FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.4.2013
Výsledky odehraných brněnských soutěží jsou kompletně aktualizovány v odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play i STDK s pokutami.
1.liga - čtvrtfinále play off
Tango Brno-Balticflora Teplice 8:3, ERA-PACK Chrudim-Slavia Praha 9:0, Benago Zruč-Helas Praha 7:3, Bohemians Praha-Nejzbach V.Mýto 7:5.
Divize jižní Morava - 22.kolo
Egretta Bílovice-Havlíčkův Brod 9:1 (7:1), Pavlíček Tomáš 4, Čermák Jiří 2, Halahija Martin, Rozbořil Lukáš, Kaňa Vojtěch-Šimoníček Stanislav,
Lazor Vyškov-Helas Brno B 4:4 (0:1), Lička Martin 2, Urbančok Dominik 2-Lidmila Jakub 2, Mrázek Vladislav, Haluza Oldřich,
Tomson Brno-Arsenal Kuřim 3:4 (1:2), Holl Radek, Jeremias Pavel, Hrůza Marek-Martinů Radoslav 3, Kuldan František,
Nasan Brno-Amor Vyškov 5:5 (1:3), Rampula David 2, Trčka Miroslav 2, Burian Luboš-Galia Tomaš, Lukeštík David, Petlach Martin, Oravec Jan, Bačovský Ondřej, ŽK: Rampula David, Trčka Miroslav, Kocourek Lubomír,
K5 Brno-Pivovar Vyškov 1:7 (0:4), Trojáček Michal-Jašíček Radovan 2, Kolečkář Jaroslav, Mikloška Jan, Pospíšil Jan, Pánek Jan, Píšek Stanislav,
Tango Brno B-Žabinští Vlci Brno 3:2 (1:1), Veselovský Tomáš 2, Havel Jan-Svoboda Pavel 2, ŽK: Svoboda Milan.
Konečná tabulka
1. Tango Brno B 22 17 2 3 140:66 53
2. Helas Brno B 22 16 2 4 148:63 50
3. Pivovar Vyškov 22 14 1 7 131:110 43
4. Arsenal Kuřim 22 13 2 7 123:86 41
5. Amor Vyškov 22 11 4 7 98:96 37
6. Lazor Vyškov 22 10 4 8 107:100 34
7. Nasan Brno 22 9 4 9 95:97 31
8. Havlíčkův Brod 22 8 2 12 100:150 26
9. Žabin.Vlci Brno 22 7 0 15 66:118 21
10. Tomson Brno 22 4 6 12 57:75 18
11. K5 Brno 22 5 3 14 73:103 18
12. Egretta Bílovice 22 2 2 18 67:141 8
Krajský přebor jižní Morava - 20.kolo
Pískovna Černovice-Technika Brno 4:6 (2:3), Kubíček Radek 2, Hřebíček Martin, Nos Michal-Sabela Lukáš 2, Vysloužil Zdeněk, Hudeček Jaromír, Luner Zdeněk, Chrápavý Josef, ŽK: Purket Martin-Luner Jiří,
Mitra Brno-Agromeli Brno B 4:2 (1:2), Sládek Rostislav, Rybníček Michal, Nachtnebl Luboš, Šotola Tomislav-Dujka Michal, Hrazdíra Michal, ŽK: Jašek Martin, Vaculík Tomáš,
FC Kloboučky-SK Líšeň Brno B 12:2 (6:1), Štrublík Ladislav 4, Volec Rudolf 4, Němec Lukáš 2, Tichý Pavel, Nový Ondřej-Josefi Tomáš, Ptáček Jan, ŽK: Josefi Tomáš,
Sokol Bučovice-Toka Brno 1:10 (0:1), Rotrekl Tomáš-Doubravský Bohumír 4, Přichystal Ondřej 2, Uher David, Hajn Jan, Ryšavý Vlastimil, Zavadil Ondřej,
FC Silůvky-Remos Oslavany 1:6 (1:3), Slezák Pavel-Kremláček Michal 2, Michalica Ivan 2, Hošek Karel, Oulehla David, ŽK: Cesar Martin, Kališ Jan-Němec Michal, Skopal Petr.
Slovan Brno-United Ivančice 3:1.
1. Toka Brno 20 14 2 4 147:79 44
2. FC Kloboučky 21 11 2 8 126:88 35
3. Sokol Bučovice 20 11 1 8 130:113 34
4. Remos Oslavany 20 10 4 6 116:101 34
5. SK Líšeň Brno B 20 10 2 8 98:86 32
6. Agromeli Brno B 21 10 1 10 99:109 31
7. Mitra Brno 20 9 2 9 87:83 29
8. Slovan Brno 20 9 2 9 105:112 29
9. Technika Brno 20 9 1 10 81:96 28
10. United Ivančice 20 8 3 9 84:92 27
11. FC Silůvky 21 7 1 13 77:112 22
12. Písk.Černovice 21 3 1 17 76:155 10
Okresní přebor Brno-město - 25.kolo
Rychlé pípy-Panama 0:3 (0:1), Lejska Josef, Sádovský Martin, Šamánek Josef,
Rychlé pípy-Soccer 6:5 (4:1), Petlach Jaroslav 3, Trávníček Milan, Sedlák Jindřich, Urban Petr-Ondrik Milan, Malec Radek, Duchoň David, Hřebíček Aleš, Čejka Michal, ŽK: Hřebíček, Lipovský (S),
Arsenal B-Panama 1:2 (0:1), Hrazděra Michal-Mach Zdeněk, Dvořáček Michal, ŽK: Krejčí (A),
Arsenal B-Soccer 7:1 (4:1), Blahák Marek 4, Mejtský Pavel, Kupský Pavel, Mažár Martin-Ondrik Milan, ŽK: Macík (S),
Tango C-Hombres 8:1 (4:1), Pekáč Jan 4, Šuvada Pavel 2, Krul Petr, Hájek Pavel-Ryšavý Michal, ŽK: Pekáč (T), Dočkal (H),
Tango C-SOŠ OOM 5:3 (2:2), Hájek Pavel 2, Šuvada Pavel, Pekáč Jan, Konečný Jan-Pospíšil Petr, Škoda Jiří, Škoda Milan,
Flamengo-Hombres 4:3 (2:3), Jebáček Jan 2, Popek Petr, Buriánek Tomáš-Szabó Michal, Janoušek Martin, Dozbaba Jakub, ŽK: Buriánek (F),
Flamengo-SOŠ OOM 3:9 (2:3), Filippi Dan, Hejlek Petr, Jebáček Jan-Pospíšil Petr 4, Škoda Milan 2, Koška Petr, Škoda Jiří, Titz Jiří.
1. Gladiators 25 20 2 3 118:47 62
2. Arsenal B 25 17 4 4 119:67 55
3. Helas C 25 16 5 4 130:59 53
4. Panama 25 14 6 5 99:47 48
5. SOŠ OOM 25 14 2 9 115:83 44
6. Kalábek B 25 14 2 9 126:97 44
7. Saňaři 25 11 2 12 98:95 35
8. Flamengo 25 10 3 12 114:123 33
9. Agromeli C 25 11 0 14 91:134 33
10. Bl.Flames 25 10 2 13 134:127 32
11. Orel Řečk. 25 10 2 13 95:103 32
12. Tango C 25 10 1 14 111:102 31
13. Rychlé pípy 25 9 3 13 71:94 30
14. Gloria 25 7 4 14 79:104 25
15. Soccer 25 5 6 14 97:133 21
16. Hombres 25 0 0 25 35:217 0
STOP na 4 násl.utkání: Pospíšil (Saňaři)-trest kapitána za neopr. start cizího hráče!
STOP na 2 násl.utkání: Zlínský (Kalábek B)-2ŽK=ČK+hr.urážky rozh.-zbytek, Jandl (Kalábek B)-ČK+hr.urážky rozh.-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Macík (Soccer)-4ŽK!
Střelci: Šuvada (Tango C)-37, Pospíšil (SOŠ OOM)-36, Havelka (Flamengo)-31.
1.A brněnská třída - 16.kolo
Kalábek C-Dynamo 5:3 (4:1), Kalina 3, Jandl, Němec L.-Kopecký J., Krátký, Vodička, ŽK: Němec M.(Ka),
Madrid-Parmagianni 1:3 (0:2), Ryšavý-Valášek 2, Onderka,
Atlantis-San Marino 4:6 (0:4), Kopřivík, Mrňa, Terzijski, Valaškovčák-Burian, Kouřil, Mašek M., Weinfurter, Plachký 2,
Tomson B-Hustopeče 3:6 (1:3), Šimeček Ro., Höll J., Hrůza-Dolíhal P.3, Caha, Doušek M., Fekete, ŽK: Kopřiva(Tm), Stehlík Ma.(H),
Saint Diana-Jiříkovice 1:2 (0:2), Dohnal-Spružina K.2, ŽK: Spružina K.(J),
Kickers-Torcida 6:0 (1:0), Dítě 3, Vybíral 2, Pavlíček,
Panama B-BB Press 2:1 (1:1), Moučka P.2-Caha, ŽK: Caha (BB), Raab(Pn),
Fauna-Bianco 0:9 (0:5), Silva 4, Vondra 2, Mazůrek, Šána, Šindelář, ŽK: Dvořák(F), Šindelář(Bi).
1. Dynamo 16 13 2 1 65:26 41
2. San Marino 16 13 1 2 62:31 40
3. Kickers 16 12 0 4 70:28 36
4. Torcida 16 10 1 5 68:52 31
5. Hustopeče 16 9 3 4 66:53 30
6. Tomson B 16 9 1 6 51:34 28
7. Panama B 16 8 1 7 34:34 25
8. Saint Diana 16 7 1 8 52:59 22
9. Madrid 16 7 0 9 56:60 21
10. Jiříkovice 16 6 3 7 50:62 21
11. Parmagianni 16 6 2 8 44:56 20
12. Bianco 16 5 1 10 43:42 16
13. Kalábek C 16 5 1 10 48:63 16
14. BB Press 16 4 2 10 35:59 14
15. Atlantis 16 4 1 11 39:49 13
16. Fauna 16 0 0 16 40:115 0
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-22, Dítě (Kickers)-20, Caha (BB Press)-17.
2.D brněnská třída - 16.kolo
Béďa team-Attack 3:1 (1:1), Šmerda T., Tvarůžek, Filip-Líška, ŽK: Ventruba(BT),
Jezdci-United 5:3 (3:3), Rudolecký T.3, Kučera, Paravan-Plšek, Petrskovský, Janusz, ŽK: Kučera(J), Pagáč, Macháček(U),
Schalke-Opelík 4:2 (2:2), Hladký 3, Körting-Bábor, Schiller, ČK: Hofman P.(Sch), ŽK: Hladký(Sch), Hrůza(O),
Eliška-Sunday 1:2 (1:1), Buček-Pavlíček, Javora,
Holásky-Sokolnice B 0:3 (0:2), Sekanina 2, Král L.,
Starobrno-Kobas 2:0 (0:0), Malina, Bumba. ŽK: Kloss(K),
Nasan C-Agromeli D 3:4 (2:3), Bartůněk 2, Kovář-Jašek 4, ŽK: Staněk(N),
Debakl-Across 4:4 (2:1), Fical 2, Macháček, Baránek-Rezler 2, Trenz, Svoboda V., ŽK: Meitner(D).
1. Starobrno 16 12 2 2 45:35 38
2. Across 16 10 4 2 61:32 34
3. Agromeli D 16 10 4 2 57:32 34
4. Sokolnice B 16 9 0 7 76:51 27
5. Jezdci 16 8 3 5 52:35 27
6. Nasan C 16 8 3 5 36:29 27
7. Debakl 16 7 5 4 53:29 26
8. Eliška 16 6 5 5 41:40 23
9. Kobas 16 5 4 7 40:45 19
10. Sunday 16 5 4 7 36:61 19
11. Attack 16 6 0 10 51:60 18
12. Béďa team 16 5 2 9 40:52 17
13. United 16 5 1 10 38:52 16
14. Holásky 16 3 5 8 35:57 14
15. Opelík 16 4 0 12 44:59 12
16. Schalke 16 3 2 11 34:70 11
STOP na 2 násl.utkání: Hofman P.(Schalke)-ČK+nesp.chování!
STOP na 1 násl.utkání: Pagáč (United)-4ŽK!
Střelci: Jašek (Agromeli D)-20, Jelínek (Debakl) a Přichystal a Sekanina (oba Sokolnice B)-17.
3.D brněnská třída - 12. a 13.kolo
HLT club-Dukla 4:3 (2:1), Bečica, Říha, Táborský, František-Szlauer, Svoboda, Haiser,
Dukla-Gooners 5:1 (3:0), Nejezchleb 2, Marek, Svoboda, Haiser-Mikuláš, ŽK: Kratina(G),
Kalasar-HLT club 3:2 (3:0), Pavlík J. a M., Vašut-Bečica 2,
Anitals-Gooners 1:0 (0:0), Kukla,
Kalasar-Bergaz 1:0 (0:0), Wachsberger,
Mejdan B-Anitals 0:7 (0:2), Tříska 3, Kukla 2, Krištof, Smetana,
Bergaz-Atlantis B 0:8 (0:4), Lev 2, Veškrna 2, Hradecký, Mrňa, Kopřivík, Terzijský,
Litrpůl-Mejdan B 8:2 (3:1), Sedlák 3, Koubek F.2, Jedlička, Vala, Vokřál-Brichta, Pekar,
Atlantis B-Luxury 0:4 (0:2), Bartošek 2, Bartolšic, Štefáček, ŽK: Mrňa, Terzijský (At),
U Boba-Litrpůl 6:2 (1:1), Šenkýř 2, Široký Ma.2, Jaroš, Pavlovič-Jedlička, Koubek F., ŽK: Široký Mi.(UB), Koubek F.(Li),
Luxury-Hipopótamos 7:1 (2:0), Štefáček 5, Bartolšic, Pokorný-Pánik.
1. Kalasar 13 10 1 2 51:21 31
2. U Boba 12 10 0 2 61:25 30
3. Luxury 13 8 1 4 47:30 25
4. HLT club 13 8 0 5 44:42 24
5. Atlantis B 13 7 1 5 47:34 22
6. Anitals 13 7 1 5 29:24 22
7. Dukla 13 7 0 6 54:35 21
8. Litrpůl 13 5 2 6 47:42 17
9. Hipopótamos 12 4 1 7 34:39 13
10. Gooners 13 3 2 8 32:39 11
11. Mejdan B 13 2 0 11 23:72 6
12. Bergaz 13 1 1 11 25:91 4
Střelci: Bečica (Hlt)-20, Široký Ma.(U Boba)-19, Štefáček (Luxury)-18.