FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 13.11.2017
1.liga – 9.kolo
Helas Brno-Ocel Třinec 5:4 (4:3), Jeseník-Slavia Praha 5:7 (2:3), Vysoké Mýto-Litoměřice 5:4 (1:2), Olympik Mělník-Sparta Praha 6:9 (3:3), Démoni Č.Lípa-Era-Pack Chrudim 1:6 (1:2), Svarog Teplice Interobal Plzeň 4:9 (1:2).
1. EraPack Chrudim 9 8 1 0 46:13 25
2. Sparta Praha 9 8 1 0 50:26 25
3. Inter. Plzeň 9 6 2 1 48:26 20
4. Slavia Praha 9 5 0 4 45:35 15
5. Svarog Teplice 9 5 0 4 40:38 15
6. Vysoké Mýto 9 5 0 4 29:30 15
7. GL Litoměřice 9 4 2 3 31:26 14
8. Helas Brno 9 3 0 6 25:36 9
9. AC Jeseník 9 1 2 6 21:39 5
10. Ocel Třinec 9 1 1 7 21:47 4
11. Démoni Č.Lípa 8 0 3 5 15:30 3
12. Olympik Mělník 8 1 0 7 26:51 3
2.liga – 5.kolo
Jakubčovice-Žab.Vlci Brno 5:2 (1:2), Tango Hodonín-Atraps Brno 2:2 (1:1), Uh.Hradiště-VŠB Ostrava 3:6 (1:2),
1. Amor Vyškov 5 4 0 1 40:17 12
2. VŠB Ostrava 5 3 1 1 26:21 10
3. Uh. Hradiště 5 3 0 2 33:21 9
4. Jakubčovice 4 2 1 1 18:14 7
5. VŠSK Zlín 5 2 1 2 18:20 7
6. Atraps Brno 4 2 1 1 15:22 7
7. Baník Ostrava 4 2 0 2 16:14 6
8. Tango Hodonín 5 1 2 2 20:20 5
9. Žab.Vlci Brno 5 1 0 4 13:28 3
10. Havl. Brod 4 0 0 4 12:34 0
Okresní přebor Brno město – 5.kolo
MALOMĚŘICE:
Eliška-Moravany 11:1 (5:0), Zajíc 4, Buček 3, Minařík 2, Buc, Rudolecký-Kovář, ŽK: Hakl(Mor),
Moravany-Stones 1:4 (1:1), Hakl-Stanev, Hrabčák, Syrový, Hradílek, ČK: Nos(Mor), ŽK: Křen(Mor), Pokorný(Sto),
Eliška-Chlupovi pozůstalí 3:4 (1:2), Okleštěk, Minařík, Buc-Divácký 2, Kadlčák ml.a st., ŽK: Okleštěk, Zajíc(Eli),
Chlupovi pozůstalí-Atlantis 3:3 (1:3), Divácký 2, Daněk-Valaškovčák, Smital, Šelle, ČK: Kadlčák ml.(ChP).
1. Eliška 7 5 1 1 42:19 16
2. Chl.pozůst. 5 4 1 0 25:18 13
3. Wodowa 4 4 0 0 23:9 12
4. Moravany 6 2 2 2 23:26 8
5. Hauskrecht 3 1 2 0 10:9 5
6. Napoleon 4 1 1 2 15:18 4
7. R.I.P. 4 1 0 3 12:20 3
8. Stones 5 1 0 4 16:25 3
9. U Boba 5 1 0 4 22:32 3
10. Atlantis 5 0 1 4 14:26 1
STOP ve 2 násl.utkání: Kadlčák ml.(Chl.poz.)-2ŽK=ČK+NCH!
STOP v 1 násl.utkání: Nos (Moravany)-ČK!
Střelci: Divácký (Chl.poz.)-13, Buc (Eliška)-12, Zajíc (Eliška)-8.
1.A brněnská třída – 9. a 10.kolo
RYBNICKÁ:
Gepard-Orel Řečk.B 5:3 (1:1), Hanák Ji.2, Petrek, Máca, Kopecký-Havlík, Jurčík, Dostál,
Gepard-Jehnice B 1:1 (1:0), Hanák Ji.-Král M.,
Panama B-Orel Řečk.B 4:0 (2:0), Gala 2, Mach, Kaláb,
Panama B-Jehnice B 2:7 (1:2), Gala, Mach-Král M.2 a T., Jiříček Ma.2, Šmerda, Axman.
1. Panama B 10 8 0 2 25:17 24
2. Jehnice B 10 7 2 1 33:15 23
3. Bianco 12 6 3 3 28:22 21
4. Benfika 8 6 1 1 31:12 19
5. Sokolnice B 8 6 0 2 57:18 18
6. Bl. Flames 10 5 1 4 33:28 16
7. Gepard 10 4 1 5 24:38 13
8. Orel Řečk. B 10 4 0 6 27:37 12
9. Parmagianni 10 3 2 5 19:19 11
10. Soccer 10 3 2 5 23:29 11
11. Luxury 10 3 1 6 17:38 10
12. Nasan C 12 2 2 8 30:43 8
13. Olymp 8 1 3 4 19:29 6
14. Rychlé pípy 8 1 0 7 17:38 3
STOP v 1 násl.utkání: Pištěk (Parmagianni)-ČK!
Střelci: Sedláček-20, Šlapák (Bl.Flames)-11, Kubíček (Sokolnice B)-10.
1.B brněnská třída – 9. a 10.kolo
RYBNICKÁ:
Rangers-Žab.Vlci B 2:7 (2:4), Gregor 2-Černý 4, Mezník, Zábojník, Saxl, ŽK: Durďák Z.(R),
Rangers-Líšeň B 2:4 (1:2), Večeřa, Piňos-Grus 2, Kusák, Fellman,
Barum-Žab.Vlci B 3:3 (2:0), Jurka 2, Knoflíček-Černý 2, Chroust, ŽK: Šuhaj(B),
Barum-Líšeň B 4:5 (2:3), Jurka 3, Šuhaj-Kusák 2, Žvachula 2, Fellman.
1. Madrid 10 8 1 1 35:15 25
2. Gloria 8 8 0 0 39:11 24
3. Celtic 12 6 0 6 37:45 18
4. Schalke 10 5 1 4 30:25 16
5. Žab.Vlci B 10 4 3 3 40:37 15
6. Across 12 4 2 6 38:38 14
7. West Žab 10 4 2 4 37:40 14
8. Troubsko B 10 4 1 5 32:37 13
9. Kampa 8 4 0 4 27:25 12
10. Líšeň B 10 4 0 6 25:28 12
11. Onyx 8 3 1 4 19:22 10
12. Tropicana 8 3 1 4 24:31 10
13. Rangers 10 1 4 5 24:40 7
14. Barum 10 1 2 7 19:32 5
STOP ve 2 násl.utkání: Špaček R.(Celtic)-ČK+NCH!
Střelci: Knoflíček (Gloria) a Černý (Ž.Vlci B)-19, Barša (Across)-13.
2.C brněnská třída – dohrávka 12. a 13.kola
JUNDROV:
West Žab B-ProBrno 2:5 (0:5), Hezina, Zlámal-Vévoda 3, Bastl 2,
West Žab B-XXX 7:0 (4:0), Máčal 2, Zlámal 2, Hrouzek, Hezina, Látal, ŽK: Purkrábek(X),
ProBrno-XXX 2:5 (2:2), Vévoda, Koch-Táborský 2, Purkrábek, Sochor, Lazar.
SRBSKÁ:
Hustopeče B-Wodowa B 3:3 (1:2), Havlín 2, Nečas-Cífka, Kříž Ma., Seitler,
FFT B-Wodowa B 5:0 (1:0), Pavlíček 3, Zouhar R., Pokluda, ŽK: Zouhar R., Pokluda(FFT), Kříž Ma.(Wo),
Hustopeče B-Frutti di Mare 2:10 (0:5), Nečas 2-Švihálek 3, Fousek 2, Andrlík, Beránek L. a R., Malý, Tachtadžis J.,
FFT B-Frutti di Mare 4:3 (0:3), Pavlíček 3, Zouhar M.-Malý 2, Švihálek.
Podzimní tabulka
1. FFT Vinoh. B 14 12 1 1 62:22 37
2. San Marino B 14 9 2 3 52:28 29
3. Wodowa B 14 9 2 3 53:37 29
4. Frutti Mare 14 8 2 4 55:30 26
5. Bystrc 14 8 0 6 43:31 24
6. M2 Shoes 14 7 3 4 46:35 24
7. Antabus 14 6 2 6 41:49 20
8. ProBrno 14 5 4 5 32:34 19
9. Agora 14 5 2 7 37:53 17
10. Hustopeče B 14 4 4 6 41:46 16
11. Debakl 14 5 1 8 36:47 16
12. R.I.P. B 14 4 1 9 47:53 13
13. XXX 14 4 1 9 30:59 13
14. Starobrno 14 2 4 8 33:57 10
15. WestŽab B 14 2 1 11 41:68 7
STOP v 1 násl.utkání: Švácha ml.(M2 Shoes)-ČK+NCH-zbytek!
Střelci: Nečas (Hustopeče B)-20, Toman (R.I.P. B)-19, Cífka (Wodowa B)-16.