FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.4.2013
FUTSAL 15.4.2013
Výsledky víkendových odehraných brněnských soutěží jsou kompletně aktualizovány v odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play i STDK s pokutami.
1.liga - čtvrtfinále play off
Tango Brno-Balticflora Teplice 9:1 (5:1), stav série 3:0,
Benago Zruč-Helas Brno 4:3 (3:2), stav série 3:0,
ERA-PACK Chrudim-Slavia Praha 10:1 (3:0), stav série 3:0,
Nejzbach Vysoké Mýto-Bohemians Praha 6:5 (1:0), stav série 1:1.
Krajský přebor jižní Morava - 21.kolo
Toka Brno-Technika Brno 2:2 (1:1), Doubravský Bohumír 2-Hudeček Jaromír, Sabela Lukáš, ŽK: Doubravský Bohumír, Beránek Stanislav,
SK Líšeň Brno B-Slovan Brno 2:6 (2:2), Ptáček Jan 2-Weiss David 3, Traxl Zdeněk 2, Belžík Oldřich, ŽK: Vyhnánek Tomáš,
Remos Oslavany-Sokol Bučovice 7:7,
United Ivančice-Mitra Brno 5:10 (4:6).
1. Toka Brno 21 14 3 4 149:81 45
2. FC Kloboučky 21 11 2 8 126:88 35
3. Sok.Bučovice 21 11 2 8 137:120 35
4. Remos Oslav. 21 10 5 6 123:108 35
5. Mitra Brno 21 10 2 9 97:88 32
6. Líšeň B 21 10 2 9 100:92 32
7. Slovan Brno 21 10 2 9 112:114 32
8. Agromeli B 21 10 1 10 99:109 31
9. Technika Brno 21 9 2 10 83:98 29
10. Unt. Ivančice 21 8 3 10 89:103 27
11. FC Silůvky 21 7 1 13 77:112 22
12. Černovice 21 3 1 17 76:155 10
1.A brněnská třída - 18.kolo
Kraví hora:
Tomson B-Dynamo 1:2 (0:0), Veselý-Vala, Křižák, ŽK: Jeremias(Tm), Křižák(D),
Tomson B-Kalábek C 1:7 (1:3), Jeremias-Němec L.3 a M., Kalina 3,
Hustopeče-Dynamo 5:1 (2:0), Stehlík Ma.2 a Mi., Havelka 2-Koutný T., ŽK: Koutný T., Vala(D),
Hustopeče-Kalábek C 2:6 (2:4), Stehlík Ma., Dolíhal P.-Němec M. 3 a L., Kalina 2,
Kickers-Saint Diana 2:1 (1:1), Fortelný 2-Matoušek,
Torcida-Saint Diana 5:7 (4:1), Novotný 2, Galvas, Kosík, Pospíšil-Mikulinec 3, Matoušek, Koch, Stejný, Přikryl,
Kickers-Jiříkovice 5:2 (2:1), Vybíral 3, Sláma, Fukal-Kučera P., Kala, ŽK: Fukal(Ki),
Torcida-Jiříkovice 4:0 (3:0), Galvas, Soukop, Slouka, Rohánek, ŽK: Pospíšil(Tr), Spružina K., Suchna(J).
Svážná:
Bianco-Parmagianni 0:1 (0:0), Šafář,
Bianco-Madrid 3:2 (1:0), Cízler, Silva, Podloucký J.-Putna, Venhuda, ŽK: Vondra, Mazůrek(Bi), Ryšavý(M),
Fauna-Parmagianni 5:6 (3:0), Odehnal P.3, Hönig, Dvořák-Šafář 4, Mísař, Vonka, ŽK: Daniel, Valášek, Zelenka(Pr),
Fauna-Madrid 3:15 (2:4), Dvořák 2, Nováček-Ryšavý 4, Procházka 3, Putna 2, Konečný 2, Nahodil, Schramek, Petroušek, Dvořák,
Panama B-San Marino 3:7 (1:4), Janderka 2, Moučka P.-Mašek M.2 a Ji., Burian 2, Křivý, Weinfurter, ŽK: Moučka P., Barbuš(Pn), Plachký(SM),
BB Press-San Marino 2:5 (0:3), Brýša, Caha-Kouřil, Křivý, Weinfurter, Mašek M. a Ji.,
Panama B-Atlantis 0:1 (0:1), Kopřivík, ŽK: Moučka O.(Pn), Korček, Nešuta(A),
BB Press-Atlantis 4:4 (1:1), Lech, Kuchtík, Caha 2-Mrňa 3, Valaškovčák.
1. San Marino 18 15 1 2 74:36 46
2. Dynamo 18 14 2 2 68:32 44
3. Kickers 18 14 0 4 77:31 42
4. Torcida 18 11 1 6 77:59 34
5. Hustopeče 18 10 3 5 73:60 33
6. Tomson B 18 9 1 8 53:43 28
7. Parmagianni 18 8 2 8 51:61 26
8. Panama B 18 8 1 9 37:42 25
9. Saint Diana 18 8 1 9 60:66 25
10. Madrid 18 8 0 10 73:66 24
11. Kalábek C 18 7 1 10 61:66 22
12. Jiříkovice 18 6 3 9 52:71 21
13. Bianco 18 6 1 11 46:45 19
14. Atlantis 18 5 2 11 44:53 17
15. BB Press 18 4 3 11 41:68 15
16. Fauna 18 0 0 18 48:136 0
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-22, Dítě (Kickers) a Caha (BB Press)-20.
STOP na 1 násl.utkání: Daniel (Parmagianni)-4ŽK, Spružina K.(Jiříkovice)-4ŽK!
1.B brněnská třída - 16.kolo
Rybnická:
Celeano-Atraps 6:2 (2:0), Sedláček, Aboulaiche, Urbánek, Baratli 3-Skřivan, Macek, ŽK: Aboulaiche, Urbánek(Ca), Macek(A),
FFT Vinohr.-Jehnice 8:1 (5:1), Sedlák T.2, Pešek 2, Brtník 4-Hadrava, ŽK: Brtník(FFT), Hadrava(J),
Q.P.Chrlice-Celtic 3:5 (1:2), Bělohlávek D., Lakomý, Slezák-Břinka Jan, Krčma, Kopečný, Kašpar 2, ŽK: Václavík(QPCh), Lukůvka(Ct),
Stones-Mitra B 2:2 (0:2), Stanev 2-Skirka, Káňa, ŽK: Hrabčák, Syrový(St), Hambálek K., Buršík P.(M),
Gladiators B-SK Líšeň C 0:3 (0:0), Mach, Duchovič 2,
Slovan B-Žab.Vlci B 3:7 (1:3), Pokorný, Hanák, Sládek-Bažant, Hansl 6, ŽK: Bažant, Hansl, Stoklásek(ŽV),
Nasan B-Svážná 8:1 (4:0), Kramoliš, Kocourek ml., Burian, Gruna, Rampula 4-Pecen.
1. Nasan B 16 13 1 2 74:32 40
2. Stones 16 10 5 1 47:21 35
3. Gladiators B 16 10 2 4 48:22 32
4. FFT Vinohr. 16 10 1 5 67:38 31
5. Mitra B 16 8 3 5 51:38 27
6. Jehnice 16 7 4 5 51:39 25
7. Atraps 16 7 4 5 51:45 25
8. Celtic 16 7 3 6 62:52 24
9. Celeano 16 6 3 7 48:52 21
10. Žab.Vlci B 16 5 4 7 49:69 19
11. R.I.P. 16 4 6 6 44:52 18
12. Slovan B 16 5 3 8 54:66 18
13. SK Líšeň C 16 4 5 7 39:44 17
14. Q.P.Chrlice 16 4 2 10 43:58 14
15. Svážná 16 2 6 8 42:62 12
Střelci: Rampula (Nasan B)-28, Kašpar (Celtic)-27, Sedlák T.(FFT)-19.
STOP na 1 násl.utkání: Hrabčák (Stones)-4ŽK!
2.A brněnská třída - 16.kolo
Kneslova:
Greens-Wodowa 2:4 (2:2), Konečný 2-Chlubný Ji., Křivka, Mráz, Lončarič, ŽK: Konečný, Zvěřina A.(Gr),
Excalibur-Agora 4:3 (2:2), Ohniště 2, Svoboda, Březina-Jonáš, Bavor, Póč, ŽK: Slezák(Ag),
ProBrno-Celeano B 0:4 (0:1), Žák, Elbl, Kolář, Kubík, ŽK: Mifek Z.(PB),
RLF-Chl.pozůstalí 1:4 (0:4), Švehla-Pumprla 2, Barták, Švácha st., ČK: Liška(RLF), ŽK: Bohumel, Liška(RLF), Pumprla(ChP),
Poclain-Napoleon 1:3 (0:2), Kopřiva-Žáček Pe.2, Kmeť,
Gepard-Edesseg 2:2 (2:0), Bláha, Hanák Ja.-Minster D. a M., ŽK: Hanák Ja.(Ge), Müllner V., Šlégl(Ed),
Deportivo-Experiment 1:3 (1:1), Steinhauser-Varga, Žúbor M., Černý, ŽK: Tóth(D),
Pískovna B-Apollo 6:3 (2:2), Purket, Prokop, Křemeček, Kryštof, Ondřík, Hřebíček M.-Pešek 2, Lošťák Ji., ŽK: Hřebíček M., Hřebíček Z.(Pí).
1. Pískovna B 16 16 0 0 102:40 48
2. Wodowa 16 13 1 2 98:22 40
3. Poclain 16 9 1 6 46:35 28
4. Greens 16 8 3 5 57:49 27
5. Napoleon 16 7 4 5 53:39 25
6. Apollo 16 7 4 5 51:43 25
7. Agora 16 7 2 7 58:59 23
8. Deportivo 16 7 2 7 42:43 23
9. Celeano B 16 7 2 7 39:44 23
10. Chl.pozůstalí 16 7 2 7 40:56 23
11. Gepard 16 6 4 6 52:45 22
12. Experiment 16 5 3 8 43:52 18
13. Edesseg 16 4 3 9 43:66 15
14. Excalibur 16 4 1 11 36:70 13
15. RLF 16 2 1 13 22:65 7
16. ProBrno 16 2 1 13 19:73 7
Střelci: Kubíček-31, Purket (oba Pískovna B)-20, Mráz (Wodowa)-19.
STOP na 1 násl.utkání: Liška (RLF)-ČK!
STOP na 3 násl.utkání: Švácha ml.(Chl.pozůstalí)-ČK+nesp.chování-zbytek!
2.B brněnská třída - 16.kolo
Srbská:
Technika B-Stones B 1:2 (0:1), Dohnal-Brychta, Stanev, ŽK: Vychodil(Tch),
Kampa-Onyx 2:2 (1:1), Kalivoda 2-Čempel, Veselý Mi., ŽK: Balas(On),
Adom-Židenice 2:0 (2:0), Zdráhal, Jantač, ŽK: Růžička(Ad), Kolář(Ž),
R.I.P. B-Kormidlo 0:0 (0:0), ŽK: Barvíř(RIP), Roštínský, Švábenský, Kalvoda(Kr),
AVM Metal-Řečkovice 5:4 (3:3), Beneš 3, Růžička, Stejskal-Jonáš 3, Rainer, ŽK: Fišer, Makel, Ondroušek(M), Rainer(Ř),
Obřany-K5 B 1:2 (1:1), Jeřábek-Klíma, Skyba,
Gascar-Olymp 11:1 (4:0), Maňák P.4 a J.3, Krůtil 2, Rejda J, Horvát-Kunc, ŽK: Sláma(Ol),
Albion-Tempo 1:7 (0:2), Rajsigl-Adamec, Stratil, Mikšovský, Jedlička, Petík, Šesták, Gajdoš.
1. Kormidlo 16 13 1 2 77:38 40
2. Obřany 16 11 1 4 63:28 34
3. Onyx 16 11 1 4 77:48 34
4. AVM Metal 16 11 1 4 70:45 34
5. Stones B 16 10 2 4 54:27 32
6. Tempo 16 10 1 5 54:30 31
7. K5 B 16 9 3 4 71:37 30
8. R.I.P. B 16 8 2 6 49:53 26
9. Gascar 16 8 1 7 69:64 25
10. Technika B 16 5 1 10 34:42 16
11. Adom 16 5 1 10 41:84 16
12. Řečkovice 16 4 3 9 46:58 15
13. Kampa 16 3 5 8 35:49 14
14. Židenice 16 4 2 10 34:54 14
15. Olymp 16 2 3 11 41:78 9
16. Albion 16 0 0 16 26:106 0
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-32, Krůtil (Gascar)-23, Beneš (AVM)-22.
2.C brněnská třída - 16.kolo
Řečkovice:
Orel Řečk. B-XXX 3:1 (0:0), Jůzl M., Havlík, Vepřek-Táborský,
Flamengo B-Beermingham 9:5 (3:2), Pazio 4, Havelka 3, Hradil, Válkovič-Perný, Srb, Selecký, Sehnal, Chovan, ČK: Sehnal(Bee), ŽK: Daněk(F), Srb, Chovan, Jelínek O.(Bee),
Incident-Kohouti 4:2 (1:1), Cupák, Dobeš, Kučera V., Vítek J.-Seitler, Vachler,
All in-Bystrc 2:3 (0:2), Kantar, Kotas-Trumpeš 2, Hnátek,
West Žab-Barum 5:1 (1:0), Tomaszewský 2, Halbina 2, Andrle-Mader, ŽK: Šafář, Hrouzek J.(WŽ), Mader(Br),
Besídka-Adrenalin 2:7 (1:1), Johaník 2-Krakowczyk 3, Šolc F., Sukovatý, Friedl, Havlík,
FC Vinohr.-FFT B 2:0 (0:0), Jendruščák, Tauš, ŽK: Bužek(V),
Tropicana-Red Devils 2:1 (1:0), Foral, Keprt-Fremml D..
1. Flamengo B 16 15 0 1 89:37 45
2. Bystrc 16 12 0 4 53:31 36
3. Incident 16 11 2 3 67:26 35
4. Orel Řečk.B 16 10 1 5 60:29 31
5. FC Vinohr. 16 10 1 5 40:37 31
6. Barum 16 8 2 6 37:36 26
7. FFT Vinoh.B 16 6 2 8 38:37 20
8. All in 16 6 2 8 38:50 20
9. Tropicana 16 5 3 8 47:49 18
10. West Žab 16 5 3 8 40:43 18
11. Besídka 16 5 2 9 50:63 17
12. Adrenalin 16 5 1 10 33:47 16
13. Kohouti 16 5 1 10 31:55 16
14. Beermingham 16 4 3 9 34:62 15
15. XXX 16 5 0 11 30:58 15
16. Red Devils 16 3 3 10 51:78 12
STOP na 2 násl.utkání: Otruba P. a Souš (oba All in)-ČK+nesp.chování-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Sehnal (Beermingham)-2ŽK=ČK, Šolc M.(Adrenalin)-zbytek!
Střelci: Havelka (Flamengo B)-38, Johaník (Besídka) a Jurnečka (Tropicana)-21.
3.A brněnská třída - 12. a 13.kolo
Rybnická:
Psychotip-Špilberk 2:4 (1:2), Jahůdka, Havránek-Tóth, Havel, Černý P.2, ŽK: Konečný(A),
Špilberk-St.Lískovec 2:1 (2:1), Tóth, Černý P.-Hamšík, ŽK: Odrazil(A),
Modřice-Psychotip 3:1 (1:0), Klepáček, Šikula, Walter-Jahůdka, ŽK: Telecký(P),
Bolest-St.Lískovec 5:1 (4:1), Trávníček 3, Mička, Kohlíček-Faistl L.,
Modřice-Bosonohy 1:1 (1:1), Šikula-Výplach, ČK: Křetínský(Bs), ŽK: Šikula(M),
Ethanol-Bolest 1:6 (1:3), Langer-Kohlíček 4, Mička, Trávníček, ŽK: Vašek(E),
Bosonohy-Řečkovice B 6:8 (3:2), Výplach 3, Ševčík 2, Herš-Vašina 2, Páral 2, Grim 2, Syrový, Břínek, ŽK: Břínek(Ř),
Storks-Ethanol 1:3 (0:1), Doleček-Horňáček, Komar, Švestka,
Řečkovice B-Carpe Diem 0:1 (0:0), Stejskal,
Totenrum-Storks 3:4 (1:1), Máca 2, Plšek-Odrazil 2, Bezděk, Ochvat, ŽK: Šanda(T), Řičánek(St),
Carpe Diem-RST 3:5 (0:3), Mendel 2, Procházka-Prokeš 3, Žák J., Moravec.
1. Carpe Diem 13 10 2 1 55:23 32
2. Ethanol 13 8 1 4 42:32 25
3. Bolest 13 7 3 3 44:24 24
4. Storks 13 7 3 3 46:35 24
5. Špilberk 13 6 1 6 28:34 19
6. Psychotip 13 6 1 6 51:61 19
7. RST 12 5 3 4 38:33 18
8. Modřice 13 5 3 5 25:29 18
9. Totenrum 12 4 1 7 30:38 13
10. Bosonohy 13 2 3 8 31:45 9
11. Řečkovice B 13 2 3 8 27:42 9
12. St.Lískovec 13 3 0 10 32:53 9
Střelci: Jeřábek (Carpe diem)-16, Výplach (Bosonohy)-15, Kohlíček (Bolest)-14.
3.B brněnská třída - 11. a 12.kolo
Řečkovice:
Jehnice B-Orel Řečk.C 1:2 (1:2), Axman Pe.-Kugler 2, ŽK: Spousta V.(OŘ),
Vema-Jehnice B 1:3 (0:0), Dlouhý-Axman Pa., Hofírek, Ekl, ŽK: Ben Rhaiem(V), Hofírek, Ekl, Axman Pe.(J),
Orel Řečk.C-ASK 1:4 (0:2), Baláž-Hradecký V., Hrabovský, Ouředník, Večeřa, ČK: Kugler(OŘ), ŽK: Hrabovský, Hradecký M.(ASK),
ASK-Měnín 2:2 (1:1), Hrabovský, Hradecký M.-Tomek, Kantor, ŽK: Hradecký M.(ASK),
UFO-Predators 1:8 (0:3), Zatloukal-Kabeláč 2, Strašil 2, Pernica 2, Sapík, Stehlík, ŽK: Pernica(Pr),
Měnín-UFO 5:0 (3:0), Vognárek, Hlouch, Tomek, Ralenovský, Kantor,
Predators-Zoner 3:1 (2:1), Kabeláč, Sapík, Strašil-Németh, ŽK: Kabeláč, Kadlčík, Pernica(Pr),
Mejdan-König 4:2 (1:2), Mikšovský 2, Hašek, Spilka-Keprt, Kolář, ŽK: Kožený, Tomsa(K),
Zoner-Parodia 8:1 (2:0), Ondrášek 4, Man Ma. a Mi., Németh, Patloka-Cipar.
1. Jehnice B 12 10 0 2 50:16 30
2. Řečkovice C 12 8 1 3 45:20 25
3. ASK 12 6 2 4 39:30 20
4. Měnín 12 6 2 4 33:29 20
5. König 11 6 2 3 32:29 20
6. UFO 12 5 2 5 40:46 17
7. Predators 12 4 2 6 27:30 14
8. Vema 11 4 0 7 24:32 12
9. Parodia 11 3 2 6 36:44 11
10. Mejdan 11 3 1 7 36:64 10
11. Zoner 12 2 0 10 27:49 6
Střelci: Máčal (König)-19, Dupal (UFO)-14, Kantor (Měnín)-12.
STOP na 1 násl.utkání: Kugler (Orel Řečk.C)-2ŽK=ČK, Kabeláč (Predators)-4ŽK!
3.C brněnská třída - 11. a 12.kolo
Srbská:
Benfika-SOŠ OOM B 8:4 (4:2), Klapal, Máca M., Knol 3, Krejčí 3-Pavlát 2, Skotal 2, ŽK: Skotal(SOŠ),
Saňaři C-Benfika 4:1 (1:0), Haman, Hajdin, Sedláček F. 2-Čáp,
SOŠ OOM B-Musketeers 5:1 (1:0), Pavlát 2, Škaroupka 2, Hnilička-Pokorný, ŽK: Novotný D.(SOŠ), Kňažík(Mu),
Musketeers-S.O.S. 3:3 (2:3), Koch, Kňažík, Kowalczyk-Regner, Jeřábek, Karika, ŽK: Kříž K.(SOS),
ELDO-Nashville 4:3 (3:1), Buček P.2, Blaschke 2-Vágner 2, Štecl, ŽK: Vágner(N),
S.O.S.-ELDO 0:3 (0:1), Polehla, Bednář, Csizmár, ŽK: Purš(E),
Nashville-Frutti di Mare 1:7 (0:4), Dvořák-Blaha 2, Hlaváč 2, Dračka, Vozdecký, Kouba, ŽK: Homoláč(F),
Antabus-Mitra C 4:7 (1:3), Vrána T.2 a J., Sysel-Meitner R. 3, Pořízek, Glancz, Ryška, Motyčka, ŽK: Niedermeier(A),
Frutti di Mare-Raz Náraz 1:1 (0:1), Beránek-Lesenský.
1. Frutti Mare 12 9 3 0 39:13 30
2. Benfika 12 9 0 3 54:20 27
3. Saňaři C 11 8 1 2 47:28 25
4. ELDO 12 7 0 5 35:32 21
5. Antabus 11 6 2 3 37:24 20
6. Musketeers 12 4 3 5 26:26 15
7. Nashville 12 4 1 7 38:47 13
8. Raz Náraz 11 3 2 6 33:40 11
9. Mitra C 11 3 1 7 31:48 10
10. S.O.S. 12 2 1 9 23:62 7
11. SOŠ OOM B 12 2 0 10 32:55 6
Střelci: Sedláček F.(Saňaři C)-20, Lesenský (RazNáraz)-19, Vágner (Nashville)-16.
3.E brněnská třída - 12. a 13.kolo
Kamínky:
Lamy-Bl.Flames B 2:5 (1:2), Sklenář 2-Sedlínský 2, Kovář, Sosnar M., Chromečka,
Bl.Flames B-Bastards 4:3 (2:1), Sedlínský, Táborský, Kovář, Sosnar M.-Hušek, Drmola, Sedláček Jak., ŽK: Sosnar M.(BF), Sedláček Jan(B),
Here For Beer-Lamy 1:5 (0:3), Santamarta-Sklenář 2, Hanák, Keclík, Konečný, ČK: Hýbl(L), ŽK: Dostál(L),
Nekop-Bastards 2:2 (2:0), Bukovský J.2-Drmola, Sedláček Jak., ŽK: Partisch(N), Stoss(B),
Here For Beer-Moravany 1:5 (0:3), Havlíček-Ruschka P.2, Novotný 2, Šlachovij,
Madrid B-Nekop 1:2 (0:2), Šťastný-Kovář 2, ŽK: Partisch(N),
Moravany-Modřice B 3:2 (1:1), Kozohorský, Ruschka P., Raška Ma.-Chalabala, Sedlák, ŽK: Ruschka P.(Mr), Krčmář, Čáslavský(Md),
Kocovina-Madrid B 1:2 (0:1), Dubáň-Ihring, Roštínský, ŽK: Krbek D.(K),
Modřice B-Lucky Strike 6:0 (3:0), Juříček 2, Čáslavský 2, Klepáček, Sedlák,
Juve-Kocovina 3:1 (2:0), Rus 2, Žaluda-Junec, ŽK: Elis(K),
Lucky Strike-Restart 5:3 (1:3), Studený, Čegan, Dmytryszyn, Do Hai, Nguyen-Godava, Adam, Svoboda.
1. Bl.Flames B 13 10 1 2 84:47 31
2. Lamy 13 8 2 3 55:39 26
3. Moravany 13 7 3 3 53:38 24
4. Nekop 13 7 3 3 53:39 24
5. Juve 12 7 2 3 50:21 23
6. Modřice B 13 7 2 4 45:19 23
7. Bastards 13 7 2 4 60:39 23
8. Kocovina 13 6 1 6 40:25 19
9. Madrid B 13 4 1 8 35:57 13
10. Restart 12 3 0 9 38:61 9
11. Here f.Beer 13 1 1 11 30:74 4
12. Lucky Strike 13 1 0 12 22:106 3
STOP na 1 násl.utkání: Hýbl (Lamy)-ČK!
Střelci: Bukovský J.(Nekop)-19, Sedlínský (Bl.Flames B)-17, Sklenář (Lamy)-16.
Okresní přebor Blansko - 19. a 20.kolo:
Sezbo Blansko-Mafia Blansko 4:3 (2:1), Suchý V. st., Smola, Vrána-Absatz, Bárta, Černý,
DDM Blansko-Mafia Blansko 5:2 (0:2), Souček 4, Kostka-Absatz, Bárta, ŽK: Bárta (Mafia Blansko),
FPO Blansko-Sezbo Blansko 9:3 (4:1), Pokorný 2, Matuška 2, Rek 2, Cupal, Beneš P. Mokrý-Smola, Smrž, Suchý J.,
OSK Blansko-DDM Blansko 4:8 (0:4), Musil 2, Strejček, Švéda-Souček 3, Nejezchleb 2, Kostka J., Vašák, Gyurdyik,
FPO Blansko-FC Sijétl 4:2 (1:1), Mokrý 2, Matuška, Rek-Gregor, Tihon,
Staroblansko-OSK Blansko 3:4 (1:3), Kakáč 2, Svoboda-Kratochvíl 2, Švéda, Musil,
FC Sijétl-FC Orel Kotvrdovice 0:6 (0:6), Jarůšek 3, Zouhar 3,
FPO Blansko B-Staroblansko 4:2 (2:1), Langr 2, Zouhar, Pernica-Svoboda 2,
FC Orel Kotvrdovice-FPO Blansko B 4:1 (2:0), Zouhar 3, Keprt-Földváry, ŽK: Červený (FPO Blansko).
1. Kotvrdovice 18 17 0 1 120:30 51
2. FPO Blansko 18 16 0 2 134:37 48
3. FPO Blansko B 18 9 3 6 67:62 30
4. OSK Blansko 18 9 2 7 69:68 29
5. DDM Blansko 18 8 1 9 79:102 25
6. Mafia Blansko 18 7 3 8 54:69 24
7. Sezbo Blansko 18 6 0 12 49:89 18
8. FC Sijétl 18 3 1 14 44:76 10
9. Staroblansko 18 1 0 17 31:114 3
Střelci: Matuška (FPO)-32, Kratochvíl (OSK)-23, Mokrý (FPO)-22.