FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 31.3.2014
FUTSAL 31.3.2013
1.liga
Program čtvrtfinále play-off Helas Brno-Tango Brno v hale na Vodově:
1.zápas pátek 4.4. ve 20:00 hodin, 2.zápas středa 9.4. v 18:00 hodin, 3.zápas pondělí 14.4. ve 20:00 hodin, 4.zápas středa 16.4. ve 20:00 hodin, 5.zápas pátek 18.4. ve 20:00 hodin.
Divize jižní Morava - 22.kolo
Lazor Vyškov-Pivovar Vyškov 8:6 (3:3), Petřek Michal 2, Lička Josef ml. 2, Šoupal Martin 2, Mrnuštík Lukáš, Obruča Lukáš-Pospíšil Jan 2, Pánek Jan 2, Kolečkář Jaroslav, Král Ondřej,
Tango Brno B-Tomson Brno 11:0 (6:0), Almeida Felipe Raphael 4, Záruba Radim 3, Svoboda Milan 2, Šidla Ondřej, Beránek Jiří, ŽK: Záruba (Tango),
Agromeli Brno B-Havlíčkův Brod 2:2 (2:2), Dujka Michal, Němec Martin-Klusák David 2, ŽK: Klusák (HB),
Žabinští Vlci Brno-Toka Brno 2:3 (2:1), Starý Petr 2-Ryšavý Vlastimil 3, ŽK: Hajnovič (T),
Arsenal Kuřim-Nasan Brno 7:0 (4:0), Klusák Stanislav 3, Báňa Martin 2, Machát Jakub, Chlup Tomáš, ŽK: Klusák (AK), Černý, Rampula, Kramoliš (N), ČK: Burian (N),
Květnice Tišnov-Helas Brno B 3:2 (2:1), Panovský Lukáš, Neudecker Michal, Kučera Patrik-Cupák Vojtěch, Juříček Tomáš, ŽK: Šplíchal (H).
Konečná tabulka
1. Helas Brno B 22 15 4 3 114:74 49
2. Tango Brno B 22 16 0 6 151:79 48
3. Arsenal Kuřim 22 15 2 5 134:95 47
4. Květnice Tišnov 22 15 1 6 103:78 46
5. Pivovar Vyškov 22 10 2 10 132:144 32
6. Toka Brno 22 9 4 9 100:88 31
7. Žab. Vlci Brno 22 9 1 12 100:123 28
8. Havlíčkův Brod 22 7 3 12 103:121 24
9. Agromeli Brno B 22 5 6 11 105:122 21
10. Lazor Vyškov 22 6 2 14 114:148 20
11. Tomson Brno 22 5 3 14 55:95 18
12. Nasan Brno 22 5 2 15 63:107 17
Krajský přebor jižní Morava - 21.kolo
Agromeli Brno C-K5 Brno 2:0 (1:0), Balkovič Miroslav, Aujeský Michal, ŽK: Balkovič (Ag), Hanák (K5),
Gladiators Brno-Technika Brno 2:4 (0:0), Kašík Ilja, Kejduš Petr-Stratil Michal 2, Cvingráf Patrik 2,
Mitra Brno-Slovan Brno 5:2 (1:1), Šotola Tomislav 3, Havelka Ivo 2-Weiss David, Polák Michal, ŽK: Rybníček (M),
Sokol Bučovice-SK Líšeň Brno B 6:4 (2:0), Nevole Petr 2, Lazor Jaromír 2, Vrábel Patrik 2-Kusák Ivo 3, Linger David, ŽK: Lazor, Volec (SB).
1. FC Kloboučky 21 18 2 1 124:68 56
2. Remos Oslavany 22 14 4 4 121:78 46
3. Egretta Bílovice 21 10 4 7 85:72 34
4. Orli Kotvrdovice 21 10 3 8 112:98 33
5. SK Líšeň Brno B 22 8 8 6 88:75 32
6. K5 Brno 21 9 4 8 67:58 31
7. Gladiators Brno 22 7 5 10 58:65 26
8. Sokol Bučovice 22 8 2 12 124:150 26
9. United Ivančice 22 7 4 11 81:104 25
10. Mitra Brno 21 7 3 11 91:101 24
11. Technika Brno 21 7 1 13 91:110 22
12. Slovan Brno 21 5 4 12 94:117 19
13. Agromeli Brno C 21 5 4 12 72:112 19
Okresní přebor Brno-město - 24.kolo
Saňaři-San Marino 2:8 (1:3), Hajdin Karel, Pospíšil Roman-Špicl Martin 2, Mašek Jiří 2, Kouřil Jan, Plachký Martin, Mašek Martin, Halas Ondřej, ŽK: Plachký (SM),
Hustopeče-San Marino 3:1 (1:1), Beran Zdeněk, Fišmon Ondřej, Stehlík Marek-Mašek Martin, ŽK: Plachký (SM),
Saňaři-Orel Řečk. 3:5 (2:3), Sedláček František, Lukáš Marek, Sekanina Kamil-Kugler Patrik 2, Sejkora Pavel, Kahoun Pavel, Strnad Ondřej, ŽK: Sejkora, Strnad, Hladký (vše OŘ), ČK: Čech (S),
Hustopeče-Orel Řečk. 5:5 (1:4), Fišmon Ondřej 2, Stehlík Marek, Doušek Patrik, Havel Marek-Strnad Ondřej 2, Kugler Patrik 2, Sýkora Patrik, ŽK: Stehlík (H), Novák (OŘ),
Blue Flames-Helas C 4:7 (2:5), Kouřil Milan, Žúbor Michal, Beránek Michal, Vrána Jan-Cupák David 4, Hráček Ladislav, Hanuš Martin, Krumpholc Robin,
Blue Flames-Agromeli D 10:4 (7:3), Žúbor Michal 2, Beránek Michal 2, Vrána Jan 2, Nejezchleba Jiří 2, Pokorný Marek, Kouřil Milan-Zvara Jan, Balkovič Miroslav, Boháč Róbert, Janeček Jaromír, ŽK: Boháč (Ag),
Kalábek-Helas C 4:3 (1:1), Jandl Roman, Hakl Petr, Křivánek Pavel, Gottwald Radek-Langer Tomáš, Hanuš Martin, Cupák Vojtěch, ČK: Majer (K),
Kalábek-Agromeli D 3:2 (2:0), Gottwald Radek 3-Jašek Martin, Balkovič Miroslav, ŽK: Citovecký (K), Balkovič, Janeček, Kříž (Ag).
1. San Marino 25 16 3 6 92:61 51
2. Panama 23 15 4 4 66:45 49
3. SOŠ OOM 23 13 6 4 109:72 45
4. Blue Flames 25 14 2 9 138:105 44
5. Kalábek 25 12 7 6 99:93 43
6. Gladiators B 23 10 7 6 75:68 37
7. Helas C 25 11 3 11 123:107 36
8. Kickers 23 10 5 8 107:91 35
9. Orel Řečk. 25 10 4 11 111:116 34
10. Hustopeče 25 10 3 12 115:96 33
11. Arsenal B 23 9 5 9 84:87 32
12. Stones 23 9 3 11 67:80 30
13. Saňaři 25 8 0 17 101:132 24
14. Rychlé pípy 23 6 2 15 75:106 20
15. Agromeli D 25 5 2 18 70:129 17
16. Tango C 23 4 4 15 67:111 16
STOP na 1 násl.utkání: Čech (Saňaři)-ČK!
Střelci: Havelka (Hustopeče)-37, Škoda M.(SOŠ OOM)-36, Žúbor M.(Bl.Flames)-31.