FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.11.2013
FUTSAL 11.11.2013
Výsledky víkendových odehraných nejen brněnských soutěží byly aktualizovány v odkazech: Výsledky a Tabulky a STDK s pokutami.
1.futsalová Chance liga - 9.kolo
Helas Brno-Benago Praha 2:5, Slavia Praha-Tango Brno 2:8, Nejzbach V.Mýto-Agromeli Brno 3:1, Sparta Praha-Balticflora Teplice 2:3, Hr.Králové-ERAPACK Chrudim 3:10, Indoss Plzeň-SAT-AN Kladno 1:4.
1. ERAPACK Chrudim 9 8 0 1 54:21 24
2. Baltica Teplice 8 7 1 0 37:14 22
3. Tango Brno 9 7 0 2 62:25 21
4. Benago Praha 9 4 2 3 34:30 14
5. SAT-AN Kladno 9 4 1 4 22:30 13
6. Vysoké Mýto 8 4 0 4 32:27 12
7. Helas Brno 9 4 0 5 32:27 12
8. Slavia Praha 9 4 0 5 31:40 12
9. Sparta Praha 9 2 3 4 23:27 9
10. Hr.Králové 9 2 1 6 25:46 7
11. Agromeli Brno 9 2 0 7 21:49 6
12. Indoss Plzeň 9 1 0 8 17:54 3
2.liga východ - 5.kolo
Volfířov-Amor Vyškov 6:12, SK Líšeň Brno-Torf Pardubice 2:0, Jeseník-VŠB Ostrava 1:5, Likop Třinec-Choceň 6:2, Šumperk-Vítkovice 4:5.
1. Likop Třinec 5 4 1 0 26:12 13
2. VŠB Ostrava 5 3 2 0 29:17 11
3. Roub Vítkovice 5 2 3 0 23:19 9
4. Amor Vyškov 5 2 2 1 26:19 8
5. Delta Šumperk 5 2 1 2 16:16 7
6. Gilotina Choceň 5 2 0 3 19:22 6
7. SK Líšeň Brno 5 2 0 3 10:18 6
8. Sistemo Volfířov 5 1 2 2 34:35 5
9. Torf Pardubice 5 1 0 4 15:28 3
10. Gamaspol Jeseník 5 0 1 4 10:22 1
Divize E jižní Morava – 7.kolo
Pivovar Vyškov-Arsenal Kuřim 5:9 (2:3), Kolečkář Jaroslav 3, Mikloška Jan, Pánek Jan-Hrazděra Michal 2, Sadílek Pavel 2, Machát Jakub 2, Hrbek Aleš, Klusák Stanislav, vlastní, ŽK: Pánek Jan, Mikloška Jan (PV),
Žabinští Vlci Brno-Lazor Vyškov 10:3 (6:1), Hansl Ladislav 5, Starý Petr 3, Saxl Radim, Jakeš Martin-Lička Martin, Růžička Jiří, Lička Josef ml., ŽK: Hansl Ladislav, Pospíšil Tomáš (ŽV),
Agromeli Brno B-Tomson Brno 5:4 (3:3), Logara Vanja 2, Lukšija Haris, Hanus Jakub, Němec Martin-Sitar Tomáš, Motyčka Dušan, Kuchovský Ondřej, Hrůza Marek, ŽK: Němec Martin (Ag),
Toka Brno-Helas Brno B 2:4 (2:1), Přichystal Ondřej, Příkrý Marek-Hanuš Martin 2, Cupák David, Šplíchal Martin, ŽK: Balák Marek (TB), Lidmila Jakub (H),
Havlíčkův Brod-Květnice Tišnov 7:4 (2:1), Kavka Daniel 4, Vopršal Matěj 2, Koudelka Luboš - Chlup Martin 2, Červený Pavel, Panovský Lukáš, ŽK: Fiala Patrik, Kavka David (HB), Matůš Roman (KT),
Tango Brno B-Nasan Brno 6:2 (2:2), Homola Jan 2, Seidler Michal, De Ramon Murria Javier, Walla Marek, Pollák Erik-Černý Martin, Trčka Miroslav, ŽK: Beránek Jiří (T), Trčka Miroslav (N).
1. Helas Brno B 7 5 2 0 31:21 17
2. Tango Brno B 7 5 0 2 43:26 15
3. Květnice Tišnov 7 4 1 2 32:22 13
4. Arsenal Kuřim 7 4 1 2 42:40 13
5. Toka Brno 7 4 0 3 43:29 12
6. Žab.Vlci Brno 7 4 0 3 37:31 12
7. Havlíčkův Brod 7 3 1 3 37:38 10
8. Nasan Brno 7 3 1 3 20:24 10
9. Tomson Brno 7 2 2 3 16:19 8
10. Pivovar Vyškov 7 2 0 5 31:43 6
11. Agromeli Brno B 7 1 1 5 27:44 4
12. Lazor Vyškov 7 0 1 6 29:51 1
Krajský přebor jižní Morava – 7.kolo
Gladiators Brno-Sokol Bučovice 7:2 (5:1), Rozehnal Tomáš 2, Bodický Michal 2, Úlehla Radek, Němec Vojtěch, Jakeš Tomáš-Bil Martin, Havránek Marek, ŽK: Vrábel Patrik (SB),
Remos Oslavany-Slovan Brno 5:3 (1:2), Oulehla David 2, Husák Tomáš, Koudelný Milan, Michalica Ivan-Weiss David, Čejka Lukáš, Sládek Filip, ŽK: Polák Michal (Sl),
Egretta Bílovice-SK Líšeň Brno B 1:1 (0:1), Kaňa Vojtěch-Josefi Tomáš, ŽK: Maruš Pavel, Toncr Michal, Rozbořil Lukáš (Eg), Josefi Tomáš, Kusák Ivo, Ptáček Jan (L),
Slovan Brno-Agromeli Brno C 7:4 (3:4), Knee Radek 4, Herinek Lukáš 2, Čejka Lukáš-Němec Martin 3, Vaculík Tomáš, ŽK: Knee Radek (Sl), Němec Martin (Ag),
United Ivančice-Orli Kotvrdovice 2:7 (1:4), Štěpanovský Martin, Čermák David-Šenk Michal 2, Kunc Kamil, Gromský Petr, Daněk Ladislav, Zouhar Tomáš, Keprt Radek, ŽK: Štěpanovský Martin (UI), Daněk Ladislav, Gromský Petr (OK),
K5 Brno-Gladiators Brno hráno po uzávěrce.
1. Egretta Bílovice 8 5 2 1 36:24 17
2. SK Líšeň Brno B 7 4 2 1 34:19 14
3. Remos Oslavany 6 3 2 1 30:23 11
4. Gladiators Brno 7 3 2 2 26:21 11
5. Orli Kotvrdovice 7 3 1 3 39:32 10
6. United Ivančice 7 3 1 3 28:32 10
7. K5 Brno 6 3 1 2 19:17 10
8. Sokol Bučovice 6 3 0 3 38:36 9
9. FC Kloboučky 3 3 0 0 18:7 9
10. Slovan Brno 7 3 0 4 36:38 9
11. Agromeli Brno C 5 1 0 4 21:44 3
12. Technika Brno 5 0 1 4 22:32 1
13. Mitra Brno 6 0 0 6 16:38 0
Okresní přebor Brno město - 10.kolo
RYBNICKÁ:
Panama-Arsenal B 0:1 (0:1), Lejsek Tomáš, ŽK: Báňa T. (A), ČK: Sádovský, Dvořáček (P), Lejsek, Krejčí (A),
Stones-Arsenal B 3:1 (3:1), Mrázek David 2, Palát Martin-Báňa Martin,
Panama-Rychlé pípy 2:1 (1:0), Mach Zdeněk, Šamánek Josef-Horák Martin,
Stones-Rychlé pípy 2:2 (1:2), Stanev Lubomír, Pokorný Ondřej-Sedlák Jindřich 2, ŽK: Hrabčák, Doležal (S), Horák (RP),
SOŠ OOM-Kickers 8:1 (3:0), Škoda Milan 3, Škoda Jiří 2, Vencl Jiří 2, Kovář Václav-Kalus Vlastislav,
SOŠ OOM-Tango C 4:1 (2:0), Škoda Jiří 2, Vencl Jiří, Polák Martin-Šuvada Pavel,
Gladiators B-Kickers 3:3 (0:1), Němec Vojtěch, Rozehnal Tomáš, Jakeš Tomáš-Pavlíček Miroslav, Šuráň Michal, Chamko Michal, ŽK: Němec (G),
Gladiators B-Tango C 5:2 (1:1), Bodický Michal 3, Havelka Hynek, Hložánek Tomáš-Mittner Antonín, Šuvada Pavel, ŽK: Šuvada, Vorel (T).
1. Stones 10 7 2 1 31:17 23
2. San Marino 10 7 1 2 29:21 22
3. Gladiators B 10 6 3 1 38:19 21
4. Panama 10 6 2 2 25:18 20
5. Kickers 10 5 2 3 42:30 17
6. SOŠ OOM 10 5 2 3 40:28 17
7. Blue Flames 10 5 1 4 44:39 16
8. Kalábek 10 5 1 4 31:39 16
9. Arsenal B 10 4 3 3 31:29 15
10. Rychlé pípy 10 3 1 6 31:32 10
11. Agromeli D 10 3 1 6 32:41 10
12. Saňaři 10 3 0 7 37:44 9
13. Tango C 10 2 3 5 30:44 9
14. Helas C 10 2 2 6 41:53 8
15. Orel Řečk. 10 2 2 6 35:47 8
16. Hustopeče 10 2 0 8 31:47 6
STOP na 1 násl.utkání: Horák (R.pípy)-4ŽK, Dvořáček (Panama)-ČK+surová hra-zbytek!
Střelci: Lejska (R.pípy) a Šuvada (Tango C)-14, Cupák D.(Helas C)-11.
1.A brněnská třída – 15.kolo
KNESLOVA:
Madrid-Parmagianni 3:9 (3:4), Putna 2, Kroupa-Šafář 5, Smutný 2, Onderka, Zelenka,
Celeano-Dynamo 2:8 (0:2), Pátek M., Rouzek-Křižák 4, Ostrý 2, Kopecký J., Janík, ŽK: Pátek D.(C),
Bianco-Tomson B 0:7 (0:2), Hrůza 3, Motyčka 2, Šimeček J., Höll R., ŽK: Podloucký J.(Bi),
Wodowa-Atlantis 4:2 (3:1), Chlubný Ji. 2, Lončarič, Křivka-Korček, Mrňa,
Kalábek B-Poclain 4:2 (3:2), Kotzian 2, Jandl, Křivánek-Šikula, Helleport,
BB Press-Panama B 3:2 (0:2), Caha 2, Lipovský-Janderka 2, ŽK: Caha(BB),
Torcida-Soccer 4:7 (1:5), Kosík 2, Rohánek, Soukop-Klimas 2, Jaroš 2, Novotný, Skácel, Ondrík, ŽK: Galvas(Tr),
Pískovna-K5 B 2:1 (1:0), Hřebíček Z., Purket-Strádal.
Podzimní tabulka:
1. Dynamo 15 12 2 1 74:27 38
2. Tomson B 15 11 3 1 61:21 36
3. Pískovna 15 12 0 3 66:44 36
4. Kalábek B 15 11 0 4 66:45 33
5. Wodowa 15 8 4 3 48:31 28
6. Celeano 15 8 1 6 62:61 25
7. Parmagianni 15 7 1 7 66:63 22
8. Bianco 15 6 4 5 39:47 22
9. K5 B 15 6 1 8 47:43 19
10. Soccer 15 5 3 7 33:41 18
11. BB Press 15 5 3 7 44:57 18
12. Panama B 15 4 2 9 36:51 14
13. Madrid 15 4 1 10 44:68 13
14. Torcida 15 2 3 10 37:76 9
15. Atlantis 15 2 2 11 32:50 8
16. Poclain 15 0 4 11 30:60 4
Střelci: Šafář (Parmagianni)-22, Kubíček (Pískovna)-18, Caha (BB Press)-17.
1.B brněnská třída - 15.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.B-SK Líšeň C 5:1 (3:0), Vlk 3, Jurčík 2-Denk, ČK: Hruška(OŘ), ŽK: Novák(OŘ), Ptáček(L),
Jehnice-Atraps 6:2 (3:2), Marek 3, Král M. a T., Pluháček-Skřivan, Ryšavý, ŽK: Skřivan(A),
Flamengo-Starobrno 8:3 (2:1), Havelka 5, Pokorný 2, Dymanus-Jaroš, Grym, Horňáček, ČK: Bumba(St), ŽK: Dymanus(Fl),
Mitra B-Slovan B 2:5 (1:2), Hambálek A. a K.-Polák 2, Weiss, Pokorný, Čejka, ŽK: Polák(Sl),
R.I.P.-Celtic 6:5 (3:1), Knotek 2, Schäfer, Barvíř, Brada, Toman-Kašpar 2, Špaček 2, Starý, ŽK: Špaček(C),
FFT-Incident 0:3 (0:0), Cupák 2, Izák,
Gloria-Onyx 6:3 (4:0), Knoflíček 3, Macko 2, Fic-Balas, Gorčík, Hajný, ŽK: Hajný, Čempel(On),
Svážná-Nasan B 2:3 (1:0), Antoš, Herynek-Rampula, Kocourek ml., Burian, ŽK: Štěpánek(Sv).
Podzimní tabulka:
1. Slovan B 15 12 1 2 75:38 37
2. Svážná 15 11 2 2 65:30 35
3. Flamengo 15 10 1 4 56:62 31
4. FFT 15 9 2 4 45:22 29
5. Nasan B 15 9 2 4 48:39 29
6. Atraps 15 9 1 5 47:38 28
7. R.I.P. 15 8 1 6 46:41 25
8. Mitra B 15 8 1 6 33:33 25
9. Gloria 15 7 0 8 58:51 21
10. Jehnice 15 6 3 6 49:48 21
11. Incident 15 5 1 9 25:42 16
12. Onyx 15 5 0 10 46:59 15
13. Orel Řečk.B 15 4 1 10 45:51 13
14. SK Líšeň C 15 3 2 10 37:51 11
15. Celtic 15 1 4 10 42:59 7
16. Starobrno 15 2 0 13 28:81 6
Střelci: Havelka (Flamengo)-25, Knoflíček (Gloria)-23, Rampula (Nasan B)-18.
2.A brněnská třída - 15.kolo
LUŽÁNKY:
Atraps B-Apollo 0:6 (0:2), Shromáždil 3, Pešek 2, Sýkora P., ŽK: Lužina(At), Ondřík(Ap),
Jehnice B-Orel Řečk.C 2:3 (1:1), Král M., Pluháček-Jurčík 2, Kugler, ŽK: Axman P.(J), Dočkal(OŘ),
Kalasar-Excalibur 5:2 (3:0), Bittner 2, Vašut 2, Konjoryan-Jelínek, Tomsa,
Židenice-Bastards 1:9 (0:2), Uhlíř-Sedláček Jan 3, Grečko 2, Darvaš 2, Votoupal, Drmola, ŽK: Jurásek V.(Ž), Votoupal(Ba),
Chlup.pozůstalí-Q.P.Chrlice 4:2 (1:1), Kadlčák ml.3, Bubílek-Kamenický 2,
Řečkovice-Tempo 1:5 (0:1), Jonáš-Maléř, Šesták, Mikšovský, Psotka, Jedlička, ŽK: Sommer(Ř),
Edesseg-Beermingham 3:0 (2:0), Botorek 2, Vejmělek,
Technika B-Gascar 3:7 (1:3), Polách 3-Maňák P.5, Krůtil 2, ŽK: Klusák(Tch), Dvořáček(G).
Podzimní tabulka:
1. Tempo 15 13 0 2 53:23 39
2. Gascar 15 12 1 2 84:32 37
3. Kalasar 15 11 3 1 70:31 36
4. Bastards 15 11 0 4 90:40 33
5. Q.P.Chrlice 15 9 1 5 59:44 28
6. Chl.pozůst. 15 8 3 4 43:35 27
7. Apollo 15 7 2 6 51:60 23
8. Jehnice B 15 6 3 6 34:33 21
9. Orel Řečk.C 15 6 2 7 51:61 20
10. Edesseg 15 5 2 8 26:49 17
11. Židenice 15 4 2 9 39:48 14
12. Beermingham 15 4 2 9 33:54 14
13. Technika B 15 4 2 9 29:53 14
14. Řečkovice 15 3 1 11 37:60 10
15. Atraps B 15 3 0 12 26:53 9
16. Excalibur 15 2 0 13 32:81 6
Střelci: Krůtil (Gascar)-28, Kraus (Kalasar)-21, Horvát (Gascar)-19.
2.B brněnská třída - 15.kolo
SVÁŽNÁ:
Napoleon-R.I.P. B 6:1 (3:0), Žáček O.2 a Pa.2 a Pe., Kmeť-Granát,
Fauna-Kampa 3:8 (1:2), Dvořák 2, Staněk-Handl 3, Šverák 2, Jurda, Barša, Lecointre,
Anitals-Greens 2:5 (0:3), Tříska 2-Balát 2, Zvěřina T., Šlahora, Hrazdílek, ŽK: Tříska(An), Balát, Zvěřina T.(G),
Olymp-Celeano B 5:0 (kont.), Celeano B se nedostavilo,
Jiříkovice-Syrovice 3:2 (2:2), Spružina K., Kučera J. a P.-Minařík, Hlavoň, ŽK: Kala(J), Suchánek(S),
ProBrno-Agora 2:1 (0:0), Koch, Vévoda-Póč,
Kormidlo-Bolest 4:2 (2:1), Cesar 2, Roštínský 2-Mička, Šimerle, ŽK: Roštínský, Švábenský(Ko),
Orel Obřany-AVM Metal 6:3 (4:1), Jeřábek, Uhlíř, Čech, Minařík, Polášek, Scharda-Ondroušek, Beneš, Růžička, ŽK: Stejskal(M).
Podzimní tabulka:
1. Napoleon 15 14 1 0 72:28 43
2. Kormidlo 15 11 1 3 71:47 34
3. Orel Obřany 15 11 1 3 71:48 34
4. ProBrno 15 9 2 4 61:36 29
5. Syrovice 15 9 1 5 53:26 28
6. Jiříkovice 15 8 1 6 61:47 25
7. R.I.P. B 15 8 1 6 56:49 25
8. Agora 15 6 3 6 61:60 21
9. AVM Metal 15 6 2 7 57:58 20
10. Celeano B 15 5 1 9 34:56 16
11. Bolest 15 4 3 8 39:50 15
12. Kampa 15 4 3 8 37:50 15
13. Greens 15 5 0 10 46:60 15
14. Olymp 15 4 2 9 50:59 14
15. Anitals 15 3 1 11 28:59 10
16. Fauna 15 1 1 13 38:102 4
STOP na 3 násl.utkání: Farlík (AVM Metal)-ČK+hr.nesp.chování-zbytek!
Střelci: Minařík (Obřany)-24, Spružina K.(Jiříkovice)-23, Kunc (Olymp)-21.
2.C brněnská třída - 15.kolo
KOUNICOVA:
Barum-Bl.Flames B 3:5 (0:0), Mader 2, Knoflíček-Táborský 3, Mendel, Podhrázský,
All In-Gepard 0:5 (0:3), Kabát 3, Bláha, Kolář,
Flamengo B-Bystrc 3:3 (1:1), Havelka 2, Pokorný-Doušek, Hnátek, Fabiánek, ŽK: Pokorný, Pazio(F),
FC Vinohrady-FFT B 2:2 (0:1), Blažek, Jendruščák-Brtník, Zouhar,
Saňaři B-Benfika 2:1 (1:0), Sedláček F., Linhart-Houra,
West Žab-Adrenalin 2:2 (1:1), Šlachta, Halbina-Sapoušek, Hlavoň, ČK: Hrouzek(WŽ),
Kohouti-Debakl 4:0 (1:0), Antal 2, Hegner, Seitler, ŽK: Meitner(D),
Red Devils-Tropicana 6:7 (2:5), Fremml D.4, Ducháček, Smolík-Čtvrtečka 2, Jurnečka 2, Zítka 2, Gratias.
Podzimní tabulka:
1. Bl.Flames B 15 14 1 0 93:43 43
2. Saňaři B 15 10 0 5 67:45 30
3. Kohouti 15 8 1 6 50:47 25
4. FFT B 15 7 3 5 50:28 24
5. Bystrc 15 7 3 5 43:38 24
6. Debakl 15 7 2 6 33:34 23
7. Benfika 15 6 4 5 36:25 22
8. Barum 15 5 5 5 38:35 20
9. Adrenalin 15 6 2 7 41:43 20
10. West Žab 15 6 2 7 39:43 20
11. FC Vinohrady 15 6 2 7 37:46 20
12. Gepard 15 6 1 8 42:38 19
13. Red Devils 15 5 2 8 44:61 17
14. Flamengo B 15 4 2 9 40:65 14
15. Tropicana 15 4 0 11 39:58 12
16. All In 15 3 2 10 27:70 11
STOP na 1 násl.utkání: Hrouzek (W.Žab)-2ŽK=ČK, Meitner (Debakl)-4ŽK!
Střelci: Sedláček F.(Saňaři B) a Táborský (B.Flames B)-23, Fremml D.(Red Devils)-21.
2.D brněnská třída - 15.kolo
SVÁŽNÁ:
Žab.Vlci B-Stones B 4:2 (1:1), Hansl 4-Javora, Medveď,
U Boba-Deportivo 3:1 (1:0), Široká Ma.2, Milotinský-Steinhauser,
Attack-Kobas 4:5 (1:2), Lidmila 2, Líška, Králíček-Koutný O.3, Hort, Sojka, ŽK: Sojka(K),
Across-Schalke 1:4 (1:3), Zavřel-Dosedla 2, Hladký, Červený,
RST-Carpe Diem 2:3 (1:2), Alexa, Prokeš-Stejskal 2, Nekvapil,
Jezdci-Eliška 4:4 (1:4), Duchaň 2, Rudolecký T., Smolka-Kalvoda 3, Novák, ŽK: Točev(J), Vychodil(E),
Sokolnice-Holásky 3:1 (2:1), Přichystal 2, Straka-Kotrla,
Agromeli E-Nasan C 3:2 (2:1), Uhl 2, Jašek-Nesvatba, Hunkes.
Podzimní tabulka:
1. Žab.Vlci 15 12 2 1 90:43 38
2. Across 15 11 1 3 71:35 34
3. Schalke 15 9 3 3 61:43 30
4. U Boba 15 9 1 5 82:52 28
5. Agromeli E 15 7 3 5 51:43 24
6. Jezdci 15 7 3 5 49:47 24
7. Kobas 15 8 0 7 44:49 24
8. Sokolnice 15 7 2 6 50:62 23
9. Nasan C 15 6 3 6 42:36 21
10. Stones B 15 5 2 8 43:44 17
11. Holásky 15 5 2 8 41:48 17
12. Eliška 15 5 2 8 33:47 17
13. Deportivo 15 4 2 9 47:65 14
14. Attack 15 4 1 10 42:73 13
15. Carpe Diem 15 3 3 9 41:61 12
16. RST 15 2 2 11 24:63 8
Střelci: Ševčík (Across)-28 a Hansl (Ž.Vlci B)-28, Hladký (Schalke)-23.
3.A brněnská třída - 10. a 11.kolo
RYBNICKÁ:
Storks-St.Lískovec 6:0 (2:0), Bezděk 5, Ochvat,
Bosonohy-Inter 1:2 (1:1), Ševčík-Chalabala D., Čáslavský, ŽK: Cvrkal(B), Krčmař(I),
St.Lískovec-Escobar 2:3 (0:2), Palát P.2-Šrubař, Koplík, Němeček J., ŽK: Kostka(SL), Hanuš(Es),
Tropa-Bosonohy 7:2 (3:2), Novotný P.2, Faistl L., Dittrich, Heinz, Uherka D. a T.-Cvrkal, Kechajov,
Escobar-Hustopeče B 3:3 (2:2), Šperlín, Koplík, Kučera-Nečas, Tomaštík, Kadlíček,
Citizens-Tropa 2:9 (2:2), Černý T.2-Faistl L.3 a T., Novotný P.3, Heinz, Prokop,
Hustopeče B-RLF 4:2 (3:0), Nečas 2, Stehlík, Kadlíček-Liška, Baratli, ŽK: Baratli(RLF),
Lamy-Citizens 0:7 (0:2), Černý P.2, Doležal 2, Havel 2, Karásek,
RLF-Kocovina 6:7 (3:5), Baratli 3, Kinc, Liška, Pospíšil-Elis 3, Mouka 2, Květ, Jurkovský, ČK: Baratli(RLF), Mouka(K),
Ethanol-Lamy 3:7 (1:3), Vašek 2, Pokorný-Konečný 3, Keclík 2, Sklenář, Dostál,
Kocovina-Ethanol 3:2 (2:2), Elis 2, Jurkovský-Langer 2.
Podzimní tabulka:
1. Tropa 11 11 0 0 67:17 33
2. Hustopeče B 11 8 1 2 49:19 25
3. Citizens 11 8 0 3 44:35 24
4. Inter 11 6 3 2 29:21 21
5. Bosonohy 11 6 0 5 42:34 18
6. Lamy 11 5 2 4 35:31 17
7. RLF 11 5 1 5 38:41 16
8. Kocovina 11 4 1 6 28:45 13
9. Storks 11 3 1 7 23:49 10
10. Escobar 11 2 2 7 27:40 8
11. Ethanol 11 2 0 9 28:44 6
12. St.Lískovec 11 0 1 10 12:46 1
STOP na 2 násl.utkání: Baratli (RLF)-ČK+surová hra!
STOP na 1 násl.utkání: Mouka (Kocovina)-ČK+nesp.chování-zbytek!
Střelci: Novotný P.(Tropa) a Brabec (Bosonohy)-21, Nečas (Hustopeče B)-20.
3.B brněnská třída – 10.kolo
KRAVÍ HORA:
Restart-XXX 0:8 (0:2), Purkrábek 2, Lazar 2, Vaďura 2, Skřipský, Paseka
XXX-Nekop 2:3 (1:1), Paseka 2-Bukovský J., Kovář A., Kořenek, ŽK: Lazar(XXX),
UFO-Restart 4:2 (3:2), Viliš 2, Machovec 2-Honek 2,
Psychotip-UFO 2:4 (2:2), Sedlák, Telecký-Viliš 2, Kročil, Machovec, ŽK: Dřinka(UFO),
Madrid B-Psychotip 3:6 (1:3), Šulák 2, Vrbka-Sedlák 3, Šenkapoul, Musil, Jahůdka D., ŽK: Musil(P),
West Žab B-RLF B 2:2 (1:0), Kovář 2-Pospíšil 2, ŽK: Stehlíček(RLF),
RLF B-Madrid B 3:2 (1:0), Kabeláč, Novotný, Stehlíček-Linhart, Predný,
Vema-Litrpůl 1:0 (0:0), Rhaiem, ŽK: Vřešťál, Soukup(L),
Litrpůl-Besídka 3:7 (1:4), Sedlák 2, Skřička-Hanzlík 4, Johaník, Nesrsta, Toman.
Podzimní tabulka:
1. Nekop 10 9 1 0 51:17 28
2. WestŽab B 10 6 4 0 38:25 22
3. Vema 10 7 0 3 38:19 21
4. Besídka 10 6 1 3 41:46 19
5. UFO 10 5 1 4 33:30 16
6. Litrpůl 10 4 0 6 25:30 12
7. RLF B 10 3 3 4 23:30 12
8. Psychotip 10 4 0 6 28:39 12
9. XXX 10 2 2 6 29:26 8
10. Restart 10 1 1 8 23:41 4
11. Madrid B 10 1 1 8 15:41 4
Střelci: Kovář (WestŽab B)-18, Viliš (UFO)-14, Rhaiem (Vema)-12.
3.C brněnská třída – 10.kolo
SRBSKÁ:
United-Antabus 8:1 (5:1), Šelle R.3, Puimedon 3, Janusz 2-Sysel,
R.U.Medvídci-United 0:0 (0:0), ŽK: Puimedon(U),
Nashville-R.U.Medvídci 3:4 (2:0), Feix 2, Vágner-Fišer 3, Čecho,
Musketeers-Nashville 3:6 (1:6), Kňažík, Škarda, Kowalczyk-Feix 4, Vaněk, Skarka,
ASK-Raz Náraz 0:1 (0:0), Lajdorf,
Raz Náraz-Musketeers 3:2 (2:0), Rakovský 2, Lesenský-Kňažík, Mucherl,
Eldo-Parodia 2:0 (1:0), Buček P., Slámečka, ŽK: Gillar(P),
Parodia-Frutti di Mare 0:8 (0:3), Hlaváč 2, Beránek 2, Priessnitrz 2, Pospíšil, Malý,
Frutti di Mare-Mitra C 5:0 (kont.), Mitra C se nedostavila.
Podzimní tabulka:
1. Raz Náraz 10 9 1 0 36:18 28
2. ASK 10 7 1 2 34:16 22
3. Frutti Mare 10 6 2 2 35:13 20
4. United 10 5 4 1 34:15 19
5. Eldo 10 5 1 4 34:31 16
6. Antabus 10 4 2 4 27:33 14
7. Musketeers 10 2 2 6 19:27 8
8. Parodia 10 2 2 6 11:29 8
9. Mitra C 10 2 2 6 23:48 8
10. R.U.Medvídci 10 1 3 6 22:33 6
11. Nashville 10 2 0 8 27:39 6
Střelci: Lesenský (Raz Náraz)-21, Feix (Nashville)-13, Janusz (United)-11.
3.D brněnská třída – 10.kolo
KOMÁROV:
Měnín-M2 Shoes 2:5 (0:0), Dohnálek, Hlouch-Houšť 3, Patloka 2,
M2 Shoes-Modřice 5:6 (3:4), Houšť 2, Potočniak, Patloka, Srnský-Křepela J.4, Přikryl 2, ŽK: Patloka, Bajer(M2),
Alcatraz-Měnín 2:3 (0:1), Holčápek 2-Odrážka, Hlouch, Mares, ŽK: Holčápek, Rožnovský (A),
Luxury-Alcatraz 0:3 (0:3), Holčápek 3, ŽK: Kučera(L), Hanika, Šrot(A),
S.O.S.-Luxury 1:13 (0:6), Karika-Bartolšic 7, Štefáček 3, Pokorný 2, Kučera,
AB Střelice-Gooners 4:1 (3:0), Feist 2, Novotný, Peška-Radek M.,
Gooners-S.O.S. 6:3 (1:1), Radek M.2, Kratina, Maxa, Báňa, Zajíček-Jeřábek, Karika, Krmíček,
Inter B-Kuwait 1:7 (0:3), Strýček-Malíř 3, Žák 2, Prudil, Do,
Kuwait-Mejdan 20:2 (9:2), Žák 5, Malíř 4, Do 4, Kitner 3, Babák 2, Oščádal, Slováček-Stokláska, Hubík.
Podzimní tabulka:
1. Kuwait 10 9 1 0 72:12 28
2. M2 Shoes 10 7 1 2 44:22 22
3. Gooners 10 7 0 3 30:25 21
4. Měnín 10 6 1 3 37:23 19
5. AB Střelice 10 5 1 4 28:23 16
6. Luxury 10 5 0 5 31:22 15
7. Alcatraz 10 3 3 4 34:28 12
8. Modřice 10 3 2 5 34:38 11
9. Mejdan 10 3 0 7 26:60 9
10. Inter B 10 1 3 6 15:33 6
11. S.O.S. 10 0 0 10 16:81 0
Střelci: Malíř (Kuwait)-21, Křepela (Modřice)-13, Patloka (M2 Shoes)-12.
3.E brněnská třída – 10. a 11.kolo
KOMÁROV:
Here For Beer-Moravany 0:5 (kont.), Here For Beer se nedostavili,
Žab.Vlci C-Rangers 4:5 (1:3), Schneeweiss 2, Kollárik, Saxl-Večeřa 2, Navrátil, Mužíček, Nevrtal,
Moravany-Poclain B 5:4 (5:1), Javorský 4, Zamazal-Švanda, Pudelka, Holánek, Fichtl,
Juve-Žab.Vlci C 4:1 (3:1), Šafarčík J.2, Šmehlík, Rus-Schneeweiss, ČK: Schneeweiss(ŽV),
Poclain B-SOŠ OOM B 3:4 (0:2), Švanda, Šikula, Fichtl-Janíček 2, Hnilička, Pavlát, ŽK: Holánek(P),
Beďa team-Juve 1:3 (1:2), Ventruba-Konvalinka, Šafarčík J., Šmehlík, ŽK: Smolinka(Bt),
SOŠ OOM B-Hlt club 1:0 (0:0), Hnilička, ŽK: Jaroslav(Hlt),
Street Players-Beďa team 2:3 (0:1), Špaček, Vrána-Hlaváč, Filip, Ventruba, ŽK: Vrána, Němeček(SP),
Hlt club-Atlantis B 4:2 (4:0), Říha 2, Bečica, Jelínek-Hradecký, Mrňa,
Dukla-Street Players 6:5 (3:1), Svoboda 2, Tůma 2, Červinka, Szlauer-Vrána 2, Špaček, Kolbaba, Čonka P., ŽK: Kolbaba(SP),
Atlantis B-Dukla 2:3 (0:2), Lev, Mrňa-Szlauer 2, Tůma.
Podzimní tabulka:
1. Rangers 11 9 1 1 43:20 28
2. Juve 11 9 0 2 55:25 27
3. Žab.Vlci C 11 7 1 3 59:30 22
4. Moravany 11 6 2 3 48:41 20
5. Beďa team 11 5 3 3 36:26 18
6. Dukla 11 5 2 4 40:43 17
7. SOŠ OOM B 11 4 2 5 31:40 14
8. Atlantis B 11 4 0 7 32:40 12
9. Poclain B 11 4 0 7 31:44 12
10. Str.Players 11 3 0 8 38:46 9
11. Hlt club 11 2 2 7 34:56 8
12. Here Beer 11 1 1 9 18:54 4
STOP na 1 násl.utkání: Schneeweiss (Žab.Vlci C)-ČK!
Střelci: Klečka (Ž.Vlci C)-14, Javorský (Moravany)-12, Šťastný (Atlantis B)-10.
Okresní přebor Blansko – 14.kolo
Staroblansko–FPO Blansko B 1:4 (0:1), Kučera–Földvary 2, Kříž 2,
Sezbo Blansko–Mafia Blansko 6:3 (1:0), Navrátil, Doskočil, Vrána 4-Absatz 3,
FPO Blansko–DDM Blansko 21:0 (7:0), Kunc 5, Beneš 6, Žák 4, Kříž 3,
OSK Blansko–FC Sijétl 4:4 (2:3), Kratochvíl 2, Zukal, Azbayar–Flek M. 3, Král, ŽK: Král (Sijétl),
FC Sijétl–Sezbo Blansko 4:5 (2:3), Flek M. a P.3–Vrána 3, Navrátil, Smrž, 2ŽK=ČK: Flek R.(Sijétl).
Podzimní tabulka:
1. FPO Blansko 14 12 0 2 88:27 36
2. FPO Blansko B 14 9 1 4 72:41 28
3. Mafia Blansko 14 8 0 6 47:42 24
4. OSK Blansko 14 7 2 5 55:42 23
5. Sezbo Blansko 14 6 0 8 35:53 18
6. Staroblansko 14 6 0 8 34:42 18
7. FC Sijétl 14 5 2 7 47:51 17
8. DDM Blansko 14 0 1 13 26:106 1
Střelci: Absatz (Mafia)-19, Kříž (FPO)-18, Vrána (Sezbo) a Musil (OSK)-17.
Okresní přebor Brno venkov - 9.kolo
Veselka:
SK Veselka-FC Silůvky 6:4 (4:2), Dvořáček David 4, Dvořáček Jaroslav, Komínek Radim-Sedláček Jiří 2, Kolbert David, Kopal Marek,
Sokol Tetčice-FC Silůvky 6:4 (3:2), Sobotka Michal 2, Štoss Roman, Hajdín Miloš, Loucký Martin, Šrajtl Jakub-Sedláček Jiří, Kolbert Radoslav a David, Kopal Marek, ČK: Kolbert Radoslav (Sil),
Sokol Tetčice-Dream Team Budkovice 4:10 (2:5), Sobotka Michal 2, Konečný Luděk, Loucký Martin-Hubený Jiří 4, Slavík Milan 4, Bábuněk Josef 2, ŽK: Bábuněk Josef (BUD)
SK Veselka-Dream Team Budkovice 4:3 (3:2), Dvořáček David 2, Komínek Radim, Sedláček Dalibor-Slavík Milan 2, Hubený Jiří,
Střelice:
Jablíčko Letkovice-FC Bratčice 5:4 (1:2), Hradil Jiří 2, Holý Jakub 2, Brůža Luděk-Čížek Aleš 2, Rybníček David, Zajíc Jan, ŽK: Hradil Jiří, Hudeček Dominik (oba MSC)
Pitchpunti FC-FC Bratčice 6:7 (2:1), Podhrázký Leoš 5, Čermák Martin-Raus Michal 2, Čížek Aleš, Rybníček David, Pavliš Jaroslav, Zajíc Jan, Vacula Marek,
Jablíčko Letkovice-Žaves Nebovidy 5:6 (2:2), Novotný Lubomír 2, Hudeček Dominik 2, Kratochvíl Radomír-Machálek Patrik 5, Kroupa Tomáš, ŽK: Kratochvíl Radomír, Cirók Josef (oba MSC)-Machát Adam (NEB),
Pitchpunti FC-Žaves Nebovidy 6:9 (1:5), Hovorka Luboš 2, Příhoda Václav 2, Gacov David, Čermák Martin-Machát Adam 4, Parys Petr ml. 2, Machálek Patrik 2, Herinek Petr, ČK: Parys Roman (NEB),
Jablíčko Letkovice-Pitchpunti FC 3:2 (1:0), Cirók Josef, Novotný Lubomír, Wognar Josef-Čermák Martin 2.
Podzimní tabulka:
1. SK Veselka 9 7 1 1 50:24 22
2. FC Bratčice 9 7 0 2 53:29 21
3. Žaves Nebovidy 9 6 0 3 54:41 18
4. FC Silůvky 9 6 0 3 32:24 18
5. Jabl.Letkovice 9 4 2 3 34:30 14
6. D.Team Budkovice 9 4 0 5 33:46 12
7. Sokol Tetčice 9 3 1 5 38:52 10
8. Remos Oslavany B 8 3 0 5 22:32 9
9. Pitchpunti FC 9 1 0 8 27:45 3
10. Trafo Padochov 8 1 0 7 19:39 3
Střelci: Komínek (Veselka)-21, Dvořáček (Veselka) a Zajíc (Bratčice)-19.
INZERCE
ZIMNÍ LIGA - BRNO OPEN 2014
Brněnská asociace futsalu pořádá zimní ligu ve futsalu BRNO OPEN 2014, která se uskuteční od ledna do dubna v nafukovací hale na Rybnické 75 v Novém Lískovci. Výše startovného je 4000 korun. Zájemci se mohu přihlásit do konce listopadu na tel.: 777 652 077 nebo 602 502 077 (Zd.Polák).