Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
22.08.2017
ilustrační obrazek futsalbrnoVE ČTVRTEK 24. 8. 2017 SE KONÁ PŘEDSOUTĚŽNÍ GRÉMIUM BRNĚNSKÝCH KLUBŮ
Všem klubům byly zaslány Přihlášky klubu do soutěže 2017 a Propozice brněnských soutěží 2017/18. Přihlášku (docx) bylo potřeba odeslat do neděle 16.7.2017 na e-mailovou adresu bamako.polak@volny.cz. Musíme všechny upozornit, že v této sezóně je na nás opět vyvíjen velký tlak vzhledem k uspořádání a k přípravě brněnských soutěží a proto kluby, které neodevzdají včas přihlášku nebo neuhradí včas startovné nebo nebudou mít zaregistrovaný klub a hráče ve Futisu, tak nebudeme moci do brněnských soutěží přijmout. ...
VE ČTVRTEK 24. 8. 2017 SE KONÁ PŘEDSOUTĚŽNÍ GRÉMIUM BRNĚNSKÝCH KLUBŮ

Krátké zprávy aktuálně

17.08.2017 - Technika A hledá hráče a brankáře k doplnění kádru nebo tým ke sloučení. Kontakt: Zdeněk Vysloužil (email: vyslouzil@lac.cz, tel.: 608366315).

16.08.2017 - KAM NA FUTSAL - sobota a neděle 19. a 20.srpna 2017: PŘEDSOUTĚŽNÍ FUTSALOVÝ TURNAJ (Rybnická).

16.07.2017 - Tým Rychlé pípy (1.tř.) hledá do svého kádru 2 nové hráče. Kontakt Jakub Ruibar, 724 940 034, ruibarj@seznam.cz.

06.07.2017 - Tým OP FC 1.U Boba shání sparinga (1.třída a výše) na čtvrteční treninky od 19:30-20:30 v hale v Maloměřicích. Kontakt: 774073710 nebo radek1913@gmail.com.

28.06.2017 - Tým SK Líšeň Brno futsal hledá hráče k doplnění kádru. Kontakt: Vojtěch Grus, e-mail: vojtech.grus@gmail.com, tel.: 724 547 749.

další krátké zprávy

PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: KAMPA CUP


PŘEDSOUTĚŽNÍ FUTSALOVÝ TURNAJ

Pojďte si vyzkoušet vaši připravenost na další ročník soutěží. Prověřením vám budou ostatní týmy a perličkou tohoto turnaje bude tým rozhodčích!!!

Předpokládaným systémem turnaje jsou čtyři pětičlenné skupiny, ze kterých do závěrečného play-off postoupí první čtyři. První tři skupiny se odehrají 19.8. a čtvrtá 20.8. 2017 v ranních hodinách, poté ihned začíná vyřazovací část.

Vše bude pod vedením vyškolených rozhodčích futsalu.

Termín konání: 19. a 20. 8. 2017
Místo konání: hřiště na Rybnické
Pravidla: podle pravidel futsalu FIFA 4+1 s úpravou AF
Povrch hřiště: umělá tráva
Startovné: 1500.-Kč.
Uzávěrka: do 10.8.2017
Hrací doba: bude závislá na počtu přihlášených mužstev, minimálně 1x18 minut
Systém turnaje: předpokládaný počet (20).
Kontakt: Milan Havíř, tel.: 774442874,
email:milanhavir@seznam.cz,
Startovné: posílejte na účet č.:1046973013/0800 s uvedením názvu týmu. 
Zabezpečení: šatny, WC, teplá voda - sprchy
Povinnost: každý přihlášený tým je povinen mít jednotnou sadu dresů.
Registrovaní hráči jsou pojištěni dle smlouvy ČUS u Kooperativy.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu hrací doby.

SOBOTA 19.8.2017

A:  1 – ROZHODČÍ, 2 – POCLAIN,3 – BIANCO, 4 – JOBSKO, 5 – MADRID

09:00 - Bianco – Jobsko

09:20 – Rozhodčí – Madrid    1:5
09:40 – Poclain – Jobsko
10:00 – Rozhodčí – Bianco    3:6
10:20 – Poclain – Madrid       2:1
10:40 – Rozhodčí – Jobsko
11:00 – Poclain – Bianco       1:2
11:20 – Jobsko – Madrid
11:40 – Rozhodčí – Poclain   4:6
12:00 – Bianco - Madrid        2:2

1. Bianco     3 2 1 0  10:6  7b
2. Poclain    3 2 0 1    9:7  6b
3. Madrid     3 1 0 2    8:5  3b
4. Rozhodčí 3 0 0 3  8:17   0b

Jobsko se bez omluvy nedostavilo!!!

B:  1 – ATLANTIS, 2 – OLYMP, 3 – DÉMONI, 4 –KALINKA BOHUNICE, 5 – SVÁŽNÁ

12:30 – Démoni – Kalinka Bohunice   0:3

12:50 – Atlantis – Svážná                  1:2
13:10 – Olymp – Kalinka Bohunice     0:1
13:30 – Atlantis – Démoni                  1:0
13:50 – Olymp – Svážná                    0:0
14:10 – Atlantis – Kalinka Bohunice   2:1 
14:30 – Olymp – Démoni                   2:3
14:50 – Kalinka Bohunice – Svážná    0:3
15:10 – Atlantis – Olymp                   1:1
15:30 – Démoni – Svážná                  0:3


1. Svážná                   4 3 1 0    8:1   10b
2. Atlantis                   4 2 1 1    5:4    7b
3. Kalinka Bohunice   4 2 0 2    5:5    6b
4. Démoni                   4 1 0 3    3:9    3b

5. Olymp                      4 0 2 2    3:5    2b

C:  1 – LAMY, 2 – VYŠŠÍ PRINCIP, 3 – FC TAXI, 4 – PARTIZAN, 5 – INTER DUDES

16:00 – FC Taxi – Partizan                  1:2

16:20 – Lamy – Inter Dudes                 1:2
16:40 – Vyšší Princip - Partizan           1:1
17:00 – Lamy – FC Taxi                      1:5
17:20 – Vyšší Princip – Inter Dudes      1:0 
17:40 – Lamy - Partizan                      1:4
18:00 – Vyšší Princip – FC Taxi           4:3
18:20 – Partizan – Inter Dudes             1:0
18:40 – Lamy – Vyšší Princip               0:4
19:00 –FC Taxi – Inter Dudes               3:1

1. Vyšší Princip         4 3 1 0  10:4  10b
2. Partizan                4 3 1 0    8:3  10b
3. FC Taxi                 4 2 0 2  12:8    6b
4. Inter Dudes           4 1 0 3    3:6    3b

5. Lamy                     4 0 0 4    3:15  0b

NEDĚLE 20.8.2017

D: 1 – INEXIS, 2 – ELIŠKA, 3 – POSTRADATELNÍ, 4 – STŽ, 5 – ZLÍŇA TEAM

09:00 – Postradatelní – STŽ                3:0

09:20 – Inexis – Zlíňa team                 1:1
09:40 – Eliška – STŽ                          1:2
10:00 – Inexis – Postradatelnív            0:4
10:20 – Eliška - Zlíňa team                 1:2
10:40 – Inexis – STŽ                          0:1
11:00 – Eliška – Postradatelní            0:2 
11:20 – STŽ - Zlíňa team                    4:2
11:40 – Inexis – Eliška                       2:3 
12:00 – Postradatelní - Zlíňa team       3:1 

1. Postradatelní       4 4 0 0  12:1    12b
2. STŽ                      4 3 0 1    7:6    9b
3. Zlíňa team           4 1 1 2    6:9    4b
4. Eliška                   4 1 0 3   5:8    3b

5. Inexis                    4 0 1 3   3:9    1b

Zdůvodu nemohoucnosti týmu rozhodčích prodali svůj osmifinálový zápas Inexisu.

PLAY OFF:

Osmifinále:

12:30 – Bianco – Inter Dudes             1:0
12:50 – Svážná – Eliška                    1:2
13:10 – Vyšší Princip – Inexis            4:0       
13:30 – Postradatelní – Démoni          2:0
13:50 – Poclain – FC Taxi                  0:2
14:10 – Atlantis – Zlíňa                      2:2 (PK 3:2)
14:30 – Partizan – Madrid                  2:2 (PK 3:4)
14:50 – STŽ – Kalinka Bohunice         1:1 (PK 0:1)

Čtvrtfinále:

15:20 – Bianco – Atlantis                   3:1
15:40 – Eliška – Madrid                     0:1
16:00 – Vyšší Princip – Kalinka          4:0
16:20 – Postradatelní – FC Taxi          1:4

Semifinále:

16:50 – Bianco - Vyšší Princip            2:5
17:10 – Madrid - FC Taxi                    1:2

o 3. místo: 17:40 (po domluvě týmů je možnost jen pokutových kopů)


Bianco - Madrid                                4:1 na PK

Finále: 
18:05 

Vyšší Princip - FC Taxi                     5:1