INFORMACE PRO BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE 2019/20 - JIŘÍKOVICE DNES ZRUŠILY ÚČAST VE 2.A TŘÍDĚ!!!
Vážení futsalisté,
začali jsme s přípravou další sezóny 2019/20 a naší prioritou bude plnit požadavky, které nám nahlásíte nebo je napíšete do závazných přihlášek rozeslaných v posledním Zpravodaji červenec/2019. Závaznou přihlášku je potřeba odeslat nejpozději do pondělí 15.7.2019 na e-mailovou adresu bamako.polak@volny.cz a to co nejdříve, protože třídy a skupiny se rychle plní!
Prvním důležitým termínem bylo PONDĚLÍ 15. července 2019 – ZASLÁNÍ ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY KLUBU e-mailem na bamako.polak@volny.cz s vyplněným názvem klubu, jménem a adresou vedoucího, telefonem a emailem. Dále si vyberte skupinu, hrací den a hřiště, které vám vyhovuje, zda chcete hrát Brněnský pohár a nakonec je potřeba přihlášku podepsat a orazítkovat. Razítko je možné doplnit také až na Grémiu klubů (22.8.2019).
Druhým důležitým termínem je ČTVRTEK 15. srpna 2019 – ZASLÁNÍ SOUPISKY KLUBU e-mailem na bamako.polak@volny.cz s vyplněnými zaregistrovanými hráči (přijmení a jméno podle abecedy). Soupisku klubu bude také zaslána ve Zpravodaji 1.7.2019. V adresáři klubů na stránkách www.futsalbrno.cz budou mít všechny kluby uveřejněnou platnou soupisku svého klubu. .
Třetím důležitým termínem je ČTVRTEK 22. srpna 2019 – GRÉMIUM BRNĚNSKÝCH KLUBŮ v sále restaurace Okruh na Rybnické v 17:00 (OP + 1.tř.) a v 17:30 (2.tř. + 3.tř.), kde budou vedoucím klubů rozdány potvrzené soupisky mužstva, ale jen v případě, že na účtu soutěží bude uhrazeno startovné 2019/20. Soutěž začne nejdříve 7. a 8. září 2019. Nezapomeňte s sebou razítko klubu!!!
Termín ČTVRTEK 22. srpna 2019 – ÚHRADA STARTOVNÉHO je také nejpozdějším datem pro uhrazení startovného s kaucí na účet okresní soutěže 271337764 / 0300 a to bez postihu a pokut!!! Při platbě uveďte jako variabilní symbol ID klubu z Futisu, v poznámce přesný název klubu, soutěž a text „startovné futsal Brno 2019/20“.
PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2019/20
(všechny týmy odevzdaly přihlášku a soupisku a modře vyznačení uhradili startovné)
EMOTION Okresní přebor: soboty - Maloměřice
Atlantis Tropa Eliška Gladiators B Hauskrecht
Nasan Partizan R.I.P. SK Líšeň
Stones U Boba West Žab Wodowa
Sokolnice
1.A PENALTY brněnská třída: soboty - Rybnická
Parmagianni Bl.Flames AB Střelice Atlantis Tropa B
Panama B Soccer Antabus Jopparamu
Benfika Jehnice B Hombres B Edesseg
Bianco FFT B Moravany Chl.pozůstalí
1.B PENALTY brněnská třída: neděle - Rybnická
Schalke Celtic Inter Frutti di Mare
Across Nasan B Lamy ASM D
Kampa Madrid Barum Žab. Vlci B
Gloria Gepard Debakl Wodowa B
2.A brněnská třída: soboty - Jundrov a Kneslova
Technika B STŽ Apollo Litrpůl
S.B. Weiss Pískovna Ethanol Kobas
AVM Metal Dynamo Madrid B
Fauna Spitfire Carpe Diem
2.B brněnská třída: soboty - Svážná a Srbská
kAPPLe Hlt club Bafancova 11 Kocovina
Deportivo AC Brno Pitkin Flamengo
Žab. Vlci C All in Trpaslíci Kickers
Kampa B Telnice
2.C brněnská třída: neděle - Řečkovice a Srbská
Besídka Blackburn RazNáraz Tropicana
West Žab B Lamy B Gladiators C Bystrc
M2 Shoes Orel Řečk. B Starobrno Agora
Bolest Kometa ASK XXX
2.D brněnská třída: neděle - Kamínky a Svážná
Stones B Jezdci Eliška B Jobsko
Attack Restart Poclain Wodowa C
Forza Chrlice Citizens Bianco B Jopparamu B
Gooners Excalibur Orel St.Lísk.
3.brněnská třída: soboty – Řečkovice
Orel Řečk. C Popůvky Bosonohy O5MY
Franklin Juventus Hády
Parodia Mejdan Escobar
Prosím nezasílejte startovné dříve než po uzávěrce závazných přihlášek, tedy až od pondělí 15.7.2018!
Kluby, které ukončí svoji činnost a nepřihlásí se do dalšího ročníku, nás musí co nejdříve informovat, jinak jim nebude vyplacena vratná kauce!
Podívejte se prosím v odkazu STKD na finanční pokuty, které vám byly během sezóny uděleny a z toho vyplývají vratné částky nebo doplatky ke startovnému 2019/20. Pokud byste chtěli některé položky vysvětlit a řešit, můžete nás kontaktovat nebo navštívit po telefonické domluvě kterýkoli čtvrtek v kanceláři BAF na Rybnické 75.
PŘESNOU VÝŠI STARTOVNÉHO SVÉHO KLUBU ZJISTÍTE V ODKAZU FAIR PLAY LOŇSKÉ SEZÓNY V POSLEDNÍ KOLONCE STARTOVNÉ!
Okr.přebor: 1 x 13 týmů, startovné 24 000 + kauce 1000 (jednozápasy Maloměřice, říjen – prosinec 2019, březen – květen 2020)
1.třídy: 2 x 16 týmů, startovné 18 500 + kauce 1000 (turnajově Rybn., září – listopad 2019, duben – červen 2020)
2.třídy: 4 x 16 týmů, startovné 15 000 + kauce 1000 (turnajově Jund., Knesl., Srbs., Řečk., Kam., Sváž. září – listopad 2019, duben – červen 2020)
3.třída: 1 x 11 týmů, startovné 12 000 + kauce 1000 (turnajově Řečkovice, září – listopad 2019, duben – červen 2020)