ZMĚNA V ROZLOSOVÁNÍ 3.C BRNĚNSKÉ TŘÍDY
Na žádost pořadatelského týmu Pískovny Černovice B ve 3.C třídě došlo minulý týden k výrazným změnám v rozlosování jarní části této soutěže. Všem týmům byl odeslán informační e-mail s novým rozlosováním. Utkání Atlantis B - Pískovna B byl odložen na prozatím neurčený termín!!!
UPRAVENÉ ROZLOSOVÁNÍ JARNÍ ČASTI 3.C TŘÍDY
11. a 12. KOLO
15.4. 09:00 Kocovina - O5 MY KNESLOVA
15.4. 09:50 Jobsko - Kocovina KNESLOVA
15.4. 10:40 O5 MY - Minions KNESLOVA
15.4. 11:30 Minions - Hády KNESLOVA
15.4. 12:20 Holásky - Fauna KNESLOVA
15.4. 13:10 Hády - Holásky KNESLOVA
15.4. 14:00 Fauna - Styl Pub KNESLOVA
15.4. 14:50 Stal Pub - Bianco B KNESLOVA
13. a 14. KOLO
29.4. 09:00 Pískovna B - Hády KNESLOVA
29.4. 09:50 Styl Pub - Hády KNESLOVA
29.4. 10:40 O5 MY - Styl Pub KNESLOVA
29.4. 11:30 Holásky - O5 MY KNESLOVA
29.4. 12:20 Jobsko - Holásky KNESLOVA
29.4. 13:10 Minions - Jobsko KNESLOVA
29.4. 14:00 Kocovina - Minions KNESLOVA
29.4. 14:50 Bianco B - Atlantis B KNESLOVA
29.4. 15:40 Atlantis B - Fauna KNESLOVA
15. KOLO
6.5. 09:00 Bianco B - Pískovna B KNESLOVA
6.5. 09:50 Bianco B - Fauna KNESLOVA
6.5. 10:40 Fauna - Pískovna B KNESLOVA
6.5. 11:30 Kocovina - Styl Pub KNESLOVA
6.5. 12:20 Holásky - Kocovina KNESLOVA
6.5. 13:10 Styl Pub - Jobsko KNESLOVA
6.5. 14:00 Minions - Holásky KNESLOVA
6.5. 14:50 Jobsko - Atlantis B KNESLOVA
6.5. 15:40 Hády - Atlantis B KNESLOVA
16. a 17. KOLO
20.5. 09:00 Kocovina - Pískovna B KNESLOVA
20.5. 09:50 Pískovna B - Jobsko KNESLOVA
20.5. 10:40 Atlantis B - O5 MY KNESLOVA
20.5. 11:30 Minions - Atlantis B KNESLOVA
20.5. 12:20 Bianco B - O5 MY KNESLOVA
20.5. 13:10 Styl Pub - Minions KNESLOVA
20.5. 14:00 Hády - Bianco B KNESLOVA
20.5. 14:50 Holásky - Styl Pub KNESLOVA
20.5. 15:40 Fauna - Hády KNESLOVA
18. a 19. KOLO
3.6. 09:00 Pískovna B - Minions KNESLOVA
3.6. 09:50 Atlantis B - Holásky KNESLOVA
3.6. 10:40 Holásky - Pískovna B KNESLOVA
3.6. 11:30 Kocovina - Atlantis B KNESLOVA
3.6. 12:20 Bianco B - Kocovina KNESLOVA
3.6. 13:10 Jobsko - Bianco B KNESLOVA
3.6. 14:00 O5 MY - Fauna KNESLOVA
3.6. 15:50 Fauna - Jobsko KNESLOVA
3.6. 15:40 Hády - O5 MY KNESLOVA
20. KOLO
10.6. 09:00 Styl Pub - Atlantis B KNESLOVA
10.6. 09:50 Pískovna B - Styl Pub KNESLOVA
10.6. 10:40 Jobsko - Hády KNESLOVA
10.6. 11:30 O5 MY - Pískovna B KNESLOVA
10.6. 12:20 O5 MY - Jobsko KNESLOVA
10.6. 13:10 Hády - Kocovina KNESLOVA
10.6. 14:00 Kocovina - Fauna KNESLOVA
10.6. 14:50 Fauna - Minions KNESLOVA
10.6. 15:40 Bianco B - Holásky KNESLOVA
10.6. 16:30 Minions - Bianco B KNESLOVA