FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.5.2018 - 2.část
3.A brněnská třída – 15.kolo
RYBNICKÁ:
Rychlé pípy B-Lamy B 5:7 (1:3), Sedlák 3, Beníček A., Kania-Mazur 4, Dufek, Doubek, Šotola, ŽK: Balcar(La),
Blajkec Modřice-Rychlé pípy B 6:1 (3:1), Přikryl 3, Tomandl M.2, Řehoř D.-Beníček A.,
Lamy B-Démoni 4:2 (1:2), Mazur 3, Balcar-Adamec, Pernica,
Blajkec Modřice-ASK 3:0 (1:0), Aboulaiche 2, Vacula, ŽK: Řepa(BM),
ASK-Démoni 3:0 (2:0), Lipovský 2, Motyčka.
Flamengo-Bosonohy 3:1 (0:0), Perný 2, Selecký-Kechajov, ŽK: Cvrkal(Bo),
Bosonohy-Greens 7:3 (3:2), Bezděk 3, Výplach, Cvrkal, Kechajov, Ševčík-Hrůza, Hrazdílek, Kokeš,
Greens-Litrpůl 4:9 (0:7), Martinek 2, Hrazdílek, Kokeš-Soukup V.3, Sedlák 2, Šála 2, Jedlička, Skřička, ŽK: Kokeš(G),
Carpe Diem B-Litrpůl 6:5 (4:1), Ličák 2, Halm 2, Hulák, Mendel-Skřička 2, Jedlička, Sedláček A., Šála,
AB Střelice-Carpe Diem B 4:1 (2:0), Procházka 2, Herzán, Perna-Mendel.
1. Litrpůl 16 11 1 4 74:39 34
2. Modřice 15 11 0 4 45:27 33
3. ASK 16 10 1 5 44:28 31
4. Střelice 14 10 0 4 61:28 30
5. Lamy B 15 9 0 6 53:46 27
6. Flamengo 15 8 1 6 50:38 25
7. Bosonohy 15 7 2 6 47:42 23
8. Carpe Diem B 15 6 1 8 49:57 19
9. Démoni 15 4 0 11 25:40 12
10. R.pípy B 15 2 1 12 35:85 7
11. Greens 15 1 1 13 32:85 4
Střelci: Bezděk (Bosonohy)-17, Procházka (Střelice) a Přikryl (Modřice)-16, Lipovský (ASK)-15.
3.B brněnská třída – 16. a 17.kolo
SRBSKÁ:
Raz Náraz-kAPPLe 3:4 (1:3), Lesenský 3-Holešovský J., Hrůza, Chovan, Odehnal, ŽK: Machálek, Lajdorf(RN),
All In-Raz Náraz 6:2 (1:2), Koliba 3, Pinčiar, Hons, Otruba-Lesenský 2,
kAPPLe-Kampa B 2:5 (0:2), Chovan, Hrůza-Štencel 3, Vaněk 2, ŽK: Holešovský J.(kA),
Wodowa C-All In 0:6 (0:3), Koliba 3, Otruba, Pinčiar, Kurek, ŽK: Seitler(W),
Kampa B-Musketeers 0:2 (0:1), Chovánek, Škerle, ŽK: Škerle(Mu),
Žab.Vlci C-Wodowa C 6:3 (1:3), Černý 3, Bažant 2, Lange-Strašil 2, Seitler, ŽK: Strašil, Straško(W),
Musketeers-Jopparamu 0:3 (0:2), Ľuľa 2, Pelikan T.,
Parodia-Žab.Vlci C 3:13 (0:8), Cipar, Osvald, Hájek-Černý 6, Lange 2, Řezáč 2, Jakš, Bažant, Letzel,
Jopparamu-Parodia 4:2 (1:0), Lanžhotský, Virág, Dočkal, Ľuľa-Cipar, Hájek, ŽK: Pelikan T.(Jp).
1. Žab.Vlci C 16 13 0 3 108:38 39
2. kAPPLe 17 12 2 3 86:44 38
3. Jopparamu 17 11 2 4 76:38 35
4. HLT club 16 10 1 5 85:55 31
5. Řečkovice 16 9 0 7 55:46 27
6. All In 17 9 0 8 41:47 27
7. Wodowa C 18 8 1 9 66:66 25
8. Musketeers 15 7 3 5 35:29 24
9. Parodia 16 6 1 9 41:63 19
10. Raz Náraz 17 4 0 13 35:74 12
11. Kampa B 17 3 0 14 33:89 9
12. Mitra C 16 2 0 14 30:102 6
Střelci: Bečica (Hlt club)-27, Lesenský (Raz Náraz)- 24, František (HLT club)-23.
3.C brněnská třída – 15.kolo
KNESLOVA:
Pískovna B-Bianco B 6:2 (4:0), Florián, Kubíček, Döme, Koky, Horyna, Zámek-Břínek, Podloucký,
Bianco B-Fauna 1:2 (1:2), Chlíbek-Polášek 2, ŽK: Cízler(B), Adamčik, Dvořák(F),
Fauna-Pískovna B 4:5 (3:4), Polášek 2, Bezděk, Knesl-Florián, Döme, Krištof, Koky, Zámek,
Kocovina-Styl Pub 3:0 (1:0), Elis 2, Dubáň ml., ŽK: Pařízek J.(K), Urbánek, Vašíček(S),
Holásky-Kocovina 2:0 (2:0), Šmerek, Pelánek,
Styl Pub-Jobsko 1:0 (1:0), Urbánek, ŽK: Švanda(S),
Minions-Holásky 6:5 (3:2), Nykodým 3, Ciběna 2, Palán-Kotrla 3, Vařeka, Vodák,
Jobsko-Atlantis B 1:8 (1:3), Svoboda M.-Valaškovčák 3, Lieskovský 2, Kopřivík 2, Chytil,
Hády-Atlantis B 2:2 (1:1), Adamík 2-Chytil, Šírek, ŽK: Pitrocha(Há).
1. O5 MY 14 11 2 1 67:30 35
2. Atlantis B 14 9 3 2 60:23 30
3. Bianco B 14 10 0 4 66:36 30
4. Kocovina 15 9 1 5 49:27 28
5. Holásky 16 8 3 5 40:34 27
6. Pískovna B 13 8 0 5 42:48 24
7. Fauna 15 7 0 8 48:35 21
8. Hády 15 6 3 6 46:42 21
9. Minions 15 2 4 9 23:44 10
10. Styl Pub 16 1 2 13 27:96 5
11. Jobsko 15 0 2 13 23:76 2
Střelci: Buček (O5 MY)-18, Vlček (Bianco B)-17, Adamík (Hády)-15.