FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.6.2015
Výsledky víkendových odehraných nejen brněnských soutěí byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech: Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) i STDK s pokutami.
1.A brněnská třída – 27. a 28.kolo
KRAVÍ HORA:
Besídka-Atraps 1:10 (0:4), Nesrsta-Oščádal 3, ák 2, Do, Dozbaba, Jakšík, Malíř, Ryšavý,
Besídka-Parmagianni 4:9 (1:5), Nesrsta 3, Toman-Smutný 4, Pištěk 2, Onderka, Daniel, Šafář,
Napoleon-Atraps 0:7 (0:4), Dozbaba 2, Ryšavý 2, Malíř, Oščádal, ák,
Napoleon-Parmagianni 8:6 (5:2), áček J.3 a Pe.3 a Pa., Filipec-Pištěk 4, Smutný 2, K: Daniel(Pr),
Panama B-Bianco 2:0 (2:0), Mach 2,
Dynamo-Bianco 2:6 (0:3), Krátký, Ostrý-Mazůrek 2, Vondra, Šplíchal, Podloucký J. a O.,
Panama B-ST B 1:3 (1:0), Studený-Šimeček Ra.3,
Dynamo-ST B 0:5 (kont.), Dynamo se nedostavilo.
KNESLOVA:
Gascar-Schalke 6:4 (1:2), Maňák P.4, Krůtil, Nguyen G.-Kotrba 2, Sláma, Václavek,
Soccer-Schalke 5:5 (3:3), Klein 3, Skácel, Dračka-Kotrba 3, Václavek 2,
Gascar-Agromeli C 2:2 (0:0), Krůtil, Nguyen G.-Balkovič, Beránek,
Soccer-Agromeli C 3:6 (0:5), Ondrík 2, Novotný-Jašek 4, Balkovič, Tesař,
Wodowa-Bastards 4:3 (2:2), Křivka 2, Kří Ma., Skovajsa-Sedláček Jan 2, Dupal, K: Kří Ma.(W), Grečko(Ba),
Wodowa-Pískovna 5:0 (1:0), Křivka 2, Chlubný Ji., Meluzín, Skovajsa,
Atlantis-Bastards 5:3 (1:2), Chytil, Novák, Smital, Souček, Valaškovčák-Dupal 2, Darvaš, K: Souček(Al), Votoupal(Ba),
Atlantis-Pískovna 2:0 (1:0), Chytil, Vlček.
1. Atraps 28 21 4 3 124:43 67
2. Wodowa 28 19 5 4 113:58 62
3. Gascar 28 19 4 5 103:66 61
4. Parmagianni 30 16 7 7 127:91 55
5. Schalke 28 16 5 7 101:72 53
6. ST B 28 17 2 9 85:57 53
7. Napoleon 28 14 2 12 88:82 44
8. Soccer 28 13 4 11 88:78 43
9. Panama B 28 11 5 12 69:68 38
10. Bianco 28 9 3 16 55:80 30
11. Pískovna 29 9 3 17 85:116 30
12. Bastards 29 9 2 18 75:131 29
13. Agromeli C 28 8 2 18 69:106 26
14. Atlantis 28 7 4 17 54:72 25
15. Dynamo 28 7 2 19 78:115 23
16. Besídka 28 2 4 22 63:142 10
Střelci: Smutný (Parmagianni)-41, Hřebíček M.-32, Purket (oba Pískovna)-26.
1.B brněnská třída – 27. a 28.kolo
KRAVÍ HORA:
Onyx-Celeano 0:6 (0:1), Rouzek 2, Sedláček 2, Aboulaiche, Ferby,
Onyx-Orel Obřany 2:4 (0:1), Čempel, Veselý Ma.-Uhlíř 2, Pivko T., Minařík,
Sváná-Celeano 2:5 (1:2), Hanák, Okoun-Ferby 2, Pátek D., Petrouš, Sedláček, ČK: Toman(Sv), K: Řehůřek P., Toman, Herynek(Sv),
Sváná-Orel Obřany 4:0 (1:0), Tesař 2, Herynek, Greiffenegg, K: Hanák(Sv),
Celtic-Jehnice 4:2 (2:0), Špaček R.2, Kašpar, Pořízek-Marinč 2,
Across-Jehnice 0:6 (0:5), Kaláb 2, Axman, Král M., Jičínský, Marek,
Celtic-Kalasar 5:3 (2:2), Starý 2, Špaček R.2, Pořízek-Odehnal, Zimolka, Kreml,
Across-Kalasar 2:3 (0:1), Svoboda V., Trenz-Hovsepjan 2, Konjoryan.
RYBNICKÁ:
Líšeň C-Slovan B 1:0 (0:0), Jahoda,
Incident-Slovan B 4:5 (2:2), Vítek R.3, Izák-Novotný 4, Belík,
Líšeň C-Mitra B 1:5 (1:3), Mach-Hambálek K.3 a A., Buršík,
Incident-Mitra B 1:4 (1:1), Vítek R.-Buršík 2, Hambálek K., Rybníček,
Flamengo-Gloria 1:5 (1:3), Hradil-Knoflíček 2, Krahula, Krátký, Dvořák O.,
Flamengo-Nasan B 0:8 (0:3), Rampula 3, Krejsa 2, Bartůněk, Hoffmann, Kramoliš, K: Popek, Jebáček(F),
ab.Vlci B-Gloria 7:2 (5:0), Stoklásek 3, Hansl 2, Vala, Lange ml.-Dvořák O.2,
ab.Vlci B-Nasan B 4:4 (4:3), Chroust 2, Stoklásek, Řezáč-Hoffmann 2, Krejsa 2, K: Kramoliš(N).
1. Nasan B 28 20 5 3 151:55 65
2. ab.Vlci B 28 16 3 9 111:71 51
3. Mitra B 28 15 5 8 108:98 50
4. Celtic 28 15 3 10 109:106 48
5. Flamengo 28 14 2 12 86:104 44
6. Líšeň C 28 12 7 9 72:66 43
7. Slovan B 28 13 3 12 105:103 42
8. Gloria 28 12 5 11 101:90 41
9. Kalasar 28 11 7 10 79:75 40
10. Jehnice 28 12 3 13 75:75 39
11. Onyx 28 12 2 14 98:102 38
12. Sváná 28 11 2 15 95:125 35
13. Across 28 8 8 12 74:81 32
14. Obřany 28 9 0 19 83:116 27
15. Incident 28 8 2 18 80:113 26
16. Celeano 28 5 5 18 71:118 20
Střelci: Rampula (Nasan B)-39, Knotek (Incident)-33, Havelka (Flamengo)-32.
STOP na 1 násl.utkání: Popek (Flamengo)-4K!
2.A brněnská třída – 27. a 28.kolo
ŘEČKOVICE:
Agora Orel-Řečk.B 5:3 (2:2), Hloušek P.2 a R.2, Krátký-Chráscina, Dočkal, Knecht, K: Dočkal, Vlk, Havlík(OŘ),
Agora-Jehnice B 1:6 (0:2), Fink-Marek 3, Jiříček Ma. 2, Jičínský, K: Fink(Ag),
Juve-Orel Řečk.B 7:0 (4:0), Minster 2, Kschwend 2, Vitula V. 2, Šmehlík D., ČK: Kolář M.(Ju), Dočkal L.(OŘ), K: Vlk(OŘ),
Juve-Jehnice B 3:1 (2:0), Minster 2, Hrušovský-Šmerda, K: Marek(Je),
Tempo-M2 Shoes 3:5 (1:1), Maléř, Šebesta, Mrština-Houš 2, Jonáš, Patloka, Küfhaber, ČK: Mrština(Te), K: Mrština(Te), Küfhaber(M2),
Chl.pozůstalí-M2 Shoes 2:3 (1:1), Kadlčák st. a ml.-Jonáš, Patloka, Küfhaber, K: Kadlčák ml., Skokan(ChP), Jonáš, Patloka, Küfhaber, Houš(M2),
Tempo-Řečkovice 6:2 (4:1), Šebesta 4, Šesták 2-Geršl 2,
Chl.pozůstalí-Řečkovice 10:2 (6:2), Kadlčák ml.4, Švácha Jan 4 a Jar., Skokan-Zatloukal 2.
JUNDROV:
Edesseg-Madrid 3:2 (1:0), Vaněk, Minster D., Vejmělek-Nahodil 2,
Flamengo B-Madrid 6:4 (2:2), Havelka I.2 a J., Válka 2, Perný-Dvořák, Nahodil, Procházka, Konečný,
Edesseg-RazNáraz 5:2 (2:0), Vejmělek 3, Minster D., Klíma-Gellner 2,
Flamengo B-RazNáraz 7:0 (2:0), Válka 3, Hradil 2, Havelka J., Perný,
Tropa-United 1:5 (0:0), Novotný P.-Mazel 3, Kulhánek 2, K: Šelle R.(Un),
Tropa-Atraps B 3:7 (3:4), Hulák 2, Novotný P.-Hrůza 3, Klimek 2, Macek 2, K: Uherka D.(Tr), Szabó(At),
Kobas-United 1:3 (0:2), Faistl L.-Kulhánek 2, Mazel,
Kobas-Atraps B 3:2 (1:0), Hort 2, Kozel-Hrůza 2, K: Hnízdo(K).
1. Juve 28 22 2 4 158:82 68
2. M2 Shoes 28 19 5 4 145:77 62
3. Jehnice B 28 19 3 6 118:61 60
4. Orel Řečk.B 28 15 5 8 111:81 50
5. Agora 28 13 7 8 104:94 46
6. Atraps B 28 14 3 11 95:74 45
7. Chl.pozůst. 28 13 3 12 91:92 42
8. Tempo 28 12 4 12 102:89 40
9. Madrid 28 12 2 14 106:97 38
10. Flamengo B 28 12 2 14 109:121 38
11. Tropa 28 12 2 14 84:101 38
12. United 28 9 4 15 70:94 31
13. Edesseg 28 8 2 18 78:96 26
14. Řečkovice 28 7 5 16 72:135 26
15. Kobas 28 7 2 19 81:146 23
16. Raz Náraz 28 3 3 22 64:148 12
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-42, Šmehlík D.(Juve)-38, Kugler (Orel.Řečk.B)-34.
STOP na 4 násl.utkání: Mrština (Tempo)-ČK+hrubé nesp.chování!
STOP na 1 násl.utkání: Dočkal L.(Orel Řečk.B)-ČK, Vlk (Orel Řečk.B)-4K!
2.C brněnská třída – 27. a 28.kolo
SRBSKÁ:
Nekop-Barum 2:0 (2:0), Šenk, Tatar, K: Křemínský(N),
Nekop-Blue Flames B 1:4 (1:2), Tatar-Nejezchleba 2, Dilhof, Půček,
Rangers-Barum 5:2 (1:1), Nevrtal 2, Muíček, Večeřa, Piňos-Klíč Š., Knoflíček, ČK: Klíč Š.(Ba), K: Nekvapil(Ba),
Rangers-Blue Flames B 4:4 (1:1), Muíček 2, Večeřa 2-Nejezchleba 2, Půček, úbor,
Benfika-Bystrc 2:2 (1:1), Houra, Fraj-Machek L., Tronner, K: Machek L., Tronner(By),
All in-Bystrc 2:2 (1:1), Kopecký, Máca-Fabiánek, Hnátek, K: Filipský(Al), Steinhauser(By),
Benfika-Debakl 5:2 (3:0), Fraj 2, Jedlička, Houra, Máca M.-Másilko 2, K: Baránek(D),
All in-Debakl 3:1 (2:1), Souš F. a J., Otruba-Mikoláško.
KOUNICOVA:
West ab-FFT B 2:4 (2:1), Andrle, Šlachta-Sommer 3, Vašina, K: Hezina P.(W),
Adrenalin-FFT B 1:1 (1:0), Křemenák ml.-Pokluda, K: Křemenák ml.(Ad), Borýsek(FFT),
West ab-FC Vinohrady 5:0 (kont.), Vinohrady odstoupily,
Adrenalin-FC Vinohrady 5:0 (kont.), Vinohrady odstoupily,
Kohouti-Tropicana 1:7 (0:2), Kinc-Zítka 3, Jurnečka 2, Keprt, Gratias,
Kohouti-Starobrno 1:7 (1:3), Seitler-Malina 2, Pogáč 2, Navrátil, Jaroš, Horňáček,
Frutti di Mare-Tropicana 4:3 (2:3), Pospíšil, Beránek, Hlaváč, Pelikán-Šteffl, Čtvrtečka, Jurnečka,
Frutti di Mare-Starobrno 1:2 (1:2), Vozdecký-Malina, Pogáč, K: Navrátil(S).
1. Nekop 28 21 3 4 124:56 66
2. Bl.Flames B 28 18 3 7 116:67 57
3. Tropicana 28 19 0 9 98:66 57
4. Barum 28 18 2 8 69:51 56
5. West ab 28 16 5 7 83:62 53
6. Benfika 28 14 7 7 69:63 49
7. Rangers 28 13 3 12 101:101 42
8. Starobrno 28 11 4 13 84:93 37
9. Kohouti 28 11 2 15 70:86 35
10. Bystrc 28 10 4 14 65:68 34
11. FFT B 28 10 4 14 72:81 34
12. Debakl 28 8 6 14 55:82 30
13. Frutti Mare 28 7 7 14 55:58 28
14. All in 28 7 2 19 59:97 23
15. Adrenalin 28 6 4 18 56:80 22
16. FC Vinohr. 28 6 2 20 63:128 20
Střelci: Tatar (Nekop)-41, Jurnečka (Tropicana)-28, Nejezchleba (Bl.Flames B)-27.
STOP na 2 násl.utkání: Klíč Š.(Barum)-2.ČK!
STOP na 1 násl.utkání: Navrátil (Starobrno)-4K!
3.B brněnská třída – 18.kolo
ŘEČKOVICE:
XXX-ASK 5:1 (2:1), Paseka 2, Benda, Lazar, Baran-Hradecký,
Orel Řečk.C-XXX 4:7 (3:4), Kotrbáček 2, Chráscina 2-Baran 2, Lazar, Purkrábek, Benda, Sláma, Paseka, K: Lazar(XXX),
ASK-UFO 1:3 (0:2), Večeřa-Sabela 2, Viliš, K: Pyrochta(ASK), Meduňa(UFO),
UFO-M2 Shoes B 1:7 (0:3), Meduňa-Katuščák 2, Houš 2, Vitásek, Olša, Blaík, K: Blaík, Engelhart(M2),
M2 Shoes B-San Marino B 3:6 (1:4), Srnský, Katuščák, Houš-Maňásek, Halas, Kouřil, Špicl, Divácký, Weinfurter, K: Olša(M2), Halas, Weinfurter(SM),
Besídka B-West ab B 9:7 (5:3), Johaník 2, Hanzlík 2, Nesrsta 2, Lech, Smejkal, Toman-Hezina P.2, Vítek 2, Audy, Máčal, Černík,
San Marino B-Besídka B 7:1 (2:1), Kouřil 3, Špicl, Weinfurter, Divácký, Hvízdal-Johaník, K: Hvízdal(SM),
Nashville-Vema 1:6 (0:2), Matuška-Domgjoni 2, Rhaiem 2, Řondik, Olša.
Konečná tabulka
1. S.Marino B 18 15 3 0 97:28 48
2. Orel Řečk.C 18 11 5 2 91:35 38
3. Besídka B 18 10 1 7 78:60 31
4. West ab B 18 9 3 6 64:67 30
5. XXX 18 9 0 9 64:60 27
6. M2 Shoes B 18 6 5 7 54:60 23
7. Vema 18 5 3 10 47:59 18
8. Nashville 18 5 2 11 38:93 17
9. ASK 18 5 0 13 34:56 15
10. UFO 18 3 2 13 46:95 11
Střelci: Máčal (West ab B)-29, Špicl (San Marino B) a Nesrsta (Besídka B)-23.
3.C brněnská třída – 18.kolo
SRBSKÁ:
Antabus-Hády 3:5 (1:2), Přerovský 2, Janištín-Hypš 3, Brzobohatý 2, K: Havlíček(A),
Eldo-Antabus 5:2 (3:1), Slámečka 2, Csizmár, Jedlička, Vojta J.-Přerovský, Weinstein,
Hády-HLT club 2:5 (1:1), Hypš, Šteiner-Táborský 2, Lászlo 2, Bečica,
R.U.Medvídci-Sokol Brno I. 9:0 (3:0), Fišer 3, Břínek 2, Frank 2, Skalický, Grim,
.Vlci C-Sokol Brno I. 9:2 (3:0), Chroust 4, Schneeweiss 2, Letzel 2, Řezáč-Novotný, Veselý,
Musketeers-R.U.Medvídci 1:2 (0:1), Škerle-Břínek, Grim,
Litrpůl-.Vlci C 3:5 (3:3), Skřička, Soukup, Koubek F.-Svoboda 2, Chroust 2, Baant, K: Koubek F.(L), Řezáč(V),
Mitra C-Litrpůl 7:3 (3:1), Ryška 2, Meitner R.2, Seehofner, Samson, Gruber-Vřešál 2, Soukup.
Konečná tabulka
1. .Vlci C 18 16 1 1 90:27 49
2. Sokol I. 18 13 0 5 71:53 39
3. Eldo 18 12 1 5 75:35 37
4. R.U.Medv. 18 11 1 6 74:41 34
5. HLT club 18 9 1 8 87:65 28
6. Litrpůl 18 7 2 9 66:62 23
7. Antabus 18 5 5 8 46:72 20
8. Musketeers 18 4 2 12 30:67 14
9. Mitra C 18 2 3 13 36:91 9
10. Hády 18 3 0 15 31:93 9
Střelci: Koubek F.(Litrpůl) a Chroust (ab.Vlci C)-27, Jedlička (Eldo)-18.
3.D brněnská třída – 18.kolo
KOMÁROV:
U Boba B-Tennesse 2:3 (2:1), Jelínek, Pfeifer-Holčápek 2, Ondráček, K: Křivka(T),
Tennesse-Luxury 2:1 (1:0), Bartek, Holčápek-Kučera Jan, K: Holčápek(T),
U Boba B-Malé pivo 5:2 (4:2), Jelínek 2, Široký Ma., Vystavěl, Pfeifer-Vlček, Furák,
Luxury-Poclain B 2:1 (1:0), Kučera Jak., Blaha-Knap,
Ethanol-Malé pivo 2:7 (1:2), Trávníček, Horňáček-Petrič 2, Cihuňka 2, Vlček 2, Furák, K: Horňáček(E),
Poclain B-Ethanol 0:3 (0:2), Prokopec, Trávníček, Vašek,
Mejdan-Parodia 1:10 (0:5), Pala-Hájek 4, Voříšek 2, Cipar 2, Grošov, Osvald,
Jovimer B-Mejdan 10:2 (4:0), Sedláček 4, Solík 3, Peňa D. a J., Látal-Pala, Pekar.
Konečná tabulka
1. Luxury 17 14 1 2 72:24 43
2. Tennesse 17 13 0 4 87:51 39
3. Ethanol 17 11 1 5 56:50 34
4. U Boba B 17 7 5 5 64:46 26
5. Modřice 17 7 3 7 57:55 24
6. Parodia 17 6 1 10 57:59 19
7. Poclain B 17 5 2 10 48:42 17
8. Jovimer B 17 5 1 11 62:65 16
9. Malé pivo 9 5 0 4 36:27 15
10. Mejdan 17 1 0 16 33:153 3
Střelci: Holčápek (Tennesse)-46, Hájek (Parodia)-22, Pokorný (Luxury)-19.
3.E brněnská třída – 18.kolo
KOMÁROV:
Street Players-Bad Boys 6:4 (4:2), Čonka 2, Vrána 2, Teplý, Šasta-Moravec J.2, Bak 2,
Atraps C-Street Players 3:4 (0:2), Linhart 2, Klimek-Daněček 4,
Bad Boys-Atlantis B 2:10 (1:6), Beníček O., Bak-Chytil 3, Smital 3, Kopřivík 2, Lev, Veškrna, ČK: Kania(BB), K: Bak(BB), Chytil, Kopřivík(Al),
Atlantis B-Moravany 2:6 (1:1), Chytil, Valaškovčák-Javorský 3, Nos, Effenberk, Šlachovij, ČK: Kozohorský(M),
Moravany-Béďa team 5:0 (1:0), Effenberk 3, Novotný, Nos,
Jovimer-Juve B 4:10 (3:4), Sedláček 2, Záleský 2-Minster 4, Šmehlík D.3, Rus 2, Hrušovský,
Béďa team-Jovimer 8:0 (4:0), Rejman 3, Koráb 2, Tvarůek 2, Hlaváč, K: Hlaváč(BT), Peňa D. a P.(Jo),
Dudes City B-All in B 2:8 (0:2), Svoboda T., Blaek-Kabát 4, Kolář 2, Kopecký, Ondryáš, K: Svoboda M., Pongrác(DC), Kolář, Ondryáš, Máca(Ai).
Konečná tabulka
1. S.Players 18 13 1 4 76:49 40
2. Juve B 18 12 2 4 98:65 38
3. Moravany 18 11 2 5 101:54 35
4. Atlantis B 18 11 2 5 71:48 35
5. Béďa team 18 11 0 7 66:50 33
6. All in B 18 9 2 7 56:50 29
7. Jovimer 18 5 3 10 75:90 18
8. Atraps C 18 5 2 11 48:66 17
9. Dud.City B 18 4 2 12 55:106 14
10. Bad Boys 18 1 0 17 37:105 3
Střelci: Javorský (Moravany)-31, Daněček (Street)-25, Minster (Juve B)-24.
STOP na 4 násl.utkání: Kozohorský (Moravany)-ČK+hrubé nesp.chování!
STOP na 1 násl.utkání: Kania (Badboys)-ČK, Svoboda M.(Dudes City B)-4K!
Okresní přebor Brno venkov – 17. a 18.kolo
Veselka:
SK Veselka-Jablíčko Letkovice 3:3 (1:2), Dvořáček David 2, Sedláček Dalibor-Kocáb Aleš, Stach Filip, Kocáb Zdeněk, K: Kazda (VES),
Sokol Tetčice-Jablíčko Letkovice 7:1 (4:1), Krupica Jaroslav 2, Bíreš Jan 2, Štoss Roman, Loucký Martin, Souček David-Novotný Lubomír,
Sokol Tetčice-FC Pitchpunti 5:4 (2:4), Loucký Martin 3, Štoss Roman, Konečný Luděk-Podhrázký Leoš 2, Čermák Martin 2,
SK Veselka-FC Pitchpunti 6:1 (3:0), Dvořáček David 2, Rejda Pavel, Kazda Robert, Sedláček Radek, Sedláček Dalibor-Čermák Martin.
Padochov:
Trafo Padochov-FC Silůvky 6:0 (3:0), Pruša Viktor 3, Galda Jaroslav 2, Juříček Ondřej,
Remos Oslavany B-FC Silůvky 9:2 (3:1), Skopal Petr 3, Procházka Radek 3, Koudelný Vojtěch, Sedláček Martin-Záděra Kamil, Škorpík Jan,
Trafo Padochov-Remos Oslavany B 2:2 (1:1), Bula Ondřej, Galda Jaroslav-Franěk Lukáš, Koudelný Vojtěch, K: Skopal (REM).
Konečná tabulka
1. Sokol Tetčice 18 13 2 3 99:69 41
2. SK Veselka 18 10 2 6 61:33 32
3. Remos Oslav. B 18 9 2 7 73:67 29
4. FC Pitchpunti 18 7 3 8 47:51 24
5. FC Silůvky 18 6 2 10 55:71 20
6. Jabl.Letkovice 18 5 3 10 47:68 18
7. Trafo Padochov 18 4 4 10 48:71 16
Okresní přebor Vyškov – dohrávky
Mouřínov:
Nafta Mouřínov-Lazor-Domus 4:8 (1:4), Bašta Zdeněk 2, Venera Jaromír, Bárek Libor-Lička Martin 5, Tobolík Radek 2, Novotný Václav,
TJ Mouřínov-Lazor-Domus 11:11 (5:3), Vintr Ondřej 5, Navrátil Marek 3, Konečný Jiří 2, Sádlík Michal-Lička Martin 5, Tobolík Radek 3, Novotný Václav, Gottvald David, Lička Josef,
Nafta Mouřínov-United Vyškov 2:7 (1:3), Petřík Lukáš 2-Jorda Daniel 4, Kozák Patrik 2, Byrtus Bronislav,
TJ Mouřínov-United Vyškov 2:5 (2:3), Vintr Ondřej 2-Byrtus Bronislav 2, Najman Lukáš, Jorda Daniel, Kozák Patrik.
Konečná tabulka
1. TJ Mouřínov 28 23 3 2 220:97 72
2. Amor Vyškov B 28 23 1 4 236:103 70
3. Sokol Bučov. 28 20 1 7 236:120 61
4. Fifák Nouzka 28 18 2 8 154:128 56
5. United Vyškov 28 18 1 9 161:111 55
6. Lazor Domus B 27 15 2 10 208:176 47
7. Orli Bučov.B 28 14 4 10 154:126 46
8. TJ Studnice 27 14 2 11 132:124 44
9. JČ Marefy 28 12 1 15 120:148 37
10. Orli Vyškov 28 11 2 15 119:170 35
11. Kloboučky B 28 9 1 18 121:165 28
12. Sap.Manerov 28 8 0 20 107:203 24
13. Krásensko 28 5 0 23 114:180 15
14. Inexis Bučov. 14 5 0 9 71:108 15
15. Nafta Mouřínov 28 3 2 23 65:187 11
Střelci: Ševčík (Amor)–65, Přibilík (Sokol Buč.)–62, Lazor (Sokol Buč.)–60.