Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
09.12.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.12.2019
E-MOTION Okresní přebor Brno - 12.kolo BOHUNICE: Stones-Hauskrecht 3:4 (3:2), Sienty, Šimeček, Šebetovský-Ševčík 2, Harnach, Tůma, ŽK: Bělohlávek ml., Koubek(Hau),  SK Líšeň-Hauskrecht 3:2 (3:2), Vaněk, Denk, Kusák-Tůma 2, ČK: Dobrovolný, Koubek(Hau), ŽK: Kusák(Líš), Tůma(Hau). MALOMĚŘICE: Stones-Eliška 0:0 (0:0), ŽK: Okleštěk(Eli),  U Boba-Atlantis 3:5 (1:1), Široký Ma.2, Kantor-Teplý 2, Mrňa 2, Pagáč, ŽK: Široký Ma.(UB),  West Žab-Wodowa 4:6 (1:4), Šmehlík 2, Kovář 2-Cífka 2, Mareček J.2, Peml, Blecha, ČK: Rusnák(WŽ), ŽK: ...
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 8.12.2019

Krátké zprávy aktuálně

02.12.2019 - KAM NA FUTSAL - Pátek 6.12.: OP (Bohunice-19:30-21:30). Sobota 7.12.: 1.A (Rybn.-9-15:30). Neděle 8.12.: OP (Maloměř.-9-14), 1.B (Rybn.-9-15:30).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 9.9.2019

1.A PENALTY brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Bianco 0:3 (0:1), Klímek 2, Mazůrek, 
Blue Flames-Moravany 6:0 (3:0), Šlapák 5, Bančák , ŽK: Hanáček(Mo), 
Parmagianni-Bianco 3:0 (1:0), Sládek 2, Valášek, ŽK: Valášek(Pr), Šplíchal(Bi), 
Parmagianni-Moravany 10:0 (4:0), Zelenka 6, Sládek 3, Valášek, 
Atlantis Tropa B-FFT B 4:2 (1:0), Jelínek 2, Hulák 2-Brtník, Pavlíček, 
Soccer-FFT B 3:5 (2:5), Malec 2, Novotný Mat.-Brtník 2, Pokluda, Maruš, Pavlíček, 
Atlantis Tropa B-Hombres B 1:4 (0:3), Hulák-Ryšavý 2, Oščádal, Žák, ŽK: Hulák, Prokop(AT), 
Soccer-Hombres B 1:7 (1:3), Malec-Žák 2, Ryšavý 2, Kitner, Holán, Borýsek, ŽK: Szabó(Ho).
 1. Parmagianni 2  2 0 0  13:0   6
 2. Hombres B   2  2 0 0  11:2   6
 3. Blue Flames 2  1 0 1   6:3   3
 4. FFT B       2  1 0 1   7:7   3
 5. Bianco      2  1 0 1   3:3   3
 6. Atl.Tropa B 2  1 0 1   5:6   3
 7. Jopparamu   0  0 0 0   0:0   0
 8. Chlup.poz.  0  0 0 0   0:0   0
 9. Antabus     0  0 0 0   0:0   0
10. Edesseg     0  0 0 0   0:0   0
11. Benfika     0  0 0 0   0:0   0
12. AB Střelice 0  0 0 0   0:0   0
13. Jehnice B   0  0 0 0   0:0   0
14. Panama B    0  0 0 0   0:0   0
15. Soccer      2  0 0 2   4:12  0
16. Moravany    2  0 0 2   0:16  0

1.B PENALTY brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
Madrid-Across 2:0 (0:0), Konečný, Nahodil, ŽK: Ševčík(Ac), 
Madrid-Gepard 1:0 (0:0), Daněk, 
Debakl-Across 3:1 (1:1), Deschner 2, Erben-Ševčík, ŽK: Lupač(Ac), 
Debakl-Gepard 4:1 (1:0), Jelínek, Deschner, Erben, Másilko-Plšek, ŽK: Plšek(Ge), 
ASM D-Kampa 5:1 (2:1), Hambálek, Hoffmann, Hanák, Cajzl, Midrla-Vrábel, ŽK: Cajzl(ASM), 
ASM D-Frutti Mare 5:2 (2:0), Rybníček 2, Hambálek 2, Belák-Dupal, Fousek, ŽK: Cajzl(ASM), 
Žab.Vlci B-Kampa 2:1 (1:0), Řezáč, Letzel-Vágner, 
Žab.Vlci B-Frutti Mare 1:4 (1:1), Lange ml.-Doubrava 2, Pospíšil Ma., Niku.
 1. ASM D       2  2 0 0  10:3  6
 2. Debakl      2  2 0 0   7:2  6
 3. Madrid      2  2 0 0   3:0  6
 4. Frutti Mare 2  1 0 1   6:6  3
 5. Žab.Vlci B  2  1 0 1   3:5  3
 6. Wodowa B    0  0 0 0   0:0  0
 7. Schalke     0  0 0 0   0:0  0
 8. Inter       0  0 0 0   0:0  0
 9. Gloria      0  0 0 0   0:0  0
10. Lamy        0  0 0 0   0:0  0
11. Celtic      0  0 0 0   0:0  0
12. Nasan B     0  0 0 0   0:0  0
13. Barum       0  0 0 0   0:0  0
14. Across      2  0 0 2   1:5  0
15. Gepard      2  0 0 2   1:5  0
16. Kampa       2  0 0 2   2:7  0

2.A PENALTY brněnská třída - 1. a 2.kolo
JUNDROV:
Dynamo-Kobas 0:5 (kont.), Dynamo nenastoupilo k utkání,
Dynamo-Spitfire 11:0 (6:0), Procházka 5, Janík 3, Patloka 2, Krátký, 
Technika B-Kobas 3:5 (1:2), Štork 2, Hudeček-Pavlas 3, Faistl L. 2, ŽK: Indra(Te), 
Technika B-Spitfire 4:2 (3:0), Tavares 2, Lošťák, Štork-Nantl J. 2, 
STŽ-Fauna 1:1 (0:0), Hrůza-Mareš, 
STŽ-Madrid B 6:2 (3:1), Hrůza 2, Höll J., Höll R., Kratochvíl, Slezák-Vala, Winkler, 
Fauna-Madrid B 2:3 (1:3), Dvořák 2-Procházka, Vala, Winkler, ŽK: Mareš(Fa), Procházka(Ma).
KNESLOVA:
Carpe Diem-Ethanol 4:2 (4:0), Halm 2, Jeřábek, Mendel L.-Trávníček, Švestka, 
Litrpůl-Ethanol      ODLOŽENO na sobotu 21.9.
Carpe Diem-S.B.Weiss ODLOŽENO na sobotu 21.9.
Litrpůl-S.B.Weiss    ODLOŽENO na sobotu 21.9.
Apollo-AVM Metal     ODLOŽENO na sobotu 21.9.
Pískovna-AVM Metal   ODLOŽENO na sobotu 21.9.
 1. Kobas       2  2 0 0  10:3   6
 2. STŽ         2  1 1 0   7:3   4
 3. Dynamo      2  1 0 1  11:5   3
 4. Carpe Diem  1  1 0 0   4:2   3
 5. Technika B  2  1 0 1   7:7   3
 6. Madrid B    2  1 0 1   5:8   3
 7. Fauna       2  0 1 1   3:4   1
 8. Pískovna    0  0 0 0   0:0   0
 9. Litrpůl     0  0 0 0   0:0   0
10. S.B.Weiss   0  0 0 0   0:0   0
11. AVM Metal   0  0 0 0   0:0   0
12. Apollo      0  0 0 0   0:0   0
13. Ethanol     1  0 0 1   2:4   0
14. Spitfire    2  0 0 2   2:15  0

2.B PENALTY brněnská třída - 1. a 2.kolo
SRBSKÁ:
HLT club-Bafanc."11" 4:3 (2:2), František 3, Navrátil-Bajza, Dufek, Habanec, 
HLT club-AC Brno 5:2 (3:2), Bečica, Táborský, Šťastný, František, Potrusil-Koky, Tomek, 
Trpaslíci-Bafanc."11" 8:3 (6:1), Fremml D. 3, Fremml M., Belák 3, Kisling-Bajza, Dufek, Habanec, 
Trpaslíci-AC Brno 4:4 (2:3), Belák 3, Fremml M.-Lázok 3, Kosev, ČK: Fremml M.(Tr), Lázok(AC), ŽK: Koky, Dőme M.(AC), 
Kampa B-Telnice    ODLOŽENO na sobotu 9.11.
Kampa B-All in     ODLOŽENO na sobotu 9.11.
Kickers-Telnice    ODLOŽENO na sobotu 9.11.
Kickers-All in     ODLOŽENO na sobotu 9.11.
SVÁŽNÁ:
kAPPLE-Deportivo 1:7 (1:4), Chovan-Hlaváč 3, Zouhar 2, Krempaský, Špic, 
kAPPLE-Flamengo 1:7 (1:2), Vančura-Perný 4, Havelka J. 2, Pazio M. st., 
Deportivo-Flamengo 6:1 (3:0), Hlaváč 3, Zouhar 2, Krempaský-Perný, ŽK: Hlaváč, Mach(De),
Pitkin-Flamengo    ODLOŽENO na sobotu 9.11.
Pitkin-Deportivo   ODLOŽENO na sobotu 9.11.
 1. Deportivo    2  2 0 0  13:2   6
 2. HLT club     2  2 0 0   9:5   6
 3. Trpaslíci    2  1 1 0  12:7   4
 4. Flamengo     2  1 0 1   8:7   3
 5. AC Brno      2  0 1 1   6:9   1
 6. All in       0  0 0 0   0:0   0
 7. Žab. Vlci C  0  0 0 0   0:0   0
 8. Pitkin       0  0 0 0   0:0   0
 9. Kickers      0  0 0 0   0:0   0
10. Telnice      0  0 0 0   0:0   0
11. Kampa B      0  0 0 0   0:0   0
12. Kocovina     0  0 0 0   0:0   0
13. Bafanc."11"  2  0 0 2   6:12  0
14. kAPPLE       2  0 0 2   2:14  0

2.C PENALTY brněnská třída - 1. a 2.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk. B-ASK 2:6 (1:2), Vlk, Vlček-Motyčka 3, Večeřa I., Hrabovský, Siladi, ŽK: Motyčka(ASK), 
Orel Řečk. B-Old Blackburn 2:10 (2:3), Vlček 2-Polák 3, Svoboda 2, Hájek, Sýkora, Janíček, Kříž, Novotný, ŽK: Polák, Hájek(OB), 
Raz Náraz-ASK 2:3 (1:1), Lesenský, Viskot-Motyčka 2, Večeřa I., ŽK: Lesenský(RN),
Raz Náraz-Old Blackburn 3:1 (3:0), Lesenský 2, Viskot-Janíček, ŽK: Lesenský(RN), 
Gladiators C-West Žab B 3:3 (2:1), Bodický, Kadubec, Kostiha-Hrouzek, Meitner T., Johaník, 
Gladiators C-XXX 4:1 (2:0), Bodický, Havelka, Hložánek, Kadubec-Táborský, 
M2 Shoes-West Žab B 7:3 (3:0), Švácha Jar. ml.2, Janda, Mucala, Srnský, Švácha Jan, Klouda P.-Pozidis, Hezina P., Hrouzek, ŽK: Mucala(M2), Absatz(WŽ), 
M2 Shoes-XXX 8:1 (3:1), Švácha Jar. st.2, Mucala 2, Menšík, Srnský, Švácha Jan, Klouda P.-Sochor. 
SRBSKÁ:
Bolest-Tropicana 4:1 (3:1), Pfeiffer 2, Sýkora T.2-Šteffl, ŽK: Stambolidis(Bo), 
Agora-Tropicana 2:0 (2:0), Kolmačka 2, 
Bolest-Lamy B 4:1 (1:0), Sýkora T.3, Pfeiffer-Sklenář, 
Agora-Lamy B 3:2 (1:1), Kolmačka 2, Krátký-Mazur, Hanák, 
Bystrc-Kometa 4:0 (3:0), Machek 2, Krkoška 2, 
Bystrc-Besídka 5:0 (3:0), Tronner 3, Machek, Krkoška, 
Starobrno-Kometa 0:4 (0:2), Hanzlíček 2, Dobrovolný, Večeřa, ŽK: Hanzlíček(Ko),
Starobrno-Besídka 3:3 (1:1), Pogáč 2, Malina-Adam 2, Toman, ŽK: Lech, Novák(Be). 
 1. M2 Shoes      2  2 0 0  15:4   6
 2. Bystrc        2  2 0 0   9:0   6
 3. Bolest        2  2 0 0   8:2   6
 4. ASK           2  2 0 0   9:4   6
 5. Agora         2  2 0 0   5:2   6
 6. Gladiators C  2  1 1 0   7:4   4
 7. Old Blackburn 2  1 0 1  11:5   3
 8. Raz Náraz     2  1 0 1   5:4   3
 9. Kometa        2  1 0 1   4:4   3
10. West Žab B    2  0 1 1   6:10  1
11. Starobrno     2  0 1 1   3:7   1
12. Besídka       2  0 1 1   3:8   1
13. Lamy B        2  0 0 2   3:7   0
14. Tropicana     2  0 0 2   1:6   0
15. XXX           2  0 0 2   2:12  0
16. Orel Řečk. B  2  0 0 2   4:16  0

2.D PENALTY brněnská třída - 1. a 2.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Excalibur 3:0 (2:0), Hrabčák 2, Medveď, 
Stones B-Bianco B 2:5 (2:1), Hrabčák, Pokorný-Malůšek D.2 a T.2, Páral, ŽK: Malůček D.(Bi), 
Jezdci-Excalibur 7:2 (5:0), Rudolecký 5, Kučera 2-Berger Pe., Tomsa
Jezdci-Bianco B 1:9 (0:6), Točev-Malůšek T.3 a B.2 a D., Grim 2, Klimek, ŽK: Břínek(Bi), 
Wodowa C-Forza 4:2 (2:1), Sietler 2, Kříž, Smejkal-Machota, Berger, ŽK: Klauda(Wo), 
Citizens-Forza 4:2 (1:2), Černý T.2, Karásek, Troško-Novák, Sommernitz, ŽK: Novák(Fo), 
Wodowa C-Gooners 0:4 (0:1), Radek M., Kosíř, Pauzr, Votoček, 
Citizens-Gooners 6:2 (2:2), Černý T.2 a P., Karásek 2, Odrazil-Chocholáč, Pauzr.
SVÁŽNÁ:
Jobsko-Poclain 1:2 (0:1), Zábojník-Heleport 2, ŽK: Zábojník(Jb), 
Poclain-St.Lískovec 3:2 (3:1), Bílek, Heleport, Šikula M.-Palát, Ráab, 
Jobsko-St.Lískovec 3:5 (0:2), Kuchyňka 2, Nykodým-Wágner 2, Grunhut, Ráab, Vobořil,
Jopparamu B-Restart 4:1 (2:1), Mucherl, Kratochvíl, Kowalczyk, Škerle-Stankov, ŽK: Škerle(Jp), 
Jopparamu B-Attack 3:3 (1:1), Kowalczyk 2, Škerle-Boháč, Liška, Tureček, 
Eliška B-Restart 5:0 (4:0), Pivko M.2, Minařík 2, Vogt,
Eliška B-Attack 1:1 (1:1), Okleštěk-Lidmila, ŽK: Boháč(At).
 1. Bianco B     2  2 0 0  14:3   6
 2. Citizens     2  2 0 0  10:4   6
 3. Poclain      2  2 0 0   5:3   6
 4. Eliška B     2  1 1 0   6:1   4
 5. Jopparamu B  2  1 1 0   7:4   4
 6. St.Lískovec  2  1 0 1   7:6   3
 7. Gooners      2  1 0 1   6:6   3
 8. Stones B     2  1 0 1   5:5   3
 9. Wodowa C     2  1 0 1   4:6   3
10. Jezdci       2  1 0 1   8:11  3
11. Attack       2  0 2 0   4:4   2
12. Jobsko       2  0 0 2   4:7   0
13. Forza        2  0 0 2   4:8   0
14. Excalibur    2  0 0 2   2:10  0
15. Restart      2  0 0 2   1:9   0