Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
16.12.2018
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE BRNĚNSKÝ POHÁR TŘEMI ZÁPASY 4.KOLA
Do brněnské poháru 2018/19 se letos přihlásilo 33 klubů z brněnských soutěží a 5 klubů z 2.ligy, KP a divize JM (Žab.Vlci, STŽ, Nasan a ASM, Sokolnice). Prvoligový Helas Brno dle Propozic poháru FAČR automaticky hraje až krajské kolo. Předkolo a 1. a 2.kolo se odehraje v sobotu a v neděli 24. a 25.listopadu a v sobotu 1.prosince v nafukovací hale na Rybnické. Další 3.kolo se uskuteční v neděli 9.prosince 2018 v nafukovací hale na Rybnické. Jakékoliv dotazy a informace k Brněnskému poháru podá p. Zdeněk Polák, tel.: 777652077. V letošním předkole Poháru může startovat i ...
O VÍKENDU POKRAČUJE BRNĚNSKÝ POHÁR TŘEMI ZÁPASY 4.KOLA

Krátké zprávy aktuálně

12.12.2018 - KAM NA FUTSAL - Pátek 14.12.: OP R.I.P.-Hauskrecht (18:30 Bohunice), Sobota 15.12.: 1.A (9-15:30 Rybnická). Neděle 16.12.: 1.B (9-15:30 Rybnická).

07.11.2018 - Student z Ukrajiny, 24 let, studující na FASTu ve VUT hledá tým Okresního přeboru Brno, kde by mohl nastoupit. Hral futsal na mistrovství Kyjeva za svou univerzitu. Po zlomenině chodidla,začiná trénovat a hledá nějaky tým, který potřebuje hráče? Tel.: 7776 267 862 Váňa

02.11.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá jakehokoliv soupeře na přátelský zápas v pátek 9.11.2018 od 19:00-20:30 na Rybnické. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Blackburn".

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 16.6.2018

1.A brněnská třída – 26.kolo

RYBNICKÁ:

Blue Flames-Parmagianni 4:4 (2:1), Šlapák 3, Kubavský-Mísař 2, Valášek 2,

Nasan C-Bianco 1:2 (1:1), Hunkes-Klimek, Vondra, ŽK: Nesvadba(N),

Jehnice B-Orel Řečk.B 6:2 (3:2), Charvát 2, Axman 2, Gábor, Šmerda-Cabejšek, Vlk,

Rychlé pípy-Olymp 1:1 (1:1), Beníček O.-Kunc A.,

Panama B-Gepard 1:1 (0:0), Konečný-Nguyen,

Soccer-Luxury 3:3 (2:0), Novotný Mar.2, Kubát-Horák M.2, Štefáček, ŽK: Horák M., Pokorný(L),

Sokolnice B-Benfika 4:6 (2:3), Sedláček 3, Martynink-Čáp 3, Smetana 2, Knol.

Konečná tabulka:

 1. Sokolnice B  26 18 3  5  131:54   57

 2. Jehnice B    26 17 3  6   83:49   54

 3. Bianco       26 16 5  5   78:45   53

 4. Panama B     26 16 5  5   67:44   53

 5. Blue Flames  26 15 3  8   86:66   48

 6. Benfika      26 12 3 11   81:81   39

 7. Parmagianni  26 10 8  8   60:52   38

 8. Gepard       26 10 3 13   70:100  33

 9. Rych. pípy   26  9 2 15   81:101  29

10. Nasan C      26  7 5 14   69:80   26

11. Olymp        26  7 5 14   62:77   26

12. Soccer       26  7 3 16   73:88   24

13. Orel Řečk.B  26  7 2 17   66:109  23

14. Luxury       26  4 4 18   38:99   16

Střelci: Sedláček (Sokolnice B)-38, Lejska (R.pípy)-32, Kubíček (Sokolnice B)-29.


2.A brněnská třída – 26.kolo

KNESLOVA:

Technika B-Sokol I. 7:2 (3:0), Hudeček 2, Kadlec 2, Indra, Luner, Vysloužil-Man, Přichystal, ŽK: Přichystal, Holeček(So),

Barum B-Excalibur 6:5 (3:3), Tříska 3, Jurka 3-Svánovský 2, Berger Pe., Lorenc, Máchal,

Tropa-Syrovice 6:3 (2:3), Faistl 3, Novotný, Prokop, Teplý-Cechmeistr, Hokl, Minařík, ČK: Minařík(Sy),

Carpe Diem-Partizan 2:11 (0:3), Grünhut, Horník-Cihuňka 6, Horečný 2, Bocko, Tóth R., Vu Khac,

S.B.Brno-Ethanol 1:4 (1:1), Svoboda T.-Trávníček 3, Horňáček,

Tempo-Jiříkovice 0:5 (kont.), oboustranná kont. 0:5, oba soupeři se nedostavili,

Pískovna-Apollo 11:3 (3:2), Vintr 4, Csefay 2, Kubíček 2, Krištof, Hřebíček M., Purket-Sýkora P.2, Pešek.

Konečná tabulka:

 1. Pískovna    26 22 3  1  177:63   69

 2. Partizan    26 21 1  4  135:41   64

 3. Syrovice    26 17 4  5   87:46   55

 4. Tropa       26 16 5  5  123:77   53

 5. Jiříkovice  26 13 3 10   89:74   42

 6. Barum B     26 13 2 11   72:84   41

 7. Excalibur   26 11 6  9   98:81   39

 8. Technika B  26 12 3 11   101:90  39

 9. Sokol I.    26  7 6 13   81:100  27

10. Ethanol     26  8 3 15   69:94   27

11. Tempo       26  7 2 17   71:90   23

12. S.B.Brno    26  6 0 20   63:166  18

13. Carpe Diem  26  4 1 21   48:127  13

14. Apollo      26  4 1 21   58:149  13

Střelci: Kubíček-51, Purket (oba Pískovna)-40, Kodraz (Jiříkovice)-38.


2.B brněnská třída – 26.kolo

SVÁŽNÁ:

Lamy-Dynamo 3:5 (2:2), Sklenář 2, Konečný-Vodička 2, Forman, Ostrý, Patloka,

Bolest-Kobas 2:0 (2:0), Sýkora T., Kohlíček,

Vema Kickers-Lamy 1:2 (0:1), Svatoš-Dufek, Konečný, ŽK: Hanák(L),

STŽ B-Adrenalin 2:3 (1:2), Kuchovský, Slezák-Feigler 2, Sukovatý,

Vema Kickers-Incident 3:3 (1:2), Chamko, Sláma, Svatoš-Kraus 2, Šplíchal,

Madrid B-AVM Metal 9:4 (4:1), Ryšavý 4, Daněk 2, Novotný 2, Nahodil-Stárek 2, Makel, Beneš,

No Name-Besídka 7:6 (3:2), Chaloupka 3, Bělouch 2, Svoboda, Marek-Nesrsta 3, Kuchtík 2, Kuchta,

Gooners-Edesseg 4:5 (4:2), Kostka 2, Kosíř, Votoček-Nováček 3, Halík 2, ŽK: Chocholáč(G).

Konečná tabulka:

 1. Dynamo     26 20 4  2  134:52   64

 2. STŽ B      26 17 3  6  100:58   54

 3. Vema Kick. 26 16 2  8   99:57   50

 4. Lamy       26 14 2 10   78:60   44

 5. Adrenalin  26 13 4  9   79:62   43

 6. Incident   26 13 2 11   90:92   41

 7. Madrid B   26 12 4 10   66:66   40

 8. AVM Metal  26 12 3 11   93:105  39

 9. Edesseg    26 10 5 11   75:60   35

10. Bolest     26 10 4 12   54:68   34

11. Gooners    26  9 3 14  100:96   30

12. No Name    26  7 3 16   73:134  24

13. Kobas      26  5 1 20   58:114  16

14. Besídka    26  3 2 21   41:116  11

Střelci: Janík (Dynamo)-46, Beneš (AVM Metal)-31, Knotek (Incident) a Patloka (Dynamo)-29.


2.C brněnská třída – 28.kolo

SRBSKÁ: 

ProBrno-West Žab B 0:5 (kont.), ProBrno se nedostavilo,

Debakl-Antabus 7:5 (3:2), Škoda 4, Meitner 3-Maša 2, Luka, Janištín, Niedermeier, ŽK: Niedermeier(An),

M2 Shoes-San Marino B 1:5 (0:1), Olša-Špicl 2, Marvan 2, Kouřil, ŽK: Marvan, Divácký V.(SM),

San Marino B-XXX 3:0 (3:0), Špicl 2, Kouřil,

M2 Shoes-XXX 5:0 (2:0), Dupal 2, Švácha Jan 2, Mucala,

Hustopeče B-FFT B 3:2 (2:2), Nečas 2, Tomaštík-Vašina, Pokluda, ŽK: Nečas(H), Pokluda, Zouhar R.(FFT),

Agora-R.I.P. B 3:6 (1:4), Krátký 2, Kolmačka-Toman 4, Bartoš ml., Lepka,

Starobrno-Bystrc 2:2 (0:0), Bumba M., Žvanut-Machek L., Podveský.

Konečná tabulka:

 1. FFT B       2 8 18  3  7  107:66   57

 2. S.Marino B   28 16  4  8   93:64   52

 3. Debakl       28 17  1 10  101:78   52

 4. Wodowa B     28 16  3  9   92:83   51

 5. ProBrno      28 13  6  9   77:62   45

 6. Hustopeče B  28 13  6  9   83:78   45

 7. Frutti Mare  28 12  3 13   99:79   39

 8. M2 Shoes     28 12  3 13   85:87   39

 9. Bystrc       28 11  5 12   79:77   38

10. R.I.P. B     28 11  2 15   93:104  35

11. WestŽab B    28 11  1 16   95:107  34

12. Agora        28  9  6 13   74:97   33

13. Starobrno    28  6 10 12   74:95   28

14. Antabus      28  8  4 16   90:115  28

15. XXX          28  7  3 18   63:113  24

Střelci: Daneček (Antabus)-32, Nečas (Hustopeče B) a Máčal (West Žab B) a Toman (R.I.P. B)-30.


2.D brněnská třída – 26.kolo

KAMÍNKY:

Stones B-Jezdci 1:1 (1:0), Sodomka-Točev,

Deportivo-Juniors 6:5 (1:1), Hlaváč 2, Pazdera 2, Steinhauser, Hruška-Hattoň 2, Mustaf, Bílek, Mukic, ŽK: Svoboda(Jn),

Attack-Svážná 5:1 (1:1), Šnédar 2, Šebesta, Liška, Kubínek-Danis,

Sokolnice C-Juve 5:5 (2:2), Luskač, Král L., Melka, Sekanina, Sedláček-Sünderhauf 2, Rus, Vitula V., Šmehlík K.,

Restart-Inter 3:7 (0:4), Honek 3-Hornoch 3, Dvorník 2, Chalabala O., Čáslavský,

Escobar-Poclain 3:5 (2:2), Koplík, Prokeš, Knapp-Zavrtal 2, Švanda, Sádecký, Šikula M.,

U Boba B-Eliška B 2:5 (2:2), Kučera, Thomas-Minařík, Kalvoda, Okleštěk, Pivko M., Sycha.

 1. Stones B     25 19 4  2   94:40   61

 2. Inter        25 15 6  4   94:58   51

 3. Deportivo    25 16 3  6  120:87   51

 4. Eliška B     25 15 3  7   99:77   48

 5. Sokolnice C  25 14 4  7  119:67   46

 6. Attack       25 15 1  9  107:65   46

 7. Jezdci       25 11 5  9   87:84   38

 8. Juve         25 11 2 12  103:133  35

 9. Svážná       25  9 5 11   88:89   32

10. Restart      25  5 3 17   80:118  18

11. Escobar      25  6 0 19   57:95   18

12. U Boba B     25  5 0 20   58:115  15

13. Poclain      25  5 0 20   66:141  15

14. Juniors      13  4 2  7   64:67   14

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-51, Sunderhauf (Juve)-39, Minařík (Eliška)-38.