FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.12.2013
FUTSAL 8.12.2013
Finále poháru ve futsalu FAČR
Semifinále: Benago Praha-Slavia Praha 5:2 (5:1), Nejzbach Vysoké Mýto-ERA-PACK Chrudim 0:6 (0:3).
Finále: Benago Praha-ERA-PACK Chrudim 1:6 (1:2).
2.liga východ - 9.kolo
Jeseník-Amor Vyškov 8:8, Likop Třinec-SK Líšeň Brno 7:1, Šumperk-Volfířov 8:4, Vítkovice-Pardubice 6:1, Choceň-VŠB Ostrava 3:5.
1. VŠB Ostrava 9 6 3 0 49:30 21
2. Likop Třinec 9 6 2 1 53:24 20
3. Roub Vítkovice 9 4 4 1 38:30 16
4. Delta Šumperk 9 5 1 3 38:32 16
5. Amor Vyškov 9 4 3 2 47:39 15
6. SK Líšeň Brno 9 4 0 5 27:36 12
7. Gamaspol Jeseník 9 3 2 4 41:37 11
8. Gillotina Choceň 9 2 0 7 28:39 6
9. Sistemo Volfířov 9 1 3 5 46:61 6
10. Torf Pardubice 9 1 0 8 25:64 3
Divize E jižní Morava – 11.kolo
Pivovar Vyškov-Lazor Vyškov 12:5 (9:2), Urbančok Dominik 5, Pánek Jan 3, Pospíšil Jan 2, Grim Jaromír, Čtvrtníček Josef-Novotný Filip 2, Tobolík Radek, Baričák Jan, Novotný Václav, ŽK: Čtvrtníček Josef, Pospíšil Jan, Grim Jaromír (Piv), Novotný Filip (Laz),
Tomson Brno-Tango Brno B 2:4 (1:2), Veselý Lukáš, Hrůza Marek-De Ramon Murria Javier 3, Peška Lukáš,
Toka Brno-Žabinští Vlci Brno 2:5 (2:2), Přichystal Ondřej, Ryšavý Vlastimil-Hansl Ladislav 3, Lange Robert, Kratochvíl Michal, ŽK: Wagner Dan, Makiš Ondřej (T), Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš (ŽV),
Nasan Brno-Arsenal Kuřim 3:7 (0:6), Rampula David, Mach Miroslav, Burian Luboš-Sláma Jiří 2, Sadílek Pavel 2, Báňa Martin 2, Hrazděra Michal,
Helas Brno B-Květnice Tišnov 4:1 (1:0), Cupák David 3, Kasálek Martin-Panovský Lukáš, ŽK: Chalupský Jiří, Lerch Stanislav (H), Janás Martin, Fic Milan (Kv),
Havlíčkův Brod-Agromeli Brno B hráno po uzávěrce.
1. Tango Brno B 11 8 0 3 65:38 24
2. Arsenal Kuřim 11 7 2 2 70:56 23
3. Helas Brno B 11 6 3 2 47:43 21
4. Žab.Vlci Brno 11 6 1 4 61:51 19
5. Toka Brno 11 5 1 5 57:45 16
6. Pivovar Vyškov 11 5 1 5 61:61 16
7. Květnice Tišnov 11 5 1 5 40:40 16
8. Havlíčkův Brod 10 4 2 4 52:54 14
9. Nasan Brno 11 3 2 6 36:46 11
10. Tomson Brno 11 3 2 6 27:37 11
11. Agromeli Brno B 10 2 2 6 43:63 8
12. Lazor Vyškov 11 2 1 8 56:81 7
Krajský přebor jižní Morava – 12.kolo
Slovan Brno-Egretta Bílovice 3:5 (1:2), Weiss David, Polák Michal, Knee Radek-Sedlák Tomáš 2, Kaňa Vojtěch 2, Pokorný Patrik, ŽK: Čejka Lukáš, Sládek Filip (Sl), Kaňa Vojtěch (Eg),
Mitra Brno-Orli Kotvrdovice 6:8 (3:5), Šotola Tomislav 3, Hambálek Karel, Hambálek Aleš, Badin Vojtěch-Keprt Radek 4, Šenk Michal, Kunc Kamil, Sedlák Roman, Jarůšek Tomáš, ŽK: Jarůšek Tomáš, Daněk Ladislav (OK),
Technika Brno-Agromeli Brno C 8:3 (2:2), Cvingráf Patrik 3, Kadlec Zdeněk 2, Hudeček Jaromír 2, Polách Stanislav-Černý Lukáš 2, Kratochvíl Martin, ŽK: Balkovič Miroslav (Ag), ČK: Chmelař Jaromír (Tech),
Sokol Bučovice-FC Kloboučky 5:10 (3:7), Přibilík Martin, Dufek Ladislav, Nevole Petr, Volec Rudolf, Chadima Jan-Selinger Tomáš 4, Svoboda Dušan 2, Jeřábek Michal 2, Vintr Ondřej 2, ŽK: Nevole Petr (SB), Svoboda Dušan (Kl),
K5 Brno-SK Líšeň Brno B a Gladiators Brno-Remos Oslavany hráno po uzávěrce.
1. Egretta Bílovice 11 6 2 3 47:37 20
2. FC Kloboučky 7 6 1 0 42:22 19
3. Orli Kotvrdovice 10 6 1 3 57:44 19
4. Remos Oslavany 9 5 3 1 50:31 18
5. SK Líšeň Brno B 10 5 3 2 46:28 18
6. Gladiators Brno 10 5 2 3 32:28 17
7. K5 Brno 10 5 1 4 35:27 16
8. Sokol Bučovice 10 4 1 5 65:63 13
9. United Ivančice 10 4 1 5 39:47 13
10. Slovan Brno 11 4 1 6 48:54 13
11. Technika Brno 9 2 1 6 45:59 7
12. Agromeli Brno C 9 1 1 7 33:74 4
13. Mitra Brno 10 0 2 8 30:55 2
Okresní přebor Brno město - 14.kolo
RYBNICKÁ:
Orel Řečk.-Panama 0:9 (0:3), Studený Jiří 3, Mach Zdeněk 2, Studený Petr 2, Lejska Josef 2,
Orel Řečk.-Stones 8:6 (6:3), Sýkora Patrik 3, Kahoun Pavel 3, Jurčík Pavel, Geisler Tomáš-Hrabčák Vlastimil 3, Stanev Lubomír 2, Šebetovský Jan, ŽK: Sejkora Pavel (OŘ),
San Marino-Panama 2:3 (1:1), Špicl Martin, Kouřil Jan-Mach Zdeněk, Lejska Josef, Dvořáček Michal,
San Marino-Stones 5:3 (3:1), Seyfert Václav 2, Křivý Pavel, Burian Václav, Mašek Jiří-Pokorný Ondřej 2, Syrový Jakub, ŽK: Špicl Martin (SM), ČK: Doležal Petr (St),
SOŠ OOM-Kalábek 4:4 (1:1), Škoda Jiří 2, Koška Petr, Škoda Milan-Křivánek Pavel 2, Kotouč Miroslav, Gottwald Radek, ŽK: Gottwald Radek (Kal),
SOŠ OOM-Blue Flames 5:3 (4:0), Pospíšil Petr 2, Škoda Milan 2, Škoda Jiří-Beránek Michal 2, Vrána Jan, ŽK: Pospíšil Petr (SOŠ), Švrčina Roman, Pokorný Marek (BF), ČK: Polák Martin (SOŠ),
Gladiators B-Kalábek 4:4 (2:2), Červenec František, Rozehnal Tomáš, Sochor Zbyněk, Matušík Petr-Gottwald Radek 2, Křivánek Pavel, Kotouč Miroslav, ČK: Matušík Petr (Gl),
Gladiators B-Blue Flames 3:4 (1:2), Němec Vojtěch, Červenec František, Hložánek Tomáš-Táborský Petr 2, Nejezchleba Jiří, Vrána Jan, ŽK: Červenec František (Gl).
1. Panama 14 9 3 2 39:21 30
2. San Marino 14 9 2 3 43:33 29
3. Gladiators B 14 7 4 3 48:30 25
4. SOŠ OOM 14 7 4 3 53:38 25
5. Kickers 14 7 3 4 67:48 24
6. Stones 14 7 2 5 44:36 23
7. Arsenal B 14 6 4 4 51:47 22
8. Blue Flames 14 6 1 7 60:60 19
9. Kalábek 14 5 4 5 44:54 19
10. Helas C 14 5 3 6 66:66 18
11. Saňaři 14 6 0 8 63:68 18
12. Orel Řečk. 14 5 2 7 56:70 17
13. Hustopeče 14 4 1 9 57:58 13
14. Agromeli D 14 4 1 9 46:69 13
15. Tango C 14 3 3 8 41:60 12
16. Rychlé pípy 14 3 1 10 41:61 10
STOP na 4 násl.utkání: Doležal (Stones)-ČK+hrubé nesp.chování!
STOP na 2 násl.utkání: Stehlík (Hustopeče)-2.ČK, Dítě (Kickers)-ČK+HUR-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Polák (SOŠ OOM)-2ŽK=ČK, Jochlík (Tango C)-2ŽK=ČK!
Střelci: Lejska (R.pípy) a Sekanina (Saňaři)-19, Šuvada (Tango C)-17.
INZERCE
ZIMNÍ LIGA - BRNO OPEN 2014
Brněnská asociace futsalu upozorňuje na poslední volná místa ve skupině B (sobota odpoledne) na zimní lize ve futsalu BRNO OPEN 2014, která se uskuteční od ledna do dubna v nafukovací hale na Rybnické 75 v Novém Lískovci. Výše startovného je 4000 korun. Zájemci se mohu přihlásit do konce listopadu na tel.: 777 652 077 nebo 602 502 077 (Zd.Polák).