VÍTĚZEM PŘEDSOUTĚŽNÍHO TURNAJE PENALTY CUP 2018 SE STAL STŽ
PENALTY CUP 2018
Přijďte si zahrát a vyzkoušet svoji formu před začátkem soutěží.Místo konání: hřiště na Rybnické
Pravidla: podle pravidel futsalu FIFA 4+1 s úpravou AF
Povrch hřiště: umělá tráva
Startovné: 1500.-Kč.
Uzávěrka : do 15.8.2017
Hrací doba: bude závislá na počtu přihlášených mužstev, minimálně 1x 18 minut
Systém turnaje předpokládaný počet 20 týmů.
Informace a přihlášení: Milan Havíř, tel.: 774442874,
Startovné: zasílejte na účet č.: 1046973013/0800 s uvedením názvu týmu nejpozději do 24.8.2018.
Jelikož je o turnaj enormní zájem, budou nezaplacené týmy po tomto datu nahrazeni náhradníky!
Zabezpečení: šatny, WC, teplá voda - sprchy
Povinnost : každý přihlášený tým je povinen mít jednotnou sadu dresů.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu hrací doby.
PENALTY CUP 2018 - Rozlosování předsoutěžního turnaje (HRACÍ DOBA 1x15 MINUT, postupují 4 ze skupiny).
Sobota 1.8.2018:
skupina A:
08:00 Komec A – Atlantis 0:0
08:17 West Žab B – Dynamo 1:2
08:34 Poclain – Kalinka 5:0
08:51 Komec A – West Žab B 1:2
09:08 Kalinka – Atlantis 0:5
09:25 Poclain – Dynamo 2:0
09:42 West Žab B – Atlantis 3:0
09:59 Komec A – Poclain 2:1
10:16 Kalinka – Dynamo 0:5
10:33 West Žab B – Poclain 2.2
10:50 Dynamo – Atlantis 0:1
11:07 Komec A – Kalinka 5:0
11:24 Poclain – Atlantis 2:2
11:41 West Žab B – Kalinka 5:0
11:58 Komec A – Dynamo 5:0
Tabulka:
1. West Žab B 5 3 1 1 13:5 10 b.
2. Komec 5 3 1 1 13:3 10 b.
3. Poclain 5 2 2 1 12:6 8 b.
4. Atlantis 5 2 2 1 8:5 8 b.
5. Dynamo 5 2 0 3 7:9 6 b.
6. Kalinka 5 0 0 5 0:25 0 b.
skupina B:
12:35 AC Brno – ASK 1:0
12:52 Schalke – Bianco 1:4
13:09 Bianco – Partizan 0:0
13:26 Schalke – ASK 1:1
13:43 Partizan – AC Brno 3:1
14:00 Bianco – ASK 1:0
14:17 AC Brno – Schalke 1:4
14:34 ASK – Partizan 0:1
14:51 Schalke – Partizan 1:1
15:08 Bianco – AC Brno 2:0
Tabulka:
1. Bianco 4 3 1 0 7:1 10 b.
2. Partizan 4 2 2 0 5:2 8 b.
3. Schalke 4 1 2 1 7:7 5 b.
4. AC Brno 4 1 0 3 3:9 3 b.
5. ASK 4 0 1 3 1:4 1 b.
15:30 West Žab B – AC Brno 1:0
15:47 Bianco – Atlantis 5:0
16:04 Komec – Schalke 1:3
16:21 Partizan – ASK 4:0
16:38 West Žab B – Partizan 2:4 – vítěz postupuje do 1 semifinále (neděle)
16:55 Bianco – Schalke 3:1 – vítěz postupuje do 2 semifinále (neděle)
Neděle 2.8.2018:
skupina C:
08:00 West Žab – Hombres 0:3
08:20 Deportivo – STŽ 0:4
08:40 STŽ – Hombres 3:1
09:00 Deportivo – Postradatelní 2:1
09:20 West Žab – Deportivo 4:0
09:40 STŽ – Postradatelní 2:0
10:00 Postradatelní – Hombres 0:3
10:20 West Žab – STŽ 1:3
10:40 Deportivo – Hombres 2:3
11:00 West Žab – Postradatelní 2:1
Tabulka:
1. STŽ 4 4 0 0 12:2 12 b.
2. Hombres 4 3 0 1 10:5 9 b.
3. West Žab A 4 2 0 2 7:7 6 b.
4. Deportivo 4 1 0 3 4:12 3 b.
5. Postradatelní 4 0 0 4 2:9 0 b.
Hombres a Postradatelní odstoupili z dalších bojů!
skupina D:
12:30 Saňaři – Stará parta 1:1
12:50 Eliška – Lamy 5:1
13:10 Hauskrecht – Stará parta 2:2
13:30 Saňaři – Eliška 3:2
13:50 Lamy – Hauskrecht 0:2
14:10 Eliška – Stará parta 2:1
14:30 Saňaři – Lamy 0:1
14:50 Eliška – Hauskrecht 0:4
15:10 Lamy – Stará parta 3:2
15:30 Saňaři – Hauskrecht 1:3
Tabulka:
1. Hauskrecht 4 3 1 0 11:3 10 b.
2. Eliška 4 2 0 2 9:9 6 b.
3. Lamy 4 2 0 2 5:9 6 b.
4. Saňaři 4 1 1 2 5:7 4 b.
5. Stará parta 4 0 2 2 6:8 2 b.
16:00 STŽ – Saňaři 4:3
16:20 West Žab – Lamy 3:1
16:40 Eliška – Stará parta 3:2
17:00 Hauskrecht - postup bez boje
17:20 STŽ – Hauskrecht 1:0
17:40 West Žab – Eliška 0:0 pk 1:0
18:00 1. semifinále Partizan - STŽ 1:2
18:20 2. semifinále Bianco - West Žab 4:1
18:40 o 3. místo Partizan - West Žab 0:0 pk 1:0
19:00 Finále
Nejlepší brankář: Klimek Václav (Bianco)
Nejlepší střelec: Hrůza Marek (STŽ) - 8 branek