Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
25.09.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018
Komise rozhodčích nasadila sudí na pátek, sobotu a neděli 28. až 30. září 2018. Odměny za září budou odesílány na účty nejpozději v pondělí 1. října 2018. Pátek 28.9.2018 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí Delegát 3.A třída Rybnická 09:00 - 12:10 Špeta Kulpa Bača     ...
NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 29. AŽ 30. ZÁŘÍ 2018

Krátké zprávy aktuálně

18.09.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 22.9.: 1.A (Rybnická), 2.A (Kneslova+Jundrov), 3.B (Srbská). Neděle 23.9.: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická), 2.B (Řečkovice+Srbská).

18.09.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá soupeře na středeční treninky od 17:30-19:00 na hřišti Orla Řečkovice. Info na tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Old Blackburn".

02.09.2018 - Tým West Žab United hledá soupeře na středeční treninky od 18:30-20:00. Hřiště Kounicova, Sokol Brno 1. Info na tel: 777088238. Email: westzabunited@email.cz.

31.08.2018 - Tým Gepard (1.tř.) nabízí trénink v podobě zápasu v hale na Staňkové na podzim každou středu 21:00 až 22:30. Cena 500 Kč za tým, sprchy apod. samozřejmostí. Pro více info: Václav Plšek - 723 703 787, vedoucí Gepardů.

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.12.2017

Okresní přebor Brno město – 8.kolo

MALOMĚŘICE:

Stones-Atlantis 3:1 (1:1), Hrabčák 2, Doležal-Smital, ŽK: Stanev, Syrový(Sto), Smital(Atl),

Atlantis-R.I.P. 1:4 (0:2), Ferby-Knotek 3, Krejčí, ŽK: Bartoš ml.(RIP),

Hauskrecht-Stones 5:1 (2:1), Tůma 2, Ševčík 2, Zlínský-Medveď,

Hauskrecht-Chlupovi pozůstalí 14:7 (7:2), Tůma 5, Ševčík 4, Harnach 3, Březina, Zlínský-Divácký 3, Daněk 2, Vyklický O., Doležal.

 1. Eliška       8  6 1 1  47:21  19

 2. Wodowa       8  5 2 1  36:22  17

 3. Hauskrecht   7  4 3 0  39:22  15

 4. Chl.pozůst.  6  4 1 1  32:32  13

 5. Stones       9  3 1 5  28:37  10

 6. Moravany     7  2 3 2  26:29   9

 7. R.I.P.       6  2 1 3  19:24   7

 8. U Boba       7  2 0 5  29:40   6

 9. Napoleon     6  1 1 4  19:28   4

10. Atlantis     8  0 1 7  17:37   1

STOP v 1 násl.utkání: Kadlčák ml.(Chl.poz.)-2ŽK=ČK+NCH-zbytek!

Střelci: Divácký (Chl.poz.)-16, Buc (Eliška)-13, Tůma (Hauskrecht)-12.


1.A brněnská třída – 13.kolo

RYBNICKÁ:

Parmagianni-Blue Flames 4:1 (1:0), Valášek 2, Vala, Zelenka-Smíšek,

Bianco-Nasan C 2:0 (1:0), Látal, Hude, ŽK: Neoral(Bi), Nesvadba(N),

Orel Řečk.B-Jehnice B 2:6 (1:4), Kugler, Strnad-Švantner 2, Konjoryan 2, Jiříček Ma., Král T., ŽK: Jurčík(OŘ),

Olymp-Rychlé pípy 3:6 (1:3), Šindelek 2, Kunc L.-Beníček A.2, Sedlák 2, Lejska 2, ŽK: Šindelek, Hebelka(O), Sedlák, Bělohlávek, Beníček O., Urban(RP),

Gepard-Panama B 1:5 (0:2), Nguyen-Grünvald, Gala, Šíma, Brabuš, Wregr,

Luxury-Soccer 1:4 (1:3), Bartolšic-Kubát 2, Novotný, Kvasnička, ŽK: Bartolšic, Jakubčík(L),

Benfika-Sokolnice B 0:4 (0:3), Kubíček 2, Haman, Martynink, ŽK: Sedláček(Sk).

Podzimní tabulka

 1. Sokolnice B   13 11 0 2  78:20  33

 2. Panama B      13 10 1 2  36:19  31

 3. Jehnice B     13  8 2 3  40:23  26

 4. Bianco        13  7 3 3  30:22  24

 5. Benfika       13  7 2 4  44:28  23

 6. Blue Flames   13  6 1 6  38:38  19

 7. Parmagianni   13  5 2 6  26:25  17

 8. Olymp         13  4 4 5  34:39  16

 9. Rychlé pípy   13  5 0 8  38:51  15

10. Soccer        13  4 2 7  30:36  14

11. Orel Řečk. B  13  4 1 8  35:56  13

12. Gepard        13  4 1 8  29:55  13

13. Luxury        13  3 1 9  19:50  10

14. Nasan C       13  2 2 9  30:45   8

STOP ve 4 násl.utkání: Pokorný (Luxury)-neopr.start!

Střelci: Sedláček (Sokolnice B)-26, Smetana (Benfika)-14, Kubíček (Sokolnice B)-13.


1.B brněnská třída – 13.kolo

RYBNICKÁ:

West Žab-Madrid 2:6 (0:3), Hrouzek, Zlámal-Putna 3, Nahodil 2, Ryšavý, ŽK: Andrle(WŽ), Putna(M),

Across-Celtic 3:5 (2:2), Barša 2, Novotný-Pořízek 3, Krčma, Kopečný,

Žab.Vlci B-Líšeň B 5:2 (1:1), Černý 2, Pokorný, Klečka, Hansl-Fellman, Kusák, ŽK: Hansl(ŽV),

Kampa-Tropicana 2:2 (0:1), Vrábel, Pilarčík T.-Jurnečka, Málek, ŽK: Lecointre(K), Šulák(Tp),

Rangers-Barum 6:0 (1:0), Večeřa 4, Piňos, Zbořil, ŽK: Zbořil(R), Klíč Š.(B),

Schalke-Troubsko B 3:3 (0:1), Tesař 2, Konečný-Sládek 2, Belžík, ŽK: Tesař(Sch),

Onyx-Gloria 4:3 (1:3), Matula 2, Peml, Čempel-Knoflíček, Krumpholc R., Čermák.

Podzimní tabulka

 1. Madrid      13 10 1 2  46:22  31

 2. Gloria      13 10 0 3  56:29  30

 3. Žab.Vlci B  13  7 3 3  58:44  24

 4. Celtic      13  7 0 6  42:48  21

 5. Kampa       13  6 1 6  45:46  19

 6. Schalke     13  5 3 5  38:34  18

 7. Onyx        13  5 2 6  33:39  17

 8. Troubsko B  13  5 2 6  40:48  17

 9. Rangers     13  4 4 5  40:44  16

10. Líšeň B     13  5 0 8  32:40  15

11. West Žab    13  4 3 6  44:53  15

12. Across      13  4 2 7  41:43  14

13. Tropicana   13  3 3 7  33:50  12

14. Barum       13  3 2 8  35:43  11

STOP v 1 násl.utkání: Špaček R.(Celtic)-ČK+NCH-zbytek, Frýbort O.(Troubsko B)-2ŽK=ČK+NCH-zbytek!

Střelci: Knoflíček (Gloria)-27, Černý (Ž.Vlci B)-25, Jurka (Barum) a Barša (Across)-15.