FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 3.6.2013
FUTSAL 3.6.2013
Výsledky víkendových odehraných brněnských soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech: Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play i STDK s pokutami.
Okresní přebor Brno-město - 30.kolo
Rybnická:
Soccer-Panama 4:4 (0:2), Ondrik Milan 2, Kubát Pavel, Lipovský Marek-Sádovský Martin 2, Wagner Karel, Studený Petr, ŽK: Kubát (S),
Orel Řečk.-Blue Flames 0:11 (0:6), Faltýnek Adam 3, Beránek Michal 3, Pokorný Marek 2, Vrána Jan 2, Táborský Petr,
Agromeli C-Helas C 1:4 (1:1), Ježek Lubomír-Cupák David 2, Haluza Oldřich, Lidmila Jakub, ŽK: Sádecký (Ag), Lidmila J.(H),
SOŠ OOM-Hombres 11:1 (4:0), Pospíšil Petr 4, Polák Martin 3, Škoda Milan 2, Škoda Jiří, Kovář Václav-Průša Jakub,
Arsenal B-Rychlé pípy 3:5 (2:4), Hlávka Petr, Kupský Pavel, Báňa Martin-Petlach Jaroslav 3, Sedlák Jindřich 2, ŽK: Báňa M. (Ar), Horák (RP),
Flamengo-Tango C 2:6 (0:1), Jebáček Jan, Havelka Ivo-Sláma Radim 2, Konečný Jan 2, Mittner Antonín, Šuvada Pavel,
Gladiators-Saňaři 2:5 (0:3), Němec Vojtěch, Koutný Martin-Pospíšil Roman 2, Mlateček Jan, Kubíček Martin, Sekanina Kamil, ČK: Němec (G),
Gloria-Kalábek B 3:6 (2:2), Dvořák Jan, Gistr Michal, Krejčíř Daniel-Ociepa Mieczyslaw 3, Spěšný Michal 2, Hakl Petr.
Konečná tabulka:
1. Gladiators 30 22 2 6 137:64 68
2. Helas C 30 19 5 6 157:71 62
3. Arsenal B 30 18 4 8 134:87 58
4. SOŠ OOM 30 18 3 9 156:96 57
5. Kalábek B 30 17 3 10 153:119 54
6. Panama 30 15 8 7 116:65 53
7. Saňaři 30 15 2 13 122:113 47
8. Tango C 30 15 1 14 135:109 46
9. Bl. Flames 30 14 2 14 166:136 44
10. Rych. pípy 30 12 4 14 90:112 40
11. Orel Řečk. 30 12 3 15 121:132 39
12. Agromeli C 30 12 0 18 103:161 36
13. Flamengo 30 10 4 16 126:156 34
14. Gloria 30 8 4 18 94:140 28
15. Soccer 30 5 7 18 113:167 22
16. Hombres 30 2 0 28 52:247 6
Střelci: Pospíšil (SOŠ OOM)-48, Šuvada (Tango C)-42, Havelka (Flamengo)-34.
STOP na 7 utkání násl.sezóny: Zlínský (Kalábek B)-4ŽK+3.ČK+hrubé nesp.chování!
1.B brněnská třída - 25. a 26.kolo
Lužánky:
Gladiators B-Atraps 5:2 (2:1), Hložánek, Bodický 2, Sochor 2-Šarík, Mikač,
SK Líšeň C-Atraps 1:0 (1:0), Pouchlý, ŽK: Pouchlý, Grus(L),
Gladiators B-Celeano 4:1 (2:1), Rozehnal, Bodický, Matušík 2-Aboulaiche, ŽK: Rouzek(Ca),
SK Líšeň C-Celeano 4:1 (1:1), Ptáček 2, Moudrý, Procházka P.-Pátek M.,
Žab.Vlci B-FFT Vinohr. 1:0 (0:0), Lange ml.,
Slovan B-FFT Vinohr. 3:2 (1:2), Weiss, Mrázek 2-Sedlák T.2, ČK: Pokorný(Sl), Sedlák T.(FFT), ŽK: Weiss, Suchánek(Sl),
Žab.Vlci B-Jehnice 2:3 (1:2), Vala, Lange ml.-Hadrava, Valach, Marek, ŽK: Bažant, Stoklásek(ŽV),
Slovan B-Jehnice 2:2 (2:0), Weiss 2-Pluháček, Jičínský, ŽK: Mrázek(Sl), Jičínský(J).
Rybnická:
R.I.P.-Q.P.Chrlice 3:2 (1:0), Knee 2, Vacula-Kamenický, Lakomý, ŽK: Bryškár(RIP),
R.I.P.-Celtic 11:1 (5:1), Knee 8, Knotek 3-Kašpar,
Stones-Svážná 3:5 (1:3), Brychta, Stanev, Syrový-Greiffenegg 2, Štěpánek 2, Herynek,
Stones-Nasan B 2:4 (0:2), Hrabčák, Stanev-Hoffman, Kocourek ml., Jaša ml., Rampula, ŽK: Hoffman, Černý(N),
Mitra B-Svážná 4:2 (1:1), Káňa 2, Skirka 2-Antoš, Greiffenegg,
Mitra B-Nasan B 3:4 (2:1), Šotola 3-Hoffman 2, Rampula 2.
1. Gladiators B 26 19 3 4 93:34 60
2. Nasan B 26 18 5 3 106:49 59
3. Stones 26 17 5 4 70:37 56
4. Mitra B 26 14 4 8 87:59 46
5. FFT Vinohr. 26 14 2 10 92:65 44
6. R.I.P. 26 11 7 8 87:69 40
7. Celtic 26 12 4 10 88:85 40
8. Jehnice 26 11 6 9 76:59 39
9. Žab.Vlci B 26 11 4 11 68:88 37
10. Slovan B 26 9 5 12 86:95 32
11. Q.P.Chrlice 26 9 2 15 80:88 29
12. SK Líšeň C 26 8 5 13 60:69 29
13. Celeano 26 8 4 14 68:84 28
14. Atraps 26 8 4 14 64:80 28
15. Svážná 26 6 6 14 70:104 24
Střelci: Rampula (Nasan B)-37, Kašpar (Celtic)-36, Sedlák T.(FFT)-25.
STOP na 2 násl.utkání: Sedlák T.(FFT)-ČK+nesp.chování!
STOP na 1 násl.utkání: Pokorný (Slovan B)-ČK+nesp.chování-zbytek!
2.A brněnská třída - 27. a 28.kolo
Komárov:
Deportivo-Greens 5:1 (3:0), Hruška 2, Osička, Pazdera, Slavík-Hopjan, ŽK: Růžička(D),
Deportivo-Wodowa 2:8 (0:3), Pazdera, Slavík-Mráz 3, Křivka 2, Chlubný Ji., Kříž Mi., Skovajsa,
Experiment-Greens 5:2 (1:2), Žúbor J.2 a M.2, Sádlík-Hopjan, Smetana J.,
Experiment-Wodowa 3:3 (1:1), Žúbor J.2 a M.-Kříž Mi.2, Křivka,
Poclain-Agora 2:1 (0:1), Kopřiva, Helleport-Knihař, ŽK: Trnečka(Ag),
Napoleon-Agora 4:1 (1:1), Čech, Filipec, Daněk, Žáček Pe.-Trnečka,
Poclain-Excalibur 3:1 (0:1), Bobal, Helleport, Škaroupka-Barša,
Napoleon-Excalibur 6:2 (1:0), Žáček Pe. 3, Hofírek D. 2, Čech-Barša 2, ŽK: Hofírek R.(N).
Kneslova:
Edesseg-RLF 5:1 (2:0), Müllner V.3 a J.2-Švehla,
Gepard-RLF 6:2 (4:0), Chroust 2, Kabát 2, Bláha, Kolář-Liška, Saul,
Edesseg-Chl.pozůstalí 6:1 (3:1), Müllner V.3 a J.2, Mareček-Coufal, ŽK: Barták(ChP),
Gepard-Chl.pozůstalí 4:4 (2:0), Kabát 2, Chroust, Kolář-Švácha st.3, Coufal, ČK: Barták(ChP),
Celeano B-Apollo 3:4 (1:4), Lieskovský, Baratli 2-Lošťák Ji.2 a M., Sýkora J., ŽK: Anděl(Ce),
Celeano B-Pískovna B 6:14 (3:9), Elbl 2, Kolář, Kubík, Lieskovský, Pátek D.-Purket 4, Bojanovský 3, Kubíček 3, Flendrovský ml.2, Kryštof, Hřebíček st.,
ProBrno-Apollo 2:4 (0:1), Vyhnálek 2-Demko, Lošťák M., Sýkora P., Suchánek,
ProBrno-Pískovna B 0:5 (kont.), ProBrno odstoupilo pro zranění hráčů.
1. Pískovna B 28 28 0 0 192:66 84
2. Wodowa 28 23 3 2 162:44 72
3. Napoleon 28 15 6 7 108:69 51
4. Poclain 28 14 3 11 82:75 45
5. Chl.pozůst. 28 14 3 11 88:93 45
6. Gepard 28 12 7 9 94:79 43
7. Apollo 28 13 4 11 80:80 43
8. Greens 28 12 6 10 99:93 42
9. Experiment 28 12 4 12 85:85 40
10. Edesseg 28 10 4 14 92:108 34
11. Celeano B 28 9 4 15 64:101 31
12. Deportivo 28 9 2 17 80:112 29
13. Excalibur 28 9 1 18 71:121 28
14. Agora 28 8 2 18 85:105 26
15. RLF 28 5 3 20 51:122 18
16. ProBrno 28 4 2 22 41:121 14
Střelci: Kubíček-53, Purket (oba Pískovna B)-41, Mráz (Wodowa) a Žúbor M.(Experiment)-35.
STOP na 2 násl.utkání: Barták (Ch.poz.)-2.ČK!
2.B brněnská třída - 25. a 26.kolo
Kounicova:
K5 B-Stones B 5:2 (2:2), Šplíchal 2, Brychta, Havelka, Silnický-Kracík 2, ŽK: Silnický(K5),
Obřany-Stones B 3:2 (1:1), Minařík 2, Uhlíř-Kracík 2, ŽK: Herman(O),
K5 B-Technika B 3:2 (3:2), Kašík, Šplíchal, Silnický-Dohnal, Hudeček,
Obřany-Technika B 4:4 (0:1), Minařík, Horáček, Poláček, Smutný-Polách 3, Pěček, ŽK: Jeřábek(O),
Olymp-Kampa 3:1 (0:0), Kunc 2, Vaňkovský-Pilarčík T.,
Gascar-Kampa 5:3 (4:0), Horvát 2, Maňák P.2, Krůtil-Kalivoda, Pilarčík T., Šverák, ŽK: Horvát(G), Šverák, Jurda(Ka),
Olymp-Onyx 2:2 (1:0), Hebelka, Juhász-Pekárek, Veselý Mi., ŽK: Hebelka(Ol), Veselý Mi., Balas, Felkl(On),
Gascar-Onyx 4:4 (2:1), Krůtil, Horvát, Procházka, Maňák P.-Blecha 2, Kůta, Veselý Mi..
Kamínky:
Řečkovice-Adom 11:3 (5:1), Geršl 7, Vašina J.2, Růžička 2-Zdráhal 3,
AVM Metal-Adom 6:4 (3:3), Farlík 2, Růžička 2, Havlík, Hanuš-Jantač 2, Čáp, Zdráhal,
Řečkovice-Židenice 2:1 (1:1), Klouda, Pokorný S.-Jurásek V.,
AVM Metal-Židenice 6:1 (3:1), Farlík 3, Ondroušek 3-Jurásek J., ŽK: Hanuš, Makel(M),
Kormidlo-Tempo 3:9 (1:3), Sára, Dusík, Nádeníček-Jedlička 3, Mikšovský 2, Stratil 2, Maléř, Mrština,
Kormidlo-Albion 3:10 (0:3), Olša, Nádeníček, Švábenský-Nevrtal 3, Horáček 3, Durďák 2, Rajsigl 2,
R.I.P. B-Tempo 2:1 (1:1), Havlásek 2-Mrština, ŽK: Barvíř(RIP), Gajdoš(T),
R.I.P. B-Albion 3:5 (3:1), Bartoš ml., Barvíř, Havlásek-Nevrtal 2, Rajsigl 2, Durák.
1. K5 B 26 19 3 4 128:51 60
2. Onyx 26 17 3 6 128:79 54
3. Kormidlo 26 17 1 8 107:90 52
4. Obřany 26 16 3 7 99:56 51
5. AVM Metal 26 16 3 7 106:69 51
6. R.I.P. B 26 16 2 8 96:75 50
7. Tempo 26 15 2 9 86:51 47
8. Stones B 26 14 2 10 77:57 44
9. Gascar 26 14 2 10 117:98 44
10. Kampa 26 8 5 13 77:72 29
11. Řečkovice 26 8 3 15 78:96 27
12. Olymp 26 7 4 15 65:111 25
13. Technika B 26 7 2 17 57:82 23
14. Židenice 26 7 2 17 56:87 23
15. Adom 26 5 1 20 66:158 16
16. Albion 26 3 0 23 59:170 9
Střelci: Veselý Mi.(Onyx)-43, Maňák P.(Gascar)-39, Beneš (AVM Metal)-36.
STOP na 2 násl.utkání: Makel (AVM Metal)-4ŽK!
2.C brněnská třída - 25. a 26.kolo
Řečkovice:
Besídka-XXX 0:2 (0:0), Paseka, Purkrábek,
Besídka-Orel Řečk.B 2:4 (1:0), Johaník, Hanzlík-Jůzl M., Hruška, Kugler, Dlabáček,
Adrenalin-XXX 3:1 (1:0), Prorok, Friedl, Sapoušek-Vaďura,
Adrenalin-Orel Řečk.B 2:4 (1:2), Friedl, Severa-Jůzl M., Hruška, Havlík, Dlabáček,
FFT B-Flamengo B 3:5 (1:3), Malý D. a J., Koutný-Havelka 2, Pazio, Hejlek, Hradil,
FC Vinohr.-Flamengo B 1:3 (0:2), Bužek-Havelka, Pokorný, Krejčí, ŽK: Střípek, Vobořil D.(V), Krejčí(F),
FFT B-Beermingham 3:6 (2:2), Malý J.3-Perný, Stodůlka 2, Borák 2, Chovan,
FC Vinohr.-Beermingham 4:2 (2:1), Blažek, Tauš 2, Erben-Perný, Selecký, ŽK: Erben(V), Borák. Chovan(Bee),
Kounicova:
Barum-Incident 3:0 (0:0), Mader 2, Knoflíček, ŽK: Knoflíček(Br),
West Žab-Incident 2:2 (0:2), Tomaszewský 2-Dvořák 2,
Barum-Kohouti 1:3 (0:1), Mader-Antal, Hegner, Pijáček,
West Žab-Kohouti 2:1 (0:1), Andrle, Tomaszewský-Moravec, ČK: Šafář(WŽ), Moravec(K), ŽK: Pařízek(WŽ),
All in-Tropicana 2:5 (1:4), Navrátil, Souš-Čtvrtečka 2, Jurnečka 2, Foral,
All in-Red Devils 1:3 (0:1), Kurek-Fremml D., Ducháček, Tesař,
Bystrc-Tropicana 4:1 (3:1), Machek 3, Hnátek-Keprt,
Bystrc-Red Devils 4:3 (3:0), Fabiánek, Machek 2, Souček-Fremml M., Ducháček 2, ŽK: Machek(By).
1. Flamengo B 26 22 0 4 122:72 66
2. Incident 26 16 3 7 96:53 51
3. Bystrc 26 17 0 9 79:54 51
4. Orel Řečk.B 26 16 1 9 91:51 49
5. FC Vinohr. 26 15 3 8 66:57 48
6. Tropicana 26 11 5 10 77:74 38
7. FFT B 26 11 4 11 68:60 37
8. West Žab 26 10 5 11 65:65 35
9. Kohouti 26 11 2 13 61:72 35
10. Beermingham 26 10 4 12 68:89 34
11. Barum 26 10 3 13 56:75 33
12. Adrenalin 26 9 1 16 59:82 28
13. All in 26 8 2 16 61:82 26
14. Besídka 26 7 4 15 72:100 25
15. Red Devils 26 7 3 16 93:115 24
16. XXX 26 8 0 18 48:81 24
Střelci: Havelka (Flamengo B)-44, Johaník (Besídka) a Jurnečka (Tropicana)-31.
STOP na 1 násl.utkání: Šafář (Westžab)-ČK, Moravec (Kohouti)-2ŽK=ČK, Erben (FC Vinohr.)-4ŽK!
2.D brněnská třída - 25. a 26.kolo
Svážná:
Sokolnice B-Béďa team 7:2 (2:2), Přichystal, Král L.2, Sekanina P.2 a K., Hotový-Hlaváč, Šmerda T., ŽK: Drda(So),
Holásky-Béďa team 1:4 (1:1), Kotrla-Hlaváč, Šmerda T., Smolinka 2, ŽK: Gregr(H),
Sokolnice B-Attack 9:4 (4:0), Král L.2, Sedláček 2, Sekanina K.2 a P.3-Šebesta, Pakosta, Mikula, Adam,
Holásky-Attack 2:3 (1:1), Lach L., Kotrla-Šebesta, Lidmila, Rosendorf, ČK: Jakš(H), ŽK: Vařeka(H),
Eliška-Nasan C 2:0 (2:0), Okleštěk M., Kalina, ŽK: Staněk(N),
Sunday-Nasan C 4:2 (2:0), Zdráhal, Slezák, Pavlíček 2-Hunkes, Bartůněk,
Eliška-Agromeli D 3:3 (2:1), Kalvoda, Skácel, Okleštěk M.-Martykán, Beránek, Jašek,
Sunday-Agromeli D 0:7 (0:3), Jecelín 3, Beránek, Jašek 3.
Komárov:
Schalke-Jezdci 2:4 (2:1), Václavek, Körting-Rudolecký T.3, Kučera,
Opelík-Jezdci 7:3 (2:1), Hrůza, Mikula 3, Klíma 2, Lukášek-Rudolecký J., Kučera 2,
Schalke-United 10:5 (4:3), Václavek 2, Hladký 7, Suchý-Pagáč 2, Cyprian, Šelle M., Petrskovský, ŽK: Pagáč, Cyprian, Šelle M.(U),
Opelík-United 4:3 (3:3), Hrůza, Lukášek, Mikula, Klíma-Lipovský, Janusz 2, ŽK: Klíma(O),
Across-Kobas 7:3 (3:1), Svoboda B., Ševčík 2, Trenz, Rezler 2, Zavřel-Hort 3,
Across-Starobrno 3:2 (2:1), Mitana, Rezler, Zavřel-Malina, Horňáček, ŽK: Ševčík(Ac), Malina(St),
Debakl-Kobas 4:4 (0:1), Másilko, Baránek 3-Koutný M.2 a O.2, ŽK: Másilko(D),
Debakl-Starobrno 2:3 (1:1), Macháček, Másilko-Horňáček 3, ŽK: Mikoláško(D).
1. Across 26 18 4 4 96:54 58
2. Starobrno 26 18 3 5 85:63 57
3. Agromeli D 26 16 6 4 99:56 54
4. Sokolnice B 26 15 2 9 134:82 47
5. Jezdci 26 12 8 6 85:61 44
6. Eliška 26 11 9 6 69:61 42
7. Debakl 26 11 8 7 84:53 41
8. Attack 26 11 1 14 90:100 34
9. Nasan C 26 10 3 13 53:63 33
10. Béďa team 26 9 4 13 64:76 31
11. Schalke 26 9 4 13 77:98 31
12. Kobas 26 8 6 12 77:81 30
13. Sunday 26 6 6 14 54:104 24
14. Holásky 26 5 7 14 60:91 22
15. Opelík 26 7 0 19 75:118 21
16. United 26 6 1 19 60:101 19
Střelci: Sekanina (Sokolnice B)-33, Jašek (Agromeli D)-32, Přichystal (Sokolnice B)-26.
STOP na 1 násl.utkání: Jakš (Holásky)-2ŽK=ČK!
Okresní přebor Brno venkov - 19. a 20.kolo
Střelice:
AB Střelice-FC Rokytná 7:9 (1:7), Machát Adam 4, Otoupalík Pavel, Vaculík Petr, Rýzner Zdeněk-Hašek Luboš 7, Chvátal Radim, Machotka Pavel, ŽK: Šlapanský Bronislav (ROK)
Žaves Nebovidy-FC Rokytná 12:4 (4:4), Machát Jakub 5, Herinek Lukáš 3, Chmelík Karel 2, Parys Petr ml., Rýzner Michal-Hašek Luboš 3, Machotka Pavel
Žaves Nebovidy-Dream Team Budkovice 5:0 (kont.),
AB Střelice Dream Team Budkovice 5:0 (kont.), Budkovice se nedostavily!
Kratochvilka:
FC Kratochvilka-Trafo Padochov 4:4 (3:3), Skopal Pavel 2, Koudelný Milan 2-Bureš Petr 2, Straka Libor, Juříček Ondřej, ŽK: Franěk Lukáš (KRA)
Remos Oslavany B-Trafo Padochov 9:2 (3:1), Oulehla David 5, Skopal Petr 2, Sedláček Martin 2-Straka Libor, Pruša Viktor,
FC Kratochvilka-Remos Oslavany B 6:2 (2:0), Skopal Pavel 2, Koudelný Milan 2, Husák Tomáš, Smutný Jakub-Oulehla David 2,
Bratčice:
FC Bratčice-Pitchpunti FC 1:3 (1:1), Zajíc Jan-Podhrázký Leoš 2, Šipl Michal,
Sokol Syrovice-Pitchpunti FC 0:0 (0:0)
Sokol Syrovice-MSC Jablíčko Letkovice 1:1 (0:1), Getos Christos-Kocáb Zdeněk,
FC Bratčice-MSC Jablíčko Letkovice 6:1 (2:0), Buc Marek 3, Zajíc Jan 2, Vacula Marek-Wognar Josef.
1. Sokol Tetčice 18 15 1 2 131:68 46
2. Remos Oslav. B 20 15 0 5 105:66 45
3. FC Kratochvilka 20 14 1 5 105:75 43
4. Žaves Nebovidy 20 13 0 7 115:80 39
5. FC Bratčice 18 11 2 5 93:51 35
6. FC Rokytná 20 9 2 9 123:112 29
7. SK Veselka 18 9 1 8 66:70 28
8. Jabl. Letkovice 20 7 3 10 69:89 24
9. D.T. Budkovice 20 7 1 12 73:108 22
10. AB Střelice 20 6 1 13 65:99 19
11. Sokol Syrovice 18 5 3 10 48:80 18
12. Trafo Padochov 20 4 2 14 57:103 14
13. Pitchpunti FC 20 2 1 17 50:99 7
Střelci: Loucký (Tetčice)-51, Hašek (Rokotná)-43, Zajíc (Bratčice)-39.
Okresní přebor Vyškov - 32. a 33.kolo
Orel Vyškov:
Amor Vyškov-Lazor-Domus 7:6 (5:3), Ševčík Milan 4, Kremlička Jaroslav, Zabloudil Roman, Chubirka Vadim-Lička Martin 2, Tobolík Radek 2, Gottvald David 2,
Orli Vyškov-Lazor-Domus 4:13 (1:7), Nedvěd Petr 2, Talarovič Roman, Brunclík Martin-Tobolík Radek 4, Ertl Jaroslav 3, Rusňák Martin 2, Moučka Michal, Lička Martin, Novotný Václav, Gottvald David,
Amor Vyškov-Panteři Vyškov 11:2 (6:1), Ševčík Milan 3, Kremlička Jaroslav 2, Bartoš Marián 2, Vymazal Radek, Chubirka Vadim, Fiala Robin, Derka Tomáš-Jakubčík Jan, Poprik Jakub,
Orli Vyškov-Panteři Vyškov 7:3 (2:3), Nedvěd Petr 2, Kokeš Jan 2, Talarovič Roman, Pořízek Zbyněk, Brunclík Martin-Poprik Jakub 2, Šebek Miloš.
Studnice:
TJ Studnice-Jantaři Nevojice 7:2 (3:0), Henek Aleš 3, Pernica Jan 2, Štaffa Lukáš, Štaffa Martin-Kazimír Michal, Hrebičík Milan,
Krásensko-Jantaři Nevojice 9:4 (4:1), Koutný Jan 3, Vágner Vít 2, Vágner Jakub 2, Jelínek Milan, Surák Jaromír-Kazimír Michal 2, Masařík Lukáš, Homola Martin,
TJ Studnice-Kloboučky 5:3 (1:2), Henek Aleš 2, Štaffa Lukáš 2, Héč Lubomír-Handlíř Michal 2, Macháň Petr,
Krásensko-Kloboučky 3:2 (0:0), Sotolář Vítězslav, Vágner Vít, Vágner Jakub-Macháň Petr, Handlíř Michal.
Slavkov:
Bučanda Slavkov-United Vyškov 8:4 (4:3), Kopáček Lukáš 3, Kopáček Jan 2, Paleček Jiří 2, Klučka Michal ml.-Grepl Martin 2, Trávníček Michal, Hála David,
JČ Marefy-United Vyškov 6:13 (4:6), Maláč Jakub 3, Chaloupka Vít 2, Hák František-Trávníček Michal 6, Grepl Martin 3, Pytela Jan 2, Gryc David, Toman Jiří,
Bučanda Slavkov-Pivovar Vyškov 6:6 (6:4), Paleček Jiří 2, Bystřický Richard 2, Kopáček Jan, Kopáček Lukáš-Gregor Petr 2, Lukášek Michal 2, Flajzar David 2,
JČ Marefy-Pivovar Vyškov 5:6 (4:2), Maláč Jakub 3, Šafařík Petr, Jeřábek Lukáš-Plšek Roman 2, Lukášek Michal 2, Šoupal Martin 2.
1. S. Bučovice B 30 24 2 4 255:104 74
2. Orli Bučovice 30 24 2 4 210:87 74
3. Amor Vyškov B 28 22 2 4 197:101 68
4. United Vyškov 27 22 0 5 182:93 66
5. Lazor Domus B 28 19 2 7 226:137 59
6. TJ Studnice 31 19 1 11 179:148 58
7. Pivovar Vy B 27 17 4 6 212:154 55
8. TJ Mouřínov 31 16 2 13 154:138 50
9. Fifák Nouzka 26 14 4 8 137:134 46
10. Buč. Slavkov 29 10 6 13 157:166 36
11. Orli Vyškov 28 10 3 15 154:181 33
12. Kloboučky B 29 10 0 19 118:142 30
13. Krásensko 31 8 5 18 124:181 29
14. Jant.Nevojice 29 6 3 20 116:204 21
15. JČ Marefy 29 6 2 21 127:197 20
16. Sapp. Manerov 26 4 2 20 80:183 14
17. Pant. Vyškov 28 3 3 22 87:179 12
18. Nafta Mouřínov 31 3 1 27 77:263 10
Střelci: Lazor (Sokol Bučovice)–85, Ševčík (Amor)–63, Henek (Litrpool)–59.
Okresní přebor Blansko - 29. a 30.kolo
Orel Kotvrdovice-Sezbo Blansko 2:1 (1:0), Jarůšek, Keprt-Suchý V. st.,
Mafia Blansko-FC Orel Kotvrdovice 1:8 (1:2), Bárta-Šenk M. 3, Keprt R. 2, Jarůšek, Sedlák, Stehlík,
Sezbo Blansko-Staroblansko 2:0 (1:0), Suchý J., Ševčík,
FPO Blansko-Mafia Blansko 9:4 (0:3), Beneš P. 4, Matuška 2, Alexa, Langr, Beneš M.-Bárta, Černý, Fiala, Magda, ČK: Mokrý (FPO Blansko),
FC Sijétl-Staroblansko 1:1 (1:1), Flek R.-Nejezchleb,
FPO Blansko-DDM Blansko 7:0 (2:0), Matuška 4, Langr 3,
OSK Blansko-FC Sijétl 12:0 (8:0), Kratochvíl 5, Švéda 3, Strejček 2, Azbayar, Cupák O.,
DDM Blansko-FPO Blansko B 5:6 (5:4), Nejezchleb 2, Kříž, Vašák, Štreit-Šmerda 2, Dobiášek, Földváry, Žák, Pernica D.,
FPO Blansko B-OSK Blansko 2:1 (2:1), Pernica D., Šmerda-Švéda, ŽK: Kratochvíl (OSK Blansko).
Dohrávka 17. a 18 kola:
OSK Blansko-FC Orel Kotvrdovice 2:6 (2:4), Kratochvíl, Cupák I.-Sedlák 2, Jarůšek, Stehlík, Grómský, Daněk, ŽK: Kratochvíl (OSK Blansko),
FPO Blansko-OSK Blansko 5:4 (3:2), Beneš M. 2, Kunc, Matuška, Červený-Kratochvíl 3, Cupák O.
1. Kotvrdovice 28 27 0 1 201:46 81
2. FPO Blansko 28 24 1 3 214:64 73
3. OSK Blansko 28 16 2 10 113:88 50
4. FPO Blansko B 28 15 4 9 111:99 49
5. Mafia Blansko 28 11 3 14 90:127 36
6. DDM Blansko 28 11 1 16 121:162 34
7. Sezbo Blansko 28 7 0 21 62:130 21
8. FC Sijétl 28 5 2 21 60:136 17
9. Staroblansko 28 3 1 24 51:171 10
Střelci: Matuška (FPO)-50, Kratochvíl (OSK)-37, Jarůšek (Kotvrdovice)-33.
TURNAJE
STAROBRNO CUP 2013-CHUDČICE
Futsalový tým Real Chudčice ve spolupráci se Sokolem Chudčice a pivovarem Starobrno pořádá dne 29.6.2013 již 12.ročník tradičního turnaje STAROBRNO OPEN 2013. Místo konání hřiště TJ SOKOL CHUDČICE. Startovné je 1.000,– Kč. Prezentace mužstev: 8–8:15. Hrací doba je 2x12 minut. Hrací systém je 4+1. Startovné uhraďte nejpozději do 26.6. poštovní poukázkou (název mužstva a kontakt) nebo na účet: 173265883/0600. Připraveny jsou velmi hodnotné ceny. Po celý den občerstvení-udírna, gril, pivo, limo atd. Soutěže pro děti a tombola po celý den. Večer je zajištěna zábava DJ Radek. Bližší info: Grym Robert, Chudčice 123, Veverská Bítýška, 66471, tel.: 602751198, email: boban-mail.cz.