FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.9.2014
1.A brněnská třída – 1. a 2.kolo
KRAVÍ HORA:
Atraps-Bianco 7:0 (2:0), Hronek 2, Dozbaba 2, Dobr, Jakšík, Oščádal,
Parmagianni-Bianco 1:1 (0:1), Smutný-Vondra,
Atraps-ST B 4:1 (3:0), Jakšík, Malíř, Oščádal, Dozbaba-Motyčka,
Parmagianni-ST B 2:4 (1:3), Zelenka, Smutný-Jermias, Kopřiva 2, Hanák,
Wodowa-Agromeli C 2:2 (0:2), Klemensevič 2-Boháč, Beránek, K: Aujeský(Ag),
Atlantis-Agromeli C 0:5 (0:2), Boháč 3, Vaculík, Beránek, K: Jedlička(Ag),
Wodowa-Schalke 5:0 (2:0), Cívka 4, Kří Ma., K: Kří Ma.(W),
Atlantis-Schalke 2:3 (0:1), Novák 2-Ceyp, Sláma, Vorel, K: Terzijski(Al).
KNESLOVA:
Panama B-Gascar 2:3 (0:0), Klouda, Šamánek-Horvát, Maňák P., Šimák,
Dynamo-Gascar 1:2 (0:0), Procházka-Brom, Šimák, K: Lelek(Dy), Maňák P., Krůtil(G),
Panama B-Soccer 0:6 (0:2), Skácel 2, Novotný 2, Ondrík, Klimas, K: Vrégr(Pn),
Dynamo-Soccer 3:3 (1:2), Krátký, Kopecký P., Janík-Ondrík 2, Klimas,
Bastards-Besídka 4:2 (4:0), Sedláček Jan 2, Svoboda, Hrabálek-Nesrsta, Johaník,
Pískovna-Besídka 5:3 (1:1), Hřebíček M.3 a Z., Purket-Lipovský 2, Nesrsta, K: Toman(Be),
Bastards-Napoleon 1:10 (1:4), Cvingráf M.-áček Pa.3 a O.3 a J.2, Hofírek F., Filipec, K: Cvingráf M.(Ba), áček O.(N),
Pískovna-Napoleon 3:5 (2:0), Hřebíček Z., Purket, Krištof-áček Pa.3 a O.2, K: Hřebíček Z., Purket(Pí).
STOP 30.6.2015: Krejčí (Panama B)-ČK+napadení soupeře!
1.B brněnská třída – 1. a 2.kolo
KNESLOVA:
Celeano-Jehnice 1:4 (0:1), Pátek M.-Jičínský, Král T. a M., Kaláb,
Celeano-Kalasar 2:2 (1:1), Vedral, ák-Pavlík J. a M., K: Aboulaiche, Pátek D.(Cn), Pavlík M., Kraus(K),
Orel Obřany-Jehnice 3:2 (2:2), Minařík, Pivko T., Polášek-Švantner 2, K: Jeřábek(Ob), Král T.(J),
Orel Obřany-Kalasar 3:5 (1:1), Šlapák 2, Minařík-Konjoryan 2, Bittner, Kraus, Pavlík J.,
Flamengo-Mitra B 4:2 (2:1), Pokorný 2, Havelka, Popek-Buršík, Motyčka, K: Daněk(F), Hambálek A., Krupica, Skirka, Meitner(M),
ab.Vlci B-Mitra B 7:3 (3:1), Svoboda 4, Kratochvíl 2, Chroust-Motyčka 2, Krupica, K: Meitner(M),
Flamengo-Slovan B 4:5 (2:3), Pokorný 3, Perný-Kubíček 3, Mrázek 2, K: Havelka, Popek(F), Polák(Sl),
ab.Vlci B-Slovan B 3:1 (2:1), Lange ml., Saxl, Klečka-Polák.
RYBNICKÁ:
Celtic-Líšeň C 2:2 (1:1), Kašpar, Starý-Kubáň P., Šastný, ČK: Špaček R.(Ct), Mach(L),
Across-Líšeň C 2:2 (0:1), Barša, Svoboda V.-Jahoda, Šastný, K: Šastný, Duchovič(L),
Celtic-Incident 4:8 (3:5), Kašpar 2, Kopečný, Pořízek-Knotek 3, elezný 2, Dobeš, Dvořák, Bártek, K: Dvořák(I),
Across-Incident 4:1 (1:0), Barša 2, Svoboda V., Trenz-Knotek,
Gloria-Onyx 1:2 (1:0), Zechmeister-Čempel, Veselý Mi.,
Nasan B-Onyx 2:1 (1:1), Rampula 2-Pham,
Gloria-Sváná 3:5 (1:2), Macko 2, Krahula-Greiffenegg 2, Hrazdíra, Mach, Štěpánek, K: Macko, Fic(G),
Nasan B-Sváná 5:4 (2:2), Rampula 3, Burian, Hoffmann-Čech, Řehůřek P., Tesař, Toman, K: Rampula(N).
STOP do 31.12.2014: Borák (Flamengo)-2K=ČK+HNCH+vyhr.rozh.-zbytek!
2.A brněnská třída – 1. a 2.kolo
ŘEČKOVICE:
Jehnice B-Řečkovice 7:2 (4:1), Švantner 3, Květoň 2, Král M., Jičínský-Pokorný P.2, K: Jičínský(Je), Pokorný P., Jonáš(Ř),
Orel.Řečk.B-Řečkovice 4:4 (3:2), Kugler 2, Dočkal L., Pastucha-Pokorný P.3, Grešl, ČK: Pastucha(OŘ),
Jehnice B-M2 Shoes 6:4 (5:2), Král M.3, Sičínský 2, Květoň-Patloka 2, Jonáš 2, K: Patloka, Zanáška(M2),
Orel.Řečk.B-M2 Shoes 3:6 (2:4), Kugler, Dočkal, Krempaský-Patloka 2, Vitásek, Zanáška, Houš, Dostál, K: Krempaský(OŘ), Küfhaber(M2),
Tropa-RazNáraz ODLOENO na pátek 12.9. v 17:00 na Rybnické,
Kobas-RazNáraz 2:1 (1:1), Berger, Hort-Lesenský,
Tropa-Madrid ODLOENO na pátek 12.9. v 17:50 na Rybnické,
Kobas-Madrid 2:4 (2:3), Kozel, Berger-Dvořák 3, Ryšavý, K: Berger, Fabry(K).
KAMÍNKY:
Tempo-Edesseg 4:1 (2:1), Jedlička 2, Horáček, Šesták-Klíma,
Chl.pozůstalí-Edesseg 4:2 (2:1), Švácha Jar.2, Bubílek, Vyklický-Minster M., Sopoušek,
Tempo-Flamengo B 6:2 (3:1), Psotka 2, Plšek 2, Šebesta, Šesták-Valkovič, Jelínek, K: Mrština(Te), Selecký(F),
Chl.pozůstalí-Flamengo B 2:5 (2:3), Kadlčák ml., Vyklický-Jebáček 4, Filippi, K: Vyklický(ChP), Hradil, Jelínek(F),
United-Agora 1:4 (0:2), Herzegel-Hloušek R.2, Krátký, Knapil,
Atraps B-Agora 4:0 (2:0), Michajlik 2, Klapko, Holánek, K: Klapko, Průša(At),
United-Juve 3:4 (2:3), Petrskovský 2, Šelle R.-aluda, Kolář P., Šmehlík, Minster, K: Šelle R., Gruszka(Un),
Atraps B-Juve 2:6 (1:3), Prokop, Kitner-Kschwend 2, Minster 2, Kolář M., Hrušovský.
2.B brněnská třída – 1. a 2.kolo
KOMÁROV:
Měnín-idenice 2:1 (2:1), Hrdý 2-Jurásek V., K: Hlouch(Mn),
R.I.P. B-idenice 2:4 (1:1), Zlínský, Helleport-Jurásek V.2 a Š. 2,
Měnín-Olymp 2:1 (2:1), Ralenovský, Hrdý-Vyklický,
R.I.P. B-Olymp 2:3 (0:0), Jimramovský, Helleport-Kašpařík 2, Hebelka, K: Bartoš(RIP), Pilný(O),
Technika B-Bolest 3:2 (1:1), Indra, Hudeček Jan, Jánoš-Šimerle, Ficek,
Greens-Bolest 1:2 (0:0), Hrazdílek-Sýkora T., Mička, K: Zvěřina A.(G), Sýkora P., Ficek(B),
Technika B-Citizens 2:2 (1:1), Machálek 2-Černý P., Havel, K: HudečekJar.(Te),
Greens-Citizens 1:5 (1:2), Hrazdílek-Černý P.3, Karásek 2.
SVÁNÁ:
Eliška-ProBrno 3:0 (1:0), Kalvoda, Okleštěk, Pavlík,
Jiříkovice-ProBrno 2:5 (1:2), Suchna 2-Vévoda 2, Klika 2, Vlček, K: Kučera(J),
Eliška-Syrovice 2:0 (2:0), Okleštěk 2, K: Minařík(S),
Jiříkovice-Syrovice 1:5 (1:3), Marčák-Cechmeistr, Haluza, Hokl, Minařík, Suchánek,
AVM Metal-Anitals 0:1 (0:0), Krištof, K: Smetana, Klíč(A),
Fauna-Anitals 1:2 (0:2), Frýbort O.-Hlavinka 2, K: Mareš(F), Klíč(A),
AVM Metal-Torcida 2:3 (1:1), Hanuš, Beneš-Novák 2, Galvas,
Fauna-Torcida 1:7 (0:2), Polášek-Látal 3, Novák 2, Pospíšil M.2, K: Novák, Galvas, Kosík, Kutílek(To).
2.C brněnská třída – 1. a 2.kolo
SRBSKÁ:
Barum-Bystrc 3:0 (0:0), Klíč Š., Mader, Knoflíček,
Blue Flames B-Bystrc 5:2 (1:1), Půček 2, Dilhof, Kouřil, Pokorný-Machek 2, K: Švrčina(BF),
Barum-Debakl 3:1 (2:0), Nekvapil, Štoss, Šuhaj-Baránek, ČK: Hanák(D), K: Bednařík(Ba),
Blue Flames B-Debakl 8:1 (1:1), Půček 3, Faltýnek 3, Sedlinský 2-Jelínek, K: Švrčina(BF),
Kohouti-FC Vinohrady 8:1 (5:0), Antal 2, Smejkal 2, Kinc, Pospíšil, Švehla, Stuchlík-Vytopil, ČK: Erben(V),
Kohouti-FFT B 0:2 (0:0), Borýsek, Malý J., K: Antal(K), Borýsek, Severa(FFT),
Frutti di Mare-FC Vinohrady ODLOENO na pátek 19.9. na Srbské,
Frutti di Mare-FFT B ODLOENO na pátek 19.9. na Srbské.
KOMÁROV:
Benfika-West ab 0:1 (0:0), Hezina, K: Jedlička(Be),
All in-West ab 0:3 (0:1), Navrátil 2, Hezina, K: Otruba, Souš J., Mlejnek(Al), Šlachta(W),
Benfika-Adrenalin 2:2 (2:1), Houra 2-Šolc M., Gaspel, K: Houra(Be), Šolc M.(Ad),
All in-Adrenalin 5:4 (1:1), Otruba 2, Hanák Ji., Souš J., Kabát-Gaspel, Friedl, Šolc M., Křemenák ml., K: Hanák Ji.(Al), Sukovatý(Ad),
Tropicana-Nekop 1:6 (0:2), Kala-Šenk 2, Bukovský J., Kořenek J. a P., Tatar, K: Keprt(T),
Starobrno-Nekop 0:5 (0:3), Tatar 3, Kovář, Bukovský J., K: Bukovský J.(N),
Tropicana-Rangers 5:1 (2:0), Jurnečka 2, Kala 2, Brandejs-Nevrtal,
Starobrno-Rangers 4:2 (3:1), Jaroš 2, Pluháček, Navrátil-Nevrtal, Durďák V., K: Bumba(S).
STOP na 1 násl.utkání: Erben (FC Vinohrady)-ČK!
2.D brněnská třída – 1. a 2.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-U Boba 2:4 (2:2), Pernica, Sienty-Široký Ma.3 a Mi., K: Široký Ma.(UB),
Stones B-Deportivo 5:6 (2:5), Kracík 2, Chupak, Stanev, Šebetovský-Hopjan 2, Hroneš 2, Pazdera 2, K: Šebetovský(St), Hroneš, Pazdera(D),
Attack-U Boba 6:4 (5:1), Liška 3, Šebesta 3-Široký Ma.2, Cendelín, Pavlovič, K: Široký Ma.(UB),
Attack-Deportivo 2:7 (1:3), Rosendorf, Zemánek-Ondrášek 2, Pazdera 2, Hopjan, Tóth, Vágner,
Poclain-Red Devils 3:5 (1:1), Šikula O.3-Ducháček 2, Fremml D.2, Tandler, K: Sádecký(P), Smolík(RD),
Kampa-Red Devils 5:4 (0:0), Kalivoda 3, Jurda, Pilarčík T.-Fremml D.2, Ducháček, Jelínek, ČK: Fremml M.(RD), K: Kalivoda(K),
Poclain-Schalke B 1:2 (0:1), Šikula O.-Hladký, Václavek, K: Šikula M.(P),
Kampa-Schalke B 1:10 (0:3), Kalivoda-Hladký 5, Červený 4, Václavek.
SVÁNÁ:
Carpe Diem-Jezdci 3:4 (1:0), Halm, Jeřábek, Weyr-Kučera 2, Duchaň, Mánek, K: Nowak, ák V.(CD),
Gooners-Jezdci 0:3 (0:2), Kučera 2, Mánek, K: Konečný(G),
Carpe Diem-Excalibur 3:4 (1:2), Procházka 2, Halm-Jelínek M.2, Berger, Prokofyev,
Gooners-Excalibur 1:4 (1:2), Chocholáč-Berger, Jelínek M., Lorenc, Tomsa, K: Konečný(G), Vilím(E),
Nasan C-Holásky 4:0 (1:0), Effenberger 2, Nesvadba, Bartůněk, ČK: Staněk(N), K: Sojka M.(H),
Agromeli D-Holásky 1:1 (0:0), Boháč-Sojka M., K: Boháč(Ag), Sojka M. a J., Bía(H),
Nasan C-Saňaři B 8:0 (2:0), Hunkes 3, Effenberger 2, Bartůněk, Nesvadba, Štefl,
Agromeli D-Saňaři B 3:5 (3:2), Jašek 3-Sekanina 3, Král L., Přichystal.
STOP na 2 násl.utkání: Lecointre (Kampa)-nepr.start po 4K-zbytek!
3.A brněnská třída – 1. a 2.kolo
RYBNICKÁ:
Inter-Bosonohy 3:2 (1:1), Chalabala D., Krčmař, Sedlák-Výplach 2,
Bosonohy-Nebovidy 2:7 (1:5), Výplach 2-Parys P. ml.2 a D., Machálek 2, Rýzner, Machát, K: Břenek(B), Machálek, Parys P. st.(N),
Restart-Inter 3:4 (3:1), Honek, Sedláček, Adam-Chalabala D., Čáslavský 2, Sedlák, K: Strýček(I),
Dudes City-Restart 4:4 (2:2), Pongrác 3, Vítek-Honek 3, Adam, K: Vítek, Svoboda M.(DC),
Hustopeče B-St.Lískovec 4:3 (2:1), Kadlíček 2, Fekete 2-Odrazil, Palát P., Kostka, K: Krška M.(SL),
St.Lískovec-Dudes City 2:4 (0:3), Odrazil, Jaňura-Pongrác 3, Hornoch, K: Krška P.(SL), Vítek(DC),
Kocovina-Hustopeče B 1:1 (0:1), Poslušný-Nečas, K: Poslušný, Štarha(Kc), Stehlík(H),
Kohouti B-Kocovina 3:7 (0:3), Kropáček, Kinc, Smejkal-Dubáň ml.3 a st., Elis, Květ, Štarha,
Escobar-Lamy 5:0 (3:0), Lachout, Újezdský, Stehlík, Šrubař, Zapletal.
3.B brněnská třída – 1. a 2.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.C-UFO 2:2 (1:2), Vepřek, Nekvinda-Sabela, Kročil, K: Plášek(UFO),
San Marino B-Orel Řečk.C 4:4 (1:0), Midrla M.2, Špicl, Weinfurter-Hruška 2, Chráscina, Vepřek,
M2 Shoes B-West ab B 3:3 (1:1), Houš, Jetelina, Zanáška-Máčal, Pozidis, Keprt, K: Houš, Zanáška, Vítek K.(M2), Máčal(W),
West ab B-ASK 3:2 (2:1), Máčal 3-Pyrochta, Ouředík, ČK: Pozidis(W), K: Pozidis(W), Průdek(ASK),
Nashville-M2 Shoes B 0:4 (0:1), Houš, Vitásek, Dusík, Srnský,
Besídka B-Nashville 13:1 (5:1), Nesrsta 4, Lipovský 3, Johaník 2, Smejkal 2, Toman, Kudýn-Vágner.
STOP na 2 násl.utkání: Pozidis (West ab B)-ČK+nesp.chování!
3.C brněnská třída – 1. a 2.kolo
SRBSKÁ:
Eldo-HLT club 5:2 (4:2), Buček P.2, Slámečka, Vojta J., Csizmár-Říha, Šastný, K: Hrbek(Hlt),
HLT club-Antabus 3:4 (2:1), František 2, Bečica-Hejmala 3, Weinstein,
Musketeers-Eldo 0:5 (0:0), Jedlička 2, Vojta J.2, Csizmár, ČK: Mucherl(Mu), K: Chovánek(Mu),
Hády-Musketeers 1:2 (0:1), Hořák-Cienciala, Chovánek, K: Škerle(Mu),
Sokol Brno I.-Hády 6:1 (2:1), Šenkyřík 4, Caska, Novotný-Pitrocha, K: Šenkyřík, Čada(SB),
R.U.Medvídci-Litrpůl 4:3 (2:1), Břínek 2, Chlíbek 2-Koubek F.2, Jedlička, K: Břínek(RUM),
Mitra C-.Vlci C 2:3 (2:2), Samson, Krupica-Chroust 2, Klečka, K: Meitner R.(Mi).
VÝZVA PRO NOVÉ KLUBY
Brněnská asociace futsalu hledá futsalový tým z Brna i okolí pro doplnění 3.D brněnské třídy. Startovné zdarma, pouze členské příspěvky 100 korun za hráče na celou sezónu, nedělní termíny na hřišti v Komárově. Zájemci a se nejdříve ozvou na tel. 602 502 077!!!
Chcete hrát pravidelné regulérní postupové soutěe v menší formě fotbalu za velmi výhodných podmínek s minimálními náklady? Navštivte nás kadý čtvrtek od 16 do 20 hodin v naší kanceláři na Rybnické 75 v Novém Lískovci nebo piště na email: bamako.polak@volny.cz.
MALÁ KOPANÁ = MALÝ FOTBAL = FUTSAL