FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 16.6.2018
1.A brněnská třída – 26.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Parmagianni 4:4 (2:1), Šlapák 3, Kubavský-Mísař 2, Valášek 2,
Nasan C-Bianco 1:2 (1:1), Hunkes-Klimek, Vondra, ŽK: Nesvadba(N),
Jehnice B-Orel Řečk.B 6:2 (3:2), Charvát 2, Axman 2, Gábor, Šmerda-Cabejšek, Vlk,
Rychlé pípy-Olymp 1:1 (1:1), Beníček O.-Kunc A.,
Panama B-Gepard 1:1 (0:0), Konečný-Nguyen,
Soccer-Luxury 3:3 (2:0), Novotný Mar.2, Kubát-Horák M.2, Štefáček, ŽK: Horák M., Pokorný(L),
Sokolnice B-Benfika 4:6 (2:3), Sedláček 3, Martynink-Čáp 3, Smetana 2, Knol.
Konečná tabulka:
1. Sokolnice B 26 18 3 5 131:54 57
2. Jehnice B 26 17 3 6 83:49 54
3. Bianco 26 16 5 5 78:45 53
4. Panama B 26 16 5 5 67:44 53
5. Blue Flames 26 15 3 8 86:66 48
6. Benfika 26 12 3 11 81:81 39
7. Parmagianni 26 10 8 8 60:52 38
8. Gepard 26 10 3 13 70:100 33
9. Rych. pípy 26 9 2 15 81:101 29
10. Nasan C 26 7 5 14 69:80 26
11. Olymp 26 7 5 14 62:77 26
12. Soccer 26 7 3 16 73:88 24
13. Orel Řečk.B 26 7 2 17 66:109 23
14. Luxury 26 4 4 18 38:99 16
Střelci: Sedláček (Sokolnice B)-38, Lejska (R.pípy)-32, Kubíček (Sokolnice B)-29.
2.A brněnská třída – 26.kolo
KNESLOVA:
Technika B-Sokol I. 7:2 (3:0), Hudeček 2, Kadlec 2, Indra, Luner, Vysloužil-Man, Přichystal, ŽK: Přichystal, Holeček(So),
Barum B-Excalibur 6:5 (3:3), Tříska 3, Jurka 3-Svánovský 2, Berger Pe., Lorenc, Máchal,
Tropa-Syrovice 6:3 (2:3), Faistl 3, Novotný, Prokop, Teplý-Cechmeistr, Hokl, Minařík, ČK: Minařík(Sy),
Carpe Diem-Partizan 2:11 (0:3), Grünhut, Horník-Cihuňka 6, Horečný 2, Bocko, Tóth R., Vu Khac,
S.B.Brno-Ethanol 1:4 (1:1), Svoboda T.-Trávníček 3, Horňáček,
Tempo-Jiříkovice 0:5 (kont.), oboustranná kont. 0:5, oba soupeři se nedostavili,
Pískovna-Apollo 11:3 (3:2), Vintr 4, Csefay 2, Kubíček 2, Krištof, Hřebíček M., Purket-Sýkora P.2, Pešek.
Konečná tabulka:
1. Pískovna 26 22 3 1 177:63 69
2. Partizan 26 21 1 4 135:41 64
3. Syrovice 26 17 4 5 87:46 55
4. Tropa 26 16 5 5 123:77 53
5. Jiříkovice 26 13 3 10 89:74 42
6. Barum B 26 13 2 11 72:84 41
7. Excalibur 26 11 6 9 98:81 39
8. Technika B 26 12 3 11 101:90 39
9. Sokol I. 26 7 6 13 81:100 27
10. Ethanol 26 8 3 15 69:94 27
11. Tempo 26 7 2 17 71:90 23
12. S.B.Brno 26 6 0 20 63:166 18
13. Carpe Diem 26 4 1 21 48:127 13
14. Apollo 26 4 1 21 58:149 13
Střelci: Kubíček-51, Purket (oba Pískovna)-40, Kodraz (Jiříkovice)-38.
2.B brněnská třída – 26.kolo
SVÁŽNÁ:
Lamy-Dynamo 3:5 (2:2), Sklenář 2, Konečný-Vodička 2, Forman, Ostrý, Patloka,
Bolest-Kobas 2:0 (2:0), Sýkora T., Kohlíček,
Vema Kickers-Lamy 1:2 (0:1), Svatoš-Dufek, Konečný, ŽK: Hanák(L),
STŽ B-Adrenalin 2:3 (1:2), Kuchovský, Slezák-Feigler 2, Sukovatý,
Vema Kickers-Incident 3:3 (1:2), Chamko, Sláma, Svatoš-Kraus 2, Šplíchal,
Madrid B-AVM Metal 9:4 (4:1), Ryšavý 4, Daněk 2, Novotný 2, Nahodil-Stárek 2, Makel, Beneš,
No Name-Besídka 7:6 (3:2), Chaloupka 3, Bělouch 2, Svoboda, Marek-Nesrsta 3, Kuchtík 2, Kuchta,
Gooners-Edesseg 4:5 (4:2), Kostka 2, Kosíř, Votoček-Nováček 3, Halík 2, ŽK: Chocholáč(G).
Konečná tabulka:
1. Dynamo 26 20 4 2 134:52 64
2. STŽ B 26 17 3 6 100:58 54
3. Vema Kick. 26 16 2 8 99:57 50
4. Lamy 26 14 2 10 78:60 44
5. Adrenalin 26 13 4 9 79:62 43
6. Incident 26 13 2 11 90:92 41
7. Madrid B 26 12 4 10 66:66 40
8. AVM Metal 26 12 3 11 93:105 39
9. Edesseg 26 10 5 11 75:60 35
10. Bolest 26 10 4 12 54:68 34
11. Gooners 26 9 3 14 100:96 30
12. No Name 26 7 3 16 73:134 24
13. Kobas 26 5 1 20 58:114 16
14. Besídka 26 3 2 21 41:116 11
Střelci: Janík (Dynamo)-46, Beneš (AVM Metal)-31, Knotek (Incident) a Patloka (Dynamo)-29.
2.C brněnská třída – 28.kolo
SRBSKÁ:
ProBrno-West Žab B 0:5 (kont.), ProBrno se nedostavilo,
Debakl-Antabus 7:5 (3:2), Škoda 4, Meitner 3-Maša 2, Luka, Janištín, Niedermeier, ŽK: Niedermeier(An),
M2 Shoes-San Marino B 1:5 (0:1), Olša-Špicl 2, Marvan 2, Kouřil, ŽK: Marvan, Divácký V.(SM),
San Marino B-XXX 3:0 (3:0), Špicl 2, Kouřil,
M2 Shoes-XXX 5:0 (2:0), Dupal 2, Švácha Jan 2, Mucala,
Hustopeče B-FFT B 3:2 (2:2), Nečas 2, Tomaštík-Vašina, Pokluda, ŽK: Nečas(H), Pokluda, Zouhar R.(FFT),
Agora-R.I.P. B 3:6 (1:4), Krátký 2, Kolmačka-Toman 4, Bartoš ml., Lepka,
Starobrno-Bystrc 2:2 (0:0), Bumba M., Žvanut-Machek L., Podveský.
Konečná tabulka:
1. FFT B 2 8 18 3 7 107:66 57
2. S.Marino B 28 16 4 8 93:64 52
3. Debakl 28 17 1 10 101:78 52
4. Wodowa B 28 16 3 9 92:83 51
5. ProBrno 28 13 6 9 77:62 45
6. Hustopeče B 28 13 6 9 83:78 45
7. Frutti Mare 28 12 3 13 99:79 39
8. M2 Shoes 28 12 3 13 85:87 39
9. Bystrc 28 11 5 12 79:77 38
10. R.I.P. B 28 11 2 15 93:104 35
11. WestŽab B 28 11 1 16 95:107 34
12. Agora 28 9 6 13 74:97 33
13. Starobrno 28 6 10 12 74:95 28
14. Antabus 28 8 4 16 90:115 28
15. XXX 28 7 3 18 63:113 24
Střelci: Daneček (Antabus)-32, Nečas (Hustopeče B) a Máčal (West Žab B) a Toman (R.I.P. B)-30.
2.D brněnská třída – 26.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Jezdci 1:1 (1:0), Sodomka-Točev,
Deportivo-Juniors 6:5 (1:1), Hlaváč 2, Pazdera 2, Steinhauser, Hruška-Hattoň 2, Mustaf, Bílek, Mukic, ŽK: Svoboda(Jn),
Attack-Svážná 5:1 (1:1), Šnédar 2, Šebesta, Liška, Kubínek-Danis,
Sokolnice C-Juve 5:5 (2:2), Luskač, Král L., Melka, Sekanina, Sedláček-Sünderhauf 2, Rus, Vitula V., Šmehlík K.,
Restart-Inter 3:7 (0:4), Honek 3-Hornoch 3, Dvorník 2, Chalabala O., Čáslavský,
Escobar-Poclain 3:5 (2:2), Koplík, Prokeš, Knapp-Zavrtal 2, Švanda, Sádecký, Šikula M.,
U Boba B-Eliška B 2:5 (2:2), Kučera, Thomas-Minařík, Kalvoda, Okleštěk, Pivko M., Sycha.
1. Stones B 25 19 4 2 94:40 61
2. Inter 25 15 6 4 94:58 51
3. Deportivo 25 16 3 6 120:87 51
4. Eliška B 25 15 3 7 99:77 48
5. Sokolnice C 25 14 4 7 119:67 46
6. Attack 25 15 1 9 107:65 46
7. Jezdci 25 11 5 9 87:84 38
8. Juve 25 11 2 12 103:133 35
9. Svážná 25 9 5 11 88:89 32
10. Restart 25 5 3 17 80:118 18
11. Escobar 25 6 0 19 57:95 18
12. U Boba B 25 5 0 20 58:115 15
13. Poclain 25 5 0 20 66:141 15
14. Juniors 13 4 2 7 64:67 14
Střelci: Hlaváč (Deportivo)-51, Sunderhauf (Juve)-39, Minařík (Eliška)-38.