FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 16.3.2015
1.Chance futsal liga – 22.kolo
Tango Brno-Nejzbach V.Mýto 2:3, Likop Třinec-Helas Brno 4:0, Balticflora Teplice-Mělník 12:4, Benago Praha-Hr.Králové 4:4, Kladno-Sparta Praha 5:3, ERA-PACK Chrudim-Slavia Praha 5:0.
Konečná tabulka po zákl.části:
1. Baltica Teplice 22 22 0 0 144:31 66
2. ERA-PACK Chrudim 22 19 1 2 121:33 58
3. Benago Praha 22 15 1 6 106:71 46
4. Sparta Praha 22 13 3 6 96:79 42
5. Vysoké Mýto 22 12 3 7 85:70 39
6. Tango Brno 22 10 2 10 85:76 32
7. Helas Brno 22 7 2 13 60:78 23
8. Slavia Praha 22 5 4 13 66:101 19
9. Hradec Králové 22 5 3 14 72:112 18
10. SAT-AN Kladno 22 5 3 14 51:94 18
11. Likop Třinec 22 4 5 13 56:95 17
12. Olympik Mělník 22 1 1 20 53:155 4
2.liga – 16.kolo
Nasan Brno-Agromeli Brno 2:6 (0:6), Egretta Bílovice-Žab.Vlci Brno 4:2 (1:1), ROUB Vítkovice-Pardubice 11:1 (4:1), Gamaspol Jeseník-Amor Vyškov 4:3 (2:1).
1. Agromeli Brno 17 15 1 1 114:40 46
2. Gamaspol Jeseník 16 12 2 2 83:46 38
3. Amor Vyškov 17 9 1 7 83:69 28
4. ROUB Vítkovice 16 8 1 7 72:63 25
5. VŠB TU Ostrava 16 7 4 5 73:69 25
6. Ž.Vlci Brno 17 7 3 7 58:57 24
7. FK Volfířov 17 6 1 10 100:112 19
8. Egretta Bílovice 16 4 3 9 56:64 15
9. Nasan Brno 16 2 4 10 50:87 10
10. FAZ Pardubice 16 1 2 13 34:116 5
Divize E jižní Moravy – 20.kolo
Pivovar Vyškov-Líšeň Brno 2:8 (0:3), Šoupal Martin, Flajzar David-Houšť Josef 4, Šťastný Michal 2, Šidlo Miloš 2, ŽK: Kotulán Jan,
Květnice Tišnov-Lazor Vyškov 3:6 (1:3), Panovský Lukáš, Chlup Martin, Šnédar Jaroslav-Přibilík Martin 2, Petřek Michal, Gottvald David, Legner Jiří, Obruča Lukáš, ŽK: Brodecký Marek-Legner Jiří, Lička Josef,
Toka Brno-Helas Brno B 4:3 (2:3), Demko Luboš 3, Přichystal Ondřej-Lerch Stanislav 2, Shkirych Kiril, ŽK: Ryšavý Vlastimil-Lerch Stanislav, ČK: Fruhvirt Daniel,
Orli Kotvrdovice-FC Kloboučky 4:10 (1:5), Doležel Jan 2, Zouhar Tomáš, Keprt Daniel-Vintr Ondřej 5, Selinger Tomáš 3, Štrublík Ladislav, Němec Lukáš, ŽK: Keprt Daniel, Zouhar Tomáš, Gromský Petr, Jarůšek Tomáš, Beneš Michal-Selinger Tomáš,
Remos Oslavany-Havlíčkův Brod 6:5 (2:4), Kolář Pavel 2, Němec Michal, Koudelný Milan, Čermák Vladimír, Sedláček Martin-Kubát Jaroslav 3, Prchal Jiří 2, ŽK: Kolář Pavel, Jašek Marek-Kubát Jaroslav, Prchal Jiří,
Kalábek Brno-Arsenal Kuřim 6:1 (2:0), Kalina Martin 2, Lukšija Haris, Sára Zdeněk, Hanus Jakub, Němec Martin-Hrazděra Michal, ŽK: Chlup Tomáš.
1. Toka Brno 20 16 1 3 132:68 49
2. Arsenal Kuřim 20 16 1 3 137:80 49
3. Helas Brno B 20 12 1 7 115:96 37
4. Květnice Tišnov 20 12 0 8 93:62 36
5. Havlíčkův Brod 20 11 1 8 148:117 34
6. Kalábek Brno 20 10 2 8 123:101 32
7. Pivovar Vyškov 20 8 3 9 114:130 27
8. Lazor Vyškov 20 7 1 12 113:150 22
9. FC Kloboučky 20 6 3 11 120:131 21
10. Kotvrdovice 20 5 3 12 84:117 18
11. Remos Oslavany 20 3 4 13 102:146 13
12. Líšeň Brno 20 3 2 15 69:152 11
Krajský přebor Jižní Moravy – 20.kolo
Slovan Brno-STŽ Brno 5:6 (3:4), Polák Michal, Knee Radek, Herinek Lukáš, Mičko Jakub, Černohorský Martin-Hrůza Marek 2, Slezák Jiří, Höll Radek, Šimeček Radek, Veselý Lukáš, ŽK: Polák Michal-Slezák Jiří, ČK: Mičko Jakub-Kopřiva Petr,
Mitra Brno-San Marino Dolní Loučky 3:6 (2:1), Nachtnébl Luboš, Motyčka Tomáš, Žáček Jiří-Mašek Jan 3, Seyfert Václav 2, Mašek Jiří, ŽK: Antonczyk Marek-Seyfert Václav,
SK Líšeň Brno B-Agrotec Hustopeče 6:4 (4:1), Pouchlý David, Josefi Tomáš, Kusák Ivo, Červenka Martin, Jahoda Pavel, Fellmann Adam-Dolíhal Petr 2, Havelka Petr 2, ČK: Vlach Martin,
Orli Bučovice-FPO Blansko 11:4 (6:2), Volec Lubomír 2, Šrom Marek 2, Maláč Jakub 2, Nový Ondřej 2, Svoboda Michal, Svoboda Zdeněk, Volec Rudolf-Koudelka Jan 4,
Panama Brno-Technika Brno 1:4 (1:2), Gala Zdeněk-Kadlec Zdeněk 2, Lošťák Martin, Homola Luboš,
Gladiators Brno-United Ivančice hráno po uzávěrce.
1. Technika Brno 20 14 3 3 97:52 45
2. San Marino 20 12 3 5 89:56 39
3. Mitra Brno 20 10 4 6 96:83 34
4. FPO Blansko 20 10 3 7 108:99 33
5. Agr. Hustopeče 20 9 1 10 100:89 28
6. SK Líšeň Brno B 20 8 4 8 65:85 28
7. Panama Brno 20 8 3 9 55:76 27
8. STŽ Brno 20 8 2 10 59:76 26
9. Gladiators Brno 19 7 2 10 62:63 23
10. Orli Bučovice 20 6 3 11 79:85 21
11. Slovan Brno 20 5 4 11 105:124 19
12. United Ivančice 19 5 2 12 61:88 17
Okresní přebor Brno město - 17.kolo
RYBNICKÁ:
Arsenal B-Stones 0:5 (kont.), neopr.start hráče (A),
Orel Řečkovice-Stones 5:3 (2:2), Kamenický Aleš 2, Chráscina Tomáš 2, Kugler Patrik-Stanev Lubomír, Mrázek David, Šebetovský Jan, ŽK: Chráscina Tomáš-Brychta Aleš,
Arsenal B-Blue Flames 4:3 (2:3), Báňa Tomáš 2, Čuhel Martin, Blahák Marek-Sádlík Pavel, Žúbor Michal, Beránek Michal,
Orel Řečkovice-Blue Flames 3:4 (0:2), Kugler Patrik 2, Chráscina Tomáš-Beránek Michal 2, Sádlík Pavel, Žúbor Michal, ŽK: Švrčina Roman,
SOŠ OOM-Rychlé pípy 2:6 (2:1), Pospíšil Petr 2-Sedlák Jindřich 2, Sedlák Marek 2, Ruibar Jakub, Lejska Martin, ŽK: Polák Martin,
Agromeli B-Rychlé pípy 11:1 (7:0), Boháč Róbert 3, Hrazdíra Michal 3, Kandra Mario 3, Kratochvíl Martin, Tesař Ivo-Štrait Milan,
SOŠ OOM-FFT Vinohrady 0:5 (kont.), nedohráno pro nízký počet hráčů (SOŠ),
Agromeli B-FFT Vinohrady 1:2 (0:1), Kandráč Jozef-Borýsek Jan, Řehoř David, ŽK: Tesař Ivo-Řehoř David.
1. Saňaři 17 13 0 4 98:57 39
2. Kickers 17 11 3 3 100:64 36
3. Stones 19 9 5 5 57:45 32
4. Arsenal B 19 10 0 9 80:86 30
5. Gladiators B 17 9 1 7 58:43 28
6. Orel Řečk. 19 9 1 9 77:63 28
7. Kalábek B 17 8 4 5 81:70 28
8. SOŠ OOM 17 8 2 7 69:65 26
9. Bl. Flames 19 8 1 10 72:73 25
10. R.I.P. 17 8 0 9 78:81 24
11. Helas C 17 8 0 9 62:82 24
12. FFT Vinohr. 17 7 2 8 56:56 23
13. Agromeli B 17 2 2 13 44:96 8
14. Rychlé pípy 17 2 1 14 51:102 7
Střelci: Dítě (Kickers)-30, Sedláček (Saňaři)-27, Křivánek (Kalábek B)-26.
Okresní přebor Blansko - 18.kolo
FC Sijétl-FC Spešov 2:5 (1:3), Flek M.2-Trávníček 2, Stupka, Mikulášek J., Hláváček, ŽK: Havlík (Spešov),
FK Blansko-Sezbo Blansko 3:1 (2:0), Šmerda, Šustr, Gregor-Smola,
Staroblansko-FC Spešov 2:3 (2:0), Kakáč, Novotný-Trávníček 2, Mikulášek J., ŽK: Mikulášek, Hlaváček (oba Spešov),
FK Blansko-DDM Blansko 4:3 (2:1), Šmerda 2, Šamalík, Kala-Brichta, Pernica, Vašák, ŽK: Gregor (FK Blansko),
FC Olomučany-FPO Blansko B 2:6 (1:3), Štrajt, Štěpánek V.-Földváry 2, Bárta, Srnský, Španěl, Šmerda, ŽK: Srnský, Červený (FPO B),
DDM Blansko-FC Olomučany 3:2 (2:2), Štreit, Brichta, Piták-Štěpánek 2. ŽK: Motal (Olomučany),
OSK Blansko-RS Habanero 2:3 (2:2), Absatz 2-Nečas 3, ŽK: Absatz (OSK), Dvořák, Vládík (oba Habanero), ČK: Tomek (Habanero),
Mafia Blansko-OSK Blansko 0:2 (0:1), Benke, Nezval.
1. FC Sijétl 18 16 1 1 81:37 49
2. FK Blansko 19 13 1 5 77:44 40
3. OSK Blansko 19 12 3 4 67:42 39
4. FPO Blansko B 18 11 0 7 67:57 33
5. DDM Blansko 18 9 3 6 57:49 30
6. FC Olomučany 19 9 1 9 68:70 28
7. FC Spešov 19 8 1 10 63:68 25
8. Sezbo Blansko 19 5 4 10 49:64 19
9. RS Habanero 19 6 1 12 38:68 19
10. Staroblansko 19 2 3 14 49:78 9
11. Mafia Blansko 19 2 2 15 32:71 8
Střelci: Musil (OSK Blansko)-27, Vrána (Sezbo Blansko)-24, Štěpánek (FC Olomučany)-23.