PŘEPLATKY A NEDOPLATKY VYŘEŠENY 15.ŘÍJNA!
Veškeré nedoplatky a přeplatky byly vyřešeny do 15.10.2016!!!
Důležitým termínem je ČTVRTEK 25. srpna 2016 – GRÉMIUM BRNĚNSKÝCH KLUBŮ v sále restaurace Okruh na Rybnické v 17:00 (OP + 1.tř.) a v 17:30 (2.tř. + 3.tř.), kde budou vedoucím klubů rozdány potvrzené soupisky mužstva, ale jen v případě, že na účtu soutěží bude uhrazeno startovné 2016/17. Dále budou schváleny a rozdány rozpisy zápasů jednotlivých soutěží a vyřešeny veškeré připomínky k soutěži a zápasům, které většinou pro 1. až 3.třídu začnou již o víkendu 3. a 4. září 2016. Nezapomeňte s sebou razítko klubu.
Termín ČTVRTEK 25. srpna 2016 – ÚHRADA STARTOVNÉHO je také nejpozdějším datem pro uhrazení startovného s kaucí na účet okresní soutěže 271337764 / 0300 a to bez postihu a pokut!!!
Prvním důležitým termínem bylo PONDĚLÍ 15. srpna 2016 – ZASLÁNÍ SOUPISKY KLUBU e-mailen na bamako.polak@volny.cz s vyplněnými zaregistrovanými hráči (přijmení a jméno podle abecedy), kteří mají uhrazené členské příspěvky ve FUTisu!
Všechny kluby odevzaly přihlášky do soutěže a bylo provedeno předběžné rozlosování, které najdete u své příslušné soutěže.
HLEDÁME 2 ZÁJEMCE DO 2.B TŘÍDY!
Tučně vyznačené týmy uhradily startovné!
E-MOTION Okresní přebor - Maloměřice
(startovné 19 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Gladiators B + Stones, Kalábek B + BPA, Atraps B + Orel Řečk.,
Wodowa + R.I.P, Mitra B + FFT Vinohrady, U Boba + Jehnice.
1.A brněnská třída: soboty - Rybnická
(startovné 16 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Parmagianni + Blue Flames, Bianco + Agora,
Juve + Eliška, Chlupovi pozůstalí + Kickers,
Napoleon + Panama B, Pískovna + Soccer,
Benfika + Saňaři B, Atlantis + Rychlé pípy.
1.B brněnská třída: neděle - Rybnická
(startovné 16 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Celeano + West Žab, Moravany + Tempo,
Žabinští Vlci B + SK Líšeň, Kampa + Torcida,
Celtic + Across, Troubsko B + Schalke,
Svážná + Onyx, Gloria + Nasan B.
2.A brněnská třída: soboty - Řečkovice a Jundrov
(startovné 12 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Orel Řečkovice B + Jehnice B, Olymp + M2 Shoes,
Adrenalin + Tropa, Mendelu + Edessegg,
Kickers B + Incident, Lamy + Flamengo,
Dynamo + AVM Metal, STŽ + Rangers.
2.B brněnská třída: soboty - Kounicova a Svážná
(startovné 12 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Sokol I. + Technika B, Bolest + S.B. Brno,
Chalupáři + Citizens, Jóbsko + Gooners,
Jiříkovice + Poclain, Besídka + U Boba B
Syrovice + Luxury, Apollo + No name.
2.C brněnská třída: neděle - Jundrov a Srbská
(startovné 12 000 + čp futis ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
R.I.P. B + Atraps C, ProBrno + Red Devils,
R.U.Medvídci + Debakl, Frutti di Mare + Wodowa B,
Tropicana + FFT B, Gepard + Carpe Diem,
San Marino B + Madrid, Bystrc + Starobrno.
2.D brněnská třída: neděle - Kamínky a Svážná
(startovné 12 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Stones B + Jezdci, Anitals + Deportivo,
Hustopeče B + Attack, Juve B + Saňaři C,
Escobar + Excalibur, Dudes City + Barum,
West Žab B + Inter, Nasan C + Eliška B.
3.A brněnská třída: soboty a neděle - Rybnická
(startovné 8 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Blajkec Modřice, Litrpůl, Holásky, Restart, Kocovina, Greens,
AB Střelice, Démoni, Bosonohy, Rychlé pípy B, Béďa team, FC U1.
3.B brněnská třída: soboty - Srbská
(startovné 8 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
kAPPLe, Jopparamu, Musketeers, Parodia, Antabus, HK,
Jovimer, Mitra C, Wodowa C, Hády, Madrid B, Žabin.Vlci C.
3.C brněnská třída: neděle - Řečkovice
(startovné 8 000 ± kauce, odměny, pokuty, doplatky)
Orel Řečkovice C, Řečkovice,
Mejdan, Minions, All in, Kampa B,
ASK, Ethanol, Raz Náraz, O5 MY, XXX, Tropa B.