Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
25.06.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoPŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ KLUBŮ A STARTOVNÉ PRO SEZÓNU 2018/19
Připravili jsme pro vás předběžné rozlosování týmů do jednotlivých skupin po ukončené brněnské futsalové sezóně 2017/18. Vycházíme z konečných tabulek, které jsou na našich stránkách a z informací, které postupně získáváme od klubů. Prosíme všechny vedoucí klubů, aby nás co nejdříve informovali o možném nezájmu i zájmu o postup, o dobrovolném sestupu do nižší soutěže či o ukončení činnost a neúčasti v dalším ročníku soutěže. Nasazení týmů je zatím čistě ...
PŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ KLUBŮ A STARTOVNÉ PRO SEZÓNU 2018/19

Krátké zprávy aktuálně

19.06.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 23.6.: Bystrčák Cup 2018 (9-16 Sokol Kounicova).

13.05.2018 - FK ELIŠKA hledá 2 až 3 nové hráče pro sezonu 2018/2019, kontakt: sdjs@seznam.cz

11.05.2018 - Musketeers (3.tř) hledá hráče na doplnění kádru. Ve středy máme celoročně tréninková utkání. Kontakt: Pavel Mucherl, 602 414 953, mucherl@seznam.cz

18.04.2018 - Nově zformovaný Franklin Brno z 3.třídy shání soupeře pro nedělní večerní tréninky na hřišti Rybnická. Kontakt: Michal Rakus, tel.: 724917038.

10.04.2018 - All In Brno (3.tř.) hledá soupeře na společné tréninky - středa 19:30-21:00 hřiště Brno-Komín Pastviny. info: Otruba, tel: 724 307 430 / mail: otrubic@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.6.2018 - 1.část

1.A brněnská třída – 25.kolo

RYBNICKÁ:

Olymp-Panama B 0:5 (0:2), Bělák, Mach, Gala, Šamánek, Krejčí, ŽK: Krejčí(Pn),

Rychlé pípy-Panama B 1:2 (0:0), Lejska-Mach, Bělák,

Olymp-Gepard 0:2 (0:2), Kotík, Kabát, ŽK: Hlouch(O),

Rychlé pípy-Gepard 10:3 (7:2), Lejska 7, Sedlák 3-Kabát 2, Nguyen,

Benfika-Jehnice B 1:7 (1:2), Holčapek-Švantner 3, Charvát 2, Šmerda, Jičínský,

Sokolnice B-Jehnice B 7:1 (3:1), Kubíček 5, Načiňák L., Dobrovolný-Barták, ŽK: Kotouček(Sk),

Benfika-Orel Řečk.B 3:2 (2:2), Holčapek, Máca F. a M.-Cabejšek, Sýs,

Sokolnice B-Orel Řečk.B 2:3 (1:0), Kubíček 2-Sýs, Kugler, Dostál.

 1. Sokolnice B  25 18 3  4 127:48   57

 2. Jehnice B    26 17 3  6  83:49   54

 3. Panama B     25 16 4  5  66:43   52

 4. Bianco       25 15 5  5  76:44   50

 5. Blue Flames  25 15 2  8  82:62   47

 6. Parmagianni  25 10 7  8  56:48   37

 7. Benfika      25 11 3 11  75:77   36

 8. Gepard       25 10 2 13  69:99   32

 9. Rychlé pípy  25  9 1 15  80:100  28

10. Nasan C      25  7 5 13  68:78   26

11. Olymp        25  7 4 14  61:76   25

12. Soccer       25  7 2 16  70:85   23

13. Orel Řečk.B  26  7 2 17  66:109  23

14. Luxury       25  4 3 18  35:96   15

Střelci: Sedláček (Sokolnice B)-35, Lejska (R.pípy)-32, Kubíček (Sokolnice B)-29.


1.B brněnská třída – 25.kolo

RYBNICKÁ:

Kampa-Rangers 3:5 (1:4), Štencl, Jurda, Kalivoda-Zbořil 2, Noris, Gregor, Kadlec, ČK: Partl(R), ŽK: Jurda, Vágner(K),

Tropicana-Rangers 6:3 (4:0), Drápal 3, Málek 2, Zítka-Noris, Durďák Z., Zbořil, ŽK: Drápal, Ondris, Jurnečka(Tp),

Kampa-Barum 5:3 (1:0), Pilarčík T.2, Kalivoda, Štencl, Gondek-Kapitán, Klíč Š., Jurka J.,

Tropicana-Barum 5:4 (3:2), Drápal 2, Málek 2, Brandejs-Jurka V. a J., Šuhaj, Tříska, ČK: Tříska(B), ŽK: Šuhaj, Štoss(B),

Onyx-Líšeň B 0:1 (0:1), Kusák,

Gloria-Líšeň B 2:0 (2:0), Čermák, Knoflíček, ŽK: Štůrala(G), Grus(L),

Onyx-Žab.Vlci B 1:3 (0:1), Pospíšil-Lange ml., Vala, Jakš,

Gloria-Žab.Vlci B 3:4 (1:3), Knoflíček 2, Štůrala-Řezáč, Vala, Lange ml., Kratochvíl, ŽK: Knoflíček, Ždánský(G), Jakš, Chroust(ŽV).

 1. Žab.Vlci B  25 16 4  5 110:71   52

 2. Gloria      25 16 3  6 114:65   51

 3. Madrid      25 16 1  8  85:59   49

 4. Kampa       26 13 1 12  97:96   40

 5. Rangers     25 11 6  8  88:82   39

 6. Celtic      25 12 1 12  99:105  37

 7. Onyx        25 11 3 11  61:68   36

 8. Schalke     25 10 4 11  79:83   34

 9. Tropicana   26 10 3 13  85:97   33

10. West Žab    25  9 3 13  80:105  30

11. Barum       25  8 4 13  78:85   28 

12. Across      25  8 3 14  67:82   27

13. Líšeň B     25  9 0 16  55:78   27

14. Troubsko B  25  8 2 15  78:100  26

STOP ve 3 násl.utkáních: Robert (Schalke)-ČK+HNCH!
STOP ve 2 násl.utkáních: Tříska (Barum)-2.ČK!
STOP v 1 násl.utkání: Kotrba (Schalke)-2.ČK-zbytek, Špaček R.(Celtic)-4ŽK!

Střelci: Knoflíček (Gloria)-56, Černý (Žab.Vlci B)-33, Kašpar (Celtic)-29.


2.A brněnská třída – 23.kolo

KOUNICOVA:

Tempo-Sokol I. 1:5 (1:3), Šesták-Freiberger 3, Uher, Mařan,

Tempo-Technika B 4:7 (1:4), Maléř 2, Tomek, Šesták-Kadlec 3, Malinek 3, Oulehla,

Jiříkovice-Sokol I. 4:2 (3:2), Kodras, Pernica, Střecha, Bečva-Vymyslický, Tavares,

Jiříkovice-Technika B 1:3 (0:1), Bečva-Kadlec, Oulehla, Vysloužil, ŽK: Oulehla(Tch).

KNESLOVA: 

Ethanol-Carpe Diem 4:0 (1:0), Horňáček, Švestka, Komár, Trávníček,

S.B.Brno-Carpe Diem 6:2 (5:0), Blažek 2, Neveselý 2, Atexinger, Šauer-Vobořil, Horník,

Ethanol-Partizan 0:6 (0:1), Ondrejička 2, Bocko 2, Horečný, Lopez,

S.B.Brno-Partizan 0:7 (0:4), Cihuňka 3, Ondrejička 2, Horečný, Lopez, ŽK: Blatný L., Šauer(SB),

Syrovice-Apollo 6:0 (3:0), Cechmeistr 2, Nečas 2, Štěpánek, Bernkopf,

Tropa-Apollo 8:0 (6:0), Faistl 3, Teplý 2, Uherka D. a T., Dittrich, ŽK: Sýkora P., Mikulica(A),

Syrovice-Pískovna 1:0 (1:0), Cechmeistr.

Tropa-Pískovna 5:5 (2:3), Hulák 2, Teplý 2, Uherka D.-Purket 2, Kubíček 2, Prokop ml.

 1. Partizan    25 20 1  4 124:39   61

 2. Pískovna    23 19 3  1 152:56   60

 3. Syrovice    23 15 4  4  76:37   49

 4. Tropa       23 14 5  4 111:69   47

 5. Jiříkovice  23 12 3  8  82:61   39

 6. Barum B     23 12 2  9  64:65   38

 7. Excalibur   23  9 6  8  84:72   33

 8. Technika B  23 10 3 10  82:81   33

 9. Sokol I.    23  6 6 11  71:83   24

10. Tempo       23  7 2 14  70:79   23

11. Ethanol     23  6 3 14  60:89   21

12. S.B.Brno    23  5 0 18  50:155  15

13. Apollo      23  4 1 18  52:122  13

14. Carpe Diem  25  4 1 20  46:116  13

STOP v 1 násl.utkání: Hřebíček (Pískovna)-2.ČK-zbytek, Mikulica (Apollo)-4ŽK!

Střelci: Kubíček (Pískovna)-46, Kodraz (Jiříkovice)-36, Purket (Pískovna)-35.


2.B brněnská třída – 24. a 25.kolo

JUNDROV:

Besídka-Dynamo 1:8 (0:4), Nesrsta-Janík 6, Procházka, Patloka,

No Name-Dynamo 3:13 (1:5), Marek, Chaloupka, Tůma Ma.-Janík 5, Ostrý 2, Patloka 2, Kopecký D., Krátký, Jenerál, Procházka,

Besídka-Lamy 1:3 (0:2), Smejkal-Mazur 2, Knoth,

No Name-Lamy 1:5 (0:4), Tůma Ma.-Dufek, Sklenář, Mazur, Knoth, Stodůlka, ŽK: Stodůlka(L),

AVM Metal-STŽ B 3:1 (0:0), Beneš, Havlík, Farlík-Höll R.,

Madrid B-STŽ B 0:1 (0:0), Höll J.,

AVM Metal-Adrenalin 1:1 (1:0), Farlík-Sukovatý, ŽK: Havlík(AVM),

Madrid B-Adrenalin 4:2 (2:2), Ryšavý 2, Procházka 2-Sukovatý, Váško, ŽK: Kroupa(M).

 1. Dynamo     25 19 4  2 129:49   61

 2. STŽ B      25 17 3  5  98:55   54

 3. Vema Kick. 24 16 1  7  95:52   49

 4. Lamy       24 13 2  9  73:54   41

 5. Adrenalin  25 12 4  9  76:60   40

 6. Incident   25 13 1 11  87:89   40

 7. AVM Metal  25 12 3 10  89:96   39

 8. Madrid B   25 11 4 10  57:62   37

 9. Edesseg    25  9 5 11  70:56   32

10. Bolest     25  9 4 12  52:68   31

11. Gooners    25  9 3 13  96:91   30

12. No Name    25  6 3 16  66:128  21

13. Kobas      25  5 1 19  58:112  16

14. Besídka    25  3 2 20  35:109  11

Střelci: Janík (Dynamo)-46, Beneš (AVM Metal)-30, Knotek (Incident) a Patloka (Dynamo)-28.


2.D brněnská třída – 24. a 25.kolo

KAMÍNKY:

Inter-Attack 4:2 (3:1), Chalabala O.2 a D., Strýček-Luska 2, ŽK: Chalabala O.(I),

Restart-Attack 2:6 (0:2), Honek 2-Lidmila 3, Liška 2, Šebesta,

Inter-Svážná 2:2 (1:1), Velík 2-Danis, Hrazdíra, ŽK: Chalabala D.(I),

Restart-Svážná 4:4 (2:4), Honek 2, Stankov, Šimon-Škaroupka, Frank, Danis, Hrazdíra, ŽK: Růžek(R).

SVÁŽNÁ:

Juve-Escobar 4:3 (1:0), Sünderhauf 2, Minster, Rus-Zapletal 2, Knapp,

Juve-Poclain 5:7 (1:2), Sünderhauf 2, Rus 2, Vitula V.-Šikula M.3 a O., Sádecký 2, Berousek.

Sokolnice C-Escobar 2:1 (1:1), Sekanina, Dobrovolný-Sedláček, ŽK: Načiňák L.(So), Koplík(Es),

Sokolnice C-Poclain 5:0 (1:0), Načiňák L.2, Luskač, Přichystal, Sekanina, ŽK: Berousek(P),

U Boba B-Stones B 3:4 (2:3), Jaroš, Rezner, Thomas-Hrabčák 2, Kracík, Pokorný,

U Boba B-Jezdci 5:6 (2:1), Pfeifer 3, Rezner 2-Rudolecký 4, Beránek, Smolka,

Eliška B-Stones B 3:2 (1:1), Minařík 2, Buček-Hrabčák, Medveď, ŽK: Hrabčák, Medveď(St),

Eliška B-Jezdci 3:3 (2:1), Buček 2, Minařík-Novák, Kučera, Rudolecký, ČK: Buček(El), ŽK: Kríž, Jeřábek(El), Kolář(J).

 1. Stones B     24 19 3  2  93:39   60

 2. Deportivo    24 15 3  6 114:82   48

 3. Inter        24 14 6  4  87:55   48

 4. Sokolnice C  24 14 3  7  114:62  45

 5. Eliška B     24 14 3  7  94:75   45

 6. Attack       24 14 1  9 102:64   43

 7. Jezdci       24 11 4  9  86:83   37

 8. Juve         24 11 1 12  98:128  34

 9. Svážná       24  9 5 10  87:84   32

10. Restart      24  5 3 16  77:111  18

11. Escobar      24  6 0 18  54:90   18

12. U Boba B     24  5 0 19  56:110  15

13. Juniors      12  4 2  6  59:61   14

14. Poclain      24  4 0 20  61:138  12

STOP ve 2 násl.utkáních: Buček (Eliška B)-ČK+NCH!

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-49, Minařík (Eliška) a Sunderhauf (Juve)-37.