FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 24.11.2013
FUTSAL 17.11.2013
1.futsalová Chance liga - 11.kolo
Sparta Praha-Agromeli Brno 5:0, Slavia Praha-Nejzbach V.Mýto 3:5, Hr.Králové-Balticflora Teplice 2:5, Helas Brno-Tango Brno v pondělí 25.11. ve 20:00 na Vodově, Kladno-Benago Praha a Indoss Plzeň-ERA-PACK Chrudim odloženo.
1. Baltica Teplice 11 10 1 0 53:19 31
2. ERA-PACK Chrudim 10 9 0 1 57:22 27
3. Tango Brno 10 8 0 2 72:28 24
4. Vysoké Mýto 11 6 0 5 46:41 18
5. Benago Praha 10 5 2 3 45:31 17
6. SAT-AN Kladno 10 5 1 4 26:32 16
7. Helas Brno 10 4 0 6 33:30 12
8. Sparta Praha 11 3 3 5 34:34 12
9. Slavia Praha 11 4 0 7 35:51 12
10. Hr. Králové 11 2 1 8 30:61 7
11. Agromeli Brno 11 2 0 9 23:58 6
12. SK Indoss Plzeň 10 1 0 9 18:65 3
2.liga východ - 7.kolo
SK Líšeň Brno-Amor Vyškov 6:4, Jeseník-Volfířov 6:2, Likop Třinec-Torf Pardubice 12:2, Šumperk-VŠB Ostrava 3:7, Vítkovice-Choceň 3:2.
1. VŠB Ostrava 7 5 2 0 42:25 17
2. Likop Třinec 7 5 1 1 43:20 16
3. Roub Vítkovice 7 3 3 1 30:27 12
4. SK Líšeň Brno 7 4 0 3 25:25 12
5. Amor Vyškov 7 3 2 2 36:29 11
6. Delta Šumperk 7 3 1 3 23:25 10
7. Gamaspol Jeseník 7 2 1 4 27:28 7
8. Gillotina Choceň 7 2 0 5 23:29 6
9. Sistemo Volfířov 7 1 2 4 39:50 5
10. Torf Pardubice 7 1 0 6 21:51 3
Divize E jižní Morava – 9.kolo
Pivovar Vyškov-Žabinští Vlci Brno 7:4 (5:1), Pánek Jan 3, Mikloška Jan 2, Grim Jaromír 2-Stoklásek Martin, Starý Petr, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, ŽK: Mikloška Jan, Pánek Jan, Grim Jaromír (PV), Stoklásek Martin, Starý Petr, Pospíšil Tomáš (ŽV),
Agromeli Brno B-Lazor Vyškov 7:6 (3:3), Lukšija Haris 3, Hanus Jakub 2, Logara Vanja, Kalina Martin-Lička Martin, Tobolík Radek, Růžička Jiří, Novotný Václav, Lička Josef ml., Novotný Filip, ŽK: Němec Martin (AB), Novotný Filip (LV),
Toka Brno-Arsenal Kuřim 6:6 (2:5), Přichystal Ondřej 2, Hajnovič Martin, Uher David, Ryšavý Vlastimil, Zavadil Ondřej-Sláma Jiří 2, Sadílek Pavel, Machát Jakub, Chlup Tomáš, Kuldan František, ŽK: Demko Luboš (TB), Chlup Tomáš (AK),
Nasan Brno-Helas Brno B 5:5 (2:1), Rampula David 2, Kramoliš Martin, Brabec Miloslav, Trčka Miroslav-Levčík Patrik 3, Cupák David 2, ŽK: Kocourek Lubomír (NB), Cupák David, Levčík Patrik(HB),
Havlíčkův Brod-Tomson Brno a Tango Brno B-FC Květnice hráno po uzávěrce.
1. Tango Brno B 8 6 0 2 50:28 18
2. Helas Brno B 9 5 3 1 38:33 18
3. Arsenal Kuřim 9 5 2 2 57:50 17
4. Toka Brno 9 5 1 3 53:37 16
5. Žab.Vlci Brno 9 5 0 4 50:43 15
6. Květnice Tišnov 8 4 1 3 34:26 13
7. Pivovar Vyškov 9 4 0 5 45:52 12
8. Nasan Brno 9 3 2 4 31:36 11
9. Havlíčkův Brod 8 3 1 4 41:47 10
10. Tomson Brno 8 2 2 4 21:26 8
11. Agromeli Brno B 9 2 1 6 39:59 7
12. Lazor Vyškov 9 1 1 7 42:64 4
Krajský přebor jižní Morava – 10.kolo
Gladiators Brno-Mitra Brno 2:1 (1:0), Matušík Lukáš, Jakeš Tomáš-Sládek Rostislav,
Agromeli Brno C-Sokol Bučovice 5:11 (1:7), Kratochvíl Martin 2, Balkovič Miroslav 2, Aujeský Michal-Nevole Petr 3, Lazor Jaromír 2, Volec Rudolf 2, Drlík Martin, Gremmel Jakub, Chadima Jan, Vrábel Patrik,
FC Kloboučky-Egretta Bílovice 5:3 (0:0), Koval Stanislav 2, Jeřábek Michal 2, Maruška Milan-Maruš Pavel, Vašina Jiří, Kaňa Vojtěch, ŽK: Svoboda Dušan (K), Maruš Pavel, Henzel Jiří (EB),
Slovan Brno-SK Líšeň Brno B 4:3 (1:2), Herinek Lukáš 2, Pokorný Jakub, Mičko Jakub-Pouchlý David, Procházka Petr, Fellmann Adam, ŽK: Mičko Jakub (SB),
Mitra Brno-Remos Oslavany 3:3 (2:0), Rybníček Michal, Nachtnébl Luboš, Sládek Rostislav-Koudelný Milan, Čermák Vladimír, Michalica Ivan, ŽK: Šotola Tomisla (MB), Kremláček Michal (RO),
Technika Brno-Gladiators Brno 3:4 (0:2), Vlk Martin 2, Polách Stanislav-Němec Vojtěch 2, Matušík Lukáš 2, ŽK: Hrabálek Marek, Hudeček Jaromír (TB),
United Ivančice-FC Kloboučky a K5 Brno-Agromeli Brno C hráno po uzávěrce.
1. SK Líšeň Brno B 9 5 2 2 43:25 17
2. Egretta Bílovice 9 5 2 2 39:29 17
3. Gladiators Brno 10 5 2 3 32:28 17
4. Remos Oslavany 8 4 3 1 38:28 15
5. Orli Kotvrdovice 8 4 1 3 44:34 13
6. K5 Brno 8 4 1 3 24:22 13
7. Sokol Bučovice 8 4 0 4 57:50 12
8. FC Kloboučky 4 4 0 0 23:10 12
9. Slovan Brno 9 4 0 5 42:46 12
10. United Ivančice 8 3 1 4 30:38 10
11. Technika Brno 7 1 1 5 34:44 4
12. Agromeli Brno C 6 1 0 5 26:55 3
13. Mitra Brno 8 0 1 7 20:43 1
Okresní přebor Brno město - 12.kolo
RYBNICKÁ:
Stones-Gladiators B 1:2 (1:1), Mrázek David-Pavlica Ondřej, Bodický Michal, ŽK: Němec V.(G),
Panama-Gladiators B 2:1 (0:0), Studený Jiří, Sádovský Martin-Bodický Michal, ŽK: Sádovský Martin, Studený Petr (P),
Stones-SOŠ OOM 3:4 (2:2), Syrový Jakub, Mrázek David, Šebetovský Jan-Kovář Václav 2, Škoda Milan, Polák Martin, ŽK: Doležal Petr, Brychta Aleš (St.), ČK: Škoda Jiří (SOŠ),
Panama-SOŠ OOM 0:0 (0:0), ŽK: Studený Jiří (P),
Rychlé pípy-Saňaři 4:8 (3:1), Lejska Martin 3, Sedlák Jindřich-Sekanina Kamil 3, Mlateček Jan 2, Pospíšil Roman, Lukáš Marek, Mahovský Michal,
Rychlé pípy-Hustopeče 2:9 (0:3), Ruibar Jakub 2-Kopeček Petr 2, Dolíhal Petr 2, Stehlík Marek 2, Eliáš Patrik, Vlach Martin, Vejvančický Marek, ŽK: Doušek Patrik (H), ČK: Žvachula Zdeněk (Rp),
Arsenal B-Saňaři 4:8 (1:4), Čuhel Martin 2, Lejsek Tomáš, Báňa Martin-Mlateček Jan 2, Zmrzlý Milan 2, Sekanina Kamil 2, Mahovský Michal 2, ŽK: Kubíček Martin (S),
Arsenal B-Hustopeče 4:4 (3:4), Lejsek Tomáš, Čuhel Martin, Báňa Martin, Hudec David-Doušek Marek 2, Caha Jakub, Dolíhal Petr, ŽK: Hudec David (A).
1. San Marino 12 8 2 2 36:27 26
2. Gladiators B 12 7 3 2 41:22 24
3. Panama 12 7 3 2 27:19 24
4. Stones 12 7 2 3 35:23 23
5. Kickers 12 6 3 3 56:38 21
6. SOŠ OOM 12 6 3 3 44:31 21
7. Kalábek 12 5 2 5 36:46 17
8. Blue Flames 12 5 1 6 53:52 16
9. Arsenal B 12 4 4 4 39:41 16
10. Saňaři 12 5 0 7 53:52 15
11. Orel Řečk. 12 4 2 6 48:55 14
12. Agromeli D 12 4 1 7 40:52 13
13. Helas C 12 3 3 6 51:60 12
14. Hustopeče 12 3 1 8 44:53 10
15. Rychlé pípy 12 3 1 8 37:49 10
16. Tango C 12 2 3 7 34:54 9
STOP na 4 násl.utkání: Dítě (Kickers)-ČK+HNCH+vyhr. rozh.-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Žvachula (Rychlé pípy)-2ŽK=ČK.
Střelci: Lejska (R.pípy)-17, Sekanina (Saňaři)-15, Šuvada (Tango C)-14.
INZERCE
ZIMNÍ LIGA - BRNO OPEN 2014
Brněnská asociace futsalu upozorňuje na poslední volná místa na zimní lize ve futsalu BRNO OPEN 2014, která se uskuteční od ledna do dubna v nafukovací hale na Rybnické 75 v Novém Lískovci. Výše startovného je 4000 korun. Zájemci se mohu přihlásit do konce listopadu na tel.: 777 652 077 nebo 602 502 077 (Zd.Polák).