FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 9.6.2014
FUTSAL 9.6.2014
Výsledky víkendových odehraných nejen brněnských soutěží byly aktualizovány v odkazech: Výsledky a Tabulky a STDK s pokutami.
2.A brněnská třída – 25. a 26.kolo
LUŽÁNKY:
Beermingham-Atraps B 2:4 (1:4), Wiacek, Borák-Ryšavý 2, Dozbaba, Patloka,
Edesseg-Atraps B 5:2 (3:2), Beránek 2, Halík, Paleček, Müllner J.-Ryšavý, Šebesta,
Beermingham-Apollo 5:5 (3:4), Němec 2, Borák 2, Chovan-Ondřík 2, Shromáždil 2, Pernica, ČK: Borák(Be), ŽK: Sýkora P.(Ap),
Edesseg-Apollo 1:3 (0:2), Müllner J.-Pernica 3,
Technika B-Excalibur 4:1 (3:0), Votava 2, Bartoněk, Vlk-Máchal, ŽK: Vilím(Ex),
Gascar-Excalibur 9:1 (3:0), Horvát 3, Krůtil 2, Maňák P.2, Brom, Nguyen-Máchal,
Technika B-Kalasar 2:5 (1:2), Bartoněk, Vlk-Kraus 2, Lisický 2, Bittner, ŽK: Vlk(Tch), Kraus(K),
Gascar-Kalasar 3:3 (2:2), Brom, Horvát, Maňák P.-Konjoryan, Kraus, Lisický, ŽK: Krůtil(G), Lisický(K).
ŘEČKOVICE:
Q.P.Chrlice-Jehnice B 0:5 (kont.), Q.P. se nedostavily,
Q.P.Chrlice-Orel Řečk. C 0:5 (kont.), Q.P. se nedostavily,
Chlup.pozůstalí-Jehnice B 0:3 (0:1), Král M., Švantner, Marek, ŽK: Švácha Jar.(ChP), Marek, Švácha(J),
Chlup.pozůstalí-Orel Řečk. C 2:3 (1:2), Švácha Jar., Coufal-Havlík, Knecht, Spousta V., ŽK: Švácha Jan, Hartl(ChP), Kugler, Babej(OŘ),
Tempo-Bastards 3:3 (1:1), Adamec 2, Psotka-Darvaš 2, Sedláček Jan, ČK: Šesták(Tm), Votoupal(Ba), ŽK: Psotka(Tm), Grečko, Sedláček Jak.(Ba),
Tempo-Židenice 4:6 (1:3), Adamec 2, Maléř, Psotka-Jurásek V.4, Uhlíř, Šimoník,
Řečkovice-Bastards 2:6 (2:2), Geršl, Jonáš R.-Sedláček Jan 3 a Jak., Darvaš, Grečko, ČK: Stoss(Ba), ŽK: Pokorný P.(Ř), Sedláček Jak., Grečko, Šteif(Ba),
Řečkovice-Židenice 4:4 (2:2), Jonáš R.2, Geršl, Pokorný P.-Jurásek V.2, Šimoník, Pail, ŽK: Jonáš R., Jonáš M.(Ř), Jurásek V., Pail(Ž).
1. Bastards 26 21 1 4 155:61 64
2. Kalasar 26 19 5 2 130:56 62
3. Gascar 26 19 3 4 151:66 60
4. Tempo 26 17 2 7 84:53 53
5. Jehnice B 26 13 6 7 72:53 45
6. Chl.pozůst. 26 13 3 10 69:80 42
7. Q.P.Chrlice 26 11 1 14 87:109 34
8. Technika B 26 10 3 13 64:83 33
9. Apollo 26 9 5 12 78:101 32
10. Edesseg 26 9 5 12 57:80 32
11. Orel Řečk.C 26 9 4 13 89:103 31
12. Beermingham 26 8 6 12 73:94 30
13. Židenice 26 8 4 14 78:96 28
14. Atraps B 26 7 2 17 60:90 23
15. Řečkovice 26 4 3 19 61:106 15
16. Excalibur 26 4 1 21 59:136 13
STOP do 31.12.2014: Borák (Beermingham)-2ŽK=ČK+HNCH+vyhr.rozh.!
STOP na 4 násl.utkání: Stoss (Bastards)-ČK+HNCH, Votoupal (Bastards)-3.ČK+NCH-zbytek!
STOP na 2 násl.utkání: Šesták (Tempo)-ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání: Krůtil (Gascar)-4ŽK!
Střelci: Krůtil (Gascar)-44, Kraus (Kalasar)-41, Horvát (Gascar)-39.
2.B brněnská třída – 27. a 28.kolo
KOUNICOVA:
Bolest-Napoleon 3:9 (0:4), Kurcz 2, Šimerle-Žáček Pa.3 a Pe. a O. a J., Čech 2, Kmeť,
Bolest-R.I.P. B 1:2 (1:1), Kurcz-Zlínský 2, ŽK: Kohlíček, Šimerle, Věrný(B),
Kormidlo-Napoleon 0:5 (kont.), Kormidlo se nedostavilo,
Kormidlo-R.I.P. B 0:5 (kont.), Kormidlo se nedosavilo,
Syrovice-Fauna 1:2 (0:0), Suchánek-Dvořák, Polášek, ŽK: Nevrla(F),
Jiříkovice-Fauna 3:6 (1:5), Kučera P., Spružina K., Suchna-Polášek 3, Kolář 2, Mareš,
Syrovice-Kampa 5:1 (1:1), Getos 2, Suchánek 2, Haluza-Pilarčík M., ČK: Pilarčík T.(Ka), ŽK: Lecointre(Ka),
Jiříkovice-Kampa 6:4 (0:2), Spružina K.3, Kučera P.2, Kučera J.-Pilarčík M.2, Barša, Gondek, ŽK: Kala(J).
SVÁŽNÁ:
ProBrno-Celeano B 2:4 (1:2), Klika, Vlček-Elbel, Pátek, Rouzek, Žák, ŽK: Stejný(PB),
Agora-Celeano B 2:2 (1:0), Hloušek P.2-Pátek 2,
ProBrno-Olymp ODLOŽENO na 19.6. v 18:30 na Kounicovu,
Agora-Olymp ODLOŽENO na 20.6. v 18:30 na Rybnickou,
Anitals-AVM Metal 5:2 (4:1), Hlavinka 2, Tříska 2, Kukla-Farlík, Růžička, ŽK: Kukla(An),
Anitals-Orel Obřany 2:2 (1:2), Kukla 2-Minařík 2, ŽK: Hlavinka(An), Polášek(OO),
Greens-AVM Metal 4:4 (1:2), Balát 2, Rozumek, Zvěřina T.-Ondroušek 3, Hanuš, ŽK: Zvěřina T.(G), Havlík(M),
Greens-Orel Obřany 4:7 (1:4), Rozumek 2, Jeniš, Zvěřina T.-Minařík 3, Jeřábek 2, Pivko T., Polášek.
1. Napoleon 28 26 1 1 150:56 79
2. Syrovice 28 20 1 7 105:49 61
3. Orel Obřany 28 19 3 6 122:88 60
4. R.I.P. B 28 17 2 9 115:91 53
5. Kormidlo 28 14 2 12 102:101 44
6. AVM Metal 28 13 4 11 122:96 43
7. ProBrno 27 13 4 10 95:72 43
8. Jiříkovice 28 12 3 13 103:100 39
9. Agora 27 10 6 11 104:110 36
10. Anitals 28 9 3 16 69:93 30
11. Bolest 28 8 5 15 73:91 29
12. Fauna 28 8 3 17 88:138 27
13. Celeano B 28 7 5 16 72:120 26
14. Kampa 28 6 6 16 70:98 24
15. Olymp 26 7 3 16 69:113 24
16. Greens 28 7 1 20 94:137 22
Střelci: Žáček Pa.(Napoleon)-45, Minařík (Obřany)-44, Spružina K.(Jiříkovice)-39.
2.C brněnská třída – 25. a 26.kolo
SRBSKÁ:
West Žab-Barum 1:1 (0:1), Hezina-Šuhaj, ŽK: Andrle(WŽ),
West Žab-Bl.Flames B 2:10 (1:5), Černík, Šafář-Šlapák 5, Dilhof 3, Sosnar 2
Adrenalin-Barum 4:1 (2:0), Viktorín 2, Prorok, Sukovatý-Klíč Š., ŽK: Nekvapil(Ba),
Adrenalin-Bl.Flames B 4:4 (0:1), Feigler, Sukovatý, Severa, Viktorín-Beránek, Chromečka, Nejezchleba, Sosnar,
Kohouti-Gepard 5:0 (4:0), Seitler 3, Smejkal, Moravec,
Másilko, Mikoláško, Jelínek-Hanák Ji., Kolář,
Kohouti-All In 5:3 (2:2), Moravec 2, Pijáček, Seitler, Smejkal-Kurek, Otruba, Souš,
Debakl-All In 3:1 (3:1), Jelínek 2, Másilko-Kurek.
KOUNICOVA:
Saňaři B-Bystrc 3:2 (1:2), Liška, Kubíček, Sedláček F.-Hnátek, Machek,
Benfika-Bystrc 4:1 (2:0), Mikojan 3, Knol-Fabiánek, ŽK: Houra(Be),
Saňaři B-Flamengo B 7:2 (2:1), Sedláček F.2, Haman, Liška, Krajíček, Kubíček, Lukáš-Havelka 2, ŽK: Krajíček(S),
Benfika-Flamengo B 2:2 (1:0), Houra, Jedlička-Havelka 2, ŽK: Jedlička(Be),
FFT B-Tropicana 3:3 (1:0), Pokluda 2, Brtník-Kala 2, Čtvrtečka, ŽK: Borýsek(FFT),
FFT B-Red Devils 6:2 (0:1), Pokluda 4, Brtník, Novotný-Ducháček, Fremml M., ČK: Fremml D.(RD), ŽK: Borýsek(FFT),
FC Vinohrady-Tropicana 4:2 (2:2), Erben, Střípek, Uhlíř, Vytopil-Čtvrtečka, Jurnečka,
FC Vinohrady-Red Devils 6:0 (2:0), Blažek 2, Vytopil 2, Erben, Střípek.
1. Bl.Flames B 26 22 2 2 151:70 68
2. Saňaři B 28 18 0 10 113:84 54
3. Benfika 26 13 6 7 76:39 45
4. Bystrc 26 13 4 9 69:65 43
5. Debakl 26 12 4 10 57:59 40
6. FC Vinohr. 26 12 3 11 73:75 39
7. Kohouti 26 12 3 11 85:91 39
8. FFT B 26 11 4 11 88:65 37
9. Barum 26 10 7 9 62:60 37
10. Tropicana 26 12 1 13 79:82 37
11. Red Devils 26 11 2 13 91:103 35
12. Adrenalin 26 10 4 12 75:83 34
13. West Žab 26 8 5 13 60:82 29
14. Gepard 27 8 3 16 63:80 27
15. Flamengo B 26 7 4 15 76:105 25
16. All In 27 4 2 21 56:131 14
Střelci: Fremml D.(Red Devils)-43, Sedláček F.(Saňaři B)-36 Táborský (B.Flames B)-30.
2.D brněnská třída – 27. a 28.kolo
KAMÍNKY:
Sokolnice-Stones B 4:2 (3:1), Smolka 2, Král L., Sekanina-Medveď, Sienty,
Holásky-Stones B 4:4 (3:1), Bíža 2, Gregr, Lach L.-Javora 2, Stanev, Šimeček, ŽK: Javora(St),
Sokolnice-Žab.Vlci B 8:2 (1:0), Smolka 5, Bil 2, Sekanina-Bažant, Vala,
Holásky-Žab.Vlci B 0:11 (0:5), Bažant 4, Kovalčík, Letzel, Lang, Lange ml., Chroust, Klečka, Schneeweiss,
Carpe Diem-U Boba 2:8 (1:3), Mendel, Procházka-Široký Ma.2 a Mi. a R., Šenkýř, Kantor, Milotinský, Cendelín,
RST-U Boba 4:11 (3:8), Chaloupka 2, Zubál 2-Cendelín 3, Kantor 3, Šenkýř 2, Milotinský, Široký Mi. a R.,
Carpe Diem-Deportivo 5:7 (3:4), Procházka 2, Halm, Mendel, Sýkora-Hruška 4, Tóth 2, Vágner, ŽK: Procházka(CD),
RST-Deportivo 0:5 (kont.), RST se nedostavilo,
SVÁŽNÁ:
Jezdci-Schalke 2:5 (2:3), Doležal, Paravan-Václavek 3, Hájek 2,
Eliška-Schalke 0:4 (0:2), Hájek 3, Hofman M.,
Jezdci-Across 2:7 (1:1), Rudolecký T.2-Ševčík 3, Svoboda A.2 a B., Mitana, ŽK: Minář(J),
Eliška-Across 6:2 (3:1), Okleštěk M.2, Škrobala 2, Kalvoda, Kalina-Svoboda J. a V.,
Attack-Nasan C 5:2 (2:1), Lidmila 2, Líška, Králíček, Šebesta-Bartůněk, Effenberger,
Attack-Agromeli E 3:4 (1:2), Rosendorf, Šebesta, Šnédar-Uhl, Beránek, Jašek, Boháč, ŽK: Líška(At),
Kobas-Nasan C 4:1 (2:1), Liolias 2, NGombele, Hort-Hunkes, ŽK: Staněk(N),
Kobas-Agromeli E 3:3 (2:3), Kozel 2, Šmarda-Jašek 2, Boháč.
1. Žab.Vlci B 28 23 2 3 176:71 71
2. Across 28 20 1 7 137:76 61
3. Sokolnice 28 18 3 7 116:86 57
4. Schalke 28 17 5 6 112:83 56
5. U Boba 28 18 1 9 159:104 55
6. Agromeli E 28 13 5 10 93:78 44
7. Jezdci 28 13 4 11 90:88 43
8. Kobas 28 12 3 13 82:104 39
9. Stones B 28 11 4 13 87:91 37
10. Deportivo 28 10 5 13 92:100 35
11. Nasan C 28 10 4 14 79:85 34
12. Eliška 28 10 3 15 66:96 33
13. Attack 28 7 3 18 88:133 24
14. Carpe Diem 28 6 5 17 83:131 23
15. Holásky 28 6 4 18 70:121 22
16. RST 28 3 2 23 49:132 11
Střelci: Ševčík (Across)-53, Hansl (Ž.Vlci B)-40, Jašek (Agromeli E)-37.
3.A brněnská třída – 21. a 22.kolo
RYBNICKÁ:
St. Lískovec-Storks 2:6 (0:4), Jaňura, Krčmárik-Bezděk 3, Řičánek 2, Novák,
Inter-Bosonohy 8:1 (2:1), Pivoda 3, Čáslavský 2, Chalabala D. a O., Laco-Harnach,
Escobar-St. Lískovec 4:1 (0:1), Kučera 2, Opletal, Zapletal-Odrazil,
Bosonohy-Tropa 4:9 (3:5), Ševčík 2, Kechajov 2-Novotný P.3, Faistl L.2 a T.2, Uherka D.2,
Hustopeče B-Escobar 4:1 (2:1), Nečas 4-Šrubař, ŽK: Němeček J.(Es),
Tropa-Citizens 4:6 (1:4), Novotný P.3, Faistl T.-Černý P.2 a T., Tóth, Karásek, Barus,
RLF-Hustopeče B 3:3 (2:2), Kinc, Liška, Saul-Kadlíček 2, Nečas,
Citizens-Lamy 2:2 (1:1), Černý T., Karásek-Dostál, Hron,
Kocovina-RLF 3:2 (3:1), Květ 2, Elis-Kinc, Květon,
Lamy-Ethanol 2:0 (0:0), Konečný, Sklenář,
Ethanol-Kocovina 3:6 (3:3), Pokorný 2, Horňáček-Květ 2, Poslušný 2, Pařízek J, Elis, ŽK: Pařízek J.(K).
Konečná tabulka:
1. Tropa 22 19 2 1 121:45 59
2. Hustopeče B 22 17 2 3 113:41 53
3. Citizens 22 13 2 7 89:64 41
4. Inter 22 10 5 7 55:60 35
5. Kocovina 22 10 2 10 70:87 32
6. RLF 22 9 3 10 73:76 30
7. Bosonohy 22 10 0 12 83:90 30
8. Lamy 22 7 6 9 58:59 27
9. Escobar 22 8 2 12 58:65 26
10. Ethanol 22 6 2 14 57:73 20
11. Storks 22 5 2 15 52:104 17
12. St.Lískovec 22 3 2 17 35:100 11
Střelci: Novotný P.(Tropa)-35, Faistl L.(Tropa) a Nečas (Hustopeče B)-34, Faistl T.(Tropa)-36.
3.B brněnská třída – 18. a 19.kolo
KRAVÍ HORA:
Restart-Nekop 1:12 (0:6), Rajsigl-Partisch 4, Bukovský J.2, Košťál 2, Kalivoda, Kovář A., Kořenek P., Roubal, ŽK: Godava(R),
Psychotip-XXX 1:2 (1:1), Jahůdka D.-Lazar, Purkrábek,
Nekop-Psychotip 8:3 (5:2), Roubal 4, Bukovský J.2, Kovář A., Partisch-Prachař 2, Šenkapoul,
XXX-RLF B 5:2 (3:2), Vaďura 2, Purkrábek, Sláma, Táborský-Pospíšil, Stehlíček,
RLF B-UFO 2:5 (1:3), Kinc, Balšínek-Viliš 2, Machovec, Kročil, Plášek, ŽK: Stehlíček(RLF),
UFO-Vema 5:1 (2:0), Kročil 2, Beránek, Machovec, Sabela-Matula,
West Žab B-Besídka 3:3 (1:1), Kovář 3-Kuchta, Nesrsta, Toman,
Vema-West Žab B 5:0 (0:0), Kučera 2, Dlouhý, Matula, Nowak L., ŽK: Repík(V),
Besídka-Madrid B 2:2 (1:0), Johaník, Toman-Predný, Šulák.
1. Nekop 19 17 1 1 108:33 52
2. Besídka 19 12 3 4 83:71 39
3. Vema 19 10 0 9 60:48 30
4. West Žab B 19 8 6 5 59:53 30
5. UFO 18 9 2 7 63:56 29
6. RLF B 18 7 3 8 47:66 24
7. Litrpůl 18 7 1 10 48:54 22
8. XXX 18 6 2 10 51:47 20
9. Psychotip 18 6 1 11 56:77 19
10. Madrid B 18 4 2 12 26:66 14
11. Restart 18 3 3 12 52:82 12
Střelci: Kovář (WestŽab B)-25, Johaník (Besídka)-21, Viliš (UFO)-20.
3.C brněnská třída – 18. a 19.kolo
SRBSKÁ:
United-Eldo 4:3 (2:3), Šebetovský 2, Gruszka, Petrskovský-Buček P., Slámečka, Vojta,
United-Raz Náraz 2:2 (2:2), Pagáč, Šebetovský-Knopp, Lesenský,
Eldo-Nashville 2:4 (1:0), Blaschke, Ondráček-Feix 2, Vágner 2,
Raz Náraz-R.U.Medvídci 3:1 (2:0), Lesenský 2, Machálek-Vlček,
R.U.Medvídci-Parodia 2:5 (1:2), Fišer, Syrový-Voříšek 3, Machát, Leger,
ASK-Mitra C 8:0 (3:0), Ouředník 3, Lenomar 2, Hrabovský 2, Hradecký V.,
Parodia-ASK 1:1 (1:1), Hájek-Hradecký V.,
Mitra C Musketeers 1:7 (1:4), Mach-Vrzáček 3, Auer, Koch, Chovánek, Poledna.
1. Raz Náraz 19 13 2 4 61:42 41
2. Frutti Mare 18 12 3 3 65:28 39
3. United 19 11 6 2 66:32 39
4. ASK 19 10 4 5 59:35 34
5. Antabus 20 10 3 7 65:59 33
6. Eldo 19 7 4 8 58:57 25
7. Nashville 18 7 0 11 53:61 21
8. Parodia 18 4 4 10 27:58 16
9. Musketeers 18 4 3 11 44:55 15
10. R.U.Medvídci 18 3 5 10 39:56 14
11. Mitra C 18 3 2 13 41:95 11
Střelci: Lesenský (Raz Náraz)-35, Feix (Nashville)-23, Weinstein (Antabus)-22.
Okresní přebor Brno venkov - 16. - 19.kolo
Silůvky:
FC Silůvky-MSC Jablíčko Letkovice 5:0 (kont.), MSC se nedostavilo,
Dream Team Budkovice-MSC Jablíčko Letkovice 5:0 (kont.), MSC se nedostavilo,
FC Silůvky-Pitchpunti FC 7:5 (2:3), Záděra Kamil 3, Kolbert Radoslav 3, Kopal Marek-Příhoda Václav 3, Podhrázký Leoš, Čermák Martin, ŽK: Kopal Marek(SIL),
Dream Team Budkovice-Pitchpunti FC 2:7 (1:3), Bogner Michal 2-Podhrázký Leoš 2, Hovorka Luboš 2, Příhoda Václav 2, Zelinka Marek, ŽK: Vokurek Ondřej(PIT),
FC Silůvky-Dream Team Budkovice 11:2 (4:2), Putna Zdeněk 3, Kopal Marek 3, Záděra Kamil 2, Škorpík Jan 2, Kolbert Radoslav-Bogner Michal 2.
Veselka:
SK Veselka-Trafo Padochov 11:0 (1:0), Komínek Radim 5, Dvořáček David 5, Dvořáček Jaroslav,
Sokol Tetčice-Trafo Padochov 7:6 (4:3), Malata David 3, Loucký Martin 2, Jiříček Tomáš, Procházka Martin-Vaněk Jan 2, Pruša Viktor, Ševčík Pavel, Pruša Tomáš, Bureš Petr,
SK Veselka-Remos Oslavany B 3:4 (2:4), Dvořáček David 2, Komínek Radim-Koudelný Milan 2, Skopal Pavel, Oulehla David,
Sokol Tetčice-Remos Oslavany B 5:6 (2:3), Loucký Martin 3, Malata David 2-Oulehla David 4, Skopal Petr, Koudelný Milan,
SK Veselka-Sokol Tetčice 8:2 (3:0), Komínek Radim 3, Dvořáček Jaroslav 2, Kazda Robert, Sedláček Radek, Sedláček Dalibor-Malata David, Loucký Martin, ŽK: Procházka Martin(TET).
Letkovice:
MSC Jablíčko Letkovice-Pitchpunti FC 4:2 (4:0),
Brůža Luděk 2,Wognar Josef, Dvořák Petr-Příhoda Václav, Podhrázký Leoš, ŽK: Hovorka Luboš(PIT).
Padochov:
Trafo Padochov-FC Silůvky 3:6 (1:1), Straka Libor, Jandl Filip, Bureš Petr-Záděra Kamil 3, Kopal Lukáš 2, Kolbert Radoslav,
Remos Oslavany B-FC Silůvky 4:5 (2:4), Kremláček Michal, Skopal Petr, Kolář Pavel, Koudelný Vojtěch-Kolbert Radoslav 3, Záděra Kamil, Kopal Marek, ŽK: Koudelný Vojtěch(REM),
Trafo Padochov-Dream Team Budkovice 2:5 (1:2), Straka Libor, Vaněk Jan-Bábuněk Josef 2, Šlapanský Radek, Hubený Jiří, Bogner Michal, ČK: Šlapanský (BUD),
Remos Oslavany B-Dream Team Budkovice 6:3 (1:3), Skopal Pavel 3, Skopal Petr, Oulehla Patrik, Koudelný Vojtěch-Bogner Michal 2, Hubený Jiří, ŽK: Sedláček, Kremláček (oba REM),
Trafo Padochov-Remos Oslavany B 1:5 (1:2), Juříček Ondřej-Kremláček Michal, Skopal Pavel, Kolář Pavel, Oulehla Patrik, Šabata Tomáš.
Nebovidy:
Žaves Nebovidy-Sokol Tetčice 6:2 (5:0), Kroupa Tomáš 2, Machálek Patrik 2, Herinek Petr, Parys Petr ml.-Kejda Jan, Štoss Roman,
FC Bratčice-Sokol Tetčice 4:2 (2:0), Čížek Aleš, Raus Michal, Zajíc Jan, Vacula Marek-Štoss Roman, Konečný Luděk,
FC Bratčice-SK Veselka 2:5 (0:2), Raus Michal, Frei Robert-Komínek Radim 2, Dvořáček David 2, Dvořáček Jaroslav, ŽK: Čížek (BRA)-Komínek (VES),
Žaves Nebovidy-SK Veselka 5:2 (2:0), Kroupa Tomáš, Herinek Lukáš, Machát Adam, Doležal Karel, Machálek Patrik-Rejda Pavel, Komínek Radim, ČK: Doležal, Parys ml.(oba NEB).
1. FC Bratčice 16 13 0 3 92:49 39
2. SK Veselka 16 11 1 4 89:43 34
3. Žaves Nebovidy 16 11 0 5 97:67 33
4. FC Silůvky 16 11 0 5 68:50 33
5. Remos Oslav.B 18 8 1 9 64:73 25
6. Jabl.Letkovice 16 7 3 6 56:56 24
7. DT Budkovice 16 7 0 9 64:91 21
8. Sokol Tetčice 16 4 1 11 57:93 13
9. Pitchpunti FC 16 4 0 12 54:68 12
10. Trafo Padochov 18 3 0 15 46:97 9
Střelci: Komínek (Veselka)-36, Zajíc (Bratčice)-32, Dvořáček (Veselka)-29.
Okresní přebor Vyškov - 30.kolo
Mor.Málkovice:
Fifák Nouzka-Sapporo Manerov 10:4 (5:2), Hradil Marek 3, Doležel Martin 2, Pospíšil Jiří 2, Štěrba Jiří, Špičák Petr, Hradil Radek-Peitl Ondřej 2, Poledník Jiří, Kolář Jan,
Sapporo Manerov-Fifák Nouzka 0:13 (0:4), Hradil Radek 4, Pospíšil Jiří 3, Hradil Marek, Štěrba Jiří, Špičák Petr, Doležel Martin, Kudlička Tomáš, Pospíšil Jakub.
Lípová Vyškov:
Panteři Vyškov-Lazor Domus 5:17 (3:8), Byrtus Bronislav 3, Gottvald Milan, Rotrekl Lubomír-Tobolík Radek 8, Lička Josef 6, Ertl Jaroslav 2, Gottvald David.
Bučovice:
Kloboučky C-Kloboučky B 5:3 (3:1), Piták Adam 2, Hobza Martin 2, Macháň Petr-Vala Lukáš, Nový Miroslav, Horák Vilém.
Krásensko:
Krásensko-TJ Studnice 2:3 (0:2), Sedlák Ondřej, Zukal Petr-Štaffa Lukáš, Štaffa Martin, Hořava Jiří.
Konečná tabulka:
1. Orli Bučovice 30 27 0 3 213:85 81
2. Lazor Domus B 30 26 1 3 313:158 79
3. Sok.Bučovice B 30 23 1 6 238:123 70
4. Amor Vyškov B 30 21 2 7 225:96 65
5. TJ Mouřínov 30 19 3 8 218:132 60
6. United Vyškov 30 20 0 10 190:121 60
7. Fifák Nouzka 30 15 2 13 161:159 47
8. Kloboučky C 30 14 2 14 135:139 44
9. JČ Marefy 30 13 2 15 145:154 41
10. TJ Studnice 30 13 2 15 122:130 41
11. Krásensko 30 11 4 15 123:160 37
12. Orli Vyškov 30 7 2 21 113:198 23
13. Nafta Mouřínov 30 6 3 21 90:196 21
14. Kloboučky B 30 5 2 23 109:248 17
15. Sapp. Manerov 30 2 3 25 92:264 9
16. Panteři Vyškov 30 2 1 27 69:203 7
Střelci: Lazor Jaromír (Sok.Bučovice)–82, Lička Josef (Lazor Domus) a Tobolík Radek (Lazor Domus)–67.
Okresní přebor Blansko - 26. a 27.kolo
DDM Blansko–Staroblansko 3:5 (1:2), Kostka 2, Flek–Rech 2, Kotek 2, Čada, ŽK: Gyurgyik (DDM),
Staroblansko–FC Sijétl 3:1 (1:0), Kotek 2, Rech–Voráč, ŽK: Klíč, Voráč (oba Sijétl),
OSK Blansko–DDM Blansko 5:1 (3:1), Musil 2, Gansukh, Absatz, Benke–Flek, ŽK: Benke (OSK), Dvořák, Flek (oba DDM),
FC Sijétl–Mafia Blansko 6:2 (3:2), Tihon 2, Flek M., Král, Slouka, Klíč–Tomek, Uherka,
FPO Blansko–OSK Blansko 3:3 (1:0), Červený 2, Bárta–Absatz 2, Musil, ŽK: Gansukh (OSK),
Mafia Blansko–FPO Blansko B 5:6 (4:4), Černý 2, Tomek 2, Magda–Zouhar 2, Manoušek 2, Červený, Šmerda,
Sezbo Blansko-FPO Blansko 4:8 (1:4), Smola 3, Vrána–Hoffmann 4, Červený 2, Bárta, Földváry,
FPO Blansko B–Sezbo Blansko 7:3 (4:2), Šmerda 2, Dobiášek, Manoušek, Pernica, Červený, Zouhar.
1. FPO Blansko 27 20 2 5 154:68 62
2. FPO Blansko B 26 17 1 8 133:83 52
3. OSK Blansko 27 15 4 8 111:73 49
4. FC Sijétl 27 14 2 11 111:93 44
5. Staroblansko 27 13 2 12 69:71 41
6. Sezbo Blansko 26 11 0 15 86:99 33
7. Mafia Blansko 27 8 1 18 69:100 25
8. DDM Blansko 27 2 2 23 51:187 8
Střelci: Vrána (Sezbo)-38, Musil (OSK)-35, Absatz (Maifa)-28.
TURNAJE
LOBKOWICZ CUP 2014
Futsalový tým Real Chudčice ve spolupráci s TJ Sokol Chudčice a pivovary Lobkowicz pořádá dne 28.6. 2014 již 13. ročník tradičního futsalového turnaje . Místo konání hřiště TJ SOKOL CHUDČICE. Startovné je 1.000,- Kč. Prezentace mužstev: 8.00 – 8.15 hodin. Hrací doba je 2 x 12 minut. Hrací systém je 4+1.
Startovné je nutné zaplatit nejpozději do 25.6. poštovní poukázkou (název mužstva a kontakt) nebo na účet: 173265883/0600. Připraveny jsou velmi hodnotné ceny. Po celý den občerstvení, udírna, gril, pivo, limo atd. Soutěže pro děti a tombola po celý den. Večer je zajištěna zábava DJ Radek. Bližší info: Grym Robert, Chudčice 123, Veverská Bítýška, 66471, tel. 602751198, email: boban@c-mail.cz.