Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
19.04.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE JARNÍ ČÁST BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ
V sobotu 21. dubna se odehraje 19.kolo 1.A třídy na Rybnické a 16. a 17.kolo 2.A třídy  na Kneslové a Kounicové a 18.kolo 2.B třídy v Jundrově a na Svážné. Dále pokračuje 15.kolem 3.B třída na Srbské. V neděli 22. dubna pokračuje 15.kolem Okresní přebor v Maloměřicích a dále se odehraje 17. a 18.kolo 2.C třídy na Srbské a v Jundrově. Také pokračuje 13. a 14.kolem 3.A třída na Rybnické. Sobota 21.4.2018 Soutěž Hřiště Čas ...
O VÍKENDU POKRAČUJE JARNÍ ČÁST BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ

Krátké zprávy aktuálně

18.04.2018 - Nově zformovaný Franklin Brno z 3.třídy shání soupeře pro nedělní večerní tréninky na hřišti Rybnická. Kontakt: Michal Rakus, tel.: 724917038.

11.04.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 21.4.: 19.kolo 1.B (Rybn.), 16. a 17.kolo 2.A (Knesl. a Koun.), 18.kolo 2.B (Jundr. a Sváž.) 11. a 12. kolo 3.A (Rybnická), 15.kolo 3.B (Srbská). Neděle 22.4.: 15.kolo OP (Maloměř.), 17.a 18.kolo 2.C (Srbs. a Jundr.), 13. a 14.kolo 3.A (Rybn.).

10.04.2018 - All In Brno (3.tř.) hledá soupeře na společné tréninky - středa 19:30-21:00 hřiště Brno-Komín Pastviny. info: Otruba, tel: 724 307 430 / mail: otrubic@seznam.cz

09.04.2018 - FC Wodowa (OP) hledá sparingpartnera na středeční tréninky na Svážné v době od 19:30 do 21:00. Info: Martin Lončarič (m.loncaric@kreston.cz), tel.: 605 432 208.

15.03.2018 - Mladý 20tiletý hráč hledá angažmá v brněnském klubu Okresního přeboru nebo 1.třídy. Mám zkušenost z velkého fotbalu i futsalu. Rád bych trénoval a možná i nastoupil v jarní části soutěže. Kontakt: 733 308 898, Tomáš Kögler.

další krátké zprávy

PENALTY BRNO OPEN 2018 - LETOŠNÍM VÍTĚZEM JE VYŠŠÍ PRINCIP!

PENALTY BRNO OPEN 2018

VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO PLAY OFF
čtvrtfinálové dvojice - sobota 17.2.:
12:30 Kongo - T.S.L. 0:0, pk 0:2
13:05 Vyšší princip - Troubsko 3:2 (0:2)
13:40 Žabinští Vlci - Sokrates 3:1 (1:0)
14:15 Rangers - Madrid 3:4 (2:2)

14:50 1.semifinále T.S.L. - Vyšší princip 2:5 (2:1)
15:25 2.semifinále: Žab. Vlci - Madrid 2:3 (1:1)

16:00 zápas o 3.místo: T.S.L. - Žab. Vlci 0:3 (0:2)
16:35 finále PENALTY BRNO OPEN 2018:
Vyšší princip - Madrid 3:1 (1:0)

Konečné pořadí:

1.místo: Vyšší princip
2.místo: Madrid
3.místo: Žabinští Vlci
4.místo: T.S.L.
5. - 8.místo: Dem.rep. Kongo, Troubsko, Sokrates, Rangers
9. - 12. místo: Poclain, Bolest, Nasan, Tempo
13.- 16. místo: Deprotivo, Eliška, Tropa, Across
nejlepší střelec: Ivo Havelka (Madrid) - 29 branek
nejlepší brankář: Tomáš Pospíchal (T.S.L.) 

VÝSLEDKY SKUPIN O UMÍSTĚNÍ
Skupina o 17.-20.místo - neděle 11.2.:
Soccer - No Name 9:3 (5:1),  Kocovina - Kampa 5:3 (1:1),  Kocovina - No Name 1:4 (0:3),
Soccer - Kampa 3:3 (2:1),  Soccer - Kocovina 6:0 (2:0),  No Name - Kampa 1:4 (0:3).

17. Soccer     3  2 1 0  18:6   7
18. Kampa      3  1 1 1  10:9   4
19. No Name    3  1 0 2   8:14  3
20. Kocovina   3  1 0 2   6:13  3

Skupina o 21.-24.místo - neděle 11.2.:
Partizan - Pokorný 6:2 (2:0),  Inter - Attack 6:3 (2:3),  Inter - Pokorný 3:3 (1:0),
Partizan - Attack 0:4 (0:2),  Partizan - Inter 4:2 (1:1),  Pokorný - Attack 7:8 (3:2).

21. Attack      3  2 0 1  15:13  6
22. Partizan    3  2 0 1  10:8   6
23. Inter       3  1 1 1  11:10  4
24. Pokorný     3  0 1 2  12:12  1

Skupina o 25.-28.místo - sobota 10.2.:
All in - Jopparamu 5:0 (kont.),  Antabus - Musketeers 1:1 (0:1),  Antabus - Jopparamu 5:0 (kont.),
All in - Musketeers 1:2 (1:0),  All in - Antabus 1:2 (0:1),  Jopparamu - Musketeers 0:5 (kont.).

25. Musketeers  3  2 1 0  8:2   7
25. Antabus     3  2 1 0  8:3   7
27. All in      3  1 0 2  7:4   3
28. Jopparamu   3  0 0 3  0:15  0

Skupina o 29.-32.místo - sobota 10.2.:
S.B. - Atlantis 2:4 (0:1),  Restart - Lamy 0:4 (0:1),  Restart - Atlantis 3:8 (2:6),
S.B. - Lamy1:4 (1:1),  S.B. - Restart 4:1 (1:1),  Atlantis - Lamy 3:3 (2:1).

29. Atlantis     3  2 1 0  15:8   7
30. Lamy         3  2 1 0  11:4   7
31. S.B. Brno    3  1 0 2   7:9   3
32. Restart      3  0 0 3   4:16  0

Skupina o 33.-36.místo - sobota 17.2.:
Troubsko dor. - Fauna 7:0 (4:0),  Ethanol - Jobsko 10:1 (6:0),  Ethanol - Fauna 4:1 (2:0),
Troubsko dor. - Jobsko 12:2 (7:1),  Troubsko dor. - Ethanol 4:2 (2:0),  Jobsko - Fauna 1:8 (0:4).

33. Troubsko dor. 3  3 0 0  23:4   9
34. Ethanol       3  2 0 1  16:6   6
35. Fauna         3  1 0 2   9:12  3
36. Jobsko        3  0 0 3   4:30  0
 
 

 
VÝSLEDKY OSMIFINÁLOVÝCH SKUPIN
Skupina E - sobota 3.2.:
Žab.Vlci - Troubsko 4:3 (3:2),  Deportivo - Poclain 1:3 (0:1),  Deportivo - Troubsko 2:7 (1:4), 
Žab.Vlci - Poclain 7:4 (4:1),  Žab.Vlci - Deportivo 3:2 (2:1),  Troubsko - Poclain 11:3 (6:2).

Tabulka osmifinálové sk.E:
1. Žab.Vlci  3  3 0 0  14:9   9
2. Troubsko  3  2 0 1  21:9   6
3. Poclain   3  1 0 2  10:19  3
4. Deportivo 3  0 0 3   5:13  0
 
Skupina F - sobota 3.2.:
Rangers - T.S.L. 5:2 (2:1),  Bolest - Eliška 3:2 (2:0),  Bolest - T.S.L. 2:4 (1:3), 
Rangers - Eliška 3:2 (2:1),  Rangers - Bolest 2:2 (1:0),  T.S.L. - Eliška 5:2 (3:2).

Tabulka osmifinálové sk.F:
1. Rangers   3  2 1 0  10:6   7
2. T.S.L.    3  2 0 1  11:9   6
3. Bolest    3  1 1 1   7:8   4
4. Eliška    3  0 0 3   6:11  0


Skupina G - neděle 4.2.:
D.R.Kongo - Tropa 5:1 (2:1),  Nasan - Sokrates 0:6 (0:3),  Nasan - Tropa 4:4 (1:3), 
D.R.Kongo - Sokrates 3:0 (1:0),  D.R.Kongo - Nasan 1:3 (1:0),  Tropa - Sokrates 2:3 (0:2).

Tabulka osmifinálové sk.G:
1. D.R.Kongo 3  2 0 1   9:5   6
2. Sokrates  3  2 0 1   9:5   6
3. Nasan     3  1 1 1   7:11  4
4. Tropa     3  0 1 2   7:11  1
 
Skupina H - neděle 4.2.:
Tempo - Madrid 2:3 (1:1),  Across - Vyšší princip 2:3 (1:0),  Across - Madrid 1:5 (0:2), 
Tempo - Vyšší princip 0:5 (0:3),  Tempo - Across 3:2 (3:1),  Madrid - Vyšší princip 4:5 (3:3).

Tabulka osmifinálové sk.H:
1. V.princip 3  3 0 0  13:6   9
2. Madrid    3  2 0 1  12:8   6
3. Tempo     3  1 0 2   5:10  3
4. Across    3  0 0 3   5:11  0



VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN

Skupina A - sobota 6.1.: 
All in - Troubsko 2:0 (1:0),  Bolest - Troubsko 10:3 (8:0),  All in - Bolest 1:7 (0:5),
Poclain - Tempo 2:1 (1:1),  Poclain - Partizan 4:1 (2:0),  Tempo - Partizan 2:0 (1:0),
S.B. - Tropa 1:4 (0:0),  S.B. - Soccer 1:7 (0:0), Tropa - Soccer 3:5 (1:3).
Skupina A - sobota 13.1.:
All in - Tropa 2:4 (1:2),  All in - Partizan 0:3 (0:3),  Tropa - Partizan 2:1 (1:0),
Poclain - Bolest 5:3 (4:2),  Poclain - Soccer 6:3 (4:0),  Bolest - Soccer 4:0 (1:0),
S.B. - Tempo 1:5 (0:0),  S.B. - Troubsko 7:3 (4:0),  Tempo - Troubsko 8:1 (3:0).
Skupina A - sobota 20.1.:
S.B. - Bolest 3:4 (2:2),  S.B. - Partizan 1:7 (1:4),  Bolest - Partizan 4:1 (0:0),
Poclain - Tropa 1:2 (1:1),  Poclain - Troubsko 8:4 (2:1),  Tropa - Troubsko 11:3 (8:2), 
All In - Tempo 1:1 (1:1),  All In - Soccer 0:1 (0:1),  Tempo - Soccer 2:1 (1:0).
Skupina A - sobota 27.1.:
Tropa - Bolest 3:1 (0:0),  Tropa - Tempo 0:4 (0:1),  Bolest - Tempo 2:1 (2:0),
Poclain - S.B. 2:2 (1:2),  Poclain - All In 10:0 (4:0),  S.B. - All In 2:5 (0:1),
Troubsko - Partizan 1:5 (0:3),  Troubsko - Soccer 0:11 (0:6),  Partizan - Soccer 2:4 (1:2).

Tabulka sk.A po 4.hr.dnu:
1. Poclain   8  6 1 1  38:16  19
2. Tropa     8  6 0 2  29:18  18
3. Bolest    8  6 0 2  35:18  18
4. Tempo     8  5 1 2  23:8   16
5. Soccer    8  5 0 3  32:18  15
6. Partizan  8  3 0 5  22:16   9
7. All in    8  2 1 5  11:28   7
8. S.B.      8  1 1 6  18:37   4
9. Troubsko  8  0 0 8  15:62   0

Skupina B - sobota 6.1.:  
Jopparamu - Atlantis 1:0 (1:0),  Jopparamu - Eliška 1:5 (0:0),  Atlantis - Eliška 0:7 (0:3),
Fauna - Across 2:4 (1:2),  Fauna - Troubsko B 4:9 (2:5),  Across - Troubsko B 2:2 (0:1),
No Name - Pokorný 2:1 (0:1),  No Name - Dem.rep.Kongo 1:3 (0:1),  Pokorný - Dem.rep.Kongo 3:4 (0:0).
Skupina B - sobota 13.1.:
No Name - Atlantis 2:1 (1:0),  No Name - Troubsko B 1:4 (0:0),  Atlantis - Troubsko B 0:3 (0:1),
Fauna - Pokorný 2:7 (0:3),  Fauna - Eliška 2:5 (1:4),  Pokorný - Eliška 2:5 (0:2),
Jopparamu - Across 3:4 (3:0),  Jopparamu - Dem.rep.Kongo 3:4 (1:1),  Across - Dem.rep.Kongo 4:2 (1:1).
Skupina B - sobota 20.1.:
No Name - Across 2:3 (1:3),  No Name - Eliška 4:4 (1:0),  Across - Eliška 2:3 (2:2),
Jopparamu - Pokorný 3:8 (0:4), Jopparamu - Troubsko B 1:3 (0:0), Pokorný - Troubsko B 3:6 (1:2),
Fauna - Atlantis 1:4 (1:2), Fauna - Dem.rep.Kongo 2:7 (1:4), Atlantis - Dem.rep.Kongo 3:3 (2:1).
Skupina B - sobota 27.1.:
Pokorný - Across 1:1 (0:1),  Pokorný - Atlantis 5:2 (3:1),  Across - Atlantis 4:1 (1:0),
Jopparamu - No Name 1:1 (0:0),  Jopparamu - Fauna 1:2 (0:1),  No Name - Fauna 5:3 (3:0),
Troubsko B - Eliška 1:1 (0:0), Troubsko B - Dem.rep.Kongo 4:2 (2:0), Eliška - Dem.rep.Kongo 5:3 (3:2).

Tabulka sk.B po 4.hr.dnu:
1. Eliška     8  6 2 0   35:15  20
2. Troubsko B 8  6 2 0   32:14  20
3. Across     8  5 2 1   24:16  17
4. D.R.Kongo  8  4 1 3   28:25  13
5. No Name    8  3 2 3   18:20  11
6. Pokorný    8  3 1 4   30:25  10
7. Jopparamu  8  1 1 6   21:20   4
8. Atlantis   8  1 1 6   11:26   4
9. Fauna      8  1 0 7   18:42   3

Skupina C - neděle 7.1.: 
Antabus - Deportivo 0:7 (0:1),  Antabus - Rangers 1:4 (1:2),  Deportivo - Rangers 1:0 (0:0),
Ethanol - Inter 1:4 (0:1),  Ethanol - Sokrates 1:4 (0:3),  Inter - Sokrates 1:2 (0:1),
Restart - Kocovina 2:0 (1:0),  Restart - Madrid 1:9 (1:4),  Kocovina - Madrid 0:7 (0:4).
Skupina C - neděle 14.1.:
Ethanol - Kocovina 1:2 (0:1),  Ethanol - Rangers 2:7 (2:3),  Kocovina - Rangers 0:4 (0:3),
Restart - Deportivo 1:4 (0:1),  Restart - Sokrates 1:7 (1:4),  Deportivo - Sokrates 0:4 (0:2),
Antabus - Inter 4:5 (2:2),  Antabus - Madrid 3:6 (0:4),  Inter - Madrid 2:6 (0:2).
Skupina C - neděle 21.1.:
Restart - Inter 5:3 (2:1),  Restart - Rangers 0:10 (0:5),  Inter - Rangers 0:2 (0:1),
Antabus - Kocovina 3:5 (2:2),  Antabus - Sokrates 1:5 (0:2),  Kocovina - Sokrates 3:5 (1:3),
Ethanol - Deportivo 1:2 (0:1),  Ethanol - Madrid 0:8 (0:5),  Deportivo - Madrid 4:4 (1:1).
Skupina C - neděle 28.1.:
Kocovina - Inter 3:3 (1:1),  Kocovina - Deportivo 3:2 (1:0),  Inter - Deportivo 1:4 (0:1),
Antabus - Restart 3:2 (1:2),  Antabus - Ethanol 2:1 (1:1),  Restart - Ethanol 3:5 (2:3),
Sokrates - Rangers 2:2 (0:1),  Sokrates - Madrid 5:3 (2:2),  Rangers - Madrid 2:4 (1:3)

Tabulka sk.C po 4.hr.dnu:
1. Sokrates   8  7 1 0   34:12  22
2. Madrid     8  6 1 1   47:17  19
3. Deportivo  8  5 1 2   24:14  16
4. Rangers    8  5 1 2   31:10  16
5. Kocovina   8  3 1 4   16:27  10
6. Inter      8  2 1 5   19:27   7
7. Antabus    8  2 0 6   17:35   6
8. Restart    8  2 0 6   15:41   6
9. Ethanol    8  1 0 7   12:32   3

Skupina D - neděle 7.1.:  
Jobsko - Nasan 1:5 (1:2),  Jobsko - Kampa 1:9 (1:3),  Nasan - Kampa 5:0 (4:0),
Musketeers - Lamy 3:3 (1:2),  Musketeers - T.S.L. 0:6 (0:3),  Lamy - T.S.L. 3:8 (1:6),
Attack - Žab. Vlci 1:3 (0:1),  Attack - Vyšší princip 2:10 (1:4),  Žab. Vlci - Vyšší princip 0:4 (0:2).
Skupina D - neděle 14.1.:
Musketeers - Žab. Vlci 1:5 (1:3),  Musketeers - Kampa 2:1 (0:0),  Žab. Vlci - Kampa 5:1 (2:0),
Attack - Nasan 0:1 (0:0),  Attack - T.S.L. 0:4 (0:3),  Nasan - T.S.L. 2:6 (2:5),
Jobsko - Lamy 0:12 (0:7),  Jobsko - Vyšší princip 2:12 (2:5),  Lamy - Vyšší princip 2:10 (1:3).
Skupina D - neděle 21.1.:
Attack - Lamy 6:2 (3:1),  Attack - Kampa 3:4 (1:2),  Lamy - Kampa 2:3 (2:2),
Jobsko - Žab.Vlci 1:6 (0:1),  Jobsko - T.S.L. 1:9 (1:3),  Žab.Vlci - T.S.L. 2:2 (0:0),
Musketeers - Nasan 2:3 (1:2), Musketeers - Vyš.princip 1:4 (1:1), Nasan - Vyš.princip 0:8 (0:4).
Skupina D - neděle 28.1.:
Žab.Vlci - Lamy 3:1 (2:0),  Žab.Vlci - Nasan 3:5 (0:4),  Lamy - Nasan 1:5 (1:2),
Jobsko - Attack 0:6 (0:3),  Jobsko - Musketeers 2:8 (2:4),  Attack - Musketeers 6:0 (2:0),
T.S.L. - Kampa 4:3 (3:2),  T.S.L. - Vyšší princip 0:4 (0:2),  Kampa - Vyšší princip 2:13 (1:8).

Tabulka sk.D po 3.hr.dnu:

1. V. princip  8  8 0 0  65:9   24
2. T.S.L.      8  6 1 1  39:15  19
3. Nasan       8  6 0 2  26:21  18
4. Žab. Vlci   8  5 1 2  27:16  16
5. Kampa       8  3 0 5  23:35   9
6. Attack      8  3 0 5  24:24   9
7. Musketeers  8  2 1 5  17:30   7
8. Lamy        8  1 1 6  26:38   4
9. Jobsko      8  0 0 8   8:67   0
Hráč Kuchyňka R. (Jobsko) - zákaz startu do konce turnaje!!!


Vážení sportovní přátelé, opět připravujeme náš tradiční 23.ročník zimní ligy PENALTY OPEN 2018 v nafukovací hale.
 
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a pořádá od ledna do února zimní halovou soutěž PENALTY OPEN 2018, jejíž vyvrcholení je plánováno koncem měsíce února 2018. Bude se hrát stejně jako každý rok v nově opravené nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete. Startovné je 5000 korun a určitě budete po organizační stránce spokojeni stejně jako při loňském turnaji. V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu). Proto se včas obraťte na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
 
TERMÍNY A LOS TÝMŮ DO SKUPIN BRNO OPEN 2018
(tučně vyznačené týmy uhradily startovné)

Skupina A (dopoledne, tj. 8 - 13 hodin):
sobota 6. ledna,        sobota 13. ledna,        sobota 20. ledna,        sobota 27. ledna.
TROPA, PARTIZAN, BOLEST, ALL IN, TEMPO, POCLAIN, S.B. BRNO, SOCCER, TROUBSKO DOR.
 
Skupina B (odpoledne, tj. 13 - 18 hodin): 
sobota 6. ledna,        sobota 13. ledna,        sobota 20. ledna,        sobota 27. ledna.
FAUNA, ELIŠKA, JOPPARAMU, ATLANTIS, D.R. KONGO (-100), NONAME, POKORNÝ, ACROSS, TROUBSKO.
 
Skupina C (dopoledne tj. 8 - 13 hodin): 
neděle 7. ledna,        neděle 14. ledna,        neděle 21. ledna,        neděle 28. ledna.
INTER, DEPORTIVO, RANGERS, ANTABUS, SOKRATES ŽABINY, RESTART, MADRID, ETHANOL, KOCOVINA.
 
Skupina D (odpoledne tj. 13 - 18 hodin): 
neděle 7. ledna,        neděle 14. ledna,        neděle 21. ledna,        neděle 28. ledna.
MUSKETEERS, KAMPA, NASAN C, LAMY, ATTACK, VYŠŠÍ PRINCIP, JOBSKO, ŽAB.VLCI, T.S.L..
 
Jakékoliv další informace o turnaji BRNO OPEN 2018 se dozvíte u p. Milana Havíře na tel.: 774 442 874.  
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného na účet 182 176 698 / 0300 nebo složenkou, nejpozději však do pondělí 16. 12. 2017, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.