DO ČTVRTKA MUSÍ OPOZDILCI VYŘÍDIT VEŠKERÉ NÁLEŽITOSTI
Vedení B.A.F. žádá všechny kluby, které nemají vyřízené všechny náležitosti k řádnému zahájení sezóny (uhrazené startovné a čp a nebo odevzdané soupisky), aby tak učinili co nejdříve. Nejlépe v úřední hodiny tento čtvrtek nebo po telefonické domluvě kdykoliv jindy v kanceláři B.A.F. V případě nesplnění povinností nemohou mužstva nastoupit do soutěže! Okresní přebor v pondělí 19. srpna 2013 v 16.00 hodin 1. A brněn. třída v pondělí 19. srpna 2013 v 17.30 hodin 1. B brněn. třída v pondělí 19. srpna 2013 v 17.30 hodin 2. A brněn. třída v úterý 20. srpna 2013 v 16.00 hodin 2. B brněn. třída v úterý 20. srpna 2013 v 16.00 hodin 2. C brněn. třída v úterý 20. srpna 2013 v 17.30 hodin 2. D brněn. třída v úterý 20. srpna 2013 v 17.30 hodin 3. A brněn. třída ve středu 21. srpna 2013 v 16.00 hodin 3. B brněn. třída ve středu 21. srpna 2013 v 16.00 hodin 3. C brněn. třída ve středu 21. srpna 2013 v 16.00 hodin 3. D brněn. třída ve středu 21. srpna 2013 v 17.30 hodin 3. E brněn. třída ve středu 21. srpna 2013 v 17.30 hodin B.A.F. zveřejnila předběžné rozlosování okresního přeboru a všech tříd brněnského futsalu. Stále dochází k úpravám a změnám v termínech i týmech. Prosím pozorně si vše pročtěte, stále kontrolujte a včas oznamte chyby a změny, aby rozlosování bylo do schůzek klubů opraveno a připraveno na schválení. Požadavky hlaste nejpozději den před vašimi schůzkami ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Okresní přebor - předběžný rozpis 1. kolo 07.09.2013
2. kolo 14.09.2013
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Schůzky vedoucích klubů se uskuteční v přísálí restaurace Okruh Pub v areálu B.A.F. na Rybnické 75 v Brně - Novém Lískovci. Zde se uhradí startovné, členské příspěvky a odevzdají se 2 kusy vyplněných soupisek. S sebou pouze razítko klubu. Registrační průkazy hráčů již nejsou nutné! Na soupisce OP, 1. a 2. třídy a všech B a C týmů mohou být zapsáni pouze hráči registrováni ve FUTisu se zaplaceným členským poplatkem!
Zde najdete k vypsání hráčů najdete novou čistou soupisku klubu (doc).
Vyplňujte prosím buď na počítači nebo psacím strojem, podle abecedy nejprve příjmení a potom jméno hráče!
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
O1A0101
Orel Řečk.
Agromeli D
07.09. 09:00
SO
Nový Lískovec
O1A0102
San Marino
Agromeli D
07.09. 10:00
SO
Nový Lískovec
O1A0103
Orel Řečk.
Helas C
07.09. 11:00
SO
Nový Lískovec
O1A0104
San Marino
Helas C
07.09. 12:00
SO
Nový Lískovec
O1A0105
SOŠ OOM
Arsenal
07.09. 13:00
SO
Nový Lískovec
O1A0106
SOŠ OOM
Rychlé pípy
07.09. 14:00
SO
Nový Lískovec
O1A0107
Gladiators B
Arsenal
07.09. 15:00
SO
Nový Lískovec
O1A0108
Gladiators B
Rychlé pípy
07.09. 16:00
SO
Nový Lískovec
Zápas
Domácí
Hosté
Termín
Den
Hřiště
O1A0201
Panama
Kalábek
14.09. 09:00
SO
Nový Lískovec
O1A0202
Stones
Kalábek
14.09. 10:00
SO
Nový Lískovec
O1A0203
Panama
Blue Flames
14.09. 11:00
SO
Nový Lískovec
O1A0204
Stones
Blue Flames
14.09. 12:00
SO
Nový Lískovec
O1A0205
Kickers
Hustopeče
14.09. 13:00
SO
Nový Lískovec
O1A0206
Kickers
Saňaři
14.09. 14:00
SO
Nový Lískovec
O1A0207
Tango C
Hustopeče
14.09. 15:00
SO
Nový Lískovec
O1A0208
Tango C
Saňaři
14.09. 16:00
SO
Nový Lískovec
3. kolo 21.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0301 | San Marino | Gladiators B | 21.09. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0302 | Orel Řečk. | Gladiators B | 21.09. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0303 | San Marino | SOŠ OOM | 21.09. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0304 | Orel Řečk. | SOŠ OOM | 21.09. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0305 | Helas C | Rychlé pípy | 21.09. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0306 | Helas C | Arsenal | 21.09. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0307 | Agromeli D | Rychlé pípy | 21.09. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0308 | Agromeli D | Arsenal | 21.09. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
4. kolo 28.09.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0401 | Stones | Saňaři | 28.09. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0402 | Panama | Saňaři | 28.09. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0403 | Stones | Hustopeče | 28.09. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0404 | Panama | Hustopeče | 28.09. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0405 | Tango C | Blue Flames | 28.09. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0406 | Tango C | Kalábek | 28.09. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0407 | Kickers | Blue Flames | 28.09. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0408 | Kickers | Kalábek | 28.09. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
5. kolo 05.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0501 | Orel Řečk. | Rychlé pípy | 05.10. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0502 | San Marino | Rychlé pípy | 05.10. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0503 | Orel Řečk. | Arsenal | 05.10. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0504 | San Marino | Arsenal | 05.10. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0505 | Agromeli D | SOŠ OOM | 05.10. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0506 | Agromeli D | Gladiators B | 05.10. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0507 | Helas C | SOŠ OOM | 05.10. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0508 | Helas C | Gladiators B | 05.10. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
6. kolo 12.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0601 | Panama | Kickers | 12.10. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0602 | Stones | Kickers | 12.10. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0603 | Panama | Tango C | 12.10. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0604 | Stones | Tango C | 12.10. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0605 | Hustopeče | Kalábek | 12.10. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0606 | Hustopeče | Blue Flames | 12.10. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0607 | Saňaři | Kalábek | 12.10. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0608 | Saňaři | Blue Flames | 12.10. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
7. kolo 19.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0701 | San Marino | Tango C | 19.10. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0702 | Orel Řečk. | Tango C | 19.10. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0703 | San Marino | Kickers | 19.10. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0704 | Orel Řečk. | Kickers | 19.10. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0705 | Gladiators B | Saňaři | 19.10. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0706 | Gladiators B | Hustopeče | 19.10. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0707 | SOŠ OOM | Saňaři | 19.10. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0708 | SOŠ OOM | Hustopeče | 19.10. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
8. kolo 26.10.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0801 | Stones | Helas C | 26.10. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0802 | Panama | Helas C | 26.10. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0803 | Stones | Agromeli D | 26.10. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0804 | Panama | Agromeli D | 26.10. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0805 | Rychlé pípy | Blue Flames | 26.10. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0806 | Rychlé pípy | Kalábek | 26.10. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0807 | Arsenal | Blue Flames | 26.10. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0808 | Arsenal | Kalábek | 26.10. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
9. kolo 02.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A0901 | Orel Řečk. | Hustopeče | 02.11. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0902 | San Marino | Hustopeče | 02.11. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0903 | Orel Řečk. | Saňaři | 02.11. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0904 | San Marino | Saňaři | 02.11. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0905 | Agromeli D | Kalábek | 02.11. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0906 | Agromeli D | Blue Flames | 02.11. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0907 | Helas C | Kalábek | 02.11. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A0908 | Helas C | Blue Flames | 02.11. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
10. kolo 09.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A1001 | Panama | Arsenal | 09.11. 09:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1002 | Stones | Arsenal | 09.11. 10:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1003 | Panama | Rychlé pípy | 09.11. 11:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1004 | Stones | Rychlé pípy | 09.11. 12:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1005 | SOŠ OOM | Kickers | 09.11. 13:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1006 | SOŠ OOM | Tango C | 09.11. 14:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1007 | Gladiators B | Kickers | 09.11. 15:00 | SO | Nový Lískovec |
O1A1008 | Gladiators B | Tango C | 09.11. 16:00 | SO | Nový Lískovec |
11. kolo 16.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A1101 | San Marino | Blue Flames | 16.11. 09:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1102 | Orel Řečk. | Blue Flames | 16.11. 10:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1103 | San Marino | Kalábek | 16.11. 11:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1104 | Orel Řečk. | Kalábek | 16.11. 12:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1105 | Helas C | Tango C | 16.11. 13:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1106 | Helas C | Kickers | 16.11. 14:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1107 | Agromeli D | Tango C | 16.11. 15:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1108 | Agromeli D | Kickers | 16.11. 16:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
12. kolo 23.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A1201 | Stones | Gladiators B | 23.11. 09:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1202 | Panama | Gladiators B | 23.11. 10:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1203 | Stones | SOŠ OOM | 23.11. 11:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1204 | Panama | SOŠ OOM | 23.11. 12:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1205 | Rychlé pípy | Saňaři | 23.11. 13:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1206 | Rychlé pípy | Hustopeče | 23.11. 14:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1207 | Arsenal | Saňaři | 23.11. 15:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1208 | Arsenal | Hustopeče | 23.11. 16:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
13. kolo 30.11.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A1301 | Arsenal | Kickers | 30.11. 09:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1302 | Arsenal | Tango C | 30.11. 10:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1303 | Rychlé pípy | Kickers | 30.11. 11:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1304 | Rychlé pípy | Tango C | 30.11. 12:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1305 | Agromeli D | Hustopeče | 30.11. 13:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1306 | Agromeli D | Saňaři | 30.11. 14:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1307 | Helas C | Hustopeče | 30.11. 15:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1308 | Helas C | Saňaři | 30.11. 16:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
14. kolo 07.12.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A1401 | Orel Řečk. | Panama | 07.12. 09:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1402 | Orel Řečk. | Stones | 07.12. 10:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1403 | San Marino | Panama | 07.12. 11:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1404 | San Marino | Stones | 07.12. 12:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1405 | SOŠ OOM | Kalábek | 07.12. 13:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1406 | SOŠ OOM | Blue Flames | 07.12. 14:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1407 | Gladiators B | Kalábek | 07.12. 15:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1408 | Gladiators B | Blue Flames | 07.12. 16:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
15. kolo 14.12.2013 |
|||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
O1A1501 | San Marino | Orel Řečk. | 14.12. 09:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1502 | Stones | Panama | 14.12. 10:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1503 | Helas C | Agromeli D | 14.12. 11:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1504 | Gladiators B | SOŠ OOM | 14.12. 12:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1505 | Rychlé pípy | Arsenal | 14.12. 13:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1506 | Tango C | Kickers | 14.12. 14:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1507 | Saňaři | Hustopeče | 14.12. 15:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |
O1A1508 | Kalábek | Blue Flames | 14.12. 16:00 | SO | Nový Lískovec - nafukovačka |