DO 14.9.2018 UHRADILY VŠECHNY KLUBY STARTOVNÉ!!!
(Disciplinární komise OkKF Brno udělila pokutu 200 korun)
OP: U Boba,
1.tř. Parmagianni, Hombres B, Socer, Olymp, FFT B, Luxury, Schalke, Celtic, Onyx, Across,
2.tř.: Ethanol, Syrovice, Pískovna, Deprotivo, Frutti Mare, Agora,Attack, Escobar, Gooners, Vema Kickers, Carpe Diem, Technika,
3.tř.: Blajkec, Popůvky, Deportivo B, Holásky, U Boba B, Parodia, Kocovina, Nedámeto
NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2018/19
(modře vyznačení odevzdali přihlášku a uhradili startovné)
EMOTION Okresní přebor: soboty - Maloměřice
Atlantis Hauskrecht Eliška Stones
Napoleon R.I.P. Wodowa SK Líšeň
U Boba Chl. pozůstalí Moravany West Žab
1.A PENALTY brněnská třída: soboty - Rybnická
Parmagianni Bl. Flames Partizán Rangers
Panama B Soccer Bianco Tropa
Benfika Olymp Luxury Repromeda B
Hombres B FFT B Sokolnice B
1.B PENALTY brněnská třída: neděle - Rybnická
Schalke Celtic Gepard Inter
Tropicana Onyx Across Nasan B
Kampa Gloria Barum Žab.Vlci B
Rychlé pípy Debakl Madrid
2.A brněnská třída: soboty - Jundrov a Kneslova
Dynamo Technika B Syrovice Apollo
AB Střelice Jopparamu Lamy STŽ B
S.B.Weiss Ethanol Jiříkovice Pískovna
Madrid B Edesseg AVM Metal Kobas
2.B brněnská třída: neděle - Srbská a Řečkovice
R.I.P. B Deportivo RazNáraz Agora
West Žab B Frutti di Mare Wodowa B Bystrc
ProBrno M2 Shoes Orel Řečkovice Starobrno
Bolest Antabus ASM D XXX
2.C brněnská třída: neděle - Kamínky a Svážná
Stones B Jezdci Bianco B Eliška B
Attack Escobar Nasan C Atlantis B
Poclain Restart Svážná AC Brno
Citizens Gooners Excalibur Carpe Diem
3.A brněnská třída: soboty a neděle – Rybnická
Blajkec Modřice Litrpůl Sokol Popůvky Franklin
Bosonohy Lamy B Carpe Diem B Fauna
Jopparamu B Pitkin Deportivo B Holásky
3.B brněnská třída: soboty - Srbská
kAPPLe HLT club U Boba B Parodia
Wodowa C All in Jobsko Minions
Žab. Vlci C Vema Kickers Hády Kocovina
3.C brněnská třída: soboty - Řečkovice
Bafancova 11 ASK Orel Řečk. B Besídka
Gladiators C O5 MY Raz Náraz B Flamengo
Mejdan Juventus Kampa B Blackburn