FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 21.6.2015
1.A brněnská třída – 29. a 30.kolo
KRAVÍ HORA:
Napoleon-Atlantis 5:1 (4:1), Filipec 3, Hofírek R., Žáček J.-Mrňa, ŽK: Hofírek R.(N),
Besídka-Atlantis 4:7 (2:5), Johaník 3, Lech-Mrňa 4, Nešuta, Hradecký, Kopřivík,
Napoleon-Wodowa 0:5 (kont.), Napoleon utkání nedohrál,
Besídka-Wodowa 3:7 (1:3), Johaník 3-Chlubný Ji.2, Skovajsa 2, Křivka, Cífka, Klemensevič, ŽK: Křivka(W),
Soccer-STŽ B 2:1 (1:0), Kubát, Novotný-Šimeček P., ŽK: Dračka(S), Šimeček P., Kopřiva(STŽ),
Gascar-STŽ B 0:5 (kont.), Gascar se nedostavil,
Soccer-Bianco 0:5 (0:3), Pagáč, Podloucký J. a O., Hude, Mazůrek,
Gascar-Bianco 0:5 (kont.), Gascar se nedostavil.
KNESLOVA:
Agromeli C-Dynamo 4:5 (0:1), Balkovič 2, Beránek, Zvara-Janík 3, Jenerál, Ostrý, ŽK: Janík(Dy),
Schalke-Dynamo 3:4 (1:3), Sláma 2, Suchý-Jenerál, Kopecký P., Ostrý, Lelek, ŽK: Vorel(Sch), Jenerál(Dy),
Agromeli C-Panama B 0:6 (0:3), Dvořáček 4, Krejčí, Lejska, ŽK: Beránek (Ag),
Schalke-Panama B 1:3 (1:3), Sláma-Dvořáček 3,
Bastards-Parmagianni 5:5 (2:3), Dupal 2, Hrabálek, Darvaš, Grečko-Smutný 2, Gottwald, Čermák, Valášek, ŽK: Zelenka, Šafář(Pr),
Pískovna-Parmagianni 1:8 (0:3), Mifka-Pištěk 2, Onderka, Valášek, Zelenka, Vonka, Šafář, Smutný, ŽK: Daniel(Pr),
Bastards-Atraps 0:5 (kont.), Bastards se nedostavil,
Pískovna-Atraps 6:6 (2:5), Hřebíček M.3, Prokop ml.2, Mifka-Malíř 2, Oščádal 2, Hronek, Do, ŽK: Jakšík(Ar).
Konečná tabulka
1. Atraps 30 22 5 3 135:49 71
2. Wodowa 30 21 5 4 125:61 68
3. Gascar 30 19 4 7 103:76 61
4. STŽ B 30 18 2 10 91:59 56
5. Parmagianni 30 16 7 7 127:91 55
6. Schalke 30 16 5 9 105:79 53
7. Napoleon 30 15 2 13 93:88 47
8. Soccer 30 14 4 12 90:84 46
9. Panama B 30 13 5 12 78:69 44
10. Bianco 30 11 3 16 65:80 36
11. Pískovna 30 9 4 17 91:122 31
12. Dynamo 30 9 2 19 87:122 29
13. Bastards 30 9 2 19 75:136 29
14. Atlantis 30 8 4 18 62:81 28
15. Agromeli C 30 8 2 20 73:117 26
16. Besídka 30 2 4 24 70:156 10
Střelci: Smutný (Parmagianni)-41, Hřebíček M.(Pískovna)-35, Oščádal (Atraps)-27.
1.B brněnská třída – 29. a 30.kolo
KRAVÍ HORA:
Svážná-Žab.Vlci B 1:0 (0:0), Hanák, ŽK: Mach(Sv), Stoklásek(ŽV),
Onyx-Žab.Vlci B 4:12 (1:7), Gorčík 2, Balas O., Blecha-Chroust 3, Bažant 3, Stoklásek 2, Řezáč 2, Vala, Svoboda,
Svážná-Flamengo 5:0 (kont.), Flamengo se nedostavilo,
Onyx-Flamengo 5:0 (kont.), Flamengo se nedostavilo,
Incident-Kalasar 0:8 (0:3), Pavlík M.3 a J., Bittner 2, Hovsepjan, Zimolka,
Líšeň C-Kalasar 3:0 (1:0), Kusák, Pouchlý, Vyhnánek,
Incident-Jehnice 6:1 (4:0), Izák 3, Both, Dobeš, Kučera T.-Marek,
Líšeň C-Jehnice 3:1 (2:1), Kubáň P., Červinka, Pouchlý-Jičínský, ŽK: Kusák(L), Jičínský, Marek(J).
RYBNICKÁ:
Mitra B-Across 9:1 (4:1), Motyčka 3, Hambálek A.3 a K., Krejčí, Rybníček-Svoboda V.,
Slovan B-Across 5:3 (2:0), Kubíček 4, Novotný-Barša, Ševčík, Mitana,
Mitra B-Celtic 4:4 (0:2), Hambálek A. a K., Krejčí, Motyčka-Kašpar, Kopečný, Starý, Špaček R.,
Slovan B-Celtic 4:6 (2:3), Kubíček 2, Novotný, Pokorný-Kašpar 2, Špaček R.2 a P., Starý, ŽK: Špaček R.(Ct),
Gloria-Orel Obřany 4:12 (1:4), Gistr 2, Krumpholc, Dvořák O.-Minařík 5, Scharda 3, Polášek 3, Pivko T.,
Nasan B-Orel Obřany 5:2 (3:1), Rampula 2, Bartůněk 2, Štefl-Minařík 2, ŽK: Trčka(N),
Gloria-Celeano 2:3 (0:2), Dvořák O., Strádal-Aboulaiche, Sedláček, Ferby,
Nasan B-Celeano 5:1 (0:0), Rampula 2, Hoffmann, Trčka, Bartůněk-Sedláček, ŽK: Trčka(N).
Konečná tabulka
1. Nasan B 30 22 5 3 161:58 71
2. Žab.Vlci B 30 17 3 10 123:76 54
3. Mitra B 30 16 6 8 121:103 54
4. Celtic 30 16 4 10 119:114 52
5. Líšeň C 30 14 7 9 78:67 49
6. Slovan B 30 14 3 13 114:112 45
7. Flamengo 30 14 2 14 86:114 44
8. Kalasar 30 12 7 11 87:78 43
9. Gloria 30 12 5 13 107:105 41
10. Onyx 30 13 2 15 107:114 41
11. Svážná 30 13 2 15 101:125 41
12. Jehnice 30 12 3 15 77:84 39
13. Across 30 8 8 14 78:95 32
14. Obřany 30 10 0 20 97:125 30
15. Incident 30 9 2 19 86:122 29
16. Celeano 30 6 5 19 75:125 23
Střelci: Rampula (Nasan B)-43, Minařík (Obřany)-39, Hambálek K.(Mitra B)-34.
2.A brněnská třída – 29. a 30.kolo
ŘEČKOVICE:
Juve-Kobas 4:0 (2:2), Šmehlík D.2, Vitula-Faistl L.2, Koutný O., ČK: Kschwend(Ju),
Agora-Kobas 5:3 (2:0), Hloušek P.2 a R.2, Póč-Berger, Faistl L., Koutný O.,
Juve-Tropa 4:5 (2:3), Vitula V.2, Kolář M., Minster-Teplý 4, Uherka D., ŽK: Kolář M.(Ju),
Agora-Tropa 0:0 (0:0),
Flamengo B-Řečkovice 1:5 (1:2), Filippi-Pokorný P.4, Pešek, ŽK: Perný(F), Kameník, Pokorný S.(Ř),
Edesseg-Řečkovice 3:6 (2:2), Müllner J., Minster D. a M.-Geršl 3, Pokorný P.3, ŽK: Müllner J.(E), Pokorný P.(Ř),
Flamengo B-M2 Shoes 2:6 (1:2), Perný, Selecký-Patloka 2, Kučera 2, Lokaj, Jonáš,
Edesseg-M2 Shoes 1:12 (0:7), Minster D.-Jonáš 3, Jakub 3, Kučera 2, Patloka 2, Katuščák, Blažík.
JUNDROV:
RazNáraz-Chl.pozůstalí 1:6 (1:3), Chaloupka-Hartl 2, Kadlčák ml., Pumprla, Skokan, Vyklický
Madrid-Chl.pozůstalí 2:0 (1:0), Ryšavý, Kroupa, ŽK: Klauda(Ma), Kadlčák ml.(ChP),
RazNáraz-Tempo 3:2 (2:1), Knopp 2, Lesenský-Maléř, Horáček,
Madrid-Tempo 5:3 (3:3), Dvořák 2, Ryšavý 2, Putna-Horáček 2, Maléř, ŽK: Putna, Kroupa(Ma),
United-Orel Řečk.B 4:1 (4:1), Maška 2, Kulhánek, Mazel-Strnad, ŽK: Maška(Un), Kugler, Pastucha(OŘ),
Atraps B-Orel Řečk.B 2:1 (1:1), Janoušek, Mikulášek-Strnad, ŽK: Szabó(At),
United-Jehnice B 1:2 (0:0), Kulhánek-Král M., Marek,
Atraps B-Jehnice B 2:3 (1:1), Janoušek 2-Král M. a T., Jiříček Ma..
Konečná tabulka
1. Juve 30 23 2 5 166:87 71
2. M2 Shoes 30 21 5 4 163:83 68
3. Jehnice B 30 21 3 6 123:64 66
4. Agora 30 14 8 8 109:97 50
5. Orel Řečk.B 30 15 5 10 113:87 50
6. Atraps B 30 15 3 12 99:78 48
7. Chl.pozůst. 30 14 3 13 97:95 45
8. Madrid 30 14 2 14 113:100 44
9. Tropa 30 13 3 14 89:105 42
10. Tempo 30 12 4 14 107:97 40
11. Flamengo B 30 12 2 16 112:132 38
12. United 30 10 4 16 75:97 34
13. Řečkovice 30 9 5 16 83:139 32
14. Edesseg 30 8 2 20 82:114 26
15. Kobas 30 7 2 21 84:155 23
16. Raz Náraz 30 4 3 23 68:156 15
Střelci: Lesenský (RazNáraz)-43, Šmehlík D.(Juve)-40, Patloka (M2 Shoes)-36.
2.B brněnská třída – 29. a 30.kolo
JUNDROV:
Anitals-Greens 3:3 (2:1), Elinger, Tříska, Vnuk-Smetana J.2, Hrazdílek, ŽK: Krištof(A), Hrazdílek(G),
Torcida-Greens 6:2 (1:1), Caha 3, Kutílek 2, Pospíšil M.-Zvěřina T., Konečný,
Anitals-Technika B 1:7 (1:4), Kukla-Machálek 2, Toman 2, Dohnal, Luner, Votava,
Torcida-Technika B 2:2 (2:2), Pospíšil M., Kosík-Jánoš, Machálek, ŽK: Slouka(To),
Syrovice-Olymp 2:3 (2:1), Cechmeistr, Getos-Hebelka 2, Kunc, ŽK: Štěpánek(S), Pilný(O),
ProBrno-Židenice 8:1 (5:0), Koch 5, Dvořák, Klimeš, Mikulinec-Sztwiertnia,
ProBrno-Olymp 1:1 (1:0), Mifek J.-Juhász,
Syrovice-Židenice 8:3 (5:1), Getos 5, Minařík 2, Cechmeistr-Uhlíř 2, Sztwiertnia, ŽK: Štěpánek(S), Uhlíř(Ž).
SVÁŽNÁ:
Bolest-Jiříkovice 2:3 (2:1), Kohlíček, Sýkora P.-Spružina K.2, Marčák,
Citizens-Jiříkovice 7:4 (5:1), Černý P.3, Karásek 2, Havelka, Vlach-Spružina K.4,
Bolest-Eliška 0:4 (0:1), Buc, Kalina, Rybníček, Škrobala, ŽK: Ficek, Fukan(B),
Citizens-Eliška 1:3 (0:3), Černý P.-Kalvoda, Čížek, Buc,
AVM Metal-R.I.P. B 5:1 (1:1), Ondroušek 3, Farlík, Hanuš-Krejčí,
Fauna-R.I.P. B 1:7 (1:5), Matonoha-Krejčí 2, Vacula 2, Bartoš, Stančík, Schäfer,
AVM Metal-Měnín 6:3 (2:2), Ondroušek 4, Makel, Stejskal-Aujeský 2, Vognárek,
Fauna-Měnín 11:5 (3:2), Polášek 5, Dvořák 3, Mareš, Slabyhoudek, Frýbort O.-Aujeský 4, Vognárek.
Konečná tabulka
1. Torcida 30 22 5 3 156:78 71
2. Eliška 30 21 3 6 104:46 66
3. Bolest 30 18 5 7 98:48 59
4. Syrovice 30 14 5 11 106:79 47
5. AVM Metal 30 13 7 10 114:100 46
6. Citizens 30 14 4 12 86:98 46
7. ProBrno 30 13 3 14 91:100 42
8. Fauna 30 12 4 14 99:89 40
9. Olymp 30 12 3 15 79:104 39
10. R.I.P. B 30 11 5 14 81:95 38
11. Jiříkovice 30 10 6 14 94:116 36
12. Greens 30 11 2 17 94:123 35
13. Technika B 30 10 5 15 88:94 35
14. Anitals 30 9 7 14 67:87 34
15. Měnín 30 9 5 16 70:103 32
16. Židenice 30 4 5 21 75:142 17
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-45, Caha (Torcida)-34, Pospíšil M.(Torcida) a Getos (Syrovice)-33.
2.C brněnská třída – 29. a 30.kolo
SRBSKÁ:
Rangers-Frutti di Mare 1:5 (0:3), Mužíček-Koupil 3, Gottwald, Hlaváč,
Nekop-Frutti di Mare 2:1 (0:1), Tatar 2-Priesnitz, ŽK: Valík(N), Gottwald, Pelikán(FM),
Rangers-Kohouti 5:3 (2:3), Nevrtal 3, Mužíček 2-Kinc, Seitler, Smejkal, ŽK: Kotas Mi.(R),
Nekop-Kohouti 3:3 (3:1), Šenk 2, Tatar-Smejkal, Strašil, Švehla, ŽK: Seitler(K),
Adrenalin-Debakl 2:3 (1:0), Severa, Prorok-Jelínek 2, Macháček, ŽK: Prorok, Křemenák ml.(Ad),
West Žab-Debakl 6:2 (4:1), Šafář 3, Hezina P., Fojt, Šlachta-Macháček, Meitner,
Adrenalin-Bystrc 6:4 (4:2), Severa 4, Friedl 2-Hnátek 2, Steinhauser, Trumpeš,
West Žab-Bystrc 4:4 (2:2), Fojt 2, Hezina P., Máčal-Tronner 2, Machek L., Hnátek.
KOUNICOVA:
FFT B-All in 3:2 (3:1), Koutný R., Borýsek, Vašina-Kabát, Pospíšil, ŽK: Otruba(Al),
FFT B-Benfika 5:0 (kont.), Benfika se nedostavila,
Tropicana-Blue Flames B 5:0 (kont.), Blue Flames se nedostavil v dostatečném počtu,
Starobrno-Blue Flames B 4:8 (2:3), Pogáč 2, Horňáček, Pluháček-Žúbor 3, Kouřil 3, Nejezchleba, Půček,
Tropicana-Barum 4:2 (2:2), Jurnečka 3, Špic-Šuhaj 2, ŽK: Šuhaj,
Starobrno-Barum 3:6 (0:4), Pogáč 2, Malina-Knoflíček 3, Šuhaj 2, Mader, ŽK: Malina, Lysý(S).
Konečná tabulka
1. Nekop 28 20 4 4 110:57 64
2. Tropicana 28 20 0 8 102:67 60
3. B.Flames B 28 17 3 8 109:71 54
4. Barum 28 17 2 9 70:56 53
5. West Žab 28 15 6 7 84:65 51
6. Benfika 28 14 6 8 66:65 48
7. FFT B 28 12 4 12 77:72 40
8. Rangers 28 12 3 13 92:99 39
9. Bystrc 28 9 5 14 67:74 32
10. Debakl 28 9 5 14 58:85 32
11. Starobrno 28 9 4 15 81:103 31
12. Kohouti 28 9 3 16 62:92 30
13. Frutti Mare 28 6 7 15 51:56 25
14. Adrenalin 28 6 4 18 56:83 22
15. All in 28 6 2 20 59:99 20
Střelci: Tatar (Nekop)-36, Jurnečka (Tropicana)-31, Nejezchleba (Bl.Flames B)-27.
2.D brněnská třída – 29. a 30.kolo
KAMÍNKY:
Saňaři B-Kampa 6:3 (2:1), Sedláček 3, Sekanina P.2, Král L.-Handl, Kalivoda, Pilarčík M.,
Saňaři B-Poclain 2:1 (1:1), Král L., Sekanina P.-Švanda,
Holásky-Kampa 2:6 (1:3), Štůrala 2-Kalivoda 3, Pilarčík T.2 a M., ČK: Růžička(H),
Holásky-Poclain 6:3 (6:1), Kotrla 3, Gregr 2, Štůrala-Holý 2, Sádecký, ŽK: Štůrala(H),
Excalibur-Deportivo 2:5 (0:5), Kubiš, Prokofyev-Hlaváč 5,
Jezdci-Deportivo 3:3 (2:3), Doležal 2, Mánek-Pazdera 2, Hlaváč, ŽK: Hlaváč(D),
Excalibur-U Boba 1:10 (0:5), Smutný-Jaroš 2, Pfeifer 2, Široký Ma.2 a Mi.2, Milotínský, Šenkýř,
Jezdci-U Boba 5:5 (3:1), Čapka, Kučera, Mánek, Rudolecký T., Paravan-Široký Ma.2 a Mi., Kantor, Milotínský, ČK: Hromek(UB).
SVÁŽNÁ:
Red Devils-Gooners 3:4 (2:1), Fremml D., Jelínek, Ducháček-Radek M.2, Konečný 2, ŽK: Fremml D.(RD), Kratina(G),
Schalke B-Gooners 8:0 (4:0), Suchý 4, Hladký 3, Sládek, ŽK: Suchý(Sch), Kratina, Votoček(G),
Red Devils-Carpe Diem 5:5 (3:3), Fremml D., Ducháček, Jelínek, Novák, Smolík-Žák V.2, Peška 2, Jeřábek,
Schalke B-Carpe Diem 11:2 (6:1), Hladký 5, Konečný 3, Sládek 2, Václavek-Jeřábek 2,
Nasan C-Stones B 5:0 (1:0), Zouhar 2, Kramář, Krejsa, Voráč, ŽK: Brychta(St),
Agromeli D-Stones B 1:7 (0:3), Hofr-Skála 3, Šebetovský 2, Pernica, Brychta,
Nasan C-Attack 7:3 (5:1), Krejsa 2, Voráč 2, Nesvadba, Hunkes, Zouhar-Lidmila, Liška, Šebesta,
Agromeli D-Attack 1:5 (0:2), Kříž-Lidmila 2, Šebesta 2, Šnédar.
Konečná tabulka
1. U Boba 30 23 4 3 185:84 73
2. Schalke B 30 23 4 3 168:63 73
3. Saňaři B 30 22 5 3 133:81 71
4. Deportivo 30 18 4 8 116:94 58
5. Nasan C 30 16 4 10 108:82 52
6. Jezdci 30 15 7 8 105:92 52
7. Kampa 30 14 4 12 107:94 46
8. Stones B 30 13 5 12 83:75 44
9. Attack 30 14 1 15 116:113 43
10. Agromeli D 30 11 4 15 113:108 37
11. Excalibur 30 10 3 17 77:122 33
12. Poclain 30 7 4 19 75:113 25
13. Holásky 30 7 2 21 61:126 23
14. Gooners 30 7 1 22 75:144 22
15. Carpe Diem 30 6 3 21 83:150 21
16. Red Devils 30 4 5 21 104:168 17
Střelci: Hladký (Schalke B)-67, Fremml D.(Red Devils)-56, Široký Ma.(U Boba)-47.
3.A brněnská třída – 18.kolo
RYBNICKÁ:
Dudes City-Bosonohy 6:5 (4:0), Blažek 2, Hornoch 2, Pongrác 2-Mareček 3, Krejčiřík, Ševčík,
Bosonohy-Hustopeče B 3:8 (1:3), Odrazil, Novák, Ševčík-Nečas 4, Florián, Kalců, Brenkus, Stehlík,
Hustopeče B-Restart 3:2 (1:1), Nečas, Stehlík, Tomaštík-Sedláček 2,
Kohouti B-St.Lískovec 5:5 (2:4), Liška 2, Kinc, Strašil, Hanák-Jaňura 3, Odrazil, Vrbík,
Restart-Kohouti B 2:3 (0:1), Adam, Vondrák-Kinc, Saul, Straško,
Kocovina-Lamy 1:3 (0:1), Dubáň st.-Konečný 2, Sitta,
Escobar-Kocovina 4:2 (1:1), Koplík 2, Macek, Vavřík-Elis, Mouka, ŽK: Koplík, Macek(E), Mouka(Kc).
Konečná tabulka
1. Hustopeče B 18 14 2 2 76:29 44
2. Escobar 18 10 3 5 64:39 33
3. Lamy 18 10 2 6 57:53 32
4. Inter 18 9 4 5 51:41 31
5. Dudes City 18 8 4 6 64:63 28
6. Restart 18 8 2 8 65:59 26
7. Kocovina 18 7 3 8 59:53 24
8. Kohouti B 18 6 4 8 54:61 22
9. Bosonohy 18 3 3 12 47:72 12
10. St.Lískovec 18 0 3 15 38:105 3
Střelci: Nečas (Hustopeče B)-27, Pongrác (Dudes)-23, Konečný (Lamy)-19.