FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 25.9.2017
1.A brněnská třída – 3.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Bianco 2:2 (1:0), Žúbor M., Kubavský-Klimek, Vondra,
Blue Flames-Nasan C 6:2 (2:1), Šlapák 3, Sádlík 2, Kubavský-Nesvadba, Hunkes, ŽK: Sádlík(BF),
Parmagianni-Bianco 1:1 (0:0), Vala-Vondra, ŽK: Šafář, Zelenka(Pr),
Parmagianni-Nasan C 4:0 (1:0), Vonka, Vala, Šafář, Zelenka,
Orel Řečk.B-Olymp 2:5 (1:2), Dostál, Strnad-Šindelek 2, Tulis 2, Hlouch, ŽK: Kugler, Vlk(OŘ), Vaňkovský, Fiala(O),
Jehnice B-Olymp 3:2 (0:1), Jiříček Mi. 2, Šmerda-Hebelka, Šindelek, ČK: Fiala(O),
Orel Řečk.B-Rychlé pípy 6:4 (3:2), Vlk 3, Kugler, Strnad, Knecht-Lejska 2, Štrait, Urban,
Jehnice B-Rychlé pípy 6:3 (1:0), Kasala 3, Jiříček Mi. 2, Gábor-Beníček O. a A.2.
1. Sokolnice B 4 4 0 0 31:8 12
2. Benfika 4 4 0 0 14:3 12
3. Blue Flames 4 2 1 1 14:9 7
4. Gepard 2 2 0 0 8:3 6
5. Jehnice B 2 2 0 0 9:5 6
6. Panama B 2 2 0 0 4:1 6
7. Soccer 4 2 0 2 10:8 6
8. Parmagianni 4 1 1 2 6:7 4
9. Orel Řečk.B 2 1 0 1 8:9 3
10. Olymp 4 1 0 3 13:19 3
11. Luxury 4 1 0 3 5:11 3
12. Bianco 4 0 2 2 3:10 2
13. Rych.pípy 4 0 0 4 8:24 0
14. Nasan C 4 0 0 4 6:22 0
STOP v 1 násl.utkání: Fiala (Olymp)-2ŽK=ČK!
Střelci: Sedláček-13, Dobrovolný (oba Sokolnice B)-5, Novotný (Soccer)-4.
1.B brněnská třída – 3.kolo
RYBNICKÁ:
Madrid-Across 3:0 (1:0), Havelka, Popek, Konečný,
Madrid-Celtic 7:2 (4:2), Klauda 2, Havelka 2, Nahodil, Konečný, Ryšavý-Krčma, Bačinský, ŽK: Klauda, Daněk(M),
West Žab-Across 3:4 (1:2), Máčal 2, Tomaszewský-Ševčík 2, Svoboda V., Bočánek, ŽK: Máčal(WŽ), Ševčík(A),
West Žab-Celtic 1:9 (1:3), Máčal-Pořízek 4, Kašpar 3, Špaček R.2, ŽK: Špaček R.(C),
Žab.Vlci B-Kampa 4:2 (1:0), Černý 2, Chroust, Zábojník-Štencl, Kalivoda,
Líšeň B-Kampa 2:5 (0:2), Kusák 2-Handl 2, Jurda, Kalivoda, Vrábel, ŽK: Kalivoda(K),
Žab.Vlci B-Tropicana 5:5 (2:2), Černý 4, Bažant-Šulák 3, Zítka, Málek, ŽK: Bažant, Lange ml.(ŽV), Špic(Tp),
Líšeň B-Tropicana 5:0 (0:0), Grus 2, Ptáček 2, Kusák.
1. Gloria 4 4 0 0 23:5 12
2. Schalke 4 4 0 0 19:6 12
3. Madrid 4 3 0 1 14:6 9
4. Across 4 2 0 2 11:12 6
5. Celtic 4 2 0 2 14:18 6
6. Žab.Vlci B 2 1 1 0 9:7 4
7. Tropicana 4 1 1 2 11:16 4
8. Líšeň B 2 1 0 1 7:5 3
9. Barum 2 1 0 1 4:4 3
10. Kampa 4 1 0 3 11:15 3
11. Onyx 4 1 0 3 8:15 3
12. West Žab 4 1 0 3 15:25 3
13. Rangers 2 0 1 1 5:10 1
14. Troubsko B 4 0 1 3 11:18 1
Střelci: Knoflíček (Gloria)-12, Máčala (West Žab) a Černý (Žab.Vlci B)-6.
2.A brněnská třída – 5.kolo
KOUNICOVA:
Sokol I.-Carpe Diem 3:2 (1:1), Štork, Lošťák, Vymyslický-Vobořil, Grünhut,
Technika B-Carpe Diem 0:5 (0:1), Grünhut 3, Weyr, Žižlavský,
Sokol I.-Partizan 1:4 (0:2), Uher-Cihuňka 2, Kušický, Ondrejička, ŽK: Štork(So),
Technika B-Partizan 1:7 (0:0), Hudeček-Cihuňka 2, Petrič 2, Fehér, Horečný, Ondrejička.
KNESLOVA:
Ethanol-Jiříkovice 2:3 (2:1), Prokopec, Švestka-Havlík, Kučera, Koutný, ŽK: Kuchta(J),
Ethanol-Tempo 3:0 (1:0), Pokorný 2, Trávníček,
S.B.Brno-Jiříkovice 1:4 (0:1), Řehák-Kodras 2, Havlík, Kuchta, ČK: Blatný L.(SB),
S.B.Brno-Tempo 0:11 (0:5), Maléř 3, Mrština V.3, Mička 2, Levák 2, Šesták,
Barum B-Syrovice 0:3 (0:2), Bernkopf, Cechmeistr, Dofek,
Barum B-Tropa 1:7 (0:3), Šabrata-Faistl 3, Teplý 2, Novotný, Uherka D.,
Excalibur-Syrovice 2:2 (2:1), Prokofyev, Svánovský-Minařík 2,
Excalibur-Tropa 6:6 (2:1), Prokofyev 3, Ohniště 2, Máchal-Teplý 2, Faistl 2, Hulák, Prokop, ŽK: Teplý(Tr).
1. Partizan 6 5 0 1 27:8 15
2. Syrovice 6 4 2 0 24:12 14
3. Tropa 6 4 1 1 32:19 13
4. Pískovna 4 3 1 0 29:9 10
5. Jiříkovice 4 3 1 0 21:9 10
6. Technika B 6 2 1 3 22:26 7
7. Sokol I. 6 2 1 3 21:26 7
8. Tempo 4 2 0 2 20:6 6
9. Ethanol 4 2 0 2 12:13 6
10. Carpe Diem 6 2 0 4 12:18 6
11. Apollo 4 1 0 3 13:24 3
12. Excalibur 6 0 3 3 15:27 3
13. Barum B 6 1 0 5 11:28 3
14. S.B.Brno 4 0 0 4 4:38 0
STOP ve 2 násl.utkání: Blatný L. (S.B.)-ČK+nesp.chování-zbytek!
Střelci: Teplý (Tropa) a Prokofjev (Excalibur) a Kadlec (Technika B)-10.
2.D brněnská třída – 5.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Juve 8:1 (6:0), Medveď 3, Hradílek 2, Richter, Skála, Stanev-Žaluda,
Stones B-Sokolnice C 4:4 (2:0), Hradílek 2, Richter, Pohanka-Král L.2, Přichystal, Martynink, ŽK: Hradílek(St),
Jezdci-Juve 10:3 (5:0), Rudolecký 6, Mánek 2, Paravan, Smolka-Žaluda, Hrušovský, Vitula V., ŽK: Rus(J),
Jezdci-Sokolnice C 5:6 (2:2), Kučera 3, Rudolecký 2-Král L.3, Přichystal, Sekanina, Dobrovolný.
SVÁŽNÁ:
Deportivo-Attack 0:4 (0:2), Šebesta 2, Lidmila 2,
Svážná-Attack 3:4 (1:1), Hanák, Greiffenegg, Frank-Šebesta, Liška, Luska, Králíček,
Deportivo-Svážná 4:6 (4:3), Hlaváč 2, Pazdera, Krempaský-Hanák 2, Greiffenegg 2, Frank, Wawreczka, ŽK: Hlaváč(D), Frank(Sv),
U Boba B-Poclain 1:2 (0:2), Cendelín-Helleport, Šebesta,
U Boba B-Escobar 0:3 (0:1), Lachout, Újezdský, Maar,
Eliška B-Poclain 9:3 (4:3), Minařík 4, Hofr, Jeřábek, Šebesta, Zvara, Sabela-Helleport 2, Bílek,
Eliška B-Escobar 3:2 (3:1), Kalvoda, Hofr, Sycha-Vavřík, Kučera, ŽK: Okleštěk(El).
1. Svážná 6 4 1 1 27:14 13
2. Attack 6 4 1 1 21:12 13
3. Eliška B 4 4 0 0 20:10 12
4. Stones B 6 3 2 1 22:9 11
5. Inter 4 3 0 1 13:5 9
6. Deportivo 6 3 0 3 19:23 9
7. Sokolnice C 6 2 2 2 21:22 8
8. Jezdci 6 2 0 4 25:24 6
9. Restart 4 2 0 2 14:14 6
10. Escobar 4 1 0 3 6:9 3
11. U Boba B 4 1 0 3 6:11 3
12. Poclain 4 1 0 3 10:20 3
13. Juve 6 1 0 5 19:40 3
Střelci: Minařík (Eliška) a Rudolecký (Jezdci) a Hlaváč (Deportivo)-9.
3.B brněnská třída – 4.kolo
SRBSKÁ:
Raz Náraz-HLT club 1:3 (1:0), Klusáček-Šťastný 2, Brůha,
Kampa B-Řečkovice 1:6 (0:2), Feix-Pokorný P. 4, Polůch, Klouda P.,
Řečkovice-Raz Náraz 2:0 (0:0), Pokorný P.2, ŽK: Pokorný P.(Ř), Klusáček(RN),
Wodowa C-Kampa B 2:3 (1:0), Saul, Horák-Dvořák, Feix, Vaněk,
Parodia-Wodowa C 4:2 (0:1), Hájek 2, Osvald 2-Horák, Švehla, ŽK: Hájek(P),
Parodia-Jopparamu 1:1 (0:0), Hájek-Lanžhotský, ŽK: Grošov M., Voříšek(P), Stuchlík J.(Jp),
All-In Mitra C 2:3 (1:1), Hons, Koliba-Samson 2, Meitner T., ŽK: Otruba(AI),
Mitra C-Žab.Vlci C 1:8 (1:4), Meitner T.-Lange 3, Řezáč 2, Letzel, Zezulka, Zábojník, ŽK: Meitner T. a R.(Mi), Klečka(ŽV),
Žab.Vlci C-All In 2:3 (0:1), Lange, Zábojník-Otruba, Mlejnek, Koliba, ŽK: Řezáč(ŽV), Mlejnek, Kir(AI).
1. HLT club 5 3 1 1 29:14 10
2. kAPPLe 4 3 1 0 20:10 10
3. Parodia 4 3 1 0 18:10 10
4. Žab.Vlci C 4 3 0 1 18:7 9
5. Wodowa C 5 2 1 2 22:13 7
6. Řečkovice 5 2 0 3 10:17 6
7. Jopparamu 5 1 2 2 10:10 5
8. Musketeers 4 1 2 1 8:9 5
9. All In 3 1 0 2 6:9 3
10. Raz Náraz 5 1 0 4 10:15 3
11. Kampa B 3 1 0 2 6:18 3
12. Mitra C 5 1 0 4 9:34 3
Střelci: Bečica (Hlt club)-11, Lesenský (RazNáraz) a Horák (Wodowa C)-8.
3.C brněnská třída – 5.kolo
KNESLOVA:
Hády-Pískovna B 1:2 (0:1), Pitrocha-Koky, Kosev,
Pískovna B-O5 MY 1:7 (0:4), Kosev-Jedlička 3, Křivánek, Ondráček, Slámečka, Trávníček,
Atlantis B-Hády 3:2 (0:1), Smital 2, Šírek-Surý, Štainer,
Holásky-Minions 2:2 (1:0), Lach L., Vařeka-Bartek, Mojžíšek,
Atlantis B-Jobsko 7:2 (3:0), Šírek 3, Smital 2, Lieskovský, Mrňa-Julina, Svoboda M., ŽK: Julina(J),
Kocovina-Holásky 2:2 (2:2), Poslušný 2-Vařeka 2,
Jobsko-Styl Pub 5:5 (1:3), Svoboda M.3, Kubík T., Julina-Růžička 2, Špaček 2, Švanda,
Styl Pub-Kocovina 0:5 (0:2), Jurkovský 2, Dubáň ml., Junec, Poslušný, ŽK: Pařízek J.(K),
Fauna-Bianco B 0:1 (0:1), Grim.
1. Kocovina 5 4 1 0 22:3 13
2. Atlantis B 4 4 0 0 25:5 12
3. O5 MY 5 4 0 1 18:11 12
4. Bianco B 4 3 0 1 16:9 9
5. Holásky 6 2 3 1 14:11 9
6. Hády 5 2 1 2 15:12 7
7. Fauna 3 1 0 2 9:3 3
8. Pískovna B 4 1 0 3 5:23 3
9. Minions 5 0 2 3 6:13 2
10. Jobsko 5 0 2 3 11:23 2
11. Styl Pub 6 0 1 5 11:39 1
Střelci: Šírek (Atlantis B) a Vlček (Bianco B)-8, Poslušný (Kocovina)-7.