FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 17.11.2014
1.Chance futsal liga – 8.kolo
Tango Brno-Benago Praha 3:7, Balticflora Teplice-Helas Brno 2:1, ERAPACK Chrudim-Nejzbach V.Mýto 7:1, Likop Třinec-Hr.Králové 8:2, Kladno-Mělník 4:2, Slavia Praha-Sparta Praha televizní utkání odloženo na 20.11.
1. Benago Praha 7 6 0 1 39:18 18
2. Sparta Praha 7 6 0 1 39:19 18
3. Baltica Teplice 6 6 0 0 32:12 18
4. ERAPACK Chrudim 6 5 0 1 32:12 15
5. Hradec Králové 8 4 0 4 34:42 12
6. SAT-AN Kladno 7 3 2 2 18:22 11
7. Tango Brno 7 3 1 3 27:23 10
8. Helas Brno 8 2 0 6 16:32 6
9. Vysoké Mýto 8 2 0 6 15:35 6
10. Likop Třinec 7 1 2 4 24:30 5
11. Slavia Praha 7 1 2 4 19:29 5
12. Olympik Mělník 8 0 1 7 18:39 1
2.liga – 8.kolo
Nasan Brno-Volfířov 2:7, Vítkovice-Amor Vyškov 1:6, Bílovice-VŠB Ostrava 4:6, Jeseník-Agromeli Brno 4:2.
1. Agromeli Brno 7 6 0 1 44:19 18
2. VŠB Ostrava 7 4 2 1 39:34 14
3. Gamas. Jeseník 6 4 1 1 31:22 13
4. Amor Vyškov 7 4 0 3 34:25 12
5. Roub Vítkovice 6 4 0 2 27:22 12
6. Žab. Vlci Brno 7 3 1 3 24:24 10
7. Egr. Bílovice 6 2 1 3 20:23 7
8. Sist. Volfířov 8 2 0 6 53:58 6
9. Nasan Brno 6 0 2 4 17:31 2
10. Torf Pardubice 6 0 1 5 8:39 1
Divize E jižní Moravy – 8.kolo
Pivovar Vyškov-FC Kloboučky 9:8 (5:4), Kolečkář Jaroslav 3, Pánek Jan 2, Mikloška Jan, Pospíšil Jan, Jakeš Martin, Suchánek Petr-Vintr Marek 3, Koval Stanislav 2, Handlíř Michal 2, Selinger Tomáš, ŽK: Suchánek, Pánek, Píšek (vše Piv), Maruška, Němec (oba Kl),
Orli Kotvrdovice-Arsenal Kuřim 2:3 (1:2), Zouhar Tomáš, Kratochvíl Jiří-Sadílek Pavel 2, Táborský Petr, ŽK: Zouhar, Jarůšek (oba Kot),
Remos Oslavany-Helas Brno B 5:8 (1:7), Michalica Ivan 3, Pospíšil Miloš, Čermák Vladimír-Havel Josef 2, Lerch Stanislav 2, Ovčačík Jan 2, Cupák David, Lidmila Patrik,
Toka Brno-Lazor Vyškov 7:1 (2:0), Kršák Michael 2, Demko Luboš 2, Kubíček Lukáš, Hruška Jan, Boháč Daniel-Lička Josef,
Květnice Tišnov-Líšeň Brno 7:0 (2:0), Panovský Lukáš 2, Červený Pavel, Janás Martin, Chlup Martin, Neudecker Michal, Šnédar Jaroslav, ŽK: Jahoda, Smital (L),
Kalábek Brno-Havlíčkův Brod 6:8.
1. Havl. Brod 8 7 0 1 72:41 21
2. Květ. Tišnov 8 7 0 1 40:15 21
3. Arsenal Kuřim 8 7 0 1 55:37 21
4. Toka Brno 8 6 1 1 50:26 19
5. Helas Brno B 8 4 0 4 44:53 12
6. Kalábek Brno 8 3 2 3 52:38 11
7. Pivovar Vyškov 8 2 2 4 39:56 8
8. FC Kloboučky 8 2 1 5 54:54 7
9. Lazor Vyškov 8 2 1 5 41:57 7
10. Líšeň Brno 8 1 1 6 27:62 4
11. Kotvrdovice 8 0 3 5 23:40 3
12. Remos Oslavany 8 0 3 5 32:50 3
Krajský přebor Jižní Moravy – 8.kolo
Mitra Brno-STŽ Brno 6:3 (2:0), Chýla Marek 2, Šotola Tomislav 2, Hambálek Aleš, Rauscher Lukáš-Novotný Libor, Höll Radek, Höll Jan,
Slovan Brno-United Ivančice 4:7 (3:2), Křivánek Tomáš 2, Svoboda Ivo, Němeček Milan-Kunc Jakub 2, Čermák David 2, Lukášek Zdeněk, Juřena Petr, Štěpanovský Martin, ŽK: Mičko, ČK: Němeček (oba Sl),
SK Líšeň Brno B-San Marino Dolní Loučky 5:4 (3:1), Pouchlý David 2, Kubáň Pavel 2, Josefi Tomáš-Špicl Martin 2, Mašek Jiří 2, ŽK: Plachký, Halas (SM),
Panama Brno-FPO Blansko 4:2 (0:1), Studený Jiří 2, Bělák Tomáš 2-Španěl Ondřej 2, ŽK: Havel, Srnský (FPO),
Orli Bučovice-Agrotec Hustopeče 9:2 (4:1), Svoboda Zdeněk 2, Volec Rudolf 2, Lazor Zdeněk 2, Nový Ondřej 2, Volec Lubomír-Havelka Petr 2, ŽK: Vlach (AH),
Gladiators Brno-Technika Brno hráno po uzávěrce.
1. FPO Blansko 8 5 1 2 48:25 16
2. Orli Bučovice 8 4 3 1 36:23 15
3. Technika Brno 7 4 2 1 31:19 14
4. Mitra Brno 8 4 2 2 33:29 14
5. Líšeň Brno B 8 4 2 2 25:28 14
6. Panama Brno 8 3 2 3 23:29 11
7. United Ivančice 8 3 2 3 29:37 11
8. San Marino 8 3 1 4 25:24 10
9. Agr. Hustopeče 8 3 0 5 42:39 9
10. Gladiators Brno 7 2 1 4 24:29 7
11. Slovan Brno 8 1 2 5 40:55 5
12. STŽ Brno 8 1 2 5 16:35 5
Okresní přebor Brno město – 9.kolo
RYBNICKÁ:
Saňaři-Orel Řečkovice 7:2 (4:1), Sekanina Kamil 3, Sedláček František 2, Haman Lukáš, Čech Robert-Kahoun Pavel, Hladký Jan,
Gladiators B-Orel Řečkovice 2:0 (2:0), Havelka Hynek, Bodický Michal, ŽK: Červenec (Gl),
Saňaři-Arsenal B 3:8 (0:3), Sedláček František, Pospíšil Roman, Sekanina Kamil-Hlávka Petr 2, Táborský Petr 2, Báňa Tomáš, Čuhel Martin, Machát Jakub, Mažár Martin,
Gladiators B-Arsenal B 1:4 (1:1), Sochor Zbyněk-Vašíček Jiří, Hlávka Petr, Machát Jakub, Táborský Petr,
Helas C-Agromeli B 5:2 (2:1), Krejčíř Jakub 2, Langer Tomáš, Mrázek Vladislav, Vránek Lukáš-Fremml David, Hrazdíra Michal, ŽK: Mrázek (H),
Helas C-SOŠ OOM 5:7 (2:2), Haluza Oldřich 3, Langer Tomáš, Leasure Philip-Kovář Václav 2, Vencl Jiří 2, Škoda Jiří, Škoda Milan, Polák Martin, ŽK: Langer, Holý (H), Polák (SOŠ),
R.I.P.-Agromeli B 8:3 (3:1), Toman Jiří 4, Helleport Drahomír, Vacula Vojtěch, Knotek David, Starý Jan-Fremml David, Šmída Roman, Hrazdíra Tomáš,
R.I.P.-SOŠ OOM 1:3 (0:1), Vacula Vojtěch-Kovář Václav 2, Škoda Milan, ŽK: Granát, Knotek (RIP), Škoda M., Polák (SOŠ).
1. Saňaři 10 8 0 2 64:38 24
2. SOŠ OOM 8 7 1 0 38:19 22
3. Kickers 8 6 1 1 51:28 19
4. Gladiators B 10 6 1 3 36:20 19
5. Arsenal B 10 6 0 4 42:46 18
6. Stones 10 5 2 3 27:21 17
7. Orel Řečkov. 10 5 0 5 42:33 15
8. R.I.P. 10 4 0 6 45:51 12
9. Helas C 10 4 0 6 35:44 12
10. Blue Flames 10 4 0 6 34:43 12
11. Kalábek B 8 3 1 4 36:38 10
12. FFT Vinohrady 8 1 2 5 19:31 5
13. Rychlé pípy 8 0 1 7 21:41 1
14. Agromeli B 8 0 1 7 13:50 1
Střelci: Sedláček (Saňaři)-23, Dítě (Kickers)-17, Zlínský (RIP)-13.
STOP na 4 násl.utkání: Zlínský (R.I.P.)-ČK+vyhr.rozh.-zbytek!
1.A brněnská třída - 15.kolo
KNESLOVA:
Atraps-Parmagianni 4:6 (3:4), Žák 2, Dozbaba, VuKhac-Pištěk 3, Valášek 3, ŽK: Žák(Ar), Pištěk(Pr),
Dynamo-Panama B 4:2 (0:1), Křižák 2, Janík, Vodička-Drábek Mi.2,
Bianco-STŽ B 0:6 (0:2), Veselý 4, Höll J., Šimeček Ra., ŽK: Šindelář(Bi),
Wodowa-Atlantis 1:0 (1:0), Cífka, ŽK: Nešuta(Al),
Agromeli C-Schalke ODLOŽENO na úterý 18.11. v 18:30 na Rybnické,
Gascar-Soccer ODLOŽENO na sobotu 29.11. v 17:00 na Rybnické,
Napoleon-Besídka 3:2 (2:1), Hofírek F., Žáček O. a Pe.-Kuchtík, Smejkal,
Pískovna-Bastards 10:3 (5:1), Purket 5, Hřebíček M.2, Prokop ml.2, Křemeček-Cvingráf P., Chlad, Votoupal.
1. Gascar 14 11 1 2 52:26 34
2. Atraps 15 10 3 2 61:25 33
3. Parmagianni 15 9 3 3 62:41 30
4. Wodowa 15 8 4 3 57:37 28
5. STŽ B 15 9 1 5 47:34 28
6. Napoleon 15 8 2 5 48:36 26
7. Schalke 14 8 2 4 43:41 26
8. Pískovna 15 7 2 6 56:55 23
9. Soccer 14 7 1 6 42:39 22
10. Dynamo 15 6 2 7 53:50 20
11. Panama B 15 5 3 7 38:42 18
12. Bianco 15 4 2 9 30:47 14
13. Agromeli C 14 4 1 9 36:50 13
14. Bastards 15 4 0 11 28:78 12
15. Atlantis 15 2 3 10 27:40 9
16. Besídka 15 0 2 13 32:71 2
Střelci: Smutný (Parmagianni) a Purket-22, Hřebíček M.(oba Pískovna)-17.
STOP 30.6.2015: Krejčí (Panama B)-ČK+napadení soupeře!
3.A brněnská třída – 8. a 9.kolo
RYBNICKÁ:
Dudes City-Nebovidy 5:0 (kont.), Nebovidy oznámily neúčast,
Nebovidy-Inter 0:5 (kont.), Nebovidy oznámily neúčast,
Bosonohy-Dudes City 2:5 (1:2), Ševčík, Výplach-Pongrác 3, Blažek, Hornoch,
Hustopeče B-Bosonohy 3:1 (1:0), Havlín 2, Nečas-Ševčík,
Restart-Hustopeče B 3:5 (1:3), Adam, Honek, Sedláček-Nečas 4, Tomaštík, ŽK: Beran(H),
St.Lískovec-Kohouti B 4:4 (1:4), Kostka 2, Palát P., Vrbík-Kinc 2, Liška, Pospíšil, ŽK: Strašil(Kh),
Kohouti B-Restart 5:4 (3:3), Pospíšil 3, Kinc, Kropáček-Adam, Honek, Chaloupka, Rajsigl,
Lamy-Kocovina 6:4 (2:2), Sklenář 3, Sitta 2, Konečný-Štarha 2, Dubáň st., Mouka,
Kocovina-Escobar 2:4 (1:2), Elis 2-Koplík 2, Lachout 2, ŽK: Květ(Kc), Koplík(E).
1. Hustopeče B 10 7 1 2 31:17 22
2. Nebovidy 10 7 0 3 47:23 21
3. Dudes City 10 6 3 1 35:21 21
4. Inter 10 6 2 2 26:16 20
5. Lamy 10 6 1 3 32:27 19
6. Restart 10 4 2 4 42:37 14
7. Escobar 10 4 1 5 28:26 13
8. Kocovina 10 3 3 4 26:25 12
9. Kohouti B 10 2 2 6 26:42 8
10. Bosonohy 10 1 2 7 18:35 5
11. St.Lískovec 10 0 1 9 18:60 1
Střelci: Honek (Restart) a Pongrác (Dudes)-15, Paris D.(Nebovidy)-13.
Okresní přebor Blansko - 3. a 4.kolo
FC Spešov-Mafia Blansko 4:1 (1:1), Štrof 2, Trávníček 2-Zálešák, ŽK: Šmerda (Mafia),
Staroblansko-Mafia Blansko 1:1 (0:0), Čada-Fojt, ŽK: Uherka, Zálešák (oba Mafia),
FK Blansko-FC Spešov 2:7 (0:3), Šmerda, Šamalík-Štrof 4, Trávníček 2, Pijáček,
Staroblansko-FC Sijétl 4:7 (2:4), Novotný 3, Kučera-Sedlák 2, Daněk 2, Flek M., Kučera, Tihon,
OSK Blansko-DDM Blansko 4:1 (2:0), Musil 2, Absatz, Benka-Brichta,
FC Sijétl-FC Olomučany 6:2 (3:1), Sedlák 2, Flek, Kučera, Daněk, Tihon-Štrajt, Štěpánek V., ŽK: Motal, Fojtík, Dědeček (vše Ol.),
Sezbo Blansko-FPO Blansko B 0:7 (0:2), Bárta 3, Španěl 2, Červený, Földváry,
FC Olomučany-RS Habanero 3:1 (0:1), Štrajt, Sabol, Novotný-Flachs, ŽK: Klíma P. (Ol.).
1. FC Sijétl 5 5 0 0 23:10 15
2. FC Olomučany 4 3 0 1 11:11 9
3. Staroblansko 5 2 1 2 19:15 7
4. OSK Blansko 4 2 1 1 9:6 7
5. RS Habanero 5 2 0 3 9:14 6
6. FC Spešov 4 2 0 2 14:8 6
7. FPO Blansko B 4 2 0 2 13:13 6
8. Sezbo Blansko 5 1 2 2 6:15 5
9. DDM Blansko 4 1 1 2 5:10 4
10. FK Blansko 3 1 0 2 10:10 3
11. Mafia Blansko 5 0 1 4 7:14 1
Střelci: Štrof (Spešov) a Daněk (Sijétl)-7, Novotný (Staroblansko) a Sedlák (Sijétl)-6.