Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
19.10.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V pátek 18.října pokračuje dvěma zápasy 5.kolo Okresního přeboru v hale v Bohunicích (Hauskrecht-Eliška a Nasan-Atlantis). V sobotu 19.října  pokračuje 5.kolem Okresní přebor v hale v Maloměřicích, 7.kolem 1.A třída na Rybnické a 11. a 12.kolem 2.A třída v Jundrově a na Kneslové. Dohrává se také 3.kolo 2.B třídy na KAMÍNKÁCH! V neděli 20.října se odehraje 7.kolo 1.B třídy na Rybnické a dále 9. a 10.kolo 2.C třídy na Srbské a v Řečkovicích a také 11. a 12.kolo 2.D třídy na Kamínkách a ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Bkackburn.

14.10.2019 - KAM NA FUTSAL - Pátek 18.10.: 19:30-21:30 OP (Bohun.). Sobota 19.10.: OP (Malom.), 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.+Jundr. -10:40), 2.B (Kamín.-dohr.). Neděle 20.10.: 1.B (Rybn.), 2.C (Řečk.+Srb.), 2.D (Sváž.+Kamín.).

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.10.2018 - 2.část

2.B brněnská třída – 9. a 10.kolo

KNESLOVA:

Orel Řečkovice-XXX 5:3 (4:1), Smolinský 2, Dostál, Strnad, Vlk-Kříž 2, Císař, ŽK: Paseka(XXX),

Orel Řečkovice-Deportivo 4:1 (1:1), Kugler 2, Dostál, Strnad-Hlaváč,

R.I.P. B-XXX 4:1 (1:1), Bartoš, Lepka, Knotek, Krejčí-Paseka, ŽK: Moravec(XXX),

R.I.P. B-Deportivo 4:3 (3:1), Krejčí 3, Barvíř-Hlaváč, Pazdera, Špic, ŽK: Krempaský, Tóth(D),

Agora-M2 Shoes 5:5 (4:3), Krátký 2, Hloušek R., Kolmačka, Ján-Klouda P.2, Jetelina, Švácha Jan, Švácha st.,

Bolest-M2 Shoes 1:3 (0:1), Pfeiffer-Čermák, Švácha Jan, Švácha ml.,

Agora-RazNáraz 2:6 (1:2), Kolmačka, Póč-Lesenský 4, Kališ, Klusáček,

Bolest-RazNáraz 2:0 (1:0), Sýkora T., Ficek.

SRBSKÁ:

West Žab B-ASM D 0:4 (0:1), Midrla M.2, Tylč, Halas J., ČK: Andrle(WŽ),

West Žab B-Antabus 1:9 (1:4), Domgjoni-David 3, Daněček 2, Uhlíř 2, Knapek, Niedermeir, ŽK: Samlík, Koláček(WŽ), Furle(An),

ProBrno-ASM D 3:4 (0:2), Vévoda 2, Vlček-Špicl 2, Kouřil, Divácký V., ŽK: Tylč(ASM),

ProBrno-Antabus 2:7 (1:2), Vévoda 2-David 2, Daněček 2, Knapek, Petráš, Uhlíř,

Bystrc-Frutti di Mare 0:2 (0:0), Fousek, Tachtadzis N.,

Starobrno-Frutti di Mare 0:4 (0:1), Fousek 2, Tachtadzis J., Hlaváč, ŽK: Navrátil, Ondra(St),

Bystrc-Wodowa B 2:1 (0:0), Machek L.2-Cífka, ŽK: Hajdin(By), Cífka, Strašil(W),

Starobrno-Wodowa B 1:7 (0:3), Ondra-Cífka 3, Smejkal 3, Seitler.

 1. Frutti Mare  10  8 1 1  39:22  25

 2. Antabus      10  7 1 2  49:21  22

 3. Deportivo    10  6 2 2  41:26  20

 4. ASM D        10  5 3 2  28:22  18

 5. West Žab B   10  6 0 4  44:45  18

 6. Bolest       10  6 0 4  17:20  18

 7. Wodowa B     10  5 2 3  43:26  17

 8. M2 Shoes     10  4 5 1  33:29  17

 9. Orel Řečk.   10  5 0 5  36:32  15

10. Bystrc       10  3 2 5  34:33  11

11. R.I.P. B     10  3 1 6  28:35  10

12. Starobrno    10  2 3 5  25:34   9

13. XXX          10  2 3 5  26:36   9

14. Agora        10  2 1 7  27:52   7

15. ProBrno      10  1 3 6  30:51   6

16. Raz Náraz    10  1 1 8  25:41   4

Střelci: Hlaváč (Deportivo)-19, Fousek (Frutti)-18, Hornoch (WŽ B)-16.


2.C brněnská třída - 9. a 10.kolo

KAMÍNKY:

Stones B-Carpe Diem 4:0 (2:0), Kubík 2, Medveď, Pohanka,

Stones B-Bianco B 4:3 (2:1), Hrabčák, Šimeček, Sienty, Medveď-Malůšek D.2, Vlček,

Jezdci-Carpe Diem 4:2 (1:1), Kučera, Doležal, Beránek, Rudolecký-Wágner, Raáb,

Jezdci-Bianco B 2:5 (1:1), Kučera 2-Bláha 2, Juránek, Malůšek D., Bernatík, ŽK: Kučera(Je),

Excalibur-Citizens 4:3 (3:2), Ohniště 3, Vilím Z.-Krčmařík 2, Černý T., ŽK: Jakubčík, Tóth(Ci),

Excalibur-Restart 4:1 (2:0), Hlaváč 2, Ohniště, Svánovský-Mazúr, ČK: Ržek(Re),

Escobar-Citizens 6:5 (1:2), Knapp 2, Juras 2, Lachout, Zapletal-Černý T.3, Tóth 2,

Escobar-Restart 3:4 (1:2), Lachout 2, Knapp-Mazúr 2, Sedláček, Šimon, ŽK: Mazúr(Re).

SVÁŽNÁ:

Svážná-Atlantis B 2:7 (1:5), Danis, Belák-Korček 2, Pagáč 2, Skřivan 2, Lieskovský,

Svážná-Attack 1:5 (1:3), Belák-Šebesta, Lidmila, Šnédar, Králíček, Boháč, ŽK: Luska(At),

Poclain-Atlantis B 5:1 (2:1), Helleport 2, Mikloš, Švanda, Šikula M.-Pagáč, ŽK: Hocek(Po),

Poclain-Attack 0:9 (0:4), Šebesta 3, Šnédar 2, Luska 2, Králíček, Tureček, ŽK: Pudelka(Po),

Nasan C-AC Brno 4:2 (1:2), Zouhar 2, Nesvadba, Štefl-Koky J., Sloboda,

Nasan C-Gooners 3:3 (1:3), Štefl 2, Kovář-Kostka, Polášek, Votoček,

Eliška B-AC Brno 4:1 (1:0), Minařík 2, Sabela, Aboulaiche-Gabriel,

Eliška B-Gooners 4:2 (3:2), Kalvoda, Minařík, Sabela, Hofr-Radek M., Franta.

 1. Attack      10  8 2 0  53:16  26

 2. Stones B    10  8 1 1  40:19  25

 3. Eliška B    10  7 1 2  36:25  22

 4. Svážná      10  7 0 3  54:31  21

 5. Nasan C     10  6 2 2  34:23  20

 6. Excalibur   10  5 2 3  27:23  17

 7. Jezdci      10  5 1 4  33:29  16

 8. Bianco B    10  5 0 5  48:48  15

 9. Atlantis B  10  4 2 4  33:35  14

10. Gooners     10  3 2 5  31:31  11

11. Restart     10  3 1 6  35:46  10

12. Citizens    10  3 0 7  28:36   9

13. Poclain     10  3 0 7  31:45   9

14. Carpe Diem  10  2 2 6  22:31   8

15. Escobar     10  2 0 8  29:48   6

16. AC Brno     10  1 0 9  15:63   3

Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-20, Danis (Svážná)-19, Minařík (Eliška B)-13.


3.A brněnská třída - 4.kolo

RYBNICKÁ:

Blajkec Modřice-Pitkin 2:1 (2:1), Přikryl 2-Pelikán, ČK: Škrobala(Pi), ŽK: Řehoř J.(BM),

Blajkec Modřice-Holásky 5:0 (kont.), Holásky se nedostavily,

Franklin-Pitkin 1:7 (1:4), Kubát-Kříž D.2 a P.2, Urbánek P.2, Stratil, ŽK: Rakus(Fr),

Franklin-Holásky 5:0 (kont.), Holásky se nedostavily,

Bosonohy-Popůvky 2:4 (0:0), Mareček, Cvrkal-Drápal, Pazourek, Machata, Sedláček,

Bosonohy-Deportivo B 7:4 (5:1), Výplach 5, Cvrkal, Ševčík-Mach, Hruška, Krempaský, Osička,

Lamy B-Popůvky 4:1 (2:0), Hrůza 2, Šotola, Šponer-Drápal,

Lamy B-Deportivo B 2:1 (1:0), Mazur, Šponer-Hruška, ŽK: Krempaský(Do).

 1. Lamy B       4  4 0 0  15:4   12

 2. Bl.Modřice   6  4 0 2  20:19  12

 3. Litrpůl      4  3 1 0  25:3   10

 4. Pitkin       4  2 1 1  14:6    7

 5. CarpeDiem B  4  2 1 1  18:13   7

 6. Jopparamu B  4  2 0 2  12:7    6

 7. Bosonohy     4  2 0 2  15:14   6

 8. Fauna        4  2 0 2  11:15   6

 9. Popůvky      6  2 0 4  13:21   6

10. Franklin     6  2 0 4  12:28   6

11. Deportivo B  6  1 0 5  14:24   3

12. Holásky      4  0 1 3   6:21   1

Střelci: Jeřábek (Carpe Diem B)-10, Šála (Litrpůl)-9.


3.B brněnská třída – 5. a 6.kolo

SRBSKÁ:

kAPPLE-U Boba B 7:0 (2:0), Kouřil 4, Dohnal 2, Holešovský J.,

kAPPLE-Jobsko 2:2 (2:1), Hrůza, Kouřil-Kubík J., Zábojník,

Hlt club-U Boba B 3:4 (0:3), František 2, Sapák-Kučera, Jaroš, Jelínek, Rezner,

Hlt club-Jobsko 4:3 (3:1), František 2, Bečica, Brůha-Zábojník 2, Dobrovolný,

Minions-Wodowa C 1:6 (1:2), Pospíšil-Strašil 3, Švehla, Květon, Pospíšil,

Minions-Vema Kickers 1:3 (1:2), Palán-Kalus 2, Svatoš,

Parodia-Wodowa C 1:9 (0:5), Cipar-Květon 2, Seitler 2, Smejkal 2, Strašil, Saul, Pospíšil,

Parodia-Vema Kickers 1:9 (1:2), Cipar-Dlouhý 5, Purč P.3, Nowak L., ŽK: Purč L.(VK).

 1. Wodowa C    6  5 0 1  36:11  15

 2. Žab.Vlci C  4  4 0 0  24:4   12

 3. Vema Kick.  6  4 0 2  23:14  12

 4. Hlt club    6  4 0 2  25:24  12

 5. U Boba B    6  4 0 2  18:21  12

 6. Jobsko      6  3 1 2  15:12  10

 7. kAPPLE      6  2 1 3  17:18   7

 8. Kocovina    4  2 0 2  13:6    6

 9. Hády        4  2 0 2  16:13   6

10. All in      4  1 0 3   5:14   3

11. Minions     6  0 0 6   5:29   0

12. Parodia     6  0 0 6   6:37   0

Střelci: František (Hlt)-12, Zábojník (Jobsko) a Strašil (Wodowa C)-9.


3.C brněnská třída – 7.kolo

SRBSKÁ:

Orel Řečkovice B-ASK 10:5 (4:1), Kahoun 3, Strnad 2, Matoušek 2, Vepřek, Havlík P., Zikuška-Siladi 2, Lipovský, Walter, Lenomar, ŽK: Foltýn(OŘ),

Orel Řečkovice B-Juventus 7:1 (5:0), Kahoun 4, Strnad, Havlík P., Matoušek-Duda,

Raz Náraz B-ASK 1:7 (0:4), Kolář-Siladi 3, Večeřa 3, Lipovský,

Raz Náraz B-Juventus 4:6 (2:3), Lesenský 2, Kolář 2-Duda 2, Burda 2, Šafář, Pavliš, ŽK: Šimák(RN), Špiřík(J),

Kampa B-Mejdan 5:3 (2:0), Rapant 2, Vaněk, Dvořák, Jurda-Stokláska, Havlíček, Řeřucha D.,

Kampa B-Bafancova jedenáctka 2:6 (0:1), Jurda, Klein-Sedláček 2, Bojáček, Habanec, Štelcl, Zajíček, ČK: Dufek(B11), ŽK: Zajíček (B11),

Old Blackburn-Mejdan 9:2 (4:0), Sýkora 3, Sysel 2, Jurásek 2, Mlejnek, Smutný-Řeřucha D.2, ŽK: Sýkora(OB), Řeřucha D.(M),

Old Blackburn-Bafancova jedenáctka 7:2 (2:1), Mlejnek 2, Sysel 2, Kříž, Smutný, Sýkora-Zimek, Habanec, ŽK: Bajza(B11).

 1. Orel Řečk. B   8  6 1 1  48:21  19

 2. Gladiators C   6  5 1 0  29:13  16

 3. Bafanc.“11“    6  5 0 1  24:19  15

 4. Old Blackburn  8  4 0 4  30:26  12

 5. Raz Náraz B    8  3 0 5  27:29   9

 6. Kampa B        8  2 2 4  22:32   8

 7. Mejdan         6  2 1 3  24:25   7

 8. Besídka        6  2 1 3  14:26   7

 9. ASK            6  2 0 4  23:27   6

10. Juventus       6  2 0 4  19:25   6

11. Flamengo       6  2 0 4  20:28   6

12. O5 MY          6  2 0 4  15:24   6

STOP do 30.6.2019: Pokorný Martin (Flamengo)-ČK+HNCH+vyhr.rozh.!

Střelci: Lesenský (RazNáraz B)-16, Kahoun (Orel Řečk.B)-14, Řeřucha D.(Mejdan)-10.