Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
19.08.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE PRO SEZÓNU 2018/19 - VE ČTVRTEK 23.8. SE KONÁ GRÉMIUM KLUBŮ A VVH OKKF
Vážení futsalisté, v minulých dnech jste obdrželi e-mailovou poštou Propozice k soutěži 2018/19, závaznou přihlášku do soutěže, která měla být odevzdána do neděle 15.7.2018 a předběžné rozlosování do nadcházející brněnské futsalové soutěže. Dříve než se pustíme do podrobnějších informací o jednotlivých soutěžích, tak chceme upozornit, že v následující sezóně byly výrazně zvýšeny odměny rozhodčích a delegátů, což se samozřejmě projevilo na vyšším startovném pro kluby. ...
INFORMACE PRO SEZÓNU 2018/19 - VE ČTVRTEK 23.8. SE KONÁ GRÉMIUM KLUBŮ A VVH OKKF

Krátké zprávy aktuálně

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

05.08.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 25.8.2018: Kampa Cup 2018 (Sokol Brno I., Kounicova).

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

04.07.2018 - Tým Gepard (1.třída) hledá nové tváře do hry a i k následnému posezení. Info: 737 943 790.

13.05.2018 - FK ELIŠKA hledá 2 až 3 nové hráče pro sezonu 2018/2019, kontakt: sdjs@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 14.5.2018 - 2.část

3.A brněnská třída – 16. a 17.kolo

RYBNICKÁ:

Démoni-Blajkec Modřice 2:4 (1:1), Adamec 2-Tomandl M.2, Aboulaiche, Dočkal,

Flamengo-Démoni 1:2 (1:0), Perný-Žák V., Kozák,

AB Střelice-Blajkec Modřice 6:0 (3:0), Machálek, Perna, Procházka, Šebeň, Feist, Teplý,

Litrpůl-Flamengo 4:2 (3:0), Sedláček A.2, Sedláček M.2-Perný 2,

Lamy B-AB Střelice 3:6 (1:3), Stodůlka 2, Šotola-Machálek 2, Novotný J., Perna, Drahonský, Teplý, ŽK: Doubek(La), Procházka, Šebeň(ABS),

Bosonohy-Litrpůl 3:6 (1:5), Bezděk, Holomek, Ševčík-Šála 2, Sedlák, Sedláček A. a M., Skřička, ŽK: Soukup V.(Li),

ASK-Lamy B 3:3 (1:2), Hrabovský 2, Motyčka-Stodůlka, Kocman, Mazur, ČK: Mazur(La),

Greens-Carpe Diem B 2:9 (0:4), Hrazdílek, Kokeš-Halm 4, Procházka 2, Jeřábek 2, Mendel,

Rychlé pípy B-ASK 2:7 (1:5), Sedlák 2-Večeřa V.3, Motyčka 2, Lipovský, Siladi, ŽK: Dulínek(RP), Večeřa I.(ASK).

 1. Litrpůl      18 13 1  4  84:44  40

 2. Střelice     16 12 0  4  73:31  36

 3. Modřice      17 12 0  5  49:35  36

 4. ASK          18 11 2  5  54:33  35

 5. Lamy B       17  9 1  7  59:55  28

 6. Flamengo     17  8 1  8  53:44  25

 7. Bosonohy     16  7 2  7  50:48  23

 8. CarpeDiem B  16  7 1  8  58:59  22

 9. Démoni       17  5 0 12  29:45  15

10. R.pípy B     16  2 1 13  37:92   7

11. Greens       16  1 1 14  34:94   4

STOP v 1 násl.utkání: Mazur (Lamy B)-ČK!

Střelci: Bezděk (Bosonohy)-18, Procházka (Střelice) a Šála (Litrpůl) a Perný (Flamengo)-17.


3.B brněnská třída – 18.kolo

SRBSKÁ:

Řečkovice-Jopparamu 2:5 (0:2), Klouda P., Růžička-Stuchlík J.2 a P. 2, Ľuľa, ČK: Foltýn, Geršl(Ř), ŽK: Pokorný S.(Ř),

Mitra C-Řečkovice 2:6 (0:5), Samson, Seehofner R.-Pokorný S.2, Klouda P.2, Polůch 2,

Jopparamu-HLT club 4:2 (2:2), Stuchlík P.2, Virág, Lanžhotský-Bečica, František,

HLT club-Mitra C 4:3 (2:1), Bečica, Táborský, Potrusil, František-Samson 2, Meitner R., ŽK: Meitner R.(Mi),

Parodia-kAPPLe 1:1 (1:1), Bučík-Trávníček,

kAPPLe-Wodowa C 7:2 (4:1), Holešovský J.3, Odehnal, Kouřil, Trávníček, Zapletal-Seitler, Straško,

Musketeers-Parodia 4:0 (3:0), Chovánek 2, Škarda, Škerle, ŽK: Moravec, Mucherl(Mu), Cipar(P),

Wodowa C-Musketeers 1:2 (0:0), Seitler-Škarda, Škerle, ŽK: Liška(W).

 1. kAPPLe      19 13 3  3  94:47   42

 2. Jopparamu   19 13 2  4  85:42   41

 3. Žab.Vlci C  16 13 0  3 108:38   39

 4. HLT club    18 11 1  6  91:62   34

 5. Musketeers  17  9 3  5  41:30   30

 6. Řečkovice   18 10 0  8  63:53   30

 7. All In      17  9 0  8  41:47   27

 8. Wodowa C    20  8 1 11  69:75   25

 9. Parodia     18  6 2 10  42:68   20

10. Raz Náraz   17  4 0 13  35:74   12

11. Kampa B     17  3 0 14  33:89   9

12. Mitra C     18  2 0 16  35:112  6

Střelci: Bečica (Hlt club)-29, František (HLT club)-25, Lesenský (Raz Náraz)-24.