FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.4.2013
FUTSAL 22.4.2013
Výsledky víkendových odehraných brněnských soutěží jsou kompletně aktualizovány v odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play i STDK s pokutami.
1.liga - čtvrtfinále play off
Bohemians Praha-Nejzbach Vysoké Mýto 2:2 (1:0), pk 2:3, stav série 2:3, postupuje V.Mýto.
Semifinálové série Benago-Tango zná termíny
Semifinálové boje druhého a třetího týmu základní části začnou příští neděli 28.4. ve Zruči nad Sázavou. Benago se rozhodlo hrát utkání své série ve všech třech možných případech v neděli od 17:00 hod., jakoby klubu nezáleželo na tom, kolik diváků dorazí na tribuny. Tango proti tomu hraje domácí utkání v tradičním termínu, v pátek od 20:00 hod.
1.utkání Benago Zruč-Tango Brno - neděle 28.4.2013, 17:00 hod.
2.utkání Tango Brno-Benago Zruč - pátek 3.5.2013, 20:00 hod.
3.utkání Benago Zruč-Tango Brno - neděle 5.5.2013, 17:00 hod.
4.utkání Tango Brno-Benago Zruč - pátek 10.5.2013, 20:00 hod.
5.utkání Benago Zruč-Tango Brno - neděle 12.5.2013, 17:00 hod.
Krajský přebor jižní Morava - 22.kolo
Pískovna Černovice-Toka Brno 10:12 (6:6), Kubíček Radek 5, Krištof Jan 2, Prokop Miroslav 2, Ondřík David-Doubravský Bohumír 4, Kykrych Aleš 3, Kratochvíl Tomáš 2, Zavadil Ondřej 2, Vacek David, ŽK: Ondřík David-Zavadil Ondřej,
Technika Brno-Remos Oslavany 1:8 (1:2), Kadlec Zdeněk-Kremláček Michal 3, Hošek Karel 2, Husák Jaroslav 2, Brudík Ondřej, ČK: Hudeček Jaromír,
FC Silůvky-United Ivančice 6:1 (2:0), Kolbert David 4, Kolbert Radek, Kopal Lukáš-Spurný Adam, ŽK: Kolbert David-Juřena Petr, Lukášek Zdeněk,
Mitra Brno-SK Líšeň Brno B 8:3, Šotola Tomislav 3, Nachtnebl Luboš 2, Hambálek Aleš, Motyčka Tomáš, Havlín Dominik - Šidlo Miloš 2, Ptáček Jan,
Sokol Bučovice-Agromeli Brno B 16:3 (8:0), Pospíchal Pavel 4, Přibilík Martin 3, Nevole Petr 3, Dufek Ladislav 2, Mašlik Bohuslav 2, Drlík Martin, Chadima Jan-Dujka Michal, Beránek Marek, Hrůza David,
Slovan Brno-FC Kloboučky 4:16 (2:6), Weiss David, Sládek Filip, Štaud Radim, Hanák Zdeněk-Šimčík Jan 4, Štrublík Ladislav 3, Handlíř Michal 3, Němec Lukáš 3, Tichý Pavel 2, vlastní, ŽK: Polák Michal.
Konečná tabulka
1. Toka Brno 22 15 3 4 161:91 48
2. Sokol Bučovice 22 12 2 8 153:123 38
3. FC Kloboučky 22 12 2 8 142:92 38
4. Remos Oslavany 22 11 5 6 131:109 38
5. Mitra Brno 22 11 2 9 105:91 35
6. Slovan Brno 22 10 2 10 116:130 32
7. SK Líšeň B 22 10 2 10 103:100 32
8. Agromeli B 22 10 1 11 102:125 31
9. Technika Brno 22 9 2 11 84:106 29
10. United Ivanč. 22 8 3 11 90:109 27
11. FC Silůvky 22 8 1 13 83:113 25
12. Písk.Černovice 22 3 1 18 86:167 10
Okresní přebor Brno-město - 25.kolo
Rybnická:
Kalábek B-Orel Řečk. 7:7 (2:4), Hakl Petr 4, Kuncl Martin 2, Citovecký Roman-Vepřek Michal 3, Strnad Ondřej 2, Hruška Libor 2, ŽK: Kuncl Martin,
Kalábek B-Blue Flames 4:1 (2:1), Spěšný Michal 2, Hakl Petr, Gottwald Radek-Faltýnek Adam,
Gloria-Orel Řečk. 5:3 (2:1), Máša Tomáš 2, Dvořák Jan, Gistr Michal, Zechmeister Stanislav-Novák Ivo, Strnad Ondřej, Kotrbáček Martin, ČK: Geisler Tomáš,
Gloria-Blue Flames 1:12 (0:5), Máša Tomáš-Sedlínský Tomáš 3, Vrána Jan 3, Faltýnek Adam 2, Beránek Michal 2, Pokorný Marek, Kovář Pavel, ŽK: Knoflíček Lukáš-Jurečka Jiří,
Flamengo-Agromeli C 2:5 (2:1), Hradil Tomáš, Jebáček Jan-Procházka Peter 2, Beránek Marek, Velčovský Ondřej, Hrůza David, ŽK: Fiala Zdeněk,
Flamengo-Helas C 0:12 (0:6), Vránek Lukáš 4, Haluza Oldřich 3, Nováček Radek 2, Maša Martin, Langer Tomáš, Mrázek Vladislav, ŽK: Jebáček Jan,
Tango C-Agromeli C 3:2 (1:2), Pekáč Jan 2, Hájek Pavel-Ježek Lubomír, Hrůza David, ŽK: Hájek Pavel-Beránek Marek,
Tango C-Helas C 3:1 (1:0), Vorel Karel, Konečný Jan, Hájek Pavel-Langer Tomáš.
1. Gladiators 25 20 2 3 118:47 62
2. Helas C 27 17 5 5 143:62 56
3. Arsenal B 25 17 4 4 119:67 55
4. Panama 25 14 6 5 99:47 48
5. Kalábek B 27 15 3 9 137:105 48
6. SOŠ OOM 25 14 2 9 115:83 44
7. Tango C 27 12 1 14 117:105 37
8. Agromeli C 27 12 0 15 98:139 36
9. Bl. Flames 27 11 2 14 147:132 35
10. Saňaři 25 11 2 12 98:95 35
11. Orel Řečk. 27 10 3 14 105:115 33
12. Flamengo 27 10 3 14 116:140 33
13. Rychlé pípy 25 9 3 13 71:94 30
14. Gloria 27 8 4 15 85:119 28
15. Soccer 25 5 6 14 97:133 21
16. Hombres 25 0 0 25 35:217 0
Střelci: Šuvada (Tango C)-37, Pospíšil (SOŠ OOM)-36, Havelka (Flamengo)-31.
STOP na 1 násl.utkání: Geisler (Orel Řečk.)-2ŽK=ČK, Macík (Soccer)-4ŽK!
1.A brněnská třída - 19. a 20.kolo
Kraví hora:
Jiříkovice-Dynamo 1:7 (0:3), Suchna-Ostrý 2, Vala 2, Kopecký J., Patka, Vodička,
Jiříkovice-Kalábek C 5:7 (2:2), Spružina K.4, Marčák-Lukšija 3, Němec L.2 a M.2, ŽK: Spružina K., Kala(J), Němec M.(Ka),
Saint Diana-Dynamo 2:2 (2:1), Matoušek, Přikryl-Kopecký P., Ostrý, ŽK: Zavřel(D),
Saint Diana-Kalábek C 3:8 (0:4), Stejný, Koch, Přikryl-Lukšija 4, Němec L.2, Spěšný 2,
Torcida-Hustopeče 2:4 (1:3), Soukop, Rohánek-Doušek P.2, Stehlík Ma., Fekete, ŽK: Kosík(Tr),
Kickers-Hustopeče 1:4 (0:0), Ostrý-Fekete 2, Dolíhal P., Havelka, ŽK: Dítě(Ki),
Torcida-Tomson B 0:9 (0:4), Slezák 3, Kopřiva 2, Šimeček Ra.2 a Ro., Jeremias,
Kickers-Tomson B 5:2 (3:1), Dítě 5-Šimeček Ro., Slezák, ŽK: Valík, Kopřiva(Tm).
Svážná:
BB Press-Parmagianni 3:3 (2:1), Kuchtík, Lech, Voznica-Šafář 2, Vonka, ŽK: Voznica(BB), Šafář(Pr),
BB Press-Madrid 4:3 (2:0), Caha, Kuchtík, Lech, Voznica-Ryšavý 2, Venhuda, ŽK: Pernica, Šplíchal(BB),
Panama B-Parmagianni 2:1 (1:1), Janderka, Vrégr-Plhal, ŽK: Závodský(Pr),
Panama B-Madrid 1:3 (1:3), Janderka-Nahodil 3, ŽK: Krejčí(Pn), Petroušek(M),
Fauna-San Marino 2:9 (0:3), Dvořák 2-Mašek Ji.3, Kouřil 3, Špicl 3,
Bianco-San Marino 0:4 (0:1), Mašek Ji.2, Špicl 2, ŽK: Klimek, Cízler(Bi), Špicl, Plachký(SM),
Fauna-Atlantis 1:4 (1:3), Mareš-Valaškovčák 3, Mrňa, ŽK: Adamčík(F),
Bianco-Atlantis 1:1 (0:0), Šána-Mrňa.
1. San Marino 20 17 1 2 87:38 52
2. Dynamo 20 15 3 2 77:35 48
3. Kickers 20 15 0 5 83:37 45
4. Hustopeče 20 12 3 5 81:63 39
5. Torcida 20 11 1 8 79:72 34
6. Tomson B 20 10 1 9 64:48 31
7. Kalábek C 20 9 1 10 76:74 28
8. Panama B 20 9 1 10 40:46 28
9. Madrid 20 9 0 11 79:71 27
10. Parmagianni 20 8 3 9 55:66 27
11. St.Diana 20 8 2 10 65:76 26
12. Atlantis 20 6 3 11 49:55 21
13. Jiříkovice 20 6 3 11 58:85 21
14. Bianco 20 6 2 12 47:50 20
15. BB Press 20 5 4 11 48:74 19
16. Fauna 20 0 0 20 51:149 0
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-26, Dítě (Kickers)-25, Caha (BB Press)-21.
STOP na 1 násl.utkání: Plachký (San Marino)-4ŽK, Kopřiva (Tomson B)-4ŽK!
1.B brněnská třída - 17. a 18.kolo
Lužánky:
FFT Vinohr.-Atraps 3:1 (0:1), Klusák, Pešek, Šírek-Černíček,
Jehnice-Atraps 2:0 (1:0), Kaláb, Jičínský,
FFT Vinohr.-Celeano 4:3 (2:2), Klusák 2, Vrbka 2-Svatuška, Sedláček, Pátek M., ŽK: Šírek(FFT),
Jehnice-Celeano 5:0 (3:0), Granát 2, Kaláb, Hadrava, Jičínský, ŽK: Šmerda(J),
Stones-Q.P.Chrlice 4:3 (4:2), Syrový 2, Pokorný, Mrázek-Kamenický 2, Ryvola, ŽK: Kamenický(QPCh),
Mitra B-Q.P.Chrlice 4:1 (4:0), Hambálek A. a K., Káňa 2-Václavík,
Stones-Celtic 4:1 (1:0), Hrabčák, Syrový, Stanev, Šebetovský-Břinka Jak.,
Mitra B-Celtic 6:1 (3:0), Káňa, Hambálek A., Skirka 2, Buršík P.2-Starý.
Rybnická:
Gladiators-B R.I.P. 2:1 (0:0), Jakeš, Havelka-Toman, ŽK: Rozehnal(G), Máša(RIP),
SK Líšeň C-R.I.P. 1:3 (0:2), Procházka T.-Toman 2, Knee, ŽK: Duchovič(L), Knee, Jašinský(RIP),
Žab.Vlci B-Svážná 0:3 (0:1), Čech 2, Toman, ČK: Lang(ŽV), ŽK: Bažant, Kollárik (ŽV),
Žab.Vlci B-Nasan B 0:6 (0:5), Hoffman 2, Kocourek ml.2, Burian, Rampula,
Slovan B-Svážná 7:3 (3:3), Sládek 4, Weiss 2, Hanák-Štěpánek 2, Čech,
Slovan B-Nasan B 1:1 (0:1), Weiss-Rampula, ŽK: Kramoliš(N).
1. Nasan B 18 14 2 2 81:33 44
2. Stones 18 12 5 1 55:25 41
3. Gladiators B 18 12 2 4 55:23 38
4. FFT Vinohr. 18 12 1 5 74:42 37
5. Mitra B 18 10 3 5 61:40 33
6. Jehnice 18 9 4 5 58:39 31
7. Atraps 18 7 4 7 52:50 25
8. Celtic 18 7 3 8 64:62 24
9. Slovan B 18 6 4 8 62:70 22
10. R.I.P. 18 5 6 7 48:55 21
11. Celeano 18 6 3 9 51:61 21
12. SK Líšeň C 18 5 5 8 45:47 20
13. Žab.Vlci B 18 5 4 9 49:78 19
14. Svážná 18 3 6 9 48:69 15
15. Q.P.Chrlice 18 4 2 12 47:66 14
16. Podolí 18 0 0 18 0:90 0
Střelci: Rampula (Nasan B)-30, Kašpar (Celtic)-27, Sedlák T.(FFT)-19.
STOP na 6 násl.utkání: Lang (Žab.Vlci B)-ČK+hrubé nesp.chování+hrubé urážky rozh.!
STOP na 1 násl.utkání: Máša (R.I.P.)-4ŽK!
2.A brněnská třída - 17. a 18.kolo
Komárov:
Excalibur-Greens 4:6 (4:2), Jelínek 3, Ohniště-Hrazdílek 3, Balát 2, Martínek, ŽK: Berger Pe.(Ec),
Excalibur-Wodowa 0:6 (0:1), Kříž Mi., Křivka, Lončarič, Mráz, Meluzín, Skovajsa,
Agora-Greens 4:6 (3:2), Póč 2, Krátký, Bavor-Jeniš 3, Hrazdílek, Smetana J., Zvěřina T., ŽK: Zvěřina T.(Gr),
Agora-Wodowa 3:4 (2:0), Bavor 2, Hloušek R.-Mráz 3, Křivka, ŽK: Jonáš(Ag),
RLF-ProBrno 2:5 (1:4), Švehla, Balšínek-Dvořák D.2, Chvátal, Klika, Tomiška, ČK: Saul(RLF),
Chl.pozůstalí-ProBrno 1:0 (1:0), Kadlčák ml.,
RLF-Celeano B 2:2 (2:0), Balšínek, Liška-Elbl 2,
Chl.pozůstalí-Celeano B 5:0 (2:0), Kadlčák ml.2 a st., Švácha st., Pumprla.
Kneslova:
Gepard-Napoleon 0:3 (0:0), Hofírek D., Žáček Pa., Kmeť,
Edesseg-Napoleon 3:5 (1:2), Lasota, Beránek, Musil-Hofírek D., Žáček Pa.2, Kmeť 2,
Gepard-Poclain 5:5 (3:3), Bláha 2, Kabát, Kolář, Chroust-Straško 2, Fuchs, Helleport, Škaroupka,
Edesseg-Poclain 2:3 (0:0), Vaněk 2-Kopřiva, Straško, Helleport,
Experiment-Apollo 1:2 (0:1), Sádlík-Lošťák M.2,
Experiment-Pískovna B 2:7 (2:4), Novotný, Sádlík-Hřebíček M.3, Prokop 2, Purket, Kryštof, ČK: Kryštof (Pí), ŽK: Cach(Ep),
Deportivo-Apollo 1:2 (0:0), Růžička-Demko 2, ŽK: Steinhauser(D),
Deportivo-Pískovna B 3:10 (0:3), Hruška 2, Pazdera-Hřebíček M.3, Purket 2, Ondřík 2, Prokop 2, Kubíček.
1. Pískovna B 18 18 0 0 119:45 54
2. Wodowa 18 15 1 2 108:25 46
3. Greens 18 10 3 5 69:57 33
4. Poclain 18 10 2 6 54:42 32
5. Napoleon 18 9 4 5 61:42 31
6. Apollo 18 9 4 5 55:45 31
7. Chl.pozůst. 18 9 2 7 46:56 29
8. Celeano B 18 7 3 8 41:51 24
9. Gepard 18 6 5 7 57:53 23
10. Agora 18 7 2 9 65:69 23
11. Deportivo 18 7 2 9 46:55 23
12. Experiment 18 5 3 10 46:61 18
13. Edesseg 18 4 3 11 48:74 15
14. Excalibur 18 4 1 13 40:82 13
15. ProBrno 18 3 1 14 24:76 10
16. RLF 18 2 2 14 26:72 8
Střelci: Kubíček-32, Purket (oba Pískovna B) a Mráz (Wodowa)-23.
STOP na 2 násl.utkání: Saul (RLF)-ČK-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Švácha ml.(Chl.pozůstalí)-ČK+nesp.chování-zbytek!
2.B brněnská třída - 16.kolo
Kounicova:
Onyx-Stones B 4:1 (2:0), Šašinka 2, Balas, Čempel-Čupak, ŽK: Dvořáček(On),
Kampa-Stones B 0:1 (0:0), Mrázek, ŽK: Palát(St),
Onyx-Technika B 5:1 (1:1), Šašinka 4, Blecha-Dohnal, ŽK: Dohnal(Tch),
Kampa-Technika B 3:2 (0:1), Jurda, Nakládal, Lecointre-Dohnal 2,
R.I.P. B-Adom 3:0 (1:0), Knotek 2, Jimramovský, ŽK: Jimramovský(RIP),
Kormidlo-Adom 3:2 (2:1), Olša, Roštínský, Cesar M.-Flachs Jos., Krejčí,
R.I.P. B-Židenice 7:3 (3:1), Toman 3, Schäfer, Barvíř, Rašovský, Knotek-Jurásek V.2, Uhlíř,
Kormidlo-Židenice 3:2 (1:1), Blažík, Roštínský, Dostál-Jurásek V., Kalčík, ŽK: Švábenský(Kr).
Srbská:
Obřany-Řečkovice 2:3 (1:2), Minařík 2-Vašina J., Jonáš, Klouda, ŽK: Minařík(O), Vašina P., Kameník(Ř),
K5 B-Řečkovice 7:3 (3:2), Silnický 3, Skyba 2, Recman, Pšurný-Jonáš 3,
Obřany-AVM Metal 1:1 (0:1), Minařík-Beneš, ŽK: Pivko T.(O), Stejskal(M),
K5 B-AVM Metal 2:0 (1:0), Šplíchal 2,
Olymp-Tempo ODLOŽENO na sobotu 27.4. ve 14:00 na Svážné
Olymp-Albion ODLOŽENO na sobotu 27.4. ve 14:50 na Svážné
Gascar-Tempo 3:2 (2:0), Maňák P.2, Krůtil-Jedlička, Gajdoš, ŽK: Mikšovský(T),
Gascar-Albion 11:5 (6:1), Maňák P.5 a J., Krůtil 3, Horvát, Wágner-Nevrtal 2, Rajsigl, Durďák, Kuchař.
1. Kormidlo 18 15 1 2 83:42 46
2. Onyx 18 13 1 4 86:50 40
3. K5 B 18 11 3 4 80:40 36
4. Obřany 18 11 2 5 66:32 35
5. Stones B 18 11 2 5 56:31 35
6. AVM Metal 18 11 2 5 71:48 35
7. R.I.P. B 18 10 2 6 59:56 32
8. Tempo 17 10 1 6 56:33 31
9. Gascar 18 10 1 7 83:71 31
10. Řečkovice 18 5 3 10 52:67 18
11. Kampa 18 4 5 9 38:52 17
12. Technika B 18 5 1 12 37:50 16
13. Adom 18 5 1 12 43:90 16
14. Židenice 18 4 2 12 39:64 14
15. Olymp 16 2 3 11 41:78 9
16. Albion 17 0 0 17 31:117 0
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-32, Maňák P.-28, Krůtil (oba Gascar)-27.
2.C brněnská třída - 17. a 18.kolo
Řečkovice:
Flamengo B-XXX 4:1 (2:1), Filippi, Krejčí, Hejlek 2-Paseka, ŽK: Hejlek(F),
Flamengo B-Orel Řečk. B 4:1 (2:0), Filippi, Hejlek, Chloupek, Krejčí-Novák, ŽK: Krejčí(F), Jůzl R., Kotrbáček(OŘ),
Beermingham-XXX 3:2 (2:2), Havelka, Srb, Borák-Vaďura, Skřípský, ŽK: Selecký(Bee), Skřípský(XXX),
Beermingham-Orel Řečk. B 5:1 (3:1), Havelka, Srb, Jelínek O., Borák 2-Havlík,
All in-Incident 7:2 (6:1), Otruba L., Smital 2, Navrátil 2, Kantar 2-Dvořák, Dobeš, ČK: Kučera V.(I), ŽK: Kotas, Ott(All),
Bystrc-Incident 3:1 (0:1), Matěj, Trumpeš, Fabiánek-Dvořák, ŽK: Fabiánek(By),
All in-Kohouti 0:5 (kont.), neopr.start Otta (All in) po 4ŽK,
Bystrc-Kohouti 5:3 (3:1), Tronner, Matěj, Souček, Hnátek 2-Seitler, Moravec 2, ČK: Antal(K), ŽK: Matěj(By), Antal(K).
Kounicova:
Besídka-Barum 2:2 (0:1), Johaník, Smejkal-Mader 2, ŽK: Ullmann(Bs), Nekvapil(Br),
Adrenalin-Barum 4:3 (1:2), Sukovatý 2, Friedl 2-Klíč L., Mader, Knoflíček, ŽK: Friedl, Prorok(Ad),
Besídka-West Žab 1:5 (1:3), Hanzlík-Hladík 2, Šlachta, Šafář, Halbina, ŽK: Hanzlík(Bs), Šafář(WŽ),
Adrenalin-West Žab 2:3 (1:2), Šolc M., Prorok-Hladík, Šlachta, Fojt,
FFT B-Tropicana 1:1 (1:0), Pokluda-Čtvrtečka, ŽK: Malý D.(FFT),
FFT B-Red Devils 4:1 (3:1), Malý D. a J.2, Koutný-Ducháček,
FC Vinohr.-Tropicana 2:2 (1:2), Jendruščák, Suchomel-Foral, Jurnečka, ŽK: Vobořil D.(V),
FC Vinohr.-Red Devils 2:3 (1:2), Střípek, Blažek-Kamenský, Tesař 2.
1. Flamengo B 18 17 0 1 97:39 51
2. Bystrc 18 14 0 4 61:35 42
3. Incident 18 11 2 5 70:36 35
4. FC Vinohr. 18 10 2 6 44:42 32
5. Orel Řečk.B 18 10 1 7 62:38 31
6. Barum 18 8 3 7 42:42 27
7. FFT B 18 7 3 8 43:39 24
8. West Žab 18 7 3 8 48:46 24
9. All in 18 7 2 9 48:56 23
10. Beermingham 18 6 3 9 42:65 21
11. Tropicana 18 5 5 8 50:52 20
12. Adrenalin 18 6 1 11 39:53 19
13. Kohouti 18 6 1 11 38:63 19
14. Besídka 18 5 3 10 53:70 18
15. Red Devils 18 4 3 11 55:84 15
16. XXX 18 5 0 13 33:65 15
Střelci: Havelka (Flamengo B)-38, Johaník (Besídka) a Jurnečka (Tropicana)-22.
STOP na 8 násl.utkání: Ott (All in)-2ŽK=ČK+neopr.start po 4ŽK!
STOP na 4 násl.utkání: Richter (All in)-trest kapitána!
STOP na 1 násl.utkání: Antal (Kohouti)-ČK!
2.D brněnská třída - 17. a 18.kolo
Svážná:
Debakl-Jezdci 2:2 (1:2), Páleník, Másilko-Kučera 2, ŽK: Kolář(J),
Across-Jezdci 1:3 (0:2), Ševčík-Paravan, Smolka, Točev, ŽK: Ševčík(Ac), Čapka(J),
Debakl-United 8:1 (3:1), Mikoláško, Másilko, Páleník 2, Fical 2, Macháček 2-Šelle R.,
Across-United 3:1 (1:0), Prokeš, Rezler 2-Cyprian,
Béďa team-Nasan C 3:1 (1:0), Musil, Rejman, Tvarůžek-Hunkes,
Attack-Nasan C 4:2 (3:1), Boháč 2, Luska 2-Staněk, Kramář, ŽK: Staněk(N),
Béďa team-Agromeli D 3:4 (1:3), Ventruba, Tvarůžek 2-Němeček, Beránek, Jašek 2, ŽK: Zezula(Ag),
Attack-Agromeli D 2:5 (2:3), Lidmila, Pakosta-Martykán, Král, Jašek 3.
Komárov:
Sunday-Schalke 3:3 (3:1), Medvěd, Pavlíček 2-Hladký, Dosedla T.2, ŽK: Simandel R.(Sn), Hladký(Sch),
Eliška-Schalke 4:1 (1:1), Herold, Urbánek J., Okleštěk M., Zuska-Hladký,
Sunday-Opelík 1:4 (0:2), Pavlíček-Klíma, Mikula, Malý 2, ŽK: Malík(Sn), Schiller(O),
Eliška-Opelík 3:2 (0:2), Kalvoda, Okleštěk M., Kalina-Malý, Schiller,
Holásky-Kobas 2:2 (0:1), Lach L., Kotrla-Koutný, Novák,
Holásky-Starobrno 0:3 (0:1), Malina 2, Navrátil, ŽK: Polášek(H),
Sokolnice B-Kobas 5:6 (3:3), Král L., Přichystal, Straka, Sekanina 2-Hort 2, Novák 2, Koutný 2, ČK: Sedláček(So), ŽK: Hort(K),
Sokolnice B-Starobrno 2:2 (2:0), Král L., Urban-Malina, Šťastný.
1. Starobrno 18 13 3 2 50:37 42
2. Agromeli D 18 12 4 2 66:37 40
3. Across 18 11 4 3 65:36 37
4. Jezdci 18 9 4 5 57:38 31
5. Debakl 18 8 6 4 63:32 30
6. Eliška 18 8 5 5 48:43 29
7. Sokolnice B 18 9 1 8 83:59 28
8. Nasan C 18 8 3 7 39:36 27
9. Kobas 18 6 5 7 48:52 23
10. Attack 18 7 0 11 57:67 21
11. Béďa team 18 6 2 10 46:57 20
12. Sunday 18 5 5 8 40:68 20
13. United 18 5 1 12 40:63 16
14. Opelík 18 5 0 13 50:63 15
15. Holásky 18 3 6 9 37:62 15
16. Schalke 18 3 3 12 38:77 12
Střelci: Jašek (Agromeli D)-25, Sekanina-19. Přichystal (oba Sokolnice B)-18.
STOP na 1 násl.utkání: Staněk (Nasan)-4ŽK, Malík (Sunday)-4ŽK, Hladký (Schalke)-4ŽK-přenos z OP!
3.D brněnská třída - 14. a 15.kolo
Kneslova:
Dukla-Anitals 2:5 (1:4), Pekárek 2-Petráš, Kukla, Elinger, Krištof, Smetana,
Anitals-U Boba 3:3 (1:2), Kukla, Elinger, Smetana-Široký Ma. A Mi., Šenkýř,
Atlantis B-Dukla 13:3 (6:1), Nádeníček, Nešuta, Mrňa 2, Šťastný 2, Smital 2, Chytil 5-Marek, Szlauer 2,
U Boba-Luxury 3:0 (1:0), Široký Ma.3, ŽK: Šenkýř(UB),
Hipopótamos-Atlantis B 1:1 (0:0), Tomandl R.-Lev, ŽK: Tomandl M.(H),
Luxury-HLT club 0:6 (0:2), František, Lászlo, Bečica 2, Jelínek 2, ŽK: Bartolšic, Pokorný(Lu),
Mejdan B-Hipopótamos 0:6 (0:1), Tomandl R., Křepela J.2, Pánik 3,
HLT club-Litrpůl 1:5 (1:2), Lászlo-Tauchman, Vala, Koubek F., Vokřál, Bárek,
Kalasar-Mejdan B 7:0 (1:0), Konjoryan, Pavlík M., Bittner 2, Kreml 3, ŽK: Hubík(M),
Litrpůl-Bergaz 7:1 (4:0), Vřešťál, Tauchman, Vokřál 2, Skřička 3-Beníček, ČK: Navrátil R.(B),
Bergaz-Gooners 1:5 (0:1), Babák-Zajíček, Maxa, Radek M.3.
1. U Boba 14 11 1 2 67:28 34
2. Kalasar 14 11 1 2 58:21 34
3. HLT club 15 9 0 6 51:47 27
4. Atlantis B 15 8 2 5 61:38 26
5. Anitals 15 8 2 5 37:29 26
6. Luxury 15 8 1 6 47:39 25
7. Litrpůl 15 7 2 6 59:44 23
8. Dukla 15 7 0 8 59:53 21
9. Hipopótamos 14 5 2 7 41:40 17
10. Gooners 14 4 2 8 37:40 14
11. Mejdan B 15 2 0 13 23:85 6
12. Bergaz 15 1 1 13 27:103 4
Střelci: Široký Ma.(U Boba)-23, Bečica (Hlt)-22, Štefáček (Luxury)-18.
STOP do 31.10.2013: Navrátil Radek (Bergaz)-napadení a vyhrož.rozhodčímu!
Okresní přebor Vyškov - 22.kolo a předehrávka 37.kola
Mouřínov:
Nafta Mouřínov-Kloboučky 2:5 (2:4), Křivánek Radovan, Landa Daniel-Ondráček Tomáš 3, Tichý Pavel, Koval Stanislav,
TJ Mouřínov–Kloboučky 6:5 (3:5), Jelínek Roman 4, Navrátil Rostislav, Švec Radek-Tichý Pavel 2, Ondráček Tomáš, Koval Stanislav, Sečka Tomáš,
Nafta Mouřínov-Jantaři Nevojice 0:9 (0:5), Farmačka Lukáš 3, Vrána Roman 2, Maruška Milan 2, Hoždora František, Kudlička Roman,
TJ Mouřínov-Jantaři Nevojice 3:5 (1:3), Navrátil Rostislav, Navrátil Marek, Jelínek Roman-Farmačka Lukáš 3, Kudlička Roman 2.
Mor.Málkovice:
Fifák Nouzka-TJ Studnice 5:2 (3:0), Hradil Marek, Donneberger Jan, Muzikář Petr, Doležel Martin, Kudlička Tomáš-Henek Aleš, Štaffa Lukáš,
Sapporo Manerov-TJ Studnice 5:6 (1:1), Klúč Marek 2, Hanák Pavel, Dias František, Kolář Jan-Henek Aleš 3, Zukal Rostislav, Brunclík Jiří, Pernica Jan,
Fifák Nouzka–Krásensko 4:3 (2:2), Hradil Marek 3, Kudlička Tomáš-Koutný Jan 2, Vágner Jakub,
Sapporo Manerov–Krásensko 0:5 (0:1), Jelínek Milan, Sedlák Ondřej I, Ševčík Karel, Koutný Jan, Vágner Jakub.
20. a 21.kolo
Bučovice:
Sokol Bučovice-Orli Vyškov 14:5 (8:4), Lazor Jaromír 9, Nedoklanov Kiril 3, Vrábel Patrik, Nový Miroslav-Ševčík Lukáš 2, Holler Jiří 2, Kokeš Jan,
Orli Bučovice-Orli Vyškov 11:3 (4:1), Koval Stanislav 3, Volec Rudolf 3, Volec Lubomír 2, Nový Ondřej 2, Spirit Michal-Nedvěd Petr 2, Holler Jiří,
Sokol Bučovice-Amor Vyškov 6:6 (3:1), Nedoklanov Kiril 2, Přibilík Martin 2, Dufek Ladislav, Vrábel Patrik-Lukeštík David 3, Ševčík Milan 2, Petlach Martin,
Orli Bučovice-Amor Vyškov 2:3 (2:2), Svoboda Michal, Volec Rudolf-Bartoš Marián, Lukeštík David, Derka Tomáš.
Habrovany:
Lazor-Domus-TJ Mouřínov 16:1 (6:1), Dorko Jaroslav 3, Benda David 3, Gottvald David 3, Moučka Michal 2, Novotný Václav 2, Ertl Jaroslav, Románek Marian, Tobolík Radek-Jelínek Roman,
Panteři Vyškov-TJ Mouřínov 2:2 (0:0), Riesner Jan, Řepka Tomáš-Jelínek Roman 2,
Lazor-Domus-Nafta Mouřínov 9:1 (3:1), Dorko Jaroslav 2, Románek Marian 2, Benda David 2, Lička Martin, Tobolík Radek, Gottvald David-Petřík Lukáš,
Panteři Vyškov-Nafta Mouřínov 1:3 (0:3), Poprik Jakub-Křivánek Radovan 2, Petřík Lukáš.
Slavkov:
JČ Marefy-Krásensko 3:1 (1:1), Jeřábek Lukáš 2, Maláč Jakub-Zukal Petr,
Bučanda Slavkov–Krásensko 9:2 (5:1), Cenek Jan 3, Paleček Jiří 2, Kopáček Lukáš 2, Klučka Michal ml. 2-Ševčík Karel, Strnad Matěj,
JČ Marefy-TJ Studnice 3:5 (1:3), Maláč Jakub 2, Jeřábek Lukáš-Henek Aleš 3, Héč Lubomír, Štaffa Lukáš,
Bučanda Slavkov-TJ Studnice 7:2 (0:0), Klučka Michal 2, Paleček Jiří 2, Čamlík Pavel, Cenek Jan, Kopáček Lukáš-Štaffa Lukáš, Ryšánek Ondřej.
1. Orli Bučovice 18 15 1 2 129:46 46
2. S.Bučovice B 18 14 2 2 147:56 44
3. TJ Studnice 21 14 1 6 127:100 43
4. United Vyškov 17 13 0 4 120:62 39
5. Amor Vyškov B 18 12 2 4 117:70 38
6. TJ Mouřínov 21 12 2 7 109:85 38
7. Fifák Nouzka 18 11 2 5 98:102 35
8. Lazor Domus B 18 11 1 6 138:88 34
9. Pivovar Vy B 17 11 1 5 129:107 34
10. Kloboučky B 19 8 0 11 80:92 24
11. Buč. Slavkov 19 6 4 9 99:97 22
12. Orli Vyškov 18 7 1 10 106:117 22
13. Jant. Nevojice 19 5 3 11 80:114 18
14. Krásensko 21 5 3 13 77:120 18
15. JČ Marefy 19 4 1 14 77:119 13
16. Panteři Vyškov 18 3 1 14 59:114 10
17. Sapp. Manerov 18 3 1 14 50:124 10
18. Nafta Mouřínov 21 2 0 19 52:181 6
Střelci: Henek (Litrpool)–43, Lazor (Sokol Bučovice)–42, Ševčík (Amor)–36.
Okresní přebor Blansko - 21. a 22.kolo:
Staroblansko–FC Sijétl 3:1 (1:1), Nejezchleb 2, Kučera–Flek R., ŽK: Čada (Staroblansko),
DDM Blansko–FPO Blansko 4:8 (1:3), Souček, Štreit, Dáňa, Kostka O.–Matuška 2, Beneš M.2 a P., Kunc, Rek, Mokrý,
FC Sijétl–OSK Blansko 1:4 (1:2), Flek–Kratochvíl, Cupák O., Švéda, Nezval, ŽK: Kratochvíl (OSK),
FPO Blansko B-DDM Blansko 5:3 (2:1), Šmerda 2, Srnský, Földváry, Langr–Dáňa 3,
OSK Blansko-FPO Blansko B 5:1 (4:0), Musil 2, Kratochvíl, Gansukh, Švéda–Srnský.
1. FPO Blansko 19 17 0 2 142:41 51
2. Kotvrdovice 18 17 0 1 120:30 51
3. OSK Blansko 20 11 2 7 78:70 35
4. FPO Blansko B 20 10 3 7 73:70 33
5. DDM Blansko 20 8 1 11 86:115 25
6. Mafia Blansko 18 7 3 8 54:69 24
7. Sezbo Blansko 18 6 0 12 49:89 18
8. FC Sijétl 20 3 1 16 46:83 10
9. Staroblansko 19 2 0 17 34:115 6
Střelci: Matuška (FPO)-34, Kratochvíl (OSK)-25, Mokrý (FPO)-23.