FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 23.10.2017
1.liga – 6.kolo
Č.Lípa-Helas Brno 0:5 (0:3), Sparta Praha-Jeseník 6:3 (2:2), Litoměřice-Ocel Třinec 2:0 (2:0), Slavia Praha-EraPack Chrudim 1:7 (0:4), Svarog Teplice-Olympik Mělník 6:4 (2:2), Interobal Plzeň-Vysoké Mýto 4:0 (3:0).
1. EraPack Chrudim 6 6 0 0 31:10 18
2. Sparta Praha 6 5 1 0 30:17 16
3. Inter. Plzeň 6 4 1 1 24:14 13
4. GL Litoměřice 6 4 1 1 21:13 13
5. Svarog Teplice 6 4 0 2 30:17 12
6. Slavia Praha 6 3 0 3 25:23 9
7. Vysoké Mýto 6 3 0 3 20:20 9
8. AC Jeseník 6 1 1 4 11:23 4
9. Démoni Č.Lípa 6 0 3 3 13:21 3
10. Helas Brno 6 1 0 5 14:24 3
11. Olympik Mělník 6 1 0 5 14:29 3
12. Ocel Třinec 6 0 1 5 11:33 1
2.liga – 2.kolo
Tango Hodonín-VŠSK Zlín 2:2 (0:1), Atraps Brno-Havlíčkův Brod 3:2 (2:0), ab.Vlci Brno-Uherské Hradiště 1:5 (1:3), Amor Vyškov-Baník Ostrava 3:1 (1:0), VŠB Ostrava-Jakubčovice 3:3 (2:3).
1. Uh.Hradiště 2 2 0 0 18:5 6
2. Amor Vyškov 2 2 0 0 11:7 6
3. Tango Hodonín 2 1 1 0 8:5 4
4. VŠSK Zlín 2 1 1 0 6:5 4
5. Baník Ostrava 2 1 0 1 8:4 3
6. Atraps Brno 2 1 0 1 7:15 3
7. Jakubčovice 2 0 1 1 6:7 1
8. VŠB Ostrava 2 0 1 1 9:11 1
9. Havl. Brod 2 0 0 2 5:9 0
10. ab.Vlci Brno 2 0 0 2 2:12 0
Okresní přebor Brno město – 2.kolo
MALOMĚŘICE:
Stones-Chl.pozůstalí 4:6 (1:3), Hradílek, Hrabčák, Stanev, Sodomka-Radil, Daněk, Divácký 4, K: Hrabčák, Kracík(Sto),
Chl.pozůstalí-U Boba 8:6 (4:0), Divácký 4, Daněk 2, Kadlčák ml., Radil-Tvarůek 2, Kantor 2, Šenkýř, Pernnikář,
Eliška-Stones 8:4 (5:2), Buc 3, Minařík 2, Buček, Jeřábek, Zajíc-Syrový 2, Hrabčák, Hradílek, K: Kracík(Sto).
1. Chl.pozůst. 3 3 0 0 18:12 9
2. Eliška 2 2 0 0 14:6 6
3. Wodowa 2 2 0 0 11:4 6
4. Moravany 3 1 2 0 15:9 5
5. Hauskrecht 2 1 1 0 8:7 4
6. U Boba 3 1 0 2 13:18 3
7. Napoleon 2 0 1 1 5:9 1
8. R.I.P. 2 0 0 2 3:8 0
9. Stones 2 0 0 2 8:14 0
10. Atlantis 3 0 0 3 10:18 0
STOP v 1 násl.utkání: Lepka (RIP)-ČK!
Střelci: Divácký (Chl.poz.)-9, Hakl (Moravamy)-6, Zlínský (Hauskrecht) a Buc (Eliška)-5.
1.A brněnská třída – 7.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Gepard 3:2 (2:0), Šlapák 3-Kotík 2,
Blue Flames-Panama B 2:3 (1:0), Šlapák, Smíšek-Vrégr, Drábek Mi., Brabuš, K: Brabuš(Pn),
Parmagianni-Gepard 5:1 (2:0), Vala 3, Balá, Mísař-Petrek, K: Daniel(Pr),
Parmagianni-Panama B 2:0 (1:0), Balá, Onderka, K: Gala, Brabuš (Pa),
Jehnice B-Soccer 4:0 (3:0), Šmerda 2, Kaláb, Jiříček Ma., K: Novotný(Sc),
Orel Řečk.B-Soccer 3:2 (1:0), Cabejšek, Bořecký, Vlk-Gryč, Malec, K: Dostál(OŘ),
Jehnice B-Luxury 1:1 (1:0), Axman-Blaha,
Orel Řečk.B-Luxury 1:2 (1:1), Kasperan-Horák P., Bartošek, K: Dostál(OŘ).
1. Panama B 8 7 1 0 21:10 22
2. Benfika 8 6 1 1 31:12 19
3. Sokolnice B 8 6 0 2 57:18 18
4. Bianco 10 5 2 3 24:20 17
5. Bl. Flames 8 5 1 2 28:16 16
6. Jehnice B 6 4 1 1 15:8 13
7. Soccer 10 3 2 5 23:29 11
8. Luxury 10 3 1 6 17:38 10
9. Parmagianni 8 2 3 3 15:15 9
10. Gepard 8 3 0 5 18:34 9
11. Orel Řečk.B 6 2 0 4 16:23 6
12. Olymp 6 1 1 4 13:23 4
13. Nasan C 10 1 1 8 21:37 4
14. Rych. pípy 6 1 0 5 15:31 3
Střelci: Sedláček-20, Šlapák (Bl.Flames)-11, Kubíček (Sokolnice B)-10.
1.B brněnská třída – 7.kolo
RYBNICKÁ:
Madrid-Rangers 1:1 (1:1), Popek-Kadlec, K: Šlachta(M),
Madrid-Barum 3:1 (2:0), Konečný, Ryšavý, Havelka-Šuhaj, ČK: Tříska(B), K: Havelka(M),
West ab-Rangers 4:4 (2:2), Samlík 2, Fojt, Máčal-Piňos 2, Kadlec, Nevrtal, K: Samlík(W),
West ab-Barum 4:2 (2:2), Máčal 2, Svenson, Samlík-Knoflíček, Klíč Š., K: Fojt(W), Knoflíček(B),
Líšeň B-Troubsko B 1:3 (0:1), Denk-Frýbort O.2, Sládek,
ab.Vlci B-Troubsko B 5:6 (2:4), Černý 2, Mezník 2, Klečka-Pokorný 2, Novotný 2, Belík, Harásek, K: Frýbort O.(Tb),
Líšeň B-Schalke 1:3 (1:1), vachula-Opluštil, Kotrba, Tesař,
ab.Vlci B-Schalke 4:1 (2:1), Černý 2, Zábojník, Řezáč-Robert.
1. Gloria 8 8 0 0 39:11 24
2. Madrid 8 6 1 1 26:10 19
3. Celtic 10 6 0 4 32:34 18
4. Schalke 10 5 1 4 30:25 16
5. Across 10 4 2 4 35:29 14
6. Troubsko B 10 4 1 5 32:37 13
7. ab.Vlci B 6 3 1 2 25:25 10
8. Onyx 8 3 1 4 19:22 10
9. West ab 8 3 1 4 32:38 10
10. Rangers 8 1 4 3 20:29 7
11. Líšeň B 6 2 0 4 14:15 6
12. Kampa 6 2 0 4 16:21 6
13. Tropicana 6 1 1 4 15:27 4
14. Barum 8 1 1 6 12:24 4
Střelci: Knoflíček (Gloria)-19, Barša (Across) a Černý (.Vlci B)-13.
2.A brněnská třída – 10.kolo
KOUNICOVA:
Sokol I.-Jiříkovice 1:7 (1:5), Štork-Koutný 3, Kodras 2, Kučera, Galla, K: Spruina, Kuchta(J),
Technika B-Jiříkovice 4:5 (2:4), Oulehla 2, Hudeček, Slezák-Kodras 5,
Sokol I.-Tempo 4:3 (2:2), Paleček 2, Přichystal 2-Maléř, Mička, Mrština V., K: Přichystal, Štork(So), Tomek, Levák(Tm),
Technika B-Tempo 3:4 (1:2), Slezák 2, Indra-Levák 2, Tomek, Šesták, K: Slezák(Tch), Šesták(Tm),
Carpe Diem-S.B.Brno 1:5 (1:4), Horník-Blaek 3, Vítek, Atexinger,
Partizan-S.B.Brno 12:3 (2:3), Fehér 5, Ondrejička 2, Ondrejka 2, Kušický, Horečný, Vu Khac-Blaek 2, Blatný L., K: Svoboda M.(SB),
Carpe Diem-Ethanol 3:5 (3:3), Uhlíř 2, Grünhut-Joštic 2, Trávníček, Horňáček, Komár,
Partizan-Ethanol 6:0 (4:0), Ondrejička 2, Kušický 2, Horečný, Vu Khac,
KNESLOVA:
Apollo-Tropa 0:4 (0:3), Faistl 2, Novotný, Hulák,
Apollo-Syrovice 1:4 (1:2), Červinka-Cechmeistr 2, Nečas 2.
Pískovna-Tropa 4:4 (3:3), Kubíček 2, Vintr, Purket-Teplý, Faistl, Novotný, Hulák, ČK: Krištof(P), K: Hulák(Tr),
Pískovna-Syrovice 3:2 (3:2), Kubíček 2, Vintr-Pastva 2, K: Nečas(Sy).
1. Partizan 12 10 0 2 59:16 30
2. Pískovna 10 8 2 0 65:22 26
3. Tropa 10 7 2 1 57:28 23
4. Jiříkovice 10 6 2 2 43:22 20
5. Syrovice 9 6 2 1 32:17 20
6. Tempo 10 5 0 5 34:19 15
7. Sokol I. 10 4 2 4 37:41 14
8. Barum B 10 4 0 6 17:36 12
9. Technika B 10 3 2 5 38:39 11
10. Ethanol 10 3 2 5 28:35 11
11. Excalibur 10 1 4 5 24:42 7
12. Apollo 10 2 0 8 20:45 6
13. Carpe Diem 12 2 0 10 21:52 6
14. S.B.Brno 9 1 0 8 16:77 3
Střelci: Faistl (Tropa) a Kubíček (Pískovna)-19, Purket (Pískovna)-17.
2.C brněnská třída – 10. a 11.kolo
JUNDROV:
Frutti di Mare-Wodowa B 2:3 (0:0), Fousek 2-Cífka 3, K: Andrlík(FM), Cífka(Wo),
Wodowa B-XXX 2:1 (1:0), Kinc, Tureček-Táborský, K: Benda(X),
Frutti di Mare-XXX 4:2 (1:0), Malý, Ryšánek, Fousek, Andrlík-Pacek, Sochor, K: Andrlík, Beránek L.(FM),
Agora-M2 Shoes 3:7 (2:4), Hloušek R., Knihař, Kolmačka-Švácha Jan 3, Švácha ml.2, Dupal, Vitásek,
R.I.P. B-M2 Shoes 3:6 (0:3), Bartoš ml., Stančík, Ševčík-Dupal 3, Švácha Jan 2, Švácha ml.,
Agora-San Marino B 0:4 (0:3), Špicl 2, Halas, Smejkal, K: Kolmačka(Ag),
R.I.P. B-San Marino B 4:5 (3:3), Toman 3, Stančík-Špicl 2, Borkovec, Halas, Smejkal,
SRBSKÁ:
West ab B-FFT B 1:6 (0:3), Pozidis-Brtník 2, Zouhar R. a M., Pokluda, Vrbka, K: Hezina(W),
West ab B-Hustopeče B 1:7 (1:1), Látal-Nečas 3, Havlín, Tomaštík, Stehlík, Caha,
ProBrno-FFT B 1:4 (1:3), Mikulinec-Brtník, Vašina, Pokluda, Sommer,
ProBrno-Hustopeče B 2:1 (0:0), Mikulinec, Vévoda-Tomaštík,
Bystrc-Debakl 3:1 (2:1), Kovář 2, Machek L.-Farbiak,
Starobrno-Debakl 1:3 (0:3), Jaroš-Krejčíř, Páleník, Meitner,
Bystrc-Antabus 1:4 (0:3), Tronner-Vrána T.2, Janištín, Maša,
Starobrno-Antabus 2:2 (0:1), Bumba Š., Pogáč-Maša, Vrána T., K: Fiala(An).
1. FFT B 11 10 0 1 50:16 30
2. Wodowa B 12 9 1 2 50:29 28
3. Frutti Mare 12 7 2 3 42:24 23
4. San Marino B 11 7 2 2 36:21 23
5. Bystrc 11 6 0 5 34:26 18
6. M2 Shoes 10 5 2 3 32:23 17
7. ProBrno 12 4 4 4 25:27 16
8. Debakl 11 5 0 6 29:36 15
9. Hustopeče B 11 4 2 5 33:30 14
10. Antabus 11 4 2 5 33:38 14
11. Agora 11 4 1 6 29:43 13
12. R.I.P. B 11 3 0 8 33:41 9
13. Starobrno 11 2 2 7 27:47 8
14. XXX 10 2 1 7 18:40 7
15. West ab B 11 1 1 9 30:60 4
Střelci: Cífka (Wodowa B) a Nečas (Hustopeče B)-16, Toman (R.I.P. B)-14.
2.D brněnská třída – 10.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Restart 3:2 (1:1), Syrový, Doleal, Richter-Hladký, Stankov, K: Adam(R),
Stones B-Inter 3:0 (1:0), Husák, Skála, Sodomka,
Jezdci-Restart 3:1 (1:0), Kučera 2, Rudolecký-Adam, K: Honek(R),
Jezdci-Inter 3:3 (2:0), Kučera 2, Rudolecký-Hornoch 2, Chalabala D., K: Pivoda(I),
SVÁNÁ:
Poclain-Escobar 1:5 (1:2), Šikula M.-Kučera 2, Sedláček, Vavřík, Zapletal, ČK: Bílek(P), Koplík(Es), K: Meřínský(P), Lachout(Es),
Deportivo-Poclain 6:2 (3:1), Pazdera 3, Hlaváč 3-Helleport, Sádecký,
Deportivo-Escobar 3:1 (1:0), Tóth 2, Hlaváč-Zapletal, K: Pazdera(D), Vavřík(Es),
U Boba B-Attack 4:8 (0:4), Kantor 3, Šenkýř-Šebesta 4, Lidmila 2, Liška, Boháč,
U Boba B-Sváná 0:5 (0:0), Hrazdíra 2, Merna, Škaroupka, Tesař, K: Kantor(UB),
Eliška B-Attack 3:1 (3:0), Minařík 3-Tureček,
Eliška B-Sváná 4:2 (1:2), Minařík 3, Zvara-Hrazdíra 2, K: Okleštěk(El), Greiffenegg, Merna(Sv).
1. Stones B 10 7 2 1 36:18 23
2. Deportivo 12 7 2 3 52:40 23
3. Sváná 10 7 1 2 48:21 22
4. Attack 10 7 1 2 47:20 22
5. Eliška B 10 7 0 3 38:33 21
6. Inter 10 5 3 2 29:19 18
7. Sokolnice C 10 5 2 3 52:33 17
8. Jezdci 10 4 1 5 38:37 13
9. Juve 10 3 1 6 33:54 10
10. Restart 10 2 1 7 29:48 7
11. Escobar 10 2 0 8 16:26 6
12. U Boba B 10 2 0 8 25:49 6
13. Poclain 10 1 0 9 20:65 3
Střelci: Hlaváč (Deportivo)-24, Minařík (Eliška)-21, Šebesta (Attack)-18.
3.B brněnská třída – 8.kolo
SRBSKÁ:
kAPPLe-ab.Vlci C 3:5 (2:2), Dohnal 2, Odehnal-Chroust 2, Saxl, Řezáč, Lange, K: Lange(V),
Jopparamu-Mitra C 7:2 (4:1), Lanhotský 4, Pelikan T., Virág, źuža-Káňa, Samson,
ab.Vlci C-Jopparamu 3:5 (2:2), Lange 3-Stuchlík P.3, Pelikan T., źuža,
Mitra C-Musketeers 1:5 (1:2), Káňa-Moravec 2, Kowalczyk 2, Škarda, K: Samson(Mi),
Kampa B-Raz Náraz 4:1 (2:0), Jurda 2, Vágner, Rozlílek-Lesenský,
Musketeers-All In 2:0 (0:0), Škerle, Auer,
Parodia-Kampa B 2:1 (2:0), Hájek 2-Vágner, K: Gillár(P),
All In-Parodia 4:0 (1:0), Koliba 2, Otruba, Pinčiar.
1. kAPPLe 9 7 1 1 52:23 22
2. ab.Vlci C 8 6 0 2 42:19 18
3. Musketeers 9 5 2 2 27:15 17
4. HLT club 7 5 1 1 48:21 16
5. Wodowa C 9 4 1 4 31:28 13
6. Parodia 9 4 1 4 24:31 13
7. Řečkovice 7 4 0 3 16:19 12
8. Jopparamu 9 3 2 4 30:27 11
9. All In 7 2 0 5 10:15 6
10. Raz Náraz 8 2 0 6 15:28 6
11. Kampa B 7 2 0 5 15:38 6
12. Mitra C 9 1 0 8 13:59 3
Střelci: Bečica (Hlt club)-18, Odehnal (KAPPLe)-17, Lesenský (RazNáraz)-13.