FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 23.11.2014
1.Chance futsal liga – 9.kolo
Olympik Mělník-Tango Brno 0:9, Benago Praha-Balticflora Teplice 1:8, Hr.Králové-Kladno 4:4 Nejzbach V.Mýto-Likop Třinec 7:1, Helas Brno-Slavia Praha 26.11. v 19:30 na Vodové, Sparta Praha-ERA-PACK Chrudim 21.12.
1. Baltica Teplice 7 7 0 0 40:13 21
2. Sparta Praha 8 6 1 1 42:22 19
3. Benago Praha 8 6 0 2 40:26 18
4. ERAPACK Chrudim 7 6 0 1 36:12 18
5. Tango Brno 8 4 1 3 36:23 13
6. Hradec Králové 9 4 1 4 38:46 13
7. SAT-AN Kladno 8 3 3 2 22:26 12
8. Vysoké Mýto 9 3 0 6 22:36 9
9. Slavia Praha 8 1 3 4 22:32 6
10. Helas Brno 8 2 0 6 16:32 6
11. Likop Třinec 9 1 2 6 25:41 5
12. Olympik Mělník 9 0 1 8 18:48 1
2.liga – 9.kolo
Agromeli Brno-Nasan Brno 11:4, Žab.Vlci-Egretta Bílovice 4:2, Amor Vyškov-Jeseník 3:6, Pardubice-Vítkovice 2:2.
1. Agromeli Brno 8 7 0 1 55:23 21
2. Gamaspol Jeseník 7 5 1 1 37:25 16
3. VŠB Ostrava 7 4 2 1 39:34 14
4. Roub Vítkovice 7 4 1 2 29:24 13
5. Žab. Vlci Brno 8 4 1 3 28:26 13
6. Amor Vyškov 8 4 0 4 37:31 12
7. Egretta Bílovice 7 2 1 4 22:27 7
8. Sistemo Volfířov 8 2 0 6 53:58 6
9. Nasan Brno 7 0 2 5 21:42 2
10. Torf Pardubice 7 0 2 5 10:41 2
Divize E jižní Moravy – 9.kolo
Líšeň Brno-Pivovar Vyškov 4:4 (2:2), Pernica Přemysl, Jahoda Pavel, Houšť Josef, Soukup Adam-Kolečkář Jaroslav 3, Mikloška Jan, ŽK: Smital Pavel-Píšek Stanislav, ČK: Macháč Karel-0,
Lazor Vyškov-Květnice Tišnov 6:4 (2:2), Urbančok Dominik 3, Lička Martin, Lička Josef, Mrnuštík Lukáš-Kříž Aleš 2, Janás Martin, Neudecker Michal, ŽK: Lička Martin, Mrnuštík Lukáš-Kříž Aleš,
Arsenal Kuřim-Kalábek Brno 8:4 (7:1), Chlup Tomáš 2, Táborský Petr 2, Záboj Martin 2, Klusák Stanislav, Báňa Martin-Lukšija Haris, Logara Vanja, Němec Martin, Černý Lukáš, ŽK: Táborský Petr-Němec Martin, Němec Lukáš,
Helas Brno B-Toka Brno 5:2 (2:1), Cupák David 3, Ovčačík Jan, Cupák Vojtěch-Kršák Michael, Kubíček Lukáš, ŽK: Juříček Tomáš-Kršák Michael, Demko Luboš, Makiš Ondřej,
FC Kloboučky-Orli Kotvrdovice 1:8 (0:3), Vintr Marek-Jarůšek Tomáš 3, Kratochvíl Jiří 2, Stehlík Jiří, Gromský Petr, Keprt Radek, ŽK: Štrublík Ladislav-Stehlík Jiří, ČK: Jeřábek Michal, Maryšler Libor-0.
Havlíčkův Brod-Remos Oslavany 9:7.
1. Havlíčkův Brod 9 8 0 1 81:48 24
2. Arsenal Kuřim 9 8 0 1 63:41 24
3. Květnice Tišnov 9 7 0 2 44:21 21
4. Toka Brno 9 6 1 2 52:31 19
5. Helas Brno B 9 5 0 4 49:55 15
6. Kalábek Brno 9 3 2 4 56:46 11
7. Lazor Vyškov 9 3 1 5 47:61 10
8. Pivovar Vyškov 9 2 3 4 43:60 9
9. FC Kloboučky 9 2 1 6 55:62 7
10. Orli Kotvrdovice 9 1 3 5 31:41 6
11. Líšeň Brno 9 1 2 6 31:66 5
12. Remos Oslavany 9 0 3 6 39:59 3
Krajský přebor Jižní Moravy – 9.kolo
FPO Blansko-Orli Bučovice 10:5 (1:2), Koudelka Jan 5, Bednář David 2, Španěl Ondřej 2, Cupal Jan-Lazor Zdeněk 2, Šrom Marek, Volec Rudolf, Koudelka Petr, ŽK: Havel Jiří-Šrom Marek, Volec Rudolf,
Technika Brno-Panama Brno 5:1 (1:0), Toman Jiří 2, Vlk Martin, Luner Zdeněk, Homola Luboš-Šamánek Josef, ŽK: 0-Studený Jiří,
STŽ Brno-Slovan Brno 4:0 (3:0), Höll Radek 2, Novotný Libor, Veselý Lukáš, ŽK: Novotný Libor-Kroupa Tomáš, Herinek Lukáš, Doležal Karel, Knee Radek, Svoboda Ivo, ČK: 0-Svoboda Ivo,
United Ivančice-Gladiators Brno 2:3 (0:1), Lukášek Zdeněk, Táborský Tomáš-Šuvada Pavel, Pavlica Ondřej, Matušík Lukáš, ŽK: Čermák David, Jacko Tomáš, Šauer Ivo-Šuvada Pavel, Kejduš Petr,
San Marino Dolní Loučky-Mitra Brno 8:5 (5:3), Veselý Lukáš 4, Seyfert Václav 2, Špicl Martin, Mašek Jiří-Rybníček Michal, Hambálek Karel, Hambálek Aleš, Chýla Marek, Šotola Tomislav, ŽK: Špicl Martin, Plachký Martin-Šotola Tomislav, Rybníček Michal, Krejčí Lumír,
Agrotec Hustopeče-SK Líšeň Brno odloženo.
1. FPO Blansko 9 6 1 2 58:30 19
2. Technika Brno 9 5 2 2 39:25 17
3. Orli Bučovice 9 4 3 2 41:33 15
4. Mitra Brno 9 4 2 3 38:37 14
5. Líšeň Brno B 8 4 2 2 25:28 14
6. San Marino 9 4 1 4 33:29 13
7. Gladiators Brno 9 4 1 4 32:34 13
8. United Ivančice 9 3 2 4 31:40 11
9. Panama Brno 9 3 2 4 24:34 11
10. Agrot.Hustopeče 8 3 0 5 42:39 9
11. STŽ Brno 9 2 2 5 20:35 8
12. Slovan Brno 9 1 2 6 40:59 5
Okresní přebor Brno město – 10.kolo
RYBNICKÁ:
Stones-Kalábek B 3:3 (1:3), Palát Martin, Syrový Jakub, Hrabčák Vlastimil-Křivánek Pavel 2, Spěšný Michal, ŽK: 0-Kotouč Miroslav, Gottwald Radek,
Blue Flames-Kalábek B 3:5 (2:2), Přidal Tomáš 2, Pokorný Marek-Křivánek Pavel 2, Jandl Roman, Moravec Lubomír, Gottwald Radek,
Stones-Kickers 3:3 (2:1), Hrabčák Vlastimil 3-Dítě Marek 2, Blahoudek Marcel, ČK: 0-Blahoudek Marcel,
Blue Flames-Kickers 4:4 (2:3), Beránek Michal 2, Přidal Jiří, Podhrázský Adam-Dítě Marek 2, Chamko Michal 2, ŽK: Švrčina Roman-Šuráň Michal,
Arsenal B-Rychlé pípy 8:0 (3:0), Čuhel Martin 2, Báňa Martin 2, Mažár Martin 2, Blahák Marek, Machát Jakub, ŽK: Báňa Martin- 0,
Orel Řečkovice-Rychlé pípy 9:2 (5:0), Strnad Ondřej 3, Chráscina Tomáš 3, Sejkora Pavel 2, Krempaský Radim-Sedlák Marek, Lejska Martin, ŽK: Zmeškal Pavel- 0, ČK: Krempaský Radim-0,
Arsenal B-FFT Vinohrady 1:4 (0:2), Mažár Martin-Pokluda Zdeněk 2, Sommer Michal, Kaňa Vojtěch, ČK: Báňa Martin-0,
Orel Řečkovice-FFT Vinohrady 1:5 (0:0), Novák Ivo-Pokluda Zdeněk, Klusák Tomáš, Malý David, Řehoř David, Kaňa Vojtěch.
1. Saňaři 10 8 0 2 64:38 24
2. SOŠ OOM 8 7 1 0 38:19 22
3. Kickers 10 6 3 1 58:35 21
4. Arsenal B 12 7 0 5 51:50 21
5. Gladiators B 10 6 1 3 36:20 19
6. Stones 12 5 4 3 33:27 19
7. Orel Řečk. 12 6 0 6 52:40 18
8. Kalábek B 10 4 2 4 44:44 14
9. Blue Flames 12 4 1 7 41:52 13
10. R.I.P. 10 4 0 6 45:51 12
11. Helas C 10 4 0 6 35:44 12
12. FFT Vinohr. 10 3 2 5 28:33 11
13. Rychlé pípy 10 0 1 9 23:58 1
14. Agromeli B 8 0 1 7 13:50 1
Střelci: Sedláček (Saňaři)-23, Dítě (Kickers)-21, Křivánek (Kalábek B)-16.
STOP na 4 násl.utkání: Zlínský (R.I.P.)-ČK+vyhr.rozh.-zbytek!
STOP na 1 násl.utkání: Báňa M.(Arsenal B)-ČK, Šuráň (Kickers)-4ŽK!
Okresní přebor žen Brno město – 1.kolo
RYBNICKÁ:
Kohoutovice - Ocmanice 1:16 (1:9),
Kohoutovice - Nástěnky 0:30 (0:17),
Ocmanice - Srbská 0:4 (0:2),
Nástěnky - Srbská 4:1 (2:1).