FUTSALOVÁ LIGA HRAČŮ NAD 35 LET - 2015
Byl to nejlepší, nejvyrovnanější a nejzajímavější turnaj v dosavadní devítileté historii.
V posledním turnaji základní části téměř v každém utkání alespoň jedno z mužstev hrálo o postup, vyvrcholením základní části byl dramatický souboj mezi Kalábkem a Slzou Znojmo, který určil dva postupují ze čtyř aspirantů na play-off.
V play-off zajímavá semifinále, ale hlavně finále celého turnaje bylo výborné a dramatické utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3. Bosonohy tak po třech druhých místech získaly zaslouženě svůj první titul.
Příští ročník bude desátý, jubilejní...
PLAY - OFF:
semifinále:
Bosonohy-Kalábek 3:1 (2:1), Holomek Patrik, Gross Pavel, Cihlář Pavel-Rampula David, ŽK: Hrazdíra Jiří-Toman Radek,
Žabinští Vlci-FC Vangl Ivančice 0:4 (0:1), Maša Silvester, Maša Patrik, Cirók Josef, ŽK: Cirók Josef (I),
o 3.místo:
Kalábek-Žabinští Vlci 0:4 (0:3), Černý Dan 2, Letzel Michal, Šťastný Milan, ŽK: Valík Petr, Rampula David (K),
finále:
Bosonohy-FC Vangl Ivančice 4:3 (4:2), Holomek Patrik 2, Gross Pavel 2-Maša Silvester 2, Maša Patrik.
Nejlepší hráč: Holomek Patrik (Bosonohy)
Nejlepší brankář: Theiner Miloš (Vangl Ivančice)
V nejvyrovnanějším ročníku se o postup do play-off bojovalo až do posledního utkání základní části mezi Slzou Znojmo a Kalábkem, ve hře o postup na dvě zbývající volná místa byla před tímto utkáním ještě čtyři mužstva: Slza Znojmo, Kalábek, Kormidlo a FC Vangl Ivančice, když mužstva Bosonoh a Žab.Vlků již měla postup zajištěn.
A) V případě, že by Slza Znojmo zvítězila nad Kalábkem = postup pro Znojmo (22b) a Kormidlo (19b a lepší vzájemný zápas s Vanglem Ivančice)
B) V případě, že by Slza Znojmo remizovala s Kalábkem = postup pro Znojmo (20b) a Kormidlo (19b a lepší vzájemný zápas s Vanglem Ivančice)
C) V případě, že by Kalábek nad Slzou Znojmo zvítězil o jeden gól (1:0, 2:1, 3:2, 4:3, 5:4 nebo 6:5) = postup pro Vangl Ivančice (celkem 19b a v malé tabulce 6 bodů) a Kormidlo (celkem 19b, v malé tabulce 4 body, nerozhodně s Kalábkem, který v malé tabulce také 4 body, ale v malé tabulce Kormidlo více vstřelených branek: 11, tedy více než Kalábek, který by měl: 5, resp. 6, resp. 7, resp. 8, resp. 9, resp.10 vstřelených branek)
D) V případě, že by Kalábek nad Slzou Znojmo zvítězil o jeden gól a to výsledkem 7:6 = postup pro Vangl Ivančice (celkem 19b a v malé tabulce 6 bodů) a Kormidlo (celkem 19b, v malé tabulce 4 body, nerozhodně s Kalábkem, který v malé tabulce také 4 body a v malé tabulce Kormidlo i Kalábek oba stejně vstřelených branek: 11, rozhodovalo by skóre z velké tabulky, které by mělo Kormidlo lepší)
E) V případě, že by Kalábek nad Slzou Znojmo zvítězil o jeden gól a to výsledkem 8:7, 9:8, 10:9, atd. = postup pro Vangl Ivančice (celkem 19b a v malé tabulce 6 bodů) a Kalábek (celkem 19b, v malé tabulce 4 body, nerozhodně s Kormidlem, který v malé tabulce také 4 body, ale v malé tabulce má Kalábek více vstřelených branek než Kormidlo)
F) V případě, že by Kalábek nad Slzou Znojmo zvítězil o dva góly a více = postup pro Vangl Ivančice (celkem 19b a v malé tabulce 6 bodů) a Kalábek (celkem 19b, v malé tabulce 4 body, nerozhodně s Kormidlem, který v malé tabulce také 4 body, ale v malé tabulce má Kalábek větší rozdíl branek než Kormidlo)
A jak to dopadlo? Kalábek porazil Slzu Znojmo 5:2 (správně je tedy F) a postoupil společně s Vanglem Ivančice.
Závěrečná utkání se hrají v sobotu 7.3.2015:
14:00 semifinále Bosonohy - Kalábek
14:40 semifinále Žabinští Vlci - FC Vangl Ivančice
15:20 o 3.místo
16:00 finále
18:00 zakončení turnaje v restauraci "Na hřišti"
Konečná tabulka zákl. části:
1. Bosonohy 10 8 0 2 53:33 24
2. Žab. Vlci 10 7 0 3 46:29 21
3. Ivančice 10 6 1 3 33:21 19
4. Kalábek 10 6 1 3 28:23 19
5. Kormidlo 10 6 1 3 32:26 19
6. Slza Znojmo 10 6 1 3 46:42 19
7. Tipsies 10 5 1 4 33:26 16
8. Bohunice 10 3 2 5 29:29 11
9. Toka 10 2 1 7 29:38 7
10. Slatina 10 1 2 7 20:28 5
11. ASK 10 0 0 10 11:65 0
O pořadí na 3. - 6.místě rozhodla malá tabulka vzájemných zápasů:
Ivančice 2 0 1 8:7 6
Kalábek 1 1 1 9:7 4
Kormidlo 1 1 1 11:11 4
Znojmo 1 0 2 12:15 3
utkání Kalábek-Kormidlo skončilo nerozhodně 2:2
o postupujícím do play-off rozhodl větší rozdíl branek z malé tabulky.
Střelci: Veselý (Znojmo)-24, Holomek (Bosonohy)-18, Gross (Bosonohy)-12, Černý (Ž.Vlci)-12.
10.01.2015
Kormidlo-Tatran Bohunice 2:1 (0:1)
Slza Znojmo-Kormidlo 8:6 (2:4)
Tatran Bohunice-ASK Brno 7:1 (2:0)
Bosonohy-Slza Znojmo 6:4 (4:1)
ASK Brno-Vangl Ivančice 0:7 (0:3)
Toka Brno-Bosonohy 3:4 (1:1)
Vangl Ivančice-Tipsies Brno 1:2 (0:1)
Old Boys Slatina-Toka Brno 3:3 (2:1)
Tispsies Brno-Žabinští Vlci 5:2 (1:2)
Kalábek-Old Boys Slatina 1:0 (1:0)
Žabinští Vlci-Kalábek 5:2 (3:1)
17.01.2015
Old Boys Slatina-Tatran Bohunice 1:2 (1:2)
Tatran Bohunice-Bosonohy 3:8 (0:4)
Slza Znojmo-Old Boys Slatina 5:5 (2:0)
Bosonohy-Vangl Ivančice 4:5 (1:3)
Žabinští Vlci-Slza Znojmo 6:7 (2:4)
Vangl Ivančice-Kormidlo 1:3 (1:2)
Toka Brno-Žabinští Vlci 2:3 (1:3)
Kormidlo-ASK Brno 3:0 (2:0)
Tipsies Brno-Toka Brno 7:3 (4:1)
ASK Brno-Kalábek 1:2 (1:1)
Kalábek-Tipsies Brno 6:2 (1:0)
31.01.2015
FC Vangl Ivančice-Kalábek 3:2 (2:0)
Kalábek-Toka Brno 4:3 (2:1)
Žabinští Vlci-Vangl Ivančice 5:2 (1:1)
Toka Brno-Slza Znojmo 3:4 (2:2)
Bosonohy-Žabinští Vlci 4:9 (3:5)
Slza Znojmo-Tatran Bohunice 5:3 (1:0)
ASK Brno-Bosonohy 3:12 (1:7)
Tatran Bohunice-Tispsies Brno 1:1 (0:1)
Old Boys Slatina-ASK Brno 8:0 (3:0)
Tispsies Brno-Kormidlo 3:5 (2:0)
Kormidlo-Old Boys Slatina 3:2 (2:0)
07.02.2015
Vangl Ivančice-Tatran Bohunice 3:3 (1:1)
Tatran Bohunice-Žabinští Vlci 1:3 (1:1)
Slza Znojmo-Vangl Ivančice 2:4 (2:2)
Žabinští Vlci-Old Boys Slatina 2:0 (0:0)
ASK Brno-Slza Znojmo 2:5 (1:3)
Old Boys Slatina-Tispsies Brno 0:4 (0:1)
Toka Brno-ASK Brno 6:2 (5:1)
Tispsies Brno-Bosonohy 2:4 (1:3)
Kormidlo-Toka Brno 2:4 (0:3)
Bosonohy-Kalábek 3:1 (1:0)
Kalábek-Kormidlo 2:2 (1:1)
01.03.2015
Bosonohy-Kormidlo 4:2 (0:1)
Old Boys Slatina-Bosonohy 1:4 (1:0)
Kormidlo-Žabinští Vlci 4:1 (2:1)
Vangl Ivančice-Old Boys Slatina 4:0 (2:0)
Žabinští Vlci-ASK Brno 10:2 (4:0)
Toka Brno-Vangl Ivančice 0:3 (0:1)
ASK Brno-Tipsies Brno 0:5 (0:3)
Tatran Bohunice-Toka Brno 6:2 (4:0)
Tipsies Brno-Slza Znojmo 2:4 (0:1)
Kalábek-Tatran Bohunice 3:2 (1:1)
Slza Znojmo-Kalábek 2:5 (1:3)