PENALTY BRNO OPEN 2018 - LETOŠNÍM VÍTĚZEM JE VYŠŠÍ PRINCIP!
čtvrtfinálové dvojice - sobota 17.2.:
12:30 Kongo - T.S.L. 0:0, pk 0:2
13:05 Vyšší princip - Troubsko 3:2 (0:2)
13:40 Žabinští Vlci - Sokrates 3:1 (1:0)
14:15 Rangers - Madrid 3:4 (2:2)
14:50 1.semifinále T.S.L. - Vyšší princip 2:5 (2:1)
15:25 2.semifinále: Žab. Vlci - Madrid 2:3 (1:1)
16:00 zápas o 3.místo: T.S.L. - Žab. Vlci 0:3 (0:2)
16:35 finále PENALTY BRNO OPEN 2018: Vyšší princip - Madrid 3:1 (1:0)
Konečné pořadí:
1.místo: Vyšší princip
2.místo: Madrid
3.místo: Žabinští Vlci
4.místo: T.S.L.
5. - 8.místo: Dem.rep. Kongo, Troubsko, Sokrates, Rangers
9. - 12. místo: Poclain, Bolest, Nasan, Tempo
13.- 16. místo: Deprotivo, Eliška, Tropa, Across
nejlepší střelec: Ivo Havelka (Madrid) - 29 branek
nejlepší brankář: Tomáš Pospíchal (T.S.L.)
VÝSLEDKY SKUPIN O UMÍSTĚNÍ
18. Kampa 3 1 1 1 10:9 4
19. No Name 3 1 0 2 8:14 3
22. Partizan 3 2 0 1 10:8 6
23. Inter 3 1 1 1 11:10 4
25. Antabus 3 2 1 0 8:3 7
28. Jopparamu 3 0 0 3 0:15 0
30. Lamy 3 2 1 0 11:4 7
32. Restart 3 0 0 3 4:16 0
Skupina o 33.-36.místo - sobota 17.2.:
34. Ethanol 3 2 0 1 16:6 6
36. Jobsko 3 0 0 3 4:30 0
Žab.Vlci - Poclain 7:4 (4:1), Žab.Vlci - Deportivo 3:2 (2:1), Troubsko - Poclain 11:3 (6:2).
1. Žab.Vlci 3 3 0 0 14:9 9
2. Troubsko 3 2 0 1 21:9 6
4. Deportivo 3 0 0 3 5:13 0
Rangers - Eliška 3:2 (2:1), Rangers - Bolest 2:2 (1:0), T.S.L. - Eliška 5:2 (3:2).
1. Rangers 3 2 1 0 10:6 7
2. T.S.L. 3 2 0 1 11:9 6
4. Eliška 3 0 0 3 6:11 0
D.R.Kongo - Sokrates 3:0 (1:0), D.R.Kongo - Nasan 1:3 (1:0), Tropa - Sokrates 2:3 (0:2).
1. D.R.Kongo 3 2 0 1 9:5 6
2. Sokrates 3 2 0 1 9:5 6
4. Tropa 3 0 1 2 7:11 1
Tempo - Vyšší princip 0:5 (0:3), Tempo - Across 3:2 (3:1), Madrid - Vyšší princip 4:5 (3:3).
1. V.princip 3 3 0 0 13:6 9
2. Madrid 3 2 0 1 12:8 6
4. Across 3 0 0 3 5:11 0
VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN
Skupina A - sobota 6.1.:
All in - Troubsko 2:0 (1:0), Bolest - Troubsko 10:3 (8:0), All in - Bolest 1:7 (0:5),
Poclain - Tempo 2:1 (1:1), Poclain - Partizan 4:1 (2:0), Tempo - Partizan 2:0 (1:0),
S.B. - Tropa 1:4 (0:0), S.B. - Soccer 1:7 (0:0), Tropa - Soccer 3:5 (1:3).
Skupina A - sobota 13.1.:
All in - Tropa 2:4 (1:2), All in - Partizan 0:3 (0:3), Tropa - Partizan 2:1 (1:0),
Poclain - Bolest 5:3 (4:2), Poclain - Soccer 6:3 (4:0), Bolest - Soccer 4:0 (1:0),
S.B. - Tempo 1:5 (0:0), S.B. - Troubsko 7:3 (4:0), Tempo - Troubsko 8:1 (3:0).
Skupina A - sobota 20.1.:
S.B. - Bolest 3:4 (2:2), S.B. - Partizan 1:7 (1:4), Bolest - Partizan 4:1 (0:0),
Poclain - Tropa 1:2 (1:1), Poclain - Troubsko 8:4 (2:1), Tropa - Troubsko 11:3 (8:2),
All In - Tempo 1:1 (1:1), All In - Soccer 0:1 (0:1), Tempo - Soccer 2:1 (1:0).
Skupina A - sobota 27.1.:
Tropa - Bolest 3:1 (0:0), Tropa - Tempo 0:4 (0:1), Bolest - Tempo 2:1 (2:0),
Poclain - S.B. 2:2 (1:2), Poclain - All In 10:0 (4:0), S.B. - All In 2:5 (0:1),
Troubsko - Partizan 1:5 (0:3), Troubsko - Soccer 0:11 (0:6), Partizan - Soccer 2:4 (1:2).
1. Poclain 8 6 1 1 38:16 19
2. Tropa 8 6 0 2 29:18 18
4. Tempo 8 5 1 2 23:8 16
5. Soccer 8 5 0 3 32:18 15
6. Partizan 8 3 0 5 22:16 9
7. All in 8 2 1 5 11:28 7
8. S.B. 8 1 1 6 18:37 4
9. Troubsko 8 0 0 8 15:62 0
Skupina B - sobota 6.1.:
Jopparamu - Atlantis 1:0 (1:0), Jopparamu - Eliška 1:5 (0:0), Atlantis - Eliška 0:7 (0:3),
Fauna - Across 2:4 (1:2), Fauna - Troubsko B 4:9 (2:5), Across - Troubsko B 2:2 (0:1),
No Name - Pokorný 2:1 (0:1), No Name - Dem.rep.Kongo 1:3 (0:1), Pokorný - Dem.rep.Kongo 3:4 (0:0).
Skupina B - sobota 13.1.:
No Name - Atlantis 2:1 (1:0), No Name - Troubsko B 1:4 (0:0), Atlantis - Troubsko B 0:3 (0:1),
Fauna - Pokorný 2:7 (0:3), Fauna - Eliška 2:5 (1:4), Pokorný - Eliška 2:5 (0:2),
Jopparamu - Across 3:4 (3:0), Jopparamu - Dem.rep.Kongo 3:4 (1:1), Across - Dem.rep.Kongo 4:2 (1:1).
Skupina B - sobota 20.1.:
No Name - Across 2:3 (1:3), No Name - Eliška 4:4 (1:0), Across - Eliška 2:3 (2:2),
Jopparamu - Pokorný 3:8 (0:4), Jopparamu - Troubsko B 1:3 (0:0), Pokorný - Troubsko B 3:6 (1:2),
Fauna - Atlantis 1:4 (1:2), Fauna - Dem.rep.Kongo 2:7 (1:4), Atlantis - Dem.rep.Kongo 3:3 (2:1).
Skupina B - sobota 27.1.:
Pokorný - Across 1:1 (0:1), Pokorný - Atlantis 5:2 (3:1), Across - Atlantis 4:1 (1:0),
Jopparamu - No Name 1:1 (0:0), Jopparamu - Fauna 1:2 (0:1), No Name - Fauna 5:3 (3:0),
Troubsko B - Eliška 1:1 (0:0), Troubsko B - Dem.rep.Kongo 4:2 (2:0), Eliška - Dem.rep.Kongo 5:3 (3:2).
1. Eliška 8 6 2 0 35:15 20
2. Troubsko B 8 6 2 0 32:14 20
3. Across 8 5 2 1 24:16 17
4. D.R.Kongo 8 4 1 3 28:25 13
5. No Name 8 3 2 3 18:20 11
6. Pokorný 8 3 1 4 30:25 10
7. Jopparamu 8 1 1 6 21:20 4
8. Atlantis 8 1 1 6 11:26 4
9. Fauna 8 1 0 7 18:42 3
Antabus - Deportivo 0:7 (0:1), Antabus - Rangers 1:4 (1:2), Deportivo - Rangers 1:0 (0:0),
Ethanol - Kocovina 1:2 (0:1), Ethanol - Rangers 2:7 (2:3), Kocovina - Rangers 0:4 (0:3),
Tabulka sk.C po 4.hr.dnu:
1. Sokrates 8 7 1 0 34:12 22
2. Madrid 8 6 1 1 47:17 19
3. Deportivo 8 5 1 2 24:14 16
4. Rangers 8 5 1 2 31:10 16
5. Kocovina 8 3 1 4 16:27 10
6. Inter 8 2 1 5 19:27 7
7. Antabus 8 2 0 6 17:35 6
8. Restart 8 2 0 6 15:41 6
9. Ethanol 8 1 0 7 12:32 3
Jobsko - Nasan 1:5 (1:2), Jobsko - Kampa 1:9 (1:3), Nasan - Kampa 5:0 (4:0),
Skupina D - neděle 14.1.:
Žab.Vlci - Lamy 3:1 (2:0), Žab.Vlci - Nasan 3:5 (0:4), Lamy - Nasan 1:5 (1:2),
Jobsko - Attack 0:6 (0:3), Jobsko - Musketeers 2:8 (2:4), Attack - Musketeers 6:0 (2:0),
T.S.L. - Kampa 4:3 (3:2), T.S.L. - Vyšší princip 0:4 (0:2), Kampa - Vyšší princip 2:13 (1:8).
Tabulka sk.D po 3.hr.dnu:
1. V. princip 8 8 0 0 65:9 24
2. T.S.L. 8 6 1 1 39:15 19
3. Nasan 8 6 0 2 26:21 18
4. Žab. Vlci 8 5 1 2 27:16 16
5. Kampa 8 3 0 5 23:35 9
6. Attack 8 3 0 5 24:24 9
7. Musketeers 8 2 1 5 17:30 7
8. Lamy 8 1 1 6 26:38 4
9. Jobsko 8 0 0 8 8:67 0
Hráč Kuchyňka R. (Jobsko) - zákaz startu do konce turnaje!!!
Vážení sportovní přátelé, opět připravujeme náš tradiční 23.ročník zimní ligy PENALTY OPEN 2018 v nafukovací hale.
(tučně vyznačené týmy uhradily startovné)
Skupina A (dopoledne, tj. 8 - 13 hodin):
TROPA, PARTIZAN, BOLEST, ALL IN, TEMPO, POCLAIN, S.B. BRNO, SOCCER, TROUBSKO DOR.
FAUNA, ELIŠKA, JOPPARAMU, ATLANTIS, D.R. KONGO (-100), NONAME, POKORNÝ, ACROSS, TROUBSKO.
INTER, DEPORTIVO, RANGERS, ANTABUS, SOKRATES ŽABINY, RESTART, MADRID, ETHANOL, KOCOVINA.
MUSKETEERS, KAMPA, NASAN C, LAMY, ATTACK, VYŠŠÍ PRINCIP, JOBSKO, ŽAB.VLCI, T.S.L..