Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
14.07.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE PRO SEZÓNU 2018/19 - PŘIHLÁŠKY DO NEDĚLE 15.7.2018!!!
Připravili jsme pro vás předběžné rozlosování týmů do jednotlivých skupin po ukončené brněnské futsalové sezóně 2017/18. Vycházíme z konečných tabulek, které jsou na našich stránkách a z informací, které postupně získáváme od klubů. Prosíme všechny vedoucí klubů, aby nás co nejdříve informovali o možném nezájmu i zájmu o postup, o dobrovolném sestupu do nižší soutěže či o ukončení činnost a neúčasti v dalším ročníku soutěže.  ODESLAT ZÁVAZNOU ...
INFORMACE PRO SEZÓNU 2018/19 - PŘIHLÁŠKY DO NEDĚLE 15.7.2018!!!

Krátké zprávy aktuálně

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

08.07.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 14.7.2018: Napoleon Cup 2018 (Prace).

04.07.2018 - Tým Gepard (1.třída) hledá nové tváře do hry a i k následnému posezení. Info: 737 943 790.

13.05.2018 - FK ELIŠKA hledá 2 až 3 nové hráče pro sezonu 2018/2019, kontakt: sdjs@seznam.cz

11.05.2018 - Musketeers (3.tř) hledá hráče na doplnění kádru. Ve středy máme celoročně tréninková utkání. Kontakt: Pavel Mucherl, 602 414 953, mucherl@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 9.4.2018 - 2.část

2.C brněnská třída – 15. a 16.kolo

JUNDROV:

ProBrno-Agora 2:2 (0:0), Vévoda, Mikulinec-Kolmačka, Bavor,

ProBrno-R.I.P. B 7:1 (3:0), Koch 2, Mifek J.2, Mikulinec, Stejný, Vévoda-Bartoš ml.,

West Žab B-Agora 5:1 (2:0), Máčal 3, Audy, Korytář-Bavor, ŽK: Audy(WŽ),

West Žab B-R.I.P. B 8:1 (2:0), Máčal 4, Samlík 3, Mátl-Lepka, ŽK: Toman(RIP),

Wodowa B-Debakl 2:6 (1:3), Pospíšil, Sendler-Másilko 2, Farbiak 2, Hrabal, Škoda,

Frutti di Mare-Debakl 1:7 (0:3), Fousek-Škoda 4, Hrabal 2, Meitner,

Wodowa B-Antabus 3:2 (2:2), Kříž Mi., Kinc, Seitler-Niedermeier, Knapek,

Frutti di Mare-Antabus 8:3 (4:0), Fousek 3, Andrlík 2, Luňák, Pospíšil Ma., Beránek L.-Janištín, Vrána T., Knapek.

SRBSKÁ:

XXX-Hustopeče B 2:3 (1:1), Sláma, Knoll-Nečas, Stehlík, Tomaštík, ŽK: Knoll(X),

XXX-FFT B 3:6 (0:2), Paseka, Kříž, Lazar-Koutný 3, Brtník, Pavlíček, Vašina, ŽK: Pacek, Knoll(X),

San Marino B-Bystrc 1:1 (0:1), Malásek-Machek L., ŽK: Matěj(B),

San Marino B-Starobrno 4:4 (3:1), Smejkal 2, Kouřil, Malásek-Bumba M. a Š., Malina, Pogáč, ŽK: Bumba M., Pluháček(St),

M2 Shoes-Bystrc 3:5 (1:3), Švácha Jan, Švácha ml., Dupal-Steinhauser 2, Machek L., Kovář, Tronner, ŽK: Švácha st.(M2),

M2 Shoes-Starobrno 4:3 (2:3), Švácha Jan 2, Švácha ml., Menšík-Bumba M.2, Malina, ŽK: Švácha Jan, Švácha ml.(M2).

 1. FFT B        15 13 1  1  68:25  40

 2. Wodowa B     16 10 2  4  58:45  32

 3. S.Marino B   16  9 4  3  57:33  31

 4. Frutti Mare  16  9 2  5  64:40  29

 5. Bystrc       16  9 1  6  49:35  28

 6. M2 Shoes     16  8 3  5  53:43  27

 7. ProBrno      16  6 5  5  41:37  23

 8. Debakl       16  7 1  8  49:50  22

 9. Antabus      16  6 2  8  46:60  20

10. Hustopeče B  15  5 4  6  44:48  19

11. Agora        16  5 3  8  40:60  18

12. West Žab B   16  4 1 11  54:70  13

13. R.I.P. B     16  4 1 11  49:68  13

14. XXX          16  4 1 11  35:68  13

15. Starobrno    16  2 5  9  40:65  11

STOP v 1 násl.utkání: Švácha ml.(M2 Shoes)-4ŽK!

Střelci: Nečas (Hustopeče B)-21, Toman (R.I.P. B)-19, Máčal (West Žab B)-18.


2.D brněnská třída – 14. a 15.kolo

KAMÍNKY:

Deportivo-Stones B 2:4 (1:1), Krempaský, Pazdera-Hradílek 2, Kubík, Pokorný,

Juniors-Stones B 2:6 (1:2), Bělák F., Ševčík-Kubík 2, Stanev, Hradílek, Pokorný, Brychta, ŽK: Musawi, Hattoň(Jn),

Deportivo-Jezdci 3:2 (3:1), Pazdera 2, Hlaváč-Novák, Beránek,

Juniors-Jezdci 4:5 (3:2), Bělák F.2, Pongral, Hattoň-Rudolecký 4, Smolka, ŽK: Bělák D.(Jn), Novák(J),

Sokolnice C-Attack 1:3 (0:2), Kotouček-Fanta, Šebesta, Tureček, ŽK: Kotouček(So),

Juve-Attack 3:7 (1:2), Rus 3-Šebesta 3, Lidmila 2, Boháč, Tureček,

Sokolnice C-Svážná 3:1 (1:1), Kotouček 2, Luskač-Antoš, ČK: Načiňák L.(So), Antoš(Sv), ŽK: Přichystal(So), Toman, Řehůřek(Sv),

Juve-Svážná 7:3 (5:0), Rus 2, Sünderhauf 2, Vitula M.2, Hrušovský-Danis 2, Herynek.

SVÁŽNÁ:

Inter-U Boba B 4:3 (3:2), Hornoch 2, Čáslavský, Hrazdíra-Kučera 2, Pfeifer, ŽK: Čáslavský(I),

Restart-U Boba B 6:2 (3:1), Godava 3, Honek, Stankov, Sedláček-Jelínek, Thomas, ŽK: Hromek, Kovář(UB),

Inter-Eliška B 2:4 (1:1), Chalabala D.2-Minařík 3, Okleštěk,

Restart-Eliška B 3:2 (1:1), Sedláček 2, Honek-Minařík, Okleštěk, ŽK: Honek(R), Pivko M.(El).

 1. Stones B     14 11 2  1  54:23  35

 2. Attack       14  9 1  4  61:35  28

 3. Inter        14  8 3  3  44:31  27

 4. Sokolnice C  14  8 2  4  72:40  26

 5. Deportivo    14  8 2  4  57:46  26

 6. Svážná       14  8 1  5  60:38  25

 7. Eliška B     14  8 1  5  48:45  25

 8. Jezdci       14  6 2  6  52:49  20

 9. Juve         14  6 1  7  52:68  19

10. Restart      14  5 1  8  47:59  16

11. Escobar      12  2 0 10  18:38   6

12. U Boba B     14  2 0 12  32:67   6

13. Poclain      12  1 0 11  25:78   3

14. Juniors       2  0 0  2   6:11   0

STOP v 1 násl.utkání: Načiňák L.(Sokolnice C)-ČK!

Střelci: Minařík (Eliška)-26, Hlaváč (Deportivo)-25, Rudolecký (Jezdci)-23.


3.B brněnská třída – 12. a 13.kolo

SRBSKÁ:

kAPPLe-HLT club 6:4 (3:3), Dohnal 2, Hrůza 2, Kouřil, Odehnal-František 2, Bečica, Táborský, ŽK: Dohnal(kA), Potrusil(Hlt),

HLT club-Kampa B 6:3 (4:2), Bečica 3, Potrusil, Sapák, Lászlo-Feix, Habrovec, Vágner, ŽK: Bečica(Hlt),

Mitra C-kAPPLe 3:7 (2:2), Seehofner J., Meitner T., Čech-Dohnal 2, Chovan 2, Zapletal, Kouřil, Hrůza,

Kampa B-All In 1:2 (0:1), Kalivoda-Kir, Filipský,

All In-Jopparamu 0:9 (0:6), Pelikan T.3, Stuchlík P.2, Stuchlík J., Lanžhotský, Ľuľa, Sládok,

Řečkovice-Žab.Vlci C 6:4 (1:1), Geršl 2, Pokorný S., Polůch, Klouda O. a P.-Letzel, Bažant, Lange, Chroust, ŽK: Pokorný S., Dvořák, Kameník(Ř), Řezáč(ŽV),

Jopparamu-Wodowa C 7:5 (3:1), Stuchlík P.4, Pelikan T.2, Lanžhotský-Strašil 2, Květon, Kinc, Seitler, ŽK: Květon, Saul(W),

Wodowa C-Řečkovice 3:2 (2:1), Smejkal 2, Kinc-Geršl, Klouda P., ČK: Růžička(Ř).

 1. kAPPLe      13 11 1  1  77:32  34

 2. Žab.Vlci C  12  9 0  3  66:29  27

 3. HLT club    13  8 1  4  72:45  25

 4. Jopparamu   13  7 2  4  62:35  23

 5. Řečkovice   13  7 0  6  38:37  21

 6. All In      13  6 0  7  22:35  18

 7. Musketeers  11  5 2  4  29:23  17

 8. Wodowa C    12  5 1  6  42:44  16

 9. Parodia     11  4 1  6  25:40  13

10. Raz Náraz   10  3 0  7  19:36   9

11. Kampa B     13  2 0 11  25:72   6

12. Mitra C     12  2 0 10  24:73   6

STOP v 1 násl.utkání: Růžička (Řečkovice)-ČK!

Střelci: Bečica (Hlt club)-27, Odehnal-19, Dohnal (oba kAPPLe)-18.