FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 13.10.2014
FUTSAL 13.10.2014
Výsledky víkendových odehraných nejen brněnských soutěí byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech: Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři i Fair Play (karty) včetně STDK a pokut.
1.Chance futsal liga – 3.kolo
Tango Brno-Slavia Praha 8:2, Benago Zruč-Helas Brno 6:0, Likop Třinec-Balticflora Teplice 0:5, Kladno-ERAPACK Chrudim 0:7, Olympik Mělník-Sparta Praha 2:10, Hr.Králové-Nejzbach V.Mýto 7:2.
1. Baltica Teplice 3 3 0 0 19:5 9
2. Sparta Praha 3 3 0 0 20:9 9
3. Tango Brno 3 2 0 1 16:7 6
4. Benago Praha 3 2 0 1 13:5 6
5. Hradec Králové 3 2 0 1 15:17 6
6. SAT-AN Kladno 3 1 1 1 6:11 4
7. ERAPACK Chrudim 2 1 0 1 9:3 3
8. Vysoké Mýto 3 1 0 2 5:12 3
9. Slavia Praha 2 0 1 1 5:11 1
10. Likop Třinec 1 0 0 1 0:5 0
11. Olympik Mělník 3 0 0 3 7:18 0
12. Helas Brno 3 0 0 3 1:13 0
2.liga – 3.kolo
ab.Vlci Brno-Volfířov 6:3, Bílovice-Nasan Brno 5:1, VŠB Ostrava-Agromeli Brno 3:7, Pardubice-Amor Vyškov 1:4.
1. Agromeli Brno 2 2 0 0 18:4 6
2. Roub Vítkovice 2 2 0 0 12:3 6
3. Amor Vyškov 2 2 0 0 12:3 6
4. Egret.Bílovice 3 1 1 1 10:12 4
5. VŠB Ostrava 3 1 1 1 15:18 4
6. ab.Vlci Brno 3 1 1 1 8:13 4
7. Sist. Volfířov 3 1 0 2 21:18 3
8. Gamaspol Jeseník 1 0 1 0 3:3 1
9. Nasan Brno 2 0 0 2 4:9 0
10. Torf Pardubice 3 0 0 3 4:24 0
Divize E jiní Moravy – 3.kolo
Toka Brno-Lino Kalábek Brno 1:10 (1:2), Ianosteac Lukáš-Kalina Martin 4, Gottwald Radek 2, Černý Lukáš 2, Lukšija Haris, Němec Martin, K: Kršák (T), Kalina (K),
Líšeň Brno-FC Kloboučky 3:10 (1:4), Šastný Michal, Procházka Petr, Houš Josef-Vintr Marek 4, Štrublík Ladislav 2, Svoboda Dušan, Maruška Milan, Selinger Tomáš, Chadima Jan,
Lazor Vyškov-Arsenal Kuřim 4:5 (0:1), Grepl Martin, Gottvald David, Lička Josef, Šoupal Martin-Sláma Jiří, Hrbek Aleš, Machát Jakub, Táborský Petr, Záboj Martin,
Remos Oslavany-Pivovar Vyškov 3:3 (0:2), Koudelný Milan 2, Skopal Petr-Gregor Petr 2, Kolečkář Jaroslav, K: Čermák, Franěk (O), Pospíšil, Bébar (V),
Květnice Tišnov-Orli Kotvrdovice 5:2 (3:0), Panovský Lukáš 2, Chlup Martin 2, Janás Martin-Jarůšek Tomáš, Daněk Ladislav,
Helas Brno B-Havlíčkův Brod 1:5 (1:3), Presl David-Kavka Daniel 2, Klusák David 2, Číhal Martin, K: Maša (Hel), Kavka (H.B.).
1. Havl. Brod 3 3 0 0 28:7 9
2. Květ. Tišnov 3 3 0 0 18:8 9
3. Ars. Kuřim 3 2 0 1 17:14 6
4. Kalábek Brno 3 1 2 0 23:14 5
5. Piv. Vyškov 3 1 2 0 18:14 5
6. Toka Brno 3 1 1 1 13:16 4
7. Rem.Oslavany 3 0 3 0 13:13 3
8. Helas Brno B 3 1 0 2 16:18 3
9. FC Kloboučky 3 1 0 2 15:17 3
10. Kotvrdovice 3 0 2 1 8:11 2
11. Lazor Vyškov 3 0 0 3 10:25 0
12. Líšeň Brno 3 0 0 3 9:31 0
Krajský přebor Jiní Moravy – 3.kolo
FPO Blansko-ST Brno 8:0 (2:0), Koudelka Jan 3, Mokrý Roman 2, Bárta Vlastimil, Bednář David, Španěl Ondřej, K: Koudelka (FPO), Šimeček (ST),
Technika Brno-United Ivančice 3:0 (1:0), Luner Zdeněk, Homola Luboš, Toman Jiří, K: Čermák (I),
Panama Brno-Slovan Brno 6:6 (1:3), Sádovský Martin 3, Mach Zdeněk 2, Lejska Josef-Knee Radek 3, Němeček Milan 3, K: Sádovský, Studený (P), Polák (Sl),
Orli Bučovice-Mitra Brno 8:4 (6:3), Volec Rudolf 3, Volec Lubomír 2, Svoboda Michal, Koudelka Petr, Nový Ondřej-Rybníček Michal 2, Motyčka Tomáš, Šotola Tomislav, K: Svoboda (OB),
Agrotec Hustopeče-San Marino D.Loučky 4:3 (2:2), Očenášek Zdeněk, Doušek Patrik, Daniel Roman, Havelka Petr-Plachký Martin, Seyfert Václav, Burian Václav,
Gladiators Brno-SK Líšeň Brno B hráno po uzávěrce.
1. Agr.Hustopeče 3 2 0 1 17:7 6
2. FPO Blansko 3 2 0 1 18:9 6
3. Technika Brno 3 2 0 1 12:5 6
4. Mitra Brno 3 2 0 1 12:11 6
5. Slovan Brno 3 1 1 1 19:14 4
6. Orli Bučovice 3 1 1 1 13:11 4
7. Panama Brno 3 1 1 1 10:11 4
8. ST Brno 3 1 1 1 6:13 4
9. San Marino 3 1 0 2 7:8 3
10. Líšeň Brno B 2 1 0 1 7:12 3
11. Unit.Ivančice 3 1 0 2 9:21 3
12. Gladiators Brno 2 0 0 2 4:12 0
Okresní přebor Brno město – 4.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Orel Řečkovice 1:4 (0:0), Vrána Jan-Sýkora Patrik 2, Sejkora Pavel, Kamenický Aleš, K: Pokorný (BF),
Stones-Orel Řečkovice 3:1 (1:0), Stanev Lubomír, Syrový Jakub, Mrázek David-Kamenický Aleš, K: Sejkora (OŘ),
Blue Flames-Arsenal B 2:3 (1:2), Vrána Jan, Podhrázský Adam-Čuhel Martin 2, Blahák Marek, K: Pokorný (BF),
Stones-Arsenal B 1:3 (0:1), Mrázek David-Vašíček Jiří, Čuhel Martin, Hudec David, K: Čuhel (A),
FFT Vinohrady-SOŠ OOM 2:3 (1:1), Borýsek Jan, Brtník Jakub-Škoda Jiří, Škoda Milan, Polák Martin,
Rychlé pípy-SOŠ OOM 6:7 (4:2), Sedlák Marek 4, Horák Martin 2-Pospíšil Petr 3, Polák Martin 2, Škoda Jiří, Kovář Václav,
FFT Vinohrady-Agromeli B 7:2 (4:1), Pokluda Zdeněk 2, Sommer Michal 2, Brtník Jakub, Klusák Tomáš, Malý David-Tesař Ivo, Boháč Róbert,
Rychlé pípy-Agromeli B 1:1 (0:0), Lejska Martin-Tesař Ivo, K: Němec (RP).
1. Saňaři 4 4 0 0 30:12 12
2. Orel Řečk. 6 4 0 2 28:17 12
3. Gladiators B 4 3 1 0 20:5 10
4. SOŠ OOM 4 3 1 0 16:12 10
5. Arsenal B 6 3 0 3 21:33 9
6. Stones 6 2 2 2 10:11 8
7. Kickers 4 2 1 1 22:13 7
8. Kalábek B 4 2 1 1 23:17 7
9. R.I.P. 4 2 0 2 18:21 6
10. FFT Vinoh. 4 1 2 1 15:11 5
11. Bl. Flames 6 1 0 5 16:29 3
12. Rych. pípy 4 0 1 3 9:22 1
13. Agromeli B 4 0 1 3 4:17 1
14. Helas C 4 0 0 4 11:23 0
Střelci: Sedláček (Saňaři)-13, Křivánek (Kalábek B) a Zlínský (RIP)-8.
1.A brněnská třída – 9. a 10.kolo
KRAVÍ HORA:
Atraps-Gascar 2:1 (1:0), Malíř, Oščádal-Krůtil, K: Skřivan(Ar), Maňák J., Outrata(G),
Parmagianni-Gascar 2:6 (1:3), Pištěk 2-Krůtil 2, Šimák 2, Maňák P., Horvát, K: Šafář(Pr), Horvát(G),
Atraps-Soccer 6:4 (4:3), Oščádal 3, Jakšík 2, Do-Klimas 2, Kubát, Ondrík,
Parmagianni-Soccer 4:1 (2:0), Valášek 2, Šafář, Smutný-Lošák, K: Šafář, Mísař(Pr), Ondrík(S),
Bianco-Napoleon 2:1 (2:1), Hude, Šebánek-áček J., K: Šindelář(Bi), áček Pa.(N),
Bianco-Besídka 4:0 (1:0), Klimek, Vondra, Podloucký J. a O., K: Knoblich(Be),
ST B-Napoleon 1:2 (0:0), Motyčka-áček Pa., Filipec,
ST B-Besídka 4:2 (1:1), Šimeček Ra.2, Höll J., Motyčka-Lech, Kuchtík.
KNESLOVA:
Wodowa-Dynamo 3:1 (1:1), Křivka 2, Kří Mi.-Kopecký J.,
Atlantis-Dynamo 2:3 (0:1), Mrňa, Smital-Procházka 2, Janík,
Wodowa-Panama B 4:6 (2:4), Cífka 3, Tureček-Drábek Ma.3, Moučka P.3, ČK: Břený(Pn), K: Cívka(W),
Atlantis-Panama B 3:3 (0:0), Chytil, Mrňa, Terzijski-Lejska, Drábek Mi., Brabuš, K: Chytil(Al), Brabuš(Pn),
Bastards-Agromeli C 0:5 (0:0), Janeček 3, Beránek, Tesař, K: Darvaš(Ba), Tesař(Ag),
Pískovna-Agromeli C 6:2 (4:1), Hřebíček M.3, Purket, Prokop ml., Flendrovský ml.-Boháč, Tesař, K: Křemeček(Pí),
Bastards-Schalke 2:5 (1:3), Grečko, Svoboda-Kotrba 2, Opluštil, Sláma, Robert,
Pískovna-Schalke 3:6 (2:1), Hřebíček M.2, Flendrovský ml.-Václavek 2, Krul, Opluštil, Sláma, Vorel, K: Kavan, Mittner(Sch).
1. Atraps 10 8 2 0 39:12 26
2. Napoleon 10 7 1 2 44:20 22
3. Schalke 10 6 2 2 32:28 20
4. Gascar 8 6 1 1 25:17 19
5. Wodowa 10 5 3 2 36:22 18
6. Parmagianni 10 5 2 3 36:30 17
7. ST B 10 5 1 4 27:23 16
8. Pískovna 9 5 1 3 35:32 16
9. Dynamo 10 4 2 4 32:31 14
10. Soccer 10 4 1 5 31:32 13
11. Bianco 10 4 1 5 23:26 13
12. Panama B 10 3 2 5 26:29 11
13. Agromeli C 10 3 1 6 28:34 10
14. Bastards 9 2 0 7 12:43 6
15. Atlantis 10 0 2 8 14:33 2
16. Besídka 10 0 0 10 18:46 0
Střelci: áček Pa.(Napoleon)-15, Hřebíček M.(Pískovna) a Smutný (Parmagianni)-12.
STOP 30.6.2015: Krejčí (Panama B)-ČK+napadení soupeře!
1.B brněnská třída – 9. a 10.kolo
KNESLOVA:
Celeano-Líšeň C 3:3 (1:2), Pátek D., Petrouš, ák-Denk 3, K: Hanák(L),
Celeano-Incident 0:6 (0:3), Knotek 4, Both, Skřivánek,
Orel Obřany-Líšeň C 3:1 (1:0), Pivko T., Čech, Šlapák-Hanák, K: Pivko T.(Ob),
Orel Obřany-Incident 2:4 (1:1), Minařík, Šlapák-Knotek 3, elezný, K: Minařík(Ob),
Flamengo-Celtic 6:10 (1:5), Havelka 2, Popek 2, Perný, Hradil-Pořízek 4, Špaček R.3, Kašpar 2, Starý, K: Perný, Grmela(F),
ab.Vlci B-Celtic 0:5 (kont.), ČK: Lange ml.(V), ukončeno pro inzultaci,
Flamengo-Across 1:1 (0:0), Perný-Barša, K: Hradil(F),
ab.Vlci B-Across 3:0 (0:0), Svoboda 3, K: Svoboda(V).
RYBNICKÁ:
Jehnice-Sváná 1:4 (1:1), Kaláb-Toman, Greiffenegg, Mach, Tesař,
Jehnice-Onyx 3:1 (2:0), Švantner 2, Marek-Gorčík, K: Gorčík, Čempel, Pekárek(On),
Kalasar-Sváná 2:5 (2:3), Kraus, Pavlík M.-Mach 3, Greiffenegg, Tesař,
Kalasar-Onyx 2:2 (1:0), Pavlík J., Pospíšil-Čempel, Gorčík, K: Gorčík(On),
Gloria-Mitra B 0:8 (0:4), Hambálek K.3 a A., Motyčka 2, Rybníček, Skirka,
Nasan B-Mitra B 5:3 (2:1), Burian 2, Hoffmann 2, Jaša-Hambálek K.2, Rybníček, K: Burian, Kramoliš(N),
Gloria-Slovan B 2:3 (0:2), Drga 2-Kubíček 2, Belík, K: Fic(G),
Nasan B-Slovan B 5:1 (0:1), Hoffmann 2, Burian, Kocourek, Jaša-Harásek.
1. Nasan B 10 8 0 2 41:20 24
2. .Vlci B 10 7 1 2 38:19 22
3. Flamengo 10 7 1 2 39:29 22
4. Across 10 4 4 2 26:19 16
5. Incident 10 5 1 4 37:34 16
6. Sváná 10 5 0 5 34:39 15
7. Mitra B 10 4 2 4 38:32 14
8. Slovan B 10 4 2 4 40:35 14
9. Celtic 10 4 1 5 49:45 13
10. Kalasar 10 3 4 3 26:27 13
11. Or.Obřany 10 4 0 6 28:36 12
12. Jehnice 10 3 2 5 24:30 11
13. Onyx 10 3 2 5 29:42 11
14. Líšeň C 10 2 4 4 21:24 10
15. Gloria 10 3 1 6 24:35 10
16. Celeano 10 0 3 7 17:44 3
Střelci: Knotek (Incident)-20, Kubíček (Slovan B)-17, Havelka (Flamengo)-16.
STOP do 31.12.2014: Borák (Flamengo)-2K=ČK+HNCH+vyhr.rozh.-zbytek!
STOP do 12.6.2015: Lange ml.(.Vlci B)-ČK+inzultace.rozh.!
STOP na 4 násl.utkání: Macko (Gloria)-2K=ČK+HNCH-zbytek!
2.A brněnská třída – 9. a 10.kolo
ŘEČKOVICE:
Jehnice B-Edesseg 5:1 (3:0), Ulrich 2, Šmerda, Marek, Švácha-Vejmělek,
Orel.Řečk.B-Edesseg 2:2 (0:1), Kugler 2-Musil, Klíma,
Jehnice B-Flamengo B 5:1 (2:0), Hadrava 3, Král T., Jiříček Ma.-Daněk, K: Havelka, Jelínek(F),
Orel.Řečk.B-Flamengo B 4:5 (2:2), Kugler 2, Dočkal, Jůzl-Filippi 2, Havelka, Jelínek, Brabec, K: Dočkal, Spousta(OŘ), Pazio(F),
Tropa-Chl.pozůstalí 0:8 (0:3), Pumprla 3, Pupp 3, Hartl, Kadlčák ml.,
Kobas-Chl.pozůstalí 2:8 (0:6), Kozel, Koutný T.-Hartl 3, Pupp 2, Pumprla, Kadlčák ml., Švácha Jar.,
Tropa-Tempo 1:1 (1:0), Novotný P.-Psotka, K: Prokop(Tr),
Kobas-Tempo 2:6 (0:0), Kozel, Novák-Šebesta 2, Horáček 2, Psotka, Mrština, ČK: Koutný T.(K), Duchoň(Te).
KAMÍNKY:
M2 Shoes-Juve 2:5 (1:3), Küfhaber, Jonáš-aluda 2, Vitula V.2, Šmehlík D.,
M2 Shoes-Agora 8:1 (4:0), Potočniak 2, Patloka, Katuščák, Jonáš, Lokaj, Srnský, Koukal-Hloušek R.,
Řečkovice-Juve 2:5 (2:5), Pokorný S., Vala-Kolář M.2, Rus, Šmehlík D., Minster,
Řečkovice-Agora 2:3 (1:1), Vala 2-Hloušek R.2, Fink,
United-RazNáraz ODLOENO,
Atraps B-RazNáraz ODLOENO,
United-Madrid 2:1 (2:0), Gruszka, Petrskovský-Konečný, K: Petrskovský, Šelle M. a R.(Un), Karafiát(Ma),
Atraps B-Madrid 2:0 (1:0), Kitner, Holánek.
1. Juve 10 8 1 1 56:30 25
2. Jehnice B 10 8 1 1 44:19 25
3. M2 Shoes 10 6 2 2 62:40 20
4. Tempo 10 6 1 3 42:24 19
5. Agora 10 6 1 3 37:30 19
6. Chl.pozůst. 10 5 2 3 35:27 17
7. Atraps B 9 5 1 3 27:22 16
8. Orel.Řečk.B 10 4 3 3 39:30 15
9. Madrid 10 3 1 6 24:27 10
10. Řečkovice 10 2 4 4 31:38 10
11. Flamengo B 10 3 1 6 39:47 10
12. Tropa 10 3 1 6 22:40 10
13. Kobas 10 3 1 6 28:56 10
14. Edesseg 10 2 1 7 21:41 7
15. United 9 1 3 5 20:37 6
16. RazNáraz 8 0 2 6 22:41 2
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-17, Patloka (M2) a Kugler (Orel.Řečk.B)-16.
STOP na 4 násl.utkání: Koutný T.(Kobas)-ČK+HNCH, Duchoň (Tempo)-ČK+HNCH!
2.B brněnská třída – 9. a 10.kolo
KOUNICOVA:
Měnín-ProBrno 4:2 (4:2), Aujeský, Mares, Odráka, Ralenovský-Koch, Vlček,
R.I.P. B-ProBrno 8:3 (4:1), Granát 4, Vacula 2, Starý 2-Dvořák, Chvátal, Mikulinec, K: Chvátal, Koch(PB),
Měnín-Syrovice 1:8 (1:1), Aujeský-Getos 4, Buršík 2, Bernkopf, Suchánek, K: Minařík(S),
R.I.P. B-Syrovice 2:6 (1:2), Granát 2-Buršík 3, Cechmeistr, Suchánek, Getos, K: Haluza(S),
Technika B-Eliška 2:3 (1:1), Indra, Votava-Buček, Okleštěk, Vacula,
Greens-Eliška 0:4 (0:2), Buček, Okleštěk, Pavlík, Vacula, K: Jeniš, Zvěřina T.(G),
Technika B-Jiříkovice 0:3 (0:1), Rychlovský 2, Suchna, K: Lošák(Te),
Greens-Jiříkovice 7:2 (3:2), Rozumek 2, Zvěřina T.2, Balát, Jeniš, Konečný-Spruina K., Kala.
SVÁNÁ:
idenice-Anitals 5:5 (4:1), Jurásek V.3, Janko, Šimoník-Tříska 3, Hlavinka 2, K: Petráš(A),
idenice-Torcida 0:7 (0:3), Caha 3, Pospíšil M.2, Galvas, Soukup,
Olymp-Anitals 2:0 (1:0), Hebelka, Vyklický, K: Tulis(O), Tříska(A),
Olymp-Torcida 3:8 (1:3), Tulis, Hebelka, Vyklický-Pospíšil M.3, Látal 2, Caha 2, Rohánek,
AVM Metal-Bolest 5:3 (3:1), Růička 2, Beneš, Havlík, Makel-Sýkora T.2, Mička, K: Farlík(Mt), Sýkora P.(B),
Fauna-Bolest 1:3 (1:0), Krška-Trávníček 2, Mička, K: Kronek(B),
AVM Metal-Citizens 3:3 (3:2), Oprchal 2, Beneš-Černý T., Tóth, Ráab, K: Karásek(C),
Fauna-Citizens 1:2 (1:0), Dvořák-Karásek 2.
1. Torcida 10 9 0 1 50:21 27
2. Eliška 10 7 1 2 25:13 22
3. Syrovice 10 7 0 3 47:20 21
4. Greens 10 5 1 4 38:32 16
5. Měnín 10 5 1 4 24:27 16
6. Bolest 10 4 3 3 28:22 15
7. AVM Metal 10 4 2 4 30:29 14
8. Citizens 10 4 2 4 25:33 14
9. R.I.P. B 10 4 1 5 33:35 13
10. Fauna 10 4 0 6 27:30 12
11. ProBrno 10 4 0 6 31:37 12
12. Olymp 10 4 0 6 26:35 12
13. Jiříkovice 10 4 0 6 30:40 12
14. idenice 10 2 3 5 24:34 9
15. Anitals 10 2 2 6 14:27 8
16. Technika B 10 2 2 6 14:31 8
Střelci: Spruina K.(Jiříkovice)-16, Caha (Torcida)-14, Getos (Syrovice)-12.
2.C brněnská třída – 9. a 10.kolo
SRBSKÁ:
Barum-West ab 0:4 (0:0), Máčal 2, Fojt, Hezina P., ČK: Šuhaj(Ba), K: Knoflíček(Ba), Máčal(W),
Blue Flames B-West ab 7:3 (2:2), Nejezchleba 6, Varga-Máčal, Navrátil, Sádecký, K: Hladík(W),
Barum-Adrenalin 3:2 (2:0), Klíč L. a Š., Knoflíček-Hlavoň, Sukovatý, K: Mader(Ba),
Blue Flames B-Adrenalin 3:1 (2:1), Nejezchleba 3-Sukovatý, K: Severa(Ad),
Kohouti-Benfika 2:7 (1:3), Kinc 2-Houra 3, Mikojan 2, Nečas, Kašparovský, K: Smejkal(K),
Frutti di Mare-Benfika 0:1 (0:1), Nečas, K: Beránek(FM), Jedlička(Be),
Kohouti-All in 6:4 (3:1), Smejkal 2, Seitler 2, Pospíšil, Kinc-Kabát 4, K: Seitler(K),
Frutti di Mare-All in 6:0 (1:0), Pospíšil 2, Priesnitz, Beránek, Hlaváč, Tomiška.
KOUNICOVA:
Bystrc-Rangers 7:5 (3:2), Hnátek 4, Machek 2, Obadal-Muíček 2, Durďák V., Kotas Mi., Patocs,
Bystrc-Nekop 3:6 (2:2), Hnátek, Machek, Obadal-Tatar 4, Roubal 2, K: Obadal(By), Křemínský(N),
Debakl-Rangers 3:2 (2:1), Deschner, Mikoláško, Papie-Muíček, Patocs, ČK: Odehnal, Otruba(R)K-Jelínek, Macháček(D), Durďák V.(R),
Debakl-Nekop 2:4 (2:1), Jelínek, Másilko-Kořenek P.2, Kovář, Tatar,
Tropicana-FC Vinohrady 0:1 (0:1), Erben,
Starobrno-FC Vinohrady 5:4 (2:2), Lysý, Bumba, Jaroš, Malina, Navrátil-Obruča 3, Vytopil, K: Lysý(S),
Tropicana-FFT B 8:2 (2:1), Kala 3, Jurnečka 2, Čtvrtečka, Keprt, Foral st.-Malý J., Novotný, K: Zouhar(FFT),
Starobrno-FFT B 4:4 (1:0), Pluháček 2, Horňáček 2-Novotný, Malý J., Zouhar, Brtník, K: Malina(S), Novotný(FFT).
1. Nekop 10 9 1 0 50:20 28
2. Barum 10 9 0 1 24:10 27
3. Bl.Flames B 10 7 1 2 42:20 22
4. Tropicana 10 7 0 3 36:23 21
5. Benfika 10 5 3 2 27:18 18
6. West ab 10 5 1 4 25:23 16
7. Bystrc 10 5 0 5 33:29 15
8. Kohouti 10 5 0 5 30:29 15
9. FFT B 10 4 1 5 28:29 13
10. Starobrno 10 4 1 5 29:39 13
11. Debakl 10 4 0 6 19:32 12
12. Rangers 10 3 1 6 29:42 10
13. Frutti Mare 10 3 0 7 21:21 9
14. Adrenalin 10 2 1 7 22:28 7
15. FC Vinohr. 10 2 0 8 25:51 6
16. All in 10 1 0 9 17:43 3
Střelci: Tatar (Nekop)-18, Nejezchleba (Bl.Flames B)-13, Machek (Bystrc)-11.
STOP na 4 násl.utkání: Odehnal (Rangers)-ČK+HNCH!
STOP na 3 násl.utkání: Buček (Bystrc)-ČK+HNCH-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Otruba (Rangers)-ČK!
2.D brněnská třída – 9. a 10.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Jezdci 2:2 (2:0), Medveď, Zdráhal-Minář 2, K: Smolka(J),
Stones B-Excalibur 4:2 (4:0), Chupak 2, Skála, Stanev-Vilím, Tomsa, K: Prokofyev(E),
Attack-Jezdci 3:1 (0:0), Šebesta 2, Lidmila-Doleal,
Attack-Excalibur 13:1 (6:1), Šebesta 5, Šnédar 3, Luska 2, Rosendorf, Liška, Lidmila-Prokofyev, K: Rosendorf(At),
Poclain-Carpe Diem 2:3 (2:1), Švanda, Škaroupka-ák V.2, Ličák, ČK: Halm(CD),
Kampa-Carpe Diem 3:2 (1:1), Pilarčík T.2, Jurda-Jeřábek, ák V., ČK: Pilarčík M.(K), K: Nekvapil, Vavroušek(CD),
Poclain-Gooners 5:3 (4:1), Šikula M.2 a O., Mazálek, Švanda-Radek M.3, K: Šikula M.(P), Radek M.(G),
Kampa-Gooners 9:4 (5:3), Handl 3, Gondek 2, Lecointre 2, Pilarčík T., Vrábel-Konečný 3, Kratina, ČK: Kratina(G), K: Kalivoda(K), Maxa(G).
SVÁNÁ:
U Boba-Saňaři B 9:5 (3:2), Milotínský 3, Perníkář 2, Široký Ma.2 a Mi. 2-Sedláček 4, Sekanina, K: Milotínský, Šenkýř(UB), Urban(Sa),
U Boba-Holásky 10:3 (4:0), Jaroš 3, Široký Mi.3 a Ma., Perníkář, Milotínský, Šenkýř-Bía 2, Sojka M., K: Široký Mi.(UB),
Deportivo-Saňaři B 5:8 (3:2), Hruška 2, Hopjan, Novotný, Osička-Sedláček 3, Přichystal 2, Luskač, Sekanina, Urban,
Deportivo-Holásky 7:3 (2:1), Tóth 2, Hruška, Novotný, Ondrášek, Pazdera, Vágner-Kupčo 3, K: Obhlídal(H),
Nasan C-Red Devils 5:4 (4:1), Effenberger 3, Bartůněk, Staněk-Fremml D.2, Smolík 2, K: Fremml M.(RD),
Agromeli D-Red Devils 5:7 (5:4), Boháč 2, Halámek, Král, Beránek-Fremml D.3 a M.2, Ducháček 2,
Nasan C-Schalke B 2:4 (1:3), Bartůněk, Voráč-Hladký 3, Konečný,
Agromeli D-Schalke B 1:7 (0:4), Král-Sládek 2, Václavek 2, Červený 2, Hladký.
1. U Boba 10 8 1 1 72:36 25
2. Attack 8 7 0 1 55:20 21
3. Deportivo 10 6 1 3 44:40 19
4. Schalke B 9 5 3 1 36:19 18
5. Jezdci 10 5 3 2 23:22 18
6. Agromeli D 10 5 2 3 51:31 17
7. Saňaři B 10 5 2 3 43:41 17
8. Nasan C 10 5 1 4 34:27 16
9. Kampa 10 5 1 4 36:41 16
10. Excalibur 10 4 1 5 24:45 13
11. Stones B 10 3 3 4 28:26 12
12. Red Devils 9 3 1 5 36:38 10
13. Carpe Diem 10 2 0 8 24:51 6
14. Poclain 10 1 2 7 22:42 5
15. Holásky 10 1 2 7 21:43 5
16. Gooners 10 1 1 8 24:51 4
Střelci: Široký Ma.(U Boba)-19, Boháč (Agromeli D) a Hladký (Schalke B)-17.
STOP na 3 násl.utkání: Kratina (Gooners)-2.ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání: Pilarčík M.(Kampa)-ČK+surová hra!
3.C brněnská třída – 6.kolo
SRBSKÁ:
.Vlci C-Musketeers 1:1 (1:0), Chroust-Chovánek, ČK: Chovánek(Mu), K: Klečka(V), Mucherl, Škarda(Mu),
Musketeers-Litrpůl 2:6 (0:4), Kňaík 2-Koubek F.3 a P., Skřička, Studený ml.,
R.U.Medvídci-Hády 7:0 (3:0), Břínek 2, Páral 2, Fišer, Grim, Syrový, K: Bednář, Pitrocha(H),
Litrpůl-Sokol Brno I. 3:2 (1:1), Koubek F. a P., Jedlička-Kadlec, Štork, ČK: Štork(SB), K: Koubek P.(L),
Mitra C-HLT club 0:8 (0:5), Lászlo 4, František 2, Potrusil, Táborský,
Antabus-Mitra C 5:0 (0:0), Hejmala 2, Janištín, Niedermeier, Vrána.
1. Litrpůl 6 4 1 1 29:15 13
2. ab.Vlci C 5 4 1 0 17:4 13
3. Eldo 4 4 0 0 23:3 12
4. Sokol I. 5 4 0 1 21:11 12
5. Antabus 6 3 1 2 17:17 10
6. R.U.Medvíd. 5 3 0 2 17:12 9
7. HLT club 6 2 0 4 27:23 6
8. Musketeers 7 1 1 5 8:26 4
9. Hády 6 1 0 5 8:26 3
10. Mitra C 6 0 0 6 3:33 0
Střelci: Koubek F.(Litrpůl)-13, Vojta J.(Eldo)-6, Šastný (Hlt)-5.
STOP na 1 násl.utkání: Štork (Sokol I.)-ČK!
Okresní přebor Vyškov - 11. a 12.kolo
Mouřínov:
TJ Mouřínov-TJ Studnice 8:5 (2:3), Navrátil Marek 4, Navrátil Rostislav 2, Švec Radek 2-Henek Aleš 3, Fládr Tomáš, Hořava Jiří,
Nafta Mouřínov-TJ Studnice 2:6 (2:2), Petřík Lukáš, Marcone Nicol-Hořava Jiří 3, Kadáš Martin 2, Fládr Tomáš,
TJ Mouřínov–Krásensko 8:3 (3:1), Konečný Jiří 3, Navrátil Marek 2, Křivánek Radovan, Vintr Dalibor, Švec Radek-Ševčík Karel, Zukal Petr, Karhan Jan,
Nafta Mouřínov–Krásensko 1:10 (1:4), Marcone Nicol-Zukal Petr 4, Koníček Michal 2, Ševčík Karel 2, Koutný Jan, Karhan Jan.
Orel Vyškov:
Orli Vyškov-Lazor Domus 4:12 (3:3), Kremlička Jaroslav 2, Ševčík Lukáš, Neděla Vojtěch-Tobolík Radek 3, Lička Josef 3, Gottvald David 2, Surala Martin 2, Šoupal Martin 2,
Amor Vyškov-Lazor Domus 4:12 (4:4), Forró Adam 3, Chubirka Vadim-Tobolík Radek 9, Gottvald David 3,
Orli Vyškov-Panteři Vyškov 8:2 (2:1), Nedvěd Petr 2, Paštěka Martin 2, Kremlička Jaroslav, Holler Jiří, Kokeš Jan, Pořízek Zbyněk-Bárek Petr 2,
Amor Vyškov-Panteři Vyškov 17:8 (6:3), Ševčík Milan 9, Petlach Martin 4, Chubirka Vadim 2, Bartoš Marian, Forró Adam-Šebek Miloš 2, Tesař Jaroslav 2, Gottvald Milan 2, Bárek Petr, Katzer Jan.
Bučovice:
Kloboučky-JČ Marefy 4:8 (3:3), Dluhoš David, Zbytek Libor, Nový Miroslav, Horák Vilém-Maláč Jakub 6, Hák František, Adamík Tomáš,
Kloboučky-United Vyškov 2:9 (1:3), Kürti Jan, Nový Miroslav-Gryc David 3, Pytela Jan 2, Bárta Zdeněk 2, Najman Lukáš, Byrtus Bronislav,
JČ Marefy-United Vyškov 4:10 (3:2), Maláč Jakub 2, Jeřábek Lukáš 2-Gryc David 4, Toman Jiří 3, Byrtus Bronislav 2, Pytela Jan.
1. Amor Vyškov B 10 8 1 1 78:36 25
2. Lazor Domus B 7 6 0 1 64:31 18
3. Sok. Bučovice 8 5 1 2 66:37 16
4. Unit. Vyškov 10 5 1 4 51:39 16
5. Fifák Nouzka 8 5 0 3 46:30 15
6. Orli Vyškov 10 4 2 4 36:52 14
7. TJ Studnice 6 4 1 1 37:25 13
8. TJ Mouřínov 6 4 1 1 32:24 13
9. Orli Bučov. B 8 3 1 4 37:40 10
10. Sapp. Manerov 8 3 0 5 31:47 9
11. JČ Marefy 8 3 0 5 31:53 9
12. Naf. Mouřínov 6 1 1 4 13:31 4
13. Kloboučky B 8 1 1 6 26:55 4
14. Krásensko 6 1 0 5 23:36 3
15. Pant. Vyškov 7 0 0 7 16:51 0
Střelci: Ševčík (Amor)–29, Nevole (Sok.Bučovice)–27, Tobolík (Lazor)–20.