FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 9.10.2017
1.liga – 5.kolo
Helas Brno-Interobal Plzeň 1:2 (1:1), Sparta Praha-Litoměřice 3:1 (1:0), Litoměřice-Slavia Praha 5:3 (1:0), Třinec-Sparta Praha 3:8 (2:2), Jeseník-Démoni Č.Lípa 1:1 (1:1), Vysoké Mýto-Svarog Teplice 5:3 (2:2), Olympik Mělník-EraPack Chrudim 3:5 (1:3).
1. EraPack Chrudim 5 5 0 0 24:9 15
2. Sparta Praha 5 4 1 0 24:14 13
3. Inter. Plzeň 5 3 1 1 20:14 10
4. GL Litoměřice 5 3 1 1 19:13 10
5. Svarog Teplice 5 3 0 2 24:13 9
6. Slavia Praha 5 3 0 2 24:16 9
7. Vysoké Mýto 5 3 0 2 20:16 9
8. AC Jeseník 5 1 1 3 8:17 4
9. Démoni Č.Lípa 5 0 3 2 13:16 3
10. Olympik Mělník 5 1 0 4 10:23 3
11. Ocel Třinec 5 0 1 4 11:31 1
12. Helas Brno 5 0 0 5 9:24 0
Okresní přebor Brno město – 1.kolo
MALOMĚŘICE:
Moravany-Napoleon 2:2 (1:1), Štulpa, Hakl-Žáček Pe.2,
U Boba-Eliška 2:6 (1:2), Kantor, Cendelín-Buc 2, Kalvoda 2, Zajíc 2,
Atlantis-Moravany 3:9 (1:1), Smital 2, Chytil-Hakl 2, Nos 2, Štulpa 2, Novotný, Kozohorský, Straka, ČK: Černíček(Atl), ŽK: Nos, Novotný(Mor),
Piv.Hauskrecht-Atlantis 4:3 (2:2), Zlínský 2, Vrána, Harnach-Chytil 2, Smital.
1.A brněnská třída – 5.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Rychlé pípy 5:2 (2:1), Šlapák 2, Varga, Chromečka, Smíšek-Beníček O., Sedlák,
Blue Flames-Olymp 4:0 (1:0), Šlapák 2, Varga, Kubavský,
Parmagianni-Rychlé pípy 2:5 (2:3), Smutný, Pištěk-Beníček O.2, Beníček A., Sedlák, Štrait,
Parmagianni-Olymp 0:0 (0:0), ŽK: Vonka, Šafář(Pr), Pilný, Hebelka, Tulis(O),
Bianco-Orel Řečk. B 5:3 (2:3), Šplíchal 2, Blaha, Hude, Mazůrek-Sýs 2, Strnad,
Nasan C-Orel Řečk. B 5:1 (4:1), Voráč 2, Zouhar, Staněk, Kovář-Sýs, ŽK: Voráč(N), Pastucha(OŘ),
Bianco-Jehnice B 2:0 (2:0), Klimek, Šplíchal,
Nasan C-Jehnice B 0:1 (0:0), Šmerda.
1. Sokolnice B 6 5 0 1 42:12 15
2. Benfika 6 5 0 1 23:8 15
3. Bianco 8 4 2 2 20:16 14
4. Bl.Flames 6 4 1 1 23:11 13
5. Panama B 4 4 0 0 11:3 12
6. Jehnice B 4 3 0 1 10:7 9
7. Soccer 6 2 1 3 14:18 7
8. Luxury 6 2 0 4 11:17 6
9. Gepard 4 2 0 2 10:21 6
10. Parmagianni 6 1 2 3 8:12 5
11. Olymp 6 1 1 4 13:23 4
12. Nasan C 8 1 1 6 17:31 4
13. Orel Řečk.B 4 1 0 3 12:19 3
14. Rych. pípy 6 1 0 5 15:31 3
Střelci: Sedláček-16, Kubíček (oba Sokolnice B)-7, Holčápek (Benfika)-7.
1.B brněnská třída – 5.kolo
RYBNICKÁ:
Madrid-Tropicana 4:1 (2:0), Nahodil 2, Popek, Klauda-Brandejs,
Madrid-Kampa 4:1 (2:0), Nahodil 2, Havelka, Konečný-Kalivoda, ŽK: Ehrenberger(K),
West Žab-Tropicana 7:3 (5:1), Látal 2, Samlík 2, Fojt, Máčal, Svenson-Špic 2, Jurnečka,
West Žab-Kampa 2:4 (0:1), Fojt, Svenson-Kalivoda 3, Handl, ŽK: Látal(WŽ),
Across-Žab.Vlci B 8:1 (5:0), Ševčík 2, Barša 2, Svoboda V., Bočánek, Mitana, Trenz-Černý,
Celtic-Žab.Vlci B 3:6 (1:2), Kašpar, Starý, Špaček R.-Řezáč 2, Černý 2, Klečka, Chroust, ŽK: Špaček P.(C), Lange ml., Bažant, Saxl(ŽV),
Across-Líšeň B 2:4 (1:3), Bočánek, Svoboda V.-Denk 2, Grus 2,
Celtic-Líšeň B 2:1 (2:1), Kašpar 2-Duchovič.
1. Gloria 6 6 0 0 28:7 18
2. Madrid 6 5 0 1 22:8 15
3. Schalke 6 4 1 1 23:11 13
4. Celtic 8 4 0 4 24:30 12
5. Across 8 3 1 4 25:25 10
6. Troubsko B 6 2 1 3 20:22 7
7. Žab.Vlci B 4 2 1 1 16:18 7
8. Líšeň B 4 2 0 2 12:9 6
9. Kampa 6 2 0 4 16:21 6
10. West Žab 6 2 0 4 24:32 6
11. Barum 4 1 1 2 7:8 4
12. Rangers 4 1 1 2 9:15 4
13. Onyx 6 1 1 4 12:20 4
14. Tropicana 6 1 1 4 15:27 4
STOP v 1 násl.utkání: Kotrba (Schalke)-2ŽK=ČK!
Střelci: Knoflíček (Gloria)-13, Barša (Across) a Černý (Žab.Vlci B)-9.
2.A brněnská třída – 8. a 9.kolo
KOUNICOVA:
Sokol I.-Ethanol 3:3 (1:2), Baratli, Novotný, Štork-Pokorný, Prokopec, Trávníček,
Technika B-Ethanol 2:2 (1:2), Kadlec, Slezák-Pokorný, Švestka,
Sokol I.-S.B.Brno 8:2 (5:1), Paleček 3, Pavlík, Štork, Vymyslický, Freiberger, Uher-Svoboda T., Šauer, ŽK: Bohata(SB),
Technika B-S.B.Brno 7:2 (3:1), Hnaníček 3, Kadlec 3, Vostal-Blatný L., Svoboda T., ŽK: Jánoš(Tch),
Barum B-Jiříkovice 2:1 (0:1), Krištof, Petráš-Kodras,
Barum B-Tempo 2:1 (1:0), Rakus, Jurka-Šesták, ŽK: Rakus(B),
Excalibur-Jiříkovice 2:2 (1:1), Berger Pe. 2-Bečva, Střecha, ŽK: Máchal(Ex),
Excalibur-Tempo 1:3 (0:1), Vilím Z.-Levák 2, Mička.
KNESLOVA:
Apollo-Partizan 0:5 (0:1), Kušický 2, Tóth R., Ondrejka, Ondrejička, ŽK: Fehér(P),
Apollo-Carpe Diem 4:2 (2:1), Nos 2, Mikulica, Sýkora P.-Žižlavský 2,
Pískovna-Partizan 4:3 (0:2), Kubíček 4-Fehér 2, Cihuňka, ČK: Hřebíček Z.(P), ŽK: Flendrovský ml.(P),
Pískovna-Carpe Diem 11:2 (5:0), Purket 4, Kubíček 3, Hřebíček M. 3, Krištof-Horník, Žižlavský.
1. Partizan 10 8 0 2 41:13 24
2. Pískovna 8 7 1 0 58:16 22
3. Tropa 8 6 1 1 49:24 19
4. Jiříkovice 8 4 2 2 31:17 14
5. Syrovice 6 4 2 0 24:12 14
6. Tempo 8 4 0 4 27:12 12
7. Barum B 10 4 0 6 17:36 12
8. Sokol I. 8 3 2 3 32:31 11
9. Technika B 8 3 2 3 31:30 11
10. Ethanol 7 2 2 3 22:24 8
11. Excalibur 10 1 4 5 24:42 7
12. Apollo 8 2 0 6 19:37 6
13. Carpe Diem 10 2 0 8 17:42 6
14. S.B.Brno 7 0 0 7 8:64 0
Střelci: Purket (Pískovna) a Faistl (Tropa)-16, Kubíček (Pískovna)-15.
2.B brněnská třída – 8. a 9.kolo
JUNDROV:
Bolest-AVM Metal 2:3 (2:2), Sýkora P., Vašenda-Beneš 2, Hanuš,
Bolest-Madrid B 1:4 (0:2), Mužík-Ryšavý 2, Putna 2, ŽK: Mužík(Bo),
Kobas-AVM Metal 5:6 (4:4), Šalakys 2, Novotný, Palát, Predný-Beneš 5, Stejskal, ŽK: Beneš(AVM),
Kobas-Madrid B 1:3 (0:1), Novotný-Putna 3, ŽK: Klauda, Löw(M).
SVÁŽNÁ:
Adrenalin-Vema Kickers 2:0 (1:0), Hrdlička, Křemenák, ŽK: Purč P.(VK),
STŽ-Vema Kickers 2:0 (0:0), Svačina, Šimeček J., ŽK: Kratochvíl(STŽ),
Adrenalin-Incident 3:2 (2:0), Feigler, Kratochvíl, Severa-Knotek, Šplíchal, ŽK: Sukovatý(Ad), Sedláček(I),
STŽ-Incident 7:4 (3:2), Hrůza 2, Šimeček J.2, Hanák, Novotný, Kopřiva-Šplíchal 2, Skřivánek, Železný, ŽK: Kopřiva(STŽ),
Besídka-Edesseg 0:3 (0:1), Müllner J., Lorenc, Vaněk,
Besídka-Gooners 3:9 (0:5), Kuchta, Menšík, Novák-Kosíř 4, Radek M.3, Maxa O., Chocholáč,
No Name-Edesseg 2:2(0:2), Svoboda, Szlauer-Majda, Nováček,
No Name-Gooners 2:10 (2:4), Horák, Marek-Chocholáč 5, Votoček 2, Lisický, Maxa O., Radek J., ŽK: Bělouch(NN), Lisický(G).
1. Dynamo 8 7 0 1 36:16 21
2. STŽ 8 6 1 1 34:18 19
3. Vema Kickers 8 5 1 2 27:16 16
4. Lamy 8 5 0 3 25:15 15
5. Madrid B 8 4 2 2 18:13 14
6. Edesseg 10 4 1 5 28:24 13
7. Adrenalin 8 4 1 3 20:24 13
8. Incident 8 4 0 4 25:25 12
9. AVM Metal 8 4 0 4 29:37 12
10. Bolest 10 3 2 5 19:29 11
11. Kobas 10 3 0 7 25:38 9
12. Gooners 10 2 2 6 37:32 8
13. No Name 8 2 1 5 27:41 7
14. Besídka 8 1 1 6 8:30 4
Střelci: Beneš (AVM Metal)-14, Janík (Dynamo)-12, Svatoš (Vema)-11.
2.C brněnská třída – 8. a 9.kolo
JUNDROV:
ProBrno-San Marino B 2:2 (1:1), Vlček, Chvátal-Špicl, Midrla, ŽK: Halas(SM),
West Žab B-San Marino B 2:3 (2:2), Svenson, Dufek-Špicl, Midrla, Malásek,
ProBrno-M2 Shoes 2:2 (1:1), Klika, Koch-Švácha Jan, Švácha ml., ŽK: Švácha ml.(M2),
West Žab B-M2 Shoes ODLOŽENO na 5.11. v 10:40 v Jundrově,
Agora-XXX 2:1 (0:0), Bavor 2-Sochor,
R.I.P. B-XXX 10:3 (2:0), Toman 5, Barvíř 2, Vacula 2, Knotek-Paseka 2, Lazar.
SRBSKÁ:
Antabus-Hustopeče B 5:3 (3:1), Daněček 2, Vrána T.2, Uhlíř-Kalců, Nečas, Kaňa,
Debakl-Hustopeče B 2:3 (2:1), Farbiak, Hrabal-Nečas 2, Havlín,
Antabus-FFT B 1:5 (0:3), Vrána T.-Borýsek 2, Koutný, Nováček, Dvořák,
Debakl-FFT B 1:5 (0:2), Hrabal-Zouhar R., Pavlíček, Koutný, Vašina, Dvořák,
Bystrc-Frutti di Mare 2:1 (2:0), Tronner, Machek L.-Pospíšil Ma.,
Bystrc-Wodowa B 2:5 (1:2), Machek L., Hnátek-Kinc 2, Tureček 2, Lončarič, ŽK: Obadal(B),
Starobrno-Frutti di Mare 1:6 (0:2), Bumba M.-Andrlík 2, Tachtadžis N.2, Luňák, Pospíšil Ma., ŽK: Bumba Š.(St),
Starobrno-Wodowa B 3:7 (2:2), Bumba Š.2, Pogáč-Chlubný J.3, Kinc 2, Kříž Ma., Tureček, ŽK: Kříž Ma.(Wo).
1. FFT B 9 8 0 1 40:14 24
2. Wodowa B 10 7 1 2 45:26 22
3. Frutti Mare 10 6 2 2 36:19 20
4. S. Marino B 9 5 2 2 27:17 17
5. Bystrc 9 5 0 4 30:21 15
6. ProBrno 10 3 4 3 22:22 13
7. Agora 9 4 1 4 26:32 13
8. Debakl 9 4 0 5 25:32 12
9. M2 Shoes 8 3 2 3 19:17 11
10. Hustopeče B 9 3 2 4 25:27 11
11. Antabus 9 3 1 5 27:35 10
12. R.I.P. B 9 3 0 6 26:30 9
13. Starobrno 9 2 1 6 24:42 7
14. XXX 8 2 1 5 15:34 7
15. West Žab B 9 1 1 7 28:47 4
Střelci: Cífka (Wodowa B) a Nečas (Hustopeče B)-13, Toman (R.I.P. B)-11.