0 0 3 0:12 0
33. – 36. místo: Luxury - Blajkec 1:3 (0:2), Oranjes - Restart 5:2 (3:1), Oranjes - Blajkec 3:2 (3:0), Luxury - Restart 5:6 (1:3), Luxury - Oranjes 1:2 (1:1), Blajkec - Restart 1:4 (1:1).
Konečná tabulka o pořadí na 33.-36.místě
33. Oranjes 3 3 0 0 10:5 9
34. Restart 3 2 0 1 12:11 6
35. Blajkec 3 1 0 2 6:8 3
36. Luxury 3 0 0 3 7:11 0
-------------------------------
Výsledky osmifinálových skupin
1. osmifinálová skupina E: Kampa - Kalasar 3:0 (1:0), Bombarďáci – PP Security 1:4 (0:1), Bombarďáci - Kalasar 5:3 (3:1), Kampa – PP Security 1:2 (0:2), Kampa - Bombarďáci 3:3 (2:1), Kalasar – PP Security 1:6 (1:2).
Konečná tabulka 1. osmifinálové skupiny:
1. PP Security 3 3 0 0 12:3 9
2. Kampa 3 1 1 1 7:5 4
3. Bombarďáci 3 1 1 1 9:10 4
4. Kalasar 3 0 0 3 4:14 0
2. osmifinálová skupina F: Svážná – R.I.P. 4:4 (2:0), Aditis - Aréna 1:1 (0:0), Aditits - R.I.P. 2:5 (1:1), Svážná - Aréna 2:4 (0:1), Svážná - Aditis 2:4 (1:1), R.I.P. - Aréna 3:8 (2:0).
Konečná tabulka 2. osmifinálové skupiny:
1. Aréna 3 2 1 0 13:6 7
2. R.I.P. 3 1 1 1 7:5 4
3. Aditis 3 1 1 1 7:8 4
4. Svážná 3 0 1 2 8:12 1
3. osmifinálová skupina G: Across - FPO Blansko 3:7 (2:2), San Marino – Bučovice 2:2 (2:1), San Marino - FPO Blansko 3:5 (3:2), Across – Bučovice 3:1 (1:0), Across - San Marino 1:4 (1:3), FPO Blansko – Bučovice 6:4 (4:1).
Konečná tabulka 3. osmifinálové skupiny:
1. FPO Blansko 3 3 0 0 18:10 9
2. San Marino 3 1 1 1 9:8 4
3. Across 3 1 0 2 7:12 3
4. Bučovice 3 0 1 2 7:11 1
4. osmifinálová skupina H: Antabus – Gladiators 2:4 (1:3), DGB - Kalvec 1:4 (0:2), DGB - Gladiators 2:4 (1:1), Antabus - Kalvec 0:7 (0:4), Antabus - DGB 1:2 (0:1), Gladiators - Kalvec 1:5 (0:4).
Konečná tabulka 4. osmifinálové skupiny:
1. Kalvec 3 3 0 0 16:2 9
2. Gladiators 3 2 0 1 9:9 6
3. DGB 3 1 0 2 5:9 3
4. Antabus 3 0 0 3 3:13 0
-------------------------------
Výsledky zápasů a konečné tabulky základních skupin
Skupina A
Restart - Svážná 0:6 (0:2), Restart - San Marino 1:3 (1:0), Svážná - San Marino 3:5 (1:2), Arménská - Madrid 3:3 (2:1), Arménská - PP Security 0:4 (0:2), Madrid - PP Security 1:4 (0:3), Anitals - Tempo 0:0, Anitals - Gladiators 0:5 (0:2), Tempo - Gladiators 2:2 (1:1).
Arménská - Tempo 2:1 (0:0), Arménská - San Marino 2:2 (0:2), Tempo - San Marino 2:5 (0:3), Anitals - Svážná 4:1 (0:0), Anitals - PP Security 0:1 (0:1), Svážná - PP Security 1:8 (0:3), Restart - Madrid 1:1 (0:0), Restart - Gladiators 0:4 (0:1), Madrid - Gladiators 1:6 (0:2).
Anitals - Madrid 5:2 (2:1), Anitals - San Marino 0:2 (0:1), Madrid - San Marino 1:2 (1:2), Restart - Tempo 3:7 (1:1), Restart - PP Security 0:7 (0:5), Tempo - PP Security 4:5 (3:2), Arménská - Svážná 0:3 (0:2), Arménská - Gladiators 1:6 (0:5), Svážná - Gladiators 0:1 (0:0).
Tempo - Madrid 1:3 (1:1), Tempo - Svážná 2:3 (1:1), Madrid - Svážná 2:4 (0:4), Restart - Anitals 1:5 (1:1), Restart - Arménská 1:4 (1:1), Anitals - Arménská 0:2 (0:1), PP Security – San Marino 3:2 (2:0), PP Security - Gladiators 4:1 (2:0), San Marino - Gladiators 2:2 (1:0).
Konečná tabulka skupiny A:
1. PP Security 8 8 0 0 36:9 24
2. Gladiators 8 5 2 1 27:10 17
3. San Marino 8 5 2 1 23:14 17
4. Svážná 8 4 0 4 21:22 12
5. Arménská 8 3 2 3 14:20 11
6. Anitals 8 3 1 4 14:14 10
7. Madrid 8 1 2 5 14:26 5
8. Tempo 8 1 2 5 19:23 5
9. Restart 8 0 1 7 6:37 1
Skupina B
Kalasar - DGB 2:7 (1:3), Kalasar - Ingostav 8:1 (5:1), DGB - Ingostav 12:2 (6:1), Parodia - König 3:4 (1:1), Parodia - Aréna 0:6 (0:2), König - Aréna 0:4 (0:1), Gooners - Blajkec 2:2 (2:1), Gooners - Across 5:4 (2:3), Blajkec - Across 2:8 (1:3).
Parodia - Blajkec 3:0 (2:0), Parodia - Ingostav 4:4 (4:2), Blajkec - Ingostav 0:2 (0:0), Gooners - DGB 0:2 (0:2), Gooners - Aréna 1:2 (1:0), DGB - Aréna 1:2 (1:2), Kalasar - König 5:2 (1:1), Kalasar - Across 2:1 (1:1), König - Across 2:8 (1:6).
Gooners - König 3:3 (2:2), Gooners - Ingostav 6:2 (3:1), König - Ingostav 4:1 (3:1), Kalasar – Blajkec 1:0 (0:0), Kalasar - Aréna 0:1 (0:0), Blajkec - Aréna 0:4 (0:2), Parodia - DGB 2:2 (1:0), Parodia - Across 1:7 (0:3), DGB - Across 4:2 (1:1).
Blajkec - König 0:2 (0:1), Blajkec - DGB 1:3 (1:2), König - DGB 3:2 (2:0), Kalasar – Gooners 5:1 (2:0), Kalasar - Parodia 8:0 (3:0), Gooners - Parodia 4:3 (1:2), Aréna - Ingostav 2:4 (2:2), Aréna - Across 3:7 (2:3), Ingostav - Across 4:4 (1:0).
Konečná tabulka skupiny B:
1. Aréna 8 6 0 2 24:13 18
2. Kalasar 8 6 0 2 31:13 18
3. DGB 8 5 1 2 33:14 16
4. Across 8 4 1 3 41:23 13
5. König 8 4 1 3 20:26 13
6. Gooners 8 3 2 3 22:23 11
7. Ingostav 8 2 2 4 20:40 8
8. Parodia 8 1 2 5 16:35 5
9. Blajkec 8 0 1 7 5:25 1
Skupina C
Attack - Bučovice 1:9 (0:4), Attack - R.I.P. 4:7 (1:5), Bučovice - R.I.P. 3:4 (2:2), Antabus - Adrenalin 4:1 (0:1), Antabus - Oranjes Blansko 2:0 (1:0), Adrenalin - Oranjes Blansko 4:1 (3:0), Nasan - Carpe Diem 3:2 (2:0), Nasan - Bombarďáci 1:4 (0:3), Carpe Diem - Bombarďáci 2:5 (0:3).
Antabus - Carpe Diem 2:3 (0:1), Antabus - R.I.P. 4:2 (3:0), Carpe Diem - R.I.P. 3:1 (2:1), Nasan - Bučovice 3:5 (2:1), Nasan - Oranjes Blansko 5:1 (2:1), Bučovice - Oranjes Blansko 6:3 (3:2), Attack - Adrenalin 0:0, Attack - Bombarďáci 3:5 (0:2), Adrenalin - Bombarďáci 2:2 (2:1).
Nasan - Adrenalin 0:3 (0:2), Nasan - R.I.P. 1:6 (0:2), Adrenalin - R.I.P. 2:7 (1:4), Attack – Carpe Diem 4:2 (2:0), Attack - Oranjes Blansko 3:2 (1:1), Carpe Diem - Oranjes Blansko 1:4 (1:2), Antabus - Bučovice 0:6 (0:2), Antabus - Bombarďáci 0:5 (0:2), Bučovice - Bombarďáci 7:6 (3:2).
Carpe Diem - Adrenalin 7:3 (6:0), Carpe Diem - Bučovice 0:5 (0:2), Adrenalin - Bučovice 3:6 (1:2), Attack – Nasan 0:1 (0:0), Attack - Antabus 3:4 (1:3), Nasan - Antabus 2:2 (0:2), Oranjes – R.I.P. 1:4 (0:2), Oranjes - Bombarďáci 0:7 (0:2), R.I.P. - Bombarďáci 5:3 (3:1).
Konečná tabulka skupiny C:
1. Bučovice 8 7 0 1 47:20 21
2. R.I.P. 8 6 0 2 36:21 18
3. Bombarďáci 8 5 1 2 37:20 16
4. Antabus 8 4 1 3 18:22 13
5. Nasan 8 3 1 4 16:23 10
6. Carpe Diem 8 3 0 5 20:27 9
7. Adrenalin 8 2 2 4 15:27 8
8. Attack 8 2 1 5 18:30 7
9. Oranjes 8 1 0 7 12:32 3
Skupina D
Musketeers - Kampa 0:5 (0:3), Musketeers - Kalvec 0:11 (0:7), Kampa - Kalvec 1:12 (1:6), Luxury - Ethanol 1:2 (0:1), Luxury - FPO Blansko 2:4 (1:1), Ethanol - FPO Blansko 1:8 (0:4), Gentlemans - Bolest 1:1 (0:1), Gentlemans - Aditis 2:2 (1:0), Bolest - Aditis 2:5 (0:2).
Luxury - Bolest 1:0 (1:0), Luxury - Kalvec 0:13 (0:7), Bolest - Kalvec 3:8 (2:4), Gentlemans - Kampa 1:2 (1:1), Gentlemans - FPO Blansko 2:5 (1:2), Kampa - FPO Blansko 1:4 (1:1), Musketeers - Ethanol 0:1 (0:0), Musketeers - Aditis 0:4 (0:3), Ethanol - Aditis 2:6 (1:3).
Gentlemans - Ethanol 2:4 (1:1), Gentlemans - Kalvec 2:5 (0:0), Ethanol - Kalvec 0:16 (0:6), Musketeers - Bolest 3:8 (1:3), Musketeers - FPO Blansko 1:3 (0:1), Bolest - FPO Blansko 2:4 (1:1), Luxury - Kampa 1:5 (0:1), Luxury - Aditis 0:3 (0:0), Kampa - Aditis 1:1 (0:1).
Bolest - Ethanol 0:0, Bolest - Kampa 2:2 (0:2), Ethanol - Kampa 1:1 (1:0), Musketeers - Gentlemans 1:2 (0:2), Musketeers - Luxury 1:0 (0:0), Gentlemans - Luxury 4:0 (2:0), FPO Blansko - Kalvec 5:6 (4:3), FPO Blansko - Aditis 6:2 (4:1), Kalvec - Aditis 10:2 (3:1).
Konečná tabulka skupiny D:
1. Kalvec 8 8 0 0 81:13 24
2. FPO Blansko 8 7 0 1 39:17 21
3. Aditis 8 4 2 2 25:23 14
4. Kampa 8 3 3 2 18:22 12
5. Ethanol 8 3 2 3 11:34 11
6. Gentlemans 8 2 2 4 16:20 8
7. Bolest 8 1 3 4 18:24 6
8. Musketeers 8 1 1 6 6:34 4
9. Luxury 8 1 0 7 5:32 3
Vážení sportovní přátelé, dovoluji si pozvat váš futsalový tým na letošní 18.ročník zimní ligy v nafukovací hale
KAJOTbet OPEN 2013 (Propozice 18. ročníku zimní ligy ... ke stažení (doc) )
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a pořádá od ledna do března zimní halovou soutěž KAJOT OPEN 2013, jejíž vyvrcholení je plánováno začátkem měsíce března 2013.
Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech. Věřím, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete,
aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete (např. 2. liga, divize JM, krajský či okresní přebor).
Startovné je 4000 korun a věříme, že po organizační stránce budete spokojeni stejně jako při loňském turnaji.
V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu).
Proto se včas obraťte na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
Letošním sponzorem turnaje je futsalový partner KAJOT, a proto se opět bude hrát o řadu hodnotných i finančních cen, které budou rozděleny mezi nejlepší týmy.
Odměněn bude i nejlepší střelec a brankář turnaje.
Jakékoliv další informace o turnaji KAJOT OPEN 2013 se dozvíte u p. Zdeňka Poláka na tel.: 602502077 nebo 777652077.
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného, nejpozději však do 14. 12. 2012, a to složenkou na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno nebo převodem na účet 182 176 698 / 0300 u ČSOB.