Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
25.06.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoPŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ KLUBŮ A STARTOVNÉ PRO SEZÓNU 2018/19
Připravili jsme pro vás předběžné rozlosování týmů do jednotlivých skupin po ukončené brněnské futsalové sezóně 2017/18. Vycházíme z konečných tabulek, které jsou na našich stránkách a z informací, které postupně získáváme od klubů. Prosíme všechny vedoucí klubů, aby nás co nejdříve informovali o možném nezájmu i zájmu o postup, o dobrovolném sestupu do nižší soutěže či o ukončení činnost a neúčasti v dalším ročníku soutěže. Nasazení týmů je zatím čistě ...
PŘEDBĚŽNÉ ROZDĚLENÍ KLUBŮ A STARTOVNÉ PRO SEZÓNU 2018/19

Krátké zprávy aktuálně

19.06.2018 - KAM NA FUTSAL - Sobota 23.6.: Bystrčák Cup 2018 (9-16 Sokol Kounicova).

13.05.2018 - FK ELIŠKA hledá 2 až 3 nové hráče pro sezonu 2018/2019, kontakt: sdjs@seznam.cz

11.05.2018 - Musketeers (3.tř) hledá hráče na doplnění kádru. Ve středy máme celoročně tréninková utkání. Kontakt: Pavel Mucherl, 602 414 953, mucherl@seznam.cz

18.04.2018 - Nově zformovaný Franklin Brno z 3.třídy shání soupeře pro nedělní večerní tréninky na hřišti Rybnická. Kontakt: Michal Rakus, tel.: 724917038.

10.04.2018 - All In Brno (3.tř.) hledá soupeře na společné tréninky - středa 19:30-21:00 hřiště Brno-Komín Pastviny. info: Otruba, tel: 724 307 430 / mail: otrubic@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.6.2018

1.B brněnská třída – 26.kolo

RYBNICKÁ:

Madrid-West Žab 1:3 (1:2), Ryšavý-Látal 2, Svensson, ŽK: Nahodil(M),

Celtic-Across 3:6 (1:1), Kašpar 2, Pořízek-Barša 2, Trenz, Svoboda V., Bočánek, Ševčík,

Líšeň B-Žab.Vlci B 2:2 (1:0), Král, Skoupý-Svoboda, Černý, ČK: Černý, Řezáč(ŽV), ŽK: Skoupý(L), Kratochvíl(ŽV),

Tropicana-Kampa 6:2 (4:1), Málek 4, Brandejs, Jurnečka-Vrábel, Pilarčík T., ŽK: Štencl(K),

Barum-Rangers 4:1 (2:0), Jurka J.2 a V., Klíč Š.-Zbořil, ČK: Gregor(R)ŽK-Jurka J.(B), Procházka(R),

Troubsko B-Schalke 5:13 (2:7), Pokorný 3, Frýbort O., Belžík-Červený 4, Hladký 3, Václavek 3, Suchý 2, Kavan,

Gloria-Onyx 4:1 (1:0), Krumpholc R.3, Ždánský-Matula.

Konečná tabulka:

 1. Gloria      26 17 3  6  118:66   54

 2. Žab.Vlci B  26 16 5  5  112:73   53

 3. Madrid      26 16 1  9   86:62   49

 4. Kampa       26 13 1 12   97:96   40

 5. Rangers     26 11 6  9   89:86   39

 6. Schalke     26 11 4 11   92:88   37

 7. Celtic      26 12 1 13  102:111  37

 8. Onyx        26 11 3 12   62:72   36

 9. Tropicana   26 10 3 13   85:97   33

10. West Žab    26 10 3 13   83:106  33

11. Barum       26  9 4 13   82:86   31

12. Across      26  9 3 14   73:85   30

13. Líšeň B     26  9 1 16   57:80   28 

14. Troubsko B  26  8 2 16   83:113  26

Střelci: Knoflíček (Gloria)-56, Černý (Žab.Vlci B)-34, Kašpar (Celtic)-31.


2.A brněnská třída – 24. a 25.kolo

KOUNICOVA:

Jiříkovice-Tropa 4:3 (2:0), Kodras 2, Pernica 2-Prokop, Teplý, Uherka T., ŽK: Dittrich(Tr),

Tempo-Tropa 1:3 (1:1), Mrština V.-Prokop, Faistl, Uherka D.,

Jiříkovice-Syrovice 3:5 (1:3), Pernica 2, Hladil-Hokl 2, Minařík, Bernkopf, Nečas, ŽK: Pernica(J),

Tempo-Syrovice 0:3 (0:2), Cechmeistr, Štěpánek, Hokl, ŽK: Mrština V.(Tm).

KNESLOVA:

S.B.Brno-Barum B 9:2 (3:2), Bohata 3, Blažek 2, Rak 2, Blatný L., Neveselý-Jurka 2, ŽK: Jurka(B),

Ethanol-Barum B 5:0 (1:0), Horňáček 2, Švestka, Trávníček, Vašek,

S.B.Brno-Excalibur 3:5 (2:0), Blatný L., Blažek, Neveselý-Máchal 2, Smutný 2, Svánovský,

Ethanol-Excalibur 0:4 (0:0), Lorenc, Máchal, Hlaváč, Smutný,

Apollo-Technika B 1:10 (1:5), Sýkora J.-Luner 4, Kadlec 2, Jánoš, Malinek, Oulehla, Vostal,

Apollo-Sokol I. 2:6 (1:4), Demko 2-Přichystal 4, Mařan 2,

Pískovna-Technika B 6:2 (2:2), Kubíček 2, Purket 2, Krištof, Prokop ml.-Kadlec, Luner,

Pískovna-Sokol I. 8:2 (6:1), Hřebíček M.2, Purket 2, Kubíček, Přichystal, Prokop ml., Vintr-Přichystal 2.

 1. Pískovna    25 21 3  1  166:60   66

 2. Partizan    25 20 1  4  124:39   61

 3. Syrovice    25 17 4  4   84:40   55

 4. Tropa       25 15 5  5  117:74   50

 5. Jiříkovice  25 13 3  9   89:69   42

 6. Excalibur   25 11 6  8   93:75   39

 7. Barum B     25 12 2 11   66:79   38

 8. Technika B  25 11 3 11   94:88   36

 9. Sokol I.    25  7 6 12   79:93   27

10. Ethanol     25  7 3 15   65:93   24

11. Tempo       25  7 2 16   71:85   23

12. S.B.Brno    25  6 0 19   62:162  18

13. Carpe Diem  25  4 1 20   46:116  13

14. Apollo      25  4 1 20   55:138  13

Střelci: Kubíček (Pískovna)-49, Purket (Pískovna)-39, Kodraz (Jiříkovice)-38.


2.C brněnská třída – 26. a 27.kolo

JUNDROV:

San Marino B-Debakl 2:5 (0:2), Mašek J., Halas J.-Škoda 2, Deschner, Farbiak, Hrabal, ŽK: Steiner(SM),

San Marino B-Antabus 5:3 (4:1), Halas O., Mašek J., Vojta, Hladík, Midrla-Uhlíř 2, Vrána T., ŽK: Knapek(An),

M2 Shoes-Debakl 3:2 (1:1), Dupal 2, Švácha Jan-Deschner, Škoda,

M2 Shoes-Antabus 6:5 (3:3), Dupal 3, Švácha st. a Jan, Jetelina-Vrána T.2, Maša, Niedermeier, Uhlíř, ŽK: Švácha Jan(M2), Niedermeier(An),

Debakl-ProBrno 4:2 (1:1), Baránek, Farbiak, Hrabal, Škoda-Stejný, Vévoda, ŽK: Bastl(PB),

XXX-ProBrno 3:6 (2:2), Lazar, Kříž, Sláma-Bastl 2, Vévoda 2, Koch, Krajíček,

Debakl-West Žab B 3:2 (1:2), Škoda 2, Deschner-Beránek, Zlámal,

XXX-West Žab B 4:8 (2:4), Sláma 2, Purkrábek, Táborský-Svenson 4, Beránek 2, Dobrovolný, Zlámal.

SRBSKÁ: 

Frutti di Mare-Hustopeče B 2:3 (1:0), Hlaváč, Tachtadžis N.-Fišmon, Kadlíček, Tomaštík, ŽK: Fišmon, Nečas(H),

Wodowa B-Hustopeče B 3:3 (2:2), Smejkal 2, Sendler-Herzán, Nečas, Tomaštík, ŽK: Nečas, Stehlík(H),

Frutti di Mare-FFT B 3:5 (1:1), Andrlík, Gottwald, Luňák-Sedlák 2, Maruš, Valík, Zouhar R., ŽK: Andrlík(FM), Valík, Malý D.(FFT),

Wodowa B-FFT B 0:4 (0:1), Koutný, Maruš, Pokluda, Sedlák,

Bystrc-R.I.P. B 0:7 (0:1), Lepka 2, Toman 2, Krejčí, Stančík, Steiner,

Starobrno-R.I.P. B 1:4 (0:2), Navrátil-Vacula 2, Lepka, Toman, ŽK: Lysý(St),

Bystrc-Agora 2:2 (0:0), Kovář, Trumpeš-Krátký, Kolmačka, ŽK: Fink(Ag).

Starobrno-Agora 1:1 (0:0), Navrátil-Fink, ŽK: Ziman(Ag).

 1. FFT B        27 18  3  6  105:63   57

 2. Wodowa B     28 16  3  9   92:83   51

 3. Debakl       27 16  1 10   94:73   49

 4. S. Marino B  26 14  4  8   85:63   46

 5. ProBrno      27 13  6  8   77:57   45

 6. Hustopeče B  27 12  6  9   80:76   42

 7. Frutti Mare  28 12  3 13   99:79   39

 8. Bystrc       28 11  5 12   79:77   38

 9. M2 Shoes     26 11  3 12   79:82   36

10. Agora        27  9  6 12   71:91   33

11. R.I.P. B     27 10  2 15   87:101  32

12. WestŽab B    27 10  1 16   90:107  31

13. Starobrno    28  6 10 12   74:95   28

14. Antabus      27  8  4 15   85:108  28

15. XXX          26  7  3 16   63:105  24

Střelci: Daneček (Antabus)-32, Máčal (West Žab B)-30, Nečas (Hustopeče B)-27.


3.A brněnská třída – 20.kolo

RYBNICKÁ:

Bosonohy-Blajkec Modřice 0:3 (0:1), Vacula 2, Řehoř J.,

AB Střelice-Bosonohy 4:2 (1:1), Machálek 2, Koprajda, Procházka-Výplach, Diviš, ŽK: Herzán, Driml(ABS), Diviš, Mareček, Ševčík(Bo),

Flamengo-AB Střelice 2:7 (1:3), Havelka, Wiacek-Koprajda 4, Machálek, Novotný J., Procházka,

Carpe Diem B-Flamengo 6:9 (3:5), Jeřábek 3, Balhárek, Ličák, Mendel-Perný 4, Pazio 2, Havelka, Klvaňa, Pokorný Mar.,

Carpe Diem B-Lamy B 2:11 (2:5), Jeřábek 2-Šponer 3, Veleba 3, Kocman 2, Hrůza 2, Dostál,

Lamy B-Greens 5:1 (2:0), Sklenář 2, Doubek, Dostál, Hrůza-Zvěřina A., ŽK: Fatrdla(G),

Greens-Rychlé pípy B 6:8 (4:3), Kokeš 4, Smetana, Zvěřina T.-Skřipský T.3 a P., Beníček A.3, Navrátil R., ŽK: Navrátil R., Kania(RP),

Litrpůl-Démoni 11:0 (5:0), Šála 5, Sedláček A.2 a M.2, Jedlička, Skřička,

Rychlé pípy B-Litrpůl 1:8 (0:3), Beníček A.-Jedlička 3, Šála 3, Sedlák, Vřešťál.

Konečná tabulka:

 1. AB Střelice  20 16 0  4   94:40   48

 2. Litrpůl      20 15 1  4  103:45   46

 3. Bl. Modřice  20 13 0  7   59:46   39

 4. ASK          20 12 2  6   64:39   38

 5. Lamy B       20 12 1  7   80:60   37

 6. Flamengo     20 10 1  9   66:58   31

 7. Bosonohy     20  9 2  9   60:58   29

 8. CarpeDiem B  20  8 1 11   73:90   25

 9. Démoni       20  6 0 14   33:59   18

10. Rych.pípy B  20  3 1 16   48:113  10

11. Greens       20  1 1 18   42:114   4

Střelci: Šála (Litrpůl)-25, Perný (Flamengo)-23, Procházka (Střelice)-22.


3.B brněnská třída – 21. a 22.kolo

SRBSKÁ:

HLT club-All In 1:4 (0:3), Šťastný-Hons, Kir, Koliba, Pelikán, ŽK: Hlávka(Hlt),

All In-Řečkovice 3:2 (0:1), Pinčiar, Koliba, Kurek-Geršl, Polůch,

Žab.Vlci C-HLT club 3:6 (3:1), Letzel, Řezáč, Svoboda-František 3, Táborský 2, Šťastný, ŽK: Lange(ŽV),

Řečkovice-Musketeers 2:5 (2:2), Geršl, Polůch-Škerle 2, Škarda, Moravec, Mucherl, ČK: Dvořák, Pokorný S., Kameník(Ř), ŽK: Mucherl(Mu),

Raz Náraz-Žab.Vlci C 3:11 (1:5), Lesenský 2, Knopp-Svoboda 5, Chroust 2, Klečka, Letzel, Jakš, Řezáč,

Mitra C-Raz Náraz 1:6 (0:3), Čech-Lesenský 2, Knopp, Moravec, Hrůza, Šimák,

Kampa B-Mitra C 10:4 (4:2), Jurda 2, Pilarčík 2, Feix 2, Dvořák, Rozlílek, Matuška, Vaněk-Čech, Meitner T., Pořízek, Rusnák, ŽK: Meitner T.(Mi).

Konečná tabulka:

 1. Žab.Vlci C  22 16 1  5  141:56   49

 2. Jopparamu   22 15 3  4  109:46   48

 3. kAPPLe      22 14 4  4  109:62   46

 4. HLT club    22 13 1  8  107:76   40

 5. All In      22 13 0  9   57:56   39

 6. Musketeers  22 11 4  7   54:44   37

 7. Řečkovice   22 11 1 10   80:69   34

 8. Wodowa C    22  8 1 13   72:87   25

 9. Parodia     22  7 3 12   49:80   24

10. Raz Náraz   22  8 0 14   56:89   24

11. Kampa B     22  4 1 17   46:117  13

12. Mitra C     22  2 1 19   43:141   7

Střelci: Lesenský (Raz Náraz)-35, Bečica (Hlt club)-32, František (HLT club)-29.


3.C brněnská třída – 20.kolo

KNESLOVA:

Styl Pub-Atlantis B 3:8 (2:4), Růžička 2, Švanda-Mrňa 2, Kopřivík 2, Valaškovčák 2, Pagáč, Lieskovský,

Pískovna B-Styl Pub 9:1 (5:0), Krištof 4, Döme 2, Döme P., Koky, Kubíček-Švanda,

Jobsko-Hády 2:5 (2:1), Svoboda M.2-Osolsobě 2, Adamík, Surý, Šubrt,

O5 MY-Pískovna B 5:2 (4:1), Buček 2, Žvátora 2, Vrbka-Koky 2,

O5 MY-Jobsko 9:0 (4:0), Křivánek 5, Buček 2, Csizmár, Vrbka,

Hády-Kocovina 1:3 (1:1), Surý-Elis, Jurkovský, Poslušný,

Kocovina-Fauna 7:2 (1:1), Jurkovský 4, Elis, Pařízek R., Poslušný-Dvořák, Svoboda,

Fauna-Minions 4:1 (3:0), Dvořák 2, Krška, Svoboda-Ciběna,

Bianco B-Holásky 7:0 (4:0), Grim 4, Skalický 2, Páral,

Minions-Bianco B 1:5 (0:3), Ciběna-Čecho 2, Grim, Klimek, Skalický.

Konečná tabulka:

 1. O5 MY       20 15 2  3  97:43  47

 2. Bianco B    20 14 0  6  83:45  42

 3. Atlantis B  20 12 4  4  83:44  40

 4. Kocovina    20 13 1  6  68:37  40

 5. Pískovna B  20 12 1  7  77:62  37

 6. Holásky     20  9 5  6  55:49  32

 7. Fauna       20  9 1 10  64:51  28

 8. Hády        20  8 3  9  56:57  27

 9. Minions     20  2 4 14  29:69  10

10. Styl Pub    20  2 2 16  38:123  8

11. Jobsko      20  1 3 16  29:99   6

Střelci: Buček (O5 MY)-25, Vlček (Bianco B) a Adamík (Hády)-17, Jurkovský (Kocovina)-16.