FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 16.4.2018
Okresní přebor Brno město – 14.kolo
MALOMĚŘICE:
Wodowa-U Boba 5:5 (0:0), Cífka 2, Kříž Ma.2, Skovajsa-Široký Ma.3 a Mi., Pernnikář, ŽK: Kříž Ma.(Wod), Široký Mi.(UB),
Stones-Wodowa 5:2 (1:1), Hradílek 2, Stanev 2, Medveď-Cífka, Kříž Ma.,
Napoleon-Eliška 1:1 (1:1), Jurčík-Minařík,
Napoleon-Stones 3:1 (1:1), Hofírek F.2, Jurčík-Stanev, ŽK: Hradílek(Sto).
1. Eliška 15 11 2 2 80:42 35
2. Hauskrecht 12 9 3 0 72:40 30
3. Moravany 12 7 3 2 55:44 24
4. Wodowa 16 7 3 6 63:56 24
5. Napoleon 14 5 3 6 49:50 18
6. Stones 15 5 2 8 53:57 17
7. U Boba 14 5 1 8 70:74 16
8. Chl.pozůst. 14 5 1 8 54:78 16
9. R.I.P. 14 4 2 8 41:64 14
10. Atlantis 12 0 2 10 24:56 2
STOP do 30.6.2018: Kadlčák ml.(Chlup.poz.)-2.ČK+HNCH!
Střelci: Divácký (Chl.poz.)-25, Buc (Eliška)-21, Tůma (Hauskrecht)-20.
1.B brněnská třída – 19.kolo
RYBNICKÁ:
Onyx-Troubsko B 1:0 (0:0), Matula, ČK: Hloužek(Tb),
Gloria-Troubsko B 9:1 (2:1), Knoflíček 4, Pitrocha 2, Türscherl, Čermák, Najt-Polák,
Onyx-Schalke 5:1 (1:0), Matula 2, Kůta, Veselý Ma. st., Čempel-Dosedla,
Gloria-Schalke 5:6 (0:0), Knoflíček 2, Türscherl 2, Pitrocha-Tesař 2, Robert 2, Suchý, Václavek, ČK: Najt(G),
Barum-Across 5:0 (3:0), Klíč Š.2, Tříska, Štoss, Jurka,
Rangers-Across 5:3 (4:2), Kadlec 2, Procházka, Svoboda, Večeřa-Barša, Mitana, Svoboda B.,
Barum-Celtic 4:1 (3:1), Šuhaj, Jurka, Klíč Š., Kapitán-Kašpar,
Rangers-Celtic 6:9 (3:5), Durďák V.2 a Z., Kadlec 2, Suchánek-Špaček R.4, Starý 3, Darvaš, Kopečný, ŽK: Durďák Z., Suchánek, Procházka(R), Darvaš(C).
1. Gloria 21 14 3 4 101:56 45
2. Madrid 19 13 1 5 68:41 40
3. Celtic 23 12 1 10 90:94 37
4. Onyx 21 11 3 7 59:50 36
5. Žab.Vlci B 17 10 3 4 77:55 33
6. Rangers 19 8 5 6 67:64 29
7. Schalke 21 8 4 9 66:69 28
8. Kampa 19 8 1 10 65:68 25
9. Across 23 7 3 13 60:74 24
10. Barum 19 6 4 9 57:59 22
11. Líšeň B 17 7 0 10 42:50 21
12. Tropicana 19 6 3 10 52:68 21
13. Troubsko B 21 6 2 13 58:83 20
14. West Žab 19 5 3 11 58:89 18
STOP v 1 násl.utkání: Najt (Gloria)-ČK!
Střelci: Knoflíček (Gloria)-49, Černý (Žab.Vlci B)- 28, Kašpar (Celtic)-27.
2.B brněnská třída – 16. a 17.kolo
JUNDROV:
Adrenalin-Lamy 0:3 (0:2), Konečný, Hýbl, Balcar, ŽK: Feigler(Ad),
Adrenalin-Dynamo 3:3 (1:1), Sukovatý, Křemenák, Feigler-Procházka, Patloka, Kopecký P., ČK: Janík(D), ŽK: Feigler(Ad),
STŽ B-Lamy 6:2 (2:0), Höll R.5, Hrůza-Sklenář, Hanák, ŽK: Hrůza(L),
STŽ B-Dynamo 6:2 (0:0), Hrůza 2, Höll R.2, Kratochvíl, Kuchovský-Vodička 2, ČK: Šimeček Ro.(STŽ), Kopecký D.(D), ŽK: Šimeček Ra.(STŽ), Klaudinger(D),
Edesseg-Kobas 3:1 (2:0), Müllner J.2, Nováček-Faistl, ŽK: Fábry, Novotný(K),
Gooners-Kobas 6:4 (3:2), Chocholáč 2, Maxa P.2, Heidinger 2-Palát 2, Novák, Faistl, ŽK: Přikryl(G), Novák, Novotný(K),
Edesseg-Bolest 2:3 (2:2), Müllner J., Nováček-Sýkora T., Mužík, Šimerle, ŽK: Lorenc, Minster D.(E), Šimerle, Sýkora P.(Bo).
Gooners-Bolest 2:2 (0:0), Radek M., Votoček-Jurča, Mužík, ŽK: Maxa O.(G),
SVÁŽNÁ:
Madrid B-Incident 6:4 (2:2), Nahodil 2, Ryšavý 2, Mungisultanov 2-Sedláček 2, Knotek, Vičar,
AVM Metal-Incident 5:1 (2:1), Beneš, Dubovov, Farlík, Rozmánek, Stárek-Sedláček, ŽK: Růžička(AVM),
Madrid B-Vema Kickers 4:2 (2:1), Nahodil 2, Ryšavý 2-Purč P., Roušavý,
AVM Metal-Vema Kickers 3:1 (2:1), Beneš 3-Svatoš, ŽK: Farlík(AVM).
1. Dynamo 17 14 1 2 80:30 43
2. STŽ B 17 12 2 3 74:38 38
3. Adrenalin 17 9 3 5 53:44 30
4. Madrid B 17 9 2 6 45:47 29
5. Lamy 17 9 1 7 51:37 28
6. Incident 15 9 0 6 52:46 27
7. Vema Kick. 15 8 1 6 45:34 25
8. Bolest 17 7 3 7 37:41 24
9. AVM Metal 17 8 0 9 59:73 24
10. Edesseg 17 5 4 8 41:36 19
11. No Name 15 4 3 8 46:73 15
12. Gooners 17 3 3 11 54:64 12
13. Kobas 17 4 0 13 39:70 12
14. Besídka 15 2 1 12 20:63 7
STOP ve 3 násl.utkáních: Szlauer (No Name)-ČK+HNCH-zbytek!
STOP ve 2 násl.utkáních: Nesrsta (Besídka)-zbytek, Šimeček Ro.(STŽ B)-ČK+NCH, Kopecký D.(Dynamo)-ČK+NCH!
Střelci: Janík (Dynamo)-26, Beneš (AVM Metal)-21, Svatoš (Vema)-18.
2.D brněnská třída – 16. a 17.kolo
KAMÍNKY:
Svážná-Stones B 0:6 (0:1), Hrabčák 2, Medveď 2, Husák, Skála, ŽK: Toman(Sv),
Attack-Stones B 3:4 (0:2), Lidmila, Liška, Luska-Hrabčák 3, Brychta, ŽK: Liška(At),
Svážná-Jezdci 0:2 (0:1), Beránek, Kučera, ŽK: Beránek, Rudolecký(J),
Attack-Jezdci 7:2 (3:1), Boháč 2, Lidmila 2, Kubínek, Luska, Šebesta-Beránek, Kučera, ŽK: Kučera(J),
Juve-Juniors 7:5 (2:3), Rus 3, Vitula V.2, Šmehlík D., Sünderhauf-Musawi 5,
Sokolnice C-Juniors 3:3 (1:1), Sekanina 2, Straka-Musawi 2, Bělák D.,
Juve-Deportivo 6:10 (2:6), Sünderhauf 5, Rus-Hlaváč 4, Krempaský 2, Tóth 2, Hruška, Pazdera, ŽK: Tóth(D),
Sokolnice C-Deportivo 6:1 (3:0), Sekanina 2, Přichystal, Martynink, Král L., Straka-Pazdera, ŽK: Kotouček(So).
SVÁŽNÁ:
Restart-Poclain 2:3 (1:2), Honek, Hladký-Bílek 2, Šikula O., ŽK: Berousek(P),
Inter-Poclain 8:0 (2:0), Hornoch 3, Dvorník 2, Seidl 2, Čáslavský, ŽK: Hocek(P),
Restart-Escobar 2:4 (0:1), Sedláček, Stankov-Zapletal 2, Kučera, Koplík, ŽK: Koplík, Němeček(Es).
Inter-Escobar 4:1 (2:0), Hornoch 2, Čáslavský, Pivoda-Kučera,
1. Stones B 16 13 2 1 64:26 41
2. Inter 16 10 3 3 56:32 33
3. Attack 16 10 1 5 71:41 31
4. Sokolnice C 16 9 3 4 81:44 30
5. Deportivo 16 9 2 5 68:58 29
6. Svážná 16 8 1 7 60:46 25
7. Eliška B 14 8 1 5 48:45 25
8. Jezdci 16 7 2 7 56:56 23
9. Juve 16 7 1 8 65:83 22
10. Restart 16 5 1 10 51:66 16
11. Escobar 14 3 0 11 23:44 9
12. U Boba B 14 2 0 12 32:67 6
13. Poclain 14 2 0 12 28:88 6
14. Juniors 4 0 1 3 14:21 1
Střelci: Hlaváč (Deportivo)-29, Minařík (Eliška)-26, Rudolecký (Jezdci) a Šebesta (Attack)-23.