Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
23.01.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoVALNÁ HROMADA B.A.F. SE KONÁ TENTO ČTVRTEK 24.LEDNA 2019
Určeno členům Brněnské asociace futsalu Ve čtvrtek 24. ledna 2019 se od 17.00 hodin koná v sále Brněnské asociace futsalu, restaurace Okruh v Brně – Novém Lískovci na Rybnické 75 (vstup restaurací Okruh PUB) VALNÁ  HROMADA  Brněnské asociace futsalu Na této Valné hromadě se budou projednávat tyto body: 1. Zahájení VH - úvod a presence 2. Schválení navrženého programu 3. Zpráva o stavu Brněnské asociace futsalu za uplynulé období - Historie (majetek, rekonstrukce, úvěr, dotace, náklady soutěže a areál) - Součanost (stav ...
VALNÁ HROMADA B.A.F. SE KONÁ TENTO ČTVRTEK 24.LEDNA 2019

Krátké zprávy aktuálně

17.01.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 26.1.: Penalty Open (10:45-16:00, sk. A+B), Br.pohár (18:00-19:30). Neděle 27.1.: Penalty Open (10:45-16:00, sk. C+D). Vše v nafukovací hale na Rybnické.

02.11.2018 - Tým Old Blackburn (3.tř.) hledá jakehokoliv soupeře na páteční tréninky na Rybnické od 19:00-20:30. Info tel: 732131557 Libor Hájek. P.S. "nájem hřiště platí Blackburn".

08.08.2018 - Futsalový tým Apollo Brno (2.A třída) hledá dva hráče do pole. Kontakt Petr Konicar 732745068, případně mail konicarpetr@gmail.com.

12.07.2018 - Technika Brno hledá hráče k doplnění A (kraj) i B týmu (2 třída). Eventuálně tým ke sloučení (přechod do Techniky). Kontakt Zdeněk Vysloužil (608366315, vyslouzil@lac.cz).

04.07.2018 - Tým Gepard (1.třída) hledá nové tváře do hry a i k následnému posezení. Info: 737 943 790.

další krátké zprávy

KONTROLUJTE SI ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ V LEVÉ LIŠTĚ!!!

Předběžné rozlosování EMOTION Okresní přebor - Podzim  2018/19

1. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
SO 15.9.  09:00  Napoleon - R.I.P.
SO 15.9.  10:00  Eliška - West Žab
SO 15.9.  11:00  Chlup.pozůstalí - Stones
SO 15.9.  12:00  Atlantis - Wodowa
SO 15.9.  13:00  U Boba - Chlup.pozůstalí

2. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
NE 23.9.  09:00  Wodowa - R.I.P.
NE 23.9.  10:00  Stones - Moravany
NE 23.9.  11:00  Moravany - SK Líšeň
NE 23.9.  12:00  Atlantis - Eliška
NE 23.9.  13:00  SK Líšeň - Napoleon

3. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
SO 29.9.  09:00  Eliška - Wodowa
SO 29.9.  10:00  Stones - R.I.P.
SO 29.9.  11:00  Napoleon - Stones
SO 29.9.  12:00  Chlup.pozůstalí - West Žab
SO 29.9.  13:00  R.I.P. - SK Líšeň

4. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 5.10.  19:45  Eliška - Hauskrecht  (BOHUNICE)
NE 14.10.  09:00  Moravany - U Boba
NE 14.10.  10:00  U Boba - Napoleon
NE 14.10.  11:00  West Žab - Moravany
NE 14.10.  12:00  Wodowa - SK Líšeň
NE 14.10.  13:00  Atlantis - Chlup.pozůstalí

5. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 19.10.  19:45  Hauskrecht - Wodowa  (BOHUNICE)
NE 21.10.  09:00  Moravany - Atlantis
NE 21.10.  10:00  R.I.P. - U Boba
NE 21.10.  11:00  Napoleon - West Žab
NE 21.10.  12:00  Eliška - Moravany
NE 21.10.  13:00  SK Líšeň - Stones 

6. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
SO 27.10.  09:00  Wodowa - Stones
SO 27.10.  10:00  Stones - U Boba
SO 27.10.  11:00  West Žab - R.I.P.
SO 27.10.  12:00  U Boba - SK Líšeň
SO 27.10.  13:00  Atlantis - Napoleon
SO 27.10.  14:00  Chlup.pozůstalí - Eliška

7. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
NE 4.11.  09:00  R.I.P. - Atlantis
NE 4.11.  10:00  Napoleon - Eliška
NE 4.11.  11:00  Chlup.pozůstalí - Wodowa
NE 4.11.  12:00  SK Líšeň - West Žab

8. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 16.11.  19:45  Hauskrecht - Napoleon  (BOHUNICE)
NE 18.11.  09:00  Wodowa - U Boba
NE 18.11.  10:00  Eliška - R.I.P.
NE 18.11.  11:00  Moravany - Wodowa
NE 18.11.  12:00  Chlup.pozůstalí - Moravany
NE 18.11.  13:00  Atlantis - SK Líšeň

9. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 23.11.  19:00  Hauskrecht - U Boba  (VODOVA)
PÁ 23.11.  20:00  West Žab - Hauskrecht  (VODOVA)

SO 24.11.  09:00  Napoleon - Chlup.pozůstalí
SO 24.11.  10:00  Stones - Atlantis
SO 24.11.  11:00  West Žab - Stones
SO 24.11.  12:00  U Boba - West Žab
SO 24.11.  13:00  SK Líšeň - Eliška

10. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 30.11.  19:00  Moravany - Hauskrecht  (VODOVA)
PÁ 30.11.  20:00  Hauskrecht - SK Líšeň  (VODOVA)

NE 2.12.  09:00  Wodowa - West Žab
NE 2.12.  10:00  Atlantis - U Boba
NE 2.12.  11:00  Chlup.pozůstalí - R.I.P.
NE 2.12.  12:00  R.I.P. - Moravany
NE 2.12.  13:00  Moravany - Napoleon

11. KOLO - HALA MALOMĚŘICE
PÁ 7.12.  19:45  Stones - Hauskrecht  (BOHUNICE)
SO 8.12.  09:00  Napoleon - Wodowa
SO 8.12.  10:00  Eliška - Stones
SO 8.12.  11:00  U Boba - Eliška
SO 8.12.  12:00  West Žab - Atlantis
SO 8.12.  13:00  SK Líšeň - Chlup.pozůstalí
PÁ 14.12.  19:45  R.I.P. - Hauskrecht  (BOHUNICE)
PÁ 21.12.  19:00  Hauskrecht - Atlantis  (VODOVA)

PÁ 21.12.  20:00  Hauskrecht - Chlup.pozůstalí  (VODOVA)


Předběžné rozlosování 1.A  PENALTY TŘÍDA - Podzim  2018/19

1.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

8.9.  09:00  Blue Flames - Bianco 

8.9.  09:50  Blue Flames - Soccer 

8.9.  10:40  Parmagianni - Bianco 

8.9.  11:30  Parmagianni - Soccer 

8.9.  12:20  Partizan - FFT Vinohrady 

8.9.  13:10  Olymp - FFT Vinohrady 

8.9.  14:00  Partizan - Hombres 

8.9.  14:50  Olymp - Hombres 

2.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

15.9.  09:00  Panama B - Luxury 

15.9.  09:50  Rangers - Luxury 

15.9.  10:40  Panama B - Tropa 

15.9.  11:30  Rangers - Tropa 

15.9.  12:20  Repromeda B - Sokolnice B 

15.9.  13:10  Repromeda B - Benfika 

15.9.  14:00  Benfika - Sokolnice B

3.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

22.9.  09:00  Blue Flames - Olymp 

22.9.  09:50  Blue Flames - Partizan 

22.9.  10:40  Parmagianni - Olymp 

22.9.  11:30  Parmagianni - Partizan 

22.9.  12:20  Soccer - Hombres 

22.9.  13:10  Bianco - Hombres 

22.9.  14:00  Soccer - FFT Vinohrady 

22.9.  14:50  Bianco - FFT Vinohrady 

4.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

29.9.  09:00  Rangers - Benfika 

29.9.  09:50  Rangers - Sokolnice B 

29.9.  10:40  Panama B - Benfika 

29.9.  11:30  Panama B - Sokolnice B 

29.9.  12:20  Repromeda B - Tropa 

29.9.  13:10  Repromeda B - Luxury 

29.9.  14:00  Luxury - Tropa 

5.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

6.10.  09:00  Blue Flames - Hombres 

6.10.  09:50  Blue Flames - FFT Vinohrady 

6.10.  10:40  Parmagianni - Hombres 

6.10.  11:30  Parmagianni - FFT Vinohrady 

6.10.  12:20  Bianco - Partizan 

6.10.  13:10  Soccer - Partizan 

6.10.  14:00  Bianco - Olymp 

6.10.  14:50  Soccer - Olymp 

6.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

13.10.  09:00  Luxury - Benfika 

13.10.  09:50  Luxury - Sokolnice B 

13.10.  10:40  Tropa - Benfika 

13.10.  11:30  Tropa - Sokolnice B 

13.10.  12:20  Repromeda B - Panama B 

13.10.  13:10  Repromeda B - Rangers 

13.10.  14:00  Rangers - Panama B 

7.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

27.10.  09:00  Blue Flames - Rangers 

27.10.  09:50  Blue Flames - Panama B 

27.10.  10:40  Parmagianni - Rangers 

27.10.  11:30  Parmagianni - Panama B 

27.10.  12:20  Olymp - Tropa 

27.10.  13:10  Partizan - Tropa 

27.10.  14:00  Olymp - Luxury 

27.10.  14:50  Partizan - Luxury 

8.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

3.11.     09:00  Hombres - Benfika 

3.11.     09:50  Hombres - Sokolnice B 

3.11.     10:40  FFT Vinohrady - Benfika 

3.11.     11:30  FFT Vinohrady - Sokolnice B 

3.11.     12:20  Repromeda B - Bianco 

3.11.     13:10  Repromeda B - Soccer 

3.11.     14:00  Bianco - Soccer 

9.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

10.11.   09:00  Blue Flames - Luxury 

10.11.   11:30  Parmagianni - Tropa 

10.11.   09:50  Blue Flames - Tropa 

10.11.   10:40  Parmagianni - Luxury 

10.11.   12:20  Bianco - Benfika   

10.11.   13:10  Bianco - Sokolnice B 

10.11.   14:00  Soccer - Benfika 

10.11.   14:50  Soccer - Sokolnice B 

10.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

17.11.  09:00  Rangers - Partizan 

17.11.  09:50  Rangers - Olymp 

17.11.  10:40  Panama B - Partizan 

17.11.  11:30  Panama B - Olymp 

17.11.  12:20  Repromeda B - FFT Vinohrady 

17.11.  13:10  Repromeda B - Hombres 

17.11.  14:00  FFT Vinohrady - Hombres 

11.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

24.11.  09:00  Blue Flames - Benfika 

24.11.  09:50  Blue Flames - Sokolnice B 

24.11.  10:40  Parmagianni - Benfika 

24.11.  11:30  Parmagianni - Sokolnice B 

24.11.  12:20  Hombres - Tropa 

24.11.  13:10  FFT Vinohrady - Tropa 

24.11.  14:00  Hombres - Luxury 

24.11.  14:50  FFT Vinohrady - Luxury 

12.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

1.12.  09:00  Soccer - Panama B 

1.12.  09:50  Bianco - Panama B 

1.12.  10:40  Soccer - Rangers 

1.12.  11:30  Bianco - Rangers 

1.12.  12:20  Repromeda B - Olymp 

1.12.  13:10  Repromeda B - Partizan 

1.12.  14:00  Partizan - Olymp 

13.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

8.12.  09:00  Parmagianni - Blue Flames 

8.12.  09:50  Blue Flames - Repromeda B 

8.12.  10:40  Parmagianni - Repromeda B 

8.12.  11:30  Bianco - Luxury 

8.12.  12:20  Soccer - Luxury 

8.12.  13:10  Bianco - Tropa 

8.12.  14:00  Soccer - Tropa 

14.  KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ

15.12. 09:00  Rangers - Hombres 

15.12. 09:50  Panama B - Hombres 

15.12. 10:40  Rangers - FFT Vinohrady 

15.12. 11:30  Panama B - FFT Vinohrady 

15.12. 12:20  Partizan - Benfika 

15.12. 13:10  Partizan - Sokolnice B 

15.12. 14:00  Olymp - Benfika 

15.12. 14:50  Olymp - Sokolnice B 


Předběžné rozlosování 1.B PENALTY třída - Podzim  2018/19

1. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

9.9.  09:00  Madrid - Across

9.9.  09:50  Madrid - Schalke

9.9.  10:40  Debakl - Across

9.9.  11:30  Debakl - Schalke

9.9.  12:20  Barum - Celtic

9.9.  13:10  Gepard - Celtic

9.9.  14:00  Barum - Inter

9.9.  14:50  Gepard - Inter

2. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

16.9.  09:00  Žab.Vlci B - Kampa

16.9.  09:50  Tropicana - Kampa

16.9.  10:40  Žab.Vlci B - Onyx

16.9.  11:30  Tropicana - Onyx

16.9.  12:20  Nasan B - Gloria

16.9.  13:10  Nasan B - Rychlé pípy

16.9.  14:00  Rychlé pípy - Gloria

3. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

23.9.  09:00  Madrid - Tropicana

23.9.  09:50  Madrid - Žab.Vlci B

23.9.  10:40  Debakl - Tropicana

23.9.  11:30  Debakl - Žab.Vlci B

23.9.  12:20  Schalke - Onyx

23.9.  13:10  Across - Onyx

23.9.  14:00  Schalke - Kampa

23.9.  14:50  Across - Kampa

4. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

30.9.  09:00  Gepard - Rychlé pípy

30.9.  09:50  Gepard - Gloria

30.9.  10:40  Barum - Rychlé pípy

30.9.  11:30  Barum - Gloria

30.9.  12:20  Nasan B - Inter

30.9.  13:10  Nasan B - Celtic

30.9.  14:00  Celtic - Inter

5. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

7.10.  09:00  Madrid - Onyx

7.10.  09:50  Madrid - Kampa

7.10.  10:40  Debakl - Onyx

7.10.  11:30  Debakl - Kampa

7.10.  12:20  Across - Žab.Vlci B

7.10.  13:10  Schalke - Žab.Vlci B

7.10.  14:00  Across - Tropicana

7.10.  14:50  Schalke - Tropicana

6. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

14.10.  09:00  Celtic - Rychlé pípy

14.10.  09:50  Celtic - Gloria

14.10.  10:40  Inter - Rychlé pípy

14.10.  11:30  Inter - Gloria

14.10.  12:20  Nasan B - Barum

14.10.  13:10  Nasan B - Gepard

14.10.  14:00  Gepard - Barum

7. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

21.10.  09:00  Madrid - Gepard

21.10.  09:50  Madrid - Barum

21.10.  10:40  Debakl - Gepard

21.10.  11:30  Debakl - Barum

21.10.  12:20  Tropicana - Inter

21.10.  13:10  Žab.Vlci B - Inter

21.10.  14:00  Tropicana - Celtic

21.10.  14:50  Žab.Vlci B - Celtic

8. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

4.11.  09:00  Onyx - Rychlé pípy

4.11.  09:50  Onyx - Gloria

4.11.  10:40  Kampa - Rychlé pípy

4.11.  11:30  Kampa - Gloria

4.11.  12:20  Nasan B - Across

4.11.  13:10  Nasan B - Schalke

4.11.  14:00  Across - Schalke

9. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

11.11.  09:00  Madrid - Celtic

11.11.  09:50  Madrid - Inter

11.11.  10:40  Debakl - Celtic

11.11.  11:30  Debakl - Inter

11.11.  12:20  Across - Rychlé pípy

11.11.  13:10  Across - Gloria

11.11.  14:00  Schalke - Rychlé pípy

11.11.  14:50  Schalke - Gloria

10. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

18.11.  09:00  Gepard - Žab.Vlci B

18.11.  09:50  Gepard - Tropicana

18.11.  10:40  Barum - Žab.Vlci B

18.11.  11:30  Barum - Tropicana

18.11.  12:20  Nasan B - Kampa

18.11.  13:10  Nasan B - Onyx

18.11.  14:00  Kampa - Onyx

11. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

25.11.  09:00  Madrid - Rychlé pípy

25.11.  09:50  Madrid - Gloria

25.11.  10:40  Debakl - Rychlé pípy

25.11.  11:30  Debakl - Gloria

25.11.  12:20  Onyx - Inter

25.11.  13:10  Kampa - Inter

25.11.  14:00  Onyx - Celtic

25.11.  14:50  Kampa - Celtic

12. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

2.12.  09:00  Schalke - Barum

2.12.  09:50  Across - Barum

2.12.  10:40  Schalke - Gepard

2.12.  11:30  Across - Gepard

2.12.  12:20  Nasan B - Tropicana

2.12.  13:10  Nasan B - Žab.Vlci B

2.12.  14:00  Žab.Vlci B - Tropicana

13. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

9.12.  09:00  Across - Celtic

9.12.  09:50  Schalke - Celtic

9.12.  10:40  Across - Inter

9.12.  11:30  Schalke - Inter

9.12.  12:20  Madrid - Nasan B

9.12.  13:10  Debakl - Nasan B

9.12.  14:00  Debakl - Madrid

14. KOLO - HŘIŠTĚ  RYBNICKÁ 

16.12.  09:00  Gepard - Onyx

16.12.  09:50  Barum - Onyx

16.12.  10:40  Gepard - Kampa

16.12.  11:30  Barum - Kampa

16.12.  12:20  Žab.Vlci B - Rychlé pípy

16.12.  13:10  Žab.Vlci B - Gloria

16.12.  14:00  Tropicana - Rychlé pípy

16.12.  14:50  Tropicana - Gloria