VÍTĚZEM LETONÍHO PENALTY BRNO OPEN 2020: ABINTÍ VLCI BRNO - KOMPLETNÍ VÝSLEDKY
PLAY OFF A FINÁLE
SOBOTA 15.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Čep, Vala Z., Havíř)
Čtvrtfinále:
10:00 Kampa - MB United 6:2 (2:0)
10:35 Eliška - La Camórra 1:1 (0:0) pk: 3:2
11:10 ab.Vlci - Nasan 3:0 (1:0)
11:45 Troubsko - West ab B 2:3 (1:0)
Semifinále:
12:20 Kampa - Eliška 2:3 (1:0)
12:55 ab. Vlci - West ab 3:3 (2:3) pk: 3:1
O 3.místo:
13:30 Kampa - West ab 3:4 (1:2)
Finále:
14:05 Eliška - ab. Vlci 3:5 (2:4)
15:00 slavnostní vyhlášení
Nejlepší střelec zimní ligy: Dominik Havlín (ab.Vlci) - 24 branek
Nejlepší brankář zimní ligy: Anastasios Mademlis (West ab B)
1.místo: abinští Vlci
2.místo: FK Eliška
3.místo West ab United B
4.místo: Kampa
5.-8.místo: MB United, La Camórra, Nasan, Troubsko
9.místo: West ab A
10.místo: Old Blackburn
11.-12.místo: AB Střelice a Schalke
13.-14.místo: Restart a Bolest
15.místo: ST
16.místo: Soccer
SKUPINY O CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
SOBOTA 8.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Špeta, Štěrba, Havíř)
SKUPINA O UMÍSTĚNÍ NA 17. - 20. MÍSTĚ
Atlantis - Ethanol 3:4 (3:2), Debakl - Lamy 5:1 (2:0), Atlantis - Lamy 3:0 (1:0), Debakl - Ethanol 4:0 (3:0), Ethanol - Lamy 4:2 (2:1), Debakl - Atlantis 5:2 (3:0).
17. Debakl 3 300 14:3 9
18. Ethanol 3 201 8:9 6
19. Atlantis 3 102 8:9 3
20. Lamy 3 003 3:12 0
SOBOTA 8.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Synek, Recman, Havíř)
SKUPINA O UMÍSTĚNÍ NA 21. - 24. MÍSTĚ
Junioři Troubsko - Fauna 2:1 (0:1), Attack - Kocovina 0:5 (kont.), Junioři Troubsko - Kocovina 3:3 (2:1), Attack - Fauna 0:5 (kont.), Fauna - Kocovina 2:4 (0:2), Attack - Junioři Troubsko 0:5 (kont.).
21. Kocovina 3 210 12:5 7
22. Junioři 3 210 10:4 7
23. Fauna 3 102 8:6 3
24. Attack 3 003 0:15 0
NEDĚLE 9.2.2020 - nafukovací hala Rybnická (rozh. Kulpa, Dolan, Havíř)
SKUPINA O UMÍSTĚNÍ NA 25. - 29. MÍSTĚ
S.B.Weiss - Gladiators 5:0 (kont.), St.Lískovec - Excalibur 1:2 (1:1), Poclain - S.B.Weiss 1:3 (1:2), Gladiators - St.Lískovec 0:5 (kont.), Poclain - Excalibur 5:10 (2:4), S.B.Weiss - St.Lískovec 0:2 (0:1), Excalibur - Gladiators 5:0 (kont.), Poclain - St.Lískovec 0:6 (0:2), Excalibur - S.B.Weiss 4:4 (3:3), Poclain - Gladiators 5:0 (kont.).
25. Excalibur 4 310 26:10 10
26. St.Lískovec 4 301 14:2 9
27. S.B.Weiss 4 211 12:7 7
28. Poclain 4 103 11:19 3
29. Gladiators 4 004 0:20 0
OSMIFINÁLOVÉ SKUPINY
SKUPINA E
sobota 1.2.2020
Kampa - Old Blackburn 1:2 (0:0), LaCamórra - Restart 5:1 (2:0), Kampa - Restart 4:2 (3:1), LaCamórra - Old Blackburn 3:3 (1:1), Old Blackburn - Restart 3:7 (1:3). LaCamórra - Kampa 1:3 (1:1)
1. Kampa 3 201 8:5 6
2. LaCamórra 3 111 9:7 4
3. Blackburn 3 111 8:11 4
4. Restart 3 102 10:12 3
SKUPINA F
sobota 1.2.2020
Soccer - AB Střelice 1:4 (0:2), Soccer - Eliška 0:5 (0:4), MB United - AB Střelice 3:2 (1:1), Eliška - AB Střelice 3:1 (1:1), MB United - Soccer 6:0 (3:0), MB United - Eliška 0:7 (0:4).
1. Eliška 3 300 15:1 9
2. MB United 3 201 9:9 6
3. AB Střelice 3 102 7:7 3
4. Soccer 3 003 1:15 0
SKUPINA G
neděle 2.2.2020
Schalke - ab.Vlci 3:5 (1:1), West ab B - Bolest 0:2 (0:2), Schalke - Bolest 3:2 (2:2), West ab B - ab.Vlci 3:5 (2:2), ab.Vlci - Bolest 6:0 (4:0), West ab B - Schalke 9:5 (4:4).
1. ab.Vlci 3 300 16:6 9
2. West ab B 3 102 12:12 3
3. Schalke 3 102 11:16 3
4. Bolest 3 102 4:9 3
SKUPINA H
neděle 2.2.2020
Troubsko - ST 4:1 (2:1), Nasan - West ab A 4:2 (1:0), Troubsko - West ab A 2:2 (0:0), Nasan - ST 1:1 (0:1), ST - West ab A 2:3 (1:0), Nasan - Troubsko 1:1 (1:1).
1 Troubsko 3 120 7:4 5
2. Nasan 3 120 6:4 5
3. West ab A 3 111 7:8 4
4. ST 3 012 4:8 1
Los dalších zápasů Zimní ligy
Osmifinále (1. a 2.února)
SO dopol. (10-14): AB2 (LaCamórra), D2 (Kampa), AB6 (Restart), C4 (Blackburn).
SO odpol. (14-18): C1 (MB United), AB3 (Soccer), D3 (Eliška), AB7 (AB Střelice).
NE dopol. (10-14): AB1 (W B), C2 (Schalke), AB5 (Bolest), D4 (ab.Vlci).
NE odpol. (14-18): D1 (Nasan), AB4 (Troubsko), C3 (W A), AB8 (ST).
Skupiny o pořadí (8. a 9.února)
SO dopol. (9-13): AB9 (Atlantis), C5 (Debakl), D5 (Lamy), lepší C6xD6 (Ethanol).
SO odpol. (13-17): AB10 (Junioři), horší C6xD6 (Fauna), C7 (Attack), D7 (Kocovina).
NE (9-15): AB11 (S.B.Weiss), C8 (Gladiators), D8 (St.Lísk.), C9 (Excalibur), D9 (Poclain).
Play-off + finále (15.února)
10:00 E1 (Kampa) - F2 (MB United)
10:35 F1 (Eliška) - E2 (La Camórra)
11:10 G1 (ab.Vlci) - H2 (Nasan)
11:45 H1 (Troubsko) - G2 (West ab B)
12:20 E1/F2 - F1/E2
12:55 G1/H2 - H1/G2
13:30 o 3.místo
14:05 finále
15:00 slavnostní vyhlášení
VÝSLEDKY A TABULKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN
SKUPINA A+B
4. hrací den, sobota 25.1.2020
West ab B - ST 3:0 (2:0), Bolest - ST 2:0 (1:0), West ab B - Junioři Troubsko 5:1 (3:1), West ab B - Bolest 4:2 (2:1), Bolest - Junioři Troubsko 9:2 (5:1), La Camórra - Soccer 3:4 (2:1), Soccer - Sokol Troubsko 3:3 (2:2), La Camórra - S.B. Weiss 9:1 (3:1), La Camórra - Sokol Troubsko 3:2 (2:2), S.B. Weiss - Sokol Troubsko 1:6 (0:5), Restart - S.B. Weiss 6:1 (2:0), Atlantis - AB Střelice 1:4 (0:2), Atlantis - Restart 3:4 (0:1), AB Střelice - Restart 0:3 (0:0).
3. hrací den, sobota 18.1.2020
AB Střelice - Soccer 1:2 (1:0), Soccer - Bolest 1:3 (0:2), AB Střelice - S.B. Weiss 6:1 (0:1), S.B. Weiss - Bolest 1:2 (1:1), AB Střelice - Bolest 3:1 (0:0), Atlantis - La Camórra 2:6 (1:4), Atlantis - West ab B 1:7 (0:3), La Camórra - West ab B 4:4 (1:1), La Camórra - ST 2:0 (0:0), Restart - Junioři Troubsko 6:1 (2:1), Restart - ST 2:2 (1:2), ST - Junioři Troubsko 4:3 (1:0), Restart - Sokol Troubsko 2:2 (1:0), Sokol Troubsko - Junioři Troubsko 6:4 (1:4).
2. hrací den, sobota 11.1.2020
Restart - La Camorra 1:6 (0:2), Restart - Bolest 0:3 (0:1), La Camórra - Bolest 6:2 (1:1), AB Střelice - ST 2:2 (1:1), Sokol Troubsko - ST 5:2 (3:1), AB Střelice - West ab B 0:7 (0:5), AB Střelice - Sokol Troubsko 5:6 (2:2), Sokol Troubsko - West ab B 3:5 (2:2), Soccer - West ab B 2:4 (0:1), Atlantis - Soccer 0:6 (0:1), Atlantis - Junioři Troubsko 3:3 (0:3), Soccer - Junioři Troubsko 10:1 (3:0), Atlantis - S.B. Weiss 5:2 (2:2), Junioři Troubsko - S.B. Weiss 4:3 (2:2).
1. hrací den, sobota 4.1.2020
Atlantis - Bolest 3:2 (2:1), Sokol Troubsko - Bolest 8:0 (0:0), Atlantis - ST 4:5 (2:4), Atlantis - Sokol Troubsko 0:10 (0:4), S.B. Weiss - ST 1:3 (1:1), Soccer - ST 4:2 (3:0), Soccer - S.B. Weiss 4:3 (2:2), West ab B - S.B. Weiss 9:1 (5:0), Restart - Soccer 0:5 (0:3), Restart - West ab B 3:7 (0:2), AB Střelice - La Camórra 1:3 (1:1), AB Střelice - Junioři Troubsko 4:1 (2:1), La Camórra - Junioři Troubsko 10:1 (3:1).
Konečná tabulka sk. AB po 4.hracím dni:
1. West ab B 10 910 55:17 28
2. La Camórra 10 811 52:18 25
3. Soccer 10 712 41:20 22
4. Troubsko 10 622 51:25 20
5. Bolest 10 505 26:28 15
6. Restart 10 424 27:30 14
7. AB Střelice 10 415 26:27 13
8. ST 10 325 20:28 11
9. Atlantis 10 217 22:49 7
10. Junioři 10 118 17:60 4
11. S.B. Weiss 10 0010 15:54 0
SKUPINA C
4. hrací den, neděle 26.1.2020
MB United - Schalke 7:1 (3:0), MB United - Old Blackburn 9:2 (3:2), Schalke - Old Blackburn 9:3 (7:0), Gladiators - West ab A 2:3 (1:2), Gladiators - Excalibur 4:2 (2:0), West ab A - Excalibur 5:3 (2:2), Debakl - Fauna 4:3 (1:1), Debakl - Attack 3:2 (2:2), Fauna - Attack 1:5 (1:2).
3. hrací den, neděle 19.1.2020
West ab A - Schalke 2:6 (1:2), West ab A - Fauna 3:3 (2:1), Schalke - Fauna 7:2 (2:0), Gladiators - MB United 2:3 (0:1), Gladiators - Debakl 0:3 (0:1), MB United - Debakl 6:0 (4:0), Excalibur - Old Blackburn 4:3 (1:1), Excalibur - Attack 1:1 (0:0), Old Blackburn - Attack 5:2 (1:1).
2. hrací den, neděle 12.1.2020
Excalibur - MB United 1:6 (1:0), Excalibur - Fauna 2:6 (1:1), MB United - Fauna 8:2 (5:1), West ab A - Old Blackburn 6:2 (1:1), West ab A - Debakl 2:1 (1:0), Old Blackburn - Debakl 6:3 (4:0), Gladiators - Schalke 1:3 (0:2), Gladiators - Attack 0:0 (0:0), Schalke - Attack 6:0 (2:0).
1. hrací den, neděle 5.1.2020
Gladiators - Old Blackburn 2:5 (0:3), Gladiators - Fauna 1:2 (0:2), Old Blackburn - Fauna 5:2 (0:1), Debakl - Schalke 2:4 (0:3), Debakl - Excalibur 4:2 (3:1), Schalke - Excalibur 4:0 (0:0) West ab A - MB United 1:5 (1:2), West ab A - Attack 4:1 (2:0), MB United - Attack 4:1 (2:0).
Konečná tabulka sk. C po 4.hracím dni:
1. MB United 8 800 48:10 24
2. Schalke 8 701 40:17 21
3. West ab 8 512 26:23 16
4. Blackburn 8 404 31:37 12
5. Debakl 8 404 20:25 12
6. Fauna 8 215 21:35 7
7. Attack 8 125 12:24 5
8. Gladiators 8 116 12:21 4
9. Excalibur 8 116 15:33 4
SKUPINA D
4. hrací den, neděle 26.1.2020
Kampa - Lamy 8:2 (4:0), Kampa - Poclain 7:0 (4:0), Lamy - Poclain 6:2 (3:1), abinští Vlci - Nasan 7:4 (6:1), abinští Vlci - Eliška 4:6 (2:4), Nasan - Eliška 5:2 (3:1), St. Lískovec - Kocovina 1:1 (0:0), St. Lískovec - Ethanol 1:4 (1:1), Kocovina - Ethanol 2:1 (2:0).
3. hrací den, neděle 19.1.2020
Nasan - Lamy 4:2 (1:1), Nasan - Kocovina 3:2 (2:2), Lamy - Kocovina 5:1 (3:0), abinští Vlci - Kampa 7:3 (5:0), abinští Vlci - St. Lískovec 8:2 (2:0), Kampa - St. Lískovec 7:1 (2:0), Eliška - Poclain 6:1 (3:0), Eliška - Ethanol 5:1 (4:0), Poclain - Ethanol 1:5 (1:3).
2. hrací den, neděle 12.1.2020
Eliška - Kampa 0:6 (0:2), Eliška - Kocovina 6:1 (4:0), Kampa - Kocovina 5:2 (3:1), Nasan - Poclain 2:0 (1:0), Nasan - St. Lískovec 4:0 (2:0), Poclain - St. Lískovec 1:3 (1:0), abinští Vlci - Lamy 2:3 (0:2), abinští Vlci - Ethanol 2:2 (1:0), Lamy - Ethanol 3:1 (0:1).
1. hrací den, neděle 5.1.2020
abinští Vlci - Poclain 9:0 (5:0), abinští Vlci - Kocovina 7:1 (5:0), Poclain - Kocovina 4:1 (0:1), Eliška - Lamy 4:3 (1:2), Eliška - St. Lískovec 6:1 (3:1), Lamy - St. Lískovec 4:0 (4:0), Nasan - Kampa 3:0 (1:0), Nasan - Ethanol 4:2 (2:2), Kampa - Ethanol 5:0 (0:0).
Konečná tabulka sk. D po 4.hracím dni:
1. Nasan 8 701 29:15 21
2. Kampa 8 602 41:15 18
3. Eliška 8 602 35:22 18
4. ab. Vlci 8 512 46:21 16
5. Lamy 8 503 28:22 15
6. Ethanol 8 215 16:23 7
7. Kocovina 8 116 11:32 4
8. St.Lískovec 8 116 9:35 4
9. Poclain 8 107 9:39 3
Váení sportovní přátelé, opět připravujeme náš tradiční 25.ročník zimní ligy PENALTY BRNO OPEN 2020 v nafukovací hale.
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2020 uspořádá zimní halovou soutě PENALTY BRNO OPEN 2020, její vyvrcholení je plánováno na konec měsíce února 2020. Bude se hrát stejně jako kadý rok v nově opravené nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níe uvedených termínech na umělém trávníku. Partnerem je opět společnost WinnerSport se sportovní značkou PENALTY. Věříme, e si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se nedostali do kolize se soutěemi, které hrajete. Startovné je 5000 korun a určitě budete po organizační stránce spokojeni stejně jako při loňském turnaji.
V případě, e by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, můe být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu). Proto se včas obrate na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
PROPOZICE PENALTY BRNO OPEN 2020 (doc)
TERMÍNY A LOS TÝMŮ DO SKUPIN PENALTY BRNO OPEN 2020
(tučně vyznačené týmy uhradily startovné)
Skupina AB (dopo+odpo, tj. 9 - 17 hodin):
AB Střelice, AAT, Bolest, West ab B, ST, Troubsko, Junioři, Restart, La Camórra, Soccer, S.B.Weiss.
sobota 4. ledna, sobota 11. ledna, sobota 18. ledna, sobota 25. ledna.
Skupina C (dopoledne tj. 8 - 13 hodin):
Excalibur, Fauna, MB United, Old Blackburn, West ab, Gladiators, Attack, Schalke, Debakl.
neděle 5. ledna, neděle 12. ledna, neděle 19. ledna, neděle 26. ledna.
Skupina D (odpoledne tj. 13 - 18 hodin):
Lamy, ab.Vlci, Ethanol, Kampa, Kocovina, Eliška, Nasan, St.Lískovec, Poclain.
neděle 5. ledna, neděle 12. ledna, neděle 19. ledna, neděle 26. ledna.
Jakékoliv další informace o turnaji PENALTY BRNO OPEN 2020 se dozvíte u p. Milana Havíře na tel.: 774 442 874.
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného na účet 182 176 698 / 0300 nebo sloenkou, nejpozději však do pondělí 23.12.2019, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.